2007'den Bugüne 80,591 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,970 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Süheyla SUBAŞI UÇAR

Şehir

Sivas

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

35

[Dyt.Süheyla SUBAŞI UÇAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Süheyla SUBAŞI UÇAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSüheyla SUBAŞI UÇAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Süheyla SUBAŞI UÇAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Değişime var mısın ? Varım diyorsanız sizi Değişim Diyet tek bekliyor olacağız 😊🌼

Süheyla SUBAŞI UÇAR Tavsiye Yazıları Süheyla SUBAŞI UÇAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sinem aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.106.138.YB

01-07-2019
 TavsiyeNo: 110384
Ilgısı, güler yüzü, samımıyetıyle hem danısanlarına karşı anlayışlı, hemde rehavete kapılmayı önleyecek kadar aradaki dengeyi tutturabılen nadir bir dıyetısyen. Her aşama da bıkmadan usanmadan tekrar tekrar her detayı her yanlışı tek tek analiz etti. Asla pes etmeme ızın vermedi. Süheyla hanım ı tercıh ettıgım ıcın cok şanslı ve cok mutluyum. Hem kılolarım verdım, hep düzenli beslenmeyi öğrendim. Diyeti yaşam tarzı olarak hayatıma yerlestıren Süheyla hanım a ve yardımcısı Merve hanım a emeklerınden dolayı cok teşekkürler 🥰
     Beğenin    

 Mehmet MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.105.YL

12-06-2019
 TavsiyeNo: 110101
Öncelikle Süheyla Hanıma teşekkür ederim. Her iki ablamın da tavsiyesi neticesinde kendisi ile tanışma imkanım oldu. Karşısındaki insanı dinlemesi, sorunları anlamaya ve çözüm üretmeye çalışmasındaki gayretleri için teşekkür ederim. Gerçekten kişiye özel bir diyet listesi oluşturduğunu söylemeliyim. Heyecanı ve enerjisini karşısındaki insana aktaran ve motive eden, kısacası yaptığı işin hakkını veren bir insan. Tabii ki tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Gülfer (Danışan)
 IP: 178.247.65.WB

20-05-2019
 TavsiyeNo: 109816
Süheyla hanım elindeki sihirli değnekle hayatıma dokundu ve hayatım değişti. İlk randevuya giderken çok karamsardım gidiyorum ama gene uymayacağım yada bir süre Devam edip bırakırım diyordum. İlk görüşmemizde o kadar pozitifti ki ve emzikli olduğum için çok uzun bir süre ayırarak diyeti benim hayatıma uyarladı ve ben hiç zorlanmadım her kontrole hevesle gittim hiç aç kalmadan çok mutlu bir şekilde tam 24 kilo verdim ve en önemlisi diyeti yaşam tarzım haline gelmesini sağladı. Diyet tarifleri ayda 1 verdiği ödül serbest öğünler, her bunaldığımda aradığımda bana özel ürettiği çözümler güler yüzü sıcakkanlılığı işine hakimiyeti ile hayatım boyunca unutmayacağım Harika doktoruma herşey için teşekkür ederim
     2 Beğeni    

 Cagatay (Danışan)
 IP: 212.156.70.DD

14-05-2019
 TavsiyeNo: 109714
Süheyla hanım ile yaklaşık 4-5 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İlk görüşmede gerek güleryüzü, gerekse verdiği güven ile motive olmama yardımcı oldu. Diyetimin başında hep takipte kalarak yediğim öğünleri istedi, her türlü sorumu sormamı istedi. Diyetimin devamındaki 3-4 aylık süreçte ayda bir olarak görüşmeye devam ettim. Ücretler gayet makul hatta bir kere göndermeyi unutmuşum hatırlamasam hatırlatmadı bile. Çok kibar, ilgili ve işini iyi yapan biri. 3-4 ay sonunda 15 kg verdim artık koruma evresine geçmiş biri olarak yüzde 100le memnunum diyebilirim. Bundan sonra herhangi bir diyetisyen aramam hayatım boyunca. Umarım başarıdan başarıya koşar.
     3 Beğeni    

 Elmas ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.221.180.YCW

01-04-2019
 TavsiyeNo: 109081
Merhabalar.Ben Süheyla hanımla hayatımın en önemli bi dönüm noktasında tanıştım.Ruhen ve piskolojik olarak bir çöküntü içindeydim.Yıllardır kilolarımla mücadele ediyordum veremiyordum.Süheyla hanımla tavsiye üzerine tanıştımve üzerime yapışan kilolardan yavaş yavaş kurtulmaya başladım ve kendimle barıştım özgüvenim geldi daha pozitif bakmaya başladım.Kendisi sadece bi hekim değil danışmanlarına hasta gözüyle bakmayan her zaman samimi davranışlarıyla bana sonsuz destek veren biri oldu.Şehir değişikliği nedeyile kendisiyle yollarımız ayrıldı ama ben ne zaman ihtiyaç duysam yanımda olacağına eminim.Her şey için sonsuz teşekürler kendisini çok seviyorum.Bana kattığı herşey için minnetarım.
     3 Beğeni    

