2007'den Bugüne 88,735 Tavsiye, 27,440 Uzman ve 19,543 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fadime Gül ALKAYA
Uzman Diyetisyen - İzmir

Fadime Gül ALKAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi59 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

59

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fadime Gül ALKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

18
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fadime Gül ALKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fadime Gül ALKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Beslenmede davranış değişikliği yaratamıyorsanız, diyet yapmanızın bir anlamı yoktur.
 
Fadime Gül ALKAYA'nın İletişim Bilgileri
Uzm.Dyt.Fadime Gül ALKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1986 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Ereğli/Konya
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Kronik Hastalıklar Anabilim Dalı Diyabet Destek Programı Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fadime Gül ALKAYA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sağlıklı zayıflama ve kilo aldırma programları,sağlıklı beslenmeyi öğretme, kiloyu koruma, gebelikte ve emziklilikte beslenme programları, sporcu beslenmesi, diyabette beslenme tedavisi,hastalıklarda diyet tedavisi, çocuk ve ergende beslenme eğitimi.

Fadime Gül ALKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.Gözde Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122622
Kuzenim Gül Hanımla beraber çok kilo verince onun tavsiyesi üzerine gittim. 86.5 kiloyla başlayıp 58 kiloya kadar düştük. Gül Hanım'ın kibarlığı, yaklaşımı ve bir o kadar sizi disipline edişi bu süreçte çok önemli. Yapamasanız da bıksanız da sizi motive edişi destek oluşu bir diyetisyenden daha fazla olduğunu ortaya koyuyor. Başka diyetisyenler yapamazsanız azarlıyor, benim yazdığım programa uysaydın kilo vermeliydin yalan mı atıyorsun imaları çok rahatsız edici oluyor. Ama Gül Hanım kilo veremeyince sizinle beraber üzülüp hemen motive edip devam ediyor ve öteki hafta muhteşem bir sonuç yakalıyorsunuz. İstediğiniz kilo sizi sağlıksız gösterecekse veya inmemeniz gereken bir sebep varsa seans almamanızı öneriyor. Hiç bir zaman kazancını ön planda tuttuğunu göremedim hep danışanlarının sağlığını ön planda tuttuğuna şahit oldum. İdeal kiloya geldikten sonra korunmanıza da büyük yardımcı. Vermek zor ama almak çok kolay. Sağlıklı beslenmeye öyle alışıyorsunuz ki 1 2 gün dışında aşırıya kaçamıyorsunuz. hemen sağlıklı ürünlere geri dönüp rahatlamak istiyorsunuz. Ben annemi, iş arkadaşlarımdan 3 tanesini yönlendirdim. Herkes çok memnun. Herkesin yeme alışkanlığı, yanlış bildiği şeyler değişti. Güler yüzlü, sakin ve arkadaş canlısı. Randevu süresi içerisinde birkaç derdime ve heyecanıma ortak olmuşluğu var. onunla paylaşmak ayrıca keyif veriyor. Bebek sahibi olmaya karar verirsek bu süreçte kesinlikle Gül Hanım'a gideceğim.
     1 Beğeni    
M.Varol H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121437
Her insanın hayatında milat kabul edeceği zamanlar, döngüler, unutulmaz değişimler vardır ve bunlar o kişi için MİLATTIR... Benim için milat bu yıl 23 Hazirandır. Yaşamak için yiyen ve içen birisi olarak, Gurme gibi yeme içme alışkanlığına sahip olan ben 141 kiloya gelince çözüm arayışına geçtim. Mide küçültme ve tüp mide dahil ne kadar cerrahi müdahale var ise onlara yönelmek üzere iken bir Cerrah dostumun tavsiyesi ile son bir kez diyetisyen nezaretinde diyet yapmamı , bu diyette zorlanma ihtimaline karşı MİDE BOTOKSUNU önerdi...Ve o tarihte ÇANKAYA TIP MERKEZİ'nde, Mide botoksu eşliğinde ve Gül Hanımın kontrolunda Diyete başladım. O tarih yaşantımda çok önemli bir değişimin miladıdır. Kendimi Gül Hanımın önerilerine teslim ettim. Bugün üzerinden tam 2,5 ay geçti ve toplamda 17 kilo verdim...Aç kalmadan ama acıkmadan, doyarak, disiplin ile ve sabırla her hafta rutin kontrolda önerdiği programı uyguladım...Kendisine minnettarım... Kazanımlarım müthiş; daha şu anda dahi 17 kilo azalmış bir kütle, uyku kalitesi yükselmiş, horlama ve uyku apnesi sorunu çözülmüş, merdiven çıkarken ve yürürken zorlanmayan bir hayat yaşamaya başladım. Hatta çok kişiye komedi gibi gelecek ama çorap giyerken dahi yoruluyordum... Daha zinde, daha hafif bir yaşamı kalitesi artmış şekilde yaşamaya başladığımı düşünüyorum. Kendisinin kontrolunda daha 2,5 aydan fazla bir zamanımız olacak, disiplin ile devam edecek bu aylar sonrasında daha da hafiflemiş şekilde hayatıma devam edeceğim. Bu beslenme şeklini bir yaşam şekline dönüştürmeye kararlıyım. Çünkü şu kısa süredeki kazanımlarımdan çok ama çok memnunum. Sağolasın ve çok teşekkür ederim GÜL ALKAYA Hanım...Sevgiler ve Başarılar...
