2007'den Bugüne 80,886 Tavsiye, 25,753 Uzman ve 18,030 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Şule GÜZELSOY

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Dyt.Şule GÜZELSOY isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şule GÜZELSOY Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarŞule GÜZELSOY'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Şule GÜZELSOY'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Şule GÜZELSOY'un Makaleleri Şule GÜZELSOY'un Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Şule GÜZELSOY Tavsiye Yazıları Şule GÜZELSOY için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Önder (Danışan)
 IP: 78.172.146.BC

07-08-2018
 TavsiyeNo: 105048
Şule hanımı internetten buldum. Hakkında hiç bir araştırma yapmadım, kendisi ile şu ana kadar 3 kere telefonla konuştum hep watsaptan yazıştık, böylesi inanın daha kolay ve vakit kazancı. 51 yaşındayım 88 kg ve 110 cm bel ölçüsü ile diyete daha doğrusu sağlıklı beslenmeye başladım 😊. Ayrıca insilün direnci diyabet ve ürik asit problemim vardı , tüm tahlilleri şule hanıma sundum ve bana özel bir program çıkardı . Özellikle belirtmek isterimki insilün direnci olanlar zor kilo verir ve özellikle göbekten şikayet ederler. Büyük bir sabırla adım adım giderek 76 kg ma kadar geldim , göbek ölçüm 93cm ve insilün direncim ile ürik asidi normal haline getirdik. Benim gibi sağlık problemleri olan kişiler kesinlikle uzman desteği almalılar. Ayrıca haftanın en az 4 günü 1 saat yürüyüş yapıyorum, abur cubur bitti gece abur cuburu hiç yok . 6 ay boyunca Şule hanım sürekli takip etti gerektiğinde taktik değiştirdik , bir teknik direktör gibi yönlerdirdi. Bana sağlıklı beslenmeyi öğretti , diyet bir yere kadar önemli olan sağlıklı beslenmeyi hayatımıza alabilmemiz. Şulecim 🙈, çok teşekkür ederim
     1 Beğeni    

 M.D.T (Danışan)
 IP: 176.54.37.ZY

27-06-2018
 TavsiyeNo: 104459
55 ten fazla kilom olmamıştı hiç. 69.5 tartıda görününce hemen destek almaya karar verdim. Çünkü her ne kadar orantılı bir fiziğim olsa da göbek hamileymişçesine çıkıyordu. Nişanlım başta olmak üzere herkesin dalga konusu haline gelmiştim. 23 yaşında bunu yaşamakta baya üzüyordu. Bir anda telefon açıp ne zaman başlıyoruz dedim :) Hızlıca başladık ve kısa sürede çooook güzel sonuçlar aldım. Online diyet olarak başladım ve devam ediyorum. Her an ulaşılabiliyor her konuda muhakkak sevimli bir yönetim sağlayabiliyor. İyiki varsın şule iyiki geçiyorsun hayatımdan 🌸 Özgüvenimi ve kendimi tazelememe yardımcı olduğun için sonsuz teşekkürler 😍😍😍
     Beğenin    

 Mehmet NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 82.222.188.YJ

26-06-2018
 TavsiyeNo: 104435
Şule hanımla bir uygulamadan görüştük. 10 Şubat'ta 110 kilo idim. 10 Haziran'da tartıldığım zaman 88 kilo olduğumu gördüm. Günün herhangi bir saati çok ilgileniyor ve listelerimi düzenli gönderiyor. İşini sevgiyle ve iyi yapan bir diyetisyen :) Arkadaş canlısı, güler yüzlü, samimi bir kişi. Bugüne kadar hangi besinle alakalı birşey sorsam direk cevap verdi ve yiyip yememem konusunda telkinde bulundu. Ben de bu yüzden birçok şeyle alakalı bilgi edinmiş oldum.
     Beğenin    

 Ebru (Danışan)
 IP: 78.184.22.YJB

26-06-2018
 TavsiyeNo: 104422
Şule hanımla instagram üzerinden tanıştık sonra yazıştık sonra anlaştık ve birlikte bir yola çıktık, iyi ki çıktık 👍 Şule hanımla 1 yıl kadar bir süreçte kilo verme serüvenim devam etti. Beni iki çocuğumla spor yapamadan( sağlık sorunlarım ve düzensiz bir hayatımın oluşundan kaynaklı) sadece ev işleri ve verdiği diyeti uygulayarak istediğim kiloma ulaştırdı. 👏 Mesleki açıdan bence çok başarılı ve özverili; onun için önemli olan tek şey kendi gösterdiği hasassasiyeti danışanlarının da göstermesi çünkü gerçekten ciddi emek harcıyor, her anında nerede olursa olsun geri dönüş yapmayı asla ihmal etmiyor. Biz şule hanımla çok iyi arkadaş olduk, güleryüzlü ve konuşmayı çok seven biri bu yönüyle beni benden aldı zaten😄 Aşırı enerjik biri 👍👏( iyi ki sizinle tanıştım ve iyi ki beni her koşulda güçlendirerek hedefime ulaşmamak sağladınız şule hanım.💃 ) Pişman olacağınızı düşünmüyorum bir kere görüşmeyi sağlarsanız sizi Güleryüz'üyle bile etkileyeceğine inanıyorum şule hanımın 💞🌷
     Beğenin    

