2007'den Bugüne 89,843 Tavsiye, 27,674 Uzman ve 19,689 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dilan DALGIÇ
Diyetisyen - Ankara

Dilan DALGIÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilan DALGIÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

27
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dilan DALGIÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilan DALGIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Buket ADANÇDyt.Buket ADANÇ
Okul yıllarında oldukça yakından tanıdığım, kısa zamanda İzmir' de başarısını kanıtlayıp, adından söz ettiren, mesleğini seven ve başarısını daha iler...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bireysel ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı
 
Dilan DALGIÇ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetisyen Dilan Dalgıç
Eskişehir Yolu Maidan İş ve Yaşam Merkezi A Blok kat: 11 Daire: 119 çankaya
Ankara
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dilan DALGIÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Yetişkin ve çocuklarda ağırlık yönetimi (zayıflama/kilo alma/kilo koruma)
-Gebelik- emziklilik dönemi beslenme
-Hastalıklarda beslenme
-Bebek, çocuk ve ergenlerde beslenme
-Kurumsal danışmanlık

Dilan DALGIÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
H.İ.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112829
Uzun zamandır kilo verme problemi yaşıyordum ve son dönemde artık iyice kilom arttı. 09-18.00 masa başı mesai nedeniyle açıkcası hareketsiz bir yaşam ve sadece öğle arasında yemek yemeye kalkıyoruz. Bu dönemdeki en büyük sıkıntı hareketsizlik. Diyetisyenle yaptığım görüşmeden sonra yavaş yavaş yağlarımdan kurtuldum, genel olarak memnun kaldım, toplamda 5.5kg yağ gitti ve daha rahat hissediyorum. Şuan kontrollere gidiyorum ve verdiğim kiloları almadan, mevcut kilomnu kontrol etmeye kararlıyım, tavsiye ederim.
     Beğenin    
Eren ŞAHİN Fotoğraf
Eren ŞAHİN
Temel Eğitim Bilim Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85692
Dilan hanımın 'düzenli sporu bırakmanın etkisi ile geri alınan kilolar sebebiyle' danışanı oldum. Kendisi danışanlarına yaklaşımındaki üslubu, danışanlarının durumlarına esneklik gösterebilen ve danışanına en uygun programı hazırlayabilen iyi bir uzman. Kısa süreli danışanı olmama rağmen, bu süre zarfında mesleki etikten ödün vermediğini gördüm. Ayrıca da annemin ameliyat sonrası kilo kontrolü sağlaması amacıyla yardımına başvurduk ve yine aynı şekilde olumlu etkilerini gördük, hala da görmekteyiz. Merkezi her ne kadar yoğun olsa da randevu saatlerinizi en uygun şekilde ayarlayabiliyor. Bulunduğu şehir için çok fazlaca iyi düzeyde bir Danışmanlık Merkezi olduğunu söyleyebilirim.
     5 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55655
Daha önce diyetisyene gittiğim halde klasik bir listeyi elime verip,gönderiyorlar,hiçbir şeyi benim isteğime göre yazmıyorlardı o yüzden bende hiçbir zaman o diyeti yapamıyordum.Fakat yaz tatilinde hangi arkadaşımla görüşsem Dilan Dalgıç ismini duyar oldum ve bende en azından denemek istedim. Güleryüzlü,genç,sempatik ve herşeyi benim isteğime göre eliyle tek tek yazan bir diyetisyen bulmuştum en sonunda:)benim neyi yemek istediğime çok önem veriyordu,benim için çook önemli olan çikolatayı bile gün içerisinde yiyebilecektim :) Diyete başlayalı 3 hafta oldu ve 3.2 kg verdim,üniversitede olduğum için şubat ayına kadar gelemeyeceğim.O yüzden uzun bir süre uzaktan takiple devam etmek zorundayım.. Henüz 3 hafta olduğu halde ilk kez bu şekilde diyet yapmaya istekliyim,Dilan Dalgıç her konuda her zaman yardımcı oluyor.Telefonla aradığımda bile tek tek ne yerine ne yiyebilirim bilgilendiriyor.Şubat ayına kadar tekrar Dilan Dalgıç'a gelemeyeceğim için zayıflamamın verdiği bu güzel mutluluğu bu sitede paylaşmak istedim :) İlk kez bu kadar güzel ve istekli bir şekilde kilo veriyorum.Çorum'da yaşayan herkese kesinlikle Dilan Dalgıç'ı tavsiye ediyorum.
     22 Beğeni    
Volkan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55514
Dilan dalgıç la tanışmam tesadüf oldu ben diyetisyen araştırıyordum. Dilan hanımda yeni yerini açıyordu. başladığımda marttı sanırım. 97.900 kg dım. bel çevrem 119 cm di haziran ayına kadar devam ettim.haziran ayında tayinim çıktı İzmir'e yerleştim. en son bıraktığımda 79.900 dü ev 98 cm di bel çevremde. çorum çivarındakiler gönül rahatlığın ile gidebilirler. bu arada Dilan hanıma çok teşekkürler hem kilo verdirdiği hemi de İzmir de Beni Diyetisyen Buket ANDAÇ hanımla tanıştırdığı için.
     7 Beğeni    
Betül ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54221
Dyt.Dilan Dalgıç alanında kendini çok iyi geliştirmiş yetiştirmiş ve genç, başarılı diyetisyenler listesine adını yazdırmıştır.Hem çok yakın arkadaşım hem de ilk diyetisyenim olan Dilan Dalgıç sayesinde 12 kilo verdim.Üstelik mezun olmasına henüz bir sene varken.Bir çok doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti ve düzgün beslenmeyi hem disiplinli hem de eğlenceli hale getirerek yaşam kalitemin yükselmesine yardımcı oldu.Artık daha bilinçli besleniyorum ve daha mutluyum.Dyt.Dilan Dalgıç ı tavsiye ediyorum çünkü Sorularınız cevapsız, sorunlarınız da çözümsüz kalmıyor.
     16 Beğeni    
Buket ADANÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53168
Diyetisyen Dilan Dalgıç okul yıllarından beri iyi tanıdığım ve gönül rahatlığı ile beslenme danışmanlığı almak isteyen herkese tavsiye edebileceğim bir meslektaşım. Diyetisyen olarak insanların beslenme alışkanlıklarının değişmesinin zaman,emek ve motivasyon gerektirdiğinin farkındayım. Özellikle sürecin daha keyifli ve başarılı devam etmesi için motivasyon şart. Bu durumda Diyetisyenin hastaya yaklaşımı çok önemli. Güler yüzlü,sakin ve sempatik tavırlarıyla programın sonuna kadar motivasyon sağlayan ve alanındaki bütün yenilikleri takip eden meslektaşımı Çorum ve çevresinde yaşayan herkese tavsiye ederim.
     14 Beğeni    

Dilan DALGIÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilan DALGIÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Buket ADANÇ
Dyt.Buket ADANÇ
Okul yıllarında oldukça yakından tanıdığım, kısa zamanda İzmir' de başarısını kanıtlayıp, adından söz ettiren, mesleğini seven ve başarısını daha iler...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Dilan Dalgıç
Eskişehir Yolu Maidan İş ve Yaşam Merkezi A Blok kat: 11 Daire: 119 çankaya
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(534) 236 50 04
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Dilan DALGIÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Dilan DALGIÇ Mesleki Videolar Videoları
-

09:52
Top