2007'den Bugüne 90,329 Tavsiye, 27,802 Uzman ve 19,735 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Elif ŞAHİN
Diyetisyen - İstanbul

Elif ŞAHİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi61 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

61

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Elif ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Elif ŞAHİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Uzman Diyetisyen Elif Şahin Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:520-526 D:28, 34415 Maltepe/İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Elif ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gamze
YENİ25.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124768
Annemden dolayı uzun süredir tanıyorum çok iyi cana yakın bir diyetisyen . Sizi dinleyip destekleyen size motivasyon olan ailenizden bir gibi olan çok iyi bir diyetisyen . Diyetlerinde tamamen size boğmayıp sizin yapabileceğiniz bir şekilde yapıp diyetten soğutmayan bir diyetisyen ,alanında en iyi diyetisyen olduğuna emin olabilirsiniz. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum . Her zaman güler yüzlü bilgi samimi bir diyetisyendir. Sizi asla sıkmadan bunaltmadan en iyi sağlıklı ve zevkli bir şekilde kilo vermenize yardımcı oluyor . Randevuların nasıl hemen geçtiği bile anlaşılmıyor o kadar iyi bir diyetisyen .
     Beğenin    
B. Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124749
Elif hanımla tanışmam yakın bir zaman önce asla kendi başıma veremediğim kilolardan kurtulma isteğim sayesinde oldu. İyi ki elif hanımı seçmişim kendisi gerçekten çok güler yüzlü ve beni çok motive eden bir diyetisyen, sayesinde ilk haftadan veremediğim direnç kilosu kırıldı ve kilo verebileceğime dair olan inancım arttı. Bu zamana kadar birçok diyetisyenle çalışmama rağmen elif hanım gibi ilgilenen her yemek istediğimi listeme eklemeye çalışan bir diyetisyen olmadı gerçekten herkese tavsiye ederim, Elif hanıma da sorularımı cevapladığı ve bu kadar ilgili olduğu için ayrıca çok teşekkür ederim 🥰
     Beğenin    
Dilara
29.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124631
Elif hanımın stajyeriyim kendisinin danışanlarına göstermiş olduğu ilgi ve güleryüz aynı zamanda seans sürelerinin uzun olması ve oldukça yeterli olması gerçekten harika. Kendisinin oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum ve kendisini örnek alıyorum. Gerçekten çok başarılı bir diyetisyen gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Yazdığı diyet listeleri ile hem diyet cok zevkli geçiyor hem de sıkılmadan diyet yapmış oluyorsunuz oldukça harika sonuçlar alabilirsiniz. Danışanlarına ve stajyerlerine karşı oldukça ilgili kendisine teşekkür ederim .
     Beğenin    
Begüm Güntürkün
15.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124556
Elif hanımın stajyeriyim. Sosyal medyadan dahi içtenliğini iletebilen bir insan olduğu için kendisi ile tanışmak ve yanında staj yapmak istemiştim. Elif hanımın danışanlarına karşı hoşgörülü ve sıcak davranması,bunu yaparken bilimsel bilgilerin dışına çıkmaması, beslenme eğitimini verirken karşıdaki danışanın, kişinin insan olduğunu unutmadan olabilecek olasılıkları ayrıntılı şekilde sunması benim mesleğe bakış açıma olumlu katkıda bulundu. Bana okulda gördüğüm teorik bilgileri pratiğe en doğru nasıl aktarmam gerektirdiği gösterdiği için teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Seren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123699
İnternetten araştırırken bulmuştum , diyet konusunda cok başarısızım şimdiye kadar çok fazla diyetisyen diyet denedim, ancak bu sefer son olacağına inanıyorum :) çünkü Elif hanımın enerjisi çok güzel , diyeti uygulayamasam da gitmekten çekinmiyorum , zaten sizin isteklerinize göre değiştiriyor alternatifler sunuyor ve kesinlikle cok bilgili ve donanımlı, listeler sıkıcı değil kesinlikle tavsiye ederim hele ki benim gibi diyetisyen fobisi olan birisiyseniz :)
     Beğenin    
Pelin Atalay
23.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123454
Elif hanımın yanında uzun bir süredir stajyer olarak çalışıyorum. Kendisi dünyalar tatlısı ve çok kibar biri. Bütün danışanlarına aynı ilgiyi ve saygıyı gösteriyor. Herkesin beslenme alışkanlıklarına, isteklerine ve varsa hastalıklarına göre özel olarak beslenme programı oluşturuyor. Görüşme boyunca danışanlarına yapmaları gereken her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyor ve akıllarında hiçbir şekilde soru işareti bırakmıyor. İnsanlara sağlıklı bir şekilde kilo verdirip sonrasında korumaları için de elinden gelen her şeyi yapıyor. Ona gelen herkesin çok memnun kalacağına kesinlikle eminim.
