2007'den Bugüne 83,083 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,425 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Funda ŞENSOY

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

99

[Dyt.Funda ŞENSOY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Funda ŞENSOY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

58
(%93.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Funda ŞENSOY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Funda ŞENSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ferin BATMANDyt.Ferin BATMAN
Uzm. Dyt. Ferin Batman birlikte aynı ofisi paylaştığım, birlikte ürettiğim arkadaşım....O'nunla birlikte kitap yazdık, TV- radyo programları yaptık......
Bengül AKGÜNDyt.Bengül AKGÜN
Bana İstanbul'da en güvenilir isim kim diye sorulursa tereddüt etmeden Bengül hanımı gönül rahatlığı ile öneririm. Bengül hanımın, üniversite yıllarım...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
REFORM Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık' tan.... *** POWER+DİYET *** Bölgesel incelme için, size özel zayıflama programı ve POWER PLATE birlikte..... *** GRUP TEDAVİSİ ***Yüksek motivasyon için, 5 kişilik gruplar da haftalık takipli, ekonomik, kalıcı zayıflama programı... *** BAHAR KAMPANYASI ***Öğretmen, öğrenci ve emekliler için indirimli programlar... ***

Funda ŞENSOY Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Halk Sağlığı Bilim Uzmanı (Master)
*Halk Sağlığı "Beslenme ve Gıda Bilimleri" Doktoru (Doktora)
**********************************
*Yüksek ve düşük kilo problemlerine yönelik diyet- doğru beslenme alışkanlığı kazanımı- kilo kontrolü
*Çocuklara doğru beslenme alışkanlığı kazandırılması eğitimi ve takibi
*Hamilelik öncesi ve hamilelik dönemin de beslenme ve kilo kontrolü
*Emzirme dönemin de beslenme ve kilo konrolü
*Bebek beslenmesi
*Diyabet (şeker hastalığı) diyet tedavisi
*Yüksek Kolesterol de diyet tedavisi
*Gastrit, Reflü, Çölyak, Sindirim ve Emilim Bozuklukları
*Karaciğer Yağlanması ve Safra Kesesi Hastalıkları
*Böbrek hastalıkları, Hipertansiyon,Kanser
*Diyet tedavisinin etkin olduğu hastalıklarda beslenme
*Beslenme destek ürünleri ve sporcu beslenme ürünlerinde uzman.
********************************************
*Kurumsal danışmanlık
*Grup tedavileri

Funda ŞENSOY Özgeçmiş CV Dyt.Funda ŞENSOY'un Özgeçmişi
Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi ve ardından Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. H.Ü. Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı’nda araştırma asistanı olarak çalışmaya başladı.
H.Ü. Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde “Besin Sanitasyonu” konulu tezi ile Halk Sağlığında Bilim Uzmanlığı ve yine aynı Enstitü’den “Anne Sütünde A Vitamini” konulu tezi ile Doktorasını aldı. Çeşitli tıp ve beslenme dergilerinde yayınlanan makaleleri ve pek çok seminer ile kongre katılım belgesi ve sertifikaları vardır.
H.Ü. Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı‘nın, Sağlık, Eğitim ve Araştırma Bölgesi olan Çubuk Sağlık Grup Başkanlığı’nda “Halk Sağlığı Diyetisyeni “ olarak çalıştı. Daha sonra Dr.Feridun Frik İlaç Firma’sında Ankara Bölge Müdürlüğü, Farmatem İlaç Firma’sında Pazarlama ve Satış Müdürlüğü yaptı. Beslenme destek ürünleri ve sporcu beslenme ürünlerinde uzmandır....[Devamı...]

Funda ŞENSOY Tavsiye Yazıları Funda ŞENSOY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sezer ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 81.214.81.ZW

20-06-2011
 TavsiyeNo: 42612
Merhaba, ben 13 yaşımdayım. yemek yemeyi çok ama çook seviyorum. evde tek başıma kaldığım zamanlarda yemek yapmayı deniyorum, başarıyorum da... okulda seçmeli ders olarak " insan ve yemek" dersini seçmiş ve sevmiştim. bu ders ile var olan yemek yapma becerimi geliştirdim. içli köfte, döner, mantı, dürüm en çok sevdiklerim. fast foodu hiç yemiyorum. arkadaşlarımla olduğum zamanlarda çok yiyorum. nedenini bimiyorum ama çok eğleniyorum ve eğlenirkende çok yiyorum. tatlıları yapmayı çok seviyorum ama tatlı yemeği sevmiyorum. tatlı denince aklıma çikolata geliyor. yemek aralarında abur cubur yemiyorum. 3 yıldır cola içmiyorum. bendeki bu güzel gelişmelerde Funda ablanın emeği çok. bana sağlıklı beslenmeyi anlattı ve ben ondan sonra daha sağlıklı beslenmeye başladım. eğlenceli, renkli ve anaç biri Funda abla. Onunla çok iyi zaman geçiriyor ve onunla çalışırken çok eğleniyordum. benim gibi sağlıklı beslenmeyi öğrenmek isteyen herkese öneririm.
     3 Beğeni    

 melis sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.165.154.YLB

03-03-2011
 TavsiyeNo: 39979
Merhaba ben 37 yasında 2 cocuk annesı bır kadınım. ilk çocugumda oluşan genetık bır rahatsızlıktan dolayı 2cı bebegımde kortızon kullandım. ciddi kılo aldım normal gebelıkten fazla kıloya sahıptım. doktorum sayesınde Funda hanıma yondendırıldım. üzerımde 30 kılo fazlam vardı. Funda hanım sayesınde hem bebegımı emzırdım hem de bebegım 1 yasına geldıgımde kıloarım eskısı gıbı olmuştu. Funda hanım iyiki hayatıma gırdı çunku kendımden nefret edıyordum, hayatımda almadıgım kadar kılom olunca hayat cekılmezdi şimdi ona çok tesekkur ederım sağolsun her zaman yanımda oldu.Funda hanımı herkese tavsıye ederım. tatlı dilli güler yüzlü ve çok iyi bir insan olmasının yanında muhteşem ikna yeteneği olan, hatalarınızla baş etmeniz için kolay uygulanabilir ip uçları veren bir doktor, bir abla ve arkadaş. ailecek hepimiz onu çok seviyoruz.
     1 Beğeni    

 N.T. (Danışan)
 IP: 95.10.96.YLD

18-02-2011
 TavsiyeNo: 39587
Diyetisyenim bana ye! ye! ye! diyor.... Ben kendimi bildim bileli şişman bir insanım. Orta yaşa gelip bazı sağlık sorunları ile karşılaşınca kilo vermek zorunlu hale geldi. Çok uzun zamandır tanıdığım, güvendiğim, bilimsel gerçeklere uygun davranacağını bildiğim, şarlatan diyet listeleri veya ilaç-gıda katkılarına prim vermeyeceğini bildiğim, ayrıca bazı diğer diyetisyenler gibi rencide edici davranmayacağına güvendiğim, kendimi yanında çok rahat hissedebileceğimi tahmin ettiğim Funda ŞENSOY'a başvurdum. Bütün bu beklentilerimin karşılandığını da açık yüreklilikle belirmek isterim. Funda Hanım bana, benim beden yapıma, yaşam tarzıma ve yeme alışkanlıklarıma uygun bir liste hazırladı. Başladık beraberce, iyi gidiyordu, ancak bazı haftalar kilo veremediğimi gördük. Nedenini araştırdığımızda benim için hazırlanan listeden daha az tükettiğim haftalarda kilo veremediğim ortaya çıktı. Bu durum bir kaç kez de başıma geldi üstelik. Ne zaman iş, seyahat vs. durumları nedeniyle ara öğünleri atlasam ve yemem gerekenleri tüketemesem kilo vermiyordum. Funda Hanım belki diğer danışanlarına yeme diyordur, ama bana ye! ye! ye! diyor. N.T.
     Beğenin    

 oya.b. (Danışan)
 IP: 78.169.132.YZ

10-04-2010
 TavsiyeNo: 32263
yaşamım boyunca sağlığım ve elbette kilolarımla hiç sorunum olmadı. her zaman sağlıklı ve fit bir bedene sahiptim ta ki yaşadığım özel bazı nedenlerle kilo verinceye kadar. birden bire verdiğim kilolar ile sağlıksız bir görüntüye sahip olana ve çevremden ikazlar alana dek.. bir arkadaşımın önerisi ile Funda hanıma ulaştım ve randevu talep ettim.. aslında bence bir sorunum yoktu ama totalde 15 kg kaybetmiştim. Funda hanım beni içtenlikle kabul etti,çok sevecendi işinin uzmanı ve doktoruydu. ön görüşme sonrası tedaviye başlamaya karar verdim. Funda hanım mesleğinde ve insan ilişkilerinde son derece başarılı. O'nun güler yüzlülüğü ve yapıcı kişiliği ile yaklaşık 4 aylık bir süre sonrasında verdiğim kiloları geri kazandım. aslında kilo almak, vermekten çok daha bir süreçmiş bu dönemde bunu anladım. şimdi çok daha sağlıklıyım ve hem fiziksel anlamda kilo kazanarak başarı elde ettim hem de Funda hanımın bir psikiyatrist gibi yaklaşımı ile psikolojik olarak ta huzura ulaşıp sağlık kazandım. iyi bir arkadaş, bir sırdaş, bir dost kazanmak isterseniz ve beraberinde sağlık sorunlarınıza yanıt bulmak isterseniz başka adres aramayın. sizlere Funda hanımı şiddetle öneririm.
     2 Beğeni    

 Hatice (Danışan)
 IP: 83.66.169.YW

11-03-2010
 TavsiyeNo: 31389
Bundan yaklaşık bir ay öncesine kadar, diyet konusunda yeterince şey bildiğimi düşünüp profesyonel yardımı kendimce reddetmekteydim. Ancak bir şeyleri yanlış yaptığımı anladım; çünkü kilo vermek şöyle dursun, normal kilomun üstüne gün geçtikçe katlamaktaydım. Funda hanımdan memnun kalmış bir tanıdığım, bu profesyonel yardım için kendisine başvurduğumda hiç çekinmeden Funda hanımı tavsiye etti. Başlangıçta biraz tereddütlüydüm açıkçası; çünkü daha önceden de bir diyetisyen maceram olduğu için kısıtlamalara gideceğimi düşünmek biraz canımı sıkıyordu. Funda hanımla ilk görüşmemiz beni oldukça şaşırtmıştı; çünkü kendisi kafama taktığım kadar çok kilom olmadığını, hatta bu tür şeylere kafa yormaktansa kendimi geliştirmem için başka alanlara yönelmemi tavsiye etmişti!! Hiç unutmam görüşmeden sonra uzun uzun düşünmüştüm bu konuyu. Çünkü bunu çevrenizden duyunca çok etkilenmiyorsunuz; ama işinin uzmanı bir kimseden duyunca gerçekten kafanızdaki şemalar birer birer çözülüveriyor. Benimki gerçekten bir takıntıydı! Kendisi kesinlikle elinize bir liste verip hadi uygulayın diyen bir uzman değildir, aksine yemeyi sevdiğiniz şeyleri yaşam tarzınıza uyacak şekilde entegre etmeyi çok iyi bilen ve bunu en iyi şekilde başaran bir uzmandır. Her şeyin ötesinde danışanlarının fikirlerine saygılı, ihtiyaçlarına cevap verecek donanımlı ve güleryüzlüdür. Kendisiyle tanıştığım için son derece memnunum, ve hiç çekinmeden tavsiye edebileceğim bir kişidir. Ayrıca görüşmelerde hiç zaman sıkıntısı da çekmediğimi söylemem gerekiyor; çünkü randevular gerçekten çok güzel ayarlanıyor. Kendisiyle görüşmemiz bugünden itibaren son bulmuş olsa da samimiyeti kendisine her zaman danışabileceğimi destekler niteliktedir. Kafamda yer alan olumsuz düşüncelerimi ve takıntılarımı bir bakıma onun sayesinde sorguladım ve aştım. O yüzden; eğer gerçek bir diyetisyen arıyorsanız, Funda hanımı tercih etmek kendiniz için iyi bir şey yapmış olmanız demektir.
     2 Beğeni    

 Can K. (Danışan)
 IP: 88.255.41.YB

08-03-2010
 TavsiyeNo: 31286
Dr Funda Hanımı bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım. Aslında uzmanlık konusu sebebiyle tanıştırılmadım kendisiyle, ama diyetisyen olduğunu öğrenince, sorunumu aktardım.Benim sorunum genelin sorunu gibi kilo fazlalığı veya kilo verememek değil tam aksine kilo alamama ve ideal kilomun altında bulunmaktı. Yememe özen göstermekle birlikte ne kadar yersem yiyeyim yine de kilo alamıyordum. Öncelikle Funda hanımın sıcak yaklaşımı ve bilimsel ama anlaşılır bir şekilde sorunumun muhtemel sebeplerini ortaya koyması beni fazlasıyla memnun etti. Daha sonra kendisinden destek aldım ve yaptırdığım bir dizi tahlil sonucunda sorunun ne olduğu ve ne şekilde çözülebileceğini ortaya koydu. Kendisinin hazırladığı diyet programının ilk üç aylık dönemi sonunda sağlıklı bir şekilde kilo aldım ve ideal kiloma ulaşmama da az kaldı. Sıcak, samimi yaklaşımı ve verdiği güven duygusu sayesinde yalnızca kilolara kavuşmakla kalmadım çok da iyi bir dost edindim. Sonsuz teşekkürler Funda Hanım...
     1 Beğeni    

 Bahar GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.99.65.YF

06-02-2010
 TavsiyeNo: 30465
Geçirdiğim bir rahatsızlıktan dolayı almış olduğum ilaçlar sonucunda 15 kilo almıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Funda Hanım’a geldim. Doğal yapısında var olan o sıcak ve içten ilgi, içimdeki ümitsizliklerin tamamını yok etti. Ümitsizlikler diyorum; çünkü kilo sorunum yanında sırtımda oluşmaya başlayan kamburlaşma da sıkıntılarımdan bir tanesiydi. Kendisi, öncelikle bana bir diyet programı çıkardı. Diyeti düzenli uygularken Power Plate diye adlandırdıkları alet ile özel bir program uyguladı. Bu programda hem yağlarımdan hem de sırt kaslarımın kuvvetlenmesiyle kamburluk riskinden kurtulacaktım. Bir hasta, eğer doktorunun ilgisini, gerçek samimiyetini ve sıcaklığını yüreğinde hissederse içindeki özgüven artar ve sağlığına kavuşmak için doktorunun dediklerini harfi harfine hiç aksatmadan uygular. Ben de Dr. Funda Hanım’dan aldığım bu hislerle gereken bütün uygulamaları hiç aksatmadan gerçekleştirdim. Şimdi, daha dik yürüyorum. Üstelik iki beden küçük giysilerimle... Teşekkür ederim doktorum, iyi ki varsınız.
     3 Beğeni    

 Dr.Ümit (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.112.133.YJ

05-02-2010
 TavsiyeNo: 30418
Funda hanım'ı bir doktor olarak tıp camiasında çeşitli bilimsel toplantılardaki karşılaşmalarımız sonrası tanıyıp daha sonra da bir çok defa ;gerek aile çevremden(başta morbid obesite sorunu olan annem için) gerekse de çalıştığım böbrek ve dializ hastalarının özel beslenme sorunları gereksede aşırı kilolu bir çok hastamın sağlıklı kilo kaybetmelerine olan hızlı ancak sağlıklı katkıları sebebiyle süren ortak çalışmalarımızla sürdü.Kilo sorunu olan hastalarımın ortak geri dönüşlerinde Funda hanımla başarmalarının sebebini hastayla çok rahat bütünleşip inandırıcı ve teşvik edici yaklaşımını vurguluyorlardı.Bir sağlık çalışanı olarak bunun nedenli önemli bir etken olduğunu ben de çalışmalarımdan biliyorum. Bu siteyi ziyaret ederek ,sağlıklı yaşam gayreti içinde uygun beslenme çözümü arayan herkese bir ışık tutması dileğimle...

