2007'den Bugüne 91,479 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ahmet GÜRAPAYDIN
Diyetisyen - Konya

Ahmet GÜRAPAYDIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi135 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

135

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Ahmet GÜRAPAYDIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

188
(%86.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ahmet GÜRAPAYDIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ahmet GÜRAPAYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
ideal kiloda kalmak sağlıklı beslenme ve egzersiz alışkanlıkları kazanmakla mümkündür.
 
Ahmet GÜRAPAYDIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
D İ Y A M E R
Armağan Mah. Şehit İsmail Kaya Sok No:13
Konya
(meram yeni yol dominos pizza sokağı)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1978 (45 yaşında)
Doğum Yeri : Konya
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Beslenme ve Diyetetik (2000 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ahmet GÜRAPAYDIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Diyet listesi olmadan zayıflatma programları
Bölgesel incelme seansları ve beslenme
Psikolojik durum ve obezite tedavisi
Çocukluk çağı obezitesinde davranışsal tedavi
Troid hastalıklarında kilo verme
Hamilelik dönemi kilo kontrolü
Kilo verme programında motivasyon ve devamlılığın sağlanması
Kortizon yüksekliği ve kilo kaybetme
Poli kistik over sendromu ve kilo verme
Kadın hastlıkları ile kilo verme tedavisi
Obezitede davranışsal tedavi
Kilo alma programları
Postür (duruş) düzeltma programları
Bölgesel incelme seansları ve beslenme
Yaşlılarda özel zayıflama tedavileri
ANTİ-AGİNG e uygun yaşam,beslenme ve spor tedavileri
Sedanter yaşam ve vücut yağları
Metabolizma hızı tayin edilmesi ve normal değerlere getirilmesi

Ahmet GÜRAPAYDIN Özgeçmis CV Dyt.Ahmet GÜRAPAYDIN'ın Özgeçmişi
1978 yılında Konya’da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Konya’da tamamladı.
1996 yılında Hacettepe üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünü birincilikle kazandı.
Mezuniyet tezini İnsülin hormonu & obezite ilişkisi, obez kişilerde davranış tedavisi konuları üzerine vererek o dönem, üniversite de adından çokça söz ettirdi. Tez konusu hocaları tarafından yoğun ilgi gördü. Ankara İbn-i Sina hastanesi Enteral-Paranteral beslenme servisinde, Hacettepe üniversitesi hastanesinde poliklinik bölümünde başarılı stajlar yaptı.
Mezuniyet sonrası özel hastanelerde 4 yıl görev yaptı, 2001 yılında Konya’ya ilk vücut yağ ölçüm ve analiz cihazını getirdi. Bu sayede zayıflama, vücut analizi, metabolizma ve davranış tedavisi konusunda büyük tecrübeler kazandı. Bu tecrübe ona; kalıcı kilo kaybının diyet listeleri ile değil, bireyin bilinçlendirilmesi ile ilişkili olduğunu öğretti. ...[Devamı...]

Ahmet GÜRAPAYDIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nesrin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101910
Diyamer ailesiyle geçen yıl tanıştım.Şuan danışan değilim ama10 ay boyunca öyle şeyler öğrendim ki Ahmet Bey hayatıma yeni bir bakış açısı kazandırdı.Kendisine çok minnettarım. Her diyetisyenle kilo vermek mümkün,önemli olan bunu muhafaza edebilmek,yaşam tarzı haline getirebilmek.kilo alma sebeblerimizi bulup onlardan kurtulmamız gerekiyor Ahmet Bey bu sebepleri ortaya çıkarıp onlarla savaşmamıza rehberlik ediyor.Bizi değersiz hissettiren şeylerden kurtulmamızı sağlayarak sorunu kökten çözmeye çalışıyor.Grup şeklinde yapılan toplantılarda farkında bile olmadan bizi üzen,inciten, korkutan ve değersiz hissettiren durumlar su yüzüne çıkıyor ve bunlar bizi yemeye sevkeden etkenler.Bu etkenlerle başetmeyi öğreniyoruz.Böylece hayat kalitemiz yükseliyor ve daha mutlu hissediyoruz gereksiz yemeklerde son buluyor. Ahmet Bey için ister yaşam koçu deyin,ister psikoterapist,isterseniz de diyetisyen farklı bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız tanışmalısınız.
     Beğenin    
H.Ü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101843
Selamın Aleyküm Ahmet Bey'i yakınımın tavsiyesi üzerine tanıdım. Bir çok diyetisyen denediğim için çok umutlu değildim taki Diyamer Ailesi ile tanışıncaya kadar. Profesyonel yardım almaktayım, en büyük amacının doğru beslenmek alışkanlığını öğretmek olduğunu biliyorum.Ahmet Beyle diyet yapmıyor yaşam tarzınızı değiştiriyorsunuz. Zor kilo veren hastalarına gösterdiği sabır ve inanç kendisine bizlerin başarılı olmamız da ki en büyük etmenlerinden biri.Her gitttigim randevu da daha farklı tekniklerle tedavi yaklaşımlarını geliştirdiğini ve uygulamaya çalıştığını gördüm. Sadece bir diyetisyen değil aynı zamanda bir psikolog. Ahmet GÜRAPAYDIN Bey'e her şey için teşekkürler. Sağlıklı Yaşam İçin DİYAMER.
     1 Beğeni    
Fatma SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101820
Konya'da bu işin profesyonelini arıyorum diyorsanız,adresiniz DİYAMER...Samimi,sıradışı yaklaşımı ile hizmet odaklı bir ekip göreceksiniz.Sizinle duygulanan,coşan,motive eden,sabırla yönlendiren bir diyetisyen Ahmet bey.Diyamerde Varlığınızı hissedecek ve yılmadan yola devam etmenin desteğini yaşayacaksınız.Hatalar yaptığınızda sizi tutup kaldıran ve yeni bir yol açan bir rehberiniz olacak.Danışanlarının doğru kimlik arayışlarına yeni yollar ve farkındalıklar açarak yönlendiren bir diyetisyen bulacaksınız.Sadece kilo verme değil değerinizi hissedeceksiniz,sağlıkla açılacak yollara adım adım DİYAMERLE😃👍
     2 Beğeni    
Tuğçe BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101806
2015 yılında Konyaya taşındığımda hayatımda geride bıraktığım şeylerden başka değiştirmem gereken bir şey vardi biliyordum bunu ama ne olduğunu bilmiyordum. Hayatımda olmadığım kadar kilolu ve mutsuz bir halde gelmiştim konyaya. Birseyler yapmam gerekiyordu zayiflamaliydim ama nasil tabiki kimseyi tanimadiginiz bi sehirde yapilabilecek en mantikli şey tavsiye almak. Ben de Ahmet hocamla bu şekilde irtibat kurdum. Eğer kilo aldim verdimle ugrasmak istemiyorsanız. Ve bunu bizzat yaşayan biri olarak söylüyorum beslenme ne demek? Bunu öğrenmek ve hayatınızı değiştirmek istiyorsanız yok ya benim hayatım zaten yolunda ama yeni birşeyler öğrenmek isterim denemek isterim diyorsanız. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Mevzunun sadece zayiflamak değil kendinzii ve ailenizi değerli hissetmek ve hayatınızı hem sağlıklı ve diyet listelerine tabi olmadan sağlıkla kilo vermek olduğunu yaşayarak öğrenebileceğiniz bir adres O. Genç yaşta kilo verme başta olmak üzere bana beslenmeyi iddiali olacak belki ama onunla calisanlar bilir hayat sağlıkla nasıl keyifli yaşanırı öğrettiği için kendisine minnettarım. Iyiki var iyiki tanımışım onu..