 Gülnur TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.106.YDL

27-03-2019
 TavsiyeNo: 108989
Süheyla hanımla bir akraba vasıtasıyla tanıştım, kendisi çok sıcak kanlı samimi anlayışıdır, insanları kırıp üzmeden yardımcı oluyor. Benim yanlış besleme alışkanlıklarim konusunda çok yardımcı oldu çok daha sağlıklı düzenli ve güzel besleniyorum artık onun sayesinde. Daha önce her hangi bir uzman yardımı almadığımdan herhangi bir karşılaşma yapamıyorum ama kendisininden oldukça memnunum başka bir uzmana gitmeyi düşünmem. Yanında çalışan kişilerden de oldukça memnun kaldım çok tatlı insanlar bana karşı her zaman çok saygılı ve dinleyici oldular kendileriyle görüşmekte kesinlikle çok memnun kaldım faydasını da kesinlikle gördüm ve görmeye devam ediyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzmandir Süheyla Hanım her konuda.
     3 Beğeni    

 Sümeyra (Danışan)
 IP: 37.155.208.YD

20-03-2019
 TavsiyeNo: 108887
Süheyla hanımı sosyal medyadan takip ediyordum paylaşımlarıni merakla bekliyordum iyiki takip edip tanışmışım.Randevu aldım ve ofisine gittiğimde gayet güleryüzle karşılandım öncelikle kendimi anlatmamı istedi diyet gecmisimi sordu guzel bi liste verdi.önceki diyet denemelerim çok zorlamıştı beni ama bu liste evdeki malzemelerden hergün evimizde pişen yemek çesitlerindendi.düzenli bi yemek hayatım oldu en önemlisi yeşil çayı sevdirdi kendisi😂herşey için çok teşekkür ederim kendisine gayet ilgili ve samimiler beni arayın diye bu kadar ısrar eden bi diyetisyen daha görmedim😍kendisini kesinlikle tavsiye ediyor ve Süheyla hanimla diyet yapacak olan arkadaşlara sizi istediginiz ve kendisinin istediği kiloya ulaşana kadar asla peşinizi bırakmayacak olan çok tatlı ve güleryüzlü bi diyetisyen bekliyor 🤣🙋‍♀️
     3 Beğeni    

 Esma (Danışan)
 IP: 5.176.145.ZZW

20-03-2019
 TavsiyeNo: 108886
Kendisini sosyal medyadan tanıdım ve çok memmun kaldım. samimi güleryüzlü bir bayan işinde çok iyi diger diyetisyenler gibi eline listeyi tutuşturup göndermiyor.uzun uzun konuşup seni tanıyor psikolojik olarakta diyete hazırlıyor. Birde sağlıklı alternatifler olarak tarifler veriyor bu yönüde çok güzel. Her kontrolde sana isteklerini zorlandığın yerleri sorup ona gore değişikliklerde bulunuyor ama listeyi tamamen değiştirse daha iyi olur diye düşünüyorum. Kendisini 3 sıfatla tanımlasam samimi, konuşkan ve ışini cok seven birisi olarak tanımlarım. Çalıştığı ortam gayet güzel ve birlikte çalıştığı insanlarda kendisi gibi guler yüzlü ve ilgili. Kesinlikle tavsiye ediyorum gerçekten sonuca ulaşmanızda etkisi büyük.
     2 Beğeni    

 Fatma D (Danışan)
 IP: 94.123.135.FW

15-03-2019
 TavsiyeNo: 108801
Güler yüzlü, samimi ve motive edici Harika bir diyetisyen.Tavsiyeleri sayesinde 20 yıl önceki kiloma kavuştum.Kendimi son derece sağlıklı ve zinde hissediyorum. Son derece profesyonel ve takipçi bir uzman. Diyetim esnasında beni her zaman destekledi. Heran Ulaşa biliyorum ve sorularıma yanıt bula biliyorum. İlk gittiğimde 77 kiloydum ama Tevsiyeleri ve diyet listesi sayasinde 4 ayda tam 17,5 kilo verdim ve şuanda 59,5 kiloyum.Herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Seda (Danışan)
 IP: 78.182.110.ZZB

05-03-2019
 TavsiyeNo: 108653
Kilomdaki hızlı değişim sebebiyle kendisine danışma ihtiyacı hissettim. Sosyal medya ve insanlardan aldığım duyumlar sayesinde kendisini tercih ettim. Güleryüzlü ve uzman tavrıyla rahatlıkla danışabileceğiniz bir diyetisyen. Bilgili, pratik ve samimi. Danışmanlarını yakından takip ediyor. Verdiği beslenme önerileri ve diyet programı rahatlıkla uygulanabilir şekilde. Sıkmadan yormadan sizi yönlendiriyor. Asistanına aynı şekilde çok güleryüzlü ve yardımsever. Herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Yasin (Danışan)
 IP: 78.176.185.YJ

26-11-2018
 TavsiyeNo: 106887
Süheyla hanımla ortalama 4-5 ay önce tanıştık. Tanışmamızın sebebi artık fazla kilolarım yüzünden sıkıntı yaşamadı ve hayat kalitemiz düşmesiydi. Kendisiyle tanıştıktan sonra aslında diyet yapmadığımız sadece yeme alışkanlığımızı değiştirince ve porsiyon kontrolü yapınca kilo verebildiğimizi anladım. Ve bunları yaparken dahada keyifli günler yaşadım. Kendisinin kontrolünde 3 ayda 18 kg vererek ideal kiloma ulaştım. Aklıma takılan her konuyu istediğim an kendisine sordum ve tatmin edici cevaplar aldım. Süheyla hanımla tanıştığım için ve bana kilo vermemde yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum. Şuan daha rahat hareket ediyorum ve istediğim zaman istediğim şeyleri uygun porsiyonşar halinde yiyebiliyorum. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim. Ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum :)
     2 Beğeni    

