2007'den Bugüne 75,879 Tavsiye, 24,837 Uzman ve 17,061 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Melik İŞLER

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dyt.Melik İŞLER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melik İŞLER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(%91.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMelik İŞLER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Melik İŞLER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Melik İŞLER Tavsiye Yazıları Melik İŞLER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 EMİNE MİNE (Danışan)
 IP: 78.182.145.CW

27-06-2013
 TavsiyeNo: 61559
Merhabalar , Melik bey ile tanışmam yaklaşık olarak 1 yıla dayanmaktadır.Kendisine geldiğimde kendimi çok mutsuz ve hayattan sıkılmış hissediyordum .Güler yüzü ve sıcak kanlılığı, arkadaş canlısı olması diyete daha çabuk adapte olmamı sağladı kilo verdikçe kendi özgüvenim yerine geldi. Yazmış olduğu diyet listesi oldukça doyurucu ve çok eğlenceli .Sayesinde 1 yılda 30 kilo verdim ve çok mutluyum. Eğer istanbulda diyetisyen arıyorsanız adres Melik İŞLER Teşekkürler Melik Bey hayatımı değiştirdiniz.
     9 Beğeni    

Gamze KAÇAR Fotoğraf  Dyt.Gamze KAÇAR
Antalya - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-05-2013
 TavsiyeNo: 60590
melıkle gecen sene bu zamanlar ondan aldıgım bı maıl ıle tanısıklıgımız baslamıstır..maılınde cok heycanlı ,heycanı kadar bır o kadar da bılgılı ve yanımda staj yapmak ıcın gonullu bır ogrencı vardı..staj yapmak ıcın merkezımıze geldıgımızde karsımızda stajyer bır dıyetısyen adayı degıl iş hayatına her sekılde hazır bır dıyetısyen vardı. bılgısı arastırmacı ruhu bılgılerı ozumsemesı sorgulaması son arastırmaları her an takıp etmesı sonucunda onu hıc bır zaman ogrencı olarak degıl de sankı yıllardır calısan tecrubelı bır meslektasım olarak gordum.. bızde ondan cok yenı bılgıler ogrendık..melık bey su an ıs hayatına yenı atılmıs dıye dusunmeyın cunku o teorık ıle pratıgı ozumseyıp bırlestırmıs ve cok donanımlı bır dıyetısyendır. ayrıca herkes ıyı bır dıyetısyen olabılır ama ınsan ılıskılerınız zayıfsa bılgılerı bılıyor ama karsıya aktaramıyorsanız gelen danısanların uzerıne ne derece faydalı olabılırsınız bılemıyorum. melık burdada bır yetenege sahıp. cunku bılıyor ayrıca bılgılerı gerek vucut dılı gerek anlatım dılı ıle cok rahatlıkla karsıdakı kısıye aktarabılıyor. onunla calısmaktan cok keyıf alacaksınız. melıkcım bu uzun seruvende içindeki ışıgın guzel yuregın ve sahıp oldugun mutevazı kişilik hep senınle olsun..
     11 Beğeni    

 gönül (Danışan)
 IP: 212.156.145.ZBD

23-04-2013
 TavsiyeNo: 60190
Meliki 1 yılı aşkın bir süredir tanıyorum.yurt dışında eğitim almış olması ve yaptığı staj ve katıldığı seminerlerle kendisini alanında çok iyi geliştirmiş. Diyete geldiğim zaman kilolarımdan çok mutsuzdum.yazdığı diyetlerle benim için çok uzun olmayan bir zamanda kilo vermeye başladım. tedavi sürecimiz devam ediyor.melik sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim ve yaşamımda sporu da dahil edip hayat tarzım oldu. bu sayfayı okuyup herkezin melik beyle tanışmasını tavsiye ediyorum...
     10 Beğeni    

 ilknur (Danışan)
 IP: 37.123.34.YYJ

18-04-2013
 TavsiyeNo: 60070
Melik Beyle tanışmamız 5 ay öncesine dayanıyor.İtiraf etmeliyim ki olumsuz deneyimlerden sonra Melik Beyle tanışmam kilo problemimi çözme yolunda büyük hediye gibiydi.Çocukluğumdan beri bir çok diyetisyene gittim, bir sürü farklı yöntem denedim ama sonuç sürekli hüsran oldu. Bu yüzden Melik Beyi kendi miladım olarak kabul ediyorum. Hiç aç kalmadan bol bol yiyerek,ve yürüyüşlerle gayet güzel kilo verdim.Motivasyonumu sürekli yüksek tuttuğunuz için çok teşekkür ederim .İyi ki sizinle tanışmışım, çok teşekkürler Melik Bey.Zayıflamak isteyenlere tavsiye ediyorum.Kesinlikle bir uzmandan yardım isteyin,tabiki Melik Bey gibi mesleğine aşık bir Diyetisyenden.
     13 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fulya Bayırı Mah. Aytekin Kotil Cad. Bilgin Apt. No:31/4 Mecidiyeköy Şişli/İst.
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 777 31 45

Telefon 2 :
(212) 213 37 17
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Universitaet Wien
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Melik İŞLER'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Almanca, İngilizce


Melik İŞLER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Melik İŞLER Mesleki Videolar Videoları
-


10:45
Top