     2 Beğeni    
İlknur TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101800
Konya ya yeni taşındigim için iyi bir diyetisyen bulmak istediğimde danisabilecegim tek yer internetti. Ahmet beye ilk gittiğimde farkını anlamıştım. Kilo ve altında yatan sebeplerin üzerinde durarak kendini sevmenin, kendisi için birşeyler yapmanın tadına vardığımda çoğu şeyin de kendi kendine duzeldigini gördüm. Bunun en güzel kanıtı da kendim kilo verdiğimiz farkın bile varmazken tatil için geldiğim Istanbul ziyaretime herkeğin ne yaptigimi sorması oldu. 😁
     1 Beğeni    
Nevin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93202
Nevin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı 39 yaşındayım 3 çocuğum var kilo problemin 14 yıl önce babamı kaybettim ve psikolojik destek almak için uzmana başvurdum fakat okadar ağır ilaçlara maruz kalmış ki bedenim artık ben onu taşıyamaz oldum bırakmam uzun sürmedi ama bende çok ağır bir kütle bırakmış anlayamadan zaman geçmiş , ben yıllardır bu sorunla yaşıyorum okadar çok yardım aldımki hiç birinden sonuç alamadım en sonun da dedimki ahmet gürapaydın diye bir uzman varmış onada gidecem olmadı bırakıyorum dedim .4. Haftam ve ben kendimi okadar huzurlu ,olumlu .pozitif hissediyorum neden çünkü ben sandımki yine yasaklar yine köşeye sıkışmalar sandım hiçte öyle değilmiş önümde kocaman bir liste beğen seç istediğinden ye ,dedimki yaparım ,inanıyorumki başaracağım çok umutluyum fakat bunu tek başıma yapmıyorum Ahmet bey çok iyi bir direktör, önce sorun nerde onu bulmak için bir çok taktik uyguladığını düşünüyorum , ve buldu şimdiye kadar neden bulmamışım bu adamıda dedim ,hiç bişey geç değil onunda farkındayım vakit o vakitmiş deyip sağlıklı, düzenli ve huzurlu beslenmeye çalışıyorum bu sabır isteyen bir süreç ben bunun farkında değilken Ahmet hocamdan okadar şey öğrendimki 4haftada kendime bile inanamıyorum ama o bana inandı ,insan kendine bile güvemezken karşındaki insan sana güveniyorsa sana enerjisi hiçte geç ulaşmıyor . Ben çok şanşlıyım Ahmet beye iyikide gitmişim bana sadece beslenme ,öğretmiyor kişisel ve ruhsal olarakta çok büyük yardımcı , örneğin bu hafta sonu acil yardıma ihtiyacım vardı kime söylesem bana net yardımcı olur dedim kendimce aklıma Ahmet bey geldi ve anında çözüm odaklı beni iki kelime ile rahatlattı insanlar kendilerini hiç düşünmeden zehirleniyorlar toplum olarak inanılmaz varlıklarız aman bundan bişey olmaz deyip yediklerimiz yanlış kullanılan ilaç gibidir . Sorun aslında çok yemekte değil , çok mutsuz olmak , mutsuz olmak insanı açıktırıyor bu çok doğru Ahmet beyin tek hedefi kilo verdirmek değil hayata olumlu , öfkesine dur diyen , kendine iyi bakan hastalar keşfetmek olduğunu düşünüyorum kendini seven herkes Ahmet beyden yardım istesin ben şuan okadar mutluyumki tarifi yok . İnsanların Ahmet Gürapaydın soyadı gibi aydın kişilere ihtiyaçları vardır hiç vakit kaybetmesinler şüpheci olmasınlar güven içinde yollarını bulsunlar isterim ,ben buldum çok şükür,sağlık diyorum parayla satın alınamayan tek şey , geç kalmayın ! yazmak isteğim okadar çok şey varki hepsini yazmak mümkün değil teşekkürler ..
     3 Beğeni    
Büşra KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93067
Ahmet bey ezber bozan bir diyetisyen.Pardon diyetisyen dedim psikolog, yaşam koçu, sağlıklı yaşam uzmanı,dert ortağı hatta bi abi diyecektim.İnsana değer veren yapısıyla arkadaş gibi dertlerini dinleyen insanın kendine guvenmesine yardımcı olan, zayiflamayi dert olmaktan bi amaç olmaktan çıkarıp yaşam kalitemizi artırmak için bir araç olarak gören ve danisanini bu konuda yönlendiren tam bir arkadaş.Simdiye kadar gittiğiniz bütün diyetisyenleri,uyguladiginiz bütün diyetleri kullandığınız zayıflama takviyelerini unutun.Ahmet bey e uğramayan kilolu zayıf herkes pişman olur.
     8 Beğeni    
Nesrin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93058
Merhaba ben kıymetli hocam Ahmet beyi internette araştırma yaptığım bir gün keşfettim. Kilo problemim beni böyle bir araştırmaya sevk etti, ben ideal kiloma kavuşmak istiyordum ama sıkıcı ve motivasyondan uzak olan diyetlerden bakmıştım. Sahanda yumurta yok Sucuk, pastırma adı bile geçmemeli Börek,kek,sarma Herşey yasak Yağsız yoğurt,peynir Hiç unutmam birgün bir doktor diyetisyen hekim Bana tereyağ ve bal yok yeme ve evine alma demişti Onunla görüşmemin sonu olmuştu Ben bütün doktorlar böylemi derken çok şükür ki Saygıdeğer hocam" Ahmet GÜRAPAYDIN" ile tanıştım Elhamdülillah sağlıklı ve mutlu bir şekilde kilo verirken hiçbir sıkıntı ve strese girmiyorum. Benim gibi sorunları olan insanlara "Ahmet GÜRAPAYDIN'ı" şiddetle "TAVSİYE "ediyorum Çok teşekkür ederim kıymetli hocam
     5 Beğeni    
Hatice Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93045
Ahmet Beyi tanıyalı henüz 4 hafta oldu. Ama bana sorsanız sanki kendisini cok uzun zamandan beri tanıyorum. 34 yaşındayım ve kilo problemim hep vardı. Sayısız diyet listeleri , diyetisyen görüşemeleri ve başarısız sonuçlar. Artık kendime inancımı kaybetmistim ki sayın gurapaydin la tanıştım. İyiki tanıştım diyorum çünkü doğru zannettiğim yanlışlarımı öğreten ve bunu yaparken de oldukça sabırlı ve ilgili davranan biri. Kendinizi güvende hissedeceğiniz ve doğru beslenerek hayatınıza kattıklarınızı, kendinizi nasıl geliştirdiğinizi ve kendinize değer vermeyi öğrendiğinizı zamanla daha iyi anlayacaksınız. Diyamer benim ikinci evim gibi adeta. Diyamer li olduğum için kendimi daha iyi tanıma fırsatı sunduğu ve bana beslenmeyi keyifle öğrettiği için sayın Ahmet Gurapaydin'a çok teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
Fazilet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93033
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ahmet Gürapaydın Beyle tanıştım.Çalışma sistemi,danışanlarına ilgisi,güvenirliği gerçekten çok iyi.Ahmet beyden önce çok diyetisyene gittim.onun gibisi yok.sıradan listelere bağlı kalmak yerine,Ahmet beyin yönlendirmesiyle nasıl sağlıklı zayıflayabileceğimi öğrendim.Bir öğünde tek bir yemeğe bağlı kalmak yerine birden çok seçeneğim var.bu yüzden diyetim sosyal yaşantımı olumsuz bir şekilde etkilemiyor.Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Ahmet Bey😊
     4 Beğeni    
Fazilet OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93032
Merhaba, hayatta bildiğim doğruların daha doğrusunu öğrenmemi sağladı. Dengeli ve düzenli öğünle zayıflamayı aanlayabileceğiniz zorlanmadan uygulayıp zayıflıyorsunuz. Hayatta herşeyin bi kararı var. Beslenmeninde öyle. Bu karar verme mekanizması oluşuyor. Seanslarınz.bittiğinde geri alma gibi bi durum ortadan kalkıyor. Aartık ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Sağlıklı beslenmeyi öğrenen birey olarak ailenizde sağlıklı yiyip içiyor. Bu zincire dahil olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Bireysel zayıflıyor ama toplum olarak sağlıklı bir ömür geçirmeyi öğrenme'nina adresi.
