2007'den Bugüne 75,893 Tavsiye, 24,839 Uzman ve 17,063 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Hayriye ARIKAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Dyt.Hayriye ARIKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hayriye ARIKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarHayriye ARIKAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hayriye ARIKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Hayriye ARIKAN Tavsiye Yazıları Hayriye ARIKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Müge ÜLKER Fotoğraf  Dyt.Müge ÜLKER
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-02-2014
 TavsiyeNo: 66144
Hayriyecim benim üniversite hayatımda karşıma çıkıp tüm hayatımda yer alan en yakın arkadaşlarımdan birisidir. Hem mesleğine olan sevgisi hem hayata karşı duruşu hem bonkörlüğü hem de stilistliğiyle benim kalbimde çok ayrı yerdedir. Kişinin vücut yapısına göre hazırladığı sağlıklı beslenme planlamasına bir de motivasyon gücü eklenince kilo vermek çok daha keyifli ve kolay hale geliyor. Diyetisyen dışında bir abla bir kardeş edinmek istiyorsanız yolunuz kesinlikle Hayriyemden geçmeli. Başarılarının devamını diliyorum canım arkadaşım..
     1 Beğeni    

 dilşad (Danışan)
 IP: 212.156.209.YFF

06-08-2013
 TavsiyeNo: 62208
herkese merhaba... tavsiye üzerine tanıdığım bu güzel insan; zayıflatmakla kalmıyor, danışanlarına özgüven de aşılıyor. verdiği motivasyon sonrası, diyet ve sağlıklı beslenme keyifli bir alışkanlık haline geliyor.. gerçekten tüm samimiyetimle bunu yazıyorum, yemek yemek çok daha anlamlı oluyor, onun önderliğinde beslendiğinizde kilo vermek insana kendini normalden daha iyi hissettiriyor. yaklaşımı ve sıcaklığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. dostluğumuz devam ediyor. diyetisyeniniz olmaktan çıkıyor, abla arkadaş kardeş oluyor ... kilo sorunu yaşamama rağmen önerileri için hala kendisine danışıyorum. güler yüzü yeter! mutlaka gidin, tanıyın ve sözlerini dinleyin.. demek istediğimi anlayacaksınız.. sevgiler
     6 Beğeni    

 krcs (Danışan)
 IP: 78.176.63.L

04-09-2011
 TavsiyeNo: 43961
sağlıklı beslenme uzmanım,yaşam koçum Hayriye ARIKAN'a tanıştığımızdan bu yana oluşturduğu özgüven ve tavsiyeleri için çok teşekkür ederim.güler yüzlülüğü,insanı anlaması,diğerleri gibi katı kurallar koymaması diyet listelerinin kabustan ziyade sağlıklı yaşam lokantasında şefin menüsü olarak sunması hayatımın gidişatını sağlıktan yana olmasını sağladı.başarılarının devamını dilerim.Hayriye hanımı sağlıklı bir yaşamı tercih eden herkese tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 cansu (Danışan)
 IP: 85.108.185.YZJ

01-08-2011
 TavsiyeNo: 43347
kendimle barıştım ve özgüven geldi insanlaradn kaçarken artık tam içlerindeyim kendime güvenim geldi.artık kararlarımı insanlara kabul ettirebliyorum çünkü bende inanıyorum aynada başka birini görüyorum kendine güvenen başarılı ve emin işimi bile etkiledi saglıklı beslenerek ac kalmadan formumu koruyorum.beslenme alışkanlıgımı degistirdim güler yüzüyle motıve etmesi benı daha basarılı kıldı. artık yemek ıcın yasamıyorum yasamak ıcın yıyorum.neden yıyorum ne faydası ne zararı var artı ve eksı yonlerını dusunerek yıyorum.sureklı kalorı hesaplamıyorum.bana gercekten ıyı gelenlerı yıyorum.
     6 Beğeni    

 zuhal pSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.178.113.YZY

06-07-2011
 TavsiyeNo: 42884
sevgili diyetisyenim hayriye arıkan ' la biraz geç tanıştım ama olsun.....kendisi alanında oldukça başarılı olduğu için arayı kısa sürede kapattık . bu alanda yardım almak isteyen herkese önerebileceğim bir diyetisyendir. beraber geçirdiğimiz bu kısa sürede istediğim sonucu elde elde ettim . tavsiyeleri ve kazandırdığı yeme alışkanlığı sonucunda diyet yaparak değilde düzenli beslenerek hala devam ediyorum .güleryüzlü kişiliği ile her konuda çekinmeden yardım alabileceğiniz işinde uzman bir diyetisyendir .işine olan sevgisi ve bilgi birikimi ile tüm kilo vermeye ihtiyacı olan kişilere yardımcı olabileceğine yürekten inanıyorum ve kendisine çooook teşekkür ediyorum teşekkürler ...... zuhal pSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     7 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Hayriye ARIKAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hayriye ARIKAN Mesleki Videolar Videoları
-


11:54
Top