2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,868 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Ufuk ZERENTÜRK

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dyt.Ufuk ZERENTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ufuk ZERENTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(%87.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Ufuk ZERENTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ufuk ZERENTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ufuk ZERENTÜRK Tavsiye Yazıları Ufuk ZERENTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gizem M. (Danışan)
 IP: 85.99.178.LD

18-09-2014
 TavsiyeNo: 71841
Ufuk Zerentürk ten aldığım beslenme programı sayesinde hem düzgün ve sağlıklı yeme alışkanlığı kazandım hem kilo verdim hem de sahip olduğum sağlık problemlerimi çözme yolunda büyük adımlar attım. Hiç sıkıcı ve zor olmayan beslenme programlarıyla kendimi daha iyi hissettim ve guzel sonuclar aldikca motivasyonum artti. Diyet Adana Beslenme Danışmanlığı ailesinin üyesi Ufuk beyin sıcak, duyarli, motive edici danışmanlığını herkese tavsiye ediyorum. :)
     5 Beğeni    

 Berat KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.83.WD

27-08-2014
 TavsiyeNo: 71269
Ufuk Bey ile diyetisyen firmasının başarılarını duyunca tanıştım. Kendisi gayet kibar ve mesleğine hakim bir diyetisyendir. Yaz tatilindeki 45 günlük süremde bana 13 kg kadar muhteşem zayıflama programı hazırladı haftalık buluşmalarımızda diyet programımızı sürekli güncelleyip alternatifleri birlikte oluşturduk. Diyet sürecindeki en büyük korkum aç kalmaktı ama diyet programım gerek ana gerekse ara öğünleriyle bu korkularımı boşa çıkardı. Kendisine gerek bürosundan gerekse internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilmem diyet sürecimde aklımda hiçbir sorunun kalmamasında bana faydalı oldu. Diyet sürecimiz devam ediyor kısa zamanda hedefime ulaşacağımı şimdiden görebiliyorum. Kendisine bana verdiği emeklerden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
     5 Beğeni    

 Ezgi (Danışan)
 IP: 176.40.46.W

21-07-2014
 TavsiyeNo: 70380
Öncelikle sabırlı ve son derece dikkatli tutumu sayesinde kolaylıkla anlaşıp sorunlara çözüm bulma konusunda herhangi bir sıkıntı çekmediğim, ilgili sıcak kanlı ve bilinçli bir doktor. Kısa zamanda etkili sonuçlar aldığım ve halen de almaya devam ettiğim, hayatımdaki dönüm noktasının mimarıdır kendisi. Her hafta rutin kontroller sayesinde kolaylıkla sorunu algılayıp çözüm yoluna gitme olanağı ise bir başka güzel nokta. Her probleminizi rahatlıkla konuşup çözüme ulaştırabilecek doktorlardan birisi. Toksin atıcı karışımlar ile şişkinliklerden de kurtulup çok kısa zaman içinde büyük sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Kilo kontrolleri sırasında yağ, protein, ödem, kas ve vücut sıvısından ne kadar kaybedip ne kadar elde ettiğinizi görme ve takip etme olanağı da hem moral açısından hem süreklilik açısından hemde sağlıklı bir şekilde hareket ettiğinizden emin olmak açısından çok rahatlatıcı . Ben son derece memnunum ve arayış içinde olan herkese de şiddetle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

Nihal DURUKAN KELEŞ Fotoğraf  Dyt.Nihal DURUKAN KELEŞ
Adana - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-06-2014
 TavsiyeNo: 69431
Diyetisyen Ufuk Zerentürk öğrencilik döneminde stajyerimdi ve şuanda aynı merkezde birlikte görev yapıyoruz. Öğrencilik dönemindeki azmi, öğrenme isteği, mesleğine olan sevgisi şuanda hastalarıyla olan olumlu, güzel ilişkilerini ve başarısını doğrudan etkiledi. Hatta ondan çok şey öğrendim diyebilirim. Çünkü güncel gelişmeleri takip etmekte de oldukça başarılı. Biz merkezimizde çok güzel bir ekip olduk, danışanlarımızdan tanıdıklarınız varsa merkezimizin sıcak bir ortam olduğunu zaten duymuşsunuzdur. Ufuk Bey de buraya ayrı bir renk kattı ve inanıyorum ki enerjisi ve bilgisiyle Adana'da ismi en çok anılan diyetisyenlerden birisi olacaktır.
     14 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyet Adana Beslenme Danışmanlığı
Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Bulvarı Mengi Apt. Kat 2 D. 8
Adana

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(322) 402 00 65

Telefon 2 :
0(544) 309 93 61
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-


Ufuk ZERENTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ufuk ZERENTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-17:41
Top