2007'den Bugüne 74,292 Tavsiye, 24,576 Uzman ve 16,844 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Melike AYKOL
Diyetisyen - İzmir
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Melike AYKOL Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diyetisyen
İsim

Melike AYKOL

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

21

[Dyt.Melike AYKOL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melike AYKOL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Melike AYKOL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Melike AYKOL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Melike AYKOL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kilo Alma / Kilo Verme Diyeti
Sporcu beslenmesi
Çocuk beslenmesi
Sağlıklı beslenme
Hastalıklarda Beslenme
Kalp ve Damar Hastalıklarında Beslenme
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıklarında Beslenme
Diyabet diyeti
Kişiye özel diyetler
Gebelik ve emziklilikte beslenme
İnsülin direnci ve metabolik sendrom

Melike AYKOL'un Makaleleri Melike AYKOL'un Makale ve Yazıları
1 Makale

Melike AYKOL Özgeçmiş CV Dyt.Melike AYKOL'un Özgeçmişi
Lİsans eğitimini Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamladım. Eğitimi süresince;
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıklarında Beslenme (Yetişkin Stajı)
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Kadın Doğum Hastalıklarında Beslenme (Yetişkin Stajı)
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Beslenmesi (Yetişkin Stajı)
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Transplantasyon ve Beslenme (Yetişkin Stajı)
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Kalp ve Damar Hastalıklarında Beslenme (Yetişkin Stajı)
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Dahiliye ve Beslenme (Yetişkin Stajı)
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Pediatrik KVC Beslenmesi (Çocuk stajı )
Ankara Başkent Üniversitesi Yoğun Bakım Servisleri ve Beslenmesi (Nutrisyon Stajı)
Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi (Elektif Erişkin – Çocuk Stajı)
Bilintur Catering (Toplu Beslenme Sistemleri)
Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi (Çocuk Stajı )
üzerine stajlarımı tamamladım . Ayrıca Özel Kuşadası Hastanesi’nde gönüllü stajyer olarak çalıştım.

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde ‘’Yetişkin Bireylerin Farklı Beden Kütle İndekslerine Göre Bel/Boy Belirlenmesi’’ konulu tezim ile yetişkin bireyler üzerinde araştırmada bulundum ve başarı ile ‘’Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı’’ diplomasını aldım. Şu an Fitizmir Beslenme ve Diyet Danışmanlığında yönetici diyetisyen olarak çalışmaktayım .

Melike AYKOL Tavsiye Yazıları Melike AYKOL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 B.T (Danışan)
 IP: 195.175.64.YYB

17-06-2017
 TavsiyeNo: 97453
Merhabalar, İzmir'e başka ilden gelip yerleşmemizden ötürü şehrin yabancısı olduğum için diyetisyen arayışımı internet aracılığı ile gerçekleştirirken Melike Aykol hanımın sitesine rastladım. Kendisinin bu kadar genç yaşta yoğun bir emek harcayarak yaptığı akademik kariyer beni cezbetti ve tanışmağa karar verdim. Akabinde yüz yüze konuştuktan sonra, güler yüzlü, samimi ve pozitif yaklaşımı ve ayrıca kendisinin ''yeni nesil bilgilerle'' donatılmış olduğunu görmem ile ''doğru adreste'' bulunduğum kanaatine vardım. Bu kanaatim, her hafta titiz bir şekilde listelerimi düzenlemesi, sıkı bir takibe alması ve son derece faydalı bilgiler aktarması ile bir kez daha pekişti. Hormonal değişiklikler sonucu yavaşlayan metabolizmamdan ötürü bu kadar kısa zamanda yağlarımın yanıp kilo verdiğimi görmem doğrusu beni şaşırttı. 16 haftada 8.3 kg yağdan vermiştim. Kendisinin danışanı olmak çok keyifli. Nasıl besleneceğimi, hangi öğünde neyi yemem/yememem gerektiği bilincini hazırladığı listeler sayesinde kazandım. Kilo ile ilgili problemleri olanlara Melike Aykol hanımı şiddetle tavsiye ederim. Sizde benim gibi ''doğru adresi'' bulacaksınız. Sağlıklı kiloda iyi günler dilerim.
     4 Beğeni    