     Beğenin    
Sinem ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123055
Merhaba, 4 yıldır Elif Hanım ile tanışıyoruz. Kendisi dünyanın en tatlı insanı olabilir. Gittiğimde 68 kiloyu görmüştüm, artık rahatsız hissettiğim için kilo vermek istedim. Bana kısa bir sürede 51 kiloya ulaşmamda yardımcı oldu. Ne zaman mesaj atsam geri döndü, uzun uzun konuştu. Kendisi çok iyi kalpli biri. Şimdi kardeşimi de ona götürüyorum, kardeşim 82 kilo ve dört ay içinde kilo verebileceğini söyledi. İnancım sonsuz, umarım kardeşim de benim verdiğim savaşı kazandığım gibi kazanır. İyi ki varsınız, Elif Hanım. ❤
     Beğenin    
Kaan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122802
Elif hanımin ofisine gittiğimde 102 kiloydum. Şimdi ise 90 kiloyum. Hem de 1 aylık kısa bir sürede 12 kilo verdim. Çevrem tarafından her hafta verilen kilolarim fark edildi ve bu durum beni çok mutlu etti. Şahsıma özel sevdiğim yiyeceklere uygun diyet listeleri ile bana yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca görüşmelerdeki samimi ve anlayışlı tavrı için de kutluyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kilo vermeyi hedefleyen, bu amaca yönelmiş kimselerin Elif hanımin yardımıyla istedikleri ve amacladiklari kiloya gelebileceklerini düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Ayşem BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122738
Elif hanım❤️❤️ Güvenilir, sürdürülebilir,keyifle ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler aklınıza gelicek en iyi doktorlardan biridir.Öncelikle güler yüzlü olması sevecenligi yaptığı işi nekadar sediğini gösteriyor. Sıkılmadan kilo veriyorum ve doyararak veriyorsunuz ıyikide yollarımız kesişmiş ben çok mutluyum böyle hem güzel hemde sevecen tatlı bir uzmanla tanıştığım için herkese tavsiye ederim❤️
     1 Beğeni    
Rüveyda
12.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122045
Elif hocamla ilk kez sosyal medya üzerinden iletişime geçtim ve ben de bir diyetisyen adayı olarak kendimi yanında, deneyimlerinden faydalanarak geliştirmek istediğimi ilettim. Birçok diyetisyene kıyasla Elif hocanın birebir ilgisi, samimiyeti, gönülden yardımsever oluşu, güzel kalbi ve yaklaşımı gerçekten hayran olunası. Staj sürecimde bana kattığı deneyimler, verdiği tavsiyeler hiçbir bilgi veya durumla kıyaslanamayacak kadar değerli. Kendisinin danışanlarına olan sıcak yaklaşımı, sevgi dolu sohbeti ve kimseyi zorlamadan bir şeyi dayatmadan yazdığı diyet listeleriyle kesinlikle herkesin bir kere de olsa görmesi gereken bir diyetisyen. Danışanlarıyla sohbet edercesine yazdığı ve uygulattığı diyetlerle kişiler hem sıkılmadan hem de sevdiği ve normal hayatta da uyguladığı yeme düzeniyle kilo veriyorlar. Bu şekilde verdikleri kiloları da hem daha sonra geri almıyor hem de ömür boyu kilo kontrolü sağlayabilecek eğitime ulaşmış oluyorlar. Elif hocanın ilgisi, mesleğine olan sevgisi ve bağlılığı ilk gördüğünüz andan itibaren farkediliyor. Tümm kalbimle önerebileceğim enn tatlı diyetisyen!!!
     2 Beğeni    
M. U.
11.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122032
Mesleğini bu kadar seven, mesleğine bu kadar ilgili, donanımlı, güleryüzlü çok güzel bir insan Elif hocam. Yanında staj yaptığım için, onu tanıma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. Danışanlarıyla ilişkisi, samimiyeti, halden anlayışı çok güzel, bilgisine, birikimine çok güveniyorum. Kilo ile ilgili çözemediğiniz sorunlarınız varsa kesinlikle tavsiye ediyorum, birlikte attığınız yeni bir adım sizi zorlanmadan geçecek keyifli bir sürece götürecek. Bir süre sonra diyetisyene değil de arkadaşınızla buluşmaya çıkmışsınız gibi hissedeceksiniz ve süreç tamamlanmış olacak. Ayrıca kendi adıma yaptığım stajdan çok verim aldığımı, iyi ki dünya tatlısı hocamın deneyimlerinden yararlanma imkanı bulduğumu söyleyebilirim.
     Beğenin    
Aysel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121706
Uzmanımız ile Kardeşimin tavsiyesi üzerine tanışmıştım kendisi hizmet almamış ama ben aldım daha sonra sosyal medya aracılığı ile takibe alarak cokta güven verdiğini görünce hizmetinden faydalanmak istedim sağlıklı beslenme anlamında kilo vermemize yardımcı olacak her türlü ilişkiler de kendisinden öyle memnun kaldım ki hem pozitif oluşu hem arkadaş gibi yaklaşması ve yapmam gerekenleri zevkle uygulamamı sağlamıştır emeği insana saygısı ve pozitif yönü ile destekleri için çok çok teşekkür eder herkese öneririm..
