2007'den Bugüne 90,937 Tavsiye, 27,959 Uzman ve 19,822 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ercan KAPLAN
Diyetisyen - Kocaeli

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ercan KAPLAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

94
(%87.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ercan KAPLAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ercan KAPLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı belirlemek artık asıl amacımız olmalı.Önce sağlık diyorsanız,güvenilir bir yaşam koçu bulmanız ve onun danışmanlığında bir ömür geçirmeniz gerekir.Aynı zamanda yaşam koçunuzunda sizi iyi anlayan ve sizinle aynı dili konuşan biri olması çok önemlidir. Bilgilerin ve kuralların çoğunu biliyorsunuz ama bunları yaşam tarzınız haline getirmeniz biraz zordur bu anlamda da diyetisyeniniz; bazen yaşam koçunuz bazen öğretmeniniz bazen de psikolojik danışmanınız olmalıdır.
 
Ercan KAPLAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Kocaeli Tıp Merkezi
Real Avm Yanı
Kocaeli
(0 262 323 02 02 randevu tel.)
Adres 2:
Bennu Kozmetik ve Güzellik Salonu
Cumhuriyet Cd. (Yürüyüş Yolu) No: 88
Kocaeli
(fevziye cami yanı)
Telefon 1 :
(randevu için dahili 147)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1970 (53 yaşında)
Doğum Yeri : Sivas / İmranlı
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (1995 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ercan KAPLAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yaşam koçluğu
Diyabet Diyetisyenliği
Nefroloji (böbrek hastalıkları) diyetisyenliği
Çocuk beslenmesi
Gebe beslenmesi
Toplu beslenme ve kurum beslenmesi danışmanlığı
Sporcu beslenmesi

Ercan KAPLAN Özgeçmis CV Dyt.Ercan KAPLAN'ın Özgeçmişi
1970 Sivas doğumluyum, ilk, orta ve lise öğrenimimi Ankara Kurtuluş ilk öğretim okulu ve lisesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlayarak 1995 yılında diyetisyen olarak çalışmaya başladım. diyarbakır asker hastanesinde , bucak devlet hastanesinde yamanlar catering yemek firmasında ve son olarakda kocaeli üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde 10 yıl başdiyetisyen olarak,ACIBADEM KOCAELİ hastanesinde görev yaptım.
halen ÖZEL KOCAELİ TIP MERKEZİNDE görev yapmaktayım.
Evli ve bir çocuk babasıyım.