 Yasemin ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.149.DC

01-06-2017
 TavsiyeNo: 97077
Merhabalar, Tam artık hep 10 kilo fazla olarak hayata devam edecegim, bunu kabullenmek gerek derken aklıma geldi diyetisyene gitme fikri... İşte bu sitede sevgili diyetisyenim Melike Hanım'a ilişkin yorumları okuyarak onu hiç tanımadan ve ofisinin de çok nezih bir yerde olması dolayısıyla hemen randevu aldım. İlk karşılaştığım an çok kibar ve sevgi dolu bir hanfendi gördüm. listeyi elime aldığımda benim listedeki kadar yemek yemedigimi anladım. 😊 Ve şu anda 2,5 ay gibi kısa bir sürede hem de yiyerek tam 14 kg verdim. İyi ki hayatima girdi sevgili Melike Hanım, iyi ki bana dokundu. Mesleğinin hakkını vererek yapan çok az insanın bulunduğu günümüzde pırıl pırıl, hayat dolu bir diyetisyenle kısa sürede hiç sıkılmadan, diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğrenerek bunu hayatınıza yaymak istiyorsanız hiç düşünmeden randevunuzu alın. Bırakın uzman eller size de dokunsun. Her an ulaşabileceğiniz, size diyeti değil sağlıklı yaşamayı öğreten bu harika insanla bir an evvel tanışın. İyi ki varsınız Melike Hanım 😇 yine söylüyorum, hep söyleyeceğim iyi ki girdiniz hayatıma, iyi ki! Degisim sizinle bir harika...
     1 Beğeni    

 Berfin (Danışan)
 IP: 213.14.165.FF

20-02-2017
 TavsiyeNo: 94730
Öncelikle iyi günler, Melike işinde çok başarılı bir diyetisyen öncelikle böyle bir bilgilendirmeyle başlamak istedim. Ben Melike'yle tanışana kadar bir sürü diyetisyenle konuştum diyetlerini uyguladım fakat hiçbiri Melike'nin ki kadar etkili sonuç vermedi bana . Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem cana yakın hem anlayışlı hemde hedefinize gerçekten ulaşmanızı sağlıyor . Sorduğunuz her soruya büyük bir içtenlikle ve bilgiyle cevaplandırıyor. Karşıyaka'nın başına gelip gelebilicek en iyi diyetisyenlerden biri olarak kabul ediyorum kendisini .
     2 Beğeni    

 Uğur gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.214.190.YYJ

22-12-2016
 TavsiyeNo: 93063
Kendisine arkadaş tavsiyesi ile gittim.Mesleğinin hakkını veren kaliteli ve besleyici listesine harfiyen uyarak bir ayda 9 kiloya yakın vermiş olup 40. Günün sonunda 10 kilo verdim.Ayrıca hiç spor yapmadım.Kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verdim.hatta beni görenler sen harbiden yiyerek zayıflıyosun dediler;) Şu anda hedef kiloma ulaştım ama biraz daha vermek istiyorum.Eğer kilolarınızdan sağlıklı şekilde kurtulmak istiyorsanız mutlaka buraya gidin.ekibi de son derece samimi ve işlerinde çok başarılılar.geç kalmadan başlayın bence ;)
     4 Beğeni    

 Sinem (Danışan)
 IP: 88.248.56.ZL

16-08-2016
 TavsiyeNo: 89734
Merhabalar, Sevgili Melike'yi polikistik over tedavisi sonrasında aldığım ve üzerine de sigarayı bırakmamla çıkmaza girdiğim kilolar sonrasında tanıdım. Kendisi ilk aradığım diyetisyendi ve karar vermemde bir telefon görüşmesi kafi geldi. O'nun sıcaklığını, samimiyetini, içtenliğini telefonun ucundan bile alabiliyorsunuz. Tanıdığınızda ise bu kadar genç yaşta bu kadar birikimi nasıl elde ettiğini hayretle izliyorsunuz. Kendisine gittiğimde metabolizmam neredeyse çalışmıyordu, vücudumdaki yağ oranı ise sağlıklı bir insanınkinden daha fazlaydı.(Yaş 33, Kilo 65) Beraber 8 Hafta da 6,900 gr yağ kaybı yaşadık. Üstelik aralarda yaptığım kaçamaklarla birlikte bunu başardık. Hiç aç kalmadım, tatsız tuzsuz yavan olan deli işi diyet yemekleri yemedim en önemlisi de diyette olmaktan sıkılmadım. Düzenli olarak kontrol ettiği kan değerleriyle kolestrolümün düşüşüne, eksik olan D ve B12 vitamini seviyemin yükselişine tanıklık ettik. Sağlıklı beslenerek aç kalmadan da kilo verilebildiğini bizzat tecrübe etmiş oldum. Kilo vermenin aslında bir motivasyon işi olduğunu da öğretiyor kendisi. Hatta bu süreçte başı çekenin motivasyon olduğunu... Sürekli bir takip, sürekli bir ilgi ve moral yüklemesi. Ne güzel bir diyet sürecidir bu arkadaş. Tabi sayesinde etrafa da az hava atmıyorum değil hani :) "durun arkadaşlar burada ne yiyebileceğimi birde diyetisyenime sorayım" :) Ömür boyu övgülerle anlatabileceğim bir diyetisyen, tebessümle anlatabileceğim bir arkadaş olduğu için Melike Hanıma teşekkürler.
     2 Beğeni    