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu site editörlerimizce doğrulanmıştır.
     5 Beğeni    

Merve TIĞLI Fotoğraf  Uzm.Dyt.Merve TIĞLI
Ankara - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-06-2009
 TavsiyeNo: 24027
Dr.Dyt. Funda Şensoy'la bir süredir aynı ofiste çalışıyoruz. Türkiye Diyetisyenler Derneği başkanlığını yapmış olan Funda Şensoy tecrübelerini dinlemekten çok keyif aldığım diyetisyen büyüğümdür. Tecrübelerini ve bilgilerini her zaman içtenlikle bizimle paylaşan ve kendinden sonra gelen meslektaşlarına imkan yaratan Dr.Dyt. Funda Şensoy'u tanımaktan mutluluk duyuyorum. Bilgi birikimini, güleryüzlülüğü ve eğitici yapısıyla danışanlarına aktaran Funda Hanım, çeşitli dergilerdeki yazıları , kitapları ve hazırladığı programlar ile de geniş bir kitleye hitap etmektedir. Mesleki anlamda çok saygı duyduğum Dr. Dyt. Funda Şensoy'u beslenme ve kilo problemi olan herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 nur (Danışan)
 IP: 79.123.151.ZB

03-05-2009
 TavsiyeNo: 22916
yıllardır kilomla hep sorun yaşadım. lise yıllarımdan beri hep balıketi ve üstüydüm.kilo verme çabalarında bulundum ve kimi zaman ben kazandım kimi zamanda o.. 30 lu yaşlara geldiğimde hep kazanan o oldu. Funda hanıma gidip başarılı sonuç elde eden bir arkadaşımın tavsiyesi ile Funda hanıma başvurdum. 6 ay gibi bir sürede 25 kilo verdim. hiç zorlanmadım ve verdiğim kiloları geride almadım. bu sayfaya tavsiye yazmak için 3 ay bekledim olura kilo alırım diye hep korktum. ne mutlu ki Funda hanım bana sağlıklı beslenmeyi öğrettiği için hiç sorun yaşamadım. sağlıklı beslenerek çok kolay kilo verdim. bu işin temelinde söz dinlemek ve Funda hanmın söylediklerini birebir uygulamak geliyor.ben kendi adıma aldığım bu sonuçtan fazlası ile memnunum ve Funda hanımı sizlere mutluluıkla ve güvenle öneriyorum. Funda hanım kelimelerlen anlatılacak biri değil onu mutlaka tanımanız gerekir. sizlreb şiddetle uzmanımı tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Gizem O. (Danışan)
 IP: 88.254.200.LL

10-04-2009
 TavsiyeNo: 22052
Öncelikle Dr.Dyt.Funda Şensoy hanım ve yardımcısı Melda hanıma çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ailevi problemlerimden dolayı aşırı kilo almıştım, ne yaptıysam kilolarımı vermeyi bir türlü başaramamıştım. Pek çok diyet ve zayıflama ile ilgili yöntemleri denememe rağmen başarılı olamamıştım. Bir kısır döngü içinde yitip gidiyordum, psikolojim bozulmuştu hayata küsmüştüm toplum içine çıkmaktan utanır olmuştum. Çaresizlik insanı nasıl zorlar bilir misiniz? Bu kısır döngü Funda hanımı bulana kadar artarak sürdü durdu. Bir arkadaşımın dostu olan bir psikiyatri profesörü bana Funda hanımı önerdi ve kendisinin Funda hanımla çalışarak çok önemli vakalara imza attıklarını söyledi. Funda hanıma umutsuz bir şekilde gittim her şeyin yine aynı şekilde sonuçlanacağını düşünerek, ama Funda hanım inanın beni yeniden hayata bağladı, verdiğim kilolara kendim bile inanamaz oldum. Artık dışarı çıkmaktan utanmıyorum, yaşamın içinde yer alıyor ve gittiğim yerlerde dikkat çekiyorum:) .3.5 ay içerisinde 18 kilo verdim zorlanmadan ve çok sağlıklı beslenerek. Funda hanım ve ekibi güler yüzleri, sıcakkanlılıkları ve psikolojik destekleri ile mükemmeller. Özellikle de Melda hanım pozitif enerjisi ile kayda değer bir kişidir. Size O’nunla bir kahve içimini şiddetle öneririm. FUNDA HANIM VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
     Beğenin    

 Senol (Danışan)
 IP: 88.249.11.FW

09-04-2009
 TavsiyeNo: 22032
Merhaba, ben tüm kilo sorunu olanlara seslenmek istiyorum. Yoğun iş temposunda çalışan ve spor yapma alışkanlığı olmayan bir genç erkeğim. Bekar olmanın rahatlığı ile de o gece burada bu gece burada şeklinde yemeğe ve içmeye başlayınca yeniden kilo kazanmaya başladım. Çok yakın bir arkadaşımın ısrarı ile Funda hanımla tanıştım. Diyetisyenlere olan inancım o kadar azdı ki randevuyu bile arkadaşım almış benim adıma. Hatta Funda hanıma da çok kolay diyetten kaçma eğilimim olduğunu da anlatmış. Diyetten kaçma eğilimimin arkasında çocukluk çağlarımda yaşadığım hormonal sorunlarımdan dolayı yıllarca kiloyla verdiğim mücadeleden pes etmiş olmam geliyordu. Aylarca diyet yapıp aç kalıp 3-4 kilo ver ve bırak, sonra yeniden başla bırak. İşte bu kısır döngü ile geçen bir çocukluk ve o günlerin izleri. Ben bu arkada yatan ve kimselerle paylaşmadığım sırrımdan ilk kez Funda hanım sayesinde kurtuldum. 4 ayda 13 kilo verdim henüz çok az ama bu kadar kısa surede benim gibi bir vaka için zoru başardık. Ben 4 aydır diyet yapmıyorum doğru sağlıklı beslenmeyi öğrenmeye çalışıyorum henüz. İlk kez düzenli besleniyor, yapabildiğim kadar yaşamın içinde aktif olmaya çalışıyorum. Beni geçmişteki diyetle ilgili kötü duygularımdan uzaklaştıran ve sağlıklı olmamı sağlayan, her hafta beni güleryüzüyle karşılayan ve moral dolu konuşmalarıyla güç veren engin bilgisi ile donandığım Funda hanıma ve ekibine ayrıca teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Esin (Danışan)
 IP: 88.254.200.LL

08-04-2009
 TavsiyeNo: 21958
sevgili "tavsiyeediyorum.com" okurları, yaklaşık 6 ay önce ben de sizler gibi sorunları olan ve doğru adres arıyan biriydim. 36 yaşında, 161 cm boyda ve 86 kiloda bir bayanım. kilolarımın beni sevimli ve şirin kıldığını da söyleyebilirim. evet ben kilolarımı seviyordum (en temel savunu budur, dikkat derim). ancak gün oldu dizlerim beni çekemez oldu ve hiç beklenmedik bir kazayla diz kapağım döndü. gittiğim ortopedist en kısa zamanda kilo vermemi ve sonrasında gerekirse ameliyat olacağımı söyledi. geçtim internetin başına, bir sürü isim, fotoğraf, öykü.. ben en sonunda funda hanımı seçtim. funda hanımın fotoğrafındaki samimi gülüşü, bu işin doktoralı uzmanı olması ve 25 yıllık deneyimi beni etkiledi. randevu aldım ve ilk görüşmede ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. funda hanım güleryüzlü, sıcak, candan ve bilgili bir uzman. ona çok güvendim ve bana özel hazırladığı program ile 6 ayda tam 26 kilo verdim ve 62 kiloya indim. geçen hafta diz ameliyatımı oldum. atroskopi ameliyatımdan sonra bu sabah önce ortopestime gidip dikişlerimi aldırdım, sonrada funda hanıma teşekkür ziyaretine geldim. funda hanım bir danışanı ile görüşmede bende ofisinde bilgisayarının başına geçip sizinle duygularımı paylaşmak istedim. funda hanıma çok teşekkür ediyor ve onu sizlere gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 ayla (Danışan)
 IP: 85.99.179.ZJW

07-04-2009
 TavsiyeNo: 21942
Funda Hanımı bu site aracılığıyla tanıdım.Sorunumla ilgilenmesi ve bana çok kısa sürede cevap vermesi beni çok sevindirdi.Kilo alamama problemim vardı düğünümden önce kilo almak istediğim için yardımına başvurdum kendisi de bana ipuçları verdiği bir mail ile hiç bekletmeden cevap verdi. Tavsiyesini uygulamaya başladım bile.Sonuçları hakkındaki memnuniyetimi de kısa zaman sonra yazıcam umarım.Kendisine bir kez daha ilgisi için teşekkür ediyorum ve site ziyaretçilerine kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Meral G. (Danışan)
 IP: 81.213.66.ZF

06-04-2009
 TavsiyeNo: 21893
Evliliğimin 12. yılında bebek sahibi olamamanın ve gördüğüm hormon tedavisinin etkisi ile kilolarım aldı başını gitti. Beraberinde yaşadığım mutsuzluk ve umutsuzlukda cabası. Bir arkadaşım yeni tedavi olanaklarıyla bana bir kadın doğumcu önerdi. Ve iki sene önce Dr. Hakan beyle tedaviye başladık. Hakan bey kilo vermem için beni Dr.Funda hanıma yönlendirdi. ben Funda hanımla 8 ayda yaklaşık 25 kilo verdim ve kordineli bir program ile gebe kaldım. şu an 6 aylık gebeyim. Kilo verme konusundaki başarılı yardımı ile beni bebeğime hazırlayan Funda hanım sevecen, cana yakın ve çok bilgili bir uzman. Bu zor zamanımda verdiği desteği ve güleryüzü herşeyi kolaylaştırdı. Funda hanım aynı zamanda bir psikolog gibi bana güç verdi. Gebeliğim boyuncada beni yine Funda hocam izliyor. yeniden doğuşuma imza atan Hakan beye ve Funda hanıma çok teşekkür ediyorum. Bu güzel insanı sizlere öneriyor ve mutlaka O'nu tanıyın diyorum.
     1 Beğeni    

 akın (Danışan)
 IP: 85.106.171.YJB

03-04-2009
 TavsiyeNo: 21823
Sağlığını kaybetmenin ne demek olduğunu bilen bir kişi olan beni lütfen iyi dinleyiniz… Ben 32 yaşındayım ve lise yıllarımda aktif spor yaptım. Spor yapan sağlıklı bir kişi iken Üniversite ve sonrası hem iş yaşamının ağır temposu hem de hareketsizlikle kısa zamanda yukarı kilolara çıktım. Kilo vermek adına son 5 yıldır aç yaşadım ama kilo vermek ne mümkün sürekli kilo kazandım. Aç yaşadım, zayıflamak uğruna elime geçen tüm diyetleri uyguladım. Sonuç ne oldu, sağlığımı kaybetmeye beraberinde de kilo vermeye başladım. Açlık beraberinde sağlık sorunlarını da getirdi, mide rahatsızlıkları çektim, kilo alımını bile durduramaz hale geldim. Mide-barsak problemleri ve en sonunda da ciddi anlamda kronik kabızlık ve daha pek çok rahatsızlık yüzünden doktorlara koşturur oldum. Doktorum kusmalar da başlayınca sorunun büyüdüğünü ve profesyonel yardım almam gerektiğini söyledi. Funda hanıma başvurdum. Bana yemek yemenin eziyet ve acı olmadığını, vücudum aç kalmaz ise depolamayacağını, belli saatlerde belli miktarlarda öğün atlamadan yemek yemeyi öğretti. Senelerin verdiği olumsuz alışkanlıklar 1yılda geçmez biliyordum ama acı çekmeden, sağlıklı beslenmemenin ve buna ek olarak zayıflanabileceğin ne demek olduğunu öğrendim. Sporu hiç bırakmadım. Şimdi artık spor ve diyet bir arada yürüyor. Bu başarıda büyük emeği olan sevgili doktorumu hepinize güvenle öneriyorum... Yaşadığım bu süreçteki katkılarınız için binlerce teşekkür
     1 Beğeni    

 Nalan (Danışan)
 IP: 81.214.248.YB

28-03-2009
 TavsiyeNo: 21585
Yaşamım boyunca kilo takıntısı olan, hep aç yaşayan ben Funda hanımla tanıştıktan sonra her şeyin nasıl sistematik bir şekilde değiştiğini anladım. Bu değişimi Funda hanım sağladı. Aç kalmadan zayıflamanın bir şehir efsanesi olmadığını sayesinde anladım. Bana ilk diyet programımı anlattığı gün gözlerime inanamadım bu kadar şeyi yiyecek ve kilo verecektim. Olamaz dedim. Bana - “Senden 1 hafta bu programı hiç değiştirmeden, bozmadan uygulamanı istiyorum. Eğer sonuç alamazsak istediğin gibi değiştireceğim” dedi.. Ve bilin bakalım ne oldu. Ben 1 hafta korkarak (kilo veremeyeceğimi düşünerek) ve doyasıya yiyerek (listeme birebir uyarak) 1 hafta sonunda tam 1.5 kilo verdim. İşte olay buydu. Hem yedim hem de kilo verdim. Funda hanım sadece diyetisyenim değil aynı zamanda psikologum olarak görevini yürütüyor, konuşmaları bana güven telkin ediyor. Funda hanımın en büyük farklılığı günün hangi saatinde ararsanız arayın O’na ulaşabiliyor olmanızdır. Ayrıca, güvenilir ve mükemmel bir profesyonel olduğu için kendisine buradan çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 dilek (Danışan)
 IP: 85.97.180.YD

25-03-2009
 TavsiyeNo: 21460
Gebelikte ve ardından emziklilik döneminde toplam 25 kilo almışım; yanlış diyet uygulamaları sonucu kolesterol / trigliserid / ürik asit değerlerim tavan yapmış; üstelik bebeğimi emzirmek durumundayım. Hele ki emzirirken zayıflamak hayal gibi. Ama Funda hanım’la elele verdik ve şu anda harikalar yaratıyoruz. Ben sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum ve kan değerlerim normale dönüyor, aç bir kurt gibi her zaman göğsüme saldıran küçük haydutum Bora’yı da en iyi şekilde emziriyorum. Mutluyum ve bunu Funda hocama borçluyum. Bora sağlıklı bir bebek, 6 aylık ve hala sadece anne sütü ile besleniyor, büyüme ve gelişmesi çok iyi. Ben de sağlıklı şekilde besleniyor, sağlığıma ve formuma her geçen gün biraz daha kavuşuyorum. Funda hocamın gönlü büyük, candan ve çok iyi bir insan. Sizinle yıllardır birbirini tanıyan iki can arkadaşmışsınız gibi ilgileniyor. Ben artık hem oğlumun hem de ailemin sağlığı için Funda hocamı dikkatle dinliyor, izliyor ve sizlere de tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 dilek (Danışan)
 IP: 88.227.50.FF

22-03-2009
 TavsiyeNo: 21357
Hakikaten zor bir vakayım (vakaydım)… Yemek yeme konusunda dur noktası olmayan, sürekli yemek yiyen biriyim (biriydim). Yemek yemek için bahaneler yaratan, sırf yemek yemek için alışveriş merkezlerinde saatler geçiren biriyim (biriydim). Bu durumumu sorun haline getirmeyip kendime her zaman çıkış kapıları bulur ve rahatlıkla yemeye devam ederdim. Sonunda 3 ay için de 16 kilo kazanıp 2-3 beden daha büyüdüğümde anladım ki bir sorun var. Ardından bir geceyi de hastane acilinde geçirince çözümler aramaya başladım. Doktor arkadaşım beni Funda hanıma yönlendirdi Funda hanımın “ yeme bozuklukları” konusunda çok çalışmaları olduğunu ve çok iyi sonuçlara imza attığını söyledi. Huzursuz ve ön yargılı gittim. Olmaz zaten bu iş diye.. Ama beni gözleri ile kahkaha atan bir kişi karşıladı, aldı ve sarıp sarmaladı. Nasıl bir kişilik, nasıl bir içtenlik ve nasıl bir güzellik anlatamam. İşte bu albeni ile ben Funda hanımın etki alanına girip bu işi bitirdim. Hem kilo verdim hem de bu anlamsızlıklar yüklediğim hatalı yemek yeme alışkanlığımı geride bıraktım. Yaklaşık 6 ay süren tedavim sonrası şimdi çok güçlüyüm. Bunu Funda hanım ve ekibine borçluyum. Ara sıra Funda hanımla buluşup birlikte yemek yiyoruz. Funda hanıma teşekkür ediyor ve sizlere bu güzel, farklı insanı, örnek kişiyi ve olağanüstü uzmanımı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Efendi (Danışan)
 IP: 88.254.111.YY

21-03-2009
 TavsiyeNo: 21344
Uzun yıllar yurt dışında, Amerika’da yaşadım. Orada üniversitede akademisyenlik yaptım.3 yıldır ülkemdeyim ve özel bir üniversitede hocalık yapıyorum. Disiplinli ve kuralcı olduğum söylenir, doğrudur. Titizim de, bunun için de her şeyin en iyisine en doğrusuna ulaşmaya çalışırım. Kendim de mesleğinde anılan bir uzman olduğum için her zaman işin profesyonellerinden yardım almanın gerekli olduğuna inanırım. Ne yazık ki ülkemde bu konuda ciddi sorun yaşanıyor. Herkes her konuda fikir sahibi ve uzmanlık kavramı o işte çalışmakla eşdeğer görülüyor. Bir kişiye uzman demek için, konusunda üst eğitim yani master ya da doktora yapmış olması gereklidir. Sözel ben uzmanım demekle olmaz. Geçen sene kan yağlarımdaki yükseliş, karaciğer yağlanması ve hipertansiyon tanısı alınca doktor arkadaşımın tavsiyesi ile diyetisyen aramaya başladım. Sitenizde pek çok diyetisyenin sayfasını okudum ve ben Funda hanımı doktora yapmış gerçek bir uzman olması ve 25 yılık mesleki deneyimi ile seçtim. Funda hanım beni ilgi ile dinledi, uzun uzun beslenme öykümü aldı, bodystat ile vücut yağ ölçümü yaptı ve bana özel bir program planladı. Haftalık izlemlerle beni disiplinli şekilde bir şekilde izledi, diyet değişiklikleri yaparak bıktırmadan, direncimi kırmadan sonuç alana kadar böyle devam etti. Her şey yurt dışında yaşadığım ve alışkın olduğum profesyonellik gibiydi. Funda hanımı mesleki anlamdaki deneyimi ve bilgi dağarcığı için tercih etmemin yanı sıra kişilik özellikleri, güler yüzü, boyutlu sohbeti, içtenliği için de öneririm. Funda hanımdan çok etkilendim ve bu etkilenme diyetimi uygulamama da yardımcı oldu. Çok kolay ve uygulanabilir liste ile sorunlarımdan kurtuldum. Sayın Dr.Dyt. Funda Şensoy size çok teşekkür ederim, gerçek bir uzman ve mükemmel kişiliğiniz için
     1 Beğeni    

 duygu (Danışan)
 IP: 85.106.170.YCW

16-03-2009
 TavsiyeNo: 21162
Ben 54 yaşındayım bir sene önce sağlık problemi yaşamaya başladım. Yaşım gereği menapoza girdim. Bu doğal bir süreç ama ben hızla kilo almaya başladım, vücut ölçülerim çok değişti. Benzer süreci yaşayan ama rahat geçiren arkadaşım Funda hanıma gidiyordu, onun tavsiyesi ile ben de gittim. Funda hanımın işini severek yapması beni çok etkiledi. Eğer işinizi severek yapıyorsanız bu işin en iyisi olursunuz. Başladığımız programla ben aç kalmadan, herşeyi yiyerek 9 kilo verdim ve şimdi çok mutluyum. Ben Funda hanımın sayesinde dengeli beslenmeyi ve kendimi kontrol etmeyi öğrendim. Kişiye özel diyet uygulayarak, haftalık kontrollerle, çeşitli yiyecekleri yiyerek kilo verebilmeyi başardığım ve mutlu olmamı sağlayan Funda hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 dilek (Danışan)
 IP: 85.108.252.DD

