2007'den Bugüne 77,152 Tavsiye, 25,058 Uzman ve 17,261 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Fadime Gül ALKAYA

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

46

[Uzm.Dyt.Fadime Gül ALKAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fadime Gül ALKAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

17
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFadime Gül ALKAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fadime Gül ALKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Beslenmede davranış değişikliği yaratamıyorsanız, diyet yapmanızın bir anlamı yoktur.

Fadime Gül ALKAYA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sağlıklı zayıflama ve kilo aldırma programları,sağlıklı beslenmeyi öğretme, kiloyu koruma, gebelikte ve emziklilikte beslenme programları, sporcu beslenmesi, diyabette beslenme tedavisi,hastalıklarda diyet tedavisi, çocuk ve ergende beslenme eğitimi.

Fadime Gül ALKAYA Tavsiye Yazıları Fadime Gül ALKAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 simge seSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.210.DD

03-08-2018
 TavsiyeNo: 104977
2014'ten beri tanıdığım desteğini aldığım sayesinde çok kilo verdiğim kahramanım :) arada 2 senede hiç kilo almadım ancak masa başı bir işte çalıştığım ve hunharca yediğim için geri aldığım birkaç kiloyu tekrar kaybedebilmek için koşa koşa yanına gittim şuan yine mükkemmel bir şekilde aç kalmadan zayıflıyorum ve gül hanım asla kibarlık samimiyet ve asalet çizgisinden bir gram kaybetmedi tanıdığıma çok mutlu olduğum çok saygı duyduğum birisi ve tamamen sizin çalışma, yaşam düzeninize uygun olarak bunu başarıyor kendisine çok ama çok teşekkür ederim <3
     Beğenin    

 Barış (Danışan)
 IP: 178.244.98.YZW

06-03-2018
 TavsiyeNo: 102433
Gül Hanım 'a danışmadan önce diyet yaparak zayıflanacağına inanmıyordum. Ablamın tavsiyesi üzerine Gül hanımdan danışmanlık hizmeti aldım. Çok güler yüzlü ve Çankaya'nın davrandı. Kişinin hayat tarzına göre kişisel diyet listesi çıkardı. Gül hanımın verdiği listeye ve önerilerine uymaya çalıştım. Hafta hafta aç kalmadan yavaş ve emin adımlarla zayıfladım 6ay da 19 kilo verdim kendisine çok teşekkür ediyorum. Şimdi koruma programındayım inşallah bu formumu koruya bilirim.
     1 Beğeni    

 hatice (Danışan)
 IP: 195.245.227.ZCY

14-11-2017
 TavsiyeNo: 100280
bi arkadaşımın tavsiye etmesi nedeniyle gittim. kendisinin nasıl kilo verdiğinin hikayesinden çok etkilendim. yemek yemeyi çok seviyorum diyet yamamam dememe rağmen kilo verme sürecini dinleyince denemeye karar verdim. iyiki de Gül Hanıma gitmişim. 2017 mayıs ayından bu yana yaklaşık 16 kilo vermenin ve bunun nasıl korunacağını öğrenmenin inanılmaz mutluluğunu yaşadım sayesinde. ilk randevuda '' kilo vermenin dışında beslenmenin yaşam tarzı olmasının önemli olduğu'' nu söylemesinden çok etkilendim. Karşılıklı olarak yaşam tarzıma göre yemek saatlerini ve yemek listesini ayarlaması diyet yapmamı ve yaparken de zorlanmamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. diyet yapmayı isteyen ve düşünen herkese de tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Mehtap GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.69.YLZ

02-11-2017
 TavsiyeNo: 100014
Sevgili Gül Hanım ile 2017 Mart ayında tanıştık.3 aylık çok keyifli ve hiç sıkılmadan zorlanmadan aç kalmadan bir program uyguladık.Kendi yapım gereği alengirli şeylerden hoşlanmam.Evdeki malzemelerle herkesin yediği şeylerden yiyerek sağlıklı Ve bilinçli beslenmeyi öğrendim.Araya yaz tatili girdi ve biz 3 ay görüşemedik.Döndüğümde kilo almadan tam tersi vererek -5 kilo ile geri döndüm.Yani toplamda 12 kilo verdim.Hayatımda ilk defa 59 kiloyu gördüm tartıda:)) Şuan koruma programına geçeceğim.Desteği,sakinliği,tatlılığından ötürü güzel doktorum Gül hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    

 Arzu ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.42.5.ZC

29-09-2017
 TavsiyeNo: 99385
Spor salonuna gitmeme rağmen 3 ayda 1.3 kg zor vermiştim. Gül hanımla Nisan ayında tanıştım. Kendisinin destek ve tavsiyelerine uyarak 5.5 ayda tam 16 kg verdim. Şu anda koruma programı süresince görüşmeye devam ediyoruz. Sayesinde doğru beslenmeyi ve sağlıklı yaşamayı öğrendim. Süreç benim için hiç sıkıntılı olmadı. Kendisinin ılımlı ve sakin yaklaşımı bu diyette sabırla devam etmemi sağladı. Kilo verdiğim için artık daha rahat hareket ediyor ve daha mutlu yaşıyorum. Kilo sorunu olan veya olmayan kişilerin doğru beslenmeyi öğrenebilmeleri açısından kesinlikle Gül hanımla tanışmalarını tavsiye ediyorum. Bundan sonra yaşam sayesinde daha güzel. Kendisine buradan çok teşekkür ediyor, başarılarının devamini diliyorum.
     1 Beğeni    

 Müşerref D. (Danışan)
 IP: 78.175.230.ZCC

20-09-2017
 TavsiyeNo: 99198
Gül hanımla programımızı tamamlayalı uzun süre oldu ancak bugün tekrar tartıya çıkıp baktığımda verdiği listeler tavsiyeler sayesinde hala kilomu koruyabildiğimi farkettim. Onun insanı yormayan, aç bırakmayan hatta neredeyse normalden bile fazla yediğim listeleri sayesinde 9.5 kilo verdim. Diyet yapmak zordur derler, sıkar yorar derler ama Gül hanımla bu pek mümkün değil :) Mesleğim gereği sürekli hamur işi ve çikolatalarla haşır neşir olan biri olarak Gül hanımdan sonra bunlara hiç ihtiyaç duymadım, hiç canım çekmedi neredeyse. Kendisiyle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi. iyi ki tanımışım sizi, çok teşekkürler :)
     6 Beğeni    