     Beğenin    
Sinem ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120545
Kendisi çok güleryüzlü, çok konuşmalı neşeli bir insan. Çok tatlı bir diyetisyen. Ve aynı zamanda çok başarılı. Kendisini çok seviyorum. Ben kendisini annem sayesinde tanıdım . Önce annem elif hanım ile birlikte diyet yapmaya başladı ve kendisi annemi çok zayıflattı. Ve annem bir kaç ayda çok yol kat etti. 11 kilo verdi . Şimdilerde de ben kendisi ile birlikte diyet yapmaya başladım. Bana ilk hafta da 2 kilo verdirtti. Bu çok güzel, çok iyi. Kendisinden memnunum. Danışanının isteklerine göre gayet güzel diyet listeleri veriyor. Bu danışan kisi açısından güzel bir şey. Bu yönünü beğeniyorum. Ben kendisine 2 haftada bir gidiyorum ve verdiği diyet listeleri ile 2 hafta da çok güzel kilo verdirttiriyor. Güzel sonuçlar alıyorum. Aynı şekilde kendisinin çok başarılı olduğunu biliyorum.
     Beğenin    
Billur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120539
Canım diyetisyenim, Tatlı enerjisi ve samimi kişiliği ile diyetisyenim olmanın dışında aynı zamanda ablam gibi hissetmeye başladım zamanla. İşinde çok profesyonel. Danışanlarını çok iyi tanıması ve kişilerle ilgili her türlü detayı hatırlaması, insanın kendini değerli hissetmesine sebep oluyor. Kilo alıp gitsem bile her zaman olumlu ve motive edici davranıyor. Hiç aç bırakmayan beslenme programlarıyla kilo vermeyi keyfli hale getiriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum, yakınlarda oturuyorsanız ve profesyonel bir şekilde yardım alarak kilo vermek istiyorsanız, hemen randevu almanızı öneririm.
     Beğenin    
Zeynep G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119959
Elif Hanım, canım diyetisyenim ❤ Sosyal medyadan görüp enerjisine, samimiyetine ve başarısına güvenerek geldim ve gerçekten çok güzel enerjisi var ne zaman isterseniz mesaj atabiliyorsunuz geri dönüş sağlıyor ve sorularınızı açık sözlülükle doğrusunu ve yanlışlarını öğreterek cevaplıyor yaptığı işte profesyonel olduğundan dolayı sorduğum her soruya net olarak cevap aldım. ve bence en önemlisi yazdığı listeleri bir diyet programı şeklinde değil de yaşam biçimi olarak ayarlıyor sağlıklı beslenmeyi hayata geçirmemizi kolaylaştırıyor. Verilen diyet listeleri uygulanabilir kolaylıkta, zaten görüşme sonrasında en uygun liste neyse birlikte onu oluşturuyoruz. Elif Hanım çok ilgili, cana yakın, sabırlı, anlayışlı, danışanını motive ediyor, özveri ile çalışıyor ve işini severek yapıyor. Ben hem tip 1 diyabetim hem de aşırı kilo problemleri yaşayan biriyim. Harika bir 4 ayı tamamladık. Kendimi o kadar hafiflemiş ve dinç hissediyorum ki tüm değerlerim normal aralıklara döndü ve yeme içme düzenimi dengeledim, ne kadar teşekkür etsem az 🙏🏻 Hedefe biraz daha var sabırla motivasyonla çok da güzel sonuçlar aldık almaya da devam edicez hiç pes etmeden. Diyet sürecinde beni takibinden ve yönlendirmesinden çook memnun kaldım.Herkese de tavsiye ederim. Eğer ki hastalık ve eşliğinde kilo problemlerinizde varsa kendinizi Elif Hanım’a bırakabilirsiniz. Çook teşekkür ederim tekrardan canım diyetisyenim ❤
     Beğenin    
Sevgi KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2021
TavsiyeNo: 119478
Çok güler yüzlü ve pozitif enerjisiyle işini çok profesyonel yapıyor. Gayet memnunum ve devam ediyorum. Tavsiye ederim kesinlikle. Hazırladığı listeler ve takibi ile çok güzel sonuçlar aldık. Ölçüm günlerini iple çekiyorum. Samimî içten sohbetiyle etrafımdaki kişilere kesinlikle tavsiye ettiğim. Herkesin gidip danışması gerektiği bir diyetisyen. Güler yüz ve samimiyet yanında isini çok disiplinli yapıyor. Hazırladığı listeler senin yaşam tarzına göre hazırlıyor.