16-03-2009
 TavsiyeNo: 21160
Merhaba. Kilo vermek isteyenlere bir tavsiyem var. Damdan düşenin halinden damdan düşer anlar derler ya.. işte size bunu yaşamış biri olarak diyorum ki kilo vermek çok kolay, ama onu korumak daha zor. Biraz dikkat ettiğinizde kilo verirsiniz ama ardından daha çoğunu alırsınız. Benim öyküm öyle başladı. Kilo aldım, verdim, daha çoğunu aldım, yine verdim, daha da aldım evet yine verdim. Yaşamım böyle geçti. Sonra (en sonunda) Funda hanımı tavsiye ettiler ve bu kezde bu uzmanı deneyelim dedim. Umutsuz yine aynı şeyler başıma gelecek nasıl olsa deyip Funda hanıma gittim. Ve bu kez başardım. Kilo verdim ve onu korumayı öğrendim. Funda hanımın öyle bir çekim gücü var ki. Siz onun yörüngesine girip sonuca ulaşıyorsunuz. Zaman kaybetmeden sağlıklı olabilmek için Funda hanımla ve kendisi gibi profesyonel ekibiyle tanışmanızı tavsiye ediyorum
     Beğenin    

 nurettin (Danışan)
 IP: 78.160.207.YZF

16-03-2009
 TavsiyeNo: 21159
Ben, zamanımın çoğunluğunu bilgisayarın karşısında, internette sörf yaparak, televizyon izleyerek ve en son çıkan bilgisayar oyunlarını oynayarak geçiriyorum. Napim çok seviyorum ve tüm arkadaşlarımda öyle yapıyor. Annem ve babam sokakta oynamamı, bisiklete binmemi, aktif spor yapmamı istiyorlar tıp ki kendi çocuklukları gibi. Ama sokakta oynayan arkadaşım yok ki. Fazla kilolu hatta çok kilolu olduğumu söylüyorlar. Abur cubur çok yemiyorum, colada içmiyorum ama kilom var. Annem beni artık yeteeer diyip diyetisyene götürdü. Funda ŞENSOY benim diyetisyenim, çok iyi bir insan ve bana çok yardımcı oldu. Ben çok kilolu değil, kiloluyum ve büyüme çağında olduğum için spor yaparsam kilolarımın büyümem için kullanacağımı biliyorum ve artık daha dikkat ediyorum. Her hafta sonu babamla spor yapıyor ve yüzüyoruz. Çok mutluyum
     1 Beğeni    

 duygu (Danışan)
 IP: 88.252.205.ZCB

15-03-2009
 TavsiyeNo: 21131
Funda hanımı okulumuz için düzenli eğitim programları hazırlayan çok değerli bir dostumun önerisi ile tanıdım. Ankara’da 18 yıldır halka kaliteli hizmet veren özel bir kreş- anaokulunun sahibiyim. Okulumuzda her ay hem çocuklara, hem çalışanlara hem de anne ve babalara eğitim veriyoruz. Bu eğitimin kaliteli olması, okulumuza yakışır kalitede olması için her zaman işinin en iyisi ile bağlantı kurmaya çalışıyoruz. Aldığım tavsiye üzerine Funda hanıma ulaştım ve bize konuk olmasını ve “ 1-6 yaş çocuk beslenmesi” konusunda konuşmalarını istedik, bizi kırmadılar ve 2 yıl önce ilk kez konuğumuz oldular. O günden sonra artık her yıl mutlaka 2- 3 kez konuğumuz oluyorlar. Funda hanım etkileyici anlatımı, renkli sunumu ve hepsinden önemlisi yüksek bilgi ve görgüsü, hanımefendiliği ile hepimizin gönlünü kazandılar. “Ağaç yaşken eğilir” Funda hanım bizim küçük ama geleceğin büyüğü olacak olan çocuklarımıza çok büyük değerler kattığı için kendisine ve bize herkesin önünde bu olanağı veren sitenize teşekkür ediyorum. Saygılarımla..
     Beğenin    

 YASİN (Danışan)
 IP: 78.167.193.ZF

15-03-2009
 TavsiyeNo: 21127
32 yaşında bekar erkeğim. Mutfakta oldukça başarılıyım, yemek yapmayı çok seviyorum. Her zaman da yemek yemek için bahaneler bulurum. Sırf patlamış mısır yemek için evde film seyretmeye arkadaşlarımı çağırır, beraberinde biralar, cipsler, çikolatalarla gece devam ederdi. Balık yemek istediğimde kurduğum sofra içkisiyle, mezesiyle, patates salatası ile muhteşem sofralara dönerdi. Bu keyfin faturası bana fazla kilolar, yüksek tansiyon, kan yağlarımda tavan olarak geri döndü. Bu sevdadan vazgeçmem ve yaşamımı düzene sokmam gerekiyordu. Bu konuda ne yapabilirim, nereye, kime gitmeliyim diye düşünmeye başladım. İnternette dolaşırken sitenize ulaştım ve Ankara’daki diyetisyenleri inceledim. Bu işi bir uzman kontrolünde yapmam en doğrusuydu. İnceledim, inceledim ve gerçekten uzman olarak Dr. Funda ŞENSOY hanımı yeğledim. Bu konuda beklentilerime cevap bu olmalı dedim. Funda hanımın üst eğitimi, doktorası ve 25 yıllık meslek deneyimi vardı, hakkında yazılanlar doyurucuydu. Kendimi hazır hissettim, gerekli her şey vardı. Sağlık sorunu olan ben, çözümünde uzman desteğini alacağım Funda hanım ve bu karşılaşma için alınmış randevu. O gün geldiğinde Funda hanımın ofisine gittiğimde gerçekten doğru adreste olduğumu anladım. Funda hanım güleryüzlü, sımsıcak bir kişilikti, sanki yıllardır tanıyormuşsunuz gibi…. Bu ilk düşüncem idi.. Görüşmenin devamında ve geçen günlerde Funda hanımın gerçekten mesleğinde uzman, akılcı, kolay çözümler bulan ve sizi de bu sürece kolay katabilen bir kişi olduğunu anladım. Yaklaşık 4 ay içinde disiplinli, kolay uygulanabilir bir program ile 102 kilodan 86 kiloya indim. Artık yiyecekleri stres ya da kaygı azaltıcı, boşluk doldurmak için ya da sıkıntı veya yalnızlığa alternatif olsun diye tüketmiyorum. Funda hanımın bana verdiği bu olumlu ve güzel deneyim için önce Funda hanıma ve sonra ekibine çok teşekkür ediyorum
     Beğenin    

 kamil (Danışan)
 IP: 78.166.183.ZBC

15-03-2009
 TavsiyeNo: 21117
Merhaba, Funda hanım uzun zamandır diyetisyenim. Kendisinin verdiği gerek zayıflama programından gerek ardından gelen koruma programından son derece memnunum. 50’li yaşlardaki her olgun erkeğin yaşadığı sorunlara sahibim. Çok aşırı kilolu olmamakla birlikte kocaman bir göbeğim var. Funda hanımla bunu rahatlıkla hallettim. 5 ayda diyetime birebir uyamadım, ancak toplamda 17 kiloyu verdim. Şimdi ara sıra diyetimde kaçırmalar olunca hemen soluğu Funda hanımın yanında alıyorum, Funda hanım bana sağlıklı beslenmeyi öğreten ve kilo programımı düzenleyen benim için cankurtarandır. Ayrıca kontrollerini düzenli yapan ve anlaşılır akıcı bir dille aktaran kişidir. Ben zayıflama kaygısı bir yana dengeli beslenmeyi Funda hanımdan öğrendim. Funda hanımın hastalarına olan sevgi ve saygısı dikkat çeker. Randevu saatlerine titizdir, sizi bekletmez ve size hep özel olduğunuzu hatırlatır. Hoşgörüsü, güler yüzü ve engin bilgisiyle fark yaratan doktoralı gerçek uzman diyetisyenimi hepinize tavsiye ediyorum
     Beğenin    

 seker (Danışan)
 IP: 78.172.122.ZJ

15-03-2009
 TavsiyeNo: 21107
Funda hanımı iş yerimdeki bölüm şefimin tavsiyesi üzerine tanıdım. Kendisinden sağlıklı beslenme konusunda destek aldım. Üzerimde 3 beden büyük elbise gibi duran kilolarımla mücadele konusunda beraber çalıştık. Beraber diyorum, çünkü bu işte Funda hanım ve ekibi, powerplate makine seansları ve benim tarafımda da bu program boyunca büyük desteğim eşim ve kızım vardı. Funda hanım bana kullanılabilir listeler hazırlayıp bu zorlu dönemi benim için çok kolaylaştırdı. Sevgili doktorum Funda hanım konusunda çok bilgili ve disiplinli (akademik yanı) bir o kadar da eğlenceli, espirili ve güler yüzlü (insan yanı) bir kişi. Sizin ne düşündüğünüze önem veren ve standart reçete yazmaktan çok uyumlu ve uygulanabilir bir program hazırlamakta usta olan Funda hanım kararlılığı ile sizi de kısa zamanda disipline koyar. Bunu fark etmezsiniz bile.. O’nun dediklerini uyguladığımda elde ettiğim başarı kayda değerdir ve gözle de görülür.. Funda hanımı asaleti, akılcılığı, üstün bilgi birikimi ve hoşgörüsü ile ÖNERİYOR, Funda hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum.
     Beğenin    

 şule (Danışan)
 IP: 88.228.216.YFF

15-03-2009
 TavsiyeNo: 21106
Dr.Dyt.Funda Şensoy hanım ve ekibine,özellikle yardımcısı Melda hanıma çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Her kilolu kişinin arkasına sığındığı meşhur söylem tam da beni anlatıyordu. “tüm şişmanlar mutlu ve yaşama bağlı insanlardır”. Yalan… Aşırı kilolu ve mutsuzdum. Ne yaptıysam kilolarımı vermeyi bir türlü başaramamıştım. Pek çok diyet ve zayıflama ile ilgili yöntemleri denememe, birçok diyetisyene gitmeme rağmen başarılı olamamıştım. Artık psikolojim bozulmuştu, hayata küsmüştüm toplum içine çıkmaktan utanır olmuştum. Gittiğim doktorum beni önce psikologa sonra da Funda hanıma yönlendirdi. Kendisinin psikolog Nurcan ve diyetisyen Funda hanımla çalışarak çok önemli vakalara imza attıklarını söyledi. Ben umutsuzca önce Nurcan hanıma sonra da Funda hanıma gittim her şey yine aynı şekilde sonuçlanacak ve ben yine mutlu rolü oynayan mutsuz şişman olacaktım. Ama öyle olmadı, Nurcan ve Funda hanımlar beni yeniden hayata bağladılar, verdiğim kilolara kimse inanamaz oldum. Artık dışarı çıkmaktan utanmıyorum, yaşamın içinde yer alıyor ve gittiğim her yerde dikkat çekiyorum, çok mutluyum evet gerçekten…. Funda hanım ve ekibi güler yüzleri, sıcakkanlılıkları ve psikolojik destekleri ile mükemmeller. Özellikle de pozitif enerjisi ile Melda hanım çok özel bir kişidir. Sizlere Melda hanımla kahve için ve ardından gelecek keyfi yaşayın derim. FUNDA HANIM VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
     Beğenin    

 şükran (Danışan)
 IP: 88.227.68.L

14-03-2009
 TavsiyeNo: 21095
Merhaba ben yeni işle başlamış genç bir iç mimarım. Mesleğim gereği insanlara estetik iç mekanlar ve öneriler sunuyorum. Konum estetik ağırlıklı ve ben bunun önemini biliyorum. Bir gün arkadaşlarla sohbet ederken içlerinden biri binaların estetiği tamamda sen bir de kendine bak dedi. İşte o zaman tek başıma iken aynalara bakmaktan vazgeçen, kendince sevimli tombul ben gerçekle yüzleştim. Kilolarımı vermem ve estetik anlamda fit olmaya karar verdim. Daha önceden Funda hanıma gitmiş olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ben de Funda hanıma gittim ve O’nu tanıdım. Funda hanım çok asil, estetik, güler yüzlü ve insancıllığı ile beni çok etkiledi. Mesleğinde doktora yapmış bir uzman olması ve bilgi birikimi, insanlarla kolay ilişki kurabiliyor olması ile bana kilo vermem konusunda yardımcı oldu, ondan çok şey öğrendim. Çok olmamakla beraber beni rahatsız eden 6 kiloluk yağlarımdan 2 ay gibi bir sürede kurtuldum Funda hanıma kilo vermemdeki katkıları kadar, çevremdeki insanları da bilgilendirecek kadar beni beslenme bilgisi ile donattığı için teşekkürlerimi sunuyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 yakup (Danışan)
 IP: 78.169.184.ZF

13-03-2009
 TavsiyeNo: 21061
Emeklilik düşlerimin içinde hasta olup sıkıntı yaşamak hiç yoktu. Sanırdım ki gençliğimdeki ben, emekli olacak ve yeni bir döneme kucak açacak.. Biraz hüzünlü bir başlangıç oldu ama ne yapayım duygularım bu :( . Emekliliğimin 3. ayında kalp krızi geçirdim. İşim oldukça stresli ve yorucuydu. Yüksek tempoda çalışmak, sık sık çıkılan iş seyahatleri, ağır iş yemekleri farkında olmadan kilo kazandırmıştı. Bu koşuşturma içinde hiç soluklanıp nefes almamış kendime bakmamıştım. Kilo sorunum vardı ama mazeretim de hazırdı “balkonsuz ev olmaz”. Doktorum ameliyat seçeneğini kilo vermem koşulu ile erteleyip beni Funda hanıma yönlendirdi. Diyet programı ve beraberinde uygun sporumla birlikte yaklaşık 4 ayda 18 kilo verdim, Şimdi balkonsuz ama bakımlı ve sağlıklı, dikkat çekiciyim:) Beni yormadan, üzmeden bu güne getiren Funda hanım işinde çok bilgili, disiplinli ve güven duyabileceğiniz, kendinizi rahatlıkla teslim edeceğiniz bir profesyonel. Akademik geçmişini, mesleğinin erbabı olduğunu hemen hissettiğiniz Funda hanım alçak gönüllüğü ve sevecenliği ile de tanımlanabilir. Ben Funda hanımı hepinize büyük bir mutlulukla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Eski Dost (Danışan)
 IP: 88.224.95.YJJ

13-03-2009
 TavsiyeNo: 21060
Ben halk sağlığı uzmanı bir doktorum. Funda’yı 1985 den bu yana tanıyorum. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığında aynı zamanda asistandık. Çubuk’da beraber çalıştık. Ben sağlık ocağı hekimiydim Funda da sağlık grup başkanlığında diyetisyendi. Birlikte sağlık ocağı çalışanlarına hizmet içi eğitim ve halk eğitimi programları yapmıştık. Funda’nın eğitim konusundaki başarısına şahidim. Kalabalıkları hemen etkisi altına alır, saatlerce bıkıp usanmadan anlatırdı. Sağlık Bakanlığının bir projesinde de birlikte çalışıp köy köy dolaşmıştık. Çubuğun her köyünde büyük emeği vardı ve her köyde de O’nu tanırlardı. Halkı bu kadar iyi tanıyan, onların sorunlarına yanıt bulan, bıkmadan, usanmadan dinleyen, sevgi dolu bir kişiydi. Bitmek bilmez enerjisi ile çok çalışır, heryere ve herkese yeterdi. Aradan geçen yıllar içinde çok birlikte olamadık, yıllar herkesi bir yerlere taşıdı. Ben şimdi çok iyi bir konumda, özel sektörde bir ilaç firmasında yöneticiyim. Funda ile bir süredir yeniden birlikteyiz. Firmamızın çıkaracağı bir ürün için Funda’ya danıştım. Aradan bunca yıl geçmiş olmasına karşın Funda yine aynı enerjisi ile çalışıyor. Yorulmuyor, bıkmıyor, usanmıyor. Yıllar O’ndan hiçbir şey almamış. Meslek yaşamımda pek çok diyetisyenle tanıştım, bir kısmı ile de çalıştım. Sevgili arkadaşımın farklılığının o günlerden bu günlere en iyi tanığıyım.
     Beğenin    

 yasemin (Danışan)
 IP: 88.224.75.YJL

12-03-2009
 TavsiyeNo: 21004
Funda hanımı yaklaşık 10 yıldır tanıyorum. O zaman ofisi Kızılay’daydı ve ben sağlık sorunlarım nedeniyle O’na başvurmuştum.. Polikistikover tanısıyla kadın doğum uzmanım beni hiç düşünmeden Funda hanıma yönlendirmişti. Hemen tedavi programına başladık ve ben kilo kaybederken sağlığıma da kavuştum. Ardından evlendim ve 2 yıl sonrada gebe kaldım. Gebeliğim sürecinde de beni Funda hanım izledi. Toplamda 11 kilo kazanarak tam 3.5 kilo ağırlığında nurtopu gibi bir oğlum oldu. Emziklilik dönemimde de en yakınım Funda hanımdı ve ben bebeğimi sütümle besledim. Zaten başka türlüsü de olamazdı. Funda hanım bu konuda beni çok bilinçlendirdi. Şimdi oğlum 6 yaşında ve çok sağlıklı, beslenmesinde sorunumuz yok, yemek seçmiyor, zararlı alışkanlıkları yok. Süt ve taze sıkılmış meyve suyu dışında içecek içmiyor. Arkadaşlarımla çocuklarımızı alıp dışarıda yemek yediğimiz zamanlarda oğlum tüm çocuklara örnek gösteriliyor. “ bak Çağrı hiç kola içiyor mu?, bak nasıl tüm yemeğini yedi, sen neden yemiyorsun?”… Sizce bu işin mimarı kim? Sevgili Funda hanımcığım, canım doktorum değerli arkadaşım yaşamıma kattığınız tüm güzellikler için çok teşekkürler. Aramızda kalsın Çağrıya bir kardeş geliyor ve beni yine Funda hanımcığım izliyor:)
     Beğenin    

 kasım (Danışan)
 IP: 81.214.56.YCC

11-03-2009
 TavsiyeNo: 20987
Merhabalar ben Funda hanımı daha önce O’ndan tedavi almış arkadaşım aracılığı ile tanıdım. Arkadaşımda benim gibi kilolarından dertli, ikimizin de iş ortamı, öğlen yemekleri ve iş gereği haftada birkaç kez katıldığımız iş yemekleri bile aynı. Funda hanımla başladığımız programda beni en çok etkileyen şey, benimle birlikte benim için hazırladığı diyet programlarını tartışıp, üzerinde birlikte karar verip yeni tarifler geliştiriyoruz olmamız. İşin sahibi ben gibiyim:). Bu daha önce gittiğim ya da her zaman izlediğim diyetisyenlerden ve diyetlerden çok farklı bir uygulamaya. Funda hanımı yeğlediğim, programına katıldığım ve kilolarımdan kurtulduğum için çok mutluyum size de tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 mutlu&mutlu (Danışan)
 IP: 85.104.129.WL

