2007'den Bugüne 81,121 Tavsiye, 25,802 Uzman ve 18,059 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Aliye ANDAÇ

Şehir

Muğla

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Dyt.Aliye ANDAÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aliye ANDAÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAliye ANDAÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aliye ANDAÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Aliye ANDAÇ Özgeçmiş CV Dyt.Aliye ANDAÇ'ın Özgeçmişi
Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2016 yılında mezu n oldum. Öğrencilik yıllarımdan itibaren spor salonlarında, güzellik merkezleri ve spor merkezlerinde bireysel beslenme danışmanlığı yaptım. Aynı zamanda ulusal düzeyde catering firmalarında sorumlu diyetisyen olarak görev aldım. Üç senelik özel sektör deneyiminin ardından Muğla/Fethiye'de kurmuş olduğum Fitvizyon Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayım.
Sağlıklı bir hayat dileyen herkesi online ve bireysel danışmanlık için bekliyor, diyetin kişiye özel ve insan sağlığının her şeyden önde olduğunu hatırlatıyorum.

Aliye ANDAÇ Tavsiye Yazıları Aliye ANDAÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Furkan PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.249.198.ZYL

02-07-2019
 TavsiyeNo: 110388
Aliye Hanım ile Haziran ayının başında tanıştım ve 11 haziran gibi bana yazdığı programı uygulamaya başladım. Programa başlarken motivasyonum yoktu, sürekli acıkıyordum ve 113 kiloydum. Bir defa bir diyetisyen yerine arkadaşınızla konuşuyormuşcasına samimisiniz. Her konuda yardımcı oluyor. Benim özellikle motivasyon konusunda çok eksiğim vardı, kendisi inanılmaz bir motivasyon kaynağı :D Yazdığı programdaki şeyleri yerken ben nasıl kilo vereceğim diye düşünürken kilo veriyorsunuz. Yani acıkmak falan asla yok aslında. Şu anda kilo vermemin biraz zayıfladığı bir döneme girdim, ve Aliye Hanım programımda değişiklik yaptı. Biraz da akşam sporu ekledik. Hala zayıfladığımı görüyorum. Şu anda 2 temmuz, yani ortalalama 3 hafta kadar oldu ve 102 kiloya düştüm. Bunun üzerine başka söyleyecek bir şey yok sanırım. İyi ki varsın Aliye Hocam <3
     Beğenin    

 eminee_ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.24.5.YCF

28-06-2019
 TavsiyeNo: 110352
Aliye Hanım sevecen, esprili, cana yakın kişiliğe sahip bir diyetisyen. Danışanlarına yakından ilgili, onların sağlığını ön planda tutuyor. Diyet yaparken motivasyonunuz düştüğünde çok güzel moral veriyor. Motive ediyor. Doyarak kilo verdiren, sağlıklı beslenmeyi danışanında hayat tarzı haline getirmeyi amaçlayan mesleğinde tecrübeli bir diyetisyen. 😍 Kendisiyle ortak arkadaş vasıtası ile tanıştım. Genel olarak öneri aldım kendisinden. Sadece ayaküstü verdiği sağlıklı beslenme önerilerini bile unutmuyorum. Fiziksel aktivite sonrası beslenmesi kendisinin verdiği öneriler doğrultusunda şekillendiriyorum.
     Beğenin    

 Rafiye (Danışan)
 IP: 5.24.147.ZBL

22-06-2019
 TavsiyeNo: 110253
Aliye Hanım sayesinde 20 kilo verdim daima güler yüzlü olması beni çok motive etti bütün sorularıma içtenlikle cevapladı diyetten kopmama izin vermedi aliye hanımın bilgisi muhteşem her daim en büyük destekçi oldu sağlıklı bir şekilde kilo verdim onun sayesinde şu anda verdiğim kiloları koruyorum, aliye hanımın hakkını ödeyemem verdiği diyet listesi sihirli bir değnek gibi hayatımı değiştirdi aliye hanımla herkez tanışmalı işinin ehli biri gözü kapalı güvenebilirsiniz kilo vermeye başlayınca kendinize olan öz güveniniz artırıyor mutlu sağlıklı zinde hissediyorsunuz.
     1 Beğeni    

 Kübra ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.17.YDC

29-05-2019
 TavsiyeNo: 109997
Aliye hanımla tanışmadan önce diyet yapmak bana çok zor ve stresli geliyordu. Sayesinde hem yemek yiyorum hem de kilo veriyorum. Tartıda gördüğüm sayıya hiç bakmıyorum çünkü önemli olan sağlığımın iyi olması gerisi zaten geliyor. Bugüne kadar denediğim zayıflama çayları, kısa süreli kürler ve gıda takviyelerinin ne kadar boş olduğunu öğrendim. Çok neşeli ve sevecen bir diyetisyen aynı zamanda bir arkadaş. Kendisi ile seanslarımda hep kendimi çok rahat hissettim. Aşırıya kaçıp kilo veremediğim günde de diyetime yüzde yüz uydugum zamanda da hep daha iyisini yapabilmem için beni yüreklendirdi. Aç kalmadan kilo vermek isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Defne YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.220.39.BZ

27-05-2019
 TavsiyeNo: 109973
Kendisiyle kendisinin eski bir hastası vasıtasıyla tanıştım.Kendisinden bir süre boyunca sporcu beslenmesi konusunda yardım aldım. Beslenme,egzersiz düzeni ve gıda takviyesi konusunda benimle ilgilendi. Gayet güzel bir şekilde ilgilendi ve fazlasıyla yardımcı oldu.Çok yardımsever ve güleryüzlü.Tekrardan teşekkür ediyorum ve hiç şüphesiz tavsiye ediyorum...En büyük farkı ise henüz genç olmasına rağmen gayet yetenekli ve başarılı olması. Ofisi gayet ferah,rahat ve insana yabancı hissettirmiyor.
     1 Beğeni    

 Nur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.29.YY

26-05-2019
 TavsiyeNo: 109954
Kendisi ile tanışmam üzerine, hızlı bir dönüş aldim. Gerçekten istediğimden daha fazlası ile bir geri dönüş oldu. Hem danışmanlık hem diyet listesi olarak ki aynı zamanda günlük hayatımi da ele alarak bir çalışma sundu İletişimi ve calismasuna olan ilgisi hem bilgi yönünden hemde samimiyeti yönünden çok başarılı buldum. Hasta sağlığına önem vererek gerek dipnotları gerekse gösterdiği özen ile tam bir hizmet aldım. Kesinlikle tavsiye ederim bence herkesin aradığı hem samimiyeti ile hemde sağlıklı yaşam adına atılacak ilk adımın tek adresi. 👍
     2 Beğeni    

Aliye ANDAÇ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : kitap okumak, yüzmek, spor yapmak, takı tasarımı» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fitvizyon Diyet ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
Akarca Mahallesi Yerguzlar Cad. 5/13 ( Fethiye Adliyesi Yanı, Adalet İş Merkezi Saliha Sultan Pastanesi Üstü)
Muğla  
(Adalet İş Merkezi 2. Kat 13 Numara)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(545) 798 65 19  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Aliye ANDAÇ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Almanca


Aliye ANDAÇ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aliye ANDAÇ Mesleki Videolar Videoları
-08:02
Top