 S.Gonca (Danışan)
 IP: 212.15.22.YL

25-06-2018
 TavsiyeNo: 104413
Şule Hanım’a bir tanıdığım aracılığıyla ulaştım. Kendisinden çok memnun olduğunu ve harika smoothie tarifleri olduğunu söylemişti:) Kilo vermek istediğim ama başaramadığım süreçte olduğum için kendisiyle hemen iletişim kurdum. Şule hanım’a sadece diyetisyen demek haksızlık olur. O daha çok yakın arkadaş gibi. Ruh halinize, yaşam tarzınıza ve isteklerinizi dikkate alarak hazırlıyor listenizi. Çünkü diyetisyenlik kibrit kutusu kadar peynir yazmak değildir. Her danışana özel liste yapmaktır. En eğlenceli diyetisyen olabilir bence :) Çalıştığımız süreç içerisinde ben kendisinden çok memnun kaldım. Bir çok doğru sanıp aslında yanlış bildiğim beslenmeyi görmemi sağladı. Doğru beslenmenin ne demek olduğu gösterdi. Buradan da kendisine çok teşekkür ediyorum. Yolu daima açık olsun.
     Beğenin    

 K.A (Danışan)
 IP: 24.133.129.CY

25-06-2018
 TavsiyeNo: 104406
Kendisini bir arkadaşım aracılığı ile tanıdım.. iyi ki tanımışım onun sihirli listeleri ile -13 kilo vermeyi başardım.. :) öncelikle güler yüzlü arkadaşça ve pozitif yaklaşımları sağlıklı beslenmeyi itina ile öğretmesi en büyük avantajım oldu.. bugüne kadar mideyi adeta çöplük gibi kullandığımı fark ettim :( her hafta tartıda giden eksileri görmekte işin en keyifli yanıydı bizim için, eğlenerek kilo verdim, beslenme konusunda Şule sayesinde öğrendiğim çok şey oldu.. Buradan birkez daha teşekkür ediyorum :)
     Beğenin    

 Ömer GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.83.YBZ

21-06-2018
 TavsiyeNo: 104360
1 yıl önce sağlıklı yaşam, kaliteli beslenme ve kilo verme hedefleriyle bir diyetisyen arayışı içerisine girmiştim. Bu süreçte birçok diyetisyen ile telefon görüşmesi yaptım ve yüz yüze görüşmeler gerçekleştirdim. Şule Güzelsoy'u seçmemin en önemli nedenleri; - samimi ve iletişiminin çok güçlü olması - kişiye göre, yaşam tarzına göre özel listeler hazırlaması (çünkü bazı diyetisyenler matbuğ listelerde sadece rakamları değiştirerek liste hazırlıyorlar.) - son olarak pahalı markaların gıda takviyeleri, probiyotiklerini kullandırtmak yerine, sağlıklı beslenmenin önemini ve tüm hayatımıza yaymamızın gerekliliklerini ilk görüşmede, üzerine basa basa anlatması. Ayrıca; en önemli yağ yakıcının su olduğunu, yağ yaktığı söylenen kimyasal ilaçlar olmadığını vurgulaması Çalışmaya başlayınca da gördüm ki en doğru kararı vermişim. İstikrarlı bir şekilde listelerini takip edince hayatımın olumlu yönde değiştiğini ve fazla kiloların uçup gittiğini görmeye başladım. Listeyi takip edemediğim ve psikolojik olarak düştüğüm zamanlarda ise enerjisi ve iletişim gücüyle beni yeniden yapabileceğime inandırdı. İşini severek yapan insanlar her zaman kazanıyor. Hatta bir insanın hobileri arasında yaptığı iş varsa o zaman herşey mükemmel oluyor. Şule Güzelsoy'u kesinlikle tavsiye ediyorum. Siz de bir diyetisyen arayışı içerisindeyseniz mutlaka bir ön görüşme yapın. Onun enerjisi, iletişimi ve bilgisini gördükten sonra siz de iyi ki onun danışanı olmuşum diyeceksiniz. Herkese sağlıklı bir yaşam diliyorum.
     Beğenin    

 t.b (Danışan)
 IP: 46.154.193.ZZ

13-04-2017
 TavsiyeNo: 95954
çok tatli ve çok ilgili bi diyetisyen. istediginiz zaman yazip soru sorabileceginiz biri. kendinisini uzun araştırmalarım sonrasi internette buldum. Bir çok kişiye yazmıştım soru sorup bilgi almak için. Şule Hanım'in yazdıklarına bakinca çok eglenecegimizi anladim ve hiç düşünmeden kabul ettim. her hafta sizinle görüşüp isteklerinizi de sorup size özel siyet listesi hazirliyor. listeler cok eglenceli ve doyurucu. diyetisyen ariyorsaniz doğru kişiye bakiyorsunuz.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nova Diyet Merkezi
Barbaros Blv. İba Blokları No:30 D:8 Balmumcu/Beşiktaş
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(545) 279 22 82
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Şule GÜZELSOY'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Şule GÜZELSOY'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Şule GÜZELSOY Mesleki Videolar Videoları
-


15:11
Top