2007'den Bugüne 91,792 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Selin AKYÜZ CUMA
Hemşire - İstanbul

Selin AKYÜZ CUMA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

22

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selin AKYÜZ CUMA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selin AKYÜZ CUMA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selin AKYÜZ CUMA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Selin AKYÜZ CUMA'nın İletişim Bilgileri
Selin AKYÜZ CUMA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Acıbadem Üniversitesi Hemşirelik (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selin AKYÜZ CUMA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gözde
YENİ14.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126806
Selin Hanım ile doğumumu gerçekleştiren doktorum vasıtasıyla tanıştım. Bir buçuk aylık oğlumu doğduğu günden itibaren çeşitli sebeplerle aktif olarak emzirememiştim. Gerek işindeki profesyonelliği gerek sıcak kanlı ve içten tavırlarıyla hem emzirmemde hem de psikolojik olarak destek oldu bana. Keşke daha önce karşılaşabilseydik Selin Hanım; biraz geç kalmış olsam da şimdi oğlumu aktif emzirerek sütümü artırmayı ve sadece anne sütü verebilmeyi hedefliyorum; umarım başaracağız.
     1 Beğeni    
Miray
5.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126504
Selin hanım ile çok başarılı bi program geçirdik. Meme redi korkusuyla kendisine ulaştım ve hemen sonuç aldım ki benim bir önceki bebegimden tranvam vardı! Bebek bakımı ile ilgili çok faydalı bilgiler edindim kendisinden en önemliside sıcak kanlı olup uzun uzun herşeyi detaylı anlatmak hiç çekinmedi. Her bebek hemşiresi bir olmuyor Tabi alanında uzman olması ve kendini herkonuda geliştirmesi de tercih sebeplerimdendi ve program bittikten sonrasında takipi devam ediyor olmasıda çok önemli. Kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Güler
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126463
Selin Hanım’ı arkadaşım sayesinde tanıdım, zor bir dönemden geçerken yenidoğan bebeğimi silikon göğüs ucuyla emzirmeye başlamıştım ama süreç benim için yıpratıcı olmaya başlamıştıı.Silikon göğüs ucunu bırakıp normal emzirme yöntemini öğrettiği için kendisine çok teşekkür ederim ilgili işinin ehli çok tatlı bir hanım bebek bakımıyla alakalı da bilgiler edindim kendisininden. Emzirme ve yenidoğan şikayetleriyle ilgili kendisine danışmak isterseniz memnun kalırsınız.
     1 Beğeni    
Menşure
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126216
12 günlük bebeğimde sarılık olduğu yeterli beslenmediği için bir tedavi sürecimiz oldu. Sütüm vardı ancak emziremiyordum. Etrafımdaki herkes farklı bir yol farklı bir uygulama ile gelince iyice kafam karışmıştı. Tam bu esnada Selin hanım ile karşılaştık. Kendisi güler yüzlü, sakin, deneyimli ve donanımıyla beni ve bebeğimi rahatlattı. Emzirme teknikleri, bebek bakımı vs hepsini uygulamalı olarak gösterdi ve öğretti.Selin hanım alanında uzman bir hemşire. gayet anlaşılır şekilde ailelerimiz dahil olmak üzere güzel bir iletişim kurdu. Bebeğimi emzirebildiğim için çok mutlu oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Emzirme ile ilgili destek arayan annelere tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Gökhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
30.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126214
Merhaba, Yenidoğan bebeğimiz için ne yapacağımızı, nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Hatta bebeğimiz sarılık oldu. Doğru beslenme, doğru tutuş, doğru ortam ve doğru yaklaşımı Selin hanım sayesinde öğrendik ve uyguladık. Kendisine ve emeğine çok teşekkür ederiz. Konuya olan hakimiyeti ve profesyonelliği hem eşimi hemde beni çok rahatlattı ve öz güvenimiz de yerine geldi. Bu yazıyı okuyan sevgili arkadaşım, kesinlikle başka bir danışman aramama gerek yok. Taze bir baba olarak sana gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Duygu Burhan
15.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125765
