2007'den Bugüne 78,597 Tavsiye, 25,344 Uzman ve 17,635 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Burak ALİFAKİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Dyt.Burak ALİFAKİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBurak ALİFAKİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Burak ALİFAKİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Burak ALİFAKİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Obezite ve kilo kontrol yönetimi
- Kilo Verme
- Kilo Alma
- Diyabet ve Diyet Tedavisi
- Gebelik Öncesi ve Gebelik Sırasında Beslenme Desteği
- Gebelik Sonrası Kilo Kontrol ve Sağlıklı Kilo Verme
- Hastalıklarda Beslenme tedavisi
- Kurumsal Danışmanlık
- Çocuklar ve Okul çocuklarında beslenme
- Yeme davranışı bozukluklarında beslenme tedavisi
- Kilo alamama durumlarında beslenme tedavisi
- PolikistikOver ve Beslenme
- Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrol yönetimi
- Hipertansiyon ve Beslenme
- Okul Öncesi Dönemde Beslenme
- Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi
- Kolesterolde Beslenme
- Kalp Hastalıklarında Beslenme
- Sporcu Beslenmesi
- Online diyet

Burak ALİFAKİ'nin Makaleleri Burak ALİFAKİ'nin Makale ve Yazıları
1 Makale

Burak ALİFAKİ Özgeçmiş CV Dyt.Burak ALİFAKİ'nin Özgeçmişi
Beslenme bilimiyle tanışmam Kocaeli Üniversitesi Gıda Teknolojisi programıyla başladı. Bu bölümde hijyenik üretimden, besinlerin sağlık açısından içeriklerine, sağlıklı yemek pişirme tekniklerine kadar bir çok alanda eğitim gördüm. Mezuniyetimle birlikte Türkiye’nin en büyük gıda üretim firmalarından olan Koska Helva’da üretim müdürü asistanlığı ve üretim sorumlusu olarak görev yaptım....[Devamı...]

Burak ALİFAKİ Tavsiye Yazıları Burak ALİFAKİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 M.Efe (Danışan)
 IP: 178.246.175.WY

25-07-2018
 TavsiyeNo: 104844
Kendisini internet ortamında tanıdım. İnstagram ve çeşitli sitelerde gerek donanımı gerekse danışanlarının yorumu ile çalışmaya karar verdim. Öncelikle kendimi bildim bileli kilo sorunum olduğunu söyleyeyim çalışmaya başlarken yaklaşık 45 kilo fazlalığım vardı. Bunun yanında psikolojik rahatsızlığım da eklenince zor bir çalışanım itirafla. Şimdiye kadar pek çok özel/devlet hastanelerinde ya da birebir diyetisyen hizmeti aldım. Memnun kalmadığımı açıkça söyleyebilirim. Kısa süreli başarılar elde etsem de fazlasıyla geri aldım verdiğim kiloları. Burak Bey'in öncelikle yaklaşımı, kararlılığı ve donanımı diyetimizin iyi gitmesini sağladı. Evet şu an 10 kiloyu aşarak yolumuza devam ediyoruz. Kesinlikle uzun bir yol. Ama başaracağımıza inancım tam. Gerilediğim bırakmak istediğim bahane ürettiğim günler olmadı mı çok:))fakat sosyal takibi çok güçlü kararlılığı sayesinde üstesinden geliyoruz. Uzun bir yazı oldu ama işini iyi yapanlarla çalışmak gerekiyor ki hedefe ulaşabilesiniz. Motivasyon bu yolda çok önemli faktör kendisiyle çalışmaya başlayınca fark edeceksiniz zaten.
     1 Beğeni    

 Zübeyde (Danışan)
 IP: 88.235.160.YF

09-07-2018
 TavsiyeNo: 104634
Öğrencimin annesinin aracılığıyla tanıştık biz Burak Beyle. 3,5 ay içinde güzel bir değişime imza attık. O süreçte bi arayış içindeydim. Yolumuzun iyi ki kesiştiği , maddi boyuta önem vermeyen ve gerçekten bizim sorunumuz olan kilolarımızla mücadele edebilen en anlayışlı diyetisyen Burak Bey :) ilk başlarda yaşadığım tereddütler ilk haftalarda başladığım kilo kayıpları ile taçlandı.Ve bu süreç güzel ve olumlu şekilde devam etti. 82 ile başladığım süreçte suan 64 kiloyum. İyi bir diyetisyen istiyorsanız Burak bey’in ofisini bir ziyaret edin derim. Kesinlikle giden arkadaşlarımdan da aynı yorumları alabilmek , başarısının bir göstergesi. Oldukça anlayışlı, başarılı oluşu da cabası. Sizinle çalışmak oldukça keyifliydi. :)
     2 Beğeni    