     4 Beğeni    
Serpil ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93029
Saglikli ve dogru beslenerek ustelik hic aclik hissetmeden zayiflamak istiyorsaniz cok dogru bir adres sayin gurapaydin. Psikojik destek veren, ayni zamanda dogru spor onerileriyle kolay bir sekilde aktif olmaniza yardim eden, kisisel gelismeye yardimci olan cok yonlu bir diyetisyen. Beslenmenizi duzene sokarken kendinizi mutlu etmek ve hayatinizi daha anlamli hale getirmek istiyorsaniz kesinlikle onerim diyamer olacaktir. Ahmet beye sadece zayiflamak icin basvurmayin. Mutsuzsaniz, kendinizi aktif hissetmiyorsaniz, aile icinde cocuk ve esler arasinda farkindalik yoksa mutlaka ahmet beyin onerilerine kulak verin. Cunku ahmet beyden ogrendigime gore kendini seven, hayatindan mutlu olan kisiler zayiflar, cevrelerini ve ailelerini mutlu eder.
     4 Beğeni    
İlknur OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93027
Ahmet hocamla yaklaşık iki yıl önce tanıştım.Kendisi diyetisyenden çok bir akadas bi dost oldu bana.Çok profosyonel işinde uzman her şekilde kendisine kefil olabileceğim bir insan. Onu tanımak bilgilerinden faydalanmak bir ayrıcalık. Kendisi diyetisyen kimliğinin yanında bir psikolog kadar insanı rahatlatan kişisel gelismimize büyük katkıda bulunan saygideger bir insan.Seanslarindan her ciktigimda kendimi kuş kadar hafif hissediyorum. Kendisinden çok sey öğrendim ve ogrenmeye devam edicem. Kısacası kendini gelistirmek gelisirkende kilolarinizdan yavaş yavaş kurtulmak istiyorsaniz tek adresiniz Ahmet Gurapaydin olsun. Sevgili hocama çok teşekkür ediyorum iyiki onu tanimisim.
     2 Beğeni    
Narin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93021
Her insanın özellikle de benim gibi hayatı bozulan diyetlerle geçmiş bayanların tanışması gereken ilk insan bütün samimiyetimle söylüyorum ki hayatım Ahmet hoca öncesi ve sonrası olarak değişti kendimin ben olmanın farkına vardım diyetisyen deyince aklıma sadece kibrit kutusu kadar peynir gelirdi ve bununla birlikte onlarca kural..oysa Ahmet hocayla işler bambaşka hale geldi kendini tanımakla sevmekle işe başlayınca olay zorundayım değil kendini sevmeye iyi bakmaya değer vermeye dönüşüyor geçen 4 ay da öğrendiklerim ve öğreneceklerim anlatılmaz yaşanır hayatımda kendim için yaptığım en iyi olaylardan biri Ahmet hocayla tanışmak hiç acaba demeden ısrarla tavsiye edilir
     2 Beğeni    
Mehtap DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93020
Merhaba, 13 yıldır kiloluyum. Yani oğlum doğduğundan beri. Sayısız diyetisyen ve yöntem denedim. Ama hepsi hüsranla sonuçlandı. Geçen yıl kızıma hamile kaldığımı öğrendiğimde çok korktum. Zaten kiloluydum ve oğlumda 23 kilo aldığım düşünürlerse, bu hamileliğim sonunda yerimden kalkamayacak bir durumda olma ihtimalim yüksekti. Bir arkadaşımın hamileliğinde Ahmet Bey'e gittiğini hatırlayıp onu aradım. Tavsiye etti. Ve başladım. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biriymiş. Doğum sonunda, hamilelik başlangıç kilomun altında olmam bir yana, hamileliğim boyunca kafam öyle rahattı ki. Üstelik çok iyi beslendim. Ömrümde hiç beslenmediğim kadar diyebilirim. Klasik diyetisyen ve diyet mantığını unutun. Ahmet Gürapaydın tanıştığım en iyi diyetisyen. Aslında diyetisyenin ötesinde, bir nevi yaşam koçu denebilir. Sizi sürekli takip eder, istediğiniz anda ona ulaşmanıza imkan tanır. Sürekli motive eder. Dilerseniz What's apptan kurduğu gruba dahil olabilir, diğer danışanların teceübelerinden de faydalanabilirsiniz. Ya da diyamer.com adresinden takip edebilirsiniz. Sanırım çok uzattım ama söylenecek öyle çok şey var ki! Yani sonuç olarak iyi ki Ahmet Bey'i tanımışım. Hayata bakış açım değişti. Kilo verirken, yeni bir ben olmayı öğrendim. Herkese de şiddetle tavsiye ederim. Sağlıklı bir yaşam dilerim.
     8 Beğeni    
Zübeyde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93018
Ahmet Bey' i birçok diyetisyene gidip bir sonuç alamadığım sırada yeni tanıştığım iki arkadaşın tavsiyesi sayesinde buldum. İyi ki de bulmuşum... Ahmet Bey işini çok seven, ciddiyetle yapan bulunması zor çok özel ve farklı birisi bence. Ahmet Bey sadece bir diyetisyen değil, bir psikolog, beni önemsediğini hissettiren bir yaşam koçu benim için. Öncelikle bana kiloyu dert etmeden, diyet düşüncesinden beni arındırarak sağlıklı beslenmemi sağladı. Her geçen gün kendimi keşfederek, geliştirerek kilo almamın altında yatan sebepleri bulup çözmemi sağladı. Ben hala gidiyorum Ahmet Bey'e. Her hafta kendisinden yeni bilgiler öğrenerek, kendimi çok iyi hissederek, zayıflayarak, daha da sağlıklı bir şekilde ayrılıyorum yanından. Bence Konya' nın değil Türkiye' nin en iyi diyetisyenlerinden birisi Ahmet Bey. Kilo problemi çekenlerin, diyetisyen arayanların hiç tereddütsüz gitmelerini tavsiye ederim. Benim gibi başka başka standart takılan diyetisyenlerde ne paranızı ne de kıymetli zamanınızı boşuna harcamadan direk Diyamer'i, yani Ahmet Bey' i tercih edin bence. Kesinlikle pişman olmazsınız.