 Tuğçe Ö. (Danışan)
 IP: 188.57.56.YBF

21-07-2017
 TavsiyeNo: 98020
Gül Hanım ile yollarımız Şubat ayında kesişti ve gerek bana verdiği listeler olsun, gerek ettiği tavsiyeler ve değişim listeleri ile olsun sayesinde tam 13 kilo verdim. Kendisi çok zarif, kibar konuşan, doğru bilgiler verip hep hedefe yönlendiren bir doktordur. Motivasyonunuzu yüksek tutarak sizi belirlediğiniz hedefe yakınlaştırır. Hamileliğim dolayısıyla da bana bir çok faydalı bilgiler verip doğru bildiğim yanlışları düzeltmiştir. Gül Hanım'ı normal kilo sınırlarında olmayan herkese tavsiye eder, beni sağlığıma kavuşturduğu için de kendisine çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 H. Tuba Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.164.BW

19-07-2017
 TavsiyeNo: 97984
Sevgili Gül hanım elbette bütün uzmanlarımız bizim sağlığımız için emek harcıyorlar hiçbirinin yardımlarını unutamam....ama siz sakin ve naif sesinizle bize çok iyi geliyorsunuz.Bu kadar nazlanmamıza rağmen,sabırla bir annenin veya bir ablanın ilgilendiği gibi ,bizimle ilgileniyorsunuz.Böyle olunca size gelirken bir çocuk gibi heyecanlanıyorum ..başarınca tebrik ettiğiniz an acayip mutlu oluyorum.Teşekkürler..iyi ki varsınız iyi ki yolum sizinle kesişti
     2 Beğeni    

 O. Öncel MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.140.151.YZC

21-04-2017
 TavsiyeNo: 96166
Öncelikle kendisine teşekkür ederim. 108 kilodan 83,5 kiloya düşebilmemi sağladı. Mesleğini severek yapan biridir. Diyet yapmak zor ve sıkıcı bir durumken, diyeti size kolaylaştıran ve alternatifler sunarak sıkıcı tek düze bir yemek tarzından uzak durmanızı sağlayan bir kişidir. Kilo vermek ve sağlığıma kavuşmak yanında sağlıklı ve düzenli beslenmeyide öğrettiği için tekrar teşekkür ederim. Ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve şimdi sizlere tavsiye ederim. Güleryüzlü ve güçlü motive yönüyle iyi bir diyetisyen.
     2 Beğeni    

 Jülide (Danışan)
 IP: 194.0.130.Y

30-03-2017
 TavsiyeNo: 95630
Merhaba, arkadaşımın Gül Hanım'a giderek aç kalmadan 12 kilo vermesi beni hayrete düşürmüştü.Çok fazla kilom olmamasına rağmen yine de kendim veremiyor kilo almaya devam ediyordum. Ta ki 4 ay önce diyet yapmaya karar verip Gül Hanım'la tanışıncaya kadar :) Güler yüzlü samimi yaklaşımlarıyla hiç sıkılmadan hiç aç kalmadan 3 ayımız keyifle geçti. Toplam 5 kilo verdim oradan mutlu bir şekilde ayrıldım. En önemlisi bana doğru beslenmeyi ve öğünler arası dengelemeyi öğretti. Şuan kilomu kendim koruyorum ve çok şükür çok iyi gidiyor :) kilo veremem lafına artık inanmıyorum. Sizde kilo vermek yada almak mı istiyorsunuz? Gül Hanım'la tanışmak için geç kalmış değilsiniz :) Umarım Gül Hanım'ın odası yine alt kattaki aydınlık ve geniş odaya alınır.Kendisine başarılarının devamını diliyorum sevgilerimle..
     2 Beğeni    

 Ali ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 108.171.129.YDY

30-01-2017
 TavsiyeNo: 94157
merhabalar gül hanım ile tanışmam arkadaşımın tavsiyesi ile oldu.bu zamana kadar fazla kilo ile ilgili hep bireysel bir şeyler yapmaya çalışıyordum arkadaşımın kilo vermesi büyük değişimi benide etkiledi gül hanım ile çalışmaya başladıktan sonra (aç kalmadan)13 kilo verdim diyet süresi boyunca hiç sıkılmadım ve çokta kendimi kısıtlamadım hem sağlıklı hem aç kalmadan bu kadar kısa zamanda bu kiloyu vermek hayal edilir bir şey değildi kilo ile problem yaşayan ve çeşitli yollar deneyen kişilere tavsiyem mutlaka gül hanım ile tanışmaları çok başarılı ve işini çok iyi yapıyor.
     5 Beğeni    

 Gözde GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.221.LL

24-01-2017
 TavsiyeNo: 94030
Öncelikle; Gul hanımla tanışmam, arkadasimin tavsiyesi uzerine gitmemle oldu. İşini bilerek ve severek yapiyor... bana uyguladigi diet programı olumlu sonuç verdi. Çok olumlu, sakin, samimi, konuşkan bir kişi. Şimdi ise beni kendimle bıraktı, herzaman kendisine wsaptan sorum olabileceğini düsunerek cep telf.da verdi. Bana kattiklari beslenme alişkanliğim degisti, hiç aç kalmadan herseyi yiyerek az da yuruyusle hedefimize ulastik...kendini iyi hissediyorum... ne yapmam gerektigimi bilerek yiyip içıyorum... ilk sporla kilo vermeye zorladim kendimi ama hep kilo aldımm.... işin sırrı %70 doğru beslenmede ve %30 da sporda. Hakkını odemeyem.... İlk gittigimde odası alt kattaydı, daha ferahtı dısarı bakıyordu, sonradan gittiklerimle yukarıya odası taşınmıştı ...çok kücuk ve dar bir oda! Bence Gül hanim daha ferah ve buyuk odayı haķediyor...hele birde yanınızda birisi varsa ...3 kişinin oturabilecegi konumda değil. Çok tesekkur ederim Gül hanımcım. Saygılarımla,
     5 Beğeni    