     Beğenin    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121388
Gül Hanımı kendim internet üzerinden araştırarak buldum. Yapılan yorumlarda ilgisi, bilgisi ve düzenli takipleriyle çok iyi bir uzman olduğunu okudum. Görüşmeye gitmeden önce kendisine mesaj yazdım. Diyabet hastası olduğumu, kilodan dolayı nefes almakta güçlük çektiğimi, daha önce birkaç kez diyetisyen deneyimim olduğunu, ancak ilgilenmediklerini ve genel bir diyet vererek uygulamamı istediklerini, bu nedenle verim alamadığımı belirttim. Kendisinin çalışma sistemini sordum ve asla bu şekilde bir sistemle ilerlemediğini, her hafta kişiye özel liste hazırladığını ve düzenli kan tahlili istediğini söyledi ve ön görüşme için beni hastaneye davet etti. Sonrasında biraz umutsuz bir şekilde randevu aldım ve görüşmeye gittim. Gül hanım kapıdan girer girmez beni çok samimi karşıladı. Her detayı kibar ve tane tane acele etmeden anlattı. Tüm sorularımı sabırla cevapladı. Görüşme bittikten sonra odadan çıktığımda kararımı net olarak vermiştim ve Gül hanımla tedaviye başlayacaktım. Sadece yarım saatlik bir ön görüşme ile beni çok rahatlatmış ve motive etmişti. Daha sonra tedavi sürecine başladık ve Gül hanımın ilgisi ve deneyimi sayesinde hem diyabet hastalığım kontrol altına alındı, kullandığım ilaçlar azaldı; hem de 17 kilo vererek sağlıklı bir vücuda kavuştum ve nefes alma problemim çözüldü. Dengeli ve düzenli beslenmek, egzersiz ve yürüyüşlerle hareketli bir yaşam sürdürmek, herhangi bir kilo alma durumunda nasıl kontrol altına alabileceğimi bilmek, tedavi sürecinin bana kattığı kazanımlar oldu. Başta beni yalnız bırakmamak için seanslarda yanımda gelen kızım Gül hanımın bilgi verici konuşmaları ve bize olan sabırlı kibar yaklaşımı nedeniyle kendisine çok faydası olduğunu söyleyerek benimle birlikte tedavi boyunca her seansta yanımda bulundu. Gül hanıma tekrardan çok teşekkür ediyorum ve sağlıklı bir hayata kavuşmak isteyen herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
M.Üs
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120433
Gül Hanımla bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Tiroit ve pre-diyabet hastasıyım. Düzensiz besleniyordum ve doyma hissim yoktu. Gül Hanımla 2 aylık programa başlayınca farkındalığım arttı. Aç kalmadan ve stressiz neyi, ne zaman ne ile tüketeceğimi haftalık programlarıyla çok iyi anlattı ve 2 ayda 7 kilo ile başarıya ulaştık :)) Kontrollerin haftalık olmasının motivasyon ve kararlılık da büyük faydası var. Gül Hanım güler yüzüyle çözümleyici yaklaşımıyla çok destek oldu:) Koruma programı ile Yaşam Boyu Sürdürebilirliği sağladı:) Sağlıklı Yaşam için iyiki varsınız, iyiki sizi tanıdım ve tavsiye ediyorum:) Çok teşekkür ederim, yolunuz açık olsun Gül Hanım:)
     2 Beğeni    
A.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119863
Fadime Gül Alkaya'dan önce 2 kez diyetisyenle zayıflama girişimim olmuştu ancak her ikisini de ilk 1 aydan sonra sürderememiştim. Bu nedenle Fadime Gül Alkaya'ya gittiğimde aslında umudum yoktu. İlk görüşmemizde beni dinledi ve bu sefer başarabileceğim konusunda beni cesaretlendirdi. Üçüncü görüşmemizde tamamen ikna olmuştum. Her hafta görüştük, birebir takip etti. Beslenme listelerinde yaptığı değişikliklerle beni heveslendirdi. Aynı kiloda takıldığımda oldu ama o kadar sıkı takip ediyordu ki, hemen çözüyordu. Haftalık kontrollerde nerede yanlış yaptığımı anında görüyor ve ne yapmam gerektiğini izah ediyordu. Böyle olunca da ben de seve seve her hafta gidip görüştüm ve kilo verdikçe kendimi daha iyi hissettim. Koruma programını da başarıyla uyguladık. Fadime Gül Alkaya'nın desteği sayesinde tansiyon ve şeker ilacı kullanmama gerek kalmadı. Sağlığıma kavuştum. Kendisine çok teşekkür ederim. Sağlıklı zayıflamak isteyen herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ayşe E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119734
Yıllardır balık etli tabir edilebilecek birisiydim. Sabit olan kilolarım vardı. Ancak pandemi ile birlikte zaten fazla olan kilomun üzerine bir 5 kilo daha alınca bu durumun artık değişmesi gerektiğine karar verdim. Kilo vermeye karar verdikten sonra işyerime yakın olması sebebiyle tercih edip gittiğim bir diyetisyendi. Memnun kalmazsam başkasına giderim diye çok da araştırmadan gittim kendisine. Ama iyiki de gitmiştim. Gül Hanım'ın yönlendirdiği beslenme listeleri ve diyetin 2.ayından sonra başladığım reformer pilates ile yaklaşık 15 kilo verdim. Diyet yaparken asla aç kalmadım. Verdiği öğünler oldukça doyurucu ve besleyiciydi. Kendisi sayesinde nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim diyebilirim. Kesinlikle sizin ne istediğinizi dikkate alan bir uzman kendisi. Eğer kilo verme konusunda kararlıysanız Gül Hanımı mutlaka tavsiye ederim.
     Beğenin    
Utku
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118620
17 yaşındayım troidimin bir tarafı yeterli çalışmadığı için ve düzensiz beslenme alışkanlığım nedeniyle kilo aldım.Ayrıca insülin direncimde yüksek olduğundan ilaç kullanıyorum .Gül hanımla tanıştıktan sonra kendisi bana çok yardımcı oldu ve daha düzenli bir beslenme programı verdi 3 ay gibi bir zamanda 15 kilo verdim ve bu durumdan çok memnunum.Gül hanımın verdiği beslenme programında asla aç kalmıyorsunuz. Size yaklaşımı çok iyi ve güleryüzlü, kendisine bu süreçteki yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum kilo vermeyi düşündüğünüzde mutlaka Gül Alkaya ile görüşmelisiniz diyorum.
     Beğenin    
Nuray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117578
Fadime Gül Alkaya ile yine bu siteden okuduğum tavsiyeler neticesinde tanıştım. Yaklaşık 3 yıldır yaşadığım süreçler ve aldığım kilolar yüzünden oldukça mutsuzdum. İnsülin direncim olduğu için evde yaptığım diyetler ile maalesef başarı elde edemedim. Fadime Gül Hocam ile Ağustos ayında programımıza başladık ve şuan 10.1 kilo verdim. Aç kalmadım ve stresli mutsuz bir diyet süreci yaşamadım. Oldukçe keyifli bir süreç geçirdim. Hocam gayet enerjik, uyumlu ve çözüm odaklı olduğu için bu süreç benim açımdan gayet başarılı geçti. Sorduğum her soruya cevap aldım. Kendi çabamla 2 ay gibi bir sürede ancak 3 kilo verebilmiştim.Şuan 3 aylık süreçte Hocamın motivasyonu ve başarısıyla 10.1 kilo verdim. Kilo vermek benim için oldukça zordu ama başardık :) Verdiğim kilonun 8,5 kilosu ise yağdan gitmiş. Bu duruma daha çok sevindim. Bu tavsiyeyi kafasında soru işareti olan arkadaşlar için yazıyorum. Endişe etmeyin, hayat tarzınıza ve çalışma düzeninize göre Fadime Gül Hocam kolayca uygulayacağınız listeler hazırlıyor. Ön görüşme yapmanızı tavsiye ederim. Zaten gittiğinizde demek istediklerimi daha iyi anlayacaksınız. :))
     1 Beğeni    
Saniye USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117566
Öncelikle bu serüvende, bu zorlu yolda başta diyetisyenim Gül Hanıma çok teşekkür ederim. Onun yardımlarıyla sağlıklı bir hayatım oldu. Ben 38 yaşında eşimi kaybettim, iki çocuğumla kaldım ve kilo almalarım, bilinçsizce yemek yemelerim başladı. Doyduğumu bilmiyordum. Zaten balık etli biriydim ve bilinçsiz yemek tüketimi beni bu hale getirdi. 120 kiloya geldim. Diyetisyenime geldiğimde 108 kiloydum. 12 kiloyu kendim verdim fakat çok zorlandım o yüzden profesyonel destek almak istedim. Gül hanımın dalında çok iyi olduğunu öğrendim ve ona gitmeye karar verdim. Sağ olsun o gülen yüzü ve iyimserliği, cana yakınlığı bu süreçte bir arkadaş gibiydi bana, çok çaba sarf ettik birlikte. 11 Ocak 2019'da tanıştım Gül Hanımla, iyi ki tanıdım. Onun sayesinde çok kaliteli ve bir o kadar da sağlıklı bir hayatım oldu. Şu anda 69 kiloyum. Diyetisyenimle verdiğim 39 kilo ve kendi çabamla verdiğim 12 kiloyla birlikte 19 ayda toplam 51 kilo verdim. Yardımlarından dolayı Gül Hanım'a ne kadar teşekkür etsem az. Sizi çok seviyorum, her şey için teşekkürler.
