2007'den Bugüne 76,481 Tavsiye, 24,909 Uzman ve 17,128 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Şahin SOYKAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Şahin SOYKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şahin SOYKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarŞahin SOYKAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Şahin SOYKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Şahin SOYKAN Tavsiye Yazıları Şahin SOYKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Halil ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.73.YYJ

12-08-2017
 TavsiyeNo: 98478
Merhabalar , Çocukluğumdan beri kilolu obezite olarak büyüdüm. Bundan 2 yıl önce Şahin Bey'e gözükme kararı aldım. Şahin beye gidene kadar bir çok devlet hastanesine gidip kan tahlili yaptırdım. Şahin beye gittiğimde Şahin beyde kan testi istedi ve bendeki sorunun insilün direnci olduğunu farketti. Şahin Bey e gittiğimde 156 KG idim. yaklaşık olarak 6 ay kontrollere gittim. Fakat Şahin bey haftada bir çağırdı ben Kocaelinde ikamet ettiğimden ayda bir gidebildim. Bu periyodun sonunda 130 KG düştüm. Sanki üzerimden kocaman bir yük kalkmış gibiydi. Daha sonrasında Şahin Beye devam edemedim fakat edebilseydim şu an 80 KG olacağıma eminim. Bilgisine tecrübesine hayran kaldım. En önemlisi kendisine özgüveni kalmamış obezitelere verdiği psikolojik destekle hastalarınla arkadaş olmayı çok iyi beceriyor. Kendini şiddetle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Fatma YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.100.YWJ

14-12-2016
 TavsiyeNo: 92825
Kesinlikle bende sonuna kadar tavsiye ediyorum. Tavsiye üzerine geldim ve herkese tavsiye eder oldum. Sonuna kadar bütün övgüleri hakediyor. Şahin bey ile tam 24 kg verdim ve yavaş yavaş zorlamadan verdim. Tek dezavantajı randevulari çok dolu ve randevu almak biraz zor. Her hafta düzenli olarak kontrole çağırıyor ve sürekli özel telefonundan istediğimiz an destek oluyor. Şuanda Küçükyalı Delta Hospital'de hasta kabul ediyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. !
     11 Beğeni    

 Aysun Arslan (Danışan)
 IP: 212.174.96.CY

29-11-2016
 TavsiyeNo: 92402
Merhaba, 29 yaşındayım 2012 yılında evliliğimi gerçekleştirdim ve herkes gibi bende hızlıca kilo almaya başladım. iki yıl önce de tartıya çıktığımda 79'u gördüm ve hızlıca kilo vermeye karar verdim. Sadece eş dosttan aldığım tavsiye üzerine Şahin Soykan'a gittim ve desteği ile her hafta efsane şekilde kilo vermeye başladım. Herşeyden önemlisi Şahin bey bir diyetisyen değil yaşam koçu bence. Ne konuda takılırsanız rahatça arayıp tavsiye alabilirsiniz. Size özel her hafta listenizi güncelleyip, verdiğiniz 300-500 gramı bile önemli bulup daha fazla kilo verdirmeyi hedefleyen ve bu heyecanı sizinle birlikte yaşayan şahsiyettir kendisi. Verilen liste ile mümkün değil aç kalınmıyor ama biz insanlar gereksiz ikramlara hayır diyemiyoruz gerçekten birşeyleri yerken bu benim için vücudum için gerekli mi diye durup düşünmüyor, midemize çöplük muamelesi yapıp ne varsa oraya yolluyoruz anlık damak zevkleri için... 3 aylık programımda 14 kilo verdim ve bunu 1 sene de muhafaza ettim. 1 yıl önce doğum yaptım tekrar 10 kilo fazlalığım kaldı vücudumda, yeniden Şahin beye gideceğim. Hamileyken de Şahin bey telefonla ve maille sıkı takip etti kilo kontrolümü. Demem o ki herkesin bir yaşam koçu olmalı, her sene 3 ay ya da 6 aylık paketler alıp görselden ziyade sağlığı tehlikeye sokacak kilolara veda etmeyi ya da sağlıklı beslenmeyi öğrenmeliyiz ve bunu yaşam şekli olarak değiştirmeliyiz. Kilo verip görselde de değişiklik olduğunda inanılmaz mutluluk yaşanıyor, özgüven kazanıyorsunuz ve ben bu duyguyu tekrar yaşamalıyım...
     11 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Küçükyalı Delta Hospital
İdealtepe Mh. Akgüvercin Sk. No:4
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(216) 388 99 99 - 4161
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Near East University
Mezuniyet Yılı
2013
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Şahin SOYKAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Şahin SOYKAN Mesleki Videolar Videoları
-


11:13
Top