 BUKET (Danışan)
 IP: 88.250.184.YDF

16-08-2016
 TavsiyeNo: 89731
Uzun süredir ne sporla, ne de kendi çabalarımla yaptığım diyetlerle veremediğim kiloların çoğunu 3 hafta gibi bir sürede Melike Hanım sayesinde verdim. O kırılmayan noktayı kırmayı başardık. Bunu yaparken de diyetteymişim hissinde değildim üstelik. Sadece yeme düzenimi oturtmak gibiydi. Hiç aç kalmadım. Melike Hanım sizin hayat tarzınızı ve damak tadınızı anlayıp, ona uygun listeler hazırlıyor. Bu da zorlanmadan kilo vermenizi sağlıyor resmen. Çok ilgili ve telefonla ulaşılabilir olması gerçekten motivasyonunuzu yüksek tutuyor. Artık bu son denemem diyerek gitmiştim. Çünkü denediğim hiç bir diyetten veya spordan istediğim sonucu alamamıştım. Melike Hanım da, burdan sonuca ulaşarak çıkacaksınız hiç merak etmeyin demişti ve gerçekten de öyle oldu :)
     1 Beğeni    

 Hülya GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.245.49.YLC

24-06-2016
 TavsiyeNo: 88906
Demir eksikligi ve hipotiroidi gibi dezavantajlı bir durumum olmasına rağmen motivasyonumu kaybetmemem ve yola devam etmemin nedenidir kendisi...her zaman önce sağlığınız diyerek hazırladı listelerimi ve ben ne istersem ona göre hazırlandı listelerim.her an ulasilabilirdir ve tatlı tatlı açıklar herşeyi,enerjisi size de yansır bir süre sonra,kendinize olan inancinizi yeniler her defasında. Meslegim dolayısıyla beslenme ve ve diyetle çok şey bilsem de kilo verme olayının en önemli ayağı olan motivasyonunu her şeyden daha önemli olduğunu düşünüyorum....sizin de dirençli kilolarınız varsa gönül rahatlığıyla kendinizi Melike Aykol a emanet edebilirsiniz...
     2 Beğeni    

 Meriç CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.44.61.ZZ

24-06-2016
 TavsiyeNo: 88890
Melike Hanim'i Ankara'da üniversite okuduğu yıllarda komsum olarak tanıdım. Her zaman aşırı kiloluydum. İkiz bebeklerimin doğumundan sonra kilo problemim beni çok rahatsız etti. Kendisi ile irtibata geçtim. Şimdi online olarak görüşüyoruz. Süt verdiğim dönem de bile bana çok yardımcı oldu. 2.5 ayda 9 kilo verdim. Hala da görüşmeye devam ediyoruz. Evdeki yoğun tempoma ve bebeklerin stresine rağmen beni motive edebilecek başka bir diyetisyen olduğuna inanmıyorum. Bıkmadan usanmadan her hafta yeni ve uygulayabilecegim listeler hazırlıyor. Her ogunum de tabak fotograflarimi göndermemi istiyor.. listeleri doyurucu olduğu için hiç kaçamak yapma ihtiyacı duymuyorum. . Yıllardır spor yapmayan beni yarattığı motivasyon ile spor yapmaya ikna etti. Telefon konuşmalarımizda mesajlarında hep samimi hep cok enerjik. Ne zman bir şey sormak istesem anında ulaşabiliyorum. Melike Hanim isinde çok iyi .İzmir de olup her görüşmeyi yüzyuze yapabilmeyi çok isterdim. Kilo verme motivasyonunuz çok düşükse, yıllardır ugrasiyorsunuz ve bir türlü basaramadiysaniz mutlaka Melike Aykol a ulaşın. O illaki sizi kilo vereceğinize inandiracak ve cok kısa sürede iyi sonuçlar almaya baslicaksiniz. Teşekkürler Melike hanim 😊😊
     1 Beğeni    