Aynı kurumda çalışırken tanışmış olduğum Selin hemşireyle yıllar sonra doğum yapmam sebebiyle sorum üzerine zor günümde koşarak yanıma geldi en çaresiz ve zor zamanımda yanımda oldu. Bebeğim 5-6 günlükken sarılık değeri artmış ve benimde mastit olmuştum. Doğru yönlendirme ve uygulamaları üzerine bebeğim mama takviyesi almadan sadece anne sütü alarak 3. Ayımızı tamamlamak üzereyiz. Etrafımızdaki herkese söylediğim gibi buradada söylüyorum. İyiki yollarımız kesişmiş iyiki onu tanımışım. Uygulamalı olarak yol gösterişi ve psikolojik desteği beni çok ama rahatlattı ve üzerimdeki bütün tedirginliği atmama sebep oldu. İyiki varsın güler yüzlü Selin Hemşire. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Burcu TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
11.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125747
Selin hemsireyle premature oglumun evdeki ilk gunlerini daha rahat gecirebilmesi icin hemsire ararken yolumuz kesisti. Kendisi yaptigi ise cok hakim olmasinin yani sira, cok ta guleryuzlu bir insan. Bizi bu tedirgin ilk gunlerimizde profesyonelligiyle cok rahatlatti. Oncesinde doktorumuzla gorusup gereken butun ozel bakim bilgilerini gorustu ve evde hepsini uygulamamiz icin bize yardimci oldu.Herkese gonul rahatligiyla kendisiyle calismasini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Gülsün ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125472
Selin hanımın doğumdan önce doğumdan sonra ve özellikle emzirme dönemindeki desteği benim ve bebeğim için paha biçilemez her türlü sorumuzu can kulağı ile dinledi çözümleri bizim hayat konforumuzu arttırdı.Emzirme dönemi her anne için stresli bir dönem olmasına rağmen Selin hanım sayesinde nasıl rahat ve konforlu emzirilir onu öğrendim emmek ve emzirmek artik bizim için çok güzel.Her türlü destigi için sonsuz teşekkür ediyoruz herkesin bir Selin teyzesi olmalı herkese tavsiyemizdir🥰
     2 Beğeni    
Songül SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Nisan.2023
TavsiyeNo: 125466
Herşey iyi giderken erken doğum yaptım bebeğim 7 aylıktı kuvezde kaldı Bebek olmadigindan sütüm gelmedi benim için herşey çok ani Olduğundan kendimi çok bıraktım gece kalkmadim sağım yapmadım Ödem oldu enfeksiyon a çevirdi halen bişey yapmıyor sadece Ağlıyordum herkes bu taraf tan bisey söylüyor du Komşum vesilesiyle Selin hanımla tanıştım sanki sihirli bir el Yetişti bana hem psikolojik desteği samimi içten tavırları ve Ellerindeki şifa ile ne ağrı ne sizi hissettim .bana çok iyi geldi o günden sonra sanki yolum açıldı kendime guvenim geldi .inşallah bebeğim eve gelince de yine Selin hemşire nin desteği ni alicam.
     2 Beğeni    
Melike AySite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124175
Selin hemşireyi bebeğim prematüre doğduğunda tanıdım.Kendisi bize emzirme ve bebek bakım konularında çok yardımcı oldu.Özellikle emzirme konusunda bebek ve biz çok bilgisiz ve tecrübesizdik. Kendisi tecrübesi ve ilgisiyle kısa zamanda bebeğimizin sağlıklı beslenmesine ve bizim de tecrübelenmemize oldukça katkı sağladı.Doğru yöntemleri bize gösterdi. Bir çok kolaylığı onun sayesinde öğrendik.Emekleri için kendisine minnettarım.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederimm :)
     3 Beğeni    
Tuğba KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124171
Selin hanımla tavsiye üzerine tanıştım Kendisinden yeni doğum yaptığım sürede destek aldım. Erken dogum surecim olmasi sebebi ile cok hassas cok sikintili bir donemdeydim. Her asamamda hemşireden çok arkadaş, anne gibi yanimdaydi. Kendisi olmasa eminim o süreci çok zor atlatacaktim. Mesleki bilgisiyle emzirme bebekle ilgilenme tedavi surecimde yanimda olmasi gibi manevi desteğiyle samimiyeti, guleryuzu, sıcak kanliligi ile hep yanimdaydi. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Iyiki var iyiki kendisi ile karşılaştım.
     2 Beğeni    
Merve YaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124143
Merhaba doğumumu yaptığım kurumda Selin hanımı tanıdım gerçekten mesleğini severek yapıyor ve sizi rahatlatıyor. İlgisi ve sizi nasıl yapılacağı hakkında detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Özellikle yeni anne adayları için detaylı bir şekilde olana kadar anlatımı o andaki psikolojinizden anlaması Güler yüzlülüğün Herseyiyle tavsiye ederim bebeğe dokunuşu sizin nasıl dokunmanız gerektiği hem uygulama da da gördüğünüz için mesleğini severek yaptığını hem görüp hem de hissediyorsunuz herkese tavsiye ederim içiniz rahat bir şekilde yardım alabilirsiniz.