 Büşra ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.163.157.JJ

24-11-2018
 TavsiyeNo: 106859
Süheyla hanım işini özveriyle yapan diyetin mantığının yasak olmadığını yiyeerek de zayiflanabildigini gosteren profesyonel bir diyetisyen.Güler yuzu samimiyeti sicakkanliligi sanki evinizden biriymis gibi hissi verir.Diyet yaparken kilo veremeedigimi fusundugum zamanlarda suheyla hanimin destegi olmasa bu yolda bu kadar kararli ilerleyemezdim.Daha once defalarca diyet yapmama ragmen kendimi ilk defa diyet yaparken bu kadar mutlu ve degisime ugramis hissettim.Iyiki yolum suheyla hanimla kesisti ve iyiiki suheyla hanimla tanistim.
     3 Beğeni    

 E.y (Danışan)
 IP: 78.163.166.YCB

18-09-2018
 TavsiyeNo: 105621
Merhaba ben suheyla hanımla bir arkadaşım tavsiyesiyle tanıştım bu tanışıklığım yıllardır problem haline gelen ve çözemedigim sağlığımitehdit eden kilolarından kontrollü ve yavaş bir şekilde kurtulmanın sağladı kendisine yürekten teşekkür ediyorum tanıştığım anda çok sevimli ve seviyeli ilgili gerçekten işini iyi yapmaya çalışan bir insan.basarlili olma sebebi kişiye özel listeler hazırlaması yiyeceklerin günlük hayata uygun ve kolay olması telefonla hastalarını takip etmesi diğer uzmanlardan ayıran özelliği bence .ben gayet başarılı buluyorum kendisini ,kuralcı takipçi ve samimi kişisel özellikleri Güler yüzlü mesafeli sevecen ve iyi niyetli .çalıştığı yer ve çalışanları da gayet iyi bence ben memnun kaldım ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum👏👏👏👏👏
     2 Beğeni    

 Raif GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.123.144.FW

18-09-2018
 TavsiyeNo: 105605
Kişiye özel yaklaşımı diyet listesini hazırlarken her noktasını benimle istişare ederek hazırlaması özel tavsiyeleri bilgi birikimi olaylara karşı değişik bir yöntemle yaklaşması diyet zamanındaki hergün ne yediğimizi içtiğimizi spor yapıp yapmadığımız kontrol etmesi ve teknoloji den faydalanması ve en önemlisi bize karşı güler yüzlü olması zaten kişiye umudunu kaybetmeme duygusunu yansıttığı için çok ama çok memnun kaldım inşallah daha da ilerler bu yolda.
     1 Beğeni    

 Melike (Danışan)
 IP: 5.46.23.JY

12-07-2018
 TavsiyeNo: 104682
Diyetisyenenime çok teşekkür ediyorum.Ben çok zor kilo veren biriyim ama 5.5 ayda 18 kilo verdim.Gerçekten işini çok iyi seven ve bilen bi diyetisyen.Diyet sırasında hiçbir şey de gözüm kalmadı keşke şunu da yesem dediğim bir şey olmadı. Bu işi gerçekten sağlıklı ve mutlu insanlar görmek için yapan biri.İyi ki danışanı olmuşum gerçekten tanıdığım ve beni de sağlıklı ve mutlu yaptığı için kendine çok teşekkür ediyorum ve sağlıklı mutlu olmak isteyenlere Suheyla hanımı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 arzu (Danışan)
 IP: 78.187.173.YZF

31-03-2018
 TavsiyeNo: 103022
kendisi benim vücut mimarımdır :))) çok kısa dönemde kendisi ile kalıcı kilo verdik, çokk başarılı Bir diyetisyen olup Sivas 'ın önemli değerlerinden birisi diyebilirim. Dönem dönem kendimi sıkıntıda hissettiğim pes ettğim dönemler olmuştur ama kendisi okadar güzel ilgilenip takip ediyorki pes etme ihimalin yok :) Bana sağlıklı beslenmeyi yiyerekte kilo vermeyi,kahvaltı yapmanın salata yemenin ,çorba içmenin değerini ögrettiği için veee en öenmlisi özgüvenimi yükselttiği için kendisine minnettarım iyiki tercihimi kendisinden yana kullanmışım kesinlikle tavsiye ederim
     1 Beğeni    

