2007'den Bugüne 85,317 Tavsiye, 26,662 Uzman ve 18,985 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ
Diyetisyen - İstanbul

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, ben Dyt. Ayşenur Çabuk Yetişmiş. Size ve sosyal yaşamınıza uygun sağlıklı ve sürdürülebilir bir diyet yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz!
Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Aile Hastanesi
Bahçelievler 
İstanbul

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1994 (26 yaşında)
Doğum Yeri : Beykoz, İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce, İyi Seviye
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Medipol Üniversitesi/Beslenme ve Diyetetik (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Obezite ve kilo kontrol yönetimi
- Kronik ve kompleks hastalıklarda beslenme tedavisi (Diyabet, Gut, Hipertansiyon, ..)
- Gebelik öncesi/gebelik sırasında/gebelik sonrası beslenme ve kilo kontrol yönetim
- Özel durumlarda beslenme tedavisi (Polikistik Over, ..)
- Çocukluk ve ergenlik çağı beslenmesi
- Yeme davranışı bozukluklarında beslenme tedavisi
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrol yönetimi
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Kurumsal Danışmanlık
- Sporcu Beslenmesi
- Menü Planlama konularında danışanlarıma danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ26.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117585
Ayşegül hanımefendi gerçekten iyi bir diyetisyen Kendisinden çok memnun kaldım. Bilgisi,anlayışı,saygı ve sevgi dolu yaklaşımı ,motivasyon sağlamasiyla tam anlamıyla aradığım diyetisyen diyebilirim.Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gittiğim bir çok diyetisyene göre çok artılara sahip eminim ki bir çok insana faydası olmuştur,olacaktır da onun sayesinde kilo vermek işkence,yerine keyifli oldu Aç bırakmadan sağlıklı kilo vermeyi onunla basarabildim ve bunun mümkün olduğunu gordum.İyi ki yolumuz kesişti. Umarim yolu hep açık olur.Sevgiler
     1 Beğeni    
Deniz ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117498
Merhaba, Ayşenur hanım'la çok sevdiğim bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım ve görür görmez kendisinden çok güzel bir enerji aldım. Daha önce de diyetisyenlere gitmeme rağmen kilo veremiyordum, ve ilk kez kendisi bana farkında olmadığım ve daha önceki diyetisyenlerin söylemediği bir şeyi fark etmemi sağladı ve ona göre diyet uygulamaya başladı. Ben normalde de az yiyen biri olduğum için aç bile bırakılsam bünyem kilo vermiyor çünkü alışkın :) Ayşenur hocamla bunu keşfettik ve şuan da yolun başında olmamıza rağmen güzel sonuçlar almaya başladık. Kendisini iyi ki tanımışım, güler yüzlü, samimi, sevecen, cana yakın bir diyetisyenim oldu. Ayşenur hocamla daha güzel sonuçlar almaya devam edeceğiz. Teşekkürler hocam sayenizde istediğim ölçülere kavuşacağım. Ayşenur hocamı şiddetle hepinize tavsiye ederim. Hayatınıza güzel dokunuşlar yapacaktır emin olabilirsiniz. Deniz ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    
İdil T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117497
Dyt. Ayşenur Çabuk Yetişmiş Hanımı İnstegramda güler yüzlü, samimi duruşu iletişim kurma sebep oldu. DM’den sorduğum sorulara anında cevap verdi. İkinci kez doğru kişi olduğuna kanaat ettim. 🥰🌹 İlk muayenede, diyetisyen değil sanki aileden biriymişiz gibi yakınlık kurması, motivasyonu yükseltti. Dyt. Ayşenur Hanım, sadece kilo verdirmek değil, yaşam süresi boyunca sağlıklı beslenerek kilo almadan doğru zamanlarda istediğimi yiyebileceğimi öğretti. 😍 (Verdiği beslenme bilgileriyle 2 seans sonra besleme uzmanı olabilirim. 😁) İhtiyacım olduğu zamanlarda hemen iletişime geçebiliyorum ve hiçbir sorum cevapsız kalmıyor, başka bir uzmanı aramaya veya yazmaya çekinirken, aradığımda veya yazdığımda cevap alamazken Dyt. Ayşenur hanım kendileri nasıl olduğumuzu merak edip hastasını takip ediyor. Keşke şuda kendisinde olsaydı diyebileceğim hiçbirşey yok. Çok genç ve yeni olmasına rağmen diyetistenimiz 🥰 mükemmel... Tek eksik çalıştığı kurumda elektronik araçların daha kaliteli ve daha iyisi olmasını isterdim. Sevgilerimle... 🌹
     Beğenin    
Aylin K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117495
Ben bir arkadaşın tavsiyesi üzerine ve iş yerime yakın olmasından dolayı Ayşenur hanımı seçtim. Ben pandemi döneminde sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyordum. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamadım ve istediğim kiloyu verdim. Ayşenur hanım güler yüzlü ve konuşkan biri. Her aklıma takılanı gittiğim zaman da herhangi bir zaman da rahatlıkla sorabildim. Ben de sağlık mensubu olmama rağmen besinlerle ve doğru beslenmeyle ilgili biçok şey öğrendim. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Ezgi Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117493
Ön yargılı bir şekilde başladığım diyet süreci boyunca beni motive etmesi, her türlü destek olması ve en önemlisi güleryüzü ile çok güzel bir zaman geçirdim. Hiç aç kalmadan istediğim hedefe ulaştım sayesinde, hatta isteklerim doğrultusunda hazırladığı liste ile diyet yapmaktan ziyade sağlıklı beslenerek ( mutlu bir şekilde) kilo verdim. Çok konuşkan olması istediğiniz her türlü soruya cevap bulmanızı saplıyor ve en ince ayrıntılarına kadar anlatması insana güven veriyor.
     Beğenin    
Buse G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117492
Çok içten ve samimi diyetisyenime ilgi ve alakası için sonsuz teşekkürler, Kilo vermenin yanısıra sağlıklı beslenmek yaşam biçimim haline geldi. Tatlıdan vazgeçemem diyenlerdenseniz de sağlıklı tatlı tarifi önerileri var :) Heleki bu virüs süresince bağışıklığınızı düşürmeden kilo vermek istiyorsanız Ayşenur hoca ile bu yola başlayabilirsiniz. Herhangi bir sağlık probleminiz var ise şeker,insülin drenci,tansiyon vs bu sonuçları göz önünde bulundurarak sizin için en uygun beslenme programını oluşