2007'den Bugüne 91,792 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Esen KARACA
Diyetisyen - Ankara

Esen KARACA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esen KARACA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

15
(%80.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Esen KARACA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esen KARACA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı bir yaşam doğru beslenme ile mümkündür.Sayfama Hoşgeldiniz :)
 
Esen KARACA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mondesen Beslenme ve Danışmanlık
Ümitköy Bulvarı, Galleria Avm Karşısı, C Blok Kat:4 Daire:18 Ümitköy
Ankara
Telefon 1 :
(İş Telefonu)
Telefon 2 :
(Cep Telefonu)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2000 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Esen KARACA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Zayıflama Programları
Kilo Alma Programları
Hamilelikte Beslenme
Emzirme Döneminde Beslenme
Çölyakta Beslenme
Kanserde Beslenme
Sporcularda Beslenme
Adölesan Beslenmesi
Çocukluk Çağı Beslenmesi
Menepozda Beslenme
Osteoporozda Beslenme
Gestasyonel Diabette Beslenme
Kalp Hastalıklarında Beslenme
Hipertansiyonda Beslenme
Diyabette Beslenme
Böbrek Hastalıklarında Beslenme
Karaciğer Hastalıklarında Beslenme
Anemide Beslenme
Hafıza Zayıflığında Beslenme
Vitamin Mineral Eksikliklerinde Beslenme
Toplu Beslenme Sistemleri
Kurumsal Danışmanlık