11-03-2009
 TavsiyeNo: 20983
- Sizlerle çok özel bir durumumu paylaşacağım, evliliğimin ilerleyen yıllarına artan kilolarımda eklenince eşimle aramızda sorunlar çıkmaya başladı. Düzenli bir yaşamdan daha sorunlu günlere geçince yaşadıklarımla daha çok yemeye ve daha bakımsız olmaya başladım. Çaresizlikler içindeyken TV kanallarını dolaştığım bir gün ekrana yapışıp kaldım. Beslenme Sorunları ve Psikolojisi gibi bir konu ve uzman bir konuşmacı.. İşleri bırakıp izlemeye başladım. Yayını arayıp katıldım ve işte Funda hanımla da böylece tanıştım.. Önceleri ürkek ve sorununu anlatamayan biriyken zamanla açıldım ve hem zayıfladım, güzel kilo verdim hem de sorunumdan uzaklaştım. Bu gün güzel, bakımlı, sağlıklı bir kadınım. Psikolojik sorunlarımı da geride bıraktım, evliliğimde, ilişkimde düzene girdi. Sadece diyet görüşmesi için para ödeyip bedavadan da psikolojik danışmanlık aldım:)), her şey için teşekkürler Funda hanım.
     1 Beğeni    

 yelda (Danışan)
 IP: 88.224.29.YLF

11-03-2009
 TavsiyeNo: 20981
Uzun yıllar hep kilo problemi yaşadım, değil Ankara’da İstanbul’da bile nerdeyse başvurmadığım diyetisyen kalmadı.. İlk başlarda büyük kilo düşüşleri ve başarılar, ardından nasıl oluyordu bilmem her şey tersine dönüyordu. Sonra bir arkadaşımın ısrarlı tavsiyesi ile Dr.Dyt. Funda hanıma gittim ve farkı fark ettim.. Benim çılgınlar gibi arayışlarda olduğum yıllarda Funda hanım ailesel nedenlerden dolayı işine ara vermiş. Geçen sene Funda hanımla yaklaşık 8 ay süren düzenli ve disiplinli bir süreç sonunda ben bu işi başardım….. Diyetimi uygularken en zorlandığım zamanlar çevremdekilerin “ bu gün ye, yarın yaparsın”, “ bir seferden bir şey olmaz”, diyerek yemem için ısrar etmeleriydi ve ben her seferinde bu tuzağa düşüyordum. Evet ta ki Funda hanımla tanışana kadar. Funda hanım diyete başladığımı ve bu konuda çok kararlı olduğumu, kilo vermemin beni mutlu edeceğini çevreme kesin bir dille anlatmamı sağladı. Benim kararlılığımı ilk kez net şekilde gören eşim, ailem, iş arkadaşlarım, kısaca çevrem de bu konuda beni destekledi ve bu da başarımı arttırdı. Funda hanım gerçekten de çok farklı, güçlü kişiliği ile üzerimde oluşturduğu olumlu etki ile ben başardım.. Tavsiye ediyorum ve bunu sizlere duyurmak istiyorum.
     1 Beğeni    

 YAŞAR (Danışan)
 IP: 78.161.32.ZF

11-03-2009
 TavsiyeNo: 20952
5 yıl önce kanser tanısı ile sağ göğsüm alındığında “bağışıklık sistemini artırıcı destek” için doktorum tarafından Funda hanıma yollandığımda ne ile karşılaşacağımı bilmiyordum. Korkularım, endişelerim Funda hanım sayesinde yok oldu. Bugün daha sağlıklı ve güvenliyim. Eğer sizlere Funda hanımı birkaç kelime ile özetlersem; aydın, bilgili, güleryüzlü, hoşgörülü, espirili, sabırlı ve azimlidir derim. Sizlere Funda hanımı şiddetle öneririm.Funda hanım bana hayatla barışmayı öğretti.Onun sayesinde artık yeni biri oldum.Eski karamsar günlerimdense bugünümü tercih ederim. =) Çok teşekkür ederim sevgili doktorum. Size minnettarım
     Beğenin    

 yalçın (Danışan)
 IP: 81.214.154.JL

10-03-2009
 TavsiyeNo: 20938
Hastalarına bıkmadan, usanmadan yardım sunan ve onları asla unutmayan, izleyen ve bu yüzden de daima başarılı sonuçlar alan Funda hanımdan 12 yıl önce kilo verme konusunda profesyonel yardım almıştım O günden beri Funda hanımla hep görüşüyoruz. Bu kilonuzu kontrol altında tutmayı sağladığı gibi unutulmamış olmanın keyfini de getiriyor.Funda hanım bugüne kadar bana çok şey öğretti.Ona çok teşekkür ediyorum.Seninle tanıştığım için çok mutluyum. Herkese tavsiye ediyorum sevgili uzmanımı.
     1 Beğeni    

 ASLAN (Danışan)
 IP: 85.104.173.YJ

10-03-2009
 TavsiyeNo: 20936
Rahatsızlığımdan dolayı cerrahi menopozla 4 yıl önce tanıştım. 39 yaşında birden bu değişimle kilo kazanmaya başlayınca çok korktum. Kadın doğumcumun yönlendirmesi ile Funda hanımla tanıştım. Hem kilo sorunumu çözdü hem de beni duygusal anlamda yıkıldığım bu dönemde yaşama bağladı. Funda hanımdan 3 ay danışmanlık aldım. Ama Funda hanım hala beni arar ve sorar. O’nun kocaman yüreği var, insanı sever, çok sever.Onu çok seviyorum iyiki varsın benim canım dostum.
     Beğenin    

 Fatih (Danışan)
 IP: 85.110.136.YWW

10-03-2009
 TavsiyeNo: 20931
*Ben 8 yaşındayım, 4 yaşımda Funda teyzenin “BESLENMEYİ ÖĞRENİYORUM” programına katılmışım. Ben küçükken yemek seçermişim, süt içmeyi, sebze ve meyve yemeği sevmezmişim. Yemek yemekten nefret edermişim annem saatlerce benle uğraşırmış. Benim gelişmemde problem olduğu için annemler beni doktora götürmüşler. Doktor amcada bizi Funda teyzeye yollamış. Daha 4 yaşındayken, okuma yazma bilmezken Funda teyze benimle oynayarak, masallar anlatarak, boyama yaparak bana beslenmeyi öğretti. Sebze ve meyveleri tanımaya ve yapılan yemekleri yemeğe başlamışım. Ben Funda teyze ile haftada 1 kez oyunlar oynuyordum. Evcilik oynuyor, çocuklarımıza sağlıklı yemekler pişiriyorduk. Ben eve giderken hep ağlıyordum, orda kalmak oynamak istiyordum. Ben oyun oynadığımı sanırken beslenmeyi öğrenmişim. Artık çok sağlıklıyım, boyum uzadı ve çok rahat koşup oynuyorum. Annem bu oyunların hep bana doğruyu öğretmek için Funda teyzemin geliştirdiği eğitim olduğunu söyledi. Ben Funda teyzemi çok seviyorum. Çünkü o benimle hep oynadı bana güzel hikayeler anlattı benim canım teyzeciğim. Ben büyüyünce Funda teyzem gibi olacağım.
     1 Beğeni    

 Yavuz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 65.49.2.DY

10-03-2009
 TavsiyeNo: 20902
Funda hanımı bir arkadaşımın evinde tanıdım. Renkli ve hareketli kişiliği ile kendisinden çok etkilendim ve izlemeye başladım. TV programlarını, radyo programlarını, gazete ve dergilerde çıkan yazılarını hiç kaçırmamaya başladım. Fazla kilo sorunum yok fakat sağlıklı beslenme konusunda takıntılıyım. Bunu çözmek, ama sağlıklı çözmek için kararımı verdim ve Funda hanıma danışan olarak başvurdum. Funda hanım engin mesleki bilgisi sayesinde önce kendisine, sonra da kendime güvenmemi sağladı. Sağlıklı beslenmeyi üstadından öğrendim ve beraberinde tam 6 kilo verdim. Funda hanımın hepinizin yaşamına girmesine ve tüm olumlulukları ile sizi kavramasına izin verdiğinizde yaşamınızdaki büyük değişimi fark edeceksiniz. Yarattığınız fark için çok teşekkürler.
     1 Beğeni    

 yeliz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.99.YYW

10-03-2009
 TavsiyeNo: 20899
Merhaba. Kilo sorunumu halletmeye karar verdikten sonra internet üzerinden Ankara’daki diyetisyenleri araştırmaya başladım. Mesleki geçmişi, üst eğitimi ve gülümseyen resmi ile büyük güven duyduğum Funda hanımı yeğledim ve Funda hanıma ulaştım. Gerekli kontrollerden, yağ ölçümlerinden sonra beraberce bir beslenme programı hazırladık. Bu programı iradeli olarak disiplinli şekilde uyguladım. Funda hanımla koordineli bir şekilde yürüttüğümüz program sonucunda sağlıklı bir şekilde, uzun vadede 98 kilodan 67 kiloya 6 ayda düştüm. Funda hanımın engin bilgi ve tecrübesi, insan ilişkilerindeki başarısı ve olumlu telkinleri sayesinde bu işi başarabildim. Kendisine şükran borçluyum. İyi ki varsınız ve iyi ki yaşamıma katkı verdiniz.
     2 Beğeni    

 Yaprak (Danışan)
 IP: 85.110.223.BY

09-03-2009
 TavsiyeNo: 20894
Funda hanımı daha önce tv programlarında izlemiştim. Konusuna çok sahip, akılcı ve yapmacıksızdı. Kilo vermeye karar verdiğim de ilk aklıma gelen isim Funda hanım oldu. Netten araştırdım ve siteniz aracılığı ile Funda hanıma ulaştım. İyi ki ulaştım, çok kolay kilo verdim ve çok iyi bir dost elde ettim. Daha önceleri yaptığım diyetlerde genelde mutsuz ve enerjisiz olurdum ama bu defa hiç mutsuz değilim ve sürekli aktif ve canlıyım, enerjim hiç bitmiyor. Fark etmeden kolaylıkla zayıflıyorum. Funda hanımla sağlıklı ve emin adımlarla ilerliyoruz.Teşekkür ederim Funda hanım iyi ki varsınız
     Beğenin    

 GÜLHİHAL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.75.DY

09-03-2009
 TavsiyeNo: 20888
4 yıldır ailemden uzak, Ankara’da üniversitede okuyorum. 3 arkadaş birlikte bekar evinde kalıyoruz, tahmin edersiniz ki daha çok dışarıda yemek yiyoruz (fast-food, pideler, kebaplar) ya da evde en kolay şekilde hazırladığımız (makarna, tost, hazır çorbalar ve kahvaltı) şeyleri yiyoruz ve kaçınılmaz şekilde kilo alıyoruz. 4 yıl öncesine göre tam 24 kilo kazandım, okulum çok ağır spor yapamıyorum, ekonomik anlamda da öğretmen bir ailenin 3. çocuğuyum ve kısıtlı olanaklar içinde okuyorum. Tüm bu çıkmazlarla ne yapacağımı düşünürken sitenizde Funda hanımın sayfasına takılı kaldım. Hemen 3 arkadaş biraraya geldik Funda hanımı aradık, zaten üçümüzün de benzer sorunları vardı. Funda hanım bizlerle tek tek görüştü ve daha kolay yanıt alacağımız ve daha ekonomik olan “grup terapi programı” na katılmamızı önerdi. Biz 3 arkadaş ve bizim gibi benzer sorunu olan 2 arkadaş daha toplam 5 kişi Funda hanımın yönetiminde tedaviye başladık. Hiç bu kadar renkli ve kolay bir program olacağı aklıma gelmezdi. Birlikte olmanın getirdiği en büyük artı hem Funda hanıma hem de gruptaki diğer arkadaşlara karşı sorumlu olmamızdı. Hepimiz çok iyi kenetlendik ve ortak sorunumuza birlikte yanıt bulduk. Her hafta ofiste bir araya gelip hem beslenme eğitimi aldık hem de karşılıklı geçirdiğimiz haftayı ve beslenme düzenimizi konuştuk. 5 kişi 6 ayın sonunda toplamda 118 kilo kaybettik. Yağdan oluşan bu büyük dağın bana ait parçası sadece 23 kilo ve ben artık çok mutlu ve bilinçliyim. Daha önce yaptığım tüm hatalarımdan arındım, sağlıklı ve ekonomik beslenmeyi öğrendim. Bunu başta Funda hanıma ve ekibine, daha sonrada birlikte yol aldığımız diğer 4 arkadaşıma borçluyum. Bu grup terapi programını mutlaka değerlendirin, sizlere tavsiye ediyorum. Bizler istediğimiz sonuca ulaştığımız halde hala toplanıyor, birlikte zaman geçiriyoruz. “birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için” İşte bizim grup sloganımız. Ama her şey Funda hanımın sayesinde oldu, çok teşekkürler..…
     1 Beğeni    

 Tayfun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.165.145.BC

08-03-2009
 TavsiyeNo: 20844
Merhaba, arkadaşım fazla kilolarından kurtulmak üzere tavsiye üzerine Funda Hanım'a gidiyor ve her geçen gün düzenli şekilde zayıflıyordu. Üstelik aç kalmadığını ve moralinin yüksek olduğunu gördüğüm bir gün bende onunla Funda hanımın ofisine gittim.. İşte Funda Hanım ile tanışmam bu şekilde seneler öncesine dayanıyor. Funda Hanım'dan o kadar çok şey öğrendim ki.... Öncelikle sayesinde sağlıklı beslenmenin sadece diyet süresince yapılması gereken şey olmadığını, yaşam boyunca sürdürmem gereken bir alışkanlık olduğunu öğrendim. Yavaş yavaş kilo verdiğim için seneler geçmesine karşın o eski kiloma hiç bir zaman geri dönmedim.. Şimdi ne zaman birkaç kilo alsam mutlaka Funda Hanım'a giderek birkaç kilo fazlalığımı verip uzun süre aynı şekilde kilomu koruyabiliyorum. Kiloyu korumanın vermekten daha zor olduğunu biliyorum. Kendisinin profesyonelliği ,desteği ve güler yüzü sayesinde hedeflerine ulaşamayacak kişi de tanımıyorum.. Bu işte malzeme insan ve can sağlığınızı ancak bu işin üst eğitimini almış, doktora yapmış ve uzun yıllar bu meslekte onurla adını her geçen gün daha da büyütmüş bir kişiyi seçmenin gerekliliği ile kesinlikle herkese Funda hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Bayram (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.249.11.FW

08-03-2009
 TavsiyeNo: 20843
Funda ablaya (abla diyorum çünkü sizde O’nu tanıdığınızda bana hak vereceksiniz)gitmeye geçen yıl başladım, yeni bir işe başladıktan sonra hızla kilo almaya başlamıştım ve bunun önüne geçemeyeceğime kendimi inandırmaya başlamıştım. Çünkü yaşamım tekdüzelik içinde evle iş arasında geçip gidiyordu. Pek çok uzmandan ya da uzman sanılanlardan destek almıştım ama hiçbir şey değişmemişti. Her seferinde önce kilo verdim daha sonra fazlasıyla geri aldım. Daha sağlıklı bir şekilde, bu işi en iyi bilen bilirkişinin kontrolü altında, kendimi daha fazla güvende hissederek, sağlıklı ve mutlu bir şekilde kilo vermek istiyordum. AMA KİME GÜVENECEKTİM? Zayıflama konusunda ağzı yanmış olan bana kimse bulaşmak istemiyordu.. Bir gün ekran başında gezinirken Funda ablanın konuk olduğu bir sağlık programında kalakaldım..Karar verdim, ancak bu kadar güvenebileceğimi gitmeden tahmin edemezdim. Gerçekten de Funda abla olmasaydı bu diyet işi benim için bu kadar kolay olmazdı herhalde. Funda abla hem çok kolay uygulanabilir listeler sundu hem de diyet yapmıyormuşsunuz duygusunu yaşattı. Funda abla ile olan beraberliğimizde ben 8 ayda 21 kilo verdim. Ben artık ne yiyip ne yememem gerektiğini çok iyi bilebiliyorum, çok zor durumda kaldığımda ise Funda abla yine yardımıma yetişiyor. Artık verdiğim kiloları geri almayacağıma dair kendime güvenim tam, çünkü artık nasıl beslenmem gerektiğini biliyorum. Bana bunu öğrettiği için Funda ablaya ne kadar teşekkür etsem azdır. O’nu benzer sorunları yaşayan ya da yaşamasa da sağlıklı beslenmeyi öğrenmek isteyen herkese ısrarla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 GÜLSÜM (Danışan)
 IP: 88.229.209.ZD

08-03-2009
 TavsiyeNo: 20837
Başta Funda hanıma teşekkürlerimi sunuyorum beni motive ettiği ve sağlıklı beslenme alışkanlığını aşıladığı için. Ben uzun yıllardır kendimi bildim bileli diyetle uğraşıyor ancak başarılı olamıyordum. Yediklerimi biraz azaltıp, biraz daha spor yaptığımda kilo verebiliyordum ama bıraktığım zaman da hızla daha fazlasını geri alıyordum. Bunun doğru olmadığını kiloyu korumanın asıl mesele olduğunu Funda hanım sayesinde öğrendim ve anladım ki diyet yapmak için kesinlikle profesyonel kişiden destek almak gerek.. Artık kilomu korumayı, iniş çıkışlarla zaman harcamamayı bana Funda hanım öğretti. Ben uzun arayışlar sonrası bu adresin Funda hanım olduğunu buldum. Sizin bu konuda zaman kaybetmenize gerek yok. Bu işin en doğru ve güvenilir adresi Funda hanım. Sevgili doktorum size tekrar teşekkürler.
     Beğenin    

 gamze (Danışan)
 IP: 78.160.76.Y

07-03-2009
 TavsiyeNo: 20817
13 yaşında kızı olan genç bir anneyim. Kızım son beş yıldır obeziteden mağdur(du). Evde kendi kendimize denedik, hiçbir sonuç alamadık. Bir üniversite hastanesinin beslenme uzmanının tavsiyeleri de kızımın kiloları üzerinde bir sonuç vermedi. Funda Şensoy’u bir televizyon programında görüp dinlemiştim. Kendisine ulaştım. Kızım artık diyet programlarına çok tepki veriyordu. Bu tepkisellikle, inadına daha çok zararlı gıda tüketmeye başlamıştı. Zaten ergenlik çağının hırçınlıkları,söz dinlememeler malum… Onu güç bela Funda Şensoy’a götürdüm. Kendisine, daha ilk randevuda kızımı yakalamayı, rahatlatmayı başardığı, onun yaşına uygun bir diyalog kurduğu, yaklaşık bir buçuk senede kızımı normal kilosuna kavuşturduğu için sonsuz teşekkür ediyorum. Bu konuda gayet mutsuz ve umutsuzken, şimdi ailecek çok sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edindik Funda hanım sayesinde…
     Beğenin    