 Melis (Danışan)
 IP: 78.165.236.WY

12-07-2018
 TavsiyeNo: 104677
Burak beyle ilk tanışmamız onun güzel kilo verdirdiğini duymamla başladı :)) 3, 5 ay önce tanıştığımız Burak beyin ilgisi ve alakası, işine olan saygısı, beni bu süreçte daha da çok motive etti. İlk başladığımız hafta verdiğimiz 2 kilo ve devamında gelen kilo kayıpları ile daha çok motive olduğumu hissettim. Çevremden gelen güzel yorumlar Burak bey’in de başarılı bi diyetisyen olduğunun güzel bi kanıtıydı. Maddi boyutuyla ilgilenmeyen, işini seven ve tatlı krizlerimize çözüm bulup hemde zayıflatan bir diyetisyen ile tanışmadıysanız eğer Burak bey’in ofisini ziyaret edin derim. :)
     2 Beğeni    

 Sevgi (Danışan)
 IP: 84.51.42.Z

13-02-2018
 TavsiyeNo: 102021
Burak Bey'e, instagramda tesadüfen denk gelmiştim. Uzun bir tedavi süreci ve sonundaki ameliyatım sonrasında aldığım kilolar sebebiyle depresyonun kıyısında dolanıyordum. Başlangıçta online diyet ile beni takip etmeye başladı ve bana, ameliyat sonrası iyileşme sürecine ve iş değişikliği sebebiyle alt üst olan düzenime rağmen başarılı bir ay geçirdik. Sonrasında haftada bir gün ofisine gitmeye başladım. Sıcak ve tatlı bir ofiste, her cuma beni dinleyen, anlayan, elime bir liste tutuşturup göndermenin tam aksine, her hafta listem üzerine düşünen, süper bir diyetisyen kendisi. Özellikle günümüzde, herkesin olaya ticari baktığı bu ortamda, çölde vaha gibi. Kendisinden çok memnunum ve gözüm kapalı tavsiye ederim :)
     3 Beğeni    

 Melike eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.153.229.ZBF

09-03-2018
 TavsiyeNo: 102502
Güleryüzlü, anlayışlı, her konuda yardımcı olabilen, hoşsohbeti olan tanıdığım en iyi diyetisyen. Burak beyle çalıştığımız dönem hayatımın en aktif dönemlerini yaşadım bile diyebilirim. Fitness yaptığım için diyet yapmakta oldukça zorlanıyordum, fakat yeme düzeni (saat,besin olarak) konusundaki yardımları konusunda oldukça kolay bir diyet dönemi geçirdim. Çok uzun zamandır sabit kiloda kaldığım ve kilo vermeyi devam ettiremediğim bir dönemde tanıştık ve 1 ay gibi kısa bir sürede yaklaşık 3-4 kilo gibi bir kaybım oldu.Hastalarının sınırlarını ve tercihlerini göz önünde bulundurarak hazırladığı diyet listesiyle insanın gözündeki 'diyet korkusunu' yerle bir ediyor. Diyet yapmak demek aç kalmak demek değildir gerçeğiyle Burak beyle tanıştıktan sonra tanıştım. Gerçekten hayatıma çok yardımı dokundu. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim :)
     2 Beğeni    

 A.Y (Danışan)
 IP: 37.154.234.ZZZ

12-03-2018
 TavsiyeNo: 102560
Yaklaşık 1.5 yıl kadar önce tanıştık Burak bey ile gerçekten hazırladığı listeler tam kişiye göre oluyor mekanik hiç değil ne seviyorsak ona göre bizim de mutlu olacağımız şekilde program hazırlıyor çok başarılı buluyorum. 3 ayda 9 kilo kadar verdim ve çoğu yağdan gitti böylelikle Doğum sonrası fazla kilolardan Burak bey sayesinde kurtuldum:) çok teşekkür ediyorum iyi ki var kesinlikle tavsiye ediyorum 👍 Kişilik olarakta güleryüzlü sempatik ama olması gerektiği kadar da ciddi kilo vermek Burak bey ile çok keyifli :)
     3 Beğeni    

 Cihan HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.142.YFZ

08-03-2018
 TavsiyeNo: 102486
Burak Hoca ile 2017 Şubat ayında tanışmıştık. İlk tanıştığımda uzun soluklu bir süreç olacağını söylemişti. Ardından kontrollerden sonra ilk haftaya start verdik ve her hafta güzel güzel kilolar verdim. Ayrıca hiç bir zaman da aç kalmadım. Kendisi yiyerek zayıflatan birisidir. Tatlıdan uzak duramayan birisi olarak kendisi daha ilk hafta özel olarak tatlı bile yazmıştı ve o hafta yine de kilo vermiştim. Çünkü bana ne kadar yiyeceğimi neler yapacağımı nasıl besleneceği mi öğretmeye başlamıştı. Kendisinin yardımları, yönlendirmeleri ve bilgisi ile beni tam 33 kilo zayıflattı. Bambaşka bir insan oldum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
     2 Beğeni    

