2007'den Bugüne 81,484 Tavsiye, 25,887 Uzman ve 18,114 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Mehmet Barış SALUR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

14

[Dyt.Mehmet Barış SALUR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehmet Barış SALUR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Mehmet Barış SALUR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mehmet Barış SALUR'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Mehmet Barış SALUR'un Makaleleri Mehmet Barış SALUR'un Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Mehmet Barış SALUR Tavsiye Yazıları Mehmet Barış SALUR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Reyhan OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.36.BJ

09-10-2019
 TavsiyeNo: 111773
Dyt. Barış beyden cok memnun kaldim daha onceleri hic diyet yapamiyordum bircok diyetisyene gittim ama diyetlerini uygulayamadim. Ozellikle kisiye ozel formulleri olmasj cok guzel bazi diyetisyenler herkese ayni listeleri veriyor. Arada ödullendirme de yapiyor. Istediginiz zaman watsapptan soru sordugunuzda cevapliyor. Bazen diyeti bozabiliyorum ve bu durumda hic pes etmeden devam ediyoruz. Baris beyin guler yuzu ve sabrı ve kisiye ozel listesi tam benlik. Cocuk hastalari da oldugunu gordum yani sadece zayiflamak icin degil kilo almak icinde gidebilirsiniz :)
     Beğenin    

 Ümmügülsüm Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.176.184.ZL

05-09-2019
 TavsiyeNo: 111269
Doğum sonrası aldığım kiloları bir türlü veremeyince sevgili Barış’tan yardım almaya karar verdim. İlk defa diyet yapacağım için çok zorlanacağımı düşünüyordum ve emzirme dönemindeydim. Yüksek motivasyonu, işine olan saygısı ve benim sevdiğim-yiyebileceğim besinleri de dikkate alarak yaptığı diyet listeleriyle çok kolay bir şekilde ve tamamen doyarak sürecime devam ettim. En güzel tarafı ise bunun bir zorunluluk olmaktan çıkıp benim için sağlıklı beslenme alışkanlığına dönüşmesi oldu. Hedefime çok keyifli bir şekilde birlikte ulaştık 👍🏻
     Beğenin    

 Betül (Danışan)
 IP: 176.55.150.CL

06-08-2019
 TavsiyeNo: 110945
İyi günler dilerim.Kesinlikle ve kesinlikle Mehmet Beyi tavsiye ediyorum!!!Hastanede çalışıyorum ve gece gündüz yanlış beslene beslene kilo aldım ve birden hızla feci şekilde kilo almaya başlamıştım ve aldığım kiloları veremiyordum diyet yapmaya karar verdim ama sorun şu ki bazı diyetisyenlere gittim onların uyguladığı diyet listesinde başarılı sonuç alamadım taa ki uzmanımız Mehmet Barış beyle tanışana kadar. Bundan 5 ay önce İnstangram sitesi aracılığıyla tesadüfi gördüm ve danışanların mükemmel yorumlarıyla şaşırmıştım ve mükemmel sonuçlar var ben yinede emin olmak için kendisine İnstangram’dan yazdım maalesef ben Beylikdüzü’nde çalışıyordum ve Barış beyin yerine gitme şansım yoktu. Beraber online diyet yapma kararı aldık , barış beye güvendim ve yazdığı diyetleri keyifle uyguladım , 5 ayda tam 20 kg kaybettim , son kaybedek 3 kg kaldı 😊 Kesinlikle benim Diyetisyen Uzmanım Mehmet Barış Salur.
     1 Beğeni    

 Büşra ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.11.YF

18-03-2019
 TavsiyeNo: 108830
Bir troid hastası olarak kilo kaybetme inancımı kaybetmiştim , bir çok diyetisyene gittim en fazla bir kaç hafta diyetlerimi yapabildim , komşumun tavsiyesi üzerine barış beyin çalıştığı kurumdan randevu aldIm, randevu saatine kadar gitmemeyi düşünüyordum çünkü hala umudum yoktu. kendi kendime bu son denemem olacak diyerekten gittim. İlk muayenede konuşması, tavırları, ikna kabiliyeti ve özellikle bilgisi ile beni çok iyi motive etti , kilo kaybetmenin aslında zor olmadığını karşılıklı güven ve emek olursa sonuça çok kolay ulaşacağımı o an öğrenmiş oldum, troid problemine rağmen 110 kg ile başlayıp 8 ayda 68 kg kadar düştük, şimdi 14 günlük serbest süredeyim , sonra ki hedefimiz 60 kg:) tek cümle ile hayata geri döndüm barış bey sayesinde, bu güzel süreç için samimiyeti, yaklaşımı , motive edişi, güzel yüzü ve dostluğu için Barış beye çok çok teşekkür ediyorum, herkese öneriyorum...
     Beğenin    