     Beğenin    
Şahver USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2020
TavsiyeNo: 114081
Gül hanım sayesinde hic ac kalmadan 12 kg verdim.Daha oncede baska diyetisyene gitmistim .Diyeti birakinca tekrar kilo aldim cünku koruma programindan hic haberim yoktu.Gül hanım sayesinde koruma programını ögrendim simdi istedigim her şeyi kontrollü bir şekilde yiyebiliyorum.Kendisi her hafta mutlaka görüsmeye çagırıyor boylece sormak istedigimiz her seyi sorabiliyoruz .Cok güleryüzlü sıcakkanlı .Mesajla iletisim kurma imkanı tanıyor, danısanlariyla cok ilgili.Alanında cok basarılı herkese tavsiye ediyorum.Gül hanimla ciktigimız bu yolda benim de iradem sayesinde cok basarilı olduk simdi bol bol alısveriş yapıyorum .Eskiden begendigim kıyafetlerin bedenini bulamadıgımdan alamiyordum simdi m beden oldugum icin istedigim herseyi alabiliyorum Bu da harika bir duygu.Sizde bu duyguyu tatmak istiyorsaniz sizinde yolunuz gül hanimdan mutlaka gecmeli.
     2 Beğeni    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111976
Gül hanımla yaklaşık 3-4 aydır tanışıyoruz biz kendisiyle kilo koruma programı için tanıştık ben ideal kilodaydım ve kendisine kilomu hep kontrol altında tutmak için ve her ay düzenli ölçüm yaptırmak ve kilo almamak amacıyla gitmeye başlamıştım bu konuda beslenme bilgim oturmamıştı besin değişimlerini yapamıyordum Gül hanım sayesinde o gün kaçamak yaptığımda nasıl dengelemem gerektiğini öğrendim kendisinden çok memnun kaldım şu an hala aylık kontrollerimize devam ediyoruz ☺
     Beğenin    
Gizem ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110793
Gül hanım ile tanıştığımız için çok ama çok mutluyum.Öncelikle belirtmeliyim ki amacınız doğru beslenmeyi öğrenmek ve bunu bir yaşam biçimi haline getirmek ise kesinlikle Gül hanım ile tanışmalısınız.Şok diyetlerden uzak,iş yerimde dahi kolaylıkla sürdürebileceğim bir diyet listem oldu. Bu benim için çok önemliydi.Kısa zamanda hızlıca verilen kiloların geri alınacağını ve sağlıksız olduğunu öğrendim.4 ay gibi bir sürede toplamda 10 kilo verdim ve dediğim gibi ömür boyu sürdürebileceğim sağlıklı beslenmeyi öğrenerek bunu bir yaşam biçimi haline getirdim.ilgisi alakası her zaman ulaşılabilir olması da benim için çok önemli bir ayrıntıydı.Diyet sürecin de hiçbir şekilde aç kalmadım ve strese girmedim.Gün içinde yapılan kaçamakların, tatlı krizlerinin yerine neleri koyabileceğimi ve nasıl telafi edebileceğimi koruma programı ile öğrenmekte diyet yolculuğumun en büyük bonusu oldu.Kendisine bu vesile ile tekrar çok teşekkür ediyor ve gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Serhat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2019
TavsiyeNo: 108950
Gül Hanım'ı bir arkadaşımın tavsiyesi ile tercih ettim.Yaklaşık 3,5 ayda 12 kilo verdim.Çok sık seyahat eden ve diyet listesine uymakta zorlanıyordum fakat kendisi bana o kadar güzel diyet ve program yazdı ki..Seyahatlerime rağmen kolaylıkla bulabileceğim ve uygulayabileceğim bir program oldu.En önemli özelliği bence diyet yaptığınızın farkında bile olmuyorsunuz.Her hafta düzenli kontrol etmek istiyor.İlgi ve alakasından çok memnun kaldım.Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Herşey için teşekkür ediyorum Gül Hanım..
     Beğenin    
Simge SeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 104977
2014'ten beri tanıdığım desteğini aldığım sayesinde çok kilo verdiğim kahramanım :) arada 2 senede hiç kilo almadım ancak masa başı bir işte çalıştığım ve hunharca yediğim için geri aldığım birkaç kiloyu tekrar kaybedebilmek için koşa koşa yanına gittim şuan yine mükkemmel bir şekilde aç kalmadan zayıflıyorum ve gül hanım asla kibarlık samimiyet ve asalet çizgisinden bir gram kaybetmedi tanıdığıma çok mutlu olduğum çok saygı duyduğum birisi ve tamamen sizin çalışma, yaşam düzeninize uygun olarak bunu başarıyor kendisine çok ama çok teşekkür ederim <3
     Beğenin    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2018
TavsiyeNo: 102433
Gül Hanım 'a danışmadan önce diyet yaparak zayıflanacağına inanmıyordum. Ablamın tavsiyesi üzerine Gül hanımdan danışmanlık hizmeti aldım. Çok güler yüzlü ve Çankaya'nın davrandı. Kişinin hayat tarzına göre kişisel diyet listesi çıkardı. Gül hanımın verdiği listeye ve önerilerine uymaya çalıştım. Hafta hafta aç kalmadan yavaş ve emin adımlarla zayıfladım 6ay da 19 kilo verdim kendisine çok teşekkür ediyorum. Şimdi koruma programındayım inşallah bu formumu koruya bilirim.