 Funda CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.10.16.BZ

31-01-2018
 TavsiyeNo: 101785
Süheyla hanım’la çok sevdiğim bir arkadaşım aracılığı ile tanıştım. Birkaç okul arkadaşımla birlikte ayni anda karar verip hedefimize ulaşmak üzere yola çıktık😊 Son bir yılda derslerimin yoğunluğu sebebi ile evden çıkmayan, hareketsiz bir yaşam tarzına sahip, akşama kadar ders çalışan, spor yapmayan, düzensiz beslenen, hatta bazen yemek yemeyen biriydim..sene sonunda 10 kg aldığımı farkettim...kilo vermek istedim.. az yemek yemeye ve sabahları aç karına yürüyüş yapmaya başladım..1 ay sonunda 1 kg verebildim... Fakat çok halsiz, uykusuz, nasıl besleneceğini bilmeyen, çok sayıda ilaç kullanan biriydim...Birşeylerin ters gittiğinin farkındaydım... Hayatımda ilk defa alışkın olmadığım bir kiloya geldim.. 49 kilo iken, 59 kilo olmuştum...Diyetisyen desteğine ihtiyacım vardı.. 12.05.2017 çok tatlı bir kişiyle tanıştım😍 arkadaşım aracılığıyla Süheyla SUBAŞI’ nı tanıdım..💜 online görüşme ile benim istek Ve beklentilerimi dikkatli bir şekilde dinleyerek not aldı.. ve.. 17.05.2017 ilk diyet listemi aldım😊 Diyet listemde tek bir şey dikkatimi çekti 3 ana ve 3 ara öğün olması.. ben bukadar yemek yiyemezdim yemek yiyerek nasıl zayıflayabilirdim ki... Acaba gerçekten işe yarayacakmıydı.. merakla başladım diyete.. İlk öğrendiğim.. doğru bildiğim yanlışlarımı farkettim... Hedefe ulaşmak için tek şart diyet listesine harfiyen uymaktı.. Çok azimli va kararlı bir şekilde yola çıktık😍 15 günde bir online görüşmelerle kilo bilgilerimi Süheyla hanım’a bildiriyorum... ve 15 gün sonra yemek yiyerek 1 kg. Verdim😊 Ayrıca diyetle beraber Süheyla hanım’ ın önerdiği şekilde hergün düzenli bir şekilde sporumu aksatmadan yaptım. 6 ay sonunda 10 kilo vererek 48.50 kiloya ulaştım😊 Hedef kiloya ulaşmak için; * Diyetisyeninize güvenmek * Diyet listesine Kesinlikle harfiyen uymak * Spor yapmak * Yağ ve şekerden uzak durmak * Güne erken başlamak *Düzenli uyku *Düzenli beslenme *Düzenli su tüketimi Düzenli beslenmenin bana faydaları; * Çok sayıda aldığım ilaçları artık almıyorum * Güne erken başlamayı öğrendim * Aç karına spor yapmamayı öğrendim * Günlük 2,5 lt su tüketmeyi öğrendim * Diyetin kilo vermek için değil, sağlıklı yaşamak için düzenli beslenmek olduğunu öğrendim * Çok sevdiğim çikolatadan vazgeçmeyi, daha sağlıklı tatlılar tüketmeyi öğrendim.. *Kolestrolüm düzeldi.. * D ve B12 vitamin değerlerim düzeldi Şuan kendimi eskisi gibi daha sağlıklı, daha hareketli, daha mutlu hissediyorum😍 🌺Çok şükür ki .. Süheyla hanım’ı tanıdım 🌺Çok şükür ki.. sağlığıma kavuştum 🌺Çok şükür ki.. nasıl besleneceğimi öğrendim Süheyla hanım’ın 🌹 Dost canlılığı 🌹Güvenilirliği 🌹Sevecenliliği 🌹Tatlılığı 🌹Her daim yanımda olması çok istediğim hedef Kilom 48,50 ye ulaşmamı sağladı💜 Süheyla Hanım ; 💐iyiki sizi tanıdım 💐Sizi çok seviyorum Hep mutlu ve sevgiyle kalın🌺
     Beğenin    

 Şüheda (Danışan)
 IP: 188.3.4.ZYW

21-12-2017
 TavsiyeNo: 101060
Aç kalmadan zayıflamak ister misin? Süheyla Subaşı doğru adres senin için ,hiç düşünme başarıya bir adım uzaktasın. Kilomda durma yaşadığımı düşündüğüm anda bunun aslında ne kadar çabuk kırılacağını öğretti bana ilk Hem psikoloğum ,hem diyetisyenim,hem arkadaşım oldunuz zaman zaman Sıkılan ve ilgiyi seven bir yapım var.Diyetisyenim bana sadece doğru beslenmeyi öğretmedi aynı zamanda her istediğim zaman ona ulaşıp o an neye ihtiyacım varsa bana destek oldu. Diyet yaparken üç beş alternatif değil aklınıza gelen gelmeyen herşeyi yedim.Çünkü sıkılan ve hep farklı şeyler isteyen bir danışandım .Zayıflarken ne yedirmediki ekmek,börek, kek,tatlı,turşu,kurabiye vs.vs....Yakınların dünyaları yedin dünya zayıfladın diyor.50 bedenden 36_34 bedene -41 kilo 104 kilodan 63 kiloya Kilo vermek bana özgüven kazandırmadı sadece yapmak istediklerine yapabileceklerime biraz daha yaklaştırdı. Bir süre salon sporu yaptım ve malum sıkılıp bıraktım .Canm ne isterse onu yapıyorum şuan eliptik,kick box,thai box vs.vs.....yada zaten her şartta yapılabilecek şeyler dans vs...... Yazmayı,planlı programlı yaşamayı seven bunu hayat felsefesi haline getiren bu danışanın bu alışkanlığını biraz daha geliştirdiğini için ,bana kattığın her değer ve herşey için teşekkür ediyorum .İçide dışı gibi melek insan.Artık ne yapmam gerektiğini biliyorum Sağlık sorunlarınız olabilir,yeme bozukluğunun olabilir hepsinin çözümü var.Belki hiçbir şey yolunda gitmeyecek belki bazen direnemeyip alt üst olacaksın ama tekrar tekrar tekrar denemelisiniz.En çok hafızama kazınan cümle... Sana ne desem az yolun açık olsun hep güzel,özel insan
     8 Beğeni    