 Mine aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.250.179.YFC

13-01-2017
 TavsiyeNo: 93740
Diyetisyen Fadime hanımı internetten araştırmamda buldum, hakkındaki yorumlar samimi geldi, kilo almak benim için kabus gibiydi, gittikçe artan kilom için birşeyler yapmaya karar verdiğimde fadime hn görüştüm, diet fikri herzaman itici gelirdi, yapabileceğimi hiç düşünmezdim, Fadime hn sayesine 3,5 ay gibi süreyle ideal kiloma indim, hiç aç kalmadım, aksine ilk listemi görünce bu kadar yersem kilo alırım diye düşündüm, ama her hafta kilolarım eksildi, kendisinden aldığım güzel enerji ve pozitif tavırları bu süreci iyi geçirmemi sağladı, kendisine gerek telefonla, getek mesajla aklıma gelen her konuda yardım istediğimde anında cevap buldum,kendime yaptığım en büyük hediye oldu, kendimi hiç bu kadar iyi hissetmedim, teşekkürler.Yolunuzun Fadime hn kesişmesini isterim kilo ile probleminiz varsa.DiyetisyenFadim Gül Alkaya hn size çokkk çokkk teşekkür ediyorum hayellerime kavuşturduğunuz için , sevgiyle.
     4 Beğeni    

 aylin (Danışan)
 IP: 176.240.142.YJJ

13-12-2016
 TavsiyeNo: 92795
Merhaba, Daha önce,interneten bulduğum diyetlerle ve kafama göre diyet yaptığım için kilo veremiyordum,oturarak çalışmamından etkisinden dolayı,spor yaparak sadece sıkılaşıyordum..Gül Hanım ile tanışmam diyetisyen araştırırken,tavsiye yazıları okudum ve inandırıcı geldi. İş yerime yakın olduğu için tercih ettim,yaklaşık 1,5aydır kendisiyle birlikte beslenme programımı düzenliyoruz,,verdiği diyet programı sizi zorlamadan ve sıkıcı olmadan , aç kalmadan her zaman bulabileceğiniz yiyeceklerdir...Bugünde aldığım sonuçlara göre ve kilo verdiğimi gördüğümde doğru yerde olduğumu anladım, çok kilolu biri değildim ama yaklaşık 5 kilo verdim,,, daha programım devam ediyor..arada kaçamak yapmazsanız daha fazla verebilirsiniz:):)çok makarna ve tatlı seven biri olarak Gül Hanım'ın tavsiyeleri üzerine canım bile çekmiyor.Kendisine güler yüzü ve ilgisi için teşekkür ederim. Sevgiler.
     2 Beğeni    

 DİLEK (Danışan)
 IP: 176.41.166.Z

22-06-2016
 TavsiyeNo: 88832
MERHABALAR; "Başkasının şikayeti,sizin hayaliniz olabilir." Diyetisyenim Fadime Gül ALTAN hanımla yaklaşık 3 ay önce tanıştım.Herkesin korkulu rüyası olan kilolar benim hayalimdi.Gül hanımla tanıştığımda 24 yaşında 41 kg'dım.Ve bu durumdan oldukça rahatsızdım.Diyetisyenim sayesinde kişiye özel hazırladığı programıyla sıkmadan şartlandırmadan hedefimiz olan kiloya ulaştım.Şu anda 49 kiloyum. Hayallerimi gerçeğe dönüştürdüğü için sonsuz teşekkürler ediyorum. Benim hayalimi gerçekleştirdiği gibi daha nicelerinin derdine çare olmasını ve mesleki hayatındaki başarılarının devamını diliyorum. SAYGILARIMLA...
     3 Beğeni    

 birhan bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.182.YBZ

09-06-2016
 TavsiyeNo: 88533
yaklaşık 2,5 ay önce 96 kilo olarak başladığım ve ilk iki haftasını zorlansamda şu anda Gül hanım sayesinde 13 kilo verdim. İnsulin direncim yuksekti, kilo verince değerlerim normale düştü. ben ki spor yapmadan bu kadar kilo verdim ve yemek alışkanlığımı değiştirdim.gül hanım bana bir çok şey öğretti. metobolizmam da daha hızlı çalışıyor, verdiği 2 günlük degişik diyetlerin çok faydasını gördüm.... eger kilo sorununuz varsa kesinlikle tavsiye ederim ...
     4 Beğeni    

 arda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.214.190.BW

22-05-2016
 TavsiyeNo: 88116
Diyetisyen gül hanım ile ocak ayında sağlık problemlerim ve kilo sorunumla ilgili görüşmek üzere çankaya tıp merkezinde tanıştım. Sıcak ve ilgili yaklaşımı ve konuşmalarımız sonucunda dört aylık diyet programına başladık. kan tahlil sonuçlarım pek iyi değildi , kolestrolüm , triglisitim , şekerim yüksek değerlerdeydi. uzun zamandır tansiyon hastasıydım.Beni çok sıkmayacak sevdiğim yiyecek ve içeceklerede yer veren bana özel bir program hazırladı,ilk haftalar hızla kilo verdim fakat sonradan yavaşladı hatta birkaç hafta hiç veremediğim hatta aldığım bile oldu bırakmak istediğim bile oldu , fakat sabırla olacağını başaracağımı bana inandırdı. Şimdi 17 kg ye yakın kilo verdim.kan sonuçlarım hepsi düzeldi. tansiyon ilaçlarından birini bıraktım.Spora başladım ,ve en önemlisi böyle daha mutluyum.kendisine verdiği destek ten dolayı çok teşekkür ediyorum. Şu an koruma programındayım , nasıl beslenmem gerektiğini artık öğrendim,bu benim hayat standartım oldu. Ve şunu eklemek istiyorum daha öncede 4 defa diyetisyenle daha çalışmam oldu,fakat bu kadar sağlıklı ve disiplinli zayıflamamıştım.
     2 Beğeni    

 aydın öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.142.166.ZJF

01-04-2016
 TavsiyeNo: 86928
merhabalar öncelikle kendisine çok teşekkür edrim.çünkü gut hastasıyım ve diğer tahlil sonuçlarımda kötüydü ayrıca sigarayı bıraktığım için bir hayli kıloda almıştım.kendimce diyet yapmaya başladım fakat kilo veremedim ve gut ağrılarım hiç azalmadı bunun üzerine diyetisyene gitmeye karar verdim ve daha önceleri göz diş ve ortepedi servislerine gitmiş olduğum çankaya tıp merkezindeki diyetisyen gül hanıma danışmaya gittim ve diyet yapmaya karar verdik ve şikayetlerimi dinledikten sonra tahlillerimi inceledikten sonra iki aylık bir diyet programı uyguluyacağını anlattı ve şu anda daha bir buçuk aylık sürede ne gut ağrım kaldı ve istenilen kioya düşüldü ve hiç aç kalmadan bunları gerçekleştirdiği için ve tekrar sağlıma kavuştuğum için gül hanıma tekrar teşekkür eder işlerinde başarılarını dilerim.
     1 Beğeni    

 aysun uSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.155.199.YL

21-03-2016
 TavsiyeNo: 86682
troidlerimin az çalışması sebebi ile son zamanlarda metabolizmam oldukça yavaşlamıştı....bu yuzden aldığım kilolardan dolayı profesyonel yardım almaya karar verdim....arkadaşımın tavsiyesi üzerine Gül hanıma başvurdum......kişiye özel uyguladığı dıyet sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede hiç sıkılmadan ve zorlanmadan hedeflediğim kiloya ulaştım....ezbere listeler düzenlememesi ve aklınıza takılan her soruyu whatsap üzerinden sürekli en kısa zamanda cevaplaması benim için büyük avantaj oldu.....ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum....
     3 Beğeni    