 sevda fSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.243.218.DY

07-06-2016
 TavsiyeNo: 88483
Melike Hanımı internetten tesadüfen tanıdım. İyi ki de tanımışım. Daha önce başarısızlıkla sonuçlanan diyet denemelerinden sonra kendisiyle yaklaşık 8 hafta önce programımıza başladık. Bu süreçte 6 kg yağdan kilo verdim ve hala da devam ediyorum. Eğer siz de benim gibi uzun süreli diyet yapamayacağınızı düşünüyorsanız ve bu konuda kendinize inancınız zayıfsa kesinlikle Melike Hanımı tavsiye ediyorum. Bitmek bilmeyen iyi niyeti ve tatlı diliyle acayip motive ediyor ve yeni haftaya bomba gibi başlıyorsunuz. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 S. Ç. (Danışan)
 IP: 94.121.162.YDC

06-06-2016
 TavsiyeNo: 88446
Melike hanımla 4 ay önce, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Doğum sonrası, veremediğim kilolarımı (8 kilo) 4 ay içerisinde hiç spor yapmama rağmen (bebeğim spor yapmama izin vermedi) sağlıklı bir biçimde, hiç kas kaybetmeden kilolarımdan kurtuldum. Malum yaz ayları geldi ve bu yaza sağlıklı ve fit bir şekilde gireceğim için çok mutluyum. Melike hanımı tanıdığım için çok şanslıyım. Kararsız kalan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum :).
     2 Beğeni    

 M.B. (Danışan)
 IP: 188.57.51.JF

27-05-2016
 TavsiyeNo: 88251
Bundan 8 ay önce evlenip ödemişe yerleştim. Düğün hazırlıkları stresi koşuşturması derken 51-52 kiloya kadar düştüm ve tam istediğim hayal ettiğim gibi zayıf bir gelin oldum 😊 Fakat eşimin çalışma saatleri yeni ev yeni mutfak deneyimleri okulumun bol yağlı tuzlu yemekleri bana 8 ayda 8 kilo olarak geri döndü. Okuldan bir arkadaşım çok zayıf olduğu ve kilo alabilmek için Melike Hanıma gittiğini çok memnun kaldığını ve istediği kiloları aldığını söyleyince bende tanışmak istedim ve soluğu ofislerinde aldım. Gittiğimde ilk görüşmede herşeyi konuştuk yemek yeme düzenim çalışma saatlerim uyku saatleri günlük aktivitelerim hangi besinleri sevip sevmediğim konusunda sohbet ettik ölçümleri yaptık ve benim için bol doyurucu listemi hazırladı ilk hafta yaklaşık 2kg verdim ve çoğunluğu yağ :) yani istenen bir durum ( listenin dışında küçük bile olsa hiç kaçamak yapmadım zaten liste yeterince yoğundu gerek bile duymadım) görüşmelerimiz hala devam ediyor aldığım 8 kiloyu vermek için az zaman kalsa da görüşmelere devam ediyoruz 1 ay daha misafiri olacağım Melike hanıma güler yüzlülüğü samimiyeti istediğim ihtiyacım olan her an geri dönüşleri ile beni çok mutlu ediyor. Beslenme problemi olanlar hiç düşünmeden gidebilirsiniz sizin de memnun kalacağınıza eminim kısacası sonuna kadar TAVSİYE EDİYORUM 😊
     2 Beğeni    

 Öyküm (Danışan)
 IP: 78.175.203.YFD

27-05-2016
 TavsiyeNo: 88235
Gittiğim spor salonunun tavsiyesi üzerine tanışma fırsatı buldum. Başta tedirgin bir şekilde gittim fakat Melike Hanımla tanıştıktan ve bir süre muhabbet ettikten sonra çok rahatladım. Çok tatlı biri olduğunu belirtmeme gerek var mı bilemedim 😊 Dünya üzerinde yemek seçme konusunda ilk 5 e aday gösterilebilecek biri olduğumu düşünüyorum. Ve takdir edersiniz ki böyle birine diyet listesi hazırlamak yeterince zorken Melike Hanım bunu her hafta yapmak zorunda kalıyor 😊 1 ayı geçkin süredir danışanıyım, verdiği listelere tam sadık kalamadığım halde şimdiden 5 kilo verdim bile 😊 Diyete başlamak isteyip de aç kalma korkusu yüzünden çekinenlere, ay yok ben açlığa dayanamam yapamam diyenlere söylüyorum aç kalmıyorsunuz merak etmeyin no panik 😊 Sonuç olarak bağlamak gerekirse çok tatlıı bir diyetisyenim var maşallahhhhh 😊 Bi de ofisi pespembe 😊 Bir de aradığınızda hemen açıyor, mesaj attığınızda hemen cevap veriyor, daha ne olsun 😊 Melike Aykol bu işi biliyor. Hala bilgisayar başında oturup bu yazıları okuyup acaba ne yapsam kime gitsem, gitmesem mi, gitsem mi diyeceğinize, telefonu elinize alıp " Merhaba Melike Aykol'la mı görüşüyorum? Ben sizden randevu almak istiyorum" demeli ve bir an önce gidip görüşmelisiniz bayanlar. Malum yaz da geliyor hani 😊 Siz hala oturuyor musunuz 😊 kalkın da arayın bir an önce benim sevgili diyetisyenciğimi yoksa o bayıldığımız bikinileri asla giyemeyeceksiniz ve Melike Aykol'dan iyisini de bulamayacaksınız 😇
     2 Beğeni    