 Şahika şSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.123.FZ

27-09-2017
 TavsiyeNo: 99343
Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim. İlgisi ve samimiyetini sevdim. Her konuda dinlemesi ve tavsiyelerde bulunması çok işime yaradı. Benim beslenme alışkanlıklarımı dinleyerek, ihtiyaçlarımı dikkate alarak, yeterli mesleki bilgisiyle güzel bir liste hazırladı. Takibi hiç bırakmadan, günlük motivasyon mesajlarıyla , aklıma yakılanları sorup cevabını alabildiğim bir süreç yaşadım. Birlikte güzel sonuçlar aldık. Teşekkür ediyorum . Konusuna hakim, kibar, saygılı, güleryüzlü, anlayışlı
     3 Beğeni    

 Ayşe E. (Danışan)
 IP: 85.104.118.YZY

27-09-2017
 TavsiyeNo: 99340
Süheyla hanım ile online tanışıp görüşme fırsatımız oldu. Kendisi cok cana yakın ve samimi oldugu için görüşmelerimiz online gibi değil de karşılıklı oturuyormuşuz gibi geçti. 25yasıma kadar ilk defa başarılı bir diyet süreci yaşadım sayesinde. Verdiğim 11 kiloyu onun sağladığı motivasyona borçluyum. Bulunduğum her duruma uygun diyet, spor ayarlayıp süreci hep kolaylaştırdı. Alternatif bulma konusunda kendisi bir harika :) işini severek yaptığını karşı tarafa çok güzel hissettiriyor. Başarılarının artarak devam edeceğini biliyorum :)
     4 Beğeni    

 Sevil (Danışan)
 IP: 78.163.145.YYJ

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98957
Merhabalar ben Sevil TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı, Süheyla Subaşı ile ilk tanışmamız guzel anlamlı bir anneler günü yemeği idi.Kendısı cok tatlı bir bayan.Benım hayatıma girmesiyle herşey olumlu anlamda cok değişti.Sağlıklı düzenli beslenme nedir herşeyi öğrendim.Onun sayesinde sporun hayatındaki etkisinı ogrendım.Kendı çabalarımla kilo veremediği anladım.Hıc bir zaman beni zorlamadı umutsuzluğa kapılmadım.Hep kilo vermek ıstedıgımde yüzümden gidiyordu ama Süheyla hanım bölgesel zayıflama da yardımcı oldu bana.Süheyla hanım için diyebileceğim Cok tatlı sevecen ve işinde bilgili bir bayan.Muyanehanesınde ise kendı evim kadar rahat ettim çalışanı olsun kendisi olsun cok nazik ve kibar karsılandım.Herşey ıcın cok ama cok tesekkur ederım. Artık Değişim diyet ve Suheyla Hanım hayatımda ve cok seviyorum...
     2 Beğeni    

 Canan iSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.97.203.ZD

27-07-2017
 TavsiyeNo: 98129
Oncelikle sevecen sakin ve sabirli bir insan olarak tanidigim diyetisyenime cok ama cok tesekkur ediyorum.40 li yaslarda menepoz zamaninda asla kilo veremeyecegimi dusunurken beni o kadar guzel rahatlattiki hic sıkılmadan zorlanmadan birlikte karar vererek diyete basladik.benim zararli aliskanliklarimi ben farkinda olmadan neredeyse yok etti.isine ve meslegine olan saygisi sayesinde danisanini sahiplenip adeta onunla oturan kalkan uyuyan bir dost kazandim.12 kiloyu nasil verdim anlamadim.hic zorlanmadim.hatta istediklerimi ödül olarak yedigim halde.simdi hic boyle bir beslenme tarzim olmadigi halde duruma adapte olup standardimi korumaya calisacagim.sıkıstigim zaman biliyorumki guvenilir bir dost guvenilir bir diyetisyenim var.benim kilo verdigimi goren dostlarima tavsiye ediyorum.burdan tum okuyuculara tavsiye ediyorum.isinin hakkini veren bu hanimefendiye guvenin.pisman olmazsiniz.tesekkurler suheyla subasi
     3 Beğeni    

 Hacer (Danışan)
 IP: 78.163.136.YW

02-07-2017
 TavsiyeNo: 97689
Öncelikle bende sivastaki diyetisyenlere gittikten sonra suheylanin tabelasini gordukten sonra randevusuz on konusma yapmak icin gittim randevumun olmamasina rahmet gayet guler yuzlu ve sicak bir karsilama idi ayni zamanda çok ikna ediciydi bütün sorularıma cevap aldım ve 2 gün sonrasına randevumu aldım randevuma gittiğimde beni fazlasıyla ikna etti ben çok karamsardım artık troit hastalığımdan dolayı hormonlarım çok az çalışıyordu sürekli kilo alıp veriyordum duheylaya 2 seanslarda 15 günde bir gittim ilk 15 günde tam 7 kilom gitmişti çok mutlu olmuştum süheyla görüşmelerim hariç telefondan ve wahatsabtanda takip ediyor hastalarını hiç bir diyetisyende gormediğim bir uygulama ve ilgiydi bu süheyla hastalarına ilgilenerek ve konuşarak kilo verdiriyo ve ac kalmadan kilo veriyorsunuz koruma diyetimde hiç sıkıntı çekmedim fazlasıyla yedim ama ssuan 75.5 kilodan 57 kiloyu gördüm incecik hafif hayatımı bana tekrar sunduğu için süheyla ya çok teşekkür ederim ins kendimi güzel ifade edebildim suheylayi tanımak lazım o bir diuetisuende çok sihirli değnekli bir melek kesinlikle gitmeyen yada düşünen varsa lütfen kendinize bir iyilik yapın ve süheyla ya gidin :)seni çok seviyorum canim diyetisyenim beni çok güzel dinleyip anladığın icin Öncelikle bende sivastaki diyetisyenlere gittikten sonra suheylanin tabelasini gordukten sonra randevusuz on konusma yapmak icin gittim randevumun olmamasina rahmet gayet guler yuzlu ve sicak bir karsilama idi ayni zamanda çok ikna ediciydi bütün sorularıma cevap aldım ve 2 gün sonrasına randevumu aldım randevuma gittiğimde beni fazlasıyla ikna etti ben çok karamsardım artık troit hastalığımdan dolayı hormonlarım çok az çalışıyordu sürekli kilo alıp veriyordum duheylaya 2 seanslarda 15 günde bir gittim ilk 15 günde tam 7 kilom gitmişti çok mutlu olmuştum süheyla görüşmelerim hariç telefondan ve wahatsabtanda takip ediyor hastalarını hiç bir diyetisyende gormediğim bir uygulama ve ilgiydi bu süheyla hastalarına ilgilenerek ve konuşarak kilo verdiriyo ve ac kalmadan kilo veriyorsunuz koruma diyetimde hiç sıkıntı çekmedim fazlasıyla yedim ama ssuan 75.5 kilodan 57 kiloyu gördüm incecik hafif hayatımı bana tekrar sunduğu için süheyla ya çok teşekkür ederim ins kendimi güzel ifade edebildim suheylayi tanımak lazım o bir diuetisuende çok sihirli değnekli bir melek kesinlikle gitmeyen yada düşünen varsa lütfen kendinize bir iyilik yapın ve süheyla ya gidin :)seni çok seviyorum canim diyetisyenim beni çok güzel dinleyip anladığın icin
     9 Beğeni    