 Ayla (Danışan)
 IP: 88.226.11.ZJB

07-03-2009
 TavsiyeNo: 20800
Ben Ankara’da üniversite öğrencisiyim..Küçük yaşlardan bu yana abur cubura olan düşkünlüğüm, sebze ve meyve yiyemem, TV karşısında Bilgisayar karşısındaki hareketsizliğim gibi sebeplerden dolayı kilo problemi yaşıyorum. Birkaç kez büyük kilo kayıpları yaşayıp verdiğim kiloları yeniden aldım.Bu sitedeki tavsiyeler sonucu doğru adres olduğuna inandığım Dr.Dyt.Funda hanıma gittim ve uzmanımın sayesinde 2.5 ayda 107 kilodan 85 kg’a düştüm.Kötü alışkanlıklarımdan vazgeçtim..Abur cuburu, fast food’u,hareketsizliğimi çok kolayca bıraktım. Yaşamda daha aktif olmayı öğrendim. Hiçbir zaman ağır fiziksel aktivitede bulunmadım..Funda hanım bana daha çok yağ kaybına yönelik programlar uyguladı ve ben çok kolaylıkla kilo verdim. Bana verilen diyetler çok sıkı ve zorlayıcı değildi düzgün uyguladığım zamanlarda açlık hissetmedim. Sevgili uzmanım Funda hanıma engin bilgisi, güleryüzü, hoşgörüsü ve içtenliği için çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Sabri (Danışan)
 IP: 88.231.217.ZJ

06-03-2009
 TavsiyeNo: 20784
Funda Hanımın 8 yıl önce bana yazdığı diyetlerle çok iyi sonuçlar almış ve kendisini ihtiyaç duyan pek çok kişiye de tavsiye etmiştim. Tavsiye ettiğim arkadaşlarımda Funda Hanımın yazdığı diyetlerden çok memnun kalmıştı. Benim ve arkadaşlarımın Funda Hanımın diyetlerinden en çok memnun kaldığımız konu kişinin özelliklerine, yaşına, fiziksel aktivitesine, sağlık durumuna ve yaşam koşullarına uygun diyetler vermesiydi. Bu uygulamayı çok kolaylaştıran ve başarıyı arttıran bir özellik . Ayrıca diyetlerindeki yaratıcılık da beni çok etkilemişti. Çünkü ben daha önceki yıllarda uyguladığım diyetlerdeki hep aynı gıdalarla beslenmekten çok sıkılıp vazgeçmiştim. Funda Hanım'ın yazdığı diyetlerde bu sıkıntı hissine hiç kapılmadığım gibi açlık hissi de yaşamadığımı anımsıyorum. Funda Hanımın oluşturduğu tüm güzellikleri yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 Nazım (Danışan)
 IP: 85.106.158.ZYD

06-03-2009
 TavsiyeNo: 20783
Kilo sorunumu halletmeye karar verdikten sonra internet üzerinden Ankara’daki diyetisyenleri araştırmaya başladım. Listede birçok isim vardı ama Funda hanımın üst eğitimi ve hakkında yazılanlar beni çok etkiledi. Kararlı bir şekilde Funda hanıma ulaştım. Gerekli kontrollerden sonra beraberce bir diyet programı hazırladık. Bu programı bozmadan düzenli bir şekilde uyguladım. Funda hanımın üstün bilgi ve deneyimi benim de işi ciddiye almamı sağladı. Funda hanımın her danışanına özel yaklaşımda bulunduğunu danışanlarının kişisel özelliklerine göre koordineli bir şekilde tedavi programı yürüttüğünü gördüm. Standart tedavi yoktu ve kişilerle ilişkileri de çok özeldi. Tüm danışanları da benimle aynı fikirdedirler diye düşünüyorum. Program sonucunda sağlıklı bir şekilde 128 kg. dan 89 kg. düştüm. Funda hanımın bilgi ve tecrübesi, olumlu telkinleri sayesinde bu işi başarabildim. Kendisine teşekkür ve şükran borçluyum. İyi ki varsınız ve iyi ki de sizi seçtim ve birlikte yol aldık sevgili uzmanım.
     Beğenin    

 eren (Danışan)
 IP: 78.162.142.YBD

06-03-2009
 TavsiyeNo: 20782
Funda hanımı kız arkadaşımın sayesinde tanıdım. O bir Funda ŞENSOY fenomeni..Kilo verdi, sağlıklı bir yapıya sahip, kilosunu koruyor ama ayda birkaç kez Funda hanımı ziyarete gidiyor.. Çok merak ettim ben de onlara katıldım.. Meğer onlar sohbet edip çay içiyorlarmış.. Ben Funda hanımı böyle tanıdım. Öylesine olumlu, öylesine candan bir arkadaş ki çok etkilendim… Sonra Funda hanımın tüm hastaları ile böylesine özel dostluklar oluşturduğunu öğrendim. Onlara katılmak için var olan 5 kilomdan kurtulmaya karar verdim.. Ve 1 ay içinde bu sorunu hallettik. Artık ben de Funda hanımın arkadaşlarından oldum. Bence Funda hanım mesleğinde1 numara. O çok iyi bir uzman ve çok iyi bir arkadaş. Her zaman hastalarının takipçisi, siz bunu farkında olmayabilirsiniz ama o hastaları ile ilgilenmeyi çok seviyor. Mesleğinde ve tüm yaşamında ona başarılar diliyorum. Benim için çok iyi bir deneyim oldu..Funda hanımı gururla sizlere tavsiye ediyorum. Kilo problemi olan insanlar mutlaka Funda hanıma gitmelidir.
     Beğenin    

 Ü.KESKİN (Danışan)
 IP: 78.160.2.LW

06-03-2009
 TavsiyeNo: 20766
Yıllardan beri kilo sorunu olan ben bir de buna bypass ameliyatını ekleyince daha da artan ölüm korkusu ile ne yapacağımı düşünürken sitenizden Funda hanıma ulaştım. Neden Funda hanım derseniz bu konunun doktoru olması ve 25 yıllık mesleki deneyimi beni etkiledi.. Ve ben Funda hanımla tanıştıktan sonra ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. Yaklaşık 7 ayda 19 kilo verdim. Artık daha huzurlu ve daha mutluyum. Artık aklıma ne kalp hastalığım ne de kilolarım ne de ölüm geliyor. Sadece diyet tedavisi değil aynı zamanda Funda hanımdan psikolojik destekde aldım, hem de ücretsiz:)) Funda hanım dünyaya gülücüklerle bakan, her şeye kolay ve net çözümler bulan biri.. Ben uzmanımdan çok memnunum ve çok iyi bir dost sahibiyim...Sizlere Funda hanımı şiddetle TAVSİYE EDİYORUM..
     2 Beğeni    

 Ö.K. (Danışan)
 IP: 212.175.112.YJJ

06-03-2009
 TavsiyeNo: 20757
Genç yaşta bir erkek olarak en önemli sorunum kilolarımdı. İyi bir okulu bitirdim, ekonomik anlamda sorunum da yok ee yakışıklıyım da.. Ama kilolarım. Fazla kilolarımdan kurtulmaya karar verdiğimde bunu nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyordum. Herkesin “az ye çok harca bu bir denge sorunudur, sonuç kilo vermek olacaktır” söylemi pek anlamlı gelmiyordu. Çünkü kurtulmak istediğim vücudumda her adımımda benimle birlikte dans eden yağlarımdı ve yaşanacak diyet dönemi stres ve gerginlik demekti. Konuyu araştırdığım da tüm adresler Funda hanıma çıkıyordu. Bu ilk deneyimde olmayacaktı. Daha önceden yaşanmış pek çok diyetisyen geçmişimde vardı. Büyük bir cesaretle ve kararlılıkla Funda hanımla tanıştık ve sonrasında tam 5 ay boyunca zorlanmadan 28 kilo verdim. Hiç aç kalmadan, istediğim ve alışkanlığım olan yiyecekleri yiyerek..Diyet yaparken sağlığımı kaybetmediğimi aksine doğru alışkanlıkları yaşama katarak daha dinç ve daha güçlü olabilmeyi yaşadım. Öte yandan bu dönemde beslenme hakkında çok şey öğrendim. Funda hanım çok iyi bir beslenme uzmanı olduğu kadar çok iyi bir eğitimci de..Sanırım akademik çalışmanın iyi yanı da bu olmalı…Beni yeniden fit ve yakışıklı delikanlı yapan sevgili diyetisyenimi hepinize öneriyorum.O’nun tatlı dilini, güler yüzünü, pozitif yaklaşımını ve engin bilgisini yaşamak ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde yer almalı.
     Beğenin    

 Alper.T.D. (Danışan)
 IP: 88.224.194.ZYJ

04-03-2009
 TavsiyeNo: 20669
Ankara dışında yaşayan (Yozgat) bir arkadaşım yine bir arkadaşının önerisi ile Funda hanımdan yardım almış ve çok güzel sonuca ulaşmış (6 ayda 26 kilo kaybetmiş). Bana ilk söylediğinde inanamadım. Sen Yozgat'ta, uzman Ankara'da nasıl olur dedim...Gülümsedi Funda hanımı tanırsan nasıl olur anlarsın dedi.. Çok iddalıydı bu söylem. Evet benim de kilo sorunum var ve ben de Ankara dışında (Çorum'da) yaşıyorum... Çok merak ettim ve Funda hanımdan randevu aldım.. İlk karşılaşmada arkadaşımın ne demek istediğini anladım. Funda hanım mesleki açıdan tartışmasız çok iyi, bunu kanıtlayacak üst eğitim diplomaları var ama daha önemlisi sizinle geçirdiği görüşme sürecinde O'nun mesleğine ne kadar bağlı, bilgili ve bu bilgiyi size hissettirmeden kanınıza kadar nasıl işlediği... Bir kaç görüşmeden sonra siz de beslenme konusunda çevrenizdeki insanlarla konuşabilen, doğruları aktarabilen ve onları etkileyebilen birisi oluyorsunuz. Eeee bilmeye, öğrenmeye başlayıncada yanlış yapmıyor ve sorununuzu kolaylıkla çözüyorsunuz.. Funda hanımı 15 günde 1 Ankara'ya giderek gördüm, haftada 2 kez mutlaka ya telefonla ya da internet aracılığı ile görüştük. Ben de 4 ayda 19 kilo verdim. Sonrasında öğrendim ki Funda hanıma Türkiye'nin pek çok yerinden hatta yurtdışından bile devam eden danışanları varmış. Funda hanım güleryüzlü, dost canlısı, pozitif enerji deposu bir kişi..... Çalıştığı ofisi ve O'nunla çalışan meslektaşları ve sekreteryası mükemmel işliyor. Randevu saatleri sarkmıyor,gereksiz beklemeler olmuyor ve Funda hanıma her an rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Değil Ankara dışı, yurt genelinde veya yurt dışında yaşasanız da işin erbabından yardım almak istiyorsanız ki bu kişi mutlaka Funda hanım olmalıdır.
     Beğenin    

 güzin (Danışan)
 IP: 88.224.183.Y

04-03-2009
 TavsiyeNo: 20659
Çocukluğumdan beri kilo problemlerim hep vardı. Bu da abur cubura olan düşkünlüğüm ve tamamiyle yanlış beslenme metodlarımdan kaynaklanıyordu. Daha sonra yine doğru olmayan diyet metodlarıyla zayıflamaya başladım, ancak vücudumun ihtiyacı olan beslenme miktarının altında gıda tükettiğim için hem metabolizmam hem de psikolojim ciddi anlamda zarar gördü. Tartıda 100 gram fazla aldığımı bile görsem ciddi şekilde moralim bozuluyordu. Ve ben hatalı diyet sonucunda herkesin başına geldiği gibi hızlıca kilo almaya başlıyordum. Bu noktada Funda Hanım'la tanıştım. Hem psikolojimi düzeltecek, hem kendimi sıkıntıya sokmayacak hem de ideal kilomu kontrol altında tutabileceğim bir program hazırladı benim için. Bunu yaparken bazı meslektaşları gibi sadece kendisi değil benimle beraber hazırladı programı.Benim beslenme biçimimi,vücudumun hangi tür beslenmeye ne tarz bir tepki verdiğini saptayarak,görerek oluşturdu listesini. Bunu yaparken beni sıkıntıya sokmamak için diyetisyen-danışan ilişkisinden uzak son derece sıcak iki dost havası yarattı. Ve doğal olarak bunun da üzerimde oldukça pozitif etkisi oldu. Aksi takdirde diyet ters tepebilirdi, tahmin edersiniz. Bence Funda Hanım, alanında son derece başarılı ve kişilik olarak mükemmel bir insan. Bana bir diyetten öte hayatımın sonuna kadar vücudumu nasıl bir disiplin altına sokabileceğimi ve nasıl bir beslenme düzeni sürdürmem gerektiğini öğretti. Aynı zamanda beni o korkunç tartı psikolojisinden de kurtardı. Aksi takdirde blumia ya da benzeri gibi kilodan kaynaklanan psikolojik rahatsızlıklarla sonuçlanabilicek bir duruma sürüklenebilirdim. Bunun için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.Kilo sorunu olan ya da beslenme programını kontrol altına sokmak isteyen herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Emine (Danışan)
 IP: 88.250.165.YCJ

03-03-2009
 TavsiyeNo: 20628
Merhabalar, 42 yaşında 1 çocuk annesiyim. Doğumda 25 kg aldım. Ve kilolarım maalesef zaman içinde özellikle karın ve basen bölgesinde kaldı. Funda doktor sayesinde, 23 yaşımdaki eski kiloma ve formuma döndüm. 75 kilodan 55 kiloya düştüm, şimdide 45 kiloyum. Önemli olan verdiğiniz kiloların dengeli ve kalıcı olması. Yemek alışkanlığınızın zamanla değişip daha sağlıklı bir yöne kayması. Bana yeni bir hayat verdiği için Funda doktora çok teşekkür ederim. Karşısındaki insanı iyi analiz ediyor ve kişiye özel programlar hazırlıyor. Kendinizi özel hissettiğiniz için, programı benimseyip uyguluyorsunuz. Herşey için teşekkür ederim....
     Beğenin    

 Nur (Danışan)
 IP: 212.58.18.CY

02-03-2009
 TavsiyeNo: 20607
Hiçbir zaman çok kilolu bir kişi olmadım ama bir kaç kilo fazlam her zaman basenlerime yerleşti. Genç bir kadın olarak bu lokal kilo kazanımı beni hep rahatsız etti. Bir tanıdığımın tavsiyesi ile Funda hanıma başvurdum. Hem diyet programı hem de powerplate desteği ile kilo sorunumu ve lokal yağlanmayı çözdüm. Funda hanımla tanıştığım gün O'ndan çok etkilendim. Etkileyici, biligili, tecrübeli ve aynı zamanda çok anlayışlı ve güler yüzlü olan Funda hanım işini ciddiye alarak yaptığını size hissettiriyor. Bu özellikleri sayesinde de karşısındakine güven veriyor ve onu yaşam boyu sağlıklı beslenme alışkanlığı edinme ve dolayısı ile sağlıklı yaşam için motive ediyor. O'ndan çok şey öğrendim ve öğrendiklerim yaşamım oldu...
     Beğenin    

 LSA (Danışan)
 IP: 212.174.201.YDJ

02-03-2009
 TavsiyeNo: 20601
* İlkokul 7. sınıfa kadar kilolu bir kızdım. Çok iştahlı, abur cubura sevdalı, sofraya oturduğumda durmayı bilmeyen, ne bulursa yiyen biriydim. Evdeki adım “yavru fil” di. Yavru fil buraya, yavru fil şuraya…. Herkes 2 top dondurma yerken ben 5 top yesem de doymuyordum. Bir seferinde 3 büyük boy cipsi yarım saatte yediğimi biliyorum.. Evet kilo sorunum vardı ama yemek yemeyi de çok seviyordum. Diyet diye 1 dilim kepek ekmek ve 1 kibrit kutusu peynir bana hiç de çekici gelmiyordu. Tüm arkadaşlarım birer kuğuya dönüşüp güzel genç kızlar olmuştu. Bense çirkin ördek yavrusuydum. Annem sağlığımla ilgili korkulara kapılınca beni kilo vermem konusunda yardım almaya zar zor ikna etti. Ağlaya zırlaya Funda hanıma gittik. Funda hanım annemi dinledi, beni dinledi, annemi dışarı aldı. Yalnız kalınca bana “ annen bu konuda kararlı ya sen?, sen bu konuda istekli misin? “ dedi.. Aaaaa ne güzel biri benim de fikrimi soruyordu.. Funda hanım bu işi başaracak olan sensin, benim ya da annenin istemesi değil senin istekli, kararlı olman gerek dedi.. İşte o an bu sorumluluğun bana ait olduğunu anladım ve başladım.. Hiç de beklediğim gibi değildi, kısıtlamaları, yasakları olmayan, yaşıma, beğenilerime uygun bir program ile 6 ayda 13 kilo verdim. Ben de artık kuğuya dönmüştüm, okulun en güzel en ilgi çeken kızı oldum. Size binlerce teşekkürler Funda hanım, sihirli elleriniz beni yeniden oluşturdu. Sizi gururla herkese TAVSİYE EDİYORUM.:)))
     Beğenin    

 Gül Ergüler (Danışan)
 IP: 88.224.194.ZYJ

02-03-2009
 TavsiyeNo: 20593
* 16 yaşındayım ve çok güzel bir annem var. Manken gibi…. Bense çok şişmanım… İğrenççç… bedenimden nefret ediyorum. Kilo vermem gerek… İşte benim serüvenim böyle başladı…Yemedim, aç kaldım…. yedikçe kustum çok zayıfladım. Yatarken, otururken kemiklerim batıyor, canım yanıyordu. Ailem yemem için üzerime düşünce ben daha da kötü oluyor, daha da kötüye gidiyordum. Hem benim hem de ailemin hayatı kararmıştı.. Zayıflıktan canım yanıyor, yemek yiyince de içim acıyordu, garip bir kısır döngüdeydim… Sonunda annemler beni ikna ettiler ve bir psikiyatriste gittik, O’da beni Funda hanıma yönlendirdi. Gittiğimiz ilk günü hiç unutmam, korkularım vardı. Ama ilk birkaç dakikada hepsi uçtu gitti. Annemleri dışarı aldı ve biz baş başa kaldık. İşte o an ben nasıl oldu bilmiyorum ama birden açıldım ve aileme bile anlatmadığım şeyleri Funda hanıma anlattım.. sanırım O’ndan yayılan pozitif enerji beni içine aldı ve ben güven içinde kendimi bıraktım.. Bu çok ilginç bir ruh haliydi. Ardından çok zor bir süreç başladı, haftalarca konuştuk adım adım yol aldık ve ben kilo kazanmaya başladım. Kilo almak ne kadar zormuş, 34.5 kilodan 40 kiloya çıkmak çok yavaş oldu, çünkü ben benden yememi istediği şeyleri yedikten sonra hızla yakmak için çılgınca hareketler yapıyor, tavuk gibi evin içinde eğilip doğruluyordum.. Sonrası daha kolay oldu.. Funda hanımla olan randevularımız sadece diyet, beslenme üzerine olmuyordu, biz O’nunla arkadaş olmuştuk. Yaşamdan, okulumdan, arkadaşlarımdan, ailemle olan ilişkilerimden çok rahat söz eder olmuştum.. İçimde büyüyen garip korkularım kayboldu. Artık kendimi daha güzel, sağlıklı ve canlı hissediyordum. Ve 2 yılın ardından ben şimdi 18 yaşında 1.76cm boyunda ve 52 kilo ağırlığında manken gibi çok güzel bir kızım.. Ve ben bunu Funda hanıma, canım Funda ablaya borçluyum. Beni uçurumun dibinden aldı ve bu güne güvenle taşıdı.. O’nu anlatacak, tavsiye edecek sözcük bulamıyorum. O nedenle yaşadıklarımı birebir tüm açıklığı ile sizlerle paylaştım.. Funda hanım kanatları olmayan bir melektir.
     1 Beğeni    