 Ramazan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.52.CC

12-02-2016
 TavsiyeNo: 85759
Merhabalar, Oncelikle Kendisine cok teşekkür ederim, Kendimi iyi hissetmiyodum giydigim gomleklerim olsun Arkadas cevrem olsun hepsinin ortak soylemi kilo ver kilo ver, Bende bi uzmana danismak istedim ve tavsiye uzerine geldigim bu bolumde Gül hanimdan destek aldim 3 haftada 4 kilo vererek bu diyei yaparken hic sıkılmadan, eziyete donmeden diyet yapmayi sevdiren bir uzman, destek almak gercek anlamda mukemmel bisey. Kendisine cok tesekkur ederim. Kendinize iyi bakin..
     3 Beğeni    

 Arzu (Danışan)
 IP: 78.175.224.CW

27-08-2015
 TavsiyeNo: 80943
Yıllar önce diyet yapmıştım ancak aldığım kortizonlu ilaçlar nedeniyle kiloları fazlasıyla geri aldım. 1 sene içerisinde kendime göre bir diyet uyguladım 12 kilo verdim ancak süre çok uzun ve diyetisyen kontrolünde olmayan bir kilo kaybının zamanla tekrar geri alınabileceğini biliyordum. Bu nedenle profesyonel destek almak için araştırmalara başladım. Birkaç tane diyetisyene gittim hiçbiri beni tatmin etmedi bazıları ise aşırı derecede pahalıydı. Gül hanımdan randevu aldım dahiliyeden gerekli testler yapıldıktan sonra kendisine 1 haftada yediğim çikolata dolu listeyi verdim. Biraz muzip bir hastayım, çocuk gibi arada kaçamaklar yapıyordum :) Gül hanımla konuştukça ve her hafta görüştükçe muzipliği bırakıp bu konuda ciddileştim. Kendime bir tarih belirledim. Arada kapadokya ve italya seyahatlerine gitmeme rağmen dönüşümde çok fazla kilo almayıp kontrolü elden bırakmadım. Ve sonuç olarak 4 ayda 16 kilo verdim. Halen kendisiyle tedaviye devam ediyoruz. Gül hanım sabrınız, sürekli 7/24 whatsapptan verdiğiniz destek ve motivasyonunuz için teşekkürler. Kilo vermek hayal değil !
     2 Beğeni    

 CİHAN (Danışan)
 IP: 85.105.31.ZJF

07-08-2015
 TavsiyeNo: 80551
Gül Hanıma tanıdığımın tavsiyesiyle gittim 3 ayda 10 kilo verdim ve istediğim kiloya ulaştım hemde aç kalmadan liste dışına çıkmamak şart korumada çok önemli yapacağınız tek şey verilen listeyi uygulamak liste dışına çıktığınız zaman yapılan dietin bi anlamı olmuyor. Arada sırada liste dışına çıktığınız zamanda kilo alırsanız Gül hanımdan uyarıyı alırsınız :) ben inanılmaz motive olmuştum mesela hırsı yapmıştım o hafta yürüyüş koşu yaparak aldığım kilonun iki katını vermiştim Kısa sürede istediğim kiloma ulaşmamda yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 HAFİZE (Danışan)
 IP: 176.33.152.YFJ

27-06-2015
 TavsiyeNo: 79805
Gül hanımı internet ortamında yazılan tavsiye yazılarından öğrendim. Yıllardır diyet yapmama rağmen, verdiğim kiloları hemen geri alıyordum ya da hiç veremiyordum. Gül hanımla olan diyet yolculuğumuzda beslenme alışkanlıklarım tamamen değişti, sağlıklı beslenmeyi, neyi ne zaman yemem gerektiğini öğrendim. Verilen diyet listesi sayesinde, üç ayın sonunda 10 kilo verdim. Şu an boyuma göre ideal kilodayım ve kendimi daha zinde, daha genç hissediyorum. Gül hanımın diyet boyunca destekleyici tavırları, güler yüzü sayesinde verdim kilolarımı, TEŞEKKÜRLER GÜL HANIM.
     1 Beğeni    

 Emre (Danışan)
 IP: 85.100.195.YFB

17-01-2015
 TavsiyeNo: 75135
Bundan 3 ay önce kilo ALAMAMA problemimden dolayı bir tanıdığın tavsiyesi üzerine Diyetisyen Gül Hanıma başvurdum.Gerekli testler yapılıp ilk hafta normal (diyet dışı) yeme alışkanlığım takip edildi.İkinci hafta diyete başladım ve ilk hafta tamamen benim düzensizliğim yüzünden bir fayda göremedim.Takip eden haftalarda bana uygun verilen diyete düzenli bir şekilde devam edip 3 ayda 5 kilo aldım ve şu an istediğim kilodayım.Eğer yeme alışkanlıklarınızı verilen diyet listesi doğrultusunda disiplinli bir şekilde takip edip uygularsanız sizde istediğiniz kiloya kesinlikle ulaşabilirsiniz.Yardımlarından dolayı Gül Hanıma teşekkür eder , kilo problemi olanlara kendisini şiddetle tavsiye ederim...
     2 Beğeni    

 Seda (Danışan)
 IP: 88.246.120.CZ

18-11-2014
 TavsiyeNo: 73350
Merhaba, kilo problemim olduğu için bir uzmana başvurmaya karar verdim. Tavsiye yazılarını okuyarak gittim Gül Hanım'a gerçekten çok memnunum 4 ay gibi bir sürede yaklaşık 18 kğ verdim. Şuan 36 beden giyiyorum ve kendimi çok seviyorum. Gül hanım bana gerçekten herşeyi öğretti yani yemek yemeyi öğrendim. Ne yesem yarıyor diyenlerdendim ama işin özü öyle değilmiş çok sağlıksız besleniyordum ve sürekli kilo problemim vardı. Inanın ne yeseniz yaramıyor yediğimiz şeyleri bilmeden yiyoruz sonra neden kilo alıyorum aslında çok da yemiyorum diye yakınıyoruz sizde benim gibi düşünüyorsanız Gül Hanım'a uğramanız şart hiç aç kalıcam diye korkularınız olmasın günde 6 öğün yiyerek çok güzel kilo veriyorsunuz. Üstelik sağlıklı olarak yapıyorsunuz bunu ve şunu da söylemeden geçemicem çikolata bile yiyorsunuz nasıl mı sorunun cevabı için Gül Hanım'a uğrayın derim. Ayrıca işini gerçekten güleryüzle ve sevgiyle yapan nadide insanlardan biri..... Çok teşekkürler.
     7 Beğeni    