     4 Beğeni    
Fatma NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93015
24 yaşındayım. Ahmet beyin danışmanıyım. Çocukken de götürmüştü annem beni Ahmet beye. Çok kısa sürede çok iyi sonuç almıştım. Şimdi tabi daha bilinçliyim. Farkında olarak bir yola koyuldum ve kendime gereken değeri verdiğim yaşam biçimini Ahmet beyin sayesinde seçtim. Her yönden dört dörtlük bir takip sistemi var. Kendimi kendime kontrol ettiren bir takip sistemi. Kendimi bulmama yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Bence sizde bi danışın derim 😉
     2 Beğeni    
Yakut KüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80072
Öncelikle buradan Ahmet Beye sizin aracılığınızla teşekkür etmek isterim.bir çok yol denememe rağmen 5kg geçmeyen ve tekrarında verdiğimin iki katını alan bir kişiydim.çünkü sadece kilo vermek istediğim için başladığım programlardı.ben beni bilmeden,tanımadan,hatta yok sayarak yaptığım yanlışları Ahmet bey sayesinde farkına vardım.merkeze girdiğiniz anda sizi güler yüzle ana kapıda karşılayan bir kişiyle karşılaşmak bile doğru yolda olduğunuzu anlayacaksınız.daha sonrası zaten onun ellerinde.sizi size tanıştırarak başlıyorsunuz.güleryüzü,işine olan saygısı,danışanına olan özeni size güven veriyor.aslında yazılacak okadar çok şey var fakat kelime dağarcığım yetmeyeceği için burada bitiriyorum.İNANAN VE İNANDIRAN BİR uzman SİZLERİ BEKLİYOR.
     5 Beğeni    
Melek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80048
Ahmet bey için yazı yazmaya başlayınca o kadar çok şey sıralanıyor ki akılda yol arkadaşınız,danışanını sahiplenir tavrı,içtenliği,samimiyeti ilk aklıma gelenler ve daha fazlası...çok şükür ki kendisiyle tanıştım.İtiraf etmeliyim ki farklı beslenme uzmanları deneyimlerim oldu.Güzel ilerledim stratejiler birbirine benzeyince takılma noktalarında motivasyon düşünce orada kaldım.artık birbirinin benzeri menüleri alıp dönmekten yorulmuştum kendime olan güvenimi kaybedip mutsuzlaşmıştım.Ahmet Bey'le tanışıp herşeyin tam tersi bir sistemle devam ediyor olması hem şaşılacak hemde kendimi mutlu hissetmemi sağlıyordu. Benim için hep doğru besinlere ulaşmak çok yorucu oluyordu. Artık hiç böyle bir durum içinde değilim kendimi diyetteyim mantığında görmeden kendiliğinden devam eden bir sistemimiz var.Ahmet beyin önceliği sağlıklı bireyler olması danışanlarının.Bu artık diyetim bitti diyeceğim bir sistem değil,Hayatım boyunca devam edeceğim bir yolculuk.Herşeyden önemlisi ona güveniyorum,disiplinini,kontrolcü tarafını,samimiyetini seviyorum.İyi ki varsınız ve iyi ki sizinle tanıştım bir dost kazandığımı biliyorum.
     6 Beğeni    
Keziban FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79798
Ben hiç diyet programı uygulamamış bir kişi olarak bir diyetisyende aradığım uygulayabileceğim ve hayatımda sürekliliği olabilecek bir( diyet programı )yaşam tarzı idi.Bu yaşam tarzını da Ahmet Bey'le kazandım sadece kendimle sınırlandırmayıp bütün ailemle uygulamayı başarmış biri olarak Ahmet Bey'e emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ahmet Bey'le çalışmak diyet yapıp yaşamını yasaklarla boğmak değil,yaşamınızdaki yanlış ve eksiklikleri düzeltmektir.
     2 Beğeni    
Ayça USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79772
Gittiğiniz zaman asla size diyet yazmasını beklemeyin.Kendine münhasır hatta sıradışı denebilecek bi uzman. Bu siteden bulmuştum kendisini kasım ayında, internetten çok alışveriş yaparım ve bazı sitelerin yorumlarına güvenirim. Bu site de yanıltmadı beni. Her neyse sevgili hocam Ahmet GÜRAPAYDIN, sıradan bi diyetisyen değil, soyadı gibi aydınlattı yolumu, neden o kadar kilo aldığımı, nasıl vereceğimi kısacası kendimi keşfetmemde ruhumla beraber yol gösterdi. Hiç abartmıyorum onu tanıdığınız tarih miladınız olabilir. Tanışırsanız anlarsınız hayata bakış açınızdaki değişimi. Sağlıklı beslenmenin bu kadar zevk vereceğini farklı yemek tarifleriyle ve sonuçlarıyla keyfine varılabileceğini tekrar hissettiren insandır kendileri. Ki ben kilolarım konusunda ümidi kesmişken,kendimi kötü beslenmeye kaptırmışken karşılaştım, iyi ki karşılaştım. Söylendiği gibi yaşam koçumuz da denebilir. 7/24 bir telefon kadar yakındır hocam. Özellikle ümidi kesenlere şiddetle tavsiye olunur. Kendiniz için yapacağınız en iyi hediye onunla tanışmak olur sevgili kilo problemi olan arkadaşlarım :) Bu arada yaklaşık 8 kilo verdim yeterli değil henüz tabi ama kilosu almış başını giden bi insan için hiçte fena değil.
     5 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79771
Ahmet bey, kendisinden çok fazla şey öğrenebileceğiniz..Size kendinizi çok değerli ve rahat hissettiren güler yüzlü, pozitif, yaşama bağlılığınızı artıran .. Kalıp listelerin ve Yasakların olmadığı çoooook keyifli diyet yapabileceğiniz,sağlıklı beslenme ve yaşama dair herşeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenebileceğiniz.. Konyada ki bence en iyi uzman.... konyada ki hemen hemen tüm diyetisyenler gezdikten sonra kendisiyle tanıştım mesleki bilgi ve tecrübesi muhteşem ... İyiki varsınız, iyiki sizi tanımışım....
     1 Beğeni    
Zynpbnyldz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79766
Ahmet beye gitmeye kilo vermiş bir danışanının memnuniyetini dinledikten sonra karar verdim . Kısa değil Uzun bir sürede fazlalarımdan kurtuldum. Ahmet bey için söyleyeceğim en belirleyici tanım , onun küçük dev adam olduğu ve kesinlikle bir diyetisyenden çok fazlası olduğudur. Konya da popüler birçok diyetisyene gitmiş bir danışan olarak söylüyorum, eğer bir son şansınız varsa , o Ahmet bey dir . İşe önce kendinize sonra da ona inanarak başlayabilirsiniz!!!
     1 Beğeni    
Hilal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79764
Ahmet hocamla 2012 yilinda tanistik. Hayatimda yaptigim en iyi seylerden biri Ahmet hocami tanimakti. Ahmet hocam sayesinde hayatim degisti. Yeme düzenim neden bozuktu, neden bu kadar cok yiyordum. Bunlarin hepsini Ahmet hocamla hallettik. 25 kilo verdim sayesinde. Hem saglikli bir beden hemde özguvenimi kazandim. Kilo verme programim bitmesine ragmen bilirim ki Ahmet hocamin kapisini calsam beni yine dinler yine yardimci olur. Hem diyetisyenim hem hayat kocum oldunuz. Iyi ki tanimisim sizi hocam.