 Nesibe (Danışan)
 IP: 78.163.154.B

06-06-2017
 TavsiyeNo: 97168
Süheyla Hanım'ı teyzem tavsiye attı. Annem şeker hastası olduğu için beslenmesine dikkat etmesi gerekiyordu profesyonel yardım almak istedik ve kendisine başvurduk. Danışanı olduğumuz süreçte gayet güler yüzlü ve sıcak bir iletişim kurdu takibi ve tavsiyeleri oldukça faydalıydı. Annem başlangıçta 82 kg ve yürümekte zorlanan bir bireydi şu an 67 kg ve en az bir saat yürüyebiliyor yorulmadan. Şeker sorunu oldukça azaldı. Diyet listesi uygulanabilecek şekildeydi annem çok zorlanmadı uygularken. İhtiyaç duyanların başvurduktan sonra pişman olmayacaklarını düşünüyorum.
     3 Beğeni    

 Ugur BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.108.FD

04-06-2017
 TavsiyeNo: 97113
Oncelikle kendisine tessekkur ederek baslamak istiyorum. Ilgisinden ve danisanlarina verdigi onemden oturu. Her ogunumle en ufak detaylara kadar oturup konustuk. Sizi sizden daha cok dusunen birisi. Her gorusmem 1 saate yakin surdu. Onun sizi ne kadar onemsedigini ve sizinle olan cabalarini gordukten sonra diyetinizi bozmak istesenizde bozamiyorsunuz:) Her sey bi yana kilo alip vermek hastanin kendi elinde olan birsey, ama Suheyla hanim uzman olarak yapabileceginin fazlasini yapiyor. Herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Zeyneo Dcc (Danışan)
 IP: 46.155.20.YWF

01-06-2017
 TavsiyeNo: 97061
Süheyla hanımın pozitif enerjisi ve güler yüzü sayesinde yeme alışkanlıklarımı olumlu yönde değiştirdim. Kendi kendime nekadar da uğraşsamda veremediğim kilolarımdan büyük ölçüde kurtuldum. Çok az kaldı onuda beraberce halledeceğiz inşallah. Bana diyetisyenden çok bir arkadaş oldu ve günün her saatinde rahatca arayıp kafama takılan soruları sorabildim. Motivasyonum düştüğündede çok güzel destek oldu ve kaldığım yerden devam etmemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim enerjisi,güler yüzü,pozitif yaklaşımı,ilgi ve alkası için.
     3 Beğeni    

 Sena (Danışan)
 IP: 78.169.183.ZJY

27-04-2017
 TavsiyeNo: 96324
Süheyla hanım işini çok seven ve bu işi hakkıyla yerine getiren başarılı bir diyetisyendir. Süheyla hanim, sosyal medya hesaplarından birinde tesadüf olarak karşıma çıktı iyi ki de çıkmış diyorum. Süheyla hanim sadece benim için bir diyetisten degil aynı zamanda kazandığım güzel bir dost oldu. Çok sevecen , empati yapabilme yeteneği gelişmiş ve samimi bir insan. Yanına kilo vermek için gittiğim de güler yüzü, hayatıma yaptığı dokunuşları ve sürekli vermiş olduğu motivasyonlari sayesinde benim için tatlı bir dost oldu. Süheyla hanim a ilk başvurduğumda ilk olarak kan testleri ile yanına gittim. Kan testlerine göre bedenimi tanıması gerektiğini söylemişti ve tum tahlilleri inceledikten sonra kendi bedenime uygun şahsıma ait liste ve tavsiyeler ile sağlıklı beslenmeye başladım. Başlangıçta 72.7 olan kilom suan da 61 kg da. Birebir tavsiyelere uyuldugunda çok kisa bir sürede zayiflayabiliyorsunuz. Tüm bu zayıflama seruveninin yani sıra asil benim için onemli nokta sağlıklı beslenmeyi öğrenmekti bu anlam da da gerçekten yaptığı o büyük dokunuş hayatımı değiştirdi diyebilirim. Artık neyi ne zaman yiyeceğimi biliyorum ve midemi sürekli yormuyorum. Asla kısıtlama yok herseyi yedim fakat doğru zaman ve doğru miktarda. Kendinize uzman bir diyetisyen arıyorsanız Süheyla Subaşı 'nı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim onun o sıcacık ofisinde hayallerinize ulaşmaya bir adım yaklasabilirsiniz. Ayrıca kendine özel tarifleri de varr o sağlıklı lezzetleri ofisinde danışanlarınada tattirmassa olmazzz 😊 iyi ki suheyla Subaşı ile sağlıklı beslenmeyi öğrendim ve kilolara veda ettim diyorum. Süheyla hanımı çok seviyorum iyi ki var 👍😘
     3 Beğeni    