Esen KARACA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Güneş GÜRHAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72663
Yaklaşık 4-5 ay önce tanıştık Esen Hocam ile o ilk günkü güler yüzlülüğü, sıcaklığı ile beni kendisine daha yakın hissettirmişti. Daha sonra asistanı olarak Ankara da yanında çalışmaya başladım. Ondan öğreneceğim çok şey vardı ve bilgi birikimine,deneyimlerine ihtiyacım vardı. Esen hocama baktığım da kendimi görüyordum sanki ileri deki ben diyordum hala da diyorum :) benim idölüm olmuştu Esen hocam :) İyi ki varsınız ve iyi ki yanımdasınız sevgili diyetisyenim güzel hocam canım patronum ...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Uğur B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66419
Küçüklükten beri kiloma çok dikkat etmezdim ve durmadan "Büyüyünce boya gider" laflarıyla kendimi avuturdum. Fakat büyüyünce kilolarım boya gitmedi, ve 110 kiloluk bir insan olarak yaşamaya başladım. Arkadaş tavsiyesi üzerine Esen Hanım'a gittiğimde medyadaki diyetisyen görüntüsünden çok uzak, çok sevecen, cana yakın ve bana abla gibi yaklaşan birisiyle karşılaştım. Bana verdiği diyetle 2 yılda 110 kilodan 74 kiloya düştüm ve diyetlerim hiçbir zaman sıkıcı olmadı. Her istediğimi yedim ve aç kalmadan zayıfladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve eğlenerek zayıflamak istiyorsanız kesinlikle herkese öneriyorum.
     4 Beğeni    
G.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65000
Hamileliğim döneminde 20 kg üzerinde aldım sonrasında biraz vermeyi başardıysam da hiç kalıcı olmadı. Sürekli kilo verip ardından daha fazlasını almaya başladım. Bu beni psikolojik ve sosyal açıdan oldukça olumsuz yönde etkiledi. Tanıştığımızda verdiği diyetin beni zayıflatmayacağını düşündüm. Çünkü diyet yaptığım dönemlerde aç kalmaya çok alışmıştım. Ancak bana uzun dönemdir dogru bildiğim yanlışları ögretti. Şimdi ideal kilomdayım ve koruma devam ediyorum. Esen hanım oldukça sempatik güleryüzlü istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz yaşam tarzınıza uygun sizi zorlamayacak üstelik hayatınızı kolaylaştırıp güzelleştirebilecek bir diyetisyen. Ankarada diyetisyen arıyorsanız esen karacaya ulaştığınızda dogru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz herşey için teşekkürler esen hanım iyiki sizi tanımışım:)
     3 Beğeni    
Yurda ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
11.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64708
Ben uzun zamandır hayalımdeki kıloya Esen hanım, sayesinde indim. Kısacası diyorum ki eğer sizde aç kalmadan, sağlıklı zayıflamak istiyorsanız, her hafta güler yüzlü, motıve eden bir diyetisyenle karşılaşmak istiyorsanız, kafanıza takılan soruları anında gidermek için telefonunuza hemen cvp. veren bir diyetisyen istiyorsanız kesinlikle Esen Karaca'yı tavsiye ediyorum. Esen karaca sayesinde kendime olan özgüvemim tekrar yerine geldi, hayata bakış acım değişti. Buradan tekrar çok teşekkür ediyorum Esen Karaca...Sonra sizde bana teşekkür edeceksiniz, dua edeceksiniz tavsiye ettiğim için :)
     4 Beğeni    
Semih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57378
Esen hanımı bur arkadaş tavsiyesi ile kendisine ulaştim. İsim geregi beslenme aliskanliklarimdan dolayi hizli kilo alimim vardi. Esen hanim benim beslenmemi iş ve sosyal hayatina uygun olarak yeniden duzenledi ve kisa zamanda ideal olcu ve kiloya ulaşmam konusunda sonuc almaya başladim. Hem de bunu acl kalmadan istedigim besinleri tuketerek yapmami sagladi . Kisiye ozgu tedavi yaklasimiyla birlikte uzun vadede istedigim sonucu elde edecegime inanarak kendisine teşekkür ediyorum .
     5 Beğeni    
Mihriban ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Haziran.2012
TavsiyeNo: 51765
Esen Hanımla kısa bir süre önce çalışma fırsatı buldum.Şimdiye kadar gördüğüm en tatlı,en güleryüzlü diyetisyen.Deneyimleri sayesinde bu kısa süreçte umduğumdan çok daha iyi sonuçlar aldım.Yılların biriktirmiş olduğu kilolarımdan Esen Hanım sayesinde kurtuldum.Şu anda ideal kiloma indim.Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.Esen hanımın engin bilgilerinden faydalandım.Şimdi ben de öğrendiklerimi uyguluyorum.Onun sayesinde beslenmenin bir yaşam biçimi olduğunu öğrendim.Bana bu yaşam biçimini kazandırdığı için kendisine minnettarım.
     10 Beğeni    
Tuğçe ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51551
Kendisine bir arkadaşım aracılığyla ulaştım, her şeyden önce pozitif enerjisi insanın güdülenmesine büyük destek sağlıyor. Benim bir diyetisyene gitmekteki amacım zayıflamak ve sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmek istememdi. Kişiyi hem bedensel hem de ruhsal olarak sağlıklı beslenme sürecine hazırlaması açısından Esen Karaca' nın çok başarılı bir diyetisyen olduğunu düşünüyorum. Kendisine danıştığım her konuda ve sorduğum her soruda doyurucu yanıtlar aldım ve sağlıklı beslenme konusunda doğru bilgiye pratik anlamda ulaşabildim. Sürekli bir şeyler yiyerek zayıfladım ve (hedefime ulaşana kadar) zayıflamaya da devam ediyorum. Sıkıldığım listeler benim yapıma ve isteklerime uygun olarak güncellendi, hiçbir sorun yaşamadım, gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim, hatta özel yaşamımda tavsiye ettiğim birkaç arkadaşım da Esen Karaca'nın danışanı oldu, onlar da çok memnun...
     7 Beğeni    
Benan K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51496
Esen Hanım benim tanıdığım en harika ve insan sağlığını önemseyen beslenme uzmanı. Kişiye anlamsız formüller vermek yerine sağlıklı beslenme alışkanlığını kazandırmayı birincil hedef olarak alıyor. Bu alışkanlığı kısa sürede hayatınıza hiç bir ekstra zorluk getirmeden yerleştirmenize yardım etmesi kendisinin en büyük mucizesi. Her zaman için motivasyonunuzu yüksek tutmaya yardımcı oluyor. Çok bilinçli bir şekilde sağlınızla ilgileniyor. En güzeli de güler yüzü ve içten samimiyeti. Artık o kadar ki onu görmediğim haftalar iyi geçmiyor. Yıllardır kilo vermek büyük bir çözümsüz sorunken benim için; bugün kendisi sayesinde, öncekinin aksine yapabildiğim ve zorlanmadığım bir durum . Üstelik sonrasında da verdiğim kiloları almayacağıma olan inancım tam; çünkü Esen Hanım ile tam anlamıyla bir "bilinçlenme" yaşadım. Umarım siz de benim kadar şanslı olup onunla tanışırsınız.
     15 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mondesen Beslenme ve Danışmanlık
Ümitköy Bulvarı, Galleria Avm Karşısı, C Blok Kat:4 Daire:18 Ümitköy
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 127 23 73
(İş Telefonu)
Telefon 2 :
0(505) 293 70 07
(Cep Telefonu)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2000
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Esen KARACA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Esen KARACA Mesleki Videolar Videoları
-

21:13
Top