2007'den Bugüne 79,038 Tavsiye, 25,418 Uzman ve 17,717 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Mehmet Barış SALUR

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Dyt.Mehmet Barış SALUR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehmet Barış SALUR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMehmet Barış SALUR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mehmet Barış SALUR'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Mehmet Barış SALUR'un Makaleleri Mehmet Barış SALUR'un Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Mehmet Barış SALUR Tavsiye Yazıları Mehmet Barış SALUR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Avaş ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.221.234.YD

13-02-2019
 TavsiyeNo: 108278
Barış Bey sayesinde 2 ayda 12 kilo olmak üzere ayda 6 kilo verdim ,çok başarılı bir süreçti, keyif alarak kilo kaybettim :) Bu süreçte kendisi gerek psikolojik gerekse fizyolojik açıdan beni çok rahatlattı.Beni sürekli motive etmeside cabası.İşini gereğiyle yerine getiren çok memnun kaldığım bir hekim herkese tavsiye ediyorum.Düzenli çalışma ve azim sonucu hiç tahmin edemediğim kilolar verdim.Kilo kaybettikten sonra kendimi daha çok sevdim hayata karşı daha pozitif oldum çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Canan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.107.194.ZJF

05-02-2019
 TavsiyeNo: 108167
Herkese merhaba. Barış beyle tesadüfen tanıştım ve danışmanlığını aldım. Benim için çok keyifli ve başarılı bir diyet süreci oldu. Ayrıca sadece hedef kiloya ulaşmakla kalmadık ideal kiloyu korumak adına da kendisinden çok şey öğrendim. Öncelikle beslenme ve diyet açısından sonrasında sağladığı motivasyonla kesinlikle tavsiye edebileceğim bir diyetisyen . Ayrıca kendisi çok güleryüzlü ve iletişime açık biri ve bu da ortak bir yol çizmek açısından çok önemli. İş hayatınıza ve sosyal hayatınıza uygun diyet listeleri yazmasını rahatlıkla isteyebileceğiniz bir ortam sağlıyor . Kısacası gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
     1 Beğeni    

 Selçuk Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.94.YJ

05-02-2019
 TavsiyeNo: 108158
Sigarayı bırakmış biri olarak söylüyorum ki diyet yapmak benim için nerdeyse imkansız bir kavramdı ama Barış Salur hocayla tanışana kadar. Kendisi diyet programlarında asla zorlanmadan bu tarz beslenmeyi hayat tarzınız haline getirerek yaptırmayı çok iyi sağlıyor. Kişiye göre, hayat tarzına göre yazdığı programlarla toplamda hiç zorlanmadan 14 kilo vererek ayrıldığım Barış hoca sayesinde hala beslenmem aynı düzende devam ediyor. Kendisini kesinlikle beslenme problemi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Sultan kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.141.YBC

04-02-2019
 TavsiyeNo: 108139
Barış bey öncelikle çok başarılı profesyonel işini severek yapan bir diyetisyen. Bunların yanı sıra da çok insancıl güleryüzlü samimi kuvvetli bir iletişime sahip enerjisi yüksek ve insanı motive eden bir yanı var. Tabi ki motivasyon diyetin olmazsa olmazı özellikle benim için öyle😊 Diyet yapmakta zorlanan birisi olarak 5 aylık bir süreçte 14 kg vermemi sağladı. Çok pes etmek istediğim zamanlar oldu ve o buna hiç müsade etmedi her zaman destekledi ve düşen motivasyonumu yükseklere çıkardı. Çok iyi bir dinleyici oldu kaçamaklarımı zorlandığım zamanları mı her zaman kendisiyle paylaşabildim ve sabırla biz bu işi başardık. Sayesinde sağlıklı beslenmeye dair bilgiye sahip oldum ve bedenimi tanıyıp nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim. Çevremde ki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum Barış Bey'i ve kendisiyle tanışıp memnun olmayan tek bir kişi bile olmadı bütün samimiyetimle söylüyorum😊 İyi ki tanımışım kendisini
     1 Beğeni    

 Ali cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.105.156.JZ

27-01-2019
 TavsiyeNo: 108019
Oldukça başarılı ve sıradıșı bir uzman kesin sonuç odaklı. Sadece analiz yapip zorlu diyet yazmıyor hastasini bu kadar takip eden motive eden bir o kadar da samimi bir insan. Benim kilo alma problemim vardi 30 yaşına kadar 65 kiloyu asla gecemedim hocamin ilgisi ve takibiyle yazdığı çok alternatifli diyet ve spor programi sayesinde 2 ayda 73 kiloya ulaştım kas kütle endeksim artti hem psikolojik hem fizyolojik olarak muhteşem hissediyorum kendisi diyetisyen olmanin haricinde ayrica çok iyi bir motivasyon koçu açıkçası ilgisi ve takibi olmasaydi çok rahat pes edip vazgeçebilirdim bana olan inancı benden fazla olduğu için Kesinlikle tavsiye ederim
     3 Beğeni    

 Melis D. (Danışan)
 IP: 85.106.119.BB

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107082
Barış bey'i tesadüfen instagram'dan gördüm ve kendisinden 2 ay boyunca online diyet ve beslenme danışmanlığı aldım. Bu süreçte beni sıkı kontrol etmesi ve samimiyetiyle benim diyete olan bağımlığımı ve hedefe ulaşma isteğimi fazlasıyla artırmış oldu, çok keyifli ve güzel bir diyet süreci sonrası 2 ayda yaklaşık olarak 7 kg kaybettim ve temel problemim olan bölgesel yağlanmadan kurtulmuş oldum. Kendisine çok teşekkür edip Barış Bey'i herkese öneriyorum :)
     3 Beğeni    

 Mervegül (Danışan)
 IP: 176.55.160.YJD

30-11-2018
 TavsiyeNo: 106998
Merhaba. Beslenme konusunda barış beyden çok şey öğrendim ve bilmediğim bir çok beslenme konusunda kendisi beni bilinçlendirdi. Sekiz aydır sadece diyetisyen olarak değil bu süreçte kendisi en iyi yol arkadaşı olarak destekçim oldu. Çok memnun kalmakla birlikte kendisini sizlere tavsiye ediyorum. Kaybedeceğiniz kilolar yanında kazanacağız iyi bir arkadaş. 8 ayda 10 kilo kaybederek harika sonuçlar verdik. her zaman sorularıma kısa sürede dönüş yaptı. Ve doğru beslenmemi sağladı.
     4 Beğeni    

Mehmet Barış SALUR'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : futbol» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Amerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezi ve Özel Deniz Tıp Merkezi
19 Mayıs Mh., 19 Mayıs Cd., No: 10/A, Fulya, Şişli, İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(541) 376 46 01
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı


Mehmet Barış SALUR'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mehmet Barış SALUR Mesleki Videolar Videoları
-


19:01
Top