     Beğenin    
N.N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2021
TavsiyeNo: 119403
Elif Hanım gerçekten çok iyi bir diyetisyen her şeyden önce çok tatlı danışanın halinden anlayan çok ilgili verdiği diyet listeleri sizin hayatınıza uygun ve sizi yormayacak diyetler ama her şeyden önemlisi sizi yormadan ve sıkmadan kilo vermenizi sağlıyor ve bunu alışkanlık haline getirip sağlıklı beslenmenize yardımcı oluyor. Birçok diyetisyene gittim fakat böyle ilgi görmedim. Çok ama çok başarılı dünya tatlısııı biir diyetisyen:) iyi ki tanımışımm kendimi artık daha sağlıklı, fit, mutlu hissediyorum Elif hanımı herkese şiddetle tavsiye ediyorum en kısa sürede kilolardan kurtulmanın tek adresi :)
     Beğenin    
M.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2021
TavsiyeNo: 119400
İçeriye girdiğinizde sizi o kadar samimi ve güleç bir enerjiyle karşılıyor ki bir anda kendinizi arkadaşınızla sohbete gelmiş kadar sıcak be samimi hissedebiliyorsunuz. Enerjisi çok iyi 🤗Asla kendinizi direktif veren elinde bir listeyle sizi karşılayan uzmanla görüşmeye gelmiş gibi hissetmiyorsunuz. Size en uygun listeyi birlikte hazırlayıp ,en mutlu şekilde oradan umutla ayrılıp ,birdahaki ki görüşme için gün saymaya başlıyorsun.Biz bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık. Çok memnun kaldım. Karşılamadan uğurlamaya kadar hep Gülen bir yüz hep yüksek bir enerji . Oldukça ilgili , konuşkan. Ve en önemlisi sizi kendinize ve yapabileceklerinize inandırıyor. Birlikte başaracağız diyor o enerji de oldukça iyi hissettiriyor. Klasik bir uzman gibi mesafeli ve soğuk değil di.
     Beğenin    
Turgay DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
11.Mart.2021
TavsiyeNo: 119398
Elif hanım kadar saygılı Güler yüzlü cana yakın empati kurabilen birini daha tanımadım.Arkadaşım tavsiyesi ile gittim ve inanılmaz kilolar verdim.Şimdi annemi ve eşimi de götüreceğim ailecek sağlıklı yaşamı Elif hanım sayesinde tatmış olacağız.Elif hanım yasaklar koymuyor kişiye özel beslenme planı yapıyor.Ayrıca çok ilgili ve kontrollü şekilde yol alıyoruz.Elif hanımı tanıdığımız için çok şanslıyız.Mesleğinin en iyilerinden şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Nebahat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2021
TavsiyeNo: 119386
Elif hanım sayesinde çok iyi kilolar verdim.İrademe sahip çıkamıyordum fakat Elif hanım sayesinde hayatım çok değişti ve güzelleştiği emeklerinizin karşılığını asla ödeyemem.Güler yüzünüz samimiyetiniz ve ilginiz için ayrıca teşekkür ediyorum💓 3 ay da 12 kilo verdim ve şuan istediğim kilodayım.Elif hanım sayesinde sağlıklı beslenmeye olan bakış açım değişti.Arkadaşlarım ailemde dahil hepimiz Elif hanıma gidiyoruz ve herkes çok memnun annem diyabet hastası çok zayıftı Elif hanım sayeisnde sağlıklı bir şekilde kilo aldı ve değerleri düzelmeye başladı.Hem fiyatları uygun hem yazdığı diyetler.Kesinlikle Elif hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Pınar ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119055
Elif hanımla akrabam aracılıyla tanıştım. İlk karşılaştığınızda içinizi öyle bir pozitiflik ve samimiyet kaplıyor ki anlatamam. İlk randevudan çıktığımda işte bu benim son diyetim ve son diyetisyenim dedim. 12 günde tam -4,8 kg verdim ve eminim ki bu daha başlangıç. Elif hanıma güzel enerjisi, güler yüzü ve müthiş pozitifliğinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Güzel bir başlangıç için Elif hanım yapacağınız en iyi tercih olacaktır. Kocaman sevgiler❤
     Beğenin    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119036
Merhaba ben deniz yaklaşık bundan 9sene önce hayatımda nelerin değişeceğini bilmeden yaşıyordum birgün panik atak hastası olduğumu ögrendim ve ozaman 49 kiloydum ve ilaçlara basladım ve 4.5senede 35 kilo aldım ilaçlardan ve 84. 85 civarı oldum artık aynaya bile bakmak istemiyordum sonra bir gece yemin ettim ve diyetisyene gitmeye karar verdim arkadaşımın tavsiyesiyle 2018 de diyetisyen elif Şahin ile bu yolculuğa başladık ve Elif benim hayatımda cok şey değiştirdi en başta ilaca bağımlılığını yok etti sonrada aldıgım o 35 kiloyu çöpe attık okadar ve Elif sahin sayesinde artık aynalarla dost oldum iyiki varsin gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz mesafeli değil içten biridir
     Beğenin    
Zeynep SeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118877
Arkadaşımın önerisi üzerine kendisinden randevu aldım. Hem tatlı bir kişiliğe sahip, hem de işinde uzman. Diyet sürecimde motivasyonumu onun sayesinde hep yüksek tuttum ne kadar teşekkür etsem az kendisine. Sizin isteklerinizi de dikkate alıyor her zaman ve doyarak kilo verebilmek çok güzel. Nasıl beslenmeniz gerektiğini de öğreniyorsunuz benim için önemli olan şeylerden birisi de buydu. Hedeflediğim kiloya tahminimden daha kısa bir sürede ulaştım. Elif Hanım her zaman güler yüzlü, size en uygun şekilde diyet programları hazırlayan ve en ufak bir sorunuzda yanınızda olan harika bir diyetisyen. Sonsuz teşekkürler ve sayenizde çok mutluyum.
