2007'den Bugüne 76,197 Tavsiye, 24,874 Uzman ve 17,101 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Müzda IRMAK

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Dyt.Müzda IRMAK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Müzda IRMAK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMüzda IRMAK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Müzda IRMAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Müzda IRMAK Özgeçmiş CV Uzm.Dyt.Müzda IRMAK'ın Özgeçmişi
Uzman Diyetisyen Müzda IRMAK; merkezimizin kurucu diyetisyeni olup Adana ATO Anadolu lisesinden mezun olduktan sonra, Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde lisans eğitimi almıştır. Eğitim hayatı boyunca Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi nutrisyon ekibinde, pediatri, onkoloji, kardiyoloji ve nefroloji hastanelerinde staj yapmış ve Adana Acıbadem Hastanesi'nde uzun dönem stajını tamamlamıştır.
...[Devamı...]

Müzda IRMAK Tavsiye Yazıları Müzda IRMAK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 rahmi cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.98.YZD

17-10-2017
 TavsiyeNo: 99673
Ne yaptığını bilen profesyonel bir ekip. Ezbere yöntemlerle reçeye yazanları bir kenara bırakıp metabolizma hızınızın nokta atışı ölçümü burda yapılıyor. Endokrin uzmanı,göğüs uzmanı ve uzman diyetisyen daha ne olsun. İlgileri ve samimiyetleri hasta doktor ilişkisinden çok arkadaş ortamının oluşmasına sebep oluyor. Kafana birşey mi takıldı haftanın 7 günü yanında sana destek olan biri var:) Sadece zayıflamak değil,hayatınızı geri almak için denemenizi şiddetle tavsiye ederim. 5 aydır birlikteyiz, şu an itibari ie 25 kilo verdim ve bir hayat tarzım oldu, Müzda hanım ve Ayşenur hanıma teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Gülüş (Danışan)
 IP: 37.154.48.ZCB

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94560
Herkese merhabalar.. Benim hikayeminde ilk başlarda diğer kilolu insanlardan hiç bir farkı yoktu.. Sürekli yemek yeme isteği, kabinlerde dar gelen pantolonlar, sürekli bi beden büyüğü var mı diye kurulan cümleler, yüzün çok güzel ama kilon biraz fazla sanki denilen arkadaş toplantıları.. Hepsi canıma tak ettiğinde internetten küçük bi araştırma yapınca karşıma Müzda Hocam çıktı.. 2016 yılının agustos ayından beri birlikteyiz.. 83 kg dan 68 kiloya birlikte düştük an itibariyle.. enerjisi, motivesi, güler yüzü, surekli telefonda verdigi destek ile beni adeta baştan yarattı. Onun sayesinde kendime guvenim geldi, aynalarla tekrar dost oldum. O diyetisyenlerin en sağlıklı yağ yaktıranı, en hızlı ödem attıranı, en papatya çayı :) inşallah hamilelik serüvenimdede birlikte olacağiz, hep diyorum muzda hocam beni bırakmayın :) bu başarı benim deil, onun ve ekip arkadaşlarının.. iyiki varlar ve hep var olsunlar.. arkadaşlar lütfen kendinize ve bedeninize daha fazla eziyet etmeyin ve müzda Hocamın kapısı çalın.. Kendinizi ona bırakın ve mucizeyi sizde yaşayın..
     11 Beğeni    

 NALAN (Danışan)
 IP: 62.248.91.ZJ

29-12-2016
 TavsiyeNo: 93358
Merhaba;2013 yılında Muzda hnm.ı bir arkadasımın tavsiyesi üzerine tanıdım.54 beden giyiyordum ve 83 kiloydum.Hayatımında spor yapmayı asla iztemememle birlikte diyet programlarından da tum denemelerım sonucunda nefret etmiştim. 2013 yılında Muzda hanım hayatımı ,hayat bakış açımı,sağlıklı yaşamayı,beslenme düzenimi tamamen değiştirdi...53 kilo ve 36 bedene kadar düştüm...Hala da bunu koruyorum.. her hafta görüşmelerimizde beni bilinçlendirip,beslenme alışkanlığımı dogru yonlendirip,takibimi bir dost bir arkadaş gibi yılmadan usanmadan,motive ederek...yaptı. 30 kiloya yakın kilo verdikten sonra da koruma programıyla hic beni yalnız bırakmadı... ..halada bir melek gibi nefesi hep üzerimde... Muzda hanım işini iş gibi degil bir misyon olarak benimsemiş,kişinin mutluluğunu ön plana alarak yapan bir melek.. o bir hayat ve yaşam koçu... Artık kendimi seviyorum,kendimle barışığım.. Eğer yaşam kalitenizi artırmak istiyorsaniz..SAĞLIKLI YAŞAMAK İSTİYORSANIZ.. mutlaka tanışın..TEŞEKKURLER HERŞEY İÇİN...
     7 Beğeni    

