2007'den Bugüne 83,610 Tavsiye, 26,258 Uzman ve 18,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Selen DEMİRDÖĞENLER
Dil ve Konuşma Terapisti - İçel (Mersin)
Dil Bilimci

Selen DEMİRDÖĞENLER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selen DEMİRDÖĞENLER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

26
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selen DEMİRDÖĞENLER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selen DEMİRDÖĞENLER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Selen DEMİRDÖĞENLER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dina Dil ve Konuşma Merkezi
50. Yıl Mah. 2740 Sok. Pektaş Statü Kat:1/2
İçel (Mersin)
(Forum alışveriş merkezine 600 mt dağa doğru)
Telefon 1 :
0(532) 015 41 54

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Anandolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Bozuklukları Anabilim Dalı (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selen DEMİRDÖĞENLER Özgeçmis CV Selen DEMİRDÖĞENLER'in Özgeçmişi
Lisans eğitimini 2006 yılında Ankara Üniversitesi Dilbilim Bölümünde tamamladı. 2004-2005 yılları arasında Türkiye Bilimler Akademisi’nde redaktör olarak görev aldı. 2006-2010 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Bozuklukları Anabilim Dalı’nda yükseklisansını tamamladı. Yine bu yıllar arasında TÜBİTAK destekli bir proje olan ‘Türkçe Erken Gelişim ve İletişim Envanteri (TİGE)’ programında yer aldı. Şu anda Ankara Üniversitesi Dilbilim Bölümü’nde doktoraya devam etmektedir.

Bilimsel Etkinlikler

Bildiriler

Demirdöğenler S., Düzenli-Öztürk, S., Eroğlu, D., Demirkan, B., Kılıç, A., Sakar, F., Çoşkun, F., Demographical characteristics of aphasic Turkish patients, 12th Congress of the International Clinical Phonetics and Linguistics Association, Poster Presentation, İstanbul (2008).
...[Devamı...]