     1 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100280
bi arkadaşımın tavsiye etmesi nedeniyle gittim. kendisinin nasıl kilo verdiğinin hikayesinden çok etkilendim. yemek yemeyi çok seviyorum diyet yamamam dememe rağmen kilo verme sürecini dinleyince denemeye karar verdim. iyiki de Gül Hanıma gitmişim. 2017 mayıs ayından bu yana yaklaşık 16 kilo vermenin ve bunun nasıl korunacağını öğrenmenin inanılmaz mutluluğunu yaşadım sayesinde. ilk randevuda '' kilo vermenin dışında beslenmenin yaşam tarzı olmasının önemli olduğu'' nu söylemesinden çok etkilendim. Karşılıklı olarak yaşam tarzıma göre yemek saatlerini ve yemek listesini ayarlaması diyet yapmamı ve yaparken de zorlanmamamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. diyet yapmayı isteyen ve düşünen herkese de tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Mehtap GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100014
Sevgili Gül Hanım ile 2017 Mart ayında tanıştık.3 aylık çok keyifli ve hiç sıkılmadan zorlanmadan aç kalmadan bir program uyguladık.Kendi yapım gereği alengirli şeylerden hoşlanmam.Evdeki malzemelerle herkesin yediği şeylerden yiyerek sağlıklı Ve bilinçli beslenmeyi öğrendim.Araya yaz tatili girdi ve biz 3 ay görüşemedik.Döndüğümde kilo almadan tam tersi vererek -5 kilo ile geri döndüm.Yani toplamda 12 kilo verdim.Hayatımda ilk defa 59 kiloyu gördüm tartıda:)) Şuan koruma programına geçeceğim.Desteği,sakinliği,tatlılığından ötürü güzel doktorum Gül hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    
Arzu ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99385
Spor salonuna gitmeme rağmen 3 ayda 1.3 kg zor vermiştim. Gül hanımla Nisan ayında tanıştım. Kendisinin destek ve tavsiyelerine uyarak 5.5 ayda tam 16 kg verdim. Şu anda koruma programı süresince görüşmeye devam ediyoruz. Sayesinde doğru beslenmeyi ve sağlıklı yaşamayı öğrendim. Süreç benim için hiç sıkıntılı olmadı. Kendisinin ılımlı ve sakin yaklaşımı bu diyette sabırla devam etmemi sağladı. Kilo verdiğim için artık daha rahat hareket ediyor ve daha mutlu yaşıyorum. Kilo sorunu olan veya olmayan kişilerin doğru beslenmeyi öğrenebilmeleri açısından kesinlikle Gül hanımla tanışmalarını tavsiye ediyorum. Bundan sonra yaşam sayesinde daha güzel. Kendisine buradan çok teşekkür ediyor, başarılarının devamini diliyorum.
     1 Beğeni    
Müşerref D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99198
Gül hanımla programımızı tamamlayalı uzun süre oldu ancak bugün tekrar tartıya çıkıp baktığımda verdiği listeler tavsiyeler sayesinde hala kilomu koruyabildiğimi farkettim. Onun insanı yormayan, aç bırakmayan hatta neredeyse normalden bile fazla yediğim listeleri sayesinde 9.5 kilo verdim. Diyet yapmak zordur derler, sıkar yorar derler ama Gül hanımla bu pek mümkün değil :) Mesleğim gereği sürekli hamur işi ve çikolatalarla haşır neşir olan biri olarak Gül hanımdan sonra bunlara hiç ihtiyaç duymadım, hiç canım çekmedi neredeyse. Kendisiyle tanıştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi. iyi ki tanımışım sizi, çok teşekkürler :)
     7 Beğeni    
Tuğçe Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98020
Gül Hanım ile yollarımız Şubat ayında kesişti ve gerek bana verdiği listeler olsun, gerek ettiği tavsiyeler ve değişim listeleri ile olsun sayesinde tam 13 kilo verdim. Kendisi çok zarif, kibar konuşan, doğru bilgiler verip hep hedefe yönlendiren bir doktordur. Motivasyonunuzu yüksek tutarak sizi belirlediğiniz hedefe yakınlaştırır. Hamileliğim dolayısıyla da bana bir çok faydalı bilgiler verip doğru bildiğim yanlışları düzeltmiştir. Gül Hanım'ı normal kilo sınırlarında olmayan herkese tavsiye eder, beni sağlığıma kavuşturduğu için de kendisine çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
H. Tuba Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97984
Sevgili Gül hanım elbette bütün uzmanlarımız bizim sağlığımız için emek harcıyorlar hiçbirinin yardımlarını unutamam....ama siz sakin ve naif sesinizle bize çok iyi geliyorsunuz.Bu kadar nazlanmamıza rağmen,sabırla bir annenin veya bir ablanın ilgilendiği gibi ,bizimle ilgileniyorsunuz.Böyle olunca size gelirken bir çocuk gibi heyecanlanıyorum ..başarınca tebrik ettiğiniz an acayip mutlu oluyorum.Teşekkürler..iyi ki varsınız iyi ki yolum sizinle kesişti
     2 Beğeni    
O. Öncel MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96166
Öncelikle kendisine teşekkür ederim. 108 kilodan 83,5 kiloya düşebilmemi sağladı. Mesleğini severek yapan biridir. Diyet yapmak zor ve sıkıcı bir durumken, diyeti size kolaylaştıran ve alternatifler sunarak sıkıcı tek düze bir yemek tarzından uzak durmanızı sağlayan bir kişidir. Kilo vermek ve sağlığıma kavuşmak yanında sağlıklı ve düzenli beslenmeyide öğrettiği için tekrar teşekkür ederim. Ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve şimdi sizlere tavsiye ederim. Güleryüzlü ve güçlü motive yönüyle iyi bir diyetisyen.
     2 Beğeni    
Jülide
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2017
TavsiyeNo: 95630
Merhaba, arkadaşımın Gül Hanım'a giderek aç kalmadan 12 kilo vermesi beni hayrete düşürmüştü.Çok fazla kilom olmamasına rağmen yine de kendim veremiyor kilo almaya devam ediyordum. Ta ki 4 ay önce diyet yapmaya karar verip Gül Hanım'la tanışıncaya kadar :) Güler yüzlü samimi yaklaşımlarıyla hiç sıkılmadan hiç aç kalmadan 3 ayımız keyifle geçti. Toplam 5 kilo verdim oradan mutlu bir şekilde ayrıldım. En önemlisi bana doğru beslenmeyi ve öğünler arası dengelemeyi öğretti. Şuan kilomu kendim koruyorum ve çok şükür çok iyi gidiyor :) kilo veremem lafına artık inanmıyorum. Sizde kilo vermek yada almak mı istiyorsunuz? Gül Hanım'la tanışmak için geç kalmış değilsiniz :) Umarım Gül Hanım'ın odası yine alt kattaki aydınlık ve geniş odaya alınır.Kendisine başarılarının devamını diliyorum sevgilerimle..
     2 Beğeni    
Ali ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94157
merhabalar gül hanım ile tanışmam arkadaşımın tavsiyesi ile oldu.bu zamana kadar fazla kilo ile ilgili hep bireysel bir şeyler yapmaya çalışıyordum arkadaşımın kilo vermesi büyük değişimi benide etkiledi gül hanım ile çalışmaya başladıktan sonra (aç kalmadan)13 kilo verdim diyet süresi boyunca hiç sıkılmadım ve çokta kendimi kısıtlamadım hem sağlıklı hem aç kalmadan bu kadar kısa zamanda bu kiloyu vermek hayal edilir bir şey değildi kilo ile problem yaşayan ve çeşitli yollar deneyen kişilere tavsiyem mutlaka gül hanım ile tanışmaları çok başarılı ve işini çok iyi yapıyor.