 Metin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.182.250.YC

30-03-2017
 TavsiyeNo: 95631
15 yıldır şeker hastasıyım.Gitmediğim doktorica diyetisyen kalmadı.Eşimin ve kızlarımIņ tavsiyesi ile Diyetisyen Süheyla Subaşı'na gittim.70 günde 11.700 kilo verdim.İnsülini bıraktım,kolestrolüm düştü.Kendimi çok zinde,sağlıkli hissediyor sücretli yürüzmek istiyorum. Bu kadar mesleğine aşık,müşterisi ile sürekli diyalog halinde olan Sivasımız için bir değer olan Süheyla Hanıma her zaman dua ediyor.Meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    

 Seda D. (Danışan)
 IP: 176.55.49.YZJ

24-02-2017
 TavsiyeNo: 94818
Merhaba.. Ben yürüme engelliyim ve daha önce birçok diyetisyene gittim. Fakat benim gündüz sıvı tüketmemde sıkıntı olduğu için çok fayda göremedim. Süheyla Hanım o kadar hassas be ilgili bir şekilde su saatlerimi ayarladı ki kısa zamanda çok faydasını gördüm. Hassas, ilgili, güler yüzlü, arkadaş canlısı bir diyetisyen arıyorsanız Süheyla Hanım o kişi.. Kendisini arkadaşımda duydum ve ilk gördüğümde o kadar cana yakındı ki hemen ısındım. Online diyetisyen hizmeti alıyorum ve benim için daha iyi bir yöntem. Hizmet almaya gitmek benim için zor oluyordu. Böylece büyük bir kolaylık oldu benim için. Dediklerine uyarsanız çok faydasını görüceğinize eminim. Doğru adres Süheyla hanım..
     7 Beğeni    

 Büşra (Danışan)
 IP: 195.142.92.YDJ

21-02-2017
 TavsiyeNo: 94762
Kendisiyle bi arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Güleryüzü hoş sohbeti dogallıgı ilgisi kısacası bi danışan olarak aradıgım her özellik var. Şuan yolun başındayım ama kendisiyle çok güzel başarılara imza atacagımızı biliyorum☺ istedigim her an ulaşıp fikir alabildigim, yanındayken tüm yeme sıkıntılarına çözüm arayabildigimiz, kendimi sıkmadan yasaklar olmadan özgürce saglıklı beslenme programı hazırlayan ve bunu yaşam biçmine çevirmeme yardımcı olan sevgili diyetisyenim Süheyla Hanım'ı gönül rahatlıgı ile herkese tavsiye ediyorum☺☺
     5 Beğeni    

 Fvzye (Danışan)
 IP: 37.155.195.YZL

21-02-2017
 TavsiyeNo: 94761
Süheyla hanimi tavsiye uzerine tanidim kendisinin guler yüzü konuskan ve samimiyetiyle birlikte ilgisinden cok memnun kaldim. Ve hedefime ulasmamda bana cok yardimci oldu 😊 listeleri kisi hayatina uygun hazirliyarak danişanlarini önemsiyor ve kendisine her zaman ulaşabiliyorum sordugum herseyin cevabini alabiliyorum ve hazirlanan listelerde sizi kistlamalari imkansizlik seviyesinde degil hayatinizdaki degisimler saglikli yasam yonunde gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 Şeyda ö. (Danışan)
 IP: 188.57.186.ZYD

15-02-2017
 TavsiyeNo: 94599
İlk defa bir diyeti (diyet demeyelim saglıklı yaşam tarzi)bu kadar uzun süre bıkmadan,severek yaptim .Ve hala devam ediyorum.Cunku artik böyle beslenmek daha hoşuma gidiyor,artik daha dinç enerjik ve daha saglikli hissediyorum.cocugum agirlastikca kendimin hafiflemesi super bir sey ;onu daha rahat kaldiriyor daha guzel oyunlar oynuyoruz.Diyet listeleri her yer de var.herkes biliyorki az yiyince kilo veriyorsun ama burda yadsınamaz bir gercek var ki insan sevdigi seyleri yiyerekte kilo verebiliyormuş..Bizim yaşam tarzimiza göre her hafta listeler hazirlayan ve her sorumuzu her zaman yanitlayan meslegini gercekten inanarak yapan cok tatli bir diyetisyen olur kendisi;)Kaçamak yaptigimizda hemen onu dengeleyerek ve 45 gunde sevdigim hicbir seyden mahrum birakmayarak ciddi manada zayiflatmis olur Sevgili Diyetisyenim..Hala da devam ediyor sürecimiz..Zayiflamak icin bir cok yola basvurmuş biri olarak şunu anladimki mucizevi bir sey yok..Tek mucizevi olay diyetisyenin kararliligi,iknası ve tabiki bizim istegimiz.Gördügüm tüm kilolu insanlara tavsiye ediyorum.Çünkü üzülüyorum boşuna yük taşimalarına,sağlıksız kalitesiz yaşam sürmelerine..
     8 Beğeni    

