2007'den Bugüne 81,456 Tavsiye, 25,876 Uzman ve 18,112 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Nesrin Kır ALKAN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dyt.Nesrin Kır ALKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nesrin Kır ALKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(%72.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Nesrin Kır ALKAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nesrin Kır ALKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nuray Damla NOYANDyt.Nuray Damla NOYAN
Son sınıf elektif stajı için yanına gittiğimde tanıştık Damla ablayla. Yanında kaldığım süre boyunca danışanlarına karşı anlayışı, sabrı, umut dağıtan...

Nesrin Kır ALKAN Tavsiye Yazıları Nesrin Kır ALKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 AYDIN ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 185.51.112.YJC

24-06-2014
 TavsiyeNo: 69683
fazla söze gerek yok ben böyle şeylere inanmazdım taki nesrin hanımla tanışıp kendisinden mevcut kilolarımdan nasıl kurtulacağım hakkında bilgiler ve beslenme programımı alana dek gitmeye başladığımda 98 kg idim kısa bir dönemde hiç aç kalmadan 72 kg oldum bu benim değil nesrin hanımın mucizesidir allah bin kere razı olsun şu an kendimi çok sağlıklı hissediyorum iyiki tanımışım herkezlere tavsiye ederim saygılarımlaDyt. Nesrin Hanım'a danışanı olarak 2009 yılında başvurdum. Biraz fazla kiloya sahip olmaktan rahatsızdım. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine Dyt.Nesrin Hanımla tanıştım. Tanıştım diyorum, çünkü ilk karşılaştığımız andan itibaren gayet samimi ve güler yüzle karşıladı beni. Diyet yapma psikolojisi bile engel olurdu bana o zamana kadar. Ama Dyt. Nesrin Hanım tavsiyelerinin diyet değil Sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı edinmeye yönelik tavsiyeler olduğunu söyleyerek sadece beslenme alışkanlığımı değiştirmeme yardımcı oldu. Zaten Beslenme alışkanlıklarım değiştikçe fazla kilolarım da azalmaya başladı. Kısa sürede çok kilo verdim demeyeceğim ki zaten Nesrin Hanım'ın asla tavsiye etmediği bir durumdur. Uzun sürede kalıcı kilo vermek ama en önemlisi Sağlıklı ve Düzenli Beslenme alışkanlığı kazandırmaktı amacı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tavsiyeleri sayesinde düzenli beslenme alışkanlığı kazanarak beni rahatsız eden kilolardan ve ufak tefek pek çok sağlık problemlerimden kurtuldum. Bu diyet süresi boyunca da düzenli kontrollerim oldu. Duruma göre diyet listesinde değişiklikleri de yaptı, asla katı kurallar koymadı ama tabii beslenme alışkanlığı kazandırıncaya kadar da disiplini elden bırakmadı. Eğer Beslenme yanlışlarınızdan kaynaklanan sağlık probleminiz varsa ben Dyt. Nesrin KIR ALKAN'ı gönül rahatlığıyla size tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Eva (Danışan)
 IP: 85.97.16.LD

14-12-2011
 TavsiyeNo: 46260
Nesrin hanımefendiyle arkadaşım sayesinde tanıştım ve kendisinden danışmanlık hizmeti alıyorum. Aşırı kilolarımdan dolayı sağlık problemi yaşıyordum ve Nesrin hanımdan bana bu konuda yardımcı olmasını rica ettim. Allah razı olsun bana bu konuda yardımcı oldu ve sağlık problemlerimin çözümünün sağlıklı beslenme ve kilo vererek çözebileceğimi öğretti. Kendisine minnettarım Allah razı olsun. Nesrin hanım genç yaşına rağmen gerçekten özverili, disiplinli, disiplinli olmasına rağmen hastasını sıkmadan kurallarla bunaltmadan motive ederek hastasının rahat bir diyet dönemi geçirmesini sağlayarak kilo vermesine yardımcı olan iyi bir uzman ve diyetisyen. Nesrin hanım, insan canlısı, güler yüzlü, konuşkan ve çevresindeki insanlara pozitif enerji veren bir diyetisyen. Nesrin hanımefendiden Allah razı olsun ve Allah yolunu açık etsin.
     13 Beğeni    

 münevver bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.233.255.YLC

26-06-2011
 TavsiyeNo: 42715
kendisiyle geçen ramazan öncesi bir beslenme programı oluşturduk.Bu program çerçevesinde beslenmemi devam ettirdim.Üstelik iki çocuğum ve partime yaptığım eğitim ve yaz kurslarıma rağmen hayatımın en verimli ramazanıydı.Özellikle kendi vucudumda yaşadığım dirilik hissi beni şaşırttı.O zaman anladım ki az yemekten yada çok yemekten önemli olan şey doğru beslenmek.Oruçlu olupta kendimi yorgun hissetmediğim karın şişliği yaşamadığım bir ramazan dan sonra gelen bayram ve kış döneminde kendisiyle program yapmadım.Bu benim hayattta pişman olduğum öenmli şeylerden biridir.Şimdi tekrar bir program oluşturmak için kendisiyle çalışmak için randevu talep ediyorum. Bu iş kilo verme işi değil bu iş sağlıklı beslenme işi tabi sağlıklı beslenirken kilo vermekte işin promosyonu oluyor kanımca .
     16 Beğeni    

 RUKİYE (Danışan)
 IP: 88.224.23.YZB

30-05-2011
 TavsiyeNo: 42146
Dyt. Nesrin Hanım'a danışanı olarak 2009 yılında başvurdum. Biraz fazla kiloya sahip olmaktan rahatsızdım. Bir arkadaş tavsiyesi üzerine Dyt.Nesrin Hanımla tanıştım. Tanıştım diyorum, çünkü ilk karşılaştığımız andan itibaren gayet samimi ve güler yüzle karşıladı beni. Diyet yapma psikolojisi bile engel olurdu bana o zamana kadar. Ama Dyt. Nesrin Hanım tavsiyelerinin diyet değil Sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı edinmeye yönelik tavsiyeler olduğunu söyleyerek sadece beslenme alışkanlığımı değiştirmeme yardımcı oldu. Zaten Beslenme alışkanlıklarım değiştikçe fazla kilolarım da azalmaya başladı. Kısa sürede çok kilo verdim demeyeceğim ki zaten Nesrin Hanım'ın asla tavsiye etmediği bir durumdur. Uzun sürede kalıcı kilo vermek ama en önemlisi Sağlıklı ve Düzenli Beslenme alışkanlığı kazandırmaktı amacı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tavsiyeleri sayesinde düzenli beslenme alışkanlığı kazanarak beni rahatsız eden kilolardan ve ufak tefek pek çok sağlık problemlerimden kurtuldum. Bu diyet süresi boyunca da düzenli kontrollerim oldu. Duruma göre diyet listesinde değişiklikleri de yaptı, asla katı kurallar koymadı ama tabii beslenme alışkanlığı kazandırıncaya kadar da disiplini elden bırakmadı. Eğer Beslenme yanlışlarınızdan kaynaklanan sağlık probleminiz varsa ben Dyt. Nesrin KIR ALKAN'ı gönül rahatlığıyla size tavsiye ederim.
     25 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Nesrin Kır ALKAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nesrin Kır ALKAN Mesleki Videolar Videoları
-08:47
Top