2007'den Bugüne 76,517 Tavsiye, 24,914 Uzman ve 17,133 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Burak ALİFAKİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Burak ALİFAKİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBurak ALİFAKİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Burak ALİFAKİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Burak ALİFAKİ Özgeçmiş CV Dyt.Burak ALİFAKİ'nin Özgeçmişi
Beslenme bilimiyle tanışmam Kocaeli Üniversitesi Gıda Teknolojisi programıyla başladı. Bu bölümde hijyenik üretimden, besinlerin sağlık açısından içeriklerine, sağlıklı yemek pişirme tekniklerine kadar bir çok alanda eğitim gördüm. Mezuniyetimle birlikte Türkiye’nin en büyük gıda üretim firmalarından olan Koska Helva’da üretim müdürü asistanlığı ve üretim sorumlusu olarak görev yaptım....[Devamı...]

Burak ALİFAKİ Tavsiye Yazıları Burak ALİFAKİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Melis (Danışan)
 IP: 78.165.236.WY

11-07-2018
 TavsiyeNo: 104677
Burak beyle ilk tanışmamız onun güzel kilo verdirdiğini duymamla başladı :)) 3, 5 ay önce tanıştığımız Burak beyin ilgisi ve alakası, işine olan saygısı, beni bu süreçte daha da çok motive etti. İlk başladığımız hafta verdiğimiz 2 kilo ve devamında gelen kilo kayıpları ile daha çok motive olduğumu hissettim. Çevremden gelen güzel yorumlar Burak bey’in de başarılı bi diyetisyen olduğunun güzel bi kanıtıydı. Maddi boyutuyla ilgilenmeyen, işini seven ve tatlı krizlerimize çözüm bulup hemde zayıflatan bir diyetisyen ile tanışmadıysanız eğer Burak bey’in ofisini ziyaret edin derim. :)
     Beğenin    

 Zübeyde (Danışan)
 IP: 88.235.160.YF

09-07-2018
 TavsiyeNo: 104634
Öğrencimin annesinin aracılığıyla tanıştık biz Burak Beyle. 3,5 ay içinde güzel bir değişime imza attık. O süreçte bi arayış içindeydim. Yolumuzun iyi ki kesiştiği , maddi boyuta önem vermeyen ve gerçekten bizim sorunumuz olan kilolarımızla mücadele edebilen en anlayışlı diyetisyen Burak Bey :) ilk başlarda yaşadığım tereddütler ilk haftalarda başladığım kilo kayıpları ile taçlandı.Ve bu süreç güzel ve olumlu şekilde devam etti. 82 ile başladığım süreçte suan 64 kiloyum. İyi bir diyetisyen istiyorsanız Burak bey’in ofisini bir ziyaret edin derim. Kesinlikle giden arkadaşlarımdan da aynı yorumları alabilmek , başarısının bir göstergesi. Oldukça anlayışlı, başarılı oluşu da cabası. Sizinle çalışmak oldukça keyifliydi. :)
     Beğenin    

 A.Y (Danışan)
 IP: 37.154.234.ZZZ

12-03-2018
 TavsiyeNo: 102560
Yaklaşık 1.5 yıl kadar önce tanıştık Burak bey ile gerçekten hazırladığı listeler tam kişiye göre oluyor mekanik hiç değil ne seviyorsak ona göre bizim de mutlu olacağımız şekilde program hazırlıyor çok başarılı buluyorum. 3 ayda 9 kilo kadar verdim ve çoğu yağdan gitti böylelikle Doğum sonrası fazla kilolardan Burak bey sayesinde kurtuldum:) çok teşekkür ediyorum iyi ki var kesinlikle tavsiye ediyorum 👍 Kişilik olarakta güleryüzlü sempatik ama olması gerektiği kadar da ciddi kilo vermek Burak bey ile çok keyifli :)
     2 Beğeni    

 Melike eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.153.229.ZBF

09-03-2018
 TavsiyeNo: 102502
Güleryüzlü, anlayışlı, her konuda yardımcı olabilen, hoşsohbeti olan tanıdığım en iyi diyetisyen. Burak beyle çalıştığımız dönem hayatımın en aktif dönemlerini yaşadım bile diyebilirim. Fitness yaptığım için diyet yapmakta oldukça zorlanıyordum, fakat yeme düzeni (saat,besin olarak) konusundaki yardımları konusunda oldukça kolay bir diyet dönemi geçirdim. Çok uzun zamandır sabit kiloda kaldığım ve kilo vermeyi devam ettiremediğim bir dönemde tanıştık ve 1 ay gibi kısa bir sürede yaklaşık 3-4 kilo gibi bir kaybım oldu.Hastalarının sınırlarını ve tercihlerini göz önünde bulundurarak hazırladığı diyet listesiyle insanın gözündeki 'diyet korkusunu' yerle bir ediyor. Diyet yapmak demek aç kalmak demek değildir gerçeğiyle Burak beyle tanıştıktan sonra tanıştım. Gerçekten hayatıma çok yardımı dokundu. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim :)
     1 Beğeni    

 Cihan HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.142.YFZ

08-03-2018
 TavsiyeNo: 102486
Burak Hoca ile 2017 Şubat ayında tanışmıştık. İlk tanıştığımda uzun soluklu bir süreç olacağını söylemişti. Ardından kontrollerden sonra ilk haftaya start verdik ve her hafta güzel güzel kilolar verdim. Ayrıca hiç bir zaman da aç kalmadım. Kendisi yiyerek zayıflatan birisidir. Tatlıdan uzak duramayan birisi olarak kendisi daha ilk hafta özel olarak tatlı bile yazmıştı ve o hafta yine de kilo vermiştim. Çünkü bana ne kadar yiyeceğimi neler yapacağımı nasıl besleneceği mi öğretmeye başlamıştı. Kendisinin yardımları, yönlendirmeleri ve bilgisi ile beni tam 33 kilo zayıflattı. Bambaşka bir insan oldum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     1 Beğeni    

 Sevgi (Danışan)
 IP: 84.51.42.Z

13-02-2018
 TavsiyeNo: 102021
Burak Bey'e, instagramda tesadüfen denk gelmiştim. Uzun bir tedavi süreci ve sonundaki ameliyatım sonrasında aldığım kilolar sebebiyle depresyonun kıyısında dolanıyordum. Başlangıçta online diyet ile beni takip etmeye başladı ve bana, ameliyat sonrası iyileşme sürecine ve iş değişikliği sebebiyle alt üst olan düzenime rağmen başarılı bir ay geçirdik. Sonrasında haftada bir gün ofisine gitmeye başladım. Sıcak ve tatlı bir ofiste, her cuma beni dinleyen, anlayan, elime bir liste tutuşturup göndermenin tam aksine, her hafta listem üzerine düşünen, süper bir diyetisyen kendisi. Özellikle günümüzde, herkesin olaya ticari baktığı bu ortamda, çölde vaha gibi. Kendisinden çok memnunum ve gözüm kapalı tavsiye ederim :)
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dyt. Burak Alifaki
Vali Konağı Cd. Hacı Mansur Sk. No:18/2. Nişantaşı / Şişli /
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(553) 798 38 68  
(Bilgi ve Randevu Almak İçin 22:00'a Kadar Arayabilirsiniz)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2014
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal instagram hesabı


Burak ALİFAKİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Burak ALİFAKİ Mesleki Videolar Videoları
-09:46
Top