Ercan KAPLAN'ın Makaleleri Ercan KAPLAN'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Ercan KAPLAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Meryem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63967
Sözün bittiği nokta Ercan Bey diye dillendirebiliyorum ben onu kendisiyle tanışalı öyle uzun yıllar olmadı keşke çok çok önceden tanışabilme fırsatım olsaydı :) İlk defa diyetisyene gittim ve bir diyetsiyeni kendim gibi benimsedim söylediği her kelime benim için emir oldu :) okadar tatlı dilli okadar kibar ve mütevazı ki insanı hipnoz edip öyle uğurluyor, sanki aileden biri gibi :) Yarın ilk kontrolüme gidiyorum sonuç ne olursa olsun üzülmek yok çünkü bizim hedefimiz hızlı kilo vermek değildi bu sözünü unutmuyorum öyüzden kilo verdim mi diye kontrole gitmiyorum hoş sohbetiyle karşılaması için gidiyorum :) İnsanın Ercan bey gibi yaşam koçu olsun gerisi kendiliğinden gelir :) Şiddetle tavsiye ediyorum.
     17 Beğeni    
Fulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50250
Ercan Beye bir tanıdık vasıtası ile gittim...İyiki gitmişim iyiki tanımışım...henüz 2 haftadır Ercan Beyin tavsiye ettiği şekilde besleniyorum ve 3 kilo 100gr verdim...tüm ilaçlardan kullandım,akapuntur yaptırdım hiç biri ile böyle sonuç almadım...2 senedir göremediğim ve sürekli daha fazla aldığım kiloyu hiç aç kalmadan,hatta daha çok yiyerek düzenli spor alışkanlığı ile verdirebilidği için kendisine çok teşekkür ediyorum... nasıl besleneceğimi,nelerden ne kadar yiyeceğimi,nasıl hareket yapacağımı o kadar tatlı dilli ve güler yüzlü anlattı ki kendimi diyet yapıyormuş gibi değil daha çok yaşamımı yeniden şekillendirmiş ve bir beslenme düzeni oturtmuş hissediyorum.. Herkese tavsiye ederim..
     27 Beğeni    
Aylan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44188
Merhaba, Ercan Bey ile Acıbadem hastanesinde tanıştım. Kendisini bir iş arkadaşım tavsiye etmişti. Benim gibi listelere uyamayan, çok sıkı diyetler yaptığında mutsuz olan biriyseniz Ercan Bey'den daha iyi bir diyetisyen bulmanıza imkan yok. İlk defa bir diyetisyenin elime liste tutuşturmadan yeme psikolojisi ve mantığı ile ilgili bilgiler paylaştığına şahit oldum. Ayrıca o kadar güleryüzlü, cana yakın, espirili ve içten ki bazen diyet için değil, sadece Ercan Bey'in tatlı sohpeti ve güleryüzü için yanına uğrama isteği duyuyorsunuz. Daha önce başka bir diyetisyen ile 3 ayda verdiğim 6 kiloyu bana 1,5 ayda verdirdi; hem de hiç zorlanmadan... Kesinlikle kendinizi iyi hissettiren altın kalpli bir insan Ercan Bey.
     19 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30892
Ben Ercan beye ilk gittiğimde 14 yaşında bir cocuktum. Malum hepimizin derdi olan kilolar yüzünden Site Editörleri Tarafından Kapatıldı çocuk araştırma bölümüne Sakarya dan gitmiştim.Kendisi cok neşeli her zaman güler yüzlü bir insan...Yaklaşık olarak 1 yıl kadar hastası oldum ve cok güzel sonuçlar aldım.Onun yerine başka bir diyetisyen geldiğini gördüğümde cok üzülmüştüm.Neden bilmiyorum ama diyetisyenim değiştikten sonra ne kilo verebildim ne de verdiğim kiloyu muhafaza edebildim. Daha yolun cok başındaydım şimdi ki diyetisyenim benim gitgide kilo aldığımı görünce artık sana hiç bir sey yapamam dedi ve 3 ayda bir gitmeye basladım.Şimdi orayı tamamen bıraktım.Keşke kendisi eski görev yerine gelse...Umarım ki eski işinize geri dönersiniz. Anladım ki hastanın diyetisyeniyle kurduğu bağ cok önemli.Her şey için cok teşekkür ederim Ercan bey...
     22 Beğeni    
Asli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11245
ercan kaplan'a gittiğimden beri hayatımda birçok şey değişti.artık daha mutlu bir insanım.kilo vermek için tesadüfen gitmiştim öncelikle ama hastası olduktan sonra bu sorunu aşmakla kalmadım;hayatı sağlıklı ve düzenli yaşamayı öğrendim.artık kendimi çok daha fazla seviyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum.kendisine çok şey borçluyum.sadece bir diyetisyen değil bence çokta iyi bir pskolog.zaten sonunda kilonun insan pskolojisinde ne kadar önemli bir yeri olduğunu gördüm.deneyimleri ve önerdiği kişiye özel diyeti insanı yormadan strese sokmadan yavaş ama kalıcı kilo verdirmeye götürüyor.güleryüzüyle ve sıcak iletşimi ile bazen şevkiniz kırılsa bile onu tekrar canlandırıyor.dediklerini uyguladığınızda ne kadar haklı çıktığını gördüm ve gün geçtikçe daha çok güvendim ve sayesinde çok daha sağlıklı oldum.kendisine çok teşekkür ediyorum..
