2007'den Bugüne 84,860 Tavsiye, 26,544 Uzman ve 18,905 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Duygu ÇİLİNGİR
Sosyolog - İstanbul
Aile Danışmanı

Duygu ÇİLİNGİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Duygu ÇİLİNGİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu ÇİLİNGİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Duygu ÇİLİNGİR'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mimaroba Danışmanlık Merkezi
Ekinoba Mah Mustafa Kemal Bulvarı Hazal Sitesi D Blok Kat 2 D.19 Büyükçekmece
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1986 (34 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Duygu ÇİLİNGİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çift ve Aile Danışmanlığı
Evlilik Danışmanlığı
Çocuk merkezli oyun terapisi
Masal terapisi

Duygu ÇİLİNGİR Özgeçmis CV Duygu ÇİLİNGİR'in Özgeçmişi
1986 istanbul doğumluyum.Evli ve iki çocuk annesiyim. İlk lisansım İst.Bilgi Ünv. Bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları ile ikinci lisansım olan Eskişehir Ünv.sosyoloji bölümünü onur belgesiyle bitirerek hem kendime yolculukta hem de insan dogasına yolculukta gelişme firsatı yakaladım. İst.Aydın Ünv. bünyesinde Aile Danışmanlığı, oyun terapisi ve masal terapisi eğitimlerimi tamamladım. İst. Gelisim Ünv. Yüksek lisans psikoloji bölümü ögrencisiyim.İstanbul Aile Danışmanları Derneği üyesiyim.Kuruculuğunu üstlendiğim Mimaroba Danışmanlık Merkezinde Çift ve Aile danışmanı olarak çalışmaktayım.

Duygu ÇİLİNGİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Duygu BaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ25.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116676
Arkadaş tavsiye ile Duygu Hanım ile tanıştık. Ücretsiz Danışmanlık aldım kendisinden. Son derece ilgili ve mesleğinde son derece profesyonel. Kendisine bana kattıkları için çok teşekkür ediyorum . Güleryüzü ve içtenliği için kendisine ayrıca çok teşekkür ederim. İyi ki denk geldik. Sttes kaynaklı durumlardan oluşan problemlerimle ile ilgili yaşadığım sıkıntılı süreçte kendisinden almış olduğum Danışmanlık ile ben de açmış olduğu farklı bakış açıları ve motivasyon hayatıma çok şey kattı. Teşekkür ediyorum .
     2 Beğeni    
Heves GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ25.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116669
Kendisinden aldığım eğitim ve danışmanlık hizmetinde gerek iş ciddiyeti gerek bilgi ve tecrübesi ile samimi ve güleryüzlü tavrını konulara hakimiyet seviyesinde dengeli ve bilinçli olarak sergilemesi karsısında bilgi ve birikimine hayran kaldım. Danışmanlık ve eğitim konusunda Duygu Hanım ı çevreme ve bu mesajımı okuyan herkese ısrarla tavsiye ediyorum.Olaylara bakış açısı sizinde ufkunuzu açıyor bir değil birkaç farklı bakış acısı geliştirip olaylara yaklaşımınızı değiştiriyor. Sizin daha olumlu daha sakin düşünmenizi ve alacagınız kararlardan emin olarak olaya yön vermenizi sağlıyor ki benim gibi olaylar karsısında fevri kararlar alan birine faydası büyük oldu. Eminim sizde benim kadar memnun kalacaksınız.
     2 Beğeni    
B.S.
YENİ25.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116668
Sosyal medyada görmüştüm kendisini pandemi başında. Önce online başladık. 12 yaşındaki çocuğumla ilgili ücretsiz eğitimlerine katılıyorum düzenli olarak. çok yol gösterici ve faydalı eğitimler yapıyor. Seans olarak da başlamayı düşünüyorum en kısa zamanda. Kendisi çok güler yüzlü, pozitif ve mesleğine bağlı bir danışman. uyguladığı teknikler çok işimize yaradı. Hijyen kurallarına da çok güzel uyuyor eğitim sırasında. Allah ondan bin kere razı olsun.
     2 Beğeni    
Deniz DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
YENİ25.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116667
Ben kendisini arakdaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Kendisinden danışanı olarak hizmet aldım. İlk görüşmemizde çok umutlu değildim açıkçası.Fakat sonra diğer seanslarda çok yanlış bir ön yargıya kapıldığımı anladım. Düğümlenmiş bir ilişkimin çözümünde çok yardımı dokundu. İşini son derece titiz ve önemseyerek yapıyor. Size yönelttiği sorularla en kısırdöngüye girmiş ilişkiye bile çözülebilecek bir durum olduğunu ve aslında düşündüğünüz kadar zor olmadığını hissettiriyor. Şu an eşimle ilişkimiz Duygu hanım ı tanımadan önceki sürece göre çok farklı yerlerde.Artık iletişim kurabildiğim bir eşim var. Duygu Hanım ın profesyonelliğine ek olarak son derece güleryüzlü sıcakkanlı ve açıksözlü bağdaştırıcı bir yapıya sahip olduğunu siz de göreceksiniz. Ofisinden çıkarken kendinizi aşırı rahatlamış hissedeceksiniz. Sonsuz tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Reyhan
22.Mart.2020
TavsiyeNo: 114213
Duygu hanım ile 3 seanslık bir çalışmamız oldu ve şimdiden fayda aldığımı görmekteyim, hissetmekteyim. Kendisini önce sosyal ağlar aracılığı ile tanıdım ve yüz yüze iletişimde de bazı şeylerin ne kadar etkin olabileceğini gördüm,inanarak danışanlık aldım. Şimdiye kadar ki seanslar için oldukca mutluyum ve devamı geleceğine, her şeyin çok daha iyi olacağını düşünmekteyim. İyi ki size danışan olmuşuz Duygu hanım.Teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.
     3 Beğeni    

Duygu ÇİLİNGİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İstanbul Aile Danışmanları Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mimaroba Danışmanlık Merkezi
Ekinoba Mah Mustafa Kemal Bulvarı Hazal Sitesi D Blok Kat 2 D.19 Büyükçekmece
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 862 19 86  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(34 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2014
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Duygu ÇİLİNGİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Duygu ÇİLİNGİR Mesleki Videolar Videoları
-

15:54
Top