TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Müzda IRMAK

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Müzda IRMAK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Müzda IRMAK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Müzda IRMAK Tavsiye Yazıları Müzda IRMAK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 ipek (Danışan)
 IP: 176.236.81.DC

24-07-2013
 TavsiyeNo: 61994
Ben Adana'da yaşıyorum 17 yaşındayım.3 yıla yakındır kilo problemiyle uğrasıyordum her yolu denedim genellikle spor ve bazı diyetlerdi herkes ne söylüyorsa uygulamaya çalıstım ama sonuc hep kötü oldu daha çok kilo aldım.1 sene öncede herbalife denilen bir gıda takviyesini kullandım aslında gıda takviyesi değildi hiçbişey yiyemiyordum ve bu bende psikolojik olarak kötü sonuclar ortaya çıkardı sağlığım bozuldu maddi olarakta bayağı yıprattı ama sonunda hepsinden kurtuldum ve yaklasık 5 ay önce bir tanıdığımızın vasıtasıyla Diyetisyen Müzda Irmak'la tanıstım.Gercekten dünya tatlısı bir bayan sadece diyetisyen olmadı benim için bir abla oldu hep moral destekle sayesinde 71 kg'dan 62 kg'ya düştüm ve hala sağlıklı bir şekilde vermeye devam ediyorum.Müzda hanımın sayesinde hayata güzel bakabilmeyi öğrendim senelerdir olmayan özgüvenim yerine geldi ve ben herkese anlatmak istedim gerçekten çok iyi bir insan ve birşeyleri bilinçli yapıyor ve ben kilo alma veya verme problemi olan herkese Müzda Hanımı tavsiye ediyorum.
11 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Neslihan (Danışan)
 IP: 217.131.63.YY

05-11-2012
 TavsiyeNo: 55227
Yıllardır zayıflamaktan artık tamamen ümidini kesen annemi bile zayıflattıktan sonra 'ailemizin diyetisyeni' oldu. Genç yaşına rağmen bu kadar bilgili ve tecrübeli olması ayrıca şaşırtıcı...Sadece fazla kilolarından değil, benim gibi aşırı zayıflıktan şikayetçi birini de son derece fit hale getirebildi. Anneme sağlıklı yemek yemeyi, aç kalmadan zayıflayabilmeyi öğretti. Bana da yemekten keyif almayı ve daha enerjik olmayı öğretti. Özgüvenimi yeniden sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorummm!!
6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

 Gönül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.166.50.YF

11-10-2012
 TavsiyeNo: 54655
Sevgili Müzda Irmak... Müzda hanımla yaklaşık 1 yıldır tanışıyoruz. 35 gündür de beni fazla kilolarımdan kurtarmaya çalışıyor.Ve bana sağlıklı beslenme konusunda tecrübelerini aktarıyor. Bu süreç boyunca belirtmeliyim ki bir başarı varsa Müzda hanımın her öğünümde benden rapor alıp sürecimi çok sıkı takip etmesinden kaynaklanıyor. Zaten öylesine kibar ve zarif birisidir ki karşısında proğramının dışına çıkmayı göze alamıyorsunuz. Bir süre sonra zaten size sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli olduğunu kabul ettiriyor. Yediğimiz o lezzetli ama zararlı besinleri geri çevirmeyi öğreniyorsunuz. 35 gündür kendimi çok iyi hissediyorum sanırım artık sağlıklı beslenebiliyorum. Yemek yedikten sonra vicdan azabı çekmiyorum ve yemek yiyerek kilo veriyorum süper bir şey bu. Müzda cığım yardımların arkadaşlığın ve yanımda olduğun için sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki tanıştık iyi ki benim ince belli beslenme uzmanımsın...
13 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 

Müzda IRMAK Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Adana ATO Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra,Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde lisans eğitimi almıştır. Eğitim hayatı boyunca Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi nutrisyon ekibinde, pediatri, onkoloji, kardiyoloji ve nefroloji hastanelerinde staj yapmış ve Adana Acıbadem Hastanesinde uzun dönem stajını tamamlamıştır.

2010 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Anabilim dalında Yüksek Lisans / Uzmanlık eğitimine başlamıştır. Yüksek lisans eğitimi boyunca çocuk ve çocuk hastalıklarında beslenme tedavisi, yetişkin ve yetişkin hastalıklarında tıbbi beslenme tedavisi, sporcu beslenmesi, enteral ve parenteral beslenme, fonksiyonel gıda eğitimleri almıştır. Yüksek lisans eğitimi kapsamında Çukurova Üniversitesinde Biyokimya Anabilim dalında İleri Biyokimya ve Enzim Biyoteknolojisi eğitimleri almış ve laboratuar çalışmalarına katılmıştır.


Beslenme ve diyetetik yaklaşımlarının, beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesinin ve diyet çalışmalarının en kullanışlı ve yararlı araçlarından birinin Koçluk / Kişisel gelişim uygulamaları olduğuna inanan Müzda IRMAK, Yaşam Koçluğu eğitimlerini kapsayan Certified Coach programını başarı ile tamamlamıştır. Ardından beslenme bilimi alanında koçluk yaklaşımı tasarlayabilmek ve beslenme koçluğunu uygulayabilmek için gerekli görülen Professional Certified Coach programını da başarı ile tamamlayarak Adana'mızın ilk ve şu an için tek Beslenme Koçu olarak sizlere hizmet vermeye başlamıştır.

Halen “Sigara İçicilerinde İnsülin Direnci ve Beslenme Durumuyla İlişkisi” konulu Yüksek Lisans / Uzmanlık tez çalışmasına devam etmektedir.

Adana‘da İlk Adım Tıp Merkezinde, Adana Göğüs Hastanesinde, Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesinde ve Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesinde klinik, kurum, pediatri, yoğun bakım, diyaliz diyetisyeni olarak çalışmıştır.

Halen Adana ‘da DİYETİSYEN MÜZDA IRMAK BESLENME VE DİYET DANIŞMA MERKEZİ’ nin kurucu diyetisyeni olarak birey...


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Müzda Irmak Beslenme Ve Diyet Danışma Merkezi
Gazipaşa Bulvarı Reşatbey Mahallesi Meto Apartmanı Kat:2 Daire:4
Adana

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(322) 454 55 99
İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi
Yabancı Dil
İngilizce, Almanca

Müzda IRMAK Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Müzda IRMAK Mesleki Videolar Mesleki Videolar:
-

Müzda IRMAK  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

10:57
Top