     4 Beğeni    
A.Topbaş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79760
Ben siteniz sayesinde 2012yılında hamileliğimde aldığım fazla kilolarımdan kurtulmak için tanıştım çok saygıdeğer Ahmet Gürapaydın hocam ile.Ahmet bey çok içten,samimi,ve sizi kendinize inandırmak konusunda çok yetenekli.Hayatınız değişiyor kilo verirken,eksikliklerinizin,çok yemek dışında size asıl kilo aldıran çevremizde ki faktörlerin farkına varıyorsunuz..Hem öyle klasik diyetisyenler gibi bir kağıda yazılmış standart yazılar yok asla.Uzun süren o ilk muayeneden, elinizde çok içerikli size özel hazırlanmış bir dosya aklınızda sırayla yapacaklarınız ve yüzünüzde güzel bir tebessümle çıkıyorsunuz...aslında çıktığınız yer kurtulduğunuz eski yaşamınız ve adım attığınız yer de yeni yaşamınız...çok güzel olan bu duygu ilk hafta verdiğiniz kilo ile katlanıyor, sonraki haftalara daha umutlu,kararlı,azimlisiniz..Korkularınızdan,kaygılarınızdan ve o fazla kilolardan kurtuluşumuz.Diamer iyki konya da İyiki tanımışım Dyt.Ahmet Günaydın hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum.Ayrıca birdee whatsapp gurubu var dillere destan, düşünün her an ulaşabileceğiniz, takıldığınız noktada hemen sorbileceğiniz ve sizin gibi sizi anlayan arkadaşlarınızın olduğu süper bir grup..
     3 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79756
Ahmet beyi bir arkadaşımın tavsiyesi vasıtası ile tanıdım. İlk gorusmemizde, hedefin; zayıflamak değil, bundan 10 yil sonra yahut yaşlandığında nasıl bir Ayşe olmak istiyorsan o olmali dediginde, tamam aradığım bu demiştim. Kendisinden yardim aldigim surec icerisinde gozlemledigim en onemli husus,çoğu zayıflatma programlarının idealize edilmiş kilo kaybı vaadlerinin aksine; sağlıklı, dengeli, yaşam gayeni ve hedefini geliştirmeye yönelik bir yaklaşım ile danisanlarina yaklaşıyordu Ahmet bey. Bu işi sadece meslek olarak değil, toplumu dönüştürmek ve hizmet bilinciyle yapması, mesai saatlerinin haricinde de danisanlarina yardımdan geri durmaması samimiyetini anlatmak için yeterli sanırım. Kendisi ile tanıştığım için gerçekten memnunum, olmam gereken sağlıklı kiloya oldukça yaklaştım ve bunu doğru bir şekilde yapiyorum, kendisine tesekkur ediyor ve tanismanizi tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79751
Hastayla direk teması bir pisikoloğ gibi olan insanın motivasyonunu enerjisini ve mutluluğunu ön plana alarak profesyonel DİYETİSYEN kimliğinin yanına samimiyet ve mütavaziliğide katarak kendi bünyesinde VOLTRANI oluşturmayı başarabilmiş müstesna insan kendisini tanıdığım için çok mutluyum 😀Yaklaşımları sayesinde kendiniz için kg vermeyi öğreniyorsunuz ve kendisi ile bir ekip çalışması içinde olduğunuz sürece ki bunu sağlayabilmek için 7/24 iletişimi herkanaldan size açık bir uzman-kg da veriyorsunuz strese de girmiyorsunuz aç da kalmıyorsunuz tüm içtenliğim ile tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    
M.Ý.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79746
Ahmet Hoca ya bir tavsiye üzerine gittim ve diyetisyene değil de bana yaşama dair bazı tavsiyeler veren bir abiyle karşılaştım. Beslenme şeklimi düzene koydu ve beni ben yapan değerlere daha çok önem vermemi sağladı. Sadece düzenli besleniyorum. Tabii ki dikkat ediyorum ama yeri geldikçe herşeyden yiyebiliyorum. Ve rahat bi şekilde kilo veriyorum... Tavsiye ediyorum çünkü diyet yapmadan, kilo verip mutlu oluyorum... Emekleri için de Sevgili Ahmet Hocama minnettarım.
     1 Beğeni    
Özlem USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79742
Ahmet Bey'e gidiyorsanız asla bir diyetisyene gitmiyorsunuz. Size nasıl daha mutlu ve sağlıklı olacağınızı anlatan bir insana gidiyorsunuz. Size değer veren , sorunlarınızı dinleyen (bazen psikolog da olabiliyor kendisi) hayatımda tanıdığım harika insanlardan biri. İnanın bir hasta gibi değil de bir arkadaş gibi karşılanıyorsunuz. Bunun dışında uzmanlığı asla tartışılmaz. Ve inanın kilo veriyorsunuz hem de( klişe ama ) hiç aç kalmadan. Kilo sorununuz varsa yada kilo sorunum yok ama nasıl sağlıklı diyorsanız beslenirim diyorsanız Ahmet Bey'le bir görüşün derim.
     1 Beğeni    
Ayşenur ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79740
Bende internetten bi tavsiye notu üzerine tanıştım kendisiyle. O yüzden bu notu yazıp memnuniyetimi paylaşmak boynumun borcu oldu. Sağlıklı endişesiz ve benim için en önemlisi mutlu bir diyet dönemi geçiriyorum. Anlaşılır ve samimi anlatımı ayırdığı uzun vakitlerle her koşulda uygulanabilecek yöntemleriyle asla veremem dediğim kilolarımdan kurtulmaya başladım. Kullanılan kaliteli cihazlarla Profesyonel hizmet aldığımı düşünmekten memnun oluyorum. Yeni bir başlangıç yapmaya korkanlara tavsiyedir Ahmet Bey'le yemek yemeği öğrenmeniz. Sağlıklı günler dilerim.
     2 Beğeni    
Sena
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
18.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73369
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Tuba P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72675
fazla kılolarımdan kurtulmak ıcın karar verdıgımde tanıstık ahmet beyle..yaklasık 1,5 sene once..defalarca denedım dıyet yapmayı ama hep sonu husrandı takı ahmet beyle tanısana kadar...acık konusmak gerekırsa ılk seanslarımda kı sımarıklarımdan dolayı ve kendıme guven eksıklıgıyle basaramıcamı dusunuyordum..ama aylar sonra kendımdekı bu buyuk degısıklıkten dolayı sıze mınnettarım ahmet bey.. ılk once kendıme guvenmeyı ogrendım saglam duruyordum..ve daha sonrası corap sokugu gıbı geldı..bır dıyetısyenmıs gıbı degılde gercek bı uzman..hayatımın her alanında ımzası bulunuyor..hatta bı diyetisyenden zıyade bı abı gıbı..eger gercekten kılo vermek ıstıyorsanız ahmat beyı sıddetle tavsıye edıyorum cunku ısındekı tıtızlık hassasıyetı hıc bır uzmanda gormedım ve ben bu gun bunu ahmet abı sayesınde basardım.. cok tesekkur ederım ahmet abı bana kendım olmayı ogrettıgıniz ıcın...