 Semra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.186.129.WW

15-03-2019
 TavsiyeNo: 108800
Benim hayatım sektör değiştirip masa başı bir işe başladıktan sonra değişti. Yeni bir iş yeni başlangıç deyip 17 yıl boyunca içtiğim sigarayı da bıraktım. Her şey güzeldi başlarda. Değişen tek şey bunlar değildi. Artık daha az hareket ediyordum. Yeme alışkanlığımda aynı süreçte değişti. Hızlı şekilde ve bir çok insanın da anlayabileceği gibi “nasıl kilo aldığımı anlayamadım” Anladığımda ise biraz geçti ve 12 kiloya yakın bir fazlalığım vardı. Artık kıyafetlerime sığamaz olmuştum. Ne kadar dikkat etmeye çalışsam da fazla kilolarımı veremiyordum. Bu arada başka sorunlarımda vardı . Kabız tanısı ile bir sürü ilaç kullanmama rağmen hiçbir şey değişmiyordu. Sigaraya tekrar başlamayı bile düşünüyordum. Sanki her şeyin tek suçlusu sigarayı bırakmaktı. Zaman geçtikçe psikolojim bozuluyordu. İş dolayısı ile katıldığım bir toplantıda uzun zamandır görmediğim eski iş arkadaşıma rastladım. Onu görünce fit olduğunu görmek beni şaşırttı ( biraz da kıskandım galiba  ) O da, en başta belli etmemeye çalışsa da nasıl böyle kilo alabilmeme… Nasıl böyle kilo verebildiğini sordum. Diyetisyen yardımı ile yaşadığı süreci anlattı. Aslında itiraf etmek gerekirse diyetisyen gitmek o ana kadar hiç aklıma gelmedi. Ya da gereksiz bulduğumdan galiba. Neyse, kilo verebilmesi için ona yardımcı olan Diyetisyenle beni tanıştırmak üzere sözleştik. Sonrasının bu kadar kolay olabildiğini Mehmet Barış SALUR Bey’le tanışınca anladım. ( belki de şu an buradan, böyle eski halime geri dönmüş biri olarak yazınca kolaymış gibi geldi  ) Ön görüşmemizde bana söylemiş olduğu çok basit bir cümle kendime olan inancımı tazeledi. “İnsan doğası gereği bazen yanlışlar yapar. Önce yanlışlarımızı saptayalım ki doğuya çabuk ulaşabilelim” Evet, insan bütün hayatındaki hataları kabul etmeden onları düzeltemez ve doğru olanı yapamaz. İşini severek yapan, inanan, saygı duyan ve bunları yaparken seni de yüreklendiren insanlar arasındadır kendisi. Gelelim sonuca: 3 ay gibi kısa bir sürede eski halime kavuştum. Yaptığım yanlışları saptarken yerine doğrularını öyle naif bir şekilde koydu ki bunları yazma ihtiyacı duydum. Ara ara kendisini ziyarete gidiyorum. Neden biliyor musunuz? Yanlışlar bazen güzel insanlarla tanışmanıza vesile olabilir.  Diyetisyenim Mehmet Barış SALUR, önce insan olarak sonra da mesleğinde harika olan biri. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. Herkese sağlıklı günler.
     1 Beğeni    