     48 Beğeni    
Mutluluk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11187
ercan bey'e çok teşekkür ediyorum,sayesinde yaşamanın anlamını öğrendim,resmen kendime küsmüştüm, kendisini bir diyetisyen olarak görmüyorum, gerçekten işini çok iyi yapıyor, başka diyetisyenler gibi elinize bir kağıt parçası tutuşturup, şunları ye şunları yeme demiyor, iyi bir anlatım tekniği var, karşısındaki insanı önce yapacağı işe inandırıyor,böyle bir site olduğunu ercan beyin bir hastasından duydum, bende dilim döndüğünce nasıl biri olduğunu anlatayım dedim. teşekkürler ercan bey,allah ne muradınız varsa versin...
     19 Beğeni    
Asuman İlknur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2008
TavsiyeNo: 10841
Merhabalar, Ercan beyi ifade edebilecek cümleler kurmak aslında çokta kolay değil.Ama dilimin döndüğünde ve kısaca tanıtmaya çalışacağım.Akşam üzeri insanın artık tükendiği ve herşeye negatif bakmaya başladığı saatlerde bile pozitif ve güleryüzlü olabilen bir insan.Yeri geldiğinde diyetisyeniniz yeri geldiğinde psikoloğunuz olabiliyor.İnsanı sıkmayan, üzerine gitmeyen üslubu ile diyet yapmak korkulu bir rüya olmaktan çıkıyor. Ve Ercan beyin sözünü dinlediğinizde çok güzel, aç kalmadan, sıkılmadan kilo verebiliyorsunuz. Çünkü biz diyet yapmıyoruz. Sağlıklı beslenmeyi öğreniyoruz :) Sağlıklı günler dilerim...
     21 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2008
TavsiyeNo: 10834
Merhaba, Dyt.Ercan beyle karşılaştğınızda sanki uzun zamandır tanışıyormuşsunuz hissi yaşayacaksınız.Samimi, esprili, güleryüzlü, pozitif duruşu sizin kendinizi daha iyi izah etmenizi sağlıyor ve hal böyleyken sonuç kaçınılmaz oluyor. Sağlıklı beslenme hayat tarzınız olacak. Herkesin dyt.ercan beye danıştığını ve çevresine tavsiye ettiğini biliyorum. Ben de şiddetle tavsiye ediyorum. Sevgilerimle
     15 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2008
TavsiyeNo: 10733
Merhabalar, Ben Ercan Beyin hastalarındanım.İzmitte görev yaptığı klinikte kendisine yaklaşık 1 sene kadar gittim .Diyetisyene gitmeden önce 80 kg dim .Ve bundan çok büyük rahatsızlık duyuyordum .Bende bir komşu tavsiyesi üzerine kendisine gittim .İlk görüşte hastasını oldukça sıcak karşılayan ,sohbet diliyle ve herkesin anlayacağı şekilde doğru beslenmenin püf noktalarını anlatan canayakın biridir. Standart diyet listeleri ile sizi sıkmaz , kendi beslenme düzeninizin oturmasına yardımcı olur ve bunu yaparkende size karşılayamakta zorlanacağınız maddi yükler yüklemez.Onun öğüt ,tavsiye ve sıkı takibi neticesinde şimdi 63 kg yim .Hemde yaklaşık 4 aydır aynı kilomu korumaktayım .Hep bana öğrettiği en önemli şey, çok ve hızlı kilo vermenin değil ,kiloyu standart tutabilmenin zorluğuydu.Ve ben hala ara ara kontrole kendisine gidiyorum .Bir ömür de benim hayat koçum olacaktır.Ona ve sözlerine diyet ,sağlıklı beslenme konusunda sonsuz güveniyorum her zaman her yerde herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     29 Beğeni    

Ercan KAPLAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : tiyatro, Türk halk müziği

Sevdigi Yazarlar : ...

Sevdigi Muzikler : ...

Sevdigi Filmler : ...

Sevdigi Sözler : ...


Ercan KAPLAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Kocaeli Tıp Merkezi
Real Avm Yanı
Kocaeli
(0 262 323 02 02 randevu tel.)
Adres 2:
Bennu Kozmetik ve Güzellik Salonu
Cumhuriyet Cd. (Yürüyüş Yolu) No: 88
Kocaeli
(fevziye cami yanı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(262) 323 02 02 - 161
(randevu için dahili 147)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1970
(53 yaşında)
Doğum Yeri
Sivas / İmranlı
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1995
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Ercan KAPLAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ercan KAPLAN Mesleki Videolar Videoları
-

05:53
Top