 Burcu (Danışan)
 IP: 195.174.64.ZF

21-12-2016
 TavsiyeNo: 93008
2016 yılının Şubat ayına kadar, yüksek tansiyon ve tiroit hastalığıyla uğraşırken, kilolarım yüzünden mutsuz ve sağlığımdan endişeliydim. İç hastalıkları doktorumun tavsiyesiyle gittiğim Müzda Irmak’ın merkezinde tüm vücut analizlerim ve hedeflerim belirlendiğinde sonuçlarım pek de iç açıcı değildi. Ancak Müzda Hanım ve ekibinin pozitif yaklaşımı sayesinde büyük bir hevesle bu sürece başladık. Kişiye özel beslenme listelerinin büyük bir titizlikle hazırlanması, belli aralıklarla güncellenmesi, her görüşmemizde hangi besinin ne kadar ve ne zaman yenilmesi gerektiği konusunda verdikleri değerli bilgiler ile verdiğim her bir gram yağı bile coşkuyla karşılamaları beni motive etmekteydi. Görüşme günleri dışında yaptığımız telefon görüşmelerinde de beni motive etmeleriyle bu süreci rahat bir şekilde geçirmemi sağladılar. Onların motive etmeleri, yönlendirmeleri ve benim de onlarla birlikte azimli olarak programı uygulamam sonucunda hiçbir şekilde açlık çekmeden ideal kiloma ulaştım ve sağlıklı, mutlu bir insan, bir eş ve bir anne oldum. Bir süre sonra yine aynı şekilde kilo sorunu olan oğlumu da Müzda Hanım’la tanıştırdım. 12 yaşında olmasına rağmen Müzda Hanım ve ekibinin tecrübeli yönlendirmeleriyle onun da genç yaşında doğru beslenmeyi öğrenmesi, bir anne olarak beni çok mutlu ediyor. Şimdi ailecek yeme alışkanlıklarını değiştirmiş, hayatında kaliteli ve dengeli beslenmenin, kaliteli uykunun, hareketli bir yaşamın önemini daha iyi bilen bir aile olduk. Artık kendimi ve vücudumu daha iyi tanıyorum ve vücuduma girmesine izin verdiğim besinlerin beni 103 kilodan 71 kiloya 9 ayda nasıl getirdiğine şaşırarak sizlere değerli Müzda Hanım ve ekibini büyük bir mutlulukla tavsiye ediyorum. Müzda Hanım ve ekibine bana ve oğluma destek oldukları için çok teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 GÜLŞAH FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.164.40.CF

21-12-2016
 TavsiyeNo: 92996
merhaba! adana da yaşıyorum 34 yaşındayım. bundan 4 yıl kadar önce evlenmeye karar verdiğimde gelinlik için biraz kilolu olduğumu ama her şeyden önce çokk sağlıksız ve bilinçsiz beslendiğimi farkettim. hayatı boyunca 1 defa bile rejim yapmamış ve gece yarılarında bile rahatlıkla yemek yiyen, abur cubur hastası ve gazlı içecek delisi bir insan olarak tabi ki çok zor diye düşündüm. şimdi böyle söyleyince çok kilolu bi insan sanacaksınız ama 69 kiloydum. 70 olmadan önlem almalıydım. Adana da tanımayan yoktur Müzda hanımı. şiddetle tavsiye ettiler gittim... Müthiş bir enerji, inanılmaz bir motive ve tatlı bir disiplin ile 13 kilo verdim. Ama yine de 3 ayda bir beni kontrol etmesini - tavsiyelerini duymak istedim ve sürekli devam ettim... Sonraaaaa hamile kaldım! Hamilelik dönemim öyle rahat geçti ki sayesinde... sadece verdiğim kiloları aldım yani 13 kilo aldım ve bebeğim doğdu... yine müzda hanıma devam... yine gitti kilolar derken ah keşke bebeğim için de Müzda hanım gibi bir beslenme uzmanı bulsam derkeeenn Müzda hanımın BLW danışmanlığına başladığını öğrenip havalara uçtum! hemen yanında aldım soluğu.. oğlum için şimdi içim çok rahat...her aşamada bilgi alıyorum, tavsiyelerini dinliyorum asla yanılmadı! ondan duyduğum herşey benim çok kıymetli çünkü kendisi de bir anne... sevgiler...
     5 Beğeni    