     Beğenin    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118808
Elif hanımla bir tanıdık vesilesiyle tanıştım. Elif hanım öncelikle uslup bakımından çok şeker birisidir. Tatlı dili sayesinde gerçekten kilo probleminiz çözmenizdeki en iyi yoldaşınız olabilir kendisi. Şahsen 5 6 aydır Elif hanımla birlikte kilo problemimin üstesinden gelmeye çalışıyoruz ve toplam 18 kg verdim. Ve gerçekten bu yola başlarken ki korkum listemin beni mutsuz edip pes edebilecek olmam dı . Amma velakin Elif hanımla listemi baştan sona tamamen benim sevdiğim şeyler üzerine dengeli bir şekilde yerleştirerek yapıyoruz. Bu yüzden de listemi uygularken bunalıma girmiyorum. Elif hanımın yanında aylık -kg analizlerimi de yaparken muhabbet ediyormuş gibi geçiyor. Çok keyifli gerçekten. Kilo probleminizi ertelemeyin. Emin olun bu yola Elif hanımla başlarsanız asla pişman olmazsınız.
     Beğenin    
Tuğçe Kı...
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118755
ELif hanım ile çok eskiden beri tanışıyoruz. Kendisi bir diyetisyenden çok daha fazlası. İşini çok seviyor ve işini gerçekten çok iyi yapıyor. Sizin isteklerinize, sevdiklerinize göre listeler hazırlıyor. Ve her seferinde farklı farklı listeler hazırlıyor diyetten sıkılmıyorsunuz. Listeleri çok yaratıcı, farklı. Size bir arkadaş, bir abla gibi davranıyor. Çekinmeden tüm sorularınızı sorabiliyorsunuz. Bence daha önce başarısız bir diyetisyen deneyiminiz olduysa mutlaka Elif hanımla bir deneyin derim...
     Beğenin    
H.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118680
Diyet gibi zorlu bir süreci yüksek enerjisi, tüm pozitifliği ve içtenliği ile çok mutlu ve dolu dolu geçirmenizi sağlıyor Elif Hanım. Her hafta yaptığı yenilikler ve bilgilendirmelerle sağlıklı kilo vermeniz kaçınılmaz. Üstelik sadece diyetisyeniniz değil danışmanınız hatta aileden biri gibi oluyor:)Sizinle alakalı her detaya hakim ve sizin için doğru olan beslenme düzenini size kazandırıyor. Lipo ödem rahatsızlığım var ve Elif Hanım sayesinde çok daha rahatım. Mesleğini bu kadar seven, kendini sürekli geliştiren ve tüm içtenliği ile size destek olan biri. Elif Hanım ile devam ederseniz onun da dediği gibi bu son diyetiniz olur:)
     Beğenin    
Cea
24.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118679
Arkadasim vasitasiyla tanistim Elif ile. Cok icten ve guler yuzlu. Diyet gibi sıkıcı bir sureci zevkli hale getiriyor. Farkli alternatifler sunuyor, tarifler veriyor. Hamilelik ve lohusalik surecimde bana cok destek oldu. Simdinde bebegimin ek gida surecinde ona danisiyorum. Meslegini cok severek yaptigi belli ve bu size de yansiyor. Her an ulasilabilir. Cok tesekkur ederim ve herkese mutlaka tavsiye ederim. Isine ne kadar hakim oldugunu ilk gorusmenizde anlayacaksiniz
     Beğenin    
Elif ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118677
Muhteşem bir deneyimdi. Kısa zamanda kilolarımdan kurtuldum. Elif Hanım’la beraber sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Bu yüzden herkese tavsiye ediyorum. Benden sonra annem de sürece başladı. Başta inancı yoktu fakat Elif Hanım’ın yaklaşımı sayesinde güzel yol katetti. Sağlıklı beslenmenin yanında eskiden kısa mesafeyi yürümek istemezken düzenli spor yapıyor. :) Ailecek sağlıklı ve düzenli beslenmeye başladık. Elif Hanım, her zaman ulaşılabilir ve çözüm odaklı.
     Beğenin    
Şebnem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118647
Arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdığım Elif Hanım güler yüzü ve ilgisi ile sizi sağlıklı kilo vermeye motive ediyor.Aç bırakmayarak 1 hafta içerisinde bu kadar etkili sonuç almam motivasyonumu dahada arttırdı. Sağlıklı beslenmek isteyen herkesin kesinlikle tercih etmesi gereken biri. Bir diyetisyenden çok arkadaş gibi olduğundan sizi ilgiyle dinleyip sorularınıza da içtenlikle cevap veriyor. Kendisini iyi ki tanımışım ve kesinlikle TAVSİYE EDİYORUM.
     Beğenin    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118617
Elif Hanım güler yüzü ve pozitif enerjisiyle kilo verme sürecinde çok yardımcı oldu her zaman. Size bir doktordan çok arkadaş gibi yaklaşan ve durumunuzu anlayan biri. Kendisiyle tanıştıktan sonra yeme alışkanlıklarımızda çok güzel ve sağlıklı değişimler yaşadık. Diyet yaptırmaktan daha çok sağlıklı ve ömür boyu sürecek bir yemek düzenine alışmamızı sağladı. Elif Hanım, bu konularda kendilerine doğru bir yardımcı arayanların kesinlikle tercih etmesi gereken biri.