 Salih YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.2.11.JC

04-03-2019
 TavsiyeNo: 108634
Merhaba arkadaşlar Barış Bey'den 6 aydır diyet programı alıyorum.Hocamız ile görüşmeden önce çeşitli kurumlarda birçok diyetisyen ile görüşmeme rağmen istediğim sonuçları bir türlü alamamıştım.Barış Bey kendine özgü farklı bir yol izledi ve onun farklı bir yol izlediğini anlayarak program boyunca her zaman güvendim ve inandım.Sonuçlarda ikimizin yüzünü de güldürdü.İstediğimiz tam sonucu aldık.Barış Bey ile ilk görüştüğümde 95 kiloydum ve şu an 71.2 kiloyum.Barış Bey'e disiplin ve çalışma azminden dolayı çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 Aynur aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.154.135.YBB

04-03-2019
 TavsiyeNo: 108628
Merhabalar Kilo konusunda artık işin içinden çıkılamayacak bir hale gelmiştim. Kendi çabalarım kısıtlamalarım kulaktan dolma yöntemlerle kilomu kontrol etmek mümkün olmayan bir hal almıştı yemiyordum ama zayıflayamıyordum.Bir kaç diyetisyene gittim ama sonuç alamadım.Barış hocayla kendisine muayene olan komşum sayesinde tanıştım.Ama bu gideceğim son diyetisyen olucaktı çünkü artık yorulmuş ve sıkılmıştım.Ve muayeneye gittim durumumu anlattım.Kan tahlili yaptırdı ve insülin direnci değerlerimin yüksek olduğunu fark etti .İnsülin direncini kontrol altına aldık beraber bir ayda ve sonrasında 3 ay gibi kısa bir sürede 9 kilo yağdan kilo verdirdi bana.Kendisine herşey için çok çok teşekkür ederim.Her muayene de kendisi doktorum gibi değil de arkadaş , dost gibi yaklaştı .Asla bi kere bile yüzü asık görmedim. Ben tam vazgeçicem dediğim zamanlarda bile uzaktan yine de diyet kontrolümü sağladı .İyi ki tanıştık.Herkesin bir dönüm noktası var benim ki tam olarak MBS (Mehmet Barış Salur) hocam oldu. Hayata artık daha hafif bakıyorum 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🙏🙏🙏🙏
     2 Beğeni    

 Avaş ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.221.234.YD

13-02-2019
 TavsiyeNo: 108278
Barış Bey sayesinde 2 ayda 12 kilo olmak üzere ayda 6 kilo verdim ,çok başarılı bir süreçti, keyif alarak kilo kaybettim :) Bu süreçte kendisi gerek psikolojik gerekse fizyolojik açıdan beni çok rahatlattı.Beni sürekli motive etmeside cabası.İşini gereğiyle yerine getiren çok memnun kaldığım bir hekim herkese tavsiye ediyorum.Düzenli çalışma ve azim sonucu hiç tahmin edemediğim kilolar verdim.Kilo kaybettikten sonra kendimi daha çok sevdim hayata karşı daha pozitif oldum çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Canan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.107.194.ZJF

05-02-2019
 TavsiyeNo: 108167
Herkese merhaba. Barış beyle tesadüfen tanıştım ve danışmanlığını aldım. Benim için çok keyifli ve başarılı bir diyet süreci oldu. Ayrıca sadece hedef kiloya ulaşmakla kalmadık ideal kiloyu korumak adına da kendisinden çok şey öğrendim. Öncelikle beslenme ve diyet açısından sonrasında sağladığı motivasyonla kesinlikle tavsiye edebileceğim bir diyetisyen . Ayrıca kendisi çok güleryüzlü ve iletişime açık biri ve bu da ortak bir yol çizmek açısından çok önemli. İş hayatınıza ve sosyal hayatınıza uygun diyet listeleri yazmasını rahatlıkla isteyebileceğiniz bir ortam sağlıyor . Kısacası gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Selçuk Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.94.YJ

05-02-2019
 TavsiyeNo: 108158
Sigarayı bırakmış biri olarak söylüyorum ki diyet yapmak benim için nerdeyse imkansız bir kavramdı ama Barış Salur hocayla tanışana kadar. Kendisi diyet programlarında asla zorlanmadan bu tarz beslenmeyi hayat tarzınız haline getirerek yaptırmayı çok iyi sağlıyor. Kişiye göre, hayat tarzına göre yazdığı programlarla toplamda hiç zorlanmadan 14 kilo vererek ayrıldığım Barış hoca sayesinde hala beslenmem aynı düzende devam ediyor. Kendisini kesinlikle beslenme problemi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Sultan kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.141.YBC