     2 Beğeni    
Kübra BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124123
Selin Hanımın çalıştığı hastanede ikinci kızımın doğumu gerçekleşti. Kendisinin güler yüzü, ilgisi ve samimi davranışları psikolojik olarak içini rahatlattı. Dostane ve iyi niyetli yaklaşımı sayesinde hastaneden çok kendisi ile ilgili çok olumlu hisler besleyerek ayrıldım. Selin Hanım gibi bir hemşirem olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Güler yüzün samimiyetin hiç eksik olmasın selin hemşire her şey için minnettar olduğumu samimiyetle belirtmek istiyorum
     3 Beğeni    
Duygu TeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123640
Yeni doğum yapmış biri olarak kendisiyle iyiki yollarımız kesişti okadar ilgili ve alakalıydı ki hastane sürecinde her adımda yanımızdaydı ve bizlere destek oldu ☺ Güleryüzü ve sakinliğiyle profösyönelliğiyle bizleri bu süreçte çok güzel yönlendirdi. Ayrıca verdiği emzirme ve bakım eğitimi ile bizleri doğru bildiğimiz yanlışlardan kurtarmış olmasıyla beraber pozitif yaklaşımı çok rahatlattı bizleri. Kendisine çok teşekkür ederiz iyiki tanıdık 👍🏾
     3 Beğeni    
Ezgi Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123576
2020 yılında Ataşehir Memorial hastanesinde ilk bebeğimi kucağıma aldım ve Selin Hanımla orada tanıştım. İyiki yollarımız kesişmiş çünkü mesleki donanımı güler yüzü ve sakinliğiyle insanı pozitif yönde etkileyen bir enerjisi var. Özellikle yenidoğan bebeğime bakımı ilgi ve alakası ile de müthiş bir güven duygusu hissettirdi. Bu yüzden bir tek kendisiyle iletişimimi koparmadım. Her zaman danışabileceğim bir kişi. Benim gibi düşünen çok kişi olduğuna ve başarısıyla tüm hayatında isminden çok söz ettireceğine eminim. Umarım her zaman yolu da yüzü gibi aydınlık olur.
     5 Beğeni    
Dilek ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123570
Pandemi sürecinde erken doğum yaptığım hastanede Selin hemşire ile tanıştım hastanede beni o kadar güzel motive etti ki sanki yıllardır tanıyor gibi hissettirdi. Selin hemşirenin yanında kendimi çok güvende ve rahatlamış hissettim. Hiç unutmuyorum eşim eve gitmek zorunda kaldığında pandemi sürecinde kimseyi almadıkları için hastaneye tek kalmıştım Selin hemşire her bulduğu fırsatta yanıma geldi bir şeye ihtiyacım olup olmadığını sordu.2 gece kaldığım hastanede Selin hemşire benimle ilgilenmesi için hemşire tercihi yapmıştım ne o günü ne de Selin hemşireyi hiç bir zaman unutamayız emeği büyüktür.
     4 Beğeni    
B.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123566
Hastalığım sırasında bir çok hemşireyle tanıştım. Selin hemşirenin diğerlerinden farkı; mesleğini gerçekten sevdiğinin ve mesleğinin kutsallığının farkında olduğunun karşıdan hissedilmesiydi. Anestezi sonrası fiziken ve psikolojik olarak çok zordu fakat Selin hemşirenin ehil müdahaleleri ve tavsiyeleri ile fiziken de psikolojik olarak da iyileştim. Bir hasta olarak değer gördüğümü, güvenilir bir şekilde bakıldığımı hissettim. O gelmeseydi benim hastalığım çok daha uzun sürecekti eminim. Diğerleri biraz kaçarak, az da olsa iğrenerek ve yapmak zorunda oldukları için yardım ederken, Selin hemşire ne yapmam gerektiğini net bir şekilde anlatarak ve kendisi de sorumluluğu alarak bana gerçekten isteyerek yardımcı oluyordu. Tam olarak samimi ama ölçülü ve bunun yanında profesyonel bir yaklaşımı vardı.