     5 Beğeni    
Gözde GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94030
Öncelikle; Gul hanımla tanışmam, arkadasimin tavsiyesi uzerine gitmemle oldu. İşini bilerek ve severek yapiyor... bana uyguladigi diet programı olumlu sonuç verdi. Çok olumlu, sakin, samimi, konuşkan bir kişi. Şimdi ise beni kendimle bıraktı, herzaman kendisine wsaptan sorum olabileceğini düsunerek cep telf.da verdi. Bana kattiklari beslenme alişkanliğim degisti, hiç aç kalmadan herseyi yiyerek az da yuruyusle hedefimize ulastik...kendini iyi hissediyorum... ne yapmam gerektigimi bilerek yiyip içıyorum... ilk sporla kilo vermeye zorladim kendimi ama hep kilo aldımm.... işin sırrı %70 doğru beslenmede ve %30 da sporda. Hakkını odemeyem.... İlk gittigimde odası alt kattaydı, daha ferahtı dısarı bakıyordu, sonradan gittiklerimle yukarıya odası taşınmıştı ...çok kücuk ve dar bir oda! Bence Gül hanim daha ferah ve buyuk odayı haķediyor...hele birde yanınızda birisi varsa ...3 kişinin oturabilecegi konumda değil. Çok tesekkur ederim Gül hanımcım. Saygılarımla,
     5 Beğeni    
Mine ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93740
Diyetisyen Fadime hanımı internetten araştırmamda buldum, hakkındaki yorumlar samimi geldi, kilo almak benim için kabus gibiydi, gittikçe artan kilom için birşeyler yapmaya karar verdiğimde fadime hn görüştüm, diet fikri herzaman itici gelirdi, yapabileceğimi hiç düşünmezdim, Fadime hn sayesine 3,5 ay gibi süreyle ideal kiloma indim, hiç aç kalmadım, aksine ilk listemi görünce bu kadar yersem kilo alırım diye düşündüm, ama her hafta kilolarım eksildi, kendisinden aldığım güzel enerji ve pozitif tavırları bu süreci iyi geçirmemi sağladı, kendisine gerek telefonla, getek mesajla aklıma gelen her konuda yardım istediğimde anında cevap buldum,kendime yaptığım en büyük hediye oldu, kendimi hiç bu kadar iyi hissetmedim, teşekkürler.Yolunuzun Fadime hn kesişmesini isterim kilo ile probleminiz varsa.DiyetisyenFadim Gül Alkaya hn size çokkk çokkk teşekkür ediyorum hayellerime kavuşturduğunuz için , sevgiyle.
     4 Beğeni    
Aylin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92795
Merhaba, Daha önce,interneten bulduğum diyetlerle ve kafama göre diyet yaptığım için kilo veremiyordum,oturarak çalışmamından etkisinden dolayı,spor yaparak sadece sıkılaşıyordum..Gül Hanım ile tanışmam diyetisyen araştırırken,tavsiye yazıları okudum ve inandırıcı geldi. İş yerime yakın olduğu için tercih ettim,yaklaşık 1,5aydır kendisiyle birlikte beslenme programımı düzenliyoruz,,verdiği diyet programı sizi zorlamadan ve sıkıcı olmadan , aç kalmadan her zaman bulabileceğiniz yiyeceklerdir...Bugünde aldığım sonuçlara göre ve kilo verdiğimi gördüğümde doğru yerde olduğumu anladım, çok kilolu biri değildim ama yaklaşık 5 kilo verdim,,, daha programım devam ediyor..arada kaçamak yapmazsanız daha fazla verebilirsiniz:):)çok makarna ve tatlı seven biri olarak Gül Hanım'ın tavsiyeleri üzerine canım bile çekmiyor.Kendisine güler yüzü ve ilgisi için teşekkür ederim. Sevgiler.
     2 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88832
MERHABALAR; "Başkasının şikayeti,sizin hayaliniz olabilir." Diyetisyenim Fadime Gül ALTAN hanımla yaklaşık 3 ay önce tanıştım.Herkesin korkulu rüyası olan kilolar benim hayalimdi.Gül hanımla tanıştığımda 24 yaşında 41 kg'dım.Ve bu durumdan oldukça rahatsızdım.Diyetisyenim sayesinde kişiye özel hazırladığı programıyla sıkmadan şartlandırmadan hedefimiz olan kiloya ulaştım.Şu anda 49 kiloyum. Hayallerimi gerçeğe dönüştürdüğü için sonsuz teşekkürler ediyorum. Benim hayalimi gerçekleştirdiği gibi daha nicelerinin derdine çare olmasını ve mesleki hayatındaki başarılarının devamını diliyorum. SAYGILARIMLA...
     3 Beğeni    
Birhan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88533
yaklaşık 2,5 ay önce 96 kilo olarak başladığım ve ilk iki haftasını zorlansamda şu anda Gül hanım sayesinde 13 kilo verdim. İnsulin direncim yuksekti, kilo verince değerlerim normale düştü. ben ki spor yapmadan bu kadar kilo verdim ve yemek alışkanlığımı değiştirdim.gül hanım bana bir çok şey öğretti. metobolizmam da daha hızlı çalışıyor, verdiği 2 günlük degişik diyetlerin çok faydasını gördüm.... eger kilo sorununuz varsa kesinlikle tavsiye ederim ...
     4 Beğeni    
Arda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88116
Diyetisyen gül hanım ile ocak ayında sağlık problemlerim ve kilo sorunumla ilgili görüşmek üzere çankaya tıp merkezinde tanıştım. Sıcak ve ilgili yaklaşımı ve konuşmalarımız sonucunda dört aylık diyet programına başladık. kan tahlil sonuçlarım pek iyi değildi , kolestrolüm , triglisitim , şekerim yüksek değerlerdeydi. uzun zamandır tansiyon hastasıydım.Beni çok sıkmayacak sevdiğim yiyecek ve içeceklerede yer veren bana özel bir program hazırladı,ilk haftalar hızla kilo verdim fakat sonradan yavaşladı hatta birkaç hafta hiç veremediğim hatta aldığım bile oldu bırakmak istediğim bile oldu , fakat sabırla olacağını başaracağımı bana inandırdı. Şimdi 17 kg ye yakın kilo verdim.kan sonuçlarım hepsi düzeldi. tansiyon ilaçlarından birini bıraktım.Spora başladım ,ve en önemlisi böyle daha mutluyum.kendisine verdiği destek ten dolayı çok teşekkür ediyorum. Şu an koruma programındayım , nasıl beslenmem gerektiğini artık öğrendim,bu benim hayat standartım oldu. Ve şunu eklemek istiyorum daha öncede 4 defa diyetisyenle daha çalışmam oldu,fakat bu kadar sağlıklı ve disiplinli zayıflamamıştım.
     2 Beğeni    
Aydın ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2016
TavsiyeNo: 86928
merhabalar öncelikle kendisine çok teşekkür edrim.çünkü gut hastasıyım ve diğer tahlil sonuçlarımda kötüydü ayrıca sigarayı bıraktığım için bir hayli kıloda almıştım.kendimce diyet yapmaya başladım fakat kilo veremedim ve gut ağrılarım hiç azalmadı bunun üzerine diyetisyene gitmeye karar verdim ve daha önceleri göz diş ve ortepedi servislerine gitmiş olduğum çankaya tıp merkezindeki diyetisyen gül hanıma danışmaya gittim ve diyet yapmaya karar verdik ve şikayetlerimi dinledikten sonra tahlillerimi inceledikten sonra iki aylık bir diyet programı uyguluyacağını anlattı ve şu anda daha bir buçuk aylık sürede ne gut ağrım kaldı ve istenilen kioya düşüldü ve hiç aç kalmadan bunları gerçekleştirdiği için ve tekrar sağlıma kavuştuğum için gül hanıma tekrar teşekkür eder işlerinde başarılarını dilerim.