04-02-2019
 TavsiyeNo: 108139
Barış bey öncelikle çok başarılı profesyonel işini severek yapan bir diyetisyen. Bunların yanı sıra da çok insancıl güleryüzlü samimi kuvvetli bir iletişime sahip enerjisi yüksek ve insanı motive eden bir yanı var. Tabi ki motivasyon diyetin olmazsa olmazı özellikle benim için öyle😊 Diyet yapmakta zorlanan birisi olarak 5 aylık bir süreçte 14 kg vermemi sağladı. Çok pes etmek istediğim zamanlar oldu ve o buna hiç müsade etmedi her zaman destekledi ve düşen motivasyonumu yükseklere çıkardı. Çok iyi bir dinleyici oldu kaçamaklarımı zorlandığım zamanları mı her zaman kendisiyle paylaşabildim ve sabırla biz bu işi başardık. Sayesinde sağlıklı beslenmeye dair bilgiye sahip oldum ve bedenimi tanıyıp nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim. Çevremde ki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum Barış Bey'i ve kendisiyle tanışıp memnun olmayan tek bir kişi bile olmadı bütün samimiyetimle söylüyorum😊 İyi ki tanımışım kendisini
     2 Beğeni    

 Ali cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.105.156.JZ

27-01-2019
 TavsiyeNo: 108019
Oldukça başarılı ve sıradıșı bir uzman kesin sonuç odaklı. Sadece analiz yapip zorlu diyet yazmıyor hastasini bu kadar takip eden motive eden bir o kadar da samimi bir insan. Benim kilo alma problemim vardi 30 yaşına kadar 65 kiloyu asla gecemedim hocamin ilgisi ve takibiyle yazdığı çok alternatifli diyet ve spor programi sayesinde 2 ayda 73 kiloya ulaştım kas kütle endeksim artti hem psikolojik hem fizyolojik olarak muhteşem hissediyorum kendisi diyetisyen olmanin haricinde ayrica çok iyi bir motivasyon koçu açıkçası ilgisi ve takibi olmasaydi çok rahat pes edip vazgeçebilirdim bana olan inancı benden fazla olduğu için Kesinlikle tavsiye ederim
     4 Beğeni    

 Melis D. (Danışan)
 IP: 85.106.119.BB

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107082
Barış bey'i tesadüfen instagram'dan gördüm ve kendisinden 2 ay boyunca online diyet ve beslenme danışmanlığı aldım. Bu süreçte beni sıkı kontrol etmesi ve samimiyetiyle benim diyete olan bağımlığımı ve hedefe ulaşma isteğimi fazlasıyla artırmış oldu, çok keyifli ve güzel bir diyet süreci sonrası 2 ayda yaklaşık olarak 7 kg kaybettim ve temel problemim olan bölgesel yağlanmadan kurtulmuş oldum. Kendisine çok teşekkür edip Barış Bey'i herkese öneriyorum :)
     4 Beğeni    

 Mervegül (Danışan)
 IP: 176.55.160.YJD

30-11-2018
 TavsiyeNo: 106998
Merhaba. Beslenme konusunda barış beyden çok şey öğrendim ve bilmediğim bir çok beslenme konusunda kendisi beni bilinçlendirdi. Sekiz aydır sadece diyetisyen olarak değil bu süreçte kendisi en iyi yol arkadaşı olarak destekçim oldu. Çok memnun kalmakla birlikte kendisini sizlere tavsiye ediyorum. Kaybedeceğiniz kilolar yanında kazanacağız iyi bir arkadaş. 8 ayda 10 kilo kaybederek harika sonuçlar verdik. her zaman sorularıma kısa sürede dönüş yaptı. Ve doğru beslenmemi sağladı.
     5 Beğeni    

Mehmet Barış SALUR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : futbol» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi ve Özel Deniz Tıp Merkezi
19 Mayıs Mh., 19 Mayıs Cd., No: 10/A, Fulya, Şişli, İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(541) 376 46 01
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı


Mehmet Barış SALUR'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mehmet Barış SALUR Mesleki Videolar Videoları
-


22:45
Top