     11 Beğeni    
Sümeyye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2011
TavsiyeNo: 39006
Ahmet beyle babamın arkadaşının tavsiyesi üzerine tanıdım, yaklaşık 9'yıldır tanışıyoruz ahmet beyin hastasıyım ahmet beyde annem ve ben ciddi kilo vermiş'tik annem 8'yıldır koruyor ama ben koruyamadım stresli bir insan olduğum içi pskolejik açlığın önüne geçemedim ve zamanla verdiğim kiloyu fazlası ile aldım.Bu zaman zarfında akapuntur tedavisi gördüm başka diyetizyenlerden yardım aldım ama istediğim neticeye ulaşamadım.Ailemin desteğiyle ahmet beye tekrar başladım ahmet bey benim sorunlarım çözülmeden benim ideâl kiloma kavuşamıyacağım kanısına vardı. Çünki enbüyük engel pskolejimin bozuk olmasıydı çünki o pskolejiyle ne nekadar yedimin farkına varmadan aşırı yiyip kilo alıyordum bu,seferde aldığım kilolar için strese giriyordum hayatım bir kısır döngüden ibaretdi ama ahmet bey sayesinde bir çok sorunumu aştım ahmet bey kilo vermemde olsun pskolejimin düzelmesinde olsun hep yardımcı oldu ahmet bey ben düz yolda eğri giderken düz yürümeyi öğretdi. Ahmet bey büyük sabırla beni dinledi bana yardımcı oldu çünki zor bir hastaydım ama ahmet bey güleryüzle karşıladı herdefasında işini hakkıyla yaptına inanıyorum ahmet bey hastalarının kilo vermesine harcadı enerjiyi kilo vermeme nedenlerini alma nedenleri üzerinde çalışıyor. En iyi hizmeti vermek için çalışıyor yeniliklere açık başarılı bir insan bana olan maddi manevi yardımlarından için sonsuz teşekkürler.
     30 Beğeni    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2010
TavsiyeNo: 37704
Merhabalar ben ÖZLEM ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı .Ahmet beyle bir arkadaşım sayesinde tanıştım.Ahmet beye önce arkadaşım gitti ve başardı şu anda ideal kilosunda.2,5yılı aşkın süredir de bıraktığı halde ideal kilosunda duruyor.Arkadaşımdaki değişiklikleri gözümle görünce bende Ahmet beyle tanışmaya karar verdim.Ben 8 senedir bir çok kez kilo vermeyi denedim,akapunktur olsun,spor salonları ve farklı diyetisyenler herseferinde kilo verdim fakat bıraktığım an daha fazlasını geriye aldım.Ahmet beye gitmeden önce dedim ki Özlem bu son şansın ve o mükemmel insanla tanıştım.Ahmet bey güler yüzüyle karşıladı beni,bütün analiz ve testlerimi yaptırdıktan sonra bana 16 saat açlıktan kilo aldığımı söyledi ama ben inanamıştım, nasıl olurda insan aç kalınca kilo alır ama alıyormuş meğer.Ahmet bey diğer diyetisyenlerden çok farklı bir insan,gerek kişiliğiyle,işine verdiği önemle ve en önemlisi hastaları için daha fazla ne yapabilirim diye düşünen mükemmel bir insan.Kalıplaşmış diyetler yerine ,buzdolabımda bugün ne varsa bakıyorum ve kendi menümü kendim hazırlıyorum,canım ne isterse onu yiyorum.Artık eskisinden daha çok, ama daha sağlıklı besleniyorum ve en önemlisi neler yemem gerektiğini biliyorum.Daha önce hiç spor yapmaz,saat 11 de kahvaltı yapar ve akşam yemeği yerdim düzensiz beslenmeye çok güzel bir örnek .Şu anda spor yapmayı yaşam tarzım haline getirdim ve artık spor yapmayı seviyorum hepsi Ahmet bey sayesinde oldu.DİYAMER Ahmet beye başladığımda 115,8 kiloydum,şu anda 79 kiloyum eski kiloma ulaşmaya çok az kaldı en güzeli artık obez değilim.Hepsi Ahmet bey sayesinde oldu bana yaşamayı,sağlıklı ve düzenli beslenmeyi,huzurlu ve zinde bir vücutla mutlu bir şekilde yaşamayı öğretti.Teşekkürler AHMET GÜRAPAYDIN ve DİYAMER sizin sayenizde başardım.Tayin nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım.DİYAMER çalışanları ve AHMET BEY sizler harika ve işini bilen insanlarsınız,güleryüzünüz hiç eksik olmasın hep gülün .İhtiyacınız olsun ya da olmasın sağlıklı yaşam için AHMET GÜRAPAYDINA uğramadan başka yerlerde zaman kaybetmeyin.HAKKINIZI HELAL EDİN.Başarılarınızın devamını dilerim. ÖZLEM ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     16 Beğeni    
Ramazan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30574
İşini Sevmek Tavsiye Ederim Yazımın başlığından sitenin adı algılanmasın DR Ahmet GÜRAPAYDIN dan bahsediyorum yukarıda tavsiyesini gördüğünüz (betül DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı) eşimin kilo proplemlerini halletmek üzere gittiğimizde karşımda benim gibi bir tiyatro sanatıyla uğraşan biri var heralde dedim çünkü anlatımları bir standup tadında ve özgüveni aşılayan yapısıyla hiçte alışık olmadığımız bir doktor portresi duruyordu tedavi yöntemini anlatırken kendimce dedimki bende kilo alıp tekrar vermek üzere burayamı gelsem diye. Belki güldünüz inanın ilk görüşmemizde bende gülmüştüm ve tedavi sürecinde ulaşılan başarıyı gördükce evimize dolan huzur arttıkca gülmemin yerini haklı ve doğru doktora gitmenin verdiği huzur kapladı çünkü harcadığım parayı düşündükcede şimdiye kadar neden bu insanla tanışmadığıma üzüldüm.Şunları yeme diyen bir insan yerine bunları ye ama şunlara dikkat diyen bir doktor duruyordu bunnla birlikte sürekli hastalarını gerek bildgiayar gerekse telefon kanalıyla kontrol eden ve işini bu kadar severek yapan bir kişi daha tanımadım Söylemek istediklerimi heralde engüzel bu cümle özetledi İşini Sevmek
     12 Beğeni    
Mahmud SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30354
Merhaba Ben Bİr Şirkette Genel Müdürüm ve ayrıca proje uzmanıyım günün yarısı masa başında yarısı gezerek olduğundan dolayı düzenli ve sağlıklı beslenemiyordum.Ve düzenli ve sağlıklı beslenme hakkında fazla da bir fikrimin olacağını sanmıyordum.Ahmet bey ile tanışmadan önce ciddi bir kilo problemim vardı.Eski halimle şimdiki halim kıyas edilemez bu gerçek. Ha unutmadan kendisi ile tanışmam bir akrabamın tavsiyesi ile oldu. Ahmet Beyle Tanışmadan önce diyetisyene gitmek bana çok komik ve ters geliyordu.Bir arkadaşım bana diyetisyene git dediğinde ben peh ne alaka bende bilyorum ne yapıp ne yapmayacağımı der idim. Ama dediklerime pişman olmadan bir gün akrabamın zayıfladığını gördükten sonra inanamadım ve hemen ahmet beyin telefon numarasını aldım.Ve randevumu alıp hemen Ahmet Beyin yanına gittim. Önce kendisinin çok iyi bir kişiliği olduğunu kendine güveni olmayan insanları yani ben zayıflayamam diyenlere güven veren.Kendinizi ahmet bey ile konuştuktan sonra çok huzurlu ve rahat bir şekilde hayata devam ettiğinizi anlıyorsunuz.Daha sonra ahmet bey e günlük hayatınızdan bir parça anlatıyorsunuz ve verdiği proğramla ben hafta da 2 kilo vermeye başladım.Kendimi öle mutlu hissettim ki kilo verdikten sonra ve düzenli beslendikten sonra anladım ki hayat gerçekten güzel ve huzurluymuş iş steresiymiş peh diyeceksiniz. İnanın sağlık çok önemli hele bir beslenme adına. Ben bunu Sayın : Ahmet GÜRAPAYDIN la Başardım Kendisine Çok Teşekür Ediyorum.
