2007'den Bugüne 90,973 Tavsiye, 27,965 Uzman ve 19,826 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burçin ÇELİKEZER
Diyetisyen - İzmir

Burçin ÇELİKEZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burçin ÇELİKEZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(%25.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burçin ÇELİKEZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burçin ÇELİKEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Burçin ÇELİKEZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Wellness Club
Meksika Sok. Türsen Apt. No:4 Kat:2 Daire:3 Alsancak
İzmir
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Faks)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi/Beslenme ve Diyetetik (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burçin ÇELİKEZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ekrem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75291
Aralık ayı başında kendisiyle çalışmaya başladım.Tamamen profesyonelce karşılandım.Tüm gerekli tahlillerim yapıldı ve bana özel diyet proğramıyla işe başladık.İdman ve bana özel diyet ile Burçin Hanım sayesinde 45 günde 7.5 kg kaybettim. 10 cm inceldim. Ve en güzeli alışveriş sırasında "L" beden giyerken "M" bedene inmek oldu. Birebir ilgilenerek aç kalmadan sıkılmadan eziyet çekmeden kesinlikle mutlu şekilde kilo vermek istiyorsanız tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Metin TeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68026
burçin Celikezer ile bir arkadaşım ın tavsiyesiyle tanıştık sigarayı bırakmanın sonucunda iki yılda 15 kg almıştım. Çok profesyonel ve ilgili davranarak 3 ay gibi bir sürede aldığım tüm kiloları vermeme yardımcı oldu. Bunu nasıl koruyacağımi ogreterek 2 yıldır sağlıklı ve fit olmamı sağladı. Kendisi güleryüzlü , ciddi ve profesyonel biridir. Kendisini tanıdığım ve tüm arkadaş larima tavsiye ettiğim için hiç pişman olmadim.Herzaman olumlu dönüşler ve teşekkür aldım. Onunla tanışan herkesin mutlu olacağını düşünüyorum. Böyle bir site oluşturduğunuz için de sizlere teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Murat ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68013
Kendisi ile arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım. 3 aylık bir diyet uyguladık ve sonrasında koruma programına sadık kalarak devam ettim. Sonuç mu? tam 12 kg.. Ancak şunu söylemeliyim cidden vermiş olduğu programa harfiyen uydum..Daha önce kendim belirli programlar uygulamıştım ancak sonrasında üstüne koyarak aldım..Yaklaşık 1 senedir aynı kilo da sabit olarak hayatıma devam ediyorum. Bence işinin ehli güleryüzlü ve içten birisi kesinlikle tavsiye ederim..Kendisine teşekkür ederim..
     2 Beğeni    
Ebru KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68009
Kendisi ile bir arkadaşımın kilo vermesinden sonra bu işi nasıl başardın diye sorduğumda bana diyetisyen ile verdim dedikten sonra, ismini alarak temasa geçtim. 3 ay gibi kısa bir sürede istediğimden de fazla kilo verdim. Benim yaşam tarzıma uyguun gayet kolay ve doyurucu bir program yaptık. Diyebilirim ki hala o gün ki uygulamalarımı kullanıyorum. Nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim. Üzerinden 2-3 sene geçti hala kilomu muhafaza ediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum ama ben de iyi bir hastayım hiç diyet programımın dışına çıkmadan kısa sürede istediğim kiloya geri döndüm. Sevgiler Ebru KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Beyazıt GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68008
Burçin Hanım ile kilo verdikten sonra tanıştım ve tek başıma kilo verebilmiş olsamda bu kiloyu sağlıklı bir biçimde nasıl koruyabileceğim konusunda sorularım vardı. Burçin Hanım gerek sporcu beslenmesi, gerek ise sağlıklı beslenme konusunda bana hayatım boyunca kullanabileceğime inandığım bilgiler verdi. Kendisiyle ettiğimiz sohbetler sonucunda farkettim ki asıl kaygı kilosan ziyade sağlık ve bu sağlığı koruyabilmek. Kendisini, kendi için sağlıklı bir adım atmak isteyen herkese tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2014
TavsiyeNo: 67633
Burçin Hanımla 2 yıl önce tanıştım. Kilo problemimi çözmeden önce kan değerlerimi istedi , var olan kan- sızlık problemimi gördü ve ona göre bir program önerdi. Programı uygularken, hiç zorlanmadım, kan değerlerim de yükseldi. 3 ay içinde , 72 kilodan 64 kiloya düştüm, toplamda 60 cm inceldim gerçekten çok sağlıklı ve fit bir görünüme kavuştum. 42 beden giyiyordum 38 beden giymeye başladım. Herşeyden önce sağlıklı beslenmenin ne demek olduğunu öğrendim.
     5 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2014
TavsiyeNo: 67617
Fazla kilo sorunum için birçok diyetisyene gittim. En son Burçin hanımla hem besin gruplarını öğrendim hem de sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenerek zorlanmadan fazla kilolarımın hepsini verdim. Burçin hanım, birtakım kan değerlerime baktırıp sonrasında ölçülerimi alarak 1.5 saatlik bir "ilk beslenme" eğitimi verdi. Bu aşamada hem beni tanıyıp yaşam stilime göre yeni bir diyet planı oluşturdu, hem besin guruplarını öğretti, hem de besin ölçülerini aslına uygun besin maketleri üzerinde göstererek neyi ne kadar yemem gerektiğini anlattı. Üstelik 7-24 özel telefonundan kendisine ulaşıp her daim sorularımı yanıtladı. Kilo verme sürecinde kişiye özel spor programı da oluşturan Burçin hanım bitmeyen enerjisiyle beni sürekli motive ederek çabuk pes etmememi sağladı. Burçin Çelikezer'i kesinlikle genç-yaşlı herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Wellness Club
Meksika Sok. Türsen Apt. No:4 Kat:2 Daire:3 Alsancak
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 463 93 64
Telefon 2 :
0(232) 463 93 61
(Faks)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi/Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2005
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Burçin ÇELİKEZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Burçin ÇELİKEZER Mesleki Videolar Videoları
-

21:18
Top