2007'den Bugüne 80,590 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,969 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Pınar PEHLİVAN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Dyt.Pınar PEHLİVAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Pınar PEHLİVAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarPınar PEHLİVAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Pınar PEHLİVAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı Beslenme Kilo verme - Kilo alma Gebelikte ve sonrasında beslenme Hastalıklarda beslenme Obezite tedavisi

Pınar PEHLİVAN Özgeçmiş CV Dyt.Pınar PEHLİVAN'ın Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesinden Şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Hacettepe Üniversite Hastanesinde çalıştım. Öğrenimi boyunca birçok seminer ve etkinlikte bulundum. Zayıflama ve Ameliyatsız Obezite tedavisi, Şeker Hastalığı Hastaların da Beslenme tedavisi, Organik Besinler ve Organik Beslenme Takıntısı (Ortoreksiya Nervosa), Heterosiklik Aromatik Aminler ve Kanser ve Kanser Hastaların da İmmünonütrisyon Maddeler Glutamin Arjinin; konuların da seminerler yaptım. Ayrıca; Yetişkin Bireylerde Beslenme Durumlarının Farklı Yeme İndeksleriyle Değerlendirilmesi konulu tezim 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi tarafından kabul edildi. Beslenme ve Diyetetikle ilgili birçok kursa katıldım ve katılmaya devam ediyorum.

Pınar PEHLİVAN Tavsiye Yazıları Pınar PEHLİVAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sinem ÝSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.92.YZ

25-10-2018
 TavsiyeNo: 106311
Bir arkadaşım sayesinde sizinle bir araya gelme fırsatım oldu ve iyi ki oldu. Bir ay oldu ve bana o kadar şey kattınız ki o kadar mutluyum ki... içtenliğiniz, pozitif elektriğiniz,istediğimiz anda ulaşılabilirliğiniz,hafta hafta kontrolleriniz ve doya doya kilo verdirmeniz.... Her zaman bilinen bir yanlış aç kalarak kilo verme tabutunu 6 öğün yiyerek yıkmanız.. Ve sonuç daha şimdiden mükemmel...bir ayda 5.6 kg İnşallah kalan kilolarıma... Ankara da gidilecek tek adres... Sağlıklı yaşam tarzını hayatına geçirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Yasemin (Danışan)
 IP: 176.54.48.YZ

03-11-2017
 TavsiyeNo: 100048
Pınar Hanım pozitif enerjisi ve güleryüzü ile sizi süreçte motive etmekte. Ayrıca danışanını dinleyerek kişinin süreçlerine daha uyum gösteren diyet seçenekleri sunarak, danışanın sürece adepte olmasını kolaylaştırmaktadır. Kendisini internetten gördüm ve ilk başta okulu ve başarısı beni etkiledi. Görüsmelere başladıktan sonra çok doğru bir karar verdiğimi kilo verdikçe anladım. Şimdiye kadar yardım alarak yaptığım diyetlerde verdiğim kiloları hep aldım. Ancak Pınar hanımla görüşmelerimize ara verdiğim süreçler de dahi mevcut kilomu hep korudum. Alanında çok başarılı. Şimdiye kadar 9 kilo verdim ve devam ediyoruz.Severek gitmeye devam edeceğim.
     1 Beğeni    