     4 Beğeni    
Karin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123551
Selin hemsireyle 2 sene once dogumum esnasinda tanistik. Kendisi buyuk sabir ve ozveriyle bizimle ilgilenmisti. Dogumdan sonra oglum 1 gun yogum bakimda kaldi bizim icin zor bir surecti.bu sureci bize kolay gecirmemize yardimci oldu.ilk emzirme deneyimimi buyuk bir sabir gostermisti sudan cikmis balik halimize buyuk destek verdi.ailemizin en gozde hemsiremiz oldu. Guleryuzlu,sefkatli ,sevecen,saygili,mesafeli ama bir o kadarda sicakligini hissettiren bir numarali hemsiremiz bizim.
     5 Beğeni    
Selin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123549
Erken dogum yaptim. Bebegim 8 aylik 2,2 kg dogdu. Emme refleksleri gelismedigi icin kadehlerle besledigimiz ve ilk 10 gun kilo almasi gereken bir donemken verdigi stresli anlardi. Selin hemsire bu donemde karsima cikti. Hem bebegime muthis bir sabir ve ilgiyle yaklasti. Hem de en onemlisi anne baba olarak bizi psikolojik acidan cok rahatlatti. Selin hemsire cok samimi, rahat, icten, sakin ve pozitif. Tum bu ozellikleriyle hem bebegime cok iyi geldi, hem de esimle bize. Insana tecrubesiyle cok guven veriyor ve bence bebegime iyi bakmasi bir yana bana cok iyi bakarak gucumu toparlamami ve daha mutlu hissetmemi sagladi. 3 hafta birlikteydik, Bebegim bu surecte cok guzel kilo aldi ve biz de aile olarak toparlayarak hayatimizi bir rutine oturttuk
     6 Beğeni    
Y S T
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123548
Selin hemşiremizle 2015 yılında dünyaya gelen kızımın doğumu ile tanıştık ,bizim için çok kıymetlidir. Bebeğimi ilk yıkayan şevketle bize tüm bilgi ve Güler yüzünü fazla fazla yansıtan dünyanın en güzel yüzlü ve kalpli hemşiresidir. İşini severek yaptığını karşısındaki insanlara yüzde yüz yansıtan bir kişi olduğunu düşünüyorum.örnek bir sağlıkçı olduğunu düşünüyorum. Topluma ve insanlara örnek bir sağlık çalışanı ,Yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız. Sevgi ve saygıyla ..
     5 Beğeni    
İrem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123515
Selin hanımdan emzirme eğitimi almış biri olarak, bu yazıyı iş yoğunluğumdan dolayı geç yazdığım için bile çok üzüldüğüm birisi olur kendisi :) daha doğum yapmadan emzirme ile ilgili endişelerim başlamıştı gerek etrafımdakilerden duyduğum şeyler gerek araştırdıklarım sonrasında doğuma girdiğim gün bile ‘ya acaba sütüm gelecek mi ,bebeğim emecek mi ,doğru emzirebilecek miyim ‘gibi milyon tane soru işareti vardı kafamda. Ta ki Selin hanımla tanışana kadar :) Kendisi nasıl emzirmem gerektiğini ,yapılan yanlışları ,süt sağma yöntemlerini ve aklıma takılan daha bir sürü konuyu en ince detaylarına kadar anlattı ,uygulamalı gösterdi. Bebeğimi birlikte emzirdik ,sütümü birlikte sağdık ve bebeğimi birlikte besledik :) şuan sütüm geliyorsa ve bebeğimi hiç sarılık olmadan kilosu da normal seyrederek sadece anne sütüyle besleyebiliyorsam Selin hanım sayesinde ,burdan da bebeğim ve ben kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz ,iyi ki varsınız,destek almak istiyorsanız kesinlikle Selin hanıma ulaşın derim :)
     6 Beğeni    
Ezgi A
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
21.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123441
Merhabalar özel bi hastanede doğum yaptım ve selin hanım karşıma çıktı emzirme için doğru bilinen yanlışlar üzerinde Bi çok eksiğimizi düzeltti ve sütüm akmaya başlattı çok teşekkür ediyorum iyiki karşılaştık. Beni genel anlamda da çok rahatlattı psikolojik olarak çok iyi geldi sutumun kadeh şeklinde aktığını görünce çok mutlu oldummm eğer bi destek almaniz gerekiyor sa kesinlikle selin hanım derim umarım karşınıza selin hanım gibi biri çıkar.
     6 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Selin AKYÜZ CUMA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Acıbadem Üniversitesi Hemşirelik
Mezuniyet Yılı
2015
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Selin AKYÜZ CUMA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Selin AKYÜZ CUMA Mesleki Videolar Videoları
-

22:02
Top