 P.D. (Danışan)
 IP: 46.196.84.ZJW

09-01-2019
 TavsiyeNo: 107757
Burak Bey gercekten harika bir diyetisyen. Kilo vermek ve saglikli beslenme aliskanligi kazanmak icin kendisinden danismanlik aldim. Danismanlik aldigim surecte her hafta duzenli olarak kontrollerimizi yaptik, surecte aklima takilan her konuda kendisinden aninda destek alabildim. Oldukca lezzetli, keyifli seyler yiyerek hicbir seyden mahrum kalmadan cok guzel bir sekilde kilo verdim ve saglikli beslenme bakis acisini kazandim. Kesinlikle tavsiye ediyorum:)
     Beğenin    

 merve (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.72.YZJ

25-10-2018
 TavsiyeNo: 106307
Gerçekten çok ilgili, güler yüzlü ve başarılı bir diyetisyen. Kesinlikle bunu ye bunu yeme tarzında olan birisi değil yenilikçi ve kendi tarifleri olan Burak Bey sayesinde aç kalmadan, iki ay gibi kısa bir süre içerisinde 55.5 kilodan 49.7' ye ulaştım. Bu süreçte her zaman motive ediciydi, nasıl beslenmem gerektiği konusunda öğretici oldu. Bu sayede diyete kolayca uyum sağlayabildim. İstediğim kiloya geldikten ve vedalaştıktan 3 ay sonra gittiğimde bile kilo verdigimi gördük. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 K.H (Danışan)
 IP: 160.75.32.FW

25-10-2018
 TavsiyeNo: 106301
Hiçte kolay olmayan beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi sürecinde ihtiyaç duyulan ilgi,alaka ve güler yüz Burak Bey'de mevcut. Sürecin sürekli takibi ve ihtiyaç duyulan zamanlarda beslenme programlarına yaptığı müdahaleleri ile sağlıklı bir şekilde beslenirken aynı zamanda kilo vermenin zevkini yaşayacağınız pozitif ortamı yaratmakta gayet başarılı bir diyetisyen. Başarılarının devamını diliyorum. Süreci bir doktor-hasta ilişkisi gibi değil de bir arkadaşınızla birlikte yürütüyor olduğunuz hissi yaratarak zorlu olan süreci daha katlanılabilir kılıyor.
     Beğenin    

 Esma (Danışan)
 IP: 194.29.208.YCD

24-10-2018
 TavsiyeNo: 106281
Kısa sürede aç kalmadan fit bir görünüme kavuşmak isterseniz kesinlikle doğru adres. Ayrıca Burak ın diyetisyen olmanın yanında samimi arkadaşlığı sayesinde herşeyi çekinmeden her an sorabildiğim içinde ayrıca motivasyon ve kilo vermemde etkisi çok büyük, kesinlikle tavsiye ederim kısa ve uzun süreli kilo vermek isteyenlere. İstediğimde kliniğinde istediğimde telefon üzerinden her an ulaşabilmem süreci çok daha iyi yönetmeyi sağladı ,tekrar teşekkürler buradan :)
     Beğenin    

 Selda öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 162.217.29.ZBD

25-07-2018
 TavsiyeNo: 104849
Burak beyle haziran 2018 de tanistim.cok defa diyet yapmama ragmen bir turlu kilo veremiyordum. Bu kilolarla öleceğimi dusunmustum. Burak beyle cok iyi bir başlangic yaparak 2. ayımızda 4 bucuk kiloya ulaştık, önümüzde biraz daha yol var. Aç kalmadan, keyif alarak yapiyorum diyetimi. Listemlerim çok guzel ve sevdiğim, yemekten vazgeçemediğim seyleri de içeriyor. Sizler de profosyonel bir destek almak istiyorsaniz Size burak beyi kesinlikle tavsiye ediyorum..
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dyt. Burak Alifaki
Vali Konağı Cd. Hacı Mansur Sk. No:18/2. Nişantaşı / Şişli /
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(553) 798 38 68  
(Bilgi ve Randevu Almak İçin 22:00'a Kadar Arayabilirsiniz)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal instagram hesabı


Burak ALİFAKİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Burak ALİFAKİ Mesleki Videolar Videoları
-19:03
Top