 Ömür (Danışan)
 IP: 176.234.116.YLY

02-11-2017
 TavsiyeNo: 100040
Pınar hanımı internet üzerinden buldum. Paylaştıklarını uzun süre takip ettim. Ona ulaşarak randevu aldım. 1 aydır onun danışanıyım ve çok mutluyum. İlgisi beni motive ediyor. Kilo vermek ve sağlıklı beslenmek için yardım gerektiğine inanıyorum. İnsülin direncinden şimdiden kurtuldum. Hareketlerim bile hafifledi. İfadelerindeki saygısı onu değerli kılıyor. Uygulayacağımız yöntemi anlatıyor neden niçin yapacağımızı söylediği için yaptığımız işe inanmamızı sağlıyor. Daha önce diyetisyenlere gidip uzman tavsiyesi aldım ama hiç başarıya ulaşamamıştım. Haftada 1 seansımız var ama hergün konuşuyoruz. Başarının sebebinin karşılıklı samimiyet olduğunu düşünüyorum. Bence en önemlisi yaşam tarzına göre yönlendirmesi. Diyetimi kurulu düzenime göre ayarladı o yüzden diyet yapmak benim için külfet olmadı. Çalışma ortamı nezih ve temiz. Beklerken bile sıkılmayacağınız bir ortam. Güler yüzle karşılanmak insanı mutlu ediyor. Samimi, başarılı, güvenilir bir diyetisyen.
     Beğenin    

 Seda cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.23.WD

02-11-2017
 TavsiyeNo: 100038
Merhabalar ben 2 sene gibi bir zamanda 15 20 kilo aldım hep kendi kendime diyet yaptım ama başarılı olamadım ablamla birlikte araştırdıkve Pınar hanımı bulduk 3 4ay oldu tanıyalı çok kısa zamanda çok iyi kilo verdik hala da devam ediyoruz hedefe kadar devam bize diyet listesini sordu bizim için en uygun şekilde ayarladı her hafta listemiz değişti en önemlisi bize beslenmeyi öğretti neyi nasıl yapacağımızı öğretti kendisine çok teşekkür ediyorum çok canayakın samimi güleryüzlü kesinlikle öneriyorum herkesin gitmesini tavsiye ediyorum :)
     1 Beğeni    

 Büşra ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.176.167.JZ

02-11-2017
 TavsiyeNo: 100037
Selamlar, pinar hanimla sosyal medya uzerinden tanistim Hayatımda ilk defa diyetisyene gitmiş biri olarak yazıyorum. Şüphesiz ön yargı ve endişelerim ile Pınar hanımın karşısına geldim. Daha ilk andan itibaren size yaklaşımı ve kurduğu iletişim sizi fazlasıyla rahatlatıyor. Kısacası her şekilde kendisine güvenebilirsiniz. Kendisi ile gayet güzel bir form yakalamıştık. kendisi son derece samimi guler yuzlu bir diyetisyen .ve is yeri de son derece temiz ve guvenilir bir mekan Çalışma ve beslenme şeklinize göre liste yapıyor. Size neyi sevip sevmediğinizi soruyor ve ona göre bir yol alıyorsunuz. Gönül rahatlığı ile kendisinden destek alabilirsiniz. İşini çok düzenli yapan,danışanlarıyla sıcak iletişim kuran, aynı zamanda saygılı ve doğru sınırlarla insanlarla yaklaşan bir uzmandır. Mesleki hayatının dışında da sabırlı ve özverilidir bu özelliklerini iş hayatınada yansıtır. Danışanları merkezden her zaman memnuniyet ve teşekkürle ayrılır. Kendini geliştirmekten bıkmayan,sürekli eğitimleri ve araştırmaları takip eden,yeniliklere açık bir uzmandır. Pinar Hanım'la tanışmanızı ve ihtiyacınız doğrultusunda terapi almanızı içtenlikle tavsiye ederim...
     2 Beğeni    

 Şükran ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.86.FZ

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99894
Zayıflamaya karar verdiğimde internette diyetisyen ararken rastladım Pınar Hanıma randevulaştık.İnternetten bulduğum için bir tedirginlikle gittim bürosuna.veeee ilk karşılaşma 😊güler yüzlü, danışanlarına bir hasta edasıyla değil arkadaşı gibi davranan ve insana güven veren yaklaşımıyla işte bu dedidirtti.28 Nisanda başladım diyete 28 Temmuz a kadar devam ettim.Bu süreçte sınırsız sorularım oldu ve hepsine büyük bir itina ile geri döndü ve cevapladı Pınarcığım.Üç aydır korumadayım ve kendisiyle halen görüşüyoruz.Tek yapmanız gereken zayıflamaya karar vermek ve Pınar Hanımla irtibata geçmek.Güler yüzlü,konuşkan ve karşısindakına değer veren karakterli ve işinin ehli bir diyetisyen.Tek kelimeyle mükemmel diyebilirim hiç pişman olmazsınız danışanı olursanız.
     3 Beğeni    