 Cengiz (Danışan)
 IP: 92.45.196.ZCC

23-02-2009
 TavsiyeNo: 20319
Ortak bir dostumuzun verdiği bir davette Funda Hanımla 3 yıl önce tanıştım. Kendisine zayıflama programı almak için başvurdum. İlk kez bir programa katılacaktım ve çok gergindim. Nasıl bir tedavi planı, nasıl bir diyet ve nasıl bir sonuç? Pek çok cevapsız soru ile başladım. Acaba yapabilir miyim, başarabilir miyim? Ben bu kadar olumsuzken O’ o kadar güleryüzlü ve sıcak karşıladı ki beni bütün endişelerimden, korkularından uzaklaşıverdim. Herşeyi çok net ve anlaşılır bir şekilde anlattı, uygulanabilir listeler oluşturdu ve tam 18 kiloyu 4 ay içinde verdim. Daha doğrusu verdik. Çünkü O’ her zaman yanımdaydı. Bir telefon uzaklığındaydı. Her zaman arama ve soru sorma şansım vardı. Tatile mi gideceğim, akşam yemekli davet mi var, iş toplantısı mı var, özel bir gün mü? Funda hanım hemen her yeni duruma uygun bir program hazırlardı. Benim için çok zorlu olabilecek bir süreci hem eğlenceli hem de kolay kılan sevgili doktorum size çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 angle (Danışan)
 IP: 88.227.118.J

23-02-2009
 TavsiyeNo: 20315
39 yaşında ve ilk kez gebe kalmanın mutluluğu ile size yazıyorum. Evlilik yaşamımın 14. yılında gebe kalabilmeyi başardım :)) şaka bir yana fazla kilolarım ve hormanal sorunlarım nedeni ile geciken gebeliğim Dr. Hakan bey ve Dr. Funda hanım sayesinde gelişti. Kadın doğumcumun önerisi ile 3 yıl önce Funda hanımla yola çıktık. Dr.Funda hanım önce kilo sorunumu çözdü ve gebe kalabileceğim sınıra beni getirdi. Ardından tüp bebek tedavisi ile gebe kaldım. Gebe kaldıktan sonra da sağlığımı riske atmadan gebeliğimi sürdürmek için Funda hanım ve Hakan bey ile ciddi bir program uyguladık.. Sağlıklı bir gebeliğin ardından şimdi 6 aylık kızım SU ile Funda hanımı ziyarete geldik. 14 yılda elde ettiğim bu mutlulukla sizlere dünyanın en iyi doktoru Funda hanımı ve ekibini tavsiye ediyorum. Funda hanım, güler yüzü ve verdiği güvenle insana motivasyon sağlayan bir kişi... O'nun bilgi birikimini, mesleki deneyimini anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Çünkü üniversiteden doktora derecesini almış, yıllarca mesleğinde önderlik yapmış bir kişiyi anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum.. Ben size Funda hanımın kişilik yapısını, hasta- doktor ilişkisini, motivasyon gücünü ve yaşam canlılığını saatlerce anlatabilirim. Kendisini 3 yıldır çok iyi şekilde tanıyorum ve bu güvenle de sizlere tavsiye ediyorum. Şu an Funda hanım SU ile oynuyor ben de size duygularımı yazıyorum:) Herşey için yaşamıma kattığınız bu güzellik için binlerce teşekkürler Funda hanım.......
     Beğenin    

 Hasan Ç. (Danışan)
 IP: 88.226.200.YBD

19-02-2009
 TavsiyeNo: 20192
Ben Hasan, Funda hanımın işyerindeyim sekreteri ile bunu yazıyorum. Ben Funda hanımdan çok yardım aldım. Ekonomik olarak çok iyi durumda değilim, ilkokul mezunuyum ve garson yardımcısıyım. Funda hanımın danışmanlık yaptığı şirkette çalışıyorum ve kalp hastasıyım. Funda hanımın şirkette olduğu bir gün rahatsızlanıp bayılmışım. Funda hanım o günden sonra benim sağlığımla çok ilgilendi hem beni doktora gönderdi hemde bana para almadan diyet yazdı. Ben Funda hanıma çok şey borçluyum, aldığım tedavi sonuç verdi. ben şimdi daha iyiyim ve 26 kilo verdim. Günde 4 ekmek yiyordum. şimdi daha ölçülü ve az yemek yemeyi öğrendim. Sağlığımı borçlu olduğum Funda hanıma çok teşekkür ediyorum. Funda hanım çok iyi bir insan ve çok iyi bir doktor. Kendinizi bir doktorun yanında değilde ailenizden birinin evindeymişsiniz gibi hissediyorsun. Sana annen gibi ablan gibi yaklaşıyor ve o öyle olunca sende onun dediklerini hep yapıyorsun ve sağlıklı oluyorsun.
     Beğenin    

 Filiz TAN (Danışan)
 IP: 81.213.59.ZYD

19-02-2009
 TavsiyeNo: 20185
Funda Hn. ben de tavsiye üzerine gittiğim için buraya yazmaya karar verdim.Tavsiye ile gittm ve de başarılı sonuçlar aldım.Kilo alıp vermek hala sürüyor hayatımda ama Funda ile hem çok güzel sohbetlerimiz oluyor hem hala bana destek olmaya devam ediyor.Eğer kilo kontrolu için yardım aldığınız kişinin ,bu işi keyifle yapan mutlu ,dolayısıyle size bu süreçte neşeli sohbetlerle tatlı tatlı destek veren biri olmasını istiyorsanız Funda Hn tam size göre
     Beğenin    

 Gizem (Danışan)
 IP: 88.254.103.YL

13-02-2009
 TavsiyeNo: 19986
Merhaba ben şu an 18 yaşındayım ve Öss'ye hazırlanıyorum.3 sene önce kilo problemim ve bunu aşırı derecede takıntı haline getirmem nedeniyle, ailemle bir diyetisyene gitme kararı aldık. Annemin eski bir arkadaşı olduğu içinde Funda ŞENSOY'u tercih ettik. Yaşımın daha küçük olması ve tam anlamıyla diyet yapabilecek yaşta olmamam annemleri endişelendirsede doktorum bu konuda harikalar yarattı. Bana yaşıma ve beslenme düzenime uygun bir beslenme programı hazırlayan Funda hanım yeme alışkanlıklarımı tamamen değiştirmeme neden oldu. Beslenme programına uyduktan sonra kısa bir sürede ve sağlıklı olarak kilo kaybettim ve liseye istediğim gibi formda başladım. Şimdi bu zor öss senemde kilo problemi yaşamamamı diyetisyenime ve onun bana kazandırdığı beslenme alışkanlığına borçluyum. Herkesin hayatına girmesi gerek bir mucize bence benim diyetisyenim! Tavsiye ederim!
     1 Beğeni    

 gülçiçek (Danışan)
 IP: 78.160.74.YCC

13-02-2009
 TavsiyeNo: 19961
Ben Gül Çiçek Benim kilo problemim vardı.Bu beni çok rahatsız ediyordu.Kendimi beğenmiyordum.Bana Funda Şensoyu önerdiler.Ama umutsuzdum.Bu kilolarımı kimse yok edemez diye düşünüyordum.ama öyle değilmiş.Gerçektende çok memnun kaldım.Beni hiç sıkmadan diyetten bıktırmadan kilolarımdan arındırdı.Onun zayıflatma yöntemi diyet yöntemi çok hoşuma gitti.Çevremde çok kililo insan vardı.Funda şensoy'u önerdim.Onlarda çok memnun kaldı.Eğer kilo probleminiz varsa tek söylenecek şey FUNDA ŞENSOY.Görceksiniz çok memnun kalcaksınız.
     2 Beğeni    

 Aydın ULU (Danışan)
 IP: 94.123.108.DJ

13-02-2009
 TavsiyeNo: 19960
Merhaba, ben 35 yaşında, çalışma temposu yukarıda, evli ve güzel bir kız babasıyım. İş yaşamım sürekli koşturma içinde geçiyor, hareketli bir kişilik olmakla birlikte zaman içinde kilo kazandım. Bu kiloları vermek için arayış içinde iken, internette sayfanıza ulaştım ve Funda hanımdan yana tercihimi kullandım. Hiç tanımadığım bir kişiden randevu almak ve tedaviye gitmek çok kolay olmadı ,ancak Funda hanımı tanıdığım zaman ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. Funda hanım, güler yüzlü, enerji dolu ve mesleğinde çok iyi bir uzman. Başlangıçtaki korkularım ve kilo vermeyi başaramam duygusu kayboldu. Funda hanımla tedaviye başladıktan sonra düzenli şekilde beslenerek kilo verdim. Totalde 12 kiloyu 4 ayda rahatlıkla verdim. İş gereği içkili yemeklerle bile başettim.. Sevgili doktoruma teşekkür ediyor ve onu hepinize tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Deniz Köse (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.226.14.C

12-02-2009
 TavsiyeNo: 19921
Merhaba ben Funda ablanın yanında 10 yıldır ev işlerinde çalışan kadınıyım. Bu 10 yıl içinde Funda abladan çok şey öğrendim. Funda abla mutfakta harikalar yaratır. onun yemekleri çöpe atmadığını ekmekleri bile atmadığını gördüm. kardeşimin eşi gebe kaldığında çok kilo almış, bebeği emzirirken kilo almıştı. Gelini alıp Funda ablaya getirdim, Funda abla ona sorular sordu, sonra liste yazacakken o zaman 3 aylık olan bebeği nasıl beslediğini sordu. Gelin hazırçorba ve meyveli yoğurt deyince Funda abla o güne kadar hiç görmediğim şekilde geline kızdı..Neden bebeğini emzirmiyon dedi. Oda emzirmiyorum, bebek iyi olsun diye onları veriyom deyince Funda abla çok kızdı. geline liste vermekten vazgeçip anne sütünün faydalarını anlattı.. ben çok utandım bunu ben de geline demiştim ama gelin sözümü tutmamıştı. O günden sonra Funda ablanın etkisi ile gelin bebğini emzirdi hazır çorba ve meyveli yoğurt vermedi. şimdi bir tane daha yeğenim var. Funda abla bana hep sağlığım konusunda yardım eder. Kansızlık hastalığım var. Sürekli ilaç kullanırdım.. Yediklerimede tikkat ederek hastalığı yendim.ara sıra kanım düşüyor ama ben neden olduğunu biliyorum. İlkokul mezunuyum, Funda abla bana dışarıdan okul bitirmem için destek verdi. Ben çocuklarımla birlikte okuyacağım. Bilgisayarcı arkadaşlarının ofisinde bana iş buldu. Ben orada bilgisayar kullanmayıda öğrendim. Funda abla, yönetici yani herşeyi bilen ve yönetendir. doğrusu ne ise ona en iyi karar verendir. bir kez söyler doğru söyler, sevecendir. insanlar dinleyip yol gösterendir. dünyayı ısıtan güneş gibi bir insandır.
     2 Beğeni    

 Tuba (Danışan)
 IP: 92.45.196.ZCC

12-02-2009
 TavsiyeNo: 19919
Diyet konusunda takıntısı olan ben, Funda hanımı kuzenimin gittiği okulda verdiği bir seminerde tanıdım. Okulda velilere ve katılmak isteyen herkese verdiği bu seminerden çok etkilendim..O günden beri hiç unutmadığım ve bu konu ile ilgili tüm konuşmalarda Funda hanımdan alıntı yaparak kullandığım birkaç cümlem var artık..Dilimizden hiç düşürmediğimiz “diyet” sözcüğünün “yaşam biçimi” olduğunu öğrendim…Güvenli zayıflamanın; sağlığımızı koruyarak, bizi istediğimiz kiloya indiren ve bunu sürdürmemizi sağlayan beslenme alışkanlıklarını kazandıran bir program olması gerektiğinin öğrendim…Artık güzel görünmek için imkansızın peşinde koşmak yerine sağlıklı beslenmenin ne demek olduğunu öğrendim…Hiçbir ödeme yapmadan bu bilgileri edindiğim ve beni hiç tanımayan Funda hanıma ve O’nu tavsiye etme şansını bulduğum sitenize çok teşekkürler.
     Beğenin    

 ceren (Danışan)
 IP: 88.232.36.ZF

07-02-2009
 TavsiyeNo: 19745
merhaba ben 23 yaşında üniversite öğrencisiyim.Funda hanımı bir arkadaşımın vasıtasıyla buldum.4-5 sene öncesinden öss ye hazırlanırken istemeden kazandığım fast food alışkanlığı ve aşırı çikolata bağımlılığımla beraber gelen kilolar benim için ciddi sorun haline gelmişti.Funda hanımla zorlayıcı olmayan bi program sayesinde 3 aylık sürede kendime yeterli olan düzene girdim ve 7.5 kilo verdim.Benim için en önemlisi Funda ablamın sıcak kanlı içten ve arkadaş canlısı oluşuydu.Ayrıca sadece Funda hanım değil, bekleme aralarında hoş sohbeti ve güleryüzlülüğüyle ona yardımcı olan canlı neşeli ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olan Melda hanıma da teşekkür ediyorum.Funda hanımı uzman bir kontrol altında sağlığına kavuşmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 yiğit (Danışan)
 IP: 85.110.140.YYZ

06-02-2009
 TavsiyeNo: 19705
Ben üniverste öğrencisiyim.Çok fazla olmamakla birlikte kilo sorunum vardı.. Tüm gençliğin ortak sorunu olsa gerek hatalı beslenmek.. Fast food, abur cubur, cipsler vb.... ne yapmam gerektiğini bilmiyordum taki arkadaşım Kadir Funda hanımı önerene kadar...Ben de arkadaşımı izleyip Funda hanıma gittim...yaklaşık 2 ayda 8.5 kilo verdim.. Artık sağlıksız beslenmeden uzaklaştım, hem kilo verdim hem de sağlıklı beslenmeyi öğrendim...Funda hanım, güleryüzlü, cana yakın, sıcak, işinde çok iyi bir kişi... Özelliklede biz gençlerle birlikte olmayı çok iyi bşarıyor, bizlerle arkadaş oluyor.. Funda hanımı herkese rahatlıkla öneriyorum...Başka adres aramayın.
     1 Beğeni    

 gizem (Danışan)
 IP: 78.165.133.YZD

02-02-2009
 TavsiyeNo: 19558
Tüm site ziyaretçilerine öncelikle teşekkür etmek istiyorum çünkü funda hanım hakkında bilgi toplamama çok yardımcı oldu:) Funda Hanıma çok çok sevdiğim arkadaşım zayıflamak için gidiyordu.Kısa sürede arkadaşımda meydana gelen bu MUCİZE beni de harekete geçirdi.Bu siteden yaptığım araştırmalar ve arkadaşımın fiziki görünümü FUNDA ŞENSOYla biran önce tanışmamı sağladı. Hiç vakit kaybetmeden tunalıdaki kliniğine başvurdum.Güler yüzlü samimi ve cana yakın oluşu sebebiyle çok hoşuma gitti.Hem kilo vermek hem de sizi anlayan birilerinden profesyonel destek almak beni istediğim sonuca kısa sürede ulaştırdı.Artık sağlıklı beslenmeyi öğrendim:) Herşey için size çok TEŞEKKÜR ediyorum. Herkese biran önce Funda hanımla tanışmanızı tavsiye ediyorummmmm.Sevgilerle....
     Beğenin    

 semiha (Danışan)
 IP: 88.249.23.YZD

01-02-2009
 TavsiyeNo: 19514
merhaba, uzman diyetisyen Funda ŞENSOY u, kanal a televizyonunda yapmış olduğum hayatın rengi programına , 5 yıl gibi uzun bir süre konuk aldım. Bu süre içinde onlarca insanı zayıflattık. Funda ŞENSOY u diğer diyetisyenlerden ayıran en önemli özelliği, kilolu kişinin yeme öyküsüne göre diyet vermesidir. Örneğin bir kişi tatlıdan vazgeçemiyorsa, diyetine uygun ölçülerde tatlı bile koyuyor. Bende doğum sonrası kilo vermede Funda ŞENSOY 'un diyetiyle zayıfladım. Mesleğindeki yenilikleri takip eden, başarılı bir diyetisyendir. Herkese, çok ama çok tavsiye ediyorum
     Beğenin    

 hasan.c (Danışan)
 IP: 88.227.50.YFD

31-01-2009
 TavsiyeNo: 19497
bundan 3 yıl önce gittikçe artan kilolarım başıma dert oldu.. doymaz bilmez açlık nöbetlerim, karnım doysa da gözüm doymazdı ve ben fil gibiydim.diyetisyen arayışına girdim ve bir dostumuzun aracılığı ile Funda abla ile tanıştım. Funda abla beni çok yormadan hem gözümü hem de karnımı doyurarak 1 yıl gibi bir süre de muhteşem yaptı.. ben zaten genetik olarak yakışıklıydım ama şimdi muhteşemim...sevgili Funda ablacığım sana çok şey borçluyum.. sen benim için vazgeçilmezsin. senin nasıl olduğunu anlatmak mümkün değil yaşamak gerek.. sen benden de muhteşemsin:)) seni herkese gönül rahatlığı ile öneririm.. başka adres aramayın benim doktorum bir numaradır...
     Beğenin    