     6 Beğeni    
Rahim ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30265
Sanırım Ahmet Bey'le 2006 beri tanışıyorum. Bende genetik şanssız insanlardan biriyim. Çocukluğumdan beri toplu biriydim 30 lu yaşlara ulaştığımda ise epey kilolu biri olmuştum. 2006 da Ahmet Bey'den diyet yardımı aldım. 12 kg kadar verdim. Fakat o sıralarda kayınvalidemin kanser hastası olması nedeni ile diyeti bırakmak zorunda kaldım. Tarih 01.01.2010 Ahmet Bey'e yeniden müracat ettim. 01.02.2010 itibari ile 7,5 kg verdim. Halen diyete devam ediyorum. Ahmet Bey kendine has teknikleri ve tarzı olan bir diyetisyen. Kendi tabiri ile "Diyetle Yaşam Merkezi" yani DİYAMER in sağlıklı bir birey olmama çok faydası olduğunu ve daha da olacağına eminim. Kendisine meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Hale ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30264
Merhaba,Ahmet Bey ile yaklaşık 1,5 ay önce tanıştım.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim ve daha önce gittigim diyetisyenlerden çok farklıydı.Daha önceki diyetisyenlerim yasaklamalarla başladılar.Arkadaşımla konuştuktan sonra Ahmet Beyden bilgi almaya gittim ve Ahmet beyin farklı olduğunu anladım ve bu işi onunla başarabileceğime inandım ve başlamaya karar verdim.Herşeyden önce dengeli ve düzenli beslenmeyi ögretti Ahmet Bey bana.82 kilodan 79 a düştüm ve cok mutluyum Ahmet Bey gibi işine dört elle sarılan sabırlı canayakın bir insanı tanıdıgım için o yüzden benim gibi kilolarla başı dertte olan bütün insanlara Ahmet beyi tavsiye ediyorum.İnanıyorum ki sizde benim gibi Ahmet Beyle başaracaksınız.
     8 Beğeni    
Selda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30193
merhaba,diyetisyen Ahmet bey ile eylül ayında tanıştım. başlangıçta diyetisyenlere ve diyet listelerine karşı ön yargım vardı. Ancak Ahmet beyin, kişiyle ilgili genel değerlendirmeleri yaptıktan, kişinin ihtiyaç ve beklentilerini anladıktan sonra kişiye özel bir beslenme planı hazırlıyor olması onu meslektaşlarından ayıran en önemli özelliklerden biri. İnsanların yaşam şekli,çalışma temposu, tüketmeyi sevdiği ve sevmediği besinler hakkında bilgi aldıktan sonra kişiye özel, uygun olan beslenme alışkanlığını kazandırmak için stratejiler hazırlıyor. Ayrıca önerdiği yiyecekler, günlük hayatınızda herzaman rahatlıkla bulabileceğiniz ve zorlanmadan tüketebileceğiniz besinlerden oluşuyor. Ütopik diyet listelerinden uzak ,sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenerek verilen kiloların kalıcı olmasını sağlıyor. Ben diyet danışmanımı, düzenli ve dengeli beslenmeyi yaşam biçimi haline getirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Feyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28405
Ahmet Bey ile yaklaşık 2 ay önce tanıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile görüşmeye gittiğimde kendisinin klasik diyetisyenlerden farklı olduğu daha ilk andan itibaren belli idi. Danışanlarının sadece kilo vs.. problemleriyle anlık olarak ilgilenmek yerine hayatlarını dönüştürmeyi hedef alıyor. Sanırım bu da danışanın "bir gün nihayete erecek mecburi diyet" kapsamından dışarı çıkarıp daha iyi bir ruh hali ile soruna yaklaşmasını sağlıyor. Bu anlamda kendisinin iyi derecede psikoloji bildiğini ve danışanlarını bu bilgiler eşliğinde hedefe yönlendirdiğini düşünüyorum. Kendisinin mesafeli samimiyeti bu kişisel dönüşüm operasyonuna adanmış danışanlarına sorunlarını rahatlıkla çözümleme imkanı veriyor. Mesleğinde başarılı olmasında mesleki bilgi ve tecrübesine ek olarak kişiliğinin de katkısının büyük olduğunu düşünüyorum. Gerçekten insan fıtratına aykırı düşmeden kilo vb. sorunlarını çözmek isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     4 Beğeni    
Seher
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28201
merhaba;ahmet beyi tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine tanıdım ahmet beye gitmeden başka bir diyetisyenden yardım aldım kilo verdim ama hepsini geri aldım hep kısıtlama,yasaklama vardı ben bunları istemiyordum sonra diyetisyenlerin hepsi aynıdır düşüncesiyle gitmek istemedim ahmet beye sonra ahmet beye gidenlerle tekrar konuştuktan sonra fikrimi değiştirip sadece bilgi almaya gittim ve konuştuktan sonra başlamaya karar verdim olumsuz düşüncelerim bir anda pozitif oldu kilo vermeye başladım bile güleryüzlülüğü samimi davranışları içtenliği ve mesleginde en iyisi,farklı ve profesyonel oldugunu hemen anlayabilirsiniz ben gittim ve gördüm sizlerede tavsiye ediyorum çalışma hayatında başarılarının devamını diliyorum
     5 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26326
Ahmet beyin farkını sizi karşına alır almaz anlıyorsunuz. Ahmet bey tüm pozitif enerjisini ve güzel olumlumaları ıle sıze başka bır şans tanımıyor zaten. Zayıflamak değil, kalıtelı bır yaşamın ön hazırlığı; ölçülü sağlıklı beslenmeyı en kolay şekılde hayata geçırmenıze vesıle oluyor. İyi ki varsınız Ahmet bey ,sayenızde yıyerekte nasıl kılo verıleceğini öğrettiğiniz için ve bu karışık diyet programlarından farklı bır tarzla tekrar insana güvenını kazandırdığınız için.... Başarılarınızın devamı zaten olacak ama daha da olsun ,bır çok ınsan da nasıplensın sevgi ile kalın
     2 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25502
Herkese sağlıklı günler diliyorum.Ben 20 yaşındayım hocamdan 3 haftadır yardım alıyorum Ahmet Hocamla ilgili intibalarımı size yardımcı olacağı kanısıyla paylaşmak istedim.Öncelikle benim için önemli olan husus,doktorumdan ve çalışanlarından beklediğim;yakından ilgi,sabır,hoşgörü üçlüsünü kendinde ve çalışanlarında barınmasıydı.Ahmet hocamda bunu bulabildiğim için çok mutluyum. Zayıflamak bir ekip işi bu görevi bireyselleştirmek yanlış olur.Ben,Ahmet Hocam,ailem biz bir ekibiz.Şunu bilmenizi isterim hocam çok samimi,doğruyu alkışlayan,yanlışı düzeltmek için sabırla çaba harcayan,en önemlisi işini inançla,şevkle yapan bir doktor.Hastalarıyla doktor hasta diyoloğunu 'ben' diliyle gerçekleştire bilen bir doktor.Size uygun diyet listesiyle sizi aç bırakamadan,sevdiğiniz yiyeceklerden mahrum etmeden istediğiniz,beklediğiniz kiloya ulaştıracaktır.Zayıflamak mucize değil,Ahmet Hocamla bu uzun zaman zaman dönemeçli yol hiç zor olmayacaktır.Yıllardır cebelleştiğim kilolarımla Ahmet Hocamla baş edeceğime inanıyorum.Hocamı aramak için düşünmeyin biran önce yola koyulun...