 Derya (Danışan)
 IP: 37.155.194.CD

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99892
Pınar Hanım, anlayışı, güler yüzü ve pozitif davranışlarıyla keyifli bir şekilde kilo vermemi sağladı. Kendisini internette diyetisyen araken buldum. Danışanı olduğumdan beri daha mutlu ve olumlu bakıyorum hayata. Hem bilgisi hem olumlu motivasyonu sayesinde hayal bile edemediğim kiloları gördüm ve görmeye devam ediyorum. Her an ihtiyacım olduğunda bir telefon kadar yakınımda. İstediğim her an sorularımı cevaplıyor, beni motive ediyor. Kendisini tanımaktan danışanı olmaktan çok mutluyum. İdeal kilolarına ulaşmak isteyen, sağlıklı zayıflamak ya da kilo almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Eminim pişman olmayacaksınız.
     2 Beğeni    

 Meltem (Danışan)
 IP: 91.93.95.ZYW

27-10-2017
 TavsiyeNo: 99891
Ben Pınar hanımla tanışana dek diyetisyene gitmek konusunda çok inançlı değildim. Kendim de kilo verebilirim düşüncesindeydim hep. Fakat sürekli aç kalan bünyenin zayıflayamayacağını, bilakis doğru beslenerek ve aslında doya doya kilo vermeyi Pınar PEHLİVAN sayesinde öğrendim ve yaşadım. Bildiği herşeyi paylaşan, bilgi saklamayan harika bir diyetisyendir. Her hafta aynı keyifle ve güler yüzüyle beni yüreklendirerek çok kısa zamanda şahane sonuçlar almamı sağladı ki, ben bile inanamadım. Ben çok şey öğrendim ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Özlem ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.253.ZYY

22-10-2017
 TavsiyeNo: 99781
Tevafuken instagram sayfamda keşfet kısmında rastladım Pınar Hanımcığımaaa. Uzun zamandır başımın dertte olduğu kilolarım sağolsun içinde 'kilo verdi' yazan her sayfaya bir göz atarım. Enerjisiyle hitaplarıyla güler yüzüyle araştırdığım onlarca diyetisyenden daha samimi bulduğum için kendisinden yardım almaya karar verdim ve şuan durup düşündüğüm de iyi ki be diyorum :) iyi ki hayatıma dokunman için Allah seni vesile etti bana güzelliğim, Allah yolunu bahtını açık etsin. İlmini irfanını kat be kat artırsın 💙 2018 fit bir şekilde girerken seni heep güzel anacağım canım benim :)
     3 Beğeni    

 simge çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.10.YDZ

11-04-2017
 TavsiyeNo: 95895
Pınar Hanımla 4 haftalık bir çalışma ile kilo verdim, iş seyahatlerimden dolayı 1 hafta ara versem de yeme düzeni hakkında o kadar güzel püf noktalar paylaştı ki benimle değişim kısmını öğrendim. ayrıca 6 öğün yediğim için kendimi çok dinç hissediyorum. Asla ağırlık çökmüyor ve halsiz kalmıyorum. Her şeyden önemlisi sizin yaşam koşullarınıza göre bir liste hazırlamak için sizi tanımaya çaba sarf ediyor ki bu bence en önemlisi:) Ayrıca pozitif, güler yüzlü ve ilgili olması size güç veriyor.
     6 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetgram Clinic Diyetisyen Pınar Pehlivan
Çukurambar Kızılırmak Mah. 1436. Sok. 1/6 Çankaya/Ankara
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(507) 797 38 67
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Kayseri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Pınar PEHLİVAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Pınar PEHLİVAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Pınar PEHLİVAN Mesleki Videolar Videoları
-


07:42
Top