Selen DEMİRDÖĞENLER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özlem ÖZCAN ŞAHİN Fotoğraf
Özlem ÖZCAN ŞAHİN
Özel Eğitim Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75817
Selen hanim ile bir velim ve ogrencim aracılığıyla tanıştım. Selen hanim alanında "gerçekten" uzman. Bilgi birikimi ve tecrübesi oldukça fazla. Bir kaç seansina bekleme odasında kulak misafiri oldum, ve işini hakkıyla yapıyor. Aileleri yönlendirmesi, yapabilecekleri egzersiz önerileri ve dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgiler veriyor. Ayrıca dil gelisimi bir uzmanla calisabilecej duzeyde olan otizmli bireylerle de çalışıyor ki bildiğim kadarıyla otizmli bireylerle Adana ve Mersin civarında çalışan tek dil ve konusma terapisti. Kendisinden velilerim ve ben memnun kaldık. Tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Nurdagul OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69773
Merhaba oglum cemal yusuf 9 yasinda selen ölmezden yaklasik 8 aydir yardim aliyoruz. Selen hnm ciddi, sevecen , durust, samimi , ii bi insan. Herseyen onemlisi iyi bir dil terapisti ne yaptigini ne yaptiracagini biliyo. Oglum terapiye baslamadan once sadece birkac kelime telaffuz ediyordu. Selen hnm oglumun terapi icin biraz gec kaldigini ama beraber calisirsak belki 1 yilin sonunda iki kelimelik cumle kurabilecegini sôylemisti. Yusufum şimdi 3 hatta 4 kelimelik cümle kurabiliyo. Azda olsa zorda olsa derdini anlatmaya calisiyo. Cok sukur "anne su ver" "disim agriyo ilac ver" diyebiliyor. Selen hnm yönlendirmelerine uyacaksaniz kesinlikle tavsiye ederim. Ben hatay dortyolda yasıyorum haftada 400 km yol yapip sadece 45 dak ders almak icin mersine gidiyorum. Cok yoruluyorum ama deger. Benim gibi özel cocuk sahibi olan aileler imkanlarinizi zorlayin deneyin bisey kaybetmeyeceksiniz ben cok sey kazanacaginizi biliyorum
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Hatay'da yaşadığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     7 Beğeni    
Sündüz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69285
Bir tanıdığımın tavsiyesi üstüne selen hanımın çalıştığı yere başvurdum.oğlumun konuşmasında,kelimeleri telafuzunda sorun vardı ,harfleri doğru çıkaramıyordu,selen hanımın bilgi ve desteğiyle beraber eğitime başladık ve busüreç sonunda çok güzel bir sonuç aldık,ayrıca kendisi çok güeryüzlü,sıcak bir insan ve mesleğini çok doğru bir şekilde yapan mükemmel bir uzman. İşini doğru yaptığını size hissettiriyor. Çalıştığımız konularla ilgili bize materyel desteğinde bulundu. Böylece bizi bu yükten de kurtarmış oldu. Selen Hanım, temelde disiplinli, sevecen ve başarılı bir uzmandır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Murat Turan
25.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68339
İşim icabi Selen Ölmez'den yardim alan bir cok aile/çocuk gördüm. Hepsi de almis olduğu terapi den çok memnun kaldıklarını söylediler. Benim dusuncem de memnun kalmamalari mumkun degildi cunku Selen Ölmez kendisini isine oyle adamis ki cocuklara daha fazla ne kadar yararim olur dusuncesiyle Türkiye'nin çeşitli illerinde yapilan seminerlere katiliyor ve yontem ve teknikleri isine daha yeni baslamis gibi heyecanla terapi alan cocuklarina uyguluyor. Bu da bir insanin isine ne kadar cok sahip cikmis oldugunu gosteriyor. Bir anlamda da çocuklara vermis oldugu degerin de bir gostergesi diye dusunuyorum...Dil ve Konuşma terapisti Selen Ölme'e basarilarinin devamini diliyorum....
     3 Beğeni    
Gülsüm Kılıç
24.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68313
Konuşma problemi olan bir engelli öğrencim vasıtasıyla kendisiyle tanıştık. Engelli öğrencimin konuşması için kendisinden ders talep ettik. Birkaç ayın sonunda öğrencim konuşmaya başladı. Selen hanım çok prensipli ve alanına hakim bir uzmandır. Gerek öğrencim için bana verdiği bilgiler gerekse aileye yaptığı açıklamalar terapiyi takibimizde ve terapiye katkımızda bize ayna olmuştur. İşindeki çabasını ve azmini hem ben hem de öğrencimin ailesi çok takdir ettik. Tanıdığım kadarıyla çok arkadaş canlısı ve güleryüzlü bir uzmandır. Aldığı eğitimlere sürekli yenilerini ekleyen bir uzmandır. Herkese tavsiye ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Yakup Çetinkaya
24.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68312
selen ölmez ile çalıştığım işyerinde karşılaştık. Benim engelli öğrencilerimden birine konuşma alanında destek ve yardımcı oldu. Kendisinin iş disiplinini çok beğendim. Yaptığı açıklamalar çok detaylı ve anlaşılabilirdi. İlkeli, bilimsel ve etik çalışmalar yaptığına şahit oldum. Öğrencimin ailesini her basamakta aydınlattı ve eğitti. Tüm bunların sonucunda öğrencim konuşma alanında kendini geliştirdi. Sözcükler kullanmaya ve kendini ifade etmeye başladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Selim Derya BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51281
Konuşma problemi olan kızımın konuşma eğitimi vasıtasıyla tanıştığım uzmanı kesinlikle çok profesyonel,işine saygılı ve insan sevgisi ile dolu buluyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.Gerek eğitim esnasında kızıma yaklaşımı gerekse süreç ile ilgili verdiği bilgiler takdire şayan.Kızım da eğitime çok mutlu bir şekilde gidiyor ve gülerek çıkıyor;bu ayrıntı bile benim için öok önemli.-kızımın durumunu soracak olursanız :) henüz eğitime başlayalı 5 hafta oldu ama çok iyi gidiyor-
     17 Beğeni    

Selen DEMİRDÖĞENLER'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanları Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dina Dil ve Konuşma Merkezi
50. Yıl Mah. 2740 Sok. Pektaş Statü Kat:1/2
İçel (Mersin)
(Forum alışveriş merkezine 600 mt dağa doğru)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 015 41 54
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Anandolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Bozuklukları Anabilim Dalı
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Selen DEMİRDÖĞENLER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Selen DEMİRDÖĞENLER Mesleki Videolar Videoları
-

02:48
Top