     Beğenin    
Sudenaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118370
Güler yüzüyle, tatlı diliyle bir abla gibi canım diyetisyenim. Onunla 14 yaşımdayken tanıştım. Kullandığım ilaçlar ve insülin direncim dolayısıyla tek başıma yardım almadan kilo vermem çok zor olacaktı. Bende bu yolculuğa Elif Hanım'la başlamaya karar verdim. Motivasyonum çok kolay düşer ve hemen kendimi salarım ama o her randevuda öyle motive eder ki sizi, öyle güzel konuşur ki. her seferinde kendimi toplarım. Siz güzel sonuçlar elde ettiğiniz zaman o da mutlu olur. Hatta kilonu ver sonra kahve içmeye gel bile der. iyi ki onunla tanışmışım bu arada muhteşem bir sloganı var #busondiyetinizolsun
     Beğenin    
Didem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118121
Elif hanım la 2017yılında özel bir hastanede tanıştım çok samimi ve yaklaşımı gülüryüzlülügü sevecen ve bir o kadar enerji dolu içten yaklaşımı çok hoşuma gitti ve onun sahisinde güzel sonuçlar aldım daha önceleri başka uzman doktorlardan yardim aldım istediğim sonucu alamadım?Tamam istediğim kiloya düştüğümde beyin ameliyatı oldum ara vermek zorunda kaldım ve burada bizim bağımız hiç kopmadı 10 aydır elifimle gene beraberiz benim için çok özel bir kardeş sırdaş iyiki varsın canım
     Beğenin    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118096
Hem yüz yüze hem de online danışmanlık alan biri olarak şunu demeliyim ki sevecen tavırları, içtenliği, işindeki özverisi ile her kilo almamda kendimi bulduğum tek adres. Kimseye anlatamadıklarınızı bakmışsınız bir çırpıda söleyivermişsiniz. Psikolog seansı kadar rahatlatıcı ve özgüven getirici görüşmeler sizi süreçte dimdik tutar. Diyetisyene güvenmek, kendini ona emanet etmek benim gibi çok kilosu olanlar için önemlidir.. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İyi ki tanımışım..
     Beğenin    
Ceren GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117871
Elif Hanımdan yaklaşık 2 aydır profesyonel hizmet alıyorum. Hayatım boyunca verdiğim en doğru karar olabilir. Vermekte zorlandığım kiloları 2 ay gibi kısa bir sürede hiç zorlanmadan isteklerim doğrultusunda verdim. Elif hanımla diyete başlamadıydanız çok şey kaybetmiş olabilirsiniz. Çünkü verdiği listeler alışılagelmiş bir diyet değil ömrümüz boyunca zorlanmadan beslenecebileceğimiz bir sistem. İşte bu yüzden iyi ki diyorum canım diyetisyenim 😍🤗
     Beğenin    
Seday
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117870
Uzun süredir Elif Hanımın danışanıyım,Enerjisi muhteşem. Öyle laf olsun diye liste yazıp göndermiyor. Gerçekten çok ilgileniyor, sizi dinliyor, sağlıklı kalıcı olarak kilo vermeniz için uğraşıyor.Bugüne kadar birçok diyetisyene gittim ama Elif hanım gerçekten hepsinden çok farklı.Enerjisi, güleryüzü, insana verdiği değeri ile çok iyi motive oluyorsunuz.Kısacası bir diyetisyen arıyosanız bu Elif Şahin olmalı.Kendisine burdan beni bugüne kadar çektiği ve herseferinde o süper enerjisi ile beni motive ettiği için çok teşekkür ediyorum:)
     Beğenin    
Melisa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117868
Benim icin bir diyetisyenden cok fazlasidir artik arkadasim ablam gibi oldu kendisi. Daha once cok fazla diyetisyene gittim fakat hic bir zaman bu kadar basarili ve istikrarli olmamistim. Bunu onun anlayisina, insan iliskilerinin cok iyi olusuna ve muthis bir diyetisyen olusuna bagliyorum kesinlikle. Asla yasak bir sey olmadan mutlaka danisanlarini dusunerek listeler hazirliyor. Bu gune kadar basarisiz sonuclanan diyetler yaptiysaniz mutlaka kendisiyle tanismanizi oneririm.
     Beğenin    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117867
Elif Hanım ile bir diyetisyen arayışım sonucunda yollarımız kesişti. Evimin yakınlarında bir diyetisyen arıyordum ve şans eseri o kadar tatlı bir diyetisyenle karşılaştım ki... O kadar güler yüzlü o kadar samimi ki, ilk karşılaştığımız zaman bile sanki yıllardır tanışıyor gibiydik. Diyetisyenliğine zaten lafım yok. Kendisi işinin uzmanı ve mesleğini severek yaptığını çok fazla belli ediyor. Hem sizin isteğinize göre hem hayatınızı kolaylaştıracak şekilde hem de istediğiniz görünüme kavuşmanız açısından her daim yanınızda olacak birisidir Elif Hanım ❤ İnsan kendisini huzurlu ve güvende hissediyor. Siz de eğer bir diyetisyen arayışı içerisindeyiz eviniz uzak veya yakın fark etmez mutlaka Elif Hanım’a bir uğrayın derim. Asla pişman olmayacaksınız
     Beğenin    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117730
Diyet yapmaya baslicaksaniz aradığınız diyetisyen Elif Sahindir gözü kapalı secebilirsiniz.iyiki hayatıma girmis ve sayesinde 38 beden oldum artık. Pozitif güleryüzlü sevecan samimi alanında bir uzman arıyorsanız ve son diyetiniz olsun istiyorsaniz gözü kapalı Elif hanımı secebilirsiniz Kendisiile çalıştığınız zaman hic diyet yapiyor gibi hissetmiyorsunuz sayesinde saglikli beslenme alışkanlığı kazandım Kendisi bir uzmandan cok arkadas gibi ve halden anlayan bir diyetisyendir.