 BETÜL AKINCI (Danışan)
 IP: 88.243.132.YZB

06-08-2014
 TavsiyeNo: 70690
Kilo problemimle baş edemediğim için bir uzman yardımı almaya karar verdim ve Gül Hanım' a gittim.kilo verme konusunda çok karamsardım.Gül Hanım'ın cesaretlendirici konuşmaları ve iyimserliğiyle karamsarlığım kısa sürede geçti. Kilo verdikçe hırslandım.Ve sonunda başardım.Şuanda çok mutluyum aynaya baktığımda artık kendi görüntümden rahatsız değilim.Tekrar kilo alırmıyım korkusunu da yavaş yavaş yeniyorum.4-5 ayda 11 kilo verdim.Tek başıma sağlıklı bir şekilde bu kadar kiloyu veremezdim.Bir de tabi kiloyu koruma problemi var.Çok şükür koruma programım da başarılı geçti.Gül Hanım çok sevecen ve kibar biri. Herşey için ona çok teşekkür ediyorum.Tereddüt etmeden Gül Hanım'a gidebilirsiniz.Sağlıksız diyetlerle onun bunun lafına bakarak hiç vakit kaybetmeyin derim.
     3 Beğeni    

 I.B (Danışan)
 IP: 24.133.84.ZJB

12-05-2014
 TavsiyeNo: 68726
42 yaşındayım.Kendi çabalarımla kilo vermek ızdırap verici ve başarısız olunca sağlıklı kilo verebilmek amacıyla bir diyetisyen uzmana başvurmaya karar verdim.Yeme içme alışkanlıklarımı yeniden şekillenmesi için uzman diyetisyen Gül Altan Hanım'dan randevu alarak öngörüşme ile birlikte diyete başladım.Daha önce hiçbir diyetisyene gitmemiş biri olarak 90 günde 16.5 kilo verince de yıllardır çektiğim kilo fazlalığı sorunum ortadan kalktı. 2 yıldır hasta olarak girip çıktığım sağlık merkezinde daha önceden doktorlarımın ve kardeşimin yaptığı "aslında diyetisyen kontrolünde çok daha sağlıklı ve başarılı diyet yapabilirsin" tavsiyelerine uymadığıma çok pişman oldum.Öngörüşme randevusundan 90.güne kadar hep olumlu ve asla alınganlığa sebep vermeyen konuşma tarzı beni her zaman motive etti. Benim için hayal mahsulü olan 90 günde beslenme alışkanlığımı baştan aşağı değiştirmesi sağlıklı beslenmeyi çok sade kelimelerle hiç dallandırıp budaklandırmadan öğretmesi,daima güleryüzlü olması ve içten konuşması bir diyetisyenden öğrenilebilecek en güzel derslerlerdi. Kendisine iş hayatında ve özel hayatında çok büyük başarılar dilerim.Hayatta başkaları için iyilik etmenin ve dua etmenin zorlaştığı günümüzde en büyük dualarım onun sağlığı mutluluğu ve başarısı için. Kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 Feyza (Danışan)
 IP: 88.242.80.ZYY

10-05-2014
 TavsiyeNo: 68682
Yaşım 14 . Gerçekten kendimden beklemeyen bir performans gösterdim Fadime Gül Altan sayesinde .2.5 ayda 7 kilo verdim . İlk başlarda aç kalırım diye korkuyordum ama verdiği diyet listesiyle yediklerimden daha az yiyerek doyabildiğimi anladım . Motive edici ve Güler yüzüyle onun sayesinde güzel bir sonuç elde ettik . Çok hareket eden birisi değildim artık yürüyorum günlük olmasa sporumu yapmaya çalışıyorum . Çok ilgili bir uzman . Eskiden mutsuzdum şimdi çok mutluyum . Herkese de tavsiye ediyorum .
     Beğenin    

 aylın (Danışan)
 IP: 78.177.118.ZB

08-04-2014
 TavsiyeNo: 67981
gul hanımı siddetle tavsiye ediyorum benkı oturarak 12 saat calısan bırıydım ve hıc spor yapmadan ılk oylesıne gıttıgım ama daha sonra sonuc aldıkca hırsandıgım ve gul altanın basarısıyla 80 kg 60 kg dusmeyı basardıgım hastasıyım ve aynı sekılde arkadasımda benımle basladı oda aynı basarılı sonucu aldı ve gonderdıgım tum cevrem memnun kaldı yeterkı gul hanıma ınanın ve tafsıyelerıne uyun ıtıraf edıyorum arada kacamaklarım oldugu halde ac kalmadan gece vardıyasında bıle yemek yıyerek zayıfladım kendısıne cok tesekurler...
     1 Beğeni    

 Dorukhan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.62.YDB

02-11-2013
 TavsiyeNo: 63763
Merhaba,Gül hanımın bana uyguladığı diyette önceleri gerçekten çok stres yapmıştım.Ama şimdi diyet benim için bir kısıtlama değil beslenme tarzı oldu.Gül hanım sayesinde 10 haftada tam 15,2 kilo verdim dahada vericem.Tabii bunda Gül hanımın payı çok büyük gerek güler yüzlülüğü,samimiyeti ve içtenliği ile size diyetinizi zorlama yoluyla değil zevkle yaptırıyor.Size haftalık liste oluşturuyor ve canınız çeken yemekleri (ölçülü) bir şekilde listenize ekliyor ve sizin ne yiyip yemeyeceğinizi ayarlayıp diyeti en kolay hale getiriyor.Hatta bana sebze yeme alışkanlığını bile kazandırdı.Her şeyden ölçülü yiyebileceğiniz bir listeyi size ayarlıyor ve çok kolay kilo veriyorsunuz.Kesinlikle tavsiye ederim ve burdan tekrar Gül Hanım'a çok teşekkür ederim..
     3 Beğeni    

 kemal taSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.246.YYZ

18-09-2013
 TavsiyeNo: 62975
Uzun zamandır kilo sorunum vardı.Kendim yaptığım denemelerde 1-2 kg verip sonra daha fazlasını alıyordum.Dıyetisyene gitmeye karar verdim.İşyerime yakın olması sebebiyle Gül Hanım ın çalıştığı kuruma gitmeye karar verdim.İyi ki de öyle yapmışım.Gül Hanım güleryüzlü,anlayışlı,size çok doğru yol gösterip iyi motive eden bir diyetisyen.Ben başlarken çok umutlu değildim.Beni aç bırakacak çok katı sınırlar koyacak,ben de yapım gereği bu kurallara uyamayacağımı düşünüyordum.Fakat Gül Hanımın bana verdiği listeyi uyguladığımda aç kalmadığımı,beni hiç zorlamadığını gördüm ve motıvasyonum arttı şu an 2.5 ayda 9 kg verdim.Şu an korumadayım.Bir daha kilo alacağımı da düşünmüyorum.Çünkü Gül Hanımın bana öğrettiği doğru beslenme şekli her şeyi kolaylaştırıyor. Katı kurallar yok değişim listeriyle istediğiniz her şeyi doğru bir şekilde tüketebiliyorsunuz.Dengeli beslenmeyi öğreniyorsunuz. Gül Hanım a çok teşekkür ediyor, diyetisyen arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Hasibe (Danışan)
 IP: 85.98.211.JL