     1 Beğeni    
Aysun USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2016
TavsiyeNo: 86682
troidlerimin az çalışması sebebi ile son zamanlarda metabolizmam oldukça yavaşlamıştı....bu yuzden aldığım kilolardan dolayı profesyonel yardım almaya karar verdim....arkadaşımın tavsiyesi üzerine Gül hanıma başvurdum......kişiye özel uyguladığı dıyet sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede hiç sıkılmadan ve zorlanmadan hedeflediğim kiloya ulaştım....ezbere listeler düzenlememesi ve aklınıza takılan her soruyu whatsap üzerinden sürekli en kısa zamanda cevaplaması benim için büyük avantaj oldu.....ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum....
     3 Beğeni    
Ramazan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85759
Merhabalar, Oncelikle Kendisine cok teşekkür ederim, Kendimi iyi hissetmiyodum giydigim gomleklerim olsun Arkadas cevrem olsun hepsinin ortak soylemi kilo ver kilo ver, Bende bi uzmana danismak istedim ve tavsiye uzerine geldigim bu bolumde Gül hanimdan destek aldim 3 haftada 4 kilo vererek bu diyei yaparken hic sıkılmadan, eziyete donmeden diyet yapmayi sevdiren bir uzman, destek almak gercek anlamda mukemmel bisey. Kendisine cok tesekkur ederim. Kendinize iyi bakin..
     4 Beğeni    
Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80943
Yıllar önce diyet yapmıştım ancak aldığım kortizonlu ilaçlar nedeniyle kiloları fazlasıyla geri aldım. 1 sene içerisinde kendime göre bir diyet uyguladım 12 kilo verdim ancak süre çok uzun ve diyetisyen kontrolünde olmayan bir kilo kaybının zamanla tekrar geri alınabileceğini biliyordum. Bu nedenle profesyonel destek almak için araştırmalara başladım. Birkaç tane diyetisyene gittim hiçbiri beni tatmin etmedi bazıları ise aşırı derecede pahalıydı. Gül hanımdan randevu aldım dahiliyeden gerekli testler yapıldıktan sonra kendisine 1 haftada yediğim çikolata dolu listeyi verdim. Biraz muzip bir hastayım, çocuk gibi arada kaçamaklar yapıyordum :) Gül hanımla konuştukça ve her hafta görüştükçe muzipliği bırakıp bu konuda ciddileştim. Kendime bir tarih belirledim. Arada kapadokya ve italya seyahatlerine gitmeme rağmen dönüşümde çok fazla kilo almayıp kontrolü elden bırakmadım. Ve sonuç olarak 4 ayda 16 kilo verdim. Halen kendisiyle tedaviye devam ediyoruz. Gül hanım sabrınız, sürekli 7/24 whatsapptan verdiğiniz destek ve motivasyonunuz için teşekkürler. Kilo vermek hayal değil !
     2 Beğeni    
Cihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80551
Gül Hanıma tanıdığımın tavsiyesiyle gittim 3 ayda 10 kilo verdim ve istediğim kiloya ulaştım hemde aç kalmadan liste dışına çıkmamak şart korumada çok önemli yapacağınız tek şey verilen listeyi uygulamak liste dışına çıktığınız zaman yapılan dietin bi anlamı olmuyor. Arada sırada liste dışına çıktığınız zamanda kilo alırsanız Gül hanımdan uyarıyı alırsınız :) ben inanılmaz motive olmuştum mesela hırsı yapmıştım o hafta yürüyüş koşu yaparak aldığım kilonun iki katını vermiştim Kısa sürede istediğim kiloma ulaşmamda yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Hafize
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79805
Gül hanımı internet ortamında yazılan tavsiye yazılarından öğrendim. Yıllardır diyet yapmama rağmen, verdiğim kiloları hemen geri alıyordum ya da hiç veremiyordum. Gül hanımla olan diyet yolculuğumuzda beslenme alışkanlıklarım tamamen değişti, sağlıklı beslenmeyi, neyi ne zaman yemem gerektiğini öğrendim. Verilen diyet listesi sayesinde, üç ayın sonunda 10 kilo verdim. Şu an boyuma göre ideal kilodayım ve kendimi daha zinde, daha genç hissediyorum. Gül hanımın diyet boyunca destekleyici tavırları, güler yüzü sayesinde verdim kilolarımı, TEŞEKKÜRLER GÜL HANIM.
     1 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75135
Bundan 3 ay önce kilo ALAMAMA problemimden dolayı bir tanıdığın tavsiyesi üzerine Diyetisyen Gül Hanıma başvurdum.Gerekli testler yapılıp ilk hafta normal (diyet dışı) yeme alışkanlığım takip edildi.İkinci hafta diyete başladım ve ilk hafta tamamen benim düzensizliğim yüzünden bir fayda göremedim.Takip eden haftalarda bana uygun verilen diyete düzenli bir şekilde devam edip 3 ayda 5 kilo aldım ve şu an istediğim kilodayım.Eğer yeme alışkanlıklarınızı verilen diyet listesi doğrultusunda disiplinli bir şekilde takip edip uygularsanız sizde istediğiniz kiloya kesinlikle ulaşabilirsiniz.Yardımlarından dolayı Gül Hanıma teşekkür eder , kilo problemi olanlara kendisini şiddetle tavsiye ederim...
     2 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73350
Merhaba, kilo problemim olduğu için bir uzmana başvurmaya karar verdim. Tavsiye yazılarını okuyarak gittim Gül Hanım'a gerçekten çok memnunum 4 ay gibi bir sürede yaklaşık 18 kğ verdim. Şuan 36 beden giyiyorum ve kendimi çok seviyorum. Gül hanım bana gerçekten herşeyi öğretti yani yemek yemeyi öğrendim. Ne yesem yarıyor diyenlerdendim ama işin özü öyle değilmiş çok sağlıksız besleniyordum ve sürekli kilo problemim vardı. Inanın ne yeseniz yaramıyor yediğimiz şeyleri bilmeden yiyoruz sonra neden kilo alıyorum aslında çok da yemiyorum diye yakınıyoruz sizde benim gibi düşünüyorsanız Gül Hanım'a uğramanız şart hiç aç kalıcam diye korkularınız olmasın günde 6 öğün yiyerek çok güzel kilo veriyorsunuz. Üstelik sağlıklı olarak yapıyorsunuz bunu ve şunu da söylemeden geçemicem çikolata bile yiyorsunuz nasıl mı sorunun cevabı için Gül Hanım'a uğrayın derim. Ayrıca işini gerçekten güleryüzle ve sevgiyle yapan nadide insanlardan biri..... Çok teşekkürler.