     Beğenin    
Kader
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117294
Merhaba, Diyet yapacaksanız eğer ilk gideceğiniz adres bence Elif olmalı 🤩 yani ben öyle yaptım ve o kadar doğru bi tercih yapmışım ki bundan mutluluk duyuyorum. İlk diyetisyenim oldu ve son diyetisyenim olucak inşallah 💁🏼♀ Kendisinin etrafa saçtığı pozitif enerji ve motive edici konuşmaları seni daha bi gazlıyo ve o diyeti her türlü yapıyosun. Burayı şu anda okuyosan ve diyetisyene gitme ihtiyacın varsa gideceğin tek adres o olmalıdır. İyi ki var 🖤
     Beğenin    
Eminenur KULDAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116902
Hayatıma iyiki girmiş dediğim nadir insanlardan biri Elif hanım.Sayesinde artık 38 bedenim :) Çok zor kilo veren biri olmama rağmen bu zorlu süreci en güzel şekilde benimle yürüttüğü için ona çok teşekkür ederim.Samimiyeti ve enerjisine en sevdiğim özellikleri.Kesinlikle tavsiye ediyorum zaten ilk görüşmenizde bile enerjisini, samimiyetini, içtenliğini göreceksiniz. Bu son diyetiniz ve son diyetisyeniniz olsun istiyorsanız tek tercihiniz Elif hanım olmalı.
     Beğenin    
Bahar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116076
Merhabalar, kafasında soru işareti olup henüz Elif hanımdan danışmanlık almamış kişiler için şunu rahatlıkla söyleyebilirim emin olun '' Bu son diyetiniz, son diyetisyeniniz olacak 🌸'' Elif hanım sizi asla müşteri olarak görmez,verim klasik bir liste gitsin kafasında asla değildir. Hem derdinizi dinler hem sevdiğiniz yiyeceklere göre size sorarak liste yapar. Yapamadım Elif listeyede uyamadım kiloda veremedim dediğinizde bile öyle konuşur öyle motive ederki bir bakmışsınız kaldığınız yerden aynı motivasyonla devam ediyorsunuz 😊 ben artık çok eminim bu benim son diyetim, son diyetisyenim❤️ eğer sizde kararsızsanız ve kendiniz için sağlığınız için bişeyleri değiştirmek istiyorsanız gelip bir kere tanışım derim zaten tanıştıktan sonra iyiki diyeceksiniz. Elif hanım gibi mesleğini aşkla hakkıyla yapan insanların çoğalması dileğiyle❤️
     Beğenin    
Şimal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113142
Elif Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Daha önceden başarısız diyet deneyimlerim olmuştu ancak Elif Hanımın enerjisi, pozitifliği ve verdiği listeler ile birlikte sonunda kilo verebildim. Elif Hanım beni diyettesin psikolojisinden çıkararak bu beslenme alışkanlığını hayatıma kattı ve artık yaşam tarzım bu yönde oldu. Canım artık sağlıklı yemekler istiyor ayrıca fazla yemek yediğim zaman da nasıl dengelemem gerektiğini de çok iyi öğretti. Her şey için minnettarım iyi ki Elif Hanımı tercih etmişim
     Beğenin    
Nilüfer
14.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112703
Elif hanım, güleryüzü ile sizi karşılar ve sizi çok iyi dinler. Sizin için en iyi olacak yöntemi ve diyeti, en kolay uygulayabileceğiniz şekilde size verir. Diyetinizin her aşamasında yanınızdadır. Mesleğini çok severek yaptığı için bu size de yansıyacaktır ve kendinizi güvende ve rahat hissedersiniz. Soracağınız her soruya açıklıkla ve tam şekilde cevap vererek kafanızdaki soru işaretlerinizi siler. Online yaptığı diyet hizmeti ile de telefon üzerinden kendisinden hizmet alınabiliyor olması çok kolaylık.