 Mehmet ÖZERDOĞAN (Danışan)
 IP: 78.178.170.YZJ

22-01-2009
 TavsiyeNo: 19205
İş yaşamımın yoğunluğu, sosyal yaşamın içindeki renklilik, yeme içmeye olan düşkünlüğe bir de genetik olarak var olan risk sonucu farkında olmadan kilomda artış başladı. Ardından kalp rahatsızlığı, kan yağlarımda yükseliş bu işe ciddi anlamda zaman ayırmam gerektiğini gösterdi. Benzer sorunları olan bir arkadaşımın önerisi ile Funda hanıma başvurdum. Bana Funda hanımı öneren arkadaşım toplamda 32 kilo vermiş.. Şimdi iş başa düştü dedim. Funda hanımın tedavi programı ile 8 ayda 27 kilo verdim. Yine sosyal hayatın içindeyim, yine yemeği ve içmeyi seviyorum.. Funda hanımın bana öğrettiği "doz" oldu. Funda hanım "iyi besin, kötü besin yoktur, önemli olan dozdur" felsefesi ile beni etkiledi ve ben başardım. Eğer ben başardıysam hepiniz başarırsınız. Funda hanım güler yüzlü, iyi niyetli pozitif bir insan. Sizi en çaresiz kaldığınız anda motive eden ve sonuca ulaştıran bir kişi...Funda hanımı hepinize tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Kıvanç (Danışan)
 IP: 78.167.194.ZYF

19-01-2009
 TavsiyeNo: 19117
Bundan tam 8 ay önce düzenli beni izleyen dahiliye doktorum karaciğerimdeki yağlanmanın daha da artması üzerine beslenme konusunda profesyonel yardım almam gerektiğini ve bunun için de Funda hanımdan randevu almamı istedi.. Sağlık sorunum hakkında doktorumun net tavrı başka seçim hakkım olmadığını gösteriyordu. Randevu alındı ve hiç tanımadığım Funda hanımın karşısındaydım, kendisi işinde uzman olduğu kadar, olumlu yaklaşımı ile de beni çok etkiledi..Yemek yeme konusunda zayıf bir iradem ve kötü alışkanlıklarım vardı. O güne kadar da hiç bir diyeti tam manasıyla yapamamış ve hep ertelemiştim. Funda hanımın kararlı tutumu ve uygulanabilir listesi ile BAŞARDIM. Hem kilo sorunumu çözdüm hem de karaciğerimdeki yağlanma sorunum bitti. Artık sağlıklıyım ve doğru besleniyorum. Değerli uzmanım Funda hanıma çok teşekkür ediyorum ve sağlıklı kilo vermek isteyen herkese Funda hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Ü.A. (Danışan)
 IP: 88.229.243.ZD

19-01-2009
 TavsiyeNo: 19111
76 yaşındaki babamın doktor uyarısıyla kilo vermesi gereği ortaya çıkınca, bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine Funda Hanım’a götürmeye başladım. Kendisinin rahatlatıcı, dost yaklaşımı, başta direnen babamı hemen yakaladı. Çok yüksek bir moralle uzun süreye yayılan ve yavaş yavaş çok kalıcı bir kilo kaybı yaşadı. Bu gibi danışmanlık durumlarında karşılıklı güven çok önemli. Funda hanım’ın diyet reçeteleri ve danışmanlığını buradan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 gonca canan (Danışan)
 IP: 88.224.101.YZB

19-01-2009
 TavsiyeNo: 19086
Funda Hanım’la, “Türk Mutfağıyla Diyet” kitabının editörlüğünü yaptığım sırada tanıştım. Her dönem kilolu biri olduğumdan, bir diyet kitabını edite etmek benim için ironik ve esprili bir durumdu. Funda Hanım, o zamana kadar diyetisyenleri redden bünyemi, zihnimdeki zangoç diyetisyen imajını yerle bir etmişti. Üstelik bana hiç de kilolu biriymişim gibi davranmıyordu. E, ne güzel ben de zayıf taklidi yaparak işime bakıyordum. Şaka bir tarafa, Funda Hanım’la gerçekten çok sıcak bir diyaloğumuz oldu. Bir yıl sonra bir zahmet artık zayıflamaya karar verince tabii soluğu onda aldım. Ben şu an, yine kilo sorunumun zirvesindeyim ve bunun tek sorumlusu benim. Ancak o dönem aldığım kararla Funda Hanım’ın danışmanlığına başvurduğumda gerçekten de kilo vermenin, tüm yaşamım boyunca sandığım gibi kabus bir süreç olmadığını, gerçekten ‘çok kolay’ yapılabilir olduğunu gördüm. Kendisi zaten kişiye özel, alışkanlıklarına uygun diyetler yazdığından, beni gayet de doyuran, biramı eksik etmeyen, hiç de zorlanmadığım bir diyetle buluşturdu. Acelem yoktu, yavaş yavaş ve sağlıklı bir şekilde kilo kaybettim. Onun randevuları, hem kilomu her defasında düşük göstermeye başlayan tartısı hem de sohbetlerimiz sayesinde, koşa koşa gittiğim randevular olmuştu. Sonuçta ben 6 ayda 11 kilo verdim. Aslında benim için yeterli değildi. Daha epeyce fazlam vardı ama işte en büyük yanılgıya o zaman düştüm. Diyet mantığını nasıl olsa kaptım, kendisinin yazdığı listeler elimde, artık danışmadan, kendi kendime kilo kaybetmeye devam edebilirim diye düşündüm ve randevuları bıraktım. Ama ne yazık ki çok kısa süre sonra kendi kendime yapabileceğimi sandığım diyeti tamamen bıraktım. Sağlıklı bir diyet olduğundan uzun süre, düştüğüm kiloda kaldım ama tek başıma yapamayacağımı da görmüş oldum. Dediğim gibi yıllar sonra, şimdi de kiloluyum ama Funda Hanım’la yaşadığım deneyim bana, benim de zayıf olabileceğimi, kendimi çok hafif ve sağlıklı hissedebileceğimi öğretti. Kendisini şiddetle “tavsiye ediyorum.”
     Beğenin    

 selin (Danışan)
 IP: 85.105.24.W

19-01-2009
 TavsiyeNo: 19085
Öncelikle çok teşekkürler Funda Hanım! Diyetisyen arayan arkadaşlarıma: Ben 21 yaşındayım ve uzun bir vakit kilo sorunum oldu. Kendim gazetelerden okuduklarımla, televizyondan duyduklarımla halletmeye çalıştıkça sağlık sorunlarım arttı. Çok kez hızlıca kilo kaybettikten sonra daha da fazla aldım. Açlık beraberinde sağlık sorunlarını da getirdi, mide rahatsızlıkları çektim. Mide spazmları, mide yanmaları, barsak problemleri ve en sonunda da adet görememe yüzünden doktorlara koşturur oldum. Doktorum kusmalar da başlayınca sorunun büyüdüğünü ve profesyonel yardım almam gerektiğini söyledi. Funda Hanım'a başvurdum. Bana beslenme ile ilgili problemlerimi, vücudumuzun diyetlere nasıl tepkiler verdiğini anlattı. Kendi yaptığım diyetlerden sonra işe yarar mı bilemiyordum ama ama 44 bedenden 38 bedene kısa sürede sorunsuz şekilde indim. Funda Hanım'ın yardımları sayesinde sağlıklı beslenmenin, bir yandan zayıflayabilmenin ve kilomu koruyabilmenin nasıl olacağını öğrendim. Bu başarının mimarı olan sevgili uzmanımı hepinize güvenle, rahatlıkla öneriyorum...
     Beğenin    

 Erdem A. (Danışan)
 IP: 88.224.82.YFD

18-01-2009
 TavsiyeNo: 19068
İşin gerçeği, şu an Funda hanımla beraberim. Onun bilgisayarından size tavsiye yazıyorum. Funda hanım öncelikle profesyonel anlamda destek aldığım, danışmanlığımı yapan uzmanım. Birlikte geçirdiğimiz zaman içinde de arkadaşım oldu. Evet evet şu an onunla birlikte sohbet ediyorum... Funda hanımı ziyarete geldiğimde O'nu bu siteyi gezerken buldum. Ne olduğunu sordum anlattı. "Neden bizlerden tavsiye istemiyorsunuz?" dediğimde "Sizlerden böyle bir şey talep edemem, bu benim isteğim ile olmaz. Benim kanımca doğru olan sizlerin düşüncelerinizi özgürce dile getirmeniz" dedi..Elinden bilgisayarını kaptım ve işte yazıyorum. Funda hanım çok dürüst ve ilkelidir. Yalanı yoktur, iştenliğini, dürüstlüğünü hem meslek hem de özel yaşamında birebir görürsünüz. Sizinle hasta-doktor ilişkisiyle, tedavi içinde bulunduğu zamanki duruşu onun doğal halidir. Güleryüzlü, samimi,arkadaş canlısı ve konuşkandır. Sizi yanına katar ve alır götürür. Davranış değişikliğini sağlamak ne kadar zordur ama Funda hanım bunu çok kolaylıkla başarır. O'nu bir arkadaşım aracılığı ile tanıdım.Daha doğrusu bana tavsiye edildi. Fazla kilolu sayılmamakla birlikte kan yağlarımda sorunum vardı. Sanırım biraz genetik, biraz da iş tempomun yüksekliğinin getirdiği stressden olsa gerek.Funda hanımla başladığımız programın ardından kan yağlarım özellikle de kötü kolesterolüm düştü ve çok kolaylıkla da kilo verdim. Yine aynı genetik yapıya sahibim gene iş yerim stress dolu ama benim artık böyle bir sorunum yok. Bunu sağlamamdaki başarı uzmanımındır. Sizlere Funda hanımı bütün içtenliğimle tavsiye ediyor ve mesleğinde 1 numara olan bu özel insanı tanımanızı yürekten diliyorum. O'nu tanıdığınızda farkı ve kaliteyi anlayacaksınız. Şu an yazdıklarımı O'na okumak istedim, gülümseyek "Hayır adil olmaz sen yolladıktan sonra yayınlandığın da okurum" dedi.. O'nun hakkında yazdıklarımda haksızmıyım söyleyin :))
     Beğenin    

 Asuman (Danışan)
 IP: 85.96.174.FF

17-01-2009
 TavsiyeNo: 19051
Benim yaşamım pek çok kişinin yaşadığı gibi kilo almak ve vermekle geçti. Bu anlamsız iniş ve çıkışlar sizi sonunda toplum içine çıkmaktan utandıracak kadar kilo almaya götürür. Bıçak kemiğe dayanınca da, gene zayıflamak adına açlık rejimlerine talim edersiniz. Günün birinde, bir doktor arkadaşım, beni acı gerçekle yüzleştirdi. “Kendi başına bu konuda başarılı olamıyorsan, bir profesyonele ihtiyacın var demektir. Seni pek çok kez kendi gözümle başarısına şahit olduğum bir uzmana götüreyim” dedi: Beni Funda ŞENSOY’a götürdü. Kuşkucu tavrımla başlangıçta her şeye uzak duran beni Funda hanım alıp yanına kattı ve bana beslenmenin ne demek olduğunu öğretti. 3 ayda 13 kilo verdim. Ne önceki diyetlerimde olduğu gibi aç kaldım, ne saçım döküldü, ne sinirlerim bozuldu, ne daha önce başka diyetisyenlere giden arkadaşlarımın anlattığı gibi ilaç verdi, ne bağırıp çağırdı, ne de hızlı kilo vermemi istedi. Bu işin doktorasını yapmış bir uzman olarak bana en doğru yaklaşımda bulundu, kastan değil, yağdan kilo vermem için gerekli önlemleri aldı. İtiraf ediyorum, her hafta verdiğim kilolara ben bile şaşırdım kaldım. Kendisinden gerek verdiği zayıflama programından gerek hastaya olan hoşgörülü ve güleryüzlü yaklaşımından dolayı son derece memnunum. Diyetisyenimi hepinize tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Ahmet KOÇ (Danışan)
 IP: 81.213.176.YLF

17-01-2009
 TavsiyeNo: 19046
1982 yılından beri Ankara'da yiyecek sektöründe iyi çalışan bir işletmenin sahibiyim. 2 yıl önce zincir restaurantlar oluşturdum.Hizmet sektöründe hijyen ve müşteri memnuniyeti çok önemli..Adı gittikçe büyüyen işletmemde ayrıcalığımızı müşterilerimize göstermek için kurumsal anlamda danışmanlık almaya karar verdim. Bir arkadaşımın danışmanlık aldığı uzmanı aradım. Dr.Funda hanımla böyle tanıştım.Öncelilke Funda hanımla birlikte mutfak hijyeni konusunda personel eğitimi oluşturduk, rutin eğitim hizmetleri hazırladık. Funda hanım standart hizmet programı yerine kuruma özel programlar oluşturdu. Ardından menü planlama ve sonrasında da diyet menüleri oluşturduk. Bu gün işletmemiz hızla büyüyor ve bu büyümede Funda Hanımın payı oldukça büyük. Bu tür işletmeler de farklılık yarartmak adına sizlere Funda hanımı tavsiye ediyorum. Bu benim işletmem için risk oluşturmayacaktır.Çünkü rekabet kaliteyi artırır.
     Beğenin    

 Figen KUTLU (Danışan)
 IP: 78.160.244.YYD

16-01-2009
 TavsiyeNo: 18996
Yaklaşık 14 yıllık güzellik uzmanıyım. Pek çok yerde salon açtım.1999-2001 yılları arasında Mersin'de güzellik salonum vardı. İş yerimde pek çok hizmeti en iyi şekilde, profesyonelce verdim. Zayıflama aletlerimiz, tedavilerimiz vardı. Ancak beslenme konusunda diyet tedavilerinde zorlanıyordum. Üyelerimizden bu yönde istekler oluyor fakat iyi bir beslenme uzmanı bulamıyordum. Ankaraya geldiğim bir eğitim programında eğitimci olarak katılan Funda hanımla tanıştım. Funda hanım hakkında ilk izlenimlerim güleryüzlü, bilgili ve aydın bir kişi olmasıydı. Çok iyi bir eğitimciydi kendisinden çok etkilendim. Eğitim arasında gidip tanıştım ve sorunumu ilettim. Hemen yardımcı olacağını söyledi, ya o bölgede çalışan bir arkadaşını yönlendireceğini ya da kimseyi bulamazsa kendisinin gelebileceğini söyledi. Ben hemen ikinci seçeneği istedim. Beni kırmadı. Mersin'de iş yerimin açık olduğu dönem boyunca 15 günde bir düzenli olarak Mersin'e geldi, üyelerimizle birebir görüştü ve kişiye uygun diyet tedavileri ve tüm halka açık, katılımların yüksek olduğu eğitimler verdi. Tüm üyelerim Funda hanımdan çok etkilendiler ve biz o dönemde çok güzel tedavilere ve sonuçlara birlikte imza attık. Uzun ve yorucu yolculuğuna karşın Funda hanım hiç bitmez enerjisi ile muteşemdi. Bu kadar değerli bir şahsı sizlere büyük bir rahatlıkla öneriyorum. Funda hanım çok iyi bir diyetisyen ve hocadır. Kendisi hala danışmanımdır. Tip 2 diyabet hastası olan benim Funda hanım aynı zamanda beni tedavi eden uzmanımdır. O'ndan edindiğim bilgileri ve ip uçlarını büyük bir mutlulukla ben de çevremle paylaşıyorm. Funda hanım "bilgi saklanmaz, paylaşılır" derdi. Sevgili Funda hanımcığımı sizlere tavsiye ediyorum. Tüm katkılarınız için teşekkürler Funda hanımcığım.
     Beğenin    

 Uğur Ömür Tarakcı (Danışan)
 IP: 78.167.4.WC

23-12-2008
 TavsiyeNo: 18223
Sayın Funda Hanımı, bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıma şansım oldu. Arkadaşımla kızlarımız aynı yaşta ve ikisi de ana sınıfı öğrencisi. Aynı zamanda ikiside yemek seçiyor ve zor yemek yiyorlar. Arkadaşım Funda Hanım ile görüşmemizi önerdiğinde önce çok ciddiye almadım, ama eşimin ısrarları üzerine bir uzman önerisi almanın işe yaracağına ikna olmak zorunda kaldım. Funda hanımla görüşmemiz sırasında Funda hanımın kızımızla ileşimi ve konuyu 5,5 yaşındaki kızımızın anlayacağı düzeyde anlatması bizi çok etkiledi. Biraz oyun, biraz örnekleme ve biraz gizli uygulama. Özellikle "Çak - Çakmak" espirisi uzun süre bizim evde devam edecek gibi görünüyor. Funda hanımla görüşmemiz sonrasında kızımız artık meyve yeme alışkanlığı edindi ve artık meyveli süt yerine sade süt içmeye başladı. Funda hanıma çok teşekkürler. Aynı sorunları yaşayan ailere kesinlikle Funda hanımla görüşmelerini öneriyoruz.
     1 Beğeni    

Beste ALİMERT Fotoğraf  Dyt.Beste ALİMERT
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-11-2008
 TavsiyeNo: 17327
Funda Şensoy, başta mesleki anlamda tanımaktan mutluluk duyduğum diyetisyen büyüğümdür. Güler yüzü ve eğitici yapısıyla danışanlarına ilgi ile yaklaşımına her zaman tanık olmaktayım. Türkiye Diyetisyenler Derneği başkanlığını yapmış olan Funda Şensoy, medyada da kitap, dergi yazıları, radyo ve televizyon programları ile bilgisini aktarmaktadır. yaklaşık bir yıldır aynı ofisi paylaştığım Funda Hanımı tanımaktan dolayı çok mutluyum ve beslenme konusunda destek almak isteyen herkese Dr.Dyt. Funda Şensoy'u tavsiye ederim.
     Beğenin    

Ferin BATMAN Fotoğraf  Dyt.Ferin BATMAN
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-11-2008
 TavsiyeNo: 17253
Senelerdir beraber kitaplar, makaleler yazdığımız, tv programları yaptığımız ve birlikte aynı ofisi paylaştığımız için Funda Hanımın işinde ne denli başarılı bir uzman olduğunun yakın tanığıyım. Kısa sürede etkin çözümler bulabilme konusundaki becerisiyle,uzun süre Türkiye Diyetisyenler Derneği Başkanlığı da yapan Funda Hanım, danışmanlık yaptığı kişilerin ve firmaların da asla vaz geçemediği bir isimdir. Beslenme ve Diyet konusunda gerçekten tecrübeli bir uzmandan yardım almak isteyen kişilere ve firmalara kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Rahşan.T. (Danışan)
 IP: 78.167.25.ZL

25-10-2008
 TavsiyeNo: 16432
Merhaba, Funda hanımı bir arkadaşımın evinde tanıdım. Kendisini daha önce hiç görmemiştim ve mesleği hakkında da bir bilgim yoktu...Masa başı sohbet Funda hanımın varlığını da fırsat bilen ev sahipleri tarafından sağlık ve oradan da beslenmeye doğru çekildi. Funda hanımın ağzından bal damlıyordu, yasak yoktu, kötü besin yoktu...Sağlıklı yaşam için küçük ip uçları verdi.. Benim gibi sağlıklı yaşam takıntısı olan biri için bundan güzel bir şey olamazdı. işte o an karar verdim ve Funda hanımdan randevu talep ettim. Kilo sorunum yoktu, sağlığımda risk oluşturan bir şey de yoktu, temel amacım sağlıklı beslenmeyi öğrenmekti. Funda hanımla yolculuğa çıktım, güzel bir serüven oldu. Pek çok doğru bilgiyi doğru kişiden edindim. Elde ettiğim tüm bu bilgiler hem çevreme hem de bana büyük yarar sağladı. Funda hanım yaşama gülücüklerle bakan son derece pozitif bir kişi.. Kendisi ile birlikte olmaktan duyduğum mutluluğu sizlerle de paylaşmak istedim. Size bu güzel insanı, doktorumu sağlıkla öneriyorum
     Beğenin    