19-08-2013
 TavsiyeNo: 62388
Yaklışık 3-4 senedir kilo sorunu yaşıyorum. Zayıflama ilaçları bile kullandım. Evet zayıflanılıyor fakat fazlasıyla alınıyor. Geçen sene başka bir diyetisyene gittim. İstediğim sonuca varamadım. Diyetisyenlere olan güvenim kaybolmuştu. Taa ki arkadaşımla konuşanana kadar. Gül hnmı tavsiye etti. Kendisine 4-4,5 ayda 15 kilo verdirdiğini söyledi. Vee bende başlayalı 2,5 ay oldu 8,5 kilo verdim. Hayatımda çok şey değişmeye başladı. Aynaya bile bakamıyordum. Şimdi aynayla barıştım. Ve en önemlisi kimseye kilomu söyleyemiyordum. Diyete 78,5 kiloyla başladım. Ve herkese rahatlıkla söyleyebiliyorum. Olmayan kıyafetlerime bile girebiliyorum..uzun zmndır görmeyenlerin verdiği tepki beni çook mutlu ediyor. Burdan gül hanıma çok teşekkür ederim.. İyiki yolum sizinle kesişti...
     2 Beğeni    

 Vildan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.249.180.ZB

12-07-2013
 TavsiyeNo: 61767
Merhaba, Ben Gül hanımla işyerindeki bir müdürümün tavsiyesi üzerine tanıştım. Gül hanımın sayesinde 91 kilodan 6 ay gibi bir sürede 75 kiloya inmeyi başardım. Şimdi korumadayım. Sonbaharda 2. hedefim için tekrar kendisine gitmeyi düşünüyorum. O beni bırakmadıkça ben onu pek bırakmayı düşünmüyorum artık :) Çünkü yemek yemeği seven bir aileyiz. Motivasyonumu onun sayesinde koruyorum ve her gittiğimde mutlaka yeni bir şeyler öğreniyorum. Güleryüzlü, içten, samimi yaklaşımıyla kendimi iyi hissettiren Gül Hanıma buradan çok teşekkür ediyorum. iyi ki varsınız Gül Hanım... Sevgi ve saygılarımla...
     2 Beğeni    

 MUSTAFA KESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.218.YWD

10-06-2013
 TavsiyeNo: 61289
Fazla kilolarım vardı. Diyetisyen yardımı ve kontrolünde kilo vermeye ihtiyaç duydum. Kendisini arkadaş tavsiyesi ile buldum. Çok memnun kaldım. 2 ayda yaklaşık 12 kilo verdim.Çok arkdaş canlısı,güler yüzlü ve insanlara yardımcı kişiliğinin ön planda olduğuna inanıyorum. Eğer siz de kendinizi değiştirmek adına kendi isteğinizle bir diyetisyene gitmek istiyorsanız bence mutlaka Gül Hanım'ı tercih edin.Samimiyeti ve pozitif enerjisi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Gitmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 YALÇIN KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.41.23.WZ

17-05-2013
 TavsiyeNo: 60783
Gül hanımla çalıştığı kurumdan aldığım genel sağlık taraması sonucu tanıştım. Yapılan tahlilleri değerlendiren doktorlar çıkan değerler yüksek ve sağlıksız buldular ve kilolarımdan kurtulmam gerektiğini ifade ettiler. Aslında bende kilolarımdan şikayet eder vaziyetteydim ,Kartal Yuvasından aldığım nostalji triko formanın en büyük numarası L bedendi ve 3XL beden biri olarak üzerimde berbat duruyordu. Şöyle izah edeyim tombul tüpe geçirilmiş çubuklu forma gibi. Daha fazla araştırmadan sağlık kontrollerimi yaptırdığım kurumdaki diyet uzmanına gittim ve Fadime Gül Altan hanımla tanıştım. Açık söyleyeyim ilk anda bende sıcak bir izlenim bırakmadı. Hatta çok soğuk geldi. Tabi bunun çeşitli nedenleri olabilir Öncelikle ;1-Kendisi bir sağlıkçı ve sağlık kuruluşuna gitmek zorunda kaldıysanız pek iyi şeyler söylemiyorlar. 2-Bana obez olduğumu ve fiziki yaşımın normal yaşımdan 10 yaş daha fazla olduğunu söyledi. 3-Şimdiye kadar alıştığım bir takım alışkanlıklarıma müdahale edeceğini hissettirdi vs vs yani kendisine ısınmamam için daha başka sebepler de sayabilirim. Ancak Gül hanımın ilerleyen haftalarda tahlil sonuçlarıma uygun beslenme tavsiyeleri ve önerileri sayesinde 3 ay sonunda daha sağlıklı ve fit bir görünüme kavuştum. Gül hanım mesleki açıdan kendisini geliştirmesi gerektiği bilincinde bir uzman. Gelişmeleri takip ettiği katıldığı sempozyum ve eğitimlerden anlaşılıyor. Görünümü yapmış olduğu iş ile uyumlu, yani güzel bir bayan bilgili ve güvenilir. Güler yüzlü ancak ciddi ve mesafeli konuşması gerekenleri uzun uzun anlatan biri. Asistanı yok olmayabilir ancak çalıştığı kurumda kendisine daha geniş ferah ve daha göz önünde bir ofis tahsis edilmesi uygun olabilir ve hatta olmalı. Şuan koruma programına geçtik tahminen aralıklarla 2 ay daha görüşeceğiz. Son olarak Siyah-Beyaz çubuklu Beşiktaş nostalji forması üzerime çok yakışıyor. YALÇIN KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    