 ipek (Danışan)
 IP: 176.236.81.DC

24-07-2013
 TavsiyeNo: 61994
Ben Adana'da yaşıyorum 17 yaşındayım.3 yıla yakındır kilo problemiyle uğrasıyordum her yolu denedim genellikle spor ve bazı diyetlerdi herkes ne söylüyorsa uygulamaya çalıstım ama sonuc hep kötü oldu daha çok kilo aldım.1 sene öncede herbalife denilen bir gıda takviyesini kullandım aslında gıda takviyesi değildi hiçbişey yiyemiyordum ve bu bende psikolojik olarak kötü sonuclar ortaya çıkardı sağlığım bozuldu maddi olarakta bayağı yıprattı ama sonunda hepsinden kurtuldum ve yaklasık 5 ay önce bir tanıdığımızın vasıtasıyla Diyetisyen Müzda Irmak'la tanıstım.Gercekten dünya tatlısı bir bayan sadece diyetisyen olmadı benim için bir abla oldu hep moral destekle sayesinde 71 kg'dan 62 kg'ya düştüm ve hala sağlıklı bir şekilde vermeye devam ediyorum.Müzda hanımın sayesinde hayata güzel bakabilmeyi öğrendim senelerdir olmayan özgüvenim yerine geldi ve ben herkese anlatmak istedim gerçekten çok iyi bir insan ve birşeyleri bilinçli yapıyor ve ben kilo alma veya verme problemi olan herkese Müzda Hanımı tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

 Neslihan (Danışan)
 IP: 217.131.63.YY

05-11-2012
 TavsiyeNo: 55227
Yıllardır zayıflamaktan artık tamamen ümidini kesen annemi bile zayıflattıktan sonra 'ailemizin diyetisyeni' oldu. Genç yaşına rağmen bu kadar bilgili ve tecrübeli olması ayrıca şaşırtıcı...Sadece fazla kilolarından değil, benim gibi aşırı zayıflıktan şikayetçi birini de son derece fit hale getirebildi. Anneme sağlıklı yemek yemeyi, aç kalmadan zayıflayabilmeyi öğretti. Bana da yemekten keyif almayı ve daha enerjik olmayı öğretti. Özgüvenimi yeniden sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorummm!!
     11 Beğeni    

 Gönül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.166.50.YF

11-10-2012
 TavsiyeNo: 54655
Sevgili Müzda Irmak... Müzda hanımla yaklaşık 1 yıldır tanışıyoruz. 35 gündür de beni fazla kilolarımdan kurtarmaya çalışıyor.Ve bana sağlıklı beslenme konusunda tecrübelerini aktarıyor. Bu süreç boyunca belirtmeliyim ki bir başarı varsa Müzda hanımın her öğünümde benden rapor alıp sürecimi çok sıkı takip etmesinden kaynaklanıyor. Zaten öylesine kibar ve zarif birisidir ki karşısında proğramının dışına çıkmayı göze alamıyorsunuz. Bir süre sonra zaten size sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli olduğunu kabul ettiriyor. Yediğimiz o lezzetli ama zararlı besinleri geri çevirmeyi öğreniyorsunuz. 35 gündür kendimi çok iyi hissediyorum sanırım artık sağlıklı beslenebiliyorum. Yemek yedikten sonra vicdan azabı çekmiyorum ve yemek yiyerek kilo veriyorum süper bir şey bu. Müzda cığım yardımların arkadaşlığın ve yanımda olduğun için sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki tanıştık iyi ki benim ince belli beslenme uzmanımsın...
     18 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uzman Diyetisyen Müzda Irmak Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi
Gazipaşa Bulv Meto Apt A Blk K2 4d
Adana

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(322) 454 55 99

Telefon 2 :
(554) 676 54 06
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Yüksek Lisans
Erciyes Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Müzda IRMAK'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Müzda IRMAK'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Müzda IRMAK Mesleki Videolar Videoları
-


02:53
Top