     7 Beğeni    
Betül Akıncı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70690
Kilo problemimle baş edemediğim için bir uzman yardımı almaya karar verdim ve Gül Hanım' a gittim.kilo verme konusunda çok karamsardım.Gül Hanım'ın cesaretlendirici konuşmaları ve iyimserliğiyle karamsarlığım kısa sürede geçti. Kilo verdikçe hırslandım.Ve sonunda başardım.Şuanda çok mutluyum aynaya baktığımda artık kendi görüntümden rahatsız değilim.Tekrar kilo alırmıyım korkusunu da yavaş yavaş yeniyorum.4-5 ayda 11 kilo verdim.Tek başıma sağlıklı bir şekilde bu kadar kiloyu veremezdim.Bir de tabi kiloyu koruma problemi var.Çok şükür koruma programım da başarılı geçti.Gül Hanım çok sevecen ve kibar biri. Herşey için ona çok teşekkür ediyorum.Tereddüt etmeden Gül Hanım'a gidebilirsiniz.Sağlıksız diyetlerle onun bunun lafına bakarak hiç vakit kaybetmeyin derim.
     3 Beğeni    
I.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68726
42 yaşındayım.Kendi çabalarımla kilo vermek ızdırap verici ve başarısız olunca sağlıklı kilo verebilmek amacıyla bir diyetisyen uzmana başvurmaya karar verdim.Yeme içme alışkanlıklarımı yeniden şekillenmesi için uzman diyetisyen Gül Altan Hanım'dan randevu alarak öngörüşme ile birlikte diyete başladım.Daha önce hiçbir diyetisyene gitmemiş biri olarak 90 günde 16.5 kilo verince de yıllardır çektiğim kilo fazlalığı sorunum ortadan kalktı. 2 yıldır hasta olarak girip çıktığım sağlık merkezinde daha önceden doktorlarımın ve kardeşimin yaptığı "aslında diyetisyen kontrolünde çok daha sağlıklı ve başarılı diyet yapabilirsin" tavsiyelerine uymadığıma çok pişman oldum.Öngörüşme randevusundan 90.güne kadar hep olumlu ve asla alınganlığa sebep vermeyen konuşma tarzı beni her zaman motive etti. Benim için hayal mahsulü olan 90 günde beslenme alışkanlığımı baştan aşağı değiştirmesi sağlıklı beslenmeyi çok sade kelimelerle hiç dallandırıp budaklandırmadan öğretmesi,daima güleryüzlü olması ve içten konuşması bir diyetisyenden öğrenilebilecek en güzel derslerlerdi. Kendisine iş hayatında ve özel hayatında çok büyük başarılar dilerim.Hayatta başkaları için iyilik etmenin ve dua etmenin zorlaştığı günümüzde en büyük dualarım onun sağlığı mutluluğu ve başarısı için. Kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Feyza
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68682
Yaşım 14 . Gerçekten kendimden beklemeyen bir performans gösterdim Fadime Gül Altan sayesinde .2.5 ayda 7 kilo verdim . İlk başlarda aç kalırım diye korkuyordum ama verdiği diyet listesiyle yediklerimden daha az yiyerek doyabildiğimi anladım . Motive edici ve Güler yüzüyle onun sayesinde güzel bir sonuç elde ettik . Çok hareket eden birisi değildim artık yürüyorum günlük olmasa sporumu yapmaya çalışıyorum . Çok ilgili bir uzman . Eskiden mutsuzdum şimdi çok mutluyum . Herkese de tavsiye ediyorum .
     Beğenin    
Aylın
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67981
gul hanımı siddetle tavsiye ediyorum benkı oturarak 12 saat calısan bırıydım ve hıc spor yapmadan ılk oylesıne gıttıgım ama daha sonra sonuc aldıkca hırsandıgım ve gul altanın basarısıyla 80 kg 60 kg dusmeyı basardıgım hastasıyım ve aynı sekılde arkadasımda benımle basladı oda aynı basarılı sonucu aldı ve gonderdıgım tum cevrem memnun kaldı yeterkı gul hanıma ınanın ve tafsıyelerıne uyun ıtıraf edıyorum arada kacamaklarım oldugu halde ac kalmadan gece vardıyasında bıle yemek yıyerek zayıfladım kendısıne cok tesekurler...
     1 Beğeni    
Dorukhan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63763
Merhaba,Gül hanımın bana uyguladığı diyette önceleri gerçekten çok stres yapmıştım.Ama şimdi diyet benim için bir kısıtlama değil beslenme tarzı oldu.Gül hanım sayesinde 10 haftada tam 15,2 kilo verdim dahada vericem.Tabii bunda Gül hanımın payı çok büyük gerek güler yüzlülüğü,samimiyeti ve içtenliği ile size diyetinizi zorlama yoluyla değil zevkle yaptırıyor.Size haftalık liste oluşturuyor ve canınız çeken yemekleri (ölçülü) bir şekilde listenize ekliyor ve sizin ne yiyip yemeyeceğinizi ayarlayıp diyeti en kolay hale getiriyor.Hatta bana sebze yeme alışkanlığını bile kazandırdı.Her şeyden ölçülü yiyebileceğiniz bir listeyi size ayarlıyor ve çok kolay kilo veriyorsunuz.Kesinlikle tavsiye ederim ve burdan tekrar Gül Hanım'a çok teşekkür ederim..
     3 Beğeni    
Kemal TaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62975
Uzun zamandır kilo sorunum vardı.Kendim yaptığım denemelerde 1-2 kg verip sonra daha fazlasını alıyordum.Dıyetisyene gitmeye karar verdim.İşyerime yakın olması sebebiyle Gül Hanım ın çalıştığı kuruma gitmeye karar verdim.İyi ki de öyle yapmışım.Gül Hanım güleryüzlü,anlayışlı,size çok doğru yol gösterip iyi motive eden bir diyetisyen.Ben başlarken çok umutlu değildim.Beni aç bırakacak çok katı sınırlar koyacak,ben de yapım gereği bu kurallara uyamayacağımı düşünüyordum.Fakat Gül Hanımın bana verdiği listeyi uyguladığımda aç kalmadığımı,beni hiç zorlamadığını gördüm ve motıvasyonum arttı şu an 2.5 ayda 9 kg verdim.Şu an korumadayım.Bir daha kilo alacağımı da düşünmüyorum.Çünkü Gül Hanımın bana öğrettiği doğru beslenme şekli her şeyi kolaylaştırıyor. Katı kurallar yok değişim listeriyle istediğiniz her şeyi doğru bir şekilde tüketebiliyorsunuz.Dengeli beslenmeyi öğreniyorsunuz. Gül Hanım a çok teşekkür ediyor, diyetisyen arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Hasibe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62388
Yaklışık 3-4 senedir kilo sorunu yaşıyorum. Zayıflama ilaçları bile kullandım. Evet zayıflanılıyor fakat fazlasıyla alınıyor. Geçen sene başka bir diyetisyene gittim. İstediğim sonuca varamadım. Diyetisyenlere olan güvenim kaybolmuştu. Taa ki arkadaşımla konuşanana kadar. Gül hnmı tavsiye etti. Kendisine 4-4,5 ayda 15 kilo verdirdiğini söyledi. Vee bende başlayalı 2,5 ay oldu 8,5 kilo verdim. Hayatımda çok şey değişmeye başladı. Aynaya bile bakamıyordum. Şimdi aynayla barıştım. Ve en önemlisi kimseye kilomu söyleyemiyordum. Diyete 78,5 kiloyla başladım. Ve herkese rahatlıkla söyleyebiliyorum. Olmayan kıyafetlerime bile girebiliyorum..uzun zmndır görmeyenlerin verdiği tepki beni çook mutlu ediyor. Burdan gül hanıma çok teşekkür ederim.. İyiki yolum sizinle kesişti...