 C.G. (Danışan)
 IP: 194.0.130.Y

15-03-2013
 TavsiyeNo: 58942
Uzun zamandır annemle birlikte diyetisyene gitmeyi düşünüyorduk. uzun araştırmalar sonucunda (bu araştırmalara şu anda bulunduğum site de dahil...) 4 ay önce çankaya tıp merkezinde Gül hanımla tanıştık. Gül hanım samimi tavırları, güler yüzüyle kişinin "beslenme meleği" oluyor adeta. psikolojiniz bozulmadan, keyifle ve hatta arada kaçamaklarla sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz. kendinizi çoğu zaman diyette bile hissetmeden; pantolonlardan fışkıran göbeğiniz sizi terkediyor. çok şükür artık ideal kiloma indim. şu anda koruma programındayım. ve sağlıklı beslenmeyi öğrendiğim için Gül hanıma minnettarım. bir kaç arkadaşımın diyetisyen hikayelerini dinlediğimde, Gül hanımla tanıştığım için şükredip, gerçekten de şanslı olduğumu düşünüyorum. mesleğinin inceliklerini bilen, genç yaşına rağmen -genellikle yaşı büyük doktorlar tercih edilir ya hani :) - işinin ehli; o bir "beslenme virtüözü" diyebilirim. Gül hanıma ve düşüncelerimizi paylaşmamıza vesile olanlara sevgilerimi gönderiyorum. sağlıklı, mutlu ve hep formda kalmanız dileğiyle...
     5 Beğeni    

 Nadire (Danışan)
 IP: 81.212.101.FB

12-02-2013
 TavsiyeNo: 57988
Kendisiyle Çankaya Tıp Merkezinde tanıştım.Kan değerlerimin yüksek çıkması ve kilo sorunum olması nedeniyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştım. Kilo verme, kilo kontrolü, sağlıklı beslenme konusunda ve benim için en önemlisi hiçbir yiyeceğe yasak koymadan beslenmeyi öğrettiği için kendisine teşekkür ederim. Ayrıca gösterdiği güler yüz, sabır, ayrıntılı açıklamalar, yargılamadan yardımcı olması ve işinde de ciddi olması çok güzel. Keşke kendisiyle daha önce tanışmış olsaydım istediğim fiziğe yıllar önce kavuşmuş olurdum.::)) Gül Hanım bütün yardımlarınız için teşekkürler.
     1 Beğeni    

 ayşe üSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.135.YCC

03-02-2013
 TavsiyeNo: 57722
Üniversite öğrencisiyim,hayatımda ilk defa diyet yapmaya karar verdim ve Gül Hanımla tanıştım sayesinde 4 ayda 13 kilodan fazla kilo verdim.Bu süre içerisinde bana doğrularımı ve yanlışlarımı öğretip yanımda olduğu ve güler yüzü için Gül hanıma teşekkür ederim.Bu programla kendime olan güvenim yerine geldi.İdeal kiloma az kaldı koruma programıyla da kilomu korumayı ve gül hanımla devam etmeyi düşünüyorum.bu programda da bana güler yüzle yol gösterip şevkimi kırmayacağına eminim.Düzgün ve sağlıklı bir yaşam için kesinlikle Gül hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Özge KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.215.YCB

15-12-2012
 TavsiyeNo: 56268
Gül hanımın takip ettiği program ile 4 ay içerisinde 12.5 kilo verdim ve kendimi gerçekten çok iyi hissediyorum.Daha önce de diyetisyen kontrolünde kilo verme girişimim oldu ancak o programları sürekli hale getiremedim.Bu programın benim için güzel yanı hayat tarzı haline getirebilmem oldu,çok fazla stres olmadan,doğru bilgiler edinerek fazla kilolarımı verdim.En güzeli de neyi nasıl dengeleyeceğimi öğrendim.Şimdi kendimi gerçekten çok daha iyi hissediyorum.
     5 Beğeni    

 Ö.K (Danışan)
 IP: 88.245.236.YWJ

03-12-2012
 TavsiyeNo: 55934
Gül Hanım ile 4 ay önce tanıştık. Bu 4 aylık diyet sürecinin sonunda istediğim 8 kiloyu kendimi kısıtlamadan, hatta kimi zaman ufak kaçamaklar yaparak verdim. Daha önceki diyet deneyimlerimde özellikle dışarıda yemek yerken zorlanırdm, ancak değişim listeleri işimi oldukça kolaylaştırdı. Gül Hanım oldukça güler yüzlü, pozitif yaklaşımıyla benim bundan sonraki hayatımda da sürdüreceğim beslenme şeklini anlattı ve uygulamam konusunda da çok yardımcı oldu. Kilo vermekte zorlanan, diyet listelerine uymakta zorlananlara Gül Hanımı tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 MALİK Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.186.208.YCD

22-11-2012
 TavsiyeNo: 55675
Gül Hanım ile tanışmam check-up sırasında kan değerlerimdeki kötü sonuçlar ve en önemlisi de karaciğer yağlanması ve büyümesi teşhisi sonucu dahiliye uzmanının kendisine yönlendirilmem ile gerçekleşti. Öncelikle şunu belirteyim.Diyete hep pazartesileri başlanır ya,pazartesi olunca bir şey olur günler geçer perşembe olur,tamam canım bu hafta sonunu bir rahat geçireyim de önümüzdeki pazartesi başlarım denir.Aslında diyete başlamak için illaki sağlık sorunu yaşamak gerekmediğini ,diyet yapmanın bir işkence olmadığını Gül Hanım sayesinde öğrendim. En önemlisi güleryüzü,doğru yönlendirmesi ve bazı yemek kaçamakları olmasına rağmen yapıcı ,anlayışlı yaklaşımı sayesinde Şubat/2012 de başlayan Kasım/2012de biten süreçte rahat bir yaşam şekliyle sağlıklı bir yapıya kavuşmamdır. 109 kg dan 93 kg'a düşmem ve son 1 aydır koruyor olmam Gül Hanımın bana yemeyi öğrettiğini gösteriyor.Tüm kan değerlerim normale döndü,karaciğer yağlanması bitti ve normal boyutlara döndü,kendimi sağlıklı ve zinde hissediyorum.Bel fıtığı öyküm olması nedeniyle yaşadığım bel tutulması sorunlarını artık şükürler olsun fazla yaşamıyorum.Merdiven inerken diz lerim ağrımıyor.Çevremden çok yapıcı tepkiler alıyorum.Allah huzur da verince insan başka ne ister. Size çok teşekkür ederim Gül Hanım.Meslek hayatınızda başarılar dilerim.Yüzünüz hep gülsün inşallah. Gül Hanımı tavsiye ediyorum ve Diyetisyen için herhangi bir rahatsızlık ya da teşhis konulmasını beklemenin kendinize yaptığınız haksızlık olduğunu düşünüyorum. Sağlıkla kalın
     4 Beğeni    