 Cero (Danışan)
 IP: 78.168.118.YFW

24-04-2016
 TavsiyeNo: 87422
Melike hanımı tesadüfen internette gördüm ve aradım. Sesindeki samimiyeti beni etkiledi ve hemen danışanı olmak istedim. Karar verdiğim ilk günden itibaren motivasyonumu kaybetmemem için elinden geleni yapıyor. Aklıma takılan en ufak soruyu bile bıkmadan usanmadan cevaplaması, her an yanımda olduğunu hissettirmesi bana çok iyi geliyor ve diyetime uyumumu sağlıyor. Ayrıca verdiği listeler oldukça keyifli. Tamamen yaşam şeklinize ve saatlerinize göre özenle ayarlanıyor. Günlük planınızda bir değişiklik varsa listenizi de o şekilde değiştiriyor Melike hanım sizin söylemeniz üzerine. Bu aslında diyet değil keyifli bir sağlıklı yaşam dostluğu oldu benim için. Daha yolun çok başındayım ama Melike hanımın ilgisi ve sıcakkanlılığıyla başarabileceğime inanıyorum. :)
     1 Beğeni    

 Zerrin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.44.61.ZZ

16-04-2016
 TavsiyeNo: 87266
Merhaba, Melike hanımla komşumun tavsiyesi ile tanıştım. Kendisi hem çok ilgili hem de işini çok iyi bilen birisi, uzun zamandır spor yapıyorum ama gene de bazı bölgelerimde yeterince sonuç alamıyordum ve kilo fazlam vardı. Melike hanımla tanıştıktan sonra çok kısa sürede fazla kilolarımdan kurtuldum. Hem sağlıklı besleniyorum hem de düzenli şekilde yemek yiyorum. Kesinlikle harikalar yarattı 😄 Kendisini çok başarılı buluyorum. Genç, enerjik ve Güler yüzlü bir insan. Gerçekten sağlıklı şekilde kilo vermek isteyenlere tavsiye ediyorum 😄👍🏻
     2 Beğeni    

 merve (Danışan)
 IP: 176.54.180.ZZW

11-04-2016
 TavsiyeNo: 87156
İyi niyetiyle bıkmak usanmaz motivasyonu ile ve herseye rağmen her durumda ulaşabileceğiniz kısa Zaman'da kilo kaybetmek isteyen kas değil de yağ kaybetmeyi hedefleyen sağlıklı beslenip hastalıkları savuşturmak isteyenlere tavsiye ederim. Önerdiği diyet listeleri kesinlikle kişiye özel. Özel emek sarfedilmiş ve klasik listelerden uzak olan bu listeler insana kısa sürede hem kilo verdiriyor hem de iştahı baskılıyor. İnternet vasıtası ile tanıştığım ve online danışanı olduğum Melike hanıma burdan teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Jale kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.121.174.BJ