 Neşe S.A. (Danışan)
 IP: 78.167.20.BB

23-10-2008
 TavsiyeNo: 16379
kilolu olmak ilk başlarda beni sevimli ve güleryüzlü kılıyordu. derken çevremdeki insanların hayret içeren bakışlarını hissetmeye başladığımda aman tanrım dedim..bana neler olmuş.... 20 yıllık evlilik yaşamımda 2 kız çocuğu sahibi olmama karşın kendimi ayna karşısında kadın olarak görmekten eşimi kaybettikten sonra vazgeçmiştim... kadın olmak anne olmanın hep ardından gelmişti. ama sağlık sorunlarım başladı, estetik kaygılarım da geri de kaldı..bu işi çözmem gerekiyordu.. hep şişmanlar daha yaşamla barışıktır dediler ama ben mutsuzdum. eşimi kaybedeli 8 yıl olmuştu ve 2 kız çocuğu, yaşam telaşı, onlara örnek olma ve onları iyi eğitimli yapma arzusu beni hep ikinci planda kıldı.. kızlarımın ikiside üniversiteyi kazanınca artık kendime dönme kararı aldım . bir aile dostum beni Funda hocamla tanıştırdı.. işte o gün değişimin gücü idi....yaşamımda herşey değişti, ben değiştim yaşamım değişti..üzerimdeki fazla kilolarımı verdim bir yaşam koçu edindim.şimdi kızlarım kadar kendim için de yaşayan bir kadınım. herşeye karşın yaşam devam ediyor ve kızlarımda çok mutlu... bir anne değil bir arkadaş edindik diyorlar. ben ise verdiğim 15 kilonun yanısıra müthiş bir dost bir arkadaş bir yaşam koçu edindim..Funda hocam hem mesleğinde hem de insan ilişkilerinde muhteşem. kocaman bir yüreği ve engin bilgi donanımı var.. hocam sen çok yaşa yolun hep bilgi yolu olsun, başarıların daim olsun, yolun açık olsun.. seni tüm ihtiyacı olanlara sevgi ve güven ile öneriyorum....
     Beğenin    

 Yahya.Ö. (Danışan)
 IP: 88.252.16.YLY

23-10-2008
 TavsiyeNo: 16356
2001 yılında evlendiğimde 74 kilo iken 95 kiloya çıktım. Evlilik yaşamının rahatlığı kadar iş yaşamımın temposu ile oluşan düzensizlilke kazandığım bu kilolar sağlık sorunlarını da getirdi. Yaşım çok fazla olmamakla birlikte tansiyon ve kolesterol yükseklığı yaşam kalitemi düşürdü. Funda hanımı bir arkadaşım aracılığı ile tanıdım.. Yaklaşık bir yılıık tedavi sonunda 78 kiloya düştüm. Şimdi kendimi daha genç, dinamik ve sağlıklı hissediyorum. Funda hanıma gittiğimde çok umutsuz ve mutsuzdum. İlk görüşmemizde beni bu konuda başarılı olacağıma ikna etti. O an doğru adreste ve doğru uzmanla olduğuma karar verdim. Zorlanmadan sağlıklı bir beslenme programı ile yeni bir hayat başladım. Sevgili uzmanımı tüm sağlık problemi olan kişilere güvenle öneriyorum. Sizinde adresiniz sağlıklı yaşam ve beslenme olsun.
     3 Beğeni    

 Şükriye AKPINAR (Danışan)
 IP: 78.176.34.BB

02-08-2008
 TavsiyeNo: 14111
Ben seksenli yaşlarda şeker hastasıyım. Yıllardır hem kilo sorunum var hem de diyabetliyim. Funda hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Diyet denince hep yasaklar aklıma gelirdi, onu yeme bunu yeme...Hastalığım zaten yaşam arzumu yokediyor bir de yasaklar iyicene çekilmez oluyordu. Güzel kızım Funda hanım bana yeniden yaşam arzusu ve gençlik verdi. Neler yemememi değil neler yememi öğretti.Şimdi çok daha mutluyum, sağlıklıyım. Elbette kilo vermede çok başarılı olamıyorum ama hem şekerim hem de kolesterolüm artık kontrol altında. Funda kızım güleryüzlü, pozitif.. İnsani özelliklerinin yanı sıra mesleğinde son derece başarılı..20 yılı aşan meslek tecrübesi ve üst eğitimi onu farklı kılıyor.Çok iyi, çok sevimli, çok sadık, mükemmel bir kişi benim kızı.Onu çok seviyor ve hepinize tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Gürbüz Kazas (Danışan)
 IP: 88.239.21.JL

14-07-2008
 TavsiyeNo: 13617
Kızıma yemek alışkanlığı edindirmek için çok uğraşmıştık. Bir türlü yemek yemeyi sevdiremedik. Yetersiz beslendiğini düşünüyordum ama çocuğun hareketlerinde hiç sıkıntı yoktu. En büyük endişemiz ise, zayıf bünyeye sahip olması ve ömrü boyunca hastalıklarla uğraşmasıydı. Bir doktor dostumuzun tavsiyesiyle Funda Hanım ile tanıştık. Yalnız olmadığımızı, bizden sonra da benzer sıkıntısı olan kişilerle tanışacağına inandığını söyledi ve bizi derdine derman olmuş eski bir hastası ile tanıştırdı. Uyguladığ metodun faydasını kendi gözlerimizle gördük ve içimiz rahat bir şekilde "aradığımız kişiyi bulduk" diyerek kızımızı seanslarına götürmeye başladık. Bize öğrettikleriyle evde de çocuğumuzun beslenme eğitimine devam ettik. Büyük bir keyifle söyleyebilirim ki, artık biz de kapısını çalacak yeni hastalarına kendisini tavsiye edebilecek duruma geldik. Önce bize kendisini tanıştıran doktor dostumuza, sonra da Funda Hanım 'a çok teşekkür ederiz.
     1 Beğeni    

 Dr.Bülent Küçükpilakçı (Danışan)
 IP: 88.230.150.YWL

13-07-2008
 TavsiyeNo: 13590
Defne adında bir kızım var, ilkokul öğrencisi. Pekçok ebeveynin yaşadığı beslenme problemini biz de yaşadık ve yaşıyoruz. Kızımın öğretmeni beslenme ile ilgili ders konusunda benden yardım istedi. Araştırmalarım sonucu sayın Funda Şensoy ile tanıştım ve kendisinden yardım istedim. İlk görüşmemizde bilgisi, yaklaşımı bana güven verdi. Sınıfımıza verdiği beslenme dersinden sonra diğer veliler çocuklarında olan olumlu değişiklikleri anlattılar. Örneğin kola ve cipsin zararları konusunda biz ebeveynlerden daha etkili oldu. Artık kızım dengeli beslenme için neler gerektiğini her fırsatta bize hatırlatıyor. Beslenme konusunda başımız sıkıştığında hemen kendisine başvuruyoruz. Çocuklarla iletişimi mükemmel. Sayın Funda Şensoy'a müteşekkirim.
     2 Beğeni    

 tugba y. (Danışan)
 IP: 85.106.174.ZZ

12-07-2008
 TavsiyeNo: 13582
Yaşamım boyunca hiç çok zayıf olmadım, hep balıketiydim. Evlilik kararına ulaşınca prova ettiğim gelinliklerin hiçbiri istediğim kadar güzel olmadı. Ya göbeğim çıktı ya da popom. Kabuslarım başladı, yaşamımın en güzel olacak günü karabasan gibi görünüyordu. Nikaha 1,5 ay vardı ve ben her gün aynada kendi görüntüme yabanlaşıyordum. 10 kilo fazlam bana onlarca kilo gibi görünüyordu. Birgün bir TV programında Funda hanımı gördüm, yaşasın işte doğru adres deyip O’nu aradım… Funda hanım ekranda da yaşamda olduğu gibiymiş. Çok içten ve doğru. O’nunla 1,5 ayda 9 kg. verdim. Her ne kadar Funda hanım ayda 4 kilodan fazla vermek yok dediyse de ben çok güzel bir gelin oldum. Funda Hanıma tekrar tekrar cok teşekkür ederim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     2 Beğeni    

 hümeyra koç (Danışan)
 IP: 78.166.75.BC

12-07-2008
 TavsiyeNo: 13581
30 yaşındayım, iş değişikliği nedeniyle hızlı, tempolu yaşamdan masa başında daha hareketsiz bir yaşama geçince ister istemez kilo kazandım. Kilo kazandıkça daha da hareketsizleştim, hareketsizleşince de daha çok kilo kazandım. Bu kısır döngü ruhsal ve bedensel sağlığımı etkiledi. Bilin bakalım bu anlamsız zinciri kim kırıp beni yeniden mutlu ve sağlıklı yaptı. Funda hanımı bir yakınımın tavsiyesi ile buldum. Diyetisyenim aynı zamanda psikologum ve dostum oldu. Sevgili dostum iyi ki varsın, seni gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Andaç (Danışan)
 IP: 88.252.65.Y

11-07-2008
 TavsiyeNo: 13541
merhabalar.. ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim.Artan kilo problemim sonucunda doktorumun beni Funda Şensoy'a yönlendirmesiyle uzun zamandır çok sevdiğim ve bir türlü bırakamadığım fast food ve abur cubur alışkanlığımdan Funda Şensoy ile yaptığımız etkili bir program sayesinde kurtuldum ve sağlık problemimi düzene soktum.Her yönüyle beni zorlamayan beslenme programıyla 108 kilodan 2 yıllık bir süre içerisinde 85 kiloya indim.Bu keyifli sonucun tek olumsuz yanı yeniden bir gardrop masrafıydı.:) İşin şakası bi yana fiziki görüntümün güzelliği kadar hepsinden önemlisi kendime olan güvenimi kazandım.Bunu sağlayan güleryüzlü bilgisine her zaman güvenebileceğim Funda Hanımı herkese güvenle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Kadircan (Danışan)
 IP: 88.232.24.YWZ

07-07-2008
 TavsiyeNo: 13442
Ben 19 yaşındayım. Lise yıllarından beri boyum çok uzun. Ortaokulda 2 sene basketbol oynadım. Daha sonra basketi bırakınca bir kilo alamama ve zayıflık problemim oldu. Boyum 1.80'lerdeyken kilom 60'lardaydı. Bir yakınımın tavsiyesiyle Funda Hanım'a gittim. 1 yıl boyunca Funda Hanım önderliğinde beni çok bunaltmayan ve rahatsız etmeyen katı olmayan bir programla 10 kilo kazandım. Şimdi üniversitede sporuma da devam etmekle birlikte genç kızların ilgi odağıyım:) halen görüşmekte olduğum güleryüzlü pozitif enerjisiyle bana yardımcı olan Funda ablama çok teşekkür ve minnet borçluyum. Sağlıklı bir diet programına ihtiyacı olan herkese Funda Şensoy'u tavsiye ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesaj TavsiyeEdiyorum.com'a kabul edilen 10.000. ziyaretçi tavsiyesidir. Tüm tavsiye eden ziyaretçilerimizle, tavsiye edilen üyelerimize teşekkürlerimizle!
     2 Beğeni    

 Batuhan (Danışan)
 IP: 88.224.112.ZJL

04-07-2008
 TavsiyeNo: 13357
merhabalar..18 yaşında üniversiteli bir gencim.geçen sene harp okulları sınavlarını kazandıktan sonra mülakatlar için vücudumu hazır hissetmiyordum.Funda ablaya başvurdum kısa sürede üzerimdeki 8 kilo fazlayı vermem gerekiyordu.2 ay gibi kısa bir sürede kilo verip fit bir şekilde harp okulu mülakatlarına gittim.Kendimi böylesine hazırlamışken göz rahatsızlıgım nedeniyle kaybettim ama funda ablayı kazandım.bu 2 ay boyunca hiçbir sevdigim yemekten eksik kalmadım ve bu tedaviden inanılmaz memnun kaldım..tekrar teşekkur ederim..
     Beğenin    

 Çağıl (Danışan)
 IP: 88.229.212.YWD

04-07-2008
 TavsiyeNo: 13354
Merhabalar..Ortaokul yıllarından beri aşırı yemek yeme alışkanlıgım,fast food,cola,hamburger,cips tüketimim vardı.özellikle tv karşısında geçirdigim uzun hareketsiz saatler yüzünden 2 yılda 15 kg aldım.sonrasında bir arkadasımın tavsiyesiyle Funda ablayla tanıştım.diyet tedavisiyle bu 15 kg fazlayı sadece hayatımdaki yanlışları çıkartarak 1 yıl içnde verdim.Diyet sözcügünü kullanmadan yasaklamalara gitmeden sadece yanlışlıklardan dogrulara giderek sonuç aldım.funda abla bu süre içinde sadece bi doktor olarak degil bir arkadas olarak da hep yanımdaydı,ona herşey için bir kez daha çok teşekkur ederim.
     1 Beğeni    

 Ayla (Danışan)
 IP: 139.179.93.YB

03-07-2008
 TavsiyeNo: 13328
Sitenizi sürekli izliyorum ve sevgili Doktorum Funda hanımın adını görünce onunla ilgili yaşadıklarımı yazmaya, onu size tanıtmaya ve önermeye karar verdim. Yaklaşık 4 yıl önce üçüz gebeliğimde kadın doğum uzmanım tarafından bana önerilen Funda hanımla tam 5 ay birlikte olduk.. Çoğul gebelik ne kadar zorludur, yaşayanlar beni anlar. Gebelik başlangıcı kilomdan doğum masasında bana sadece 6 kilo kaldı.. Onu da emziklilik sonrası çok rahatlıkla verdim. Oğlum Mert 2.100 gr, Kızlarım Ece 1.900 ve Buse 1.700 gr olarak dünyaya geldiler, Ben ise fazla kilo kazanmadan en sağlıklı şekilde beslenip, Funda hanımın kontrolünde çok olumlu ve güzel bir gebelik yaşadım… Şimdi ise 3 haydutumla sık sık Funda hanımı arayıp birlikte olamaya çalışıyorum… Funda hanım hem mesleğinde Doktora yapmış ve uzun yıllardır işine başarılı imzalar atmış bir uzman, hem mesleğindeki bilgilerini yaşamına aktarmış, özü sözü doğru bir kişi. Canım doktorum size bir kez daha binlerce teşekkürler…
     2 Beğeni    

 Ceren (Danışan)
 IP: 88.224.94.YB

03-07-2008
 TavsiyeNo: 13324
Bundan 1 yıl önce çok fazla olmamak kaydı ile kilo problemim vardı. Üniversite yıllarında düzensiz yeme ve fast food tüketimim farkında olmadan artmıştı. Funda hanıma bir arkadaşımın annesi gidiyordu, onun önerisi ile ben de tedaviye başladım. Funda hanım mesleğinde uzun süredir güzel sonuçlara imza atmış biri... Onunla hemen dost oluyorsunuz ve O sizi alıp götürüyor. Hastaya yaklaşımı, hasta ile ilişkisi çok özel ve güzel... Siz farkına varmadan O sizi kendine bağlıyor ve siz çok kolaylıkla kilo ile olan sorunlarınıza veda ediyorsunuz ve çok iyi bir arkadaş kazanıyorsunuz. Ne kadar karlı bir alışveriş, hem kilo sorununuzu çözüyor hem de bir dost, bir abla sahibi oluyorsunuz.
     4 Beğeni    

Funda ŞENSOY'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Arkeoloji, sanat tarihi, felsefe ve antropoloji eğitimi almakta,


Funda ŞENSOY'un Kitap ve Yayınları Funda ŞENSOY'un Basılı Kitap ve Yayınları
Türk Yemekleriyle Diyet, Kapital Yayınevi, 2003
Sağlık İçin Yemek, Arkadaş Yayınevi, 2008 (Danışman)
Her Yönüyle Diyet, Arkadaş Yayınevi, 2006 (Danışman)
Sağlıklı Yaşam İçin Vitaminler ve Mineraller, Arkadaş Yayınevi, 2006 (Danışman)
Gıdaların Besin Değeri, Arkadaş Yayınevi, 2008 (Çeviri)

Funda ŞENSOY'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
Halk Sağlığı Kurumu Derneği (Kurucu Üye)
Dünya Çocuk Derneği (Kurucu Üye)
Anadolu Kültür Varlıklarını Koruma Derneği (Kurucu Üye)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık
Tunalı Hilmi Caddesi Kuğulu İşhanı B Blok Kat:6 Daire No:170 Kavaklıdere
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 468 83 02

Telefon 2 :
0(312) 468 83 04
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Bsc(
Mezuniyet Yılı
1984
(36 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Funda ŞENSOY'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Funda ŞENSOY'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Funda ŞENSOY Mesleki Videolar Videoları
-

ankara diyetisyen, firma danışmanlığı, kalp hastalıklarında besl, bebeklikte beslenme, organik beslenme, ankara beslenme ve diyet, kurumsal danışmanlık, diyabet ve beslenme, gebelikte beslenme, doğal beslenme, halkk sağlığı beslenme ve, bireysel danışmanlık, gestasyonel diyabet, anne sütü ve ek besinler, beslenme destek ürünleri, uzman kontrolünde diyet, beslenme konferansı, çocukluk çağı şişmanlık, mönü planlama, beslenme ve ilaç etkileşi, beslenme yazarı, basın danışmanlığı, okullara menü planlama, power plate, light ürünler, kitap yazarı, sağlıklı beslenme, okul eğitimleri, fitnees ve beslenme, düşük kalorili yemek tari, köşe yazarı, kolay kilo verme, deneyimli diyetisyen, diyet yapmak istiyorum, diyet danışmanlığı, eğitimci, hastalıklarda beslenme, yeme bozuklukları, zayıflamak istiyorum, vücut yağ ölçümü, kilo yönetimi, kanser ve beslenme, yaşlılıkta beslenme, güncel diyetler, sporcu beslenmesi, yaşam koçu, bağışıklığı arttıran besl, ergenlikte beslenme, hatalı diyetler ve sonuçl, tunalıhilmi diyetisyen


11:17
Top