     2 Beğeni    
Vildan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61767
Merhaba, Ben Gül hanımla işyerindeki bir müdürümün tavsiyesi üzerine tanıştım. Gül hanımın sayesinde 91 kilodan 6 ay gibi bir sürede 75 kiloya inmeyi başardım. Şimdi korumadayım. Sonbaharda 2. hedefim için tekrar kendisine gitmeyi düşünüyorum. O beni bırakmadıkça ben onu pek bırakmayı düşünmüyorum artık :) Çünkü yemek yemeği seven bir aileyiz. Motivasyonumu onun sayesinde koruyorum ve her gittiğimde mutlaka yeni bir şeyler öğreniyorum. Güleryüzlü, içten, samimi yaklaşımıyla kendimi iyi hissettiren Gül Hanıma buradan çok teşekkür ediyorum. iyi ki varsınız Gül Hanım... Sevgi ve saygılarımla...
     3 Beğeni    
Mustafa KeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61289
Fazla kilolarım vardı. Diyetisyen yardımı ve kontrolünde kilo vermeye ihtiyaç duydum. Kendisini arkadaş tavsiyesi ile buldum. Çok memnun kaldım. 2 ayda yaklaşık 12 kilo verdim.Çok arkdaş canlısı,güler yüzlü ve insanlara yardımcı kişiliğinin ön planda olduğuna inanıyorum. Eğer siz de kendinizi değiştirmek adına kendi isteğinizle bir diyetisyene gitmek istiyorsanız bence mutlaka Gül Hanım'ı tercih edin.Samimiyeti ve pozitif enerjisi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Gitmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Yalçın KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60783
Gül hanımla çalıştığı kurumdan aldığım genel sağlık taraması sonucu tanıştım. Yapılan tahlilleri değerlendiren doktorlar çıkan değerler yüksek ve sağlıksız buldular ve kilolarımdan kurtulmam gerektiğini ifade ettiler. Aslında bende kilolarımdan şikayet eder vaziyetteydim ,Kartal Yuvasından aldığım nostalji triko formanın en büyük numarası L bedendi ve 3XL beden biri olarak üzerimde berbat duruyordu. Şöyle izah edeyim tombul tüpe geçirilmiş çubuklu forma gibi. Daha fazla araştırmadan sağlık kontrollerimi yaptırdığım kurumdaki diyet uzmanına gittim ve Fadime Gül Altan hanımla tanıştım. Açık söyleyeyim ilk anda bende sıcak bir izlenim bırakmadı. Hatta çok soğuk geldi. Tabi bunun çeşitli nedenleri olabilir Öncelikle ;1-Kendisi bir sağlıkçı ve sağlık kuruluşuna gitmek zorunda kaldıysanız pek iyi şeyler söylemiyorlar. 2-Bana obez olduğumu ve fiziki yaşımın normal yaşımdan 10 yaş daha fazla olduğunu söyledi. 3-Şimdiye kadar alıştığım bir takım alışkanlıklarıma müdahale edeceğini hissettirdi vs vs yani kendisine ısınmamam için daha başka sebepler de sayabilirim. Ancak Gül hanımın ilerleyen haftalarda tahlil sonuçlarıma uygun beslenme tavsiyeleri ve önerileri sayesinde 3 ay sonunda daha sağlıklı ve fit bir görünüme kavuştum. Gül hanım mesleki açıdan kendisini geliştirmesi gerektiği bilincinde bir uzman. Gelişmeleri takip ettiği katıldığı sempozyum ve eğitimlerden anlaşılıyor. Görünümü yapmış olduğu iş ile uyumlu, yani güzel bir bayan bilgili ve güvenilir. Güler yüzlü ancak ciddi ve mesafeli konuşması gerekenleri uzun uzun anlatan biri. Asistanı yok olmayabilir ancak çalıştığı kurumda kendisine daha geniş ferah ve daha göz önünde bir ofis tahsis edilmesi uygun olabilir ve hatta olmalı. Şuan koruma programına geçtik tahminen aralıklarla 2 ay daha görüşeceğiz. Son olarak Siyah-Beyaz çubuklu Beşiktaş nostalji forması üzerime çok yakışıyor. YALÇIN KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     2 Beğeni    
C.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2013
TavsiyeNo: 58942
Uzun zamandır annemle birlikte diyetisyene gitmeyi düşünüyorduk. uzun araştırmalar sonucunda (bu araştırmalara şu anda bulunduğum site de dahil...) 4 ay önce çankaya tıp merkezinde Gül hanımla tanıştık. Gül hanım samimi tavırları, güler yüzüyle kişinin "beslenme meleği" oluyor adeta. psikolojiniz bozulmadan, keyifle ve hatta arada kaçamaklarla sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz. kendinizi çoğu zaman diyette bile hissetmeden; pantolonlardan fışkıran göbeğiniz sizi terkediyor. çok şükür artık ideal kiloma indim. şu anda koruma programındayım. ve sağlıklı beslenmeyi öğrendiğim için Gül hanıma minnettarım. bir kaç arkadaşımın diyetisyen hikayelerini dinlediğimde, Gül hanımla tanıştığım için şükredip, gerçekten de şanslı olduğumu düşünüyorum. mesleğinin inceliklerini bilen, genç yaşına rağmen -genellikle yaşı büyük doktorlar tercih edilir ya hani :) - işinin ehli; o bir "beslenme virtüözü" diyebilirim. Gül hanıma ve düşüncelerimizi paylaşmamıza vesile olanlara sevgilerimi gönderiyorum. sağlıklı, mutlu ve hep formda kalmanız dileğiyle...
     5 Beğeni    
Nadire
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57988
Kendisiyle Çankaya Tıp Merkezinde tanıştım.Kan değerlerimin yüksek çıkması ve kilo sorunum olması nedeniyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştım. Kilo verme, kilo kontrolü, sağlıklı beslenme konusunda ve benim için en önemlisi hiçbir yiyeceğe yasak koymadan beslenmeyi öğrettiği için kendisine teşekkür ederim. Ayrıca gösterdiği güler yüz, sabır, ayrıntılı açıklamalar, yargılamadan yardımcı olması ve işinde de ciddi olması çok güzel. Keşke kendisiyle daha önce tanışmış olsaydım istediğim fiziğe yıllar önce kavuşmuş olurdum.::)) Gül Hanım bütün yardımlarınız için teşekkürler.
     2 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 9 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Fadime Gül ALKAYA'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : dans, spor

Sevdigi Yazarlar : poulo coelho, don brown, elif şafak, duygu asena, ahmet altan

Sevdigi Muzikler : pop, klasik, türk sanat, rock,latin

Sevdigi Filmler : parfüme,up


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Dyt.Fadime Gül ALKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Ereğli/Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2009
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Kronik Hastalıklar Anabilim Dalı Diyabet Destek Programı Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Dyt.Fadime Gül ALKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Fadime Gül ALKAYA Mesleki Videolar Videoları
-

00:13
Top