06-04-2016
 TavsiyeNo: 87060
Diyetisyenim melike hanımla müşterimin tavsiyesi üzerine tanıştım.ıyikide tanımışim 😘yıllardır spor yapıyorum işim gereği hep oturduğum için. .güya dikkatli beslendiğimi düşünerek hep yerimde saydım😀takiii melike hanımı tanıyana kadar....yaklaşık 3. ayın içersindeyim. Yıllardır yapamadiğimi melike hanımın sayesinde 3 ayda 7 kilo verdim.kendimi harika ve enerjik hissediyorum, ve okadarda sağlıklı. ...😘😚😘 Özellikle yemek yeme düzeninde, daha sık yiyerek kilo vererek doyduğumu iyi biliyorum.Diyetisyenimin gencecik yaşında harika sonuçlar veriyorsa ilersini düşünemiyorum.Her sabah işe giderken 1 saat kıyafet fasĺım olurdu.yok oram çıktı buram çıktı diye. Inanırmısiniz;15 dk.giyinip çıkmak harika sadece bir kıyafet deneyim içime sinerek mutluluk ve hafiflik içersinde işime gidiyorum☺☺ Diyetisyenim harikalar yaratmasî dışında, çok tatlı ve güleryüzlü.... nezamn yemek konusunda başım sıkışsa , beni hiç cevapsız bırakmadı.. Hedefime az kaldı...Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız Melike Aykol dalında 1 numara şiddetle tavsiye ediyorum .
     1 Beğeni    

 Özlem ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.51.WF

01-03-2016
 TavsiyeNo: 86231
Merhabalar...Defalarca dyt. kapısı çalmış biri olarak bitti olmuyor dediğim noktada tanıdım Melike hanımı.Bir ortamda memnuniyetlerini konuşurken danışanları istemeden kulak misafiri oldum.Ve araştırıp buldum kendisini.Benim için bir dönüm noktasıdır Melike Aykol.Mesleki bilgisi,hırsı güleryüzüyle birleşince bedenimde harikalar yarattık.İyi ki varsın tatlı diyetisyenim tam inancımı yitirdiğim noktada ellerimden tutup hiç bırakmadığınız için size minnettarım 🙏Artık ailemden bir parçasınız...İyi kilerime ortak oldunuz... yolunuz açık olsun harika insan❤
     7 Beğeni    

 Mevlüde ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.171.ZYD

01-03-2016
 TavsiyeNo: 86225
Daha önce iki d iyetisyene daha gittim fakat Melike Aykol dan çok memnun kaldım.aç kalmadan sağlıklı kilo vermeyi daha doğrusu bilinçli beslenmeyi öğretti bana.herşeyden önemlisi pozitif enerjisi bir danışana verebileceği en iyi hizmet bence.diyetten bıktığimda bana hep destek oldu manevi desteğini hep hissettim.melike hanım danışanları icin kendini yenileyen ve geliştiren bir diyetisyen.güleryüzlü cana yakın ve arkadaş canlısı birisi.şiddetle tavsiye ediyorum....teşekkürler
     3 Beğeni    

 NAGEHAN KASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.104.25.ZJ

18-02-2016
 TavsiyeNo: 85929
Melike hanımla 4 ay önce tanıştım. Melike hanım alışagelmiş diyetisyenlerden çok farklı. Danışanıyla çok ilgili, bireysel olarak gün içerisinde motive etmek için arıyor. Yöntemi farklı hep aynı sıkıcı diyet listeleri değil size uygun yapabileceğiniz sizinle birlikte hazırlanmış listelerle diyet yapıyorsunuz. Bu arada sıkılmadan bıkmadan14 kilo verdim. Melike hanım samimi güven veren mesleğinde oldukça bilgili ve yenilikleri takip edip uygulayan bir diyetisyen. Herkese tavsiye ederim. Melike hanıma güvenebilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Özgür HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.16.ZC

16-02-2016
 TavsiyeNo: 85850
Merhaba,ben bir süredir Melike hanımın danışanıyım. Onun sayesinde 15 kilo verdim,vermeye de devam ediyorum. Onunla bu yolda olmak gerçekten çok eğlenceli ve güzel. Verdiği tavsiyelere uyarak daha sağlıklı beslendim ve kilo verdim. Kendisi çok sempatik ve duyarlı. Diğer diyetisyenlere göre çok ilgili. Bu ilgi sayesinde beslenmenize daha çok dikkat ediyorsunuz. Bunu zorunluluktan yapıyormuş gibi hissetmiyorsunuz. Ayrıca kendisini ve yöntemlerini çok profesyonelce buluyorum.Eğer sağlıklı beslenmek ve kilo vermek isterseniz kesinlikle Melike hanımı tercih edin.
     3 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fitizmir Beslenme ve Diyet Danismanligi
Ismail Sivri Sk. No:8 A Blok Kat:4 Bostanlı/Karsiyaka
İzmir
(Bostanli Madam Coco üstü)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(232) 362 13 15

Telefon 2 :
(537) 034 39 81
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
-


Melike AYKOL'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Melike AYKOL Mesleki Videolar Videoları
-13:49
Top