 Alper ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.212.ZBZ

12-11-2012
 TavsiyeNo: 55455
F.Gül hanımı annemin gittiği hastahanede ismini gördüm ve sonra ön görüşme yaparak diyet yapmaya karar verdim. Kendisi sağlıklı şekilde kilo vermem için yeme şeklimi yani diyet listemi bana uygun olarak aç kalmayacak şekilde düzenledi,çalıştığımız süre boyunca haftada bir veya en geç 10 günde bir kontrol yaparak yanlışlarımı gösterdi ve düzeltti. F.Gül hanım güler yüzlülüğü, yanlış yapmama rağmen şevkini kırmadan yaklaşımı sebebiyle kendisinin çalışmasından çok memnun kaldım. F. Gül hanımla 3 ay diyet programı uyguladık.Yaşım 25, boyum 1,79 ve başlangıçta kilom 100,2 idi. Kendisiyle çalışmam bittiğinde kilom 88,2 idi. Bu kilo verme süresi boyunca başlangıçta yeme şeklimi değiştirdiğim için bazen aç kaldım ama bu 1 hafta sonra geçti. Bunun dışında açlık,hastalık herhangi bir dertten sorun çekmedim. Ayrıca diyet süresince öğrendiğim şeyler artık benim için ve ailem içinde bir hayat biçimi olmaya başladı.İzmir'de yaşayan ve düzgün bir şekilde bütün gün aç kalmadan, yiyerek diyet yapmak isterse F. Gül hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 September (Danışan)
 IP: 78.179.47.LL

19-03-2012
 TavsiyeNo: 49534
Daha önce defalarca 20-25 kilo arası kilo vermiş olan 28 yaşında bir bayan olarak Gül Hanım'ın sistemini çok sevdiğimi söylemem gerek. Sıkı takip ile zevkle kilo veriyorum. Bazı çok iddialı ve ciddi derecede masraflı zayıflama programlarının zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Oldukça mantıklı ve yine bazı merkezlerde olduğu gibi kişiyi aşağılamayan bir uzman kendisi. Ben kendisini tebrik ediyorum. Özellikle İzmir'de uzman arayan bayanlara da tavsiyemdir. Hala programa devam ediyorum ve oldukça da mutluyum. Daha önce çok defa kilo vermiş olmama rağmen şimdiki kadar inançlı ve bilinçli bir diyet uygulamadım. Özellikle de koruma programı ile hayatıma yön vereceğine inanıyorum.
     1 Beğeni    

 berin daSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.141.Y

03-03-2012
 TavsiyeNo: 48976
fadime gül hanıma hiç bir tavsiye üzerine baş vurmadım. eşimin çalıştığı yere yakın olduğu için eşimin adına baş vurdum. eşim hizmet almaya başladı ve çok memnun kaldı. çok fazla kilolu idi ve diyet yapma gibi bir fikri yoktu. ben ona emrivaki yapıp ona randevu aldım. ne olduysa benim ondan beklemediğim kadar diyete uydu ve kilo vermeye başladı. bende onunla gittiğim bir gün hiç kendimi hazır hissetmediğim halde diyete başladım. bilmiyorum ama diyetisyenim bana çok güven verdi. ondan çok güzel elektrik aldım. işini çok iyi biliyor ve siz kendinizi çok yakın hissediyorsunuz. verdiği diyette her kezin çok rahat yapabileceği bir diyet. sizin günlük programınıza göre bir diyet uyguluyor ve siz hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz. ben 2 ayda 9 kilo verdim eşim ise 2,5 ayda 13 kilo verdi. ben şu anda kendimi daha çok seviyorum ve giydiğim her şeyi yakıştırıyorum. çevremden çok güzel tepkiler alıyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. diyetisyenim çok içten ve samimi kendimi onun yanında çok rahat hissediyorum. ben ve eşim hayattan çok daha fazla zevk almaya başladık bunu gül hanıma borçluyuz. kendisine çok teşekkür ederim ve kilolarından rahatsız olan her keze tavsiye ederim. mutlu olmak ve kendini sevmek çok önemli bunu isteyen fadime gül hanıma başvurmalı.
     6 Beğeni    

 ALİ ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.246.132.YL

15-02-2012
 TavsiyeNo: 48380
Kendisiyle aralık 2011 başında Çankaya Tıp Mrk.tanıştım. Son çare olarak diyetisyene gitmiştim. Benimle uzun uzun konuştu, hatalarımı ve bundan sonra nasıl bir beslenme düzeni içine girmem gerektiğini anlattı, sanki bir arkadaş gibi. Kendisi samimi, içten ve karşısındakinin halinden anlayan birisi. Tanıştımızda 103,50 kğ idim. Her hafta mutlaka görüştük ve görüşmeye devam ediyoruz. Bu süre zarfında gün gün ve öğün öğün neler yediğimi not almamı istedi, her seferinde doğru yolu gösterdi. Bende bu sayede yaşam biçimimi ve beslenme şeklimi değiştirdim. Bütün bu görüşmeler tabiki de sonucunu verdi de, şu anda 94,10 kğ indim.Yani 2,5 ayda yaklaşık 9,5 kğ verdim ve bundan F.Gül hanımın çok ama çokk katkısı var. Kendisine gönülden teşekkür ediyorum. Eğer sizinde kilo probleminiz varsa ve iyi bir diyetisyen arıyorsanız F.Gül hanımı tavsiye ediyorum, mutlaka sorunuzu çözecektir.
     5 Beğeni    

 avram (Danışan)
 IP: 212.253.231.ZYZ

06-12-2011
 TavsiyeNo: 46031
2 yıl önce benim diyetisyenimdi.Gerçekten çok profesyonel ve işini özveri ve güler yüzlülükle yapan bir diyetisyen.Hayatımda bu kadar ilgili bir diyetisyen daha görmedim ki ben sadece 4 diyetisyen gezmiş kişiyim.Hedef kiloma çok kısa sürede ve en sağlıklı şekilde düşmeme yardımcı oldu(114kg ten 73kg).Her an her istisnai duruma göre ayrı ayrı diyet listeleri hazırlayarak hiçbir zaman gittiğiniz yerde diyettesiniz diye dert yanmıyor ve çok sağlıklı bir şekilde kilo vermeye devam ediyorsunuz.Herkese tavsiye ederim.
     20 Beğeni    

Fadime Gül ALKAYA'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : dans, spor

Sevdiği Yazarlar : poulo coelho, don brown, elif şafak, duygu asena, ahmet altan

Sevdiği Muzikler : pop, klasik, türk sanat, rock,latin

Sevdiği Filmler : parfüme,up» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Ereğli/Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2009
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Kronik Hastalıklar Anabilim Dalı Diyabet Destek Programı Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fadime Gül ALKAYA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Fadime Gül ALKAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fadime Gül ALKAYA Mesleki Videolar Videoları
-17:05
Top