TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Gözde ŞAHİN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Gözde ŞAHİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gözde ŞAHİN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(%91.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ömür boyu sağlıklı bir yaşam sürdürmenin yolu biz diyetisyenler eşliğinde size uygun bir beslenme planı ile eğitim programında gizlidir. Bu gizi birlikte açığa çıkarmak için sizleri bekliyoruz.

Gözde ŞAHİN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
• Sağlıklı beslenme eğitimi
• Kişiye özel sağlıklı zayıflama programı
• Kilo koruma programı
• Kişiye özel sağlıklı kilo alma programı
• Obezite diyet tedavisi ve takibi
• Çocuklar için beslenme eğitimi ve kilo kontrolü
• Gebelik öncesi ve gebelikte beslenme ile kilo denetimi
• Gebelik diyabetinde tıbbi beslenme tedavisi
• Doğum sonrası zayıflama tedavisi
• Enteral beslenme
• Onkolojik hastalarda beslenme tedavisi ve takibi
• Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi
• Yeme bozukluklarında beslenme tedavisi

Gözde ŞAHİN Tavsiye Yazıları Gözde ŞAHİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 FATMA BİSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.64.209.Y

31-12-2014
 TavsiyeNo: 74666
Merhaba, Bende Gözde hanımı yakından tanımaktadyım . sağlık yaşam koçum :) Sadece kilo vermek için değil sağlıklı beslenme konusunda işinin uzmanıdır. Hastalarına karşı her zaman hassas ve özenli yaklaşım gösterir.ulaşılabilir. gözde hanımla çalışmak çok keyifli kişiye özel program uyguladığı için damak tadınıza uygun ve sağlıklı bir şekilde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz . Onunla çalıştığım için ve onu tanıdığım için çok mutluyum . herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Azra demiröz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 217.131.81.ZY

24-12-2014
 TavsiyeNo: 74441
Merhaba, Gözde hanımı yakından tanırım. Kilo sorunun olmadığı için diyet uygulamadık ancak sağlıklı beslenme (özellikle gebelik dönemimde ) konusundan kendisinden çok destek aldım. Bununla birlikte kilo problemi olup zayıflattığı bizzat şahit olduğum kişiler de oldu. Gözde hanım çok güler yüzlü , saygılı , işini ciddiye alan biridir. Telefonla da hastaları istedikleri zaman ulaşabilirler. Kendisini gözüm kapalı tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    

 GAMZE SENTURK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.255.14.CB

11-06-2009
 TavsiyeNo: 24028
Sevgili Okurlar, Sayın Diyetisyen Gözde ERCİYAS 'la, Hacettepe Üniversitesi'nde en değerli bilgilerle ve mesleki becerilerle beraber donatıldık. Beslenme ve Diyetetik bölümünün öğrencilik yıllarında hem ilmi hem de duygusal anlamda çok yakın münasebetlerimiz sırasında tanışıklığımızın verdiği gururla belirtmek istediğim,O'nun Türkiye'nin siz değerli vatandaşlarına son derece faydalı bir insan olduğudur. Bilimsel anlamdaki doygunluğu ve kişisel anlamdaki sıcaklığıyla,bu kıymetli mesleğin en lüzumlu meziyetlerine sahiptir. Akıl ve bilgiyle giriştiği tüm işlerinde olumlu sonuç alması kaçınılmaz olan Gözde Hanım, oldukça yumuşak tabiatlı ve iz'an sahibidir. Emek verilmesi gereken her şeyde hem fiziksel hem ruhsal tüm çabayı göstermekte epeyce cömerttir. Sevgili meslektaşımı saygıyla selamlarım.Başarılarını gönülden takdir ettiğimi ve büyük hayranlık duyduğumu belirtmeyi çok isterim. O'nu, mesleğine duyduğu aşkla keyifli ve başarılı bir iş hayatına teslim ederken ,sizlere de faide görmeniz için tavsiye ederim. Saygılar Dyt. Gamze SENTURK
     4 Beğeni    

Gözde ŞAHİN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Diyetisyen Gözde ERCİYAS, 06.11.1984 tarihinde Amasya’da doğdu. 2003 senesinde Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde üniversite eğitimine başladı.
Öğrenim süresince Beslenme Uzmanı Bengül AKGÜN’ün özel zayıflama kliniğinde yaz ve kış dönem olmak üzere gönüllü staj yaptı. Abbott nutrisyon departmanında staj yaparak rakip ürünler ve Abbott ürünleri karşılaştırmalı ürün eğitimi aldı. Ankara Özel Mesa Hastanesinde ve Yıldız yemek şirketinde gönüllü staj yaptı. Okulun elektif stajını ise Özel Acıbadem Hastanesinde yaptı. 4.sınıfta okulun planladığı doğrultuda Hacettepe Yetişkin Hastanesi ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Dışkapı SSK Hastanesi ve Yüksek İhtisas Hastanesinde klinik poliklinik ve kurum mutfağı stajları yaptı. Bilkent Üniversitesi kurum mutfağında staj yaptı. 5 Haziran 2008 tarihinde Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. İş hayatına Özel Sante Onkoloji Merkezinin ilk diyetisyeni olarak başladı. Merkeze beslenme eğitimi sistemi kurdu. Enteral beslenmeye yönelik firmalarla görüşmeler yaparak, merkeze gelen hastaların enteral beslenmeleri konusunda eğitim ve ürün desteği verdi. Onkoloji hastalarına hastalıklarına özgü beslenme eğitimleri vererek kilo takiplerini yaptı. Daha sonra Nutraslim Güzellik Merkezi Selamiçeşme şubesinde çalışmaya başladı. Burada zayıflama, kilo koruma ve sağlıklı kilo kazanımına yönelik çalışmalar yaptı. Acıbadem Fulya Hastanesi'nde hastanenin klinik, poliklinik ve mutfak bölümlerinde tam zamanlı olarak çalıştı. Son olarak Medistate Kavacık Hastanesi'nin tek diyetisyeni olarak klinik - poliklinik ve kurum mutfağında görev yapmakta.

Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Müzik,sinema,yoga,fitness,plates,yemek yapma,yurtiçi geziler

Sevdiği Muzikler : özgün müzik


Gözde ŞAHİN Kitap ve Yayınları Basılı Kitap ve Yayınları :
2007-Ankara ili ve çevresi 65 yaş üstü bireylerin beslenme durumlarının saptanması (Yaz Stajı Çalışması)
2008 - 'Sporcularda Vücut Kompozisyonu' konulu seminer çalışması
2008 - 'Tip 1 Diyabetik Bireylerde Yeme Davranış Bozukluğu' konulu mezuniyet tezi


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Amasya
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(9 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yabancı Dil
İnglizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

Gözde ŞAHİN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Gözde ŞAHİN Mesleki Videolar Videolar
-

Gözde ŞAHİN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
kavacık, beykoz, istanbul, diyet, zayıflama, incelme, hastalıklar, beslenme, diyetisyen, beslenme uzmanı, kilo, diyabet, hastane

20:04
Top