     9 Beğeni    
Musa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25373
bir tanıdık vasıtası ile ahmet beyle tanışma imkanım oldu yüksek kilo problemim vardı 50 gün içerisinde yaklaşık 10 kilo verdim. çeşitli programları ile insanı hem sıkmadan hemde sağlıklı bi şekilde kilo verdirdiğine inanıyorum ayrıca çeşitli diyet ve proğramlarla yardımcıda olan ahmet bey birazda psikolojik anlamdada yardımcı olmaya çalışıyor özellikle konuşmaları ve konuşma tarzı farklı olan ahmet beyi herkese tavsiye ediyor kendisininde başareılarının devamını diliyorum.... musa kaya /konya
     9 Beğeni    
Ayşegül D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25339
ahmet beyi gelinimiz nilgün [soyadı kapatıldı-site editörleri] vesilesiyle tanıdım ben adanada ikamet etmekteyim nilgündeki aşırı kilo kaybını görünce danışmak amacıyla beni götürmesini istedim.amacım sadece fikir almaktı ama ne mümkün ahmet beyi dinleyince birden bire hastası oldum.kendimi daha hazır hissetmeden beni o anda konuşmalarıyla etkiledi ve mükemmel bir moralle yönlendirdi ve dediklerini uygulyarak 3 günde süper sonuçlarını gördüm ufak tefek aksamalar olsada insanları çok iyi motive ediyor kendisine her ay rutin olarak gidecem ve kilo fazlasını versemde gitmeye devam edeceğim herkesede tavsiye ederim adanadanda bütün eğitim camiasına tavsiye edeceğim çok teşekkürler
     6 Beğeni    
Betül Danış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24574
bir çok diyetisyenden sonra ahmet beyi tanıdım kendi alanında çok farklı geldi kısa süre önce başladım ama bu sürede faydasını gördüm kilo problemi olan ve bu kilolara bağlı rahatsızlık yaşayan herkese mutlaka ahmet beyle tanışmalarını tavsiye ediyorum....onun programı süper umarım devam edebilirim ama tekrar tekrar belirtmek istiyorum mutlaka diyamer merkezine uğrayıp ahmet beyden yardım alın.kendi alanında gerçekten çok başarılı buldum.insan olarakta inanılmaz mütevazi yakın sıcak kanlı güler yüzlü insanları psikolojik destekle de rahatlatıyor insanlar( kilo problemi olan arkadaşlar)gidin tanışın yardım alın faydasını göreceğinize eminim tabi kurallara uyarsanız...
     4 Beğeni    
Türkan
25.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23515
Ticaret Magazin adında bir dergimiz var ve dergimizde Ahmet Bey'in makalelerine de yer veriyoruz. Ahmet Bey ile tanışıklığımız burdan geliyor. Okurlarımızdan Ahmet Bey ile ilgili aldığım olumlu eleştiriler sebebiyle Ahmet Bey'i tavsiye etmeyi uygun buldum. Kilo ile ilgili herhangi bir sorunum olmamasına rağmen,formumu korumak ve sağlıklı kalmak açısından Ahmet Bey'in yazılarını bende yakından takip ediyorum. Yazılarında gerçektende sağlığımız açısından çok önemli noktalara dikkat çekiyor.Şuna gönülden inanıyorum ki Ahmet Bey'in yazıları sadece yazıda kalmıyordur.Hastalarını tedavi etmedede aynı titizliği ve ilgiyi göstererek en iyi sonucu almada büyük başarılar elde ediyorur eminim. Bu yüzden sağlıklı sayıflamak ve formunuzu korumak için Ahmet Bey diyorum.
     2 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23492
Herkese merhaba, 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Düzensiz yaşamdan kaynaklanan beslenme bozukluğu ve uyku düzensizliği hayatım bir parçasıydı. Yaş ilerledikçe artan kilo artışından dolayı arkadaşımın tavsiyesiyle Dyt. Ahmet Gürapaydın'a başvurdum. 3 haftadır devam ettiğim proglamla 2 kilo verdim. Diyet toplum dilinde zannedildiği gibi aç kalarak zayıflamak olmadığını, aksine günde 6 öğün yiyerek zayıflayabileceğimi Ahmet Abi'den öğrendim. Ahmet Abi'nin kazandırdığı en büyük avantaj hızlı ve çok kilo vermek değil, belli bir beslenme düzeni kurarak ömür boyu fit bir görünüme sahip olmak. Dyt. Ahmet Gürapaydın'ı deneyin asla pişman olmayacaksınız.
     Beğenin    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23463
Merhaba,düzensiz bir yaşam ve beslenme alışkanlıklarına sahip ve bu nedenle de son yıllarda fazlaca kilo almış biri olarak Ahmet Bey'le tanışmam bir arkadaşımın tavsiyesiyle oldu.Kilo vermek amacıyla kendisine başvurup durumumu anlattığımda beklentilerimden çok daha farklı ve ötesinde bir yaşam programı önerisiyle karşılaştım.Kendisi kilo verme hedefinden önce düzensiz beslenme ve uyku alışkanlıklarımı normalleştirmek,bu nedenle de çok yavaşlamış olan metabolizmamı hızlandırmak için yönlendirmelerde bulunmakla işe başladı. Şu anda Ahmet Bey'in kontrolünde 2 hafta geçirerek hem yaşam tempomu düzenlemiş hem de önerdiği beslenme programını uygulayarak(henüz spor yapmaya başlamamışken,sadece evde hareketlenmek suretiyle) 2 kilo vermiş durumdayım. Ahmet Bey ve ekibinin güleryüzlü ve canayakın tutumları ile sağlıklı ve kaliteli bir hayat temposu ve bedene kavuşma yolunda ilerliyor,kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Açelya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23418
merhabalar ahme beyin sağlılklı yasam merkezine bölgesel incelme için gidiyordum.çok uzun yıllardır aslında kilolu biriyim.hep dikkat ediyorum ama istediğim kiloya hiç bir zaman ulasamadım.nedenini asla bulamadım.ahmet beyle tanışmamdan sonra atıştırmamın,hızlı yememin ve adım sayımın yetersizliğinden dolayı gerekli kaloriyi harcayamadığımı öğrendim. bunun yanı sıra hasta dr ilişkisinden ziyade arkadasça yaklasmasıda insana güven ve azim veriyor.
     4 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 86 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Ahmet GÜRAPAYDIN'ın Kitap ve Yayinlari Ahmet GÜRAPAYDIN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
İnsülin hormonu ve yaşam biçimi
İnsülin hormonu kilo ilişkisi
Ortoreksia
Yavaş yeme teknikleri
Obezitede davranış tedavisi
Trafik Lambaları diyeti
Glisemik indeks metodu ile zayıflama
Verilen kilonun korunması
Etkin egzersiz klavuzu
Kişi analiz testi
Özel Yağ yakımını yolları ve teknikleri
Psikolojik açlık ve çözüm yolları
İştah kesme yolları
Ailenin beslenme alışkanlıklarının analizi ve yeme kültürü
meditasyon teknikleri

Ahmet GÜRAPAYDIN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
diyetisyenler derneği
konya sağlık vakfı

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
D İ Y A M E R
Armağan Mah. Şehit İsmail Kaya Sok No:13
Konya
(meram yeni yol dominos pizza sokağı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(332) 323 44 10
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1978
(45 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2000
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Ahmet GÜRAPAYDIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ahmet GÜRAPAYDIN Mesleki Videolar Videoları
-

04:52
Top