 AYŞE (Danışan)
 IP: 78.182.123.WW

10-02-2017
 TavsiyeNo: 94482
Öncelikle herkese merhabalar. 54 yaşındayım 1,60 boyum, 4 çocuğum var. 35 yaşıma kadar 53-54 kiloda sabittim.35 yaşımdan sonra menopoza girdim ve hızla kilo almaya başladım.80e kadar geldim ve artık mide şişkinliğim ,ayak bileklerimin ağrıları,nefes alma problemlerim iyice artmıştı hareketlerim kısıtlanmıştı,yatakta sağımdan soluma dönemez oldum.Ve ben neredeyse 19 yıldır bu kilolarla başa çıkmaya çalıştım.Kimi zaman aç kaldım,kimi zaman yediklerime dikkat etmeye çalıştım ama ne çare.En sonunda kızım en büyük destekçilerimdendir kendisi :) instagram da Süheyla Hanımı takip etmeye başladı bir süre takip ettikten sonra randevu aldı.Daha Diyetime başladığım ikinci günden itibaren gerçekten rahatladığımı hissetmeye başladım.Sevgili Diyetisyenim bizi sıcak güler yüzle karşıladı ve bu güven verdi bana.Sürekli iletişim halinde,sevdiğim sevmediğim yiyeceklerimi sorup tamamen bana ait benim düşüncelerim doğrultusunda bir program hazırladı.diyet listesi demeyeceğim çünkü o program aslında kaliteli beslenmeymiş ben bunu öğrendim.1 ayda 5 kilo verdim ve bilirsiniz ki menopozda kilo vermek çok zor.Şu anda çok rahatım. Diyetisyenimden, onu doğurandan,okutandan Allah razı olsun,ona merhamet veren rabbime şükürler olsun .Kesinlikle tavsiye ediyorum.Elimden gelse yolda insanları çevirip önericem o kadar güvenilir, o kadar ilgili ve o kadar samimi.iyi ki karşıma çıktın canım diyetisyeniiiiiiim :) SENİ ÇOK SEVİYORUM
     8 Beğeni    

 irem (Danışan)
 IP: 188.57.134.YYL

09-02-2017
 TavsiyeNo: 94444
Meraba arkadaslar diyetime diyetisyen suheyla subasi yla basladim henuz 16 gun olmasina ragmen okadar buyuk bi guven olusturduki bende yikilmaz tabularimi yiktim sayesinde diyette su icilmesi gerekiyor az yenilmesi az uyunmasi spor yapilmasi gerekiyor biliyordum ama arkaya atiyodum ha bugun ha yarin diye diye 108 kkiloya cikmistim ve obeziteyi gectim morbit obez olmustum yemek icin yasar hale gelmistim ama suheyla hanim sayesinde yapmadigim geriye itekledigim bi cok seyi artik severek yapmaya basladim hayatima ilk diyet girdi akabinde spor ve bu sekildede gayet guzel yasadimi fark ettim onceden bunlara basliyodum sıkılıp birakiyodum birisi sana biseyi sevdirirse amacina ulasman kolaylasiyor takipte ediyor seni gunbe gun saat mi saat bikmadan yilmafan usanmadan anlatiyor sendeki hatalari yanlislari zaten zayiflicak bi insanin en buyuk sansi ona surekli iyi olacanin hatirlatilmasidir zaten benim diyetisyenimde bunu yapiyo motive ediyor insani hemde surekli canim diyetisyenim seni karsima cikaranlardan seninle tanistiranlardan seni dunyaya getirenden annenden razi olsun sen sadece bana salikli yasamayi oretmiyoosun o tatli sesinle hayatla barismamida saliyosun canim benim
     10 Beğeni    

 Melike.a (Danışan)
 IP: 46.154.49.YBL

09-02-2017
 TavsiyeNo: 94428
Sivas daki bütün diyetisyenleri denedim ve ilk defa bir diyetisyen den memnun kaldım diyetisyen mesleğini tam anlamıyla ve layıkıyla yerine getiren bir insan. Emeğini esirgemeyen her gittiğimde ayrı bir liste hazirliyan ve özellikle ilgiyi üstümden hiç çekmedi her zaman aradı veya WhatsApp dan takip etti sorguladı istediklerime göre diyet yazmaya çalıştı ilk seanına gittiğim de işte dedim gerçek bir diyetisyen buldum bana bilgisayar dan normal bir liste çıkartıp vermedi neler yiyip yemeyecegimi tam anlamıyla öğrendi her görüşme nerdeyse 2 saat sürüyor ve bunu kendisi isteyerek yapıyor diğer diyetisyenlerdeki seansim 15 dk sürüyordu sadece biliyorum mesleğinde ki en üst seviyelere çıkacak çünkü benim için mükemmel bir diyetisyen
     10 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Değişim Diyet Beslenme ve Danışma Merkezi
İstasyon Caddesi, Halil Rifat Paşa Mah. Akça Pastanesi Nin Üstü Taç 1 Apt No :1 Kat :1 Sivas Merkez
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(346) 222 28 58

Telefon 2 :
0(553) 948 28 58
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
-


Süheyla SUBAŞI UÇAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Süheyla SUBAŞI UÇAR Mesleki Videolar Videoları
-


03:33
Top