     Beğenin    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112493
Elif hanım çok iyi bir diyetisyen.Her konuda yardımcı oluyor.Listede her hafta yaptığı değişiklikler sayesinde sıkılmadan devam edebiliyorum ve aç kalmadan kilo veriyorum.Sevdiğim yemeklere göre listemi hazırlıyor,sevmediğim yemekleri yemek zorunda kalmıyorum.Her geldiğimde kilo vermiş ve daha motive olmuş bir şekilde ayrılıyorum.Başladığım ilk haftadan beri gözle görünür değişiklikler her hafta artıyor ve çevremden çok güzel tepkiler alıyorum Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ceyda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112481
Kendisiyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Daha ilk andan bu işin sonu iyi olacak düşüncesi yerleşiyor. Güler yüzlülüğüyle, samimiyetiyle ve en önemlisi bilgisiyle sizi diyet yapıyorum kalıbından ziyada sağlıklı besleniyorum düşüncesi aşılıyor.Aklınızda kalan tüm sorulara cevaplar bulabiliyorsunuz her soruma sıkılmadan cevap verdiği için teşekkür ediyorum:) Yapamacağım hiçbir şeyi beslenmeme eklemiyor ayrıca yanından ayrıldığınızda hem mutlu hemde neşesini paylaşarak çıkıyorsunuz :))))
     Beğenin    
Aslı YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112463
Elif Hanım’ı onca gittiğim diyetisyenler gibi tesadüfen tanıdım ve iyi ki de ona rastladım. Tanıdığım onca diyetisyenin arasında en iyisi olduğunu canı gönülden diyebilirim. Hem işinin uzmanı hem dünya tatlısı verdiği listeleri hayatıma çok kolay adapte edebiliyorum yanımda taşıyıp evde kolaylıkla pişirip yiyebileceğim beslenme tarzına uygun listeleri. Sadece diyetisyen desteği değil sanki terapiye gitmiş gibi huzurlu ve mutlu ayrılmanıza neden olacak sohbetiyle evinizde gibi hissediyorsunuz. 2.5 ay gibi bir sürede 14 kilo vermeme sebep olan yüce insan.
     Beğenin    
Sinem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112455
Bir tanıdığımın verdiği kilolar dikkatimi çekmişti ve diyetisyenine ben de gitmek istedim o sayede tanıştık Elif hanımla. 2,5 ay gibi bir sürede yaklaşık 12 kilo verdi desteğiyle. Sizi asla zor tariflerle yormuyor ve de geleneksel, her zaman yediğiniz yemeklerle zayıflamanıza yardımcı oluyor. Arada değişik tarifleri de kendisi veriyor. Eğlenerek kilo veriyorsunuz. Hem insan olarak hem de diyetisyen olarak harika bir insan. Sanki 40 yıllık ahbabınızla konuşuyormuş gibi rahat ve sıcak hissettiriyor. Uzun lafın kısası kendinizi ona teslim edin ve sonucu görün 💜😊
     Beğenin    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112428
Öncelikle onu çok seviyorum. Beni inandırıyor yapacağıma. Bu yüzden ona minnettarım. Çok teşekkür ederim. Veeee o inanılmaz biri diğer diyetsyenler gibi al bunu yap gel yok . Hem doktorum oldu hemde arkadaşım . Cok da guzel gün geçtikçe kilo veriyorum ve hiç sıkılmıyorum. Iyiki tanımışım onu . Coooooook da seviyorum ayrıca ❤ elif hanım gidince anlayacaksınız ne demek istediğimi anlatılmaz yaşanır o. Muayene gittiğinizde güler yüzlü karşılanıyorsunuz. Size uygun liste veriyor elif hanım. Diğerlerleri gibi herkese aynı değil herkesin kendine uygun olanını verip uygulamamızı ıstiyor. Sizde inanip bu ışe başlamak istiyorsanız tek geçerim elif hanım i. Birde onun güzel enerjisi eklenince diyet keyifli oluyor. Hayat biçiminiz kendiliğinden oluşmuş oluyor. Şimdiden sağlıklı beslenme keyifleri dilerim
     Beğenin    
Sevda Nur
22.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112400
Elif hanımı arkadaşım vasıtası ile tanıdım arkadaşım stajyeriydi İstanbul Maltepe'deki ofisinde tanıştık. Pozitif enerjisi ofisinede yansımış ofise gittiğimde çok huzurlu bir ortamla karşılaştım. Elif hanım alanında uzman, yenilikleri takip eden, gelişmeye açık birisiydi. Samimi, konuşkan, pozitif enerjili ve güler yüzlü bir diyetisyen onunla çok güzel iletişim ve etkileşim kurduk. Ofisini büyütmesini çok isterim. Kendimi ve yakınlarımı gönül rahatlığıyla danışmanlık hizmeti almaları için emanet edebileceğim diyetisyenlerden birisidir. Başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112398
Elif Hanımı tanıyınca keşke daha önce tanısaymışım diyebilirsiniz.Arkadaşım sayesinde ismini duymustum, sonuçların başarısını , sizi nasıl motive edebildiğini gördüğünüzde siz de arkadaşlarınıza tavsiye etmeye başlıyorsunuz .Sizin için en iyi ve çeşitli programları hazırlarken , samimiyeti , pozitif enerjisi , güler yüzü sayesinde de motivasyonunuzu çok güzel etkiliyor.İşini severek yapan ve işinde çok da başarılı birisi . Kliniğinde her bir danışanıyla özel bir ilgiyle ilgilenir.
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 11 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uzman Diyetisyen Elif Şahin Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:520-526 D:28, 34415 Maltepe/İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 543 41 59
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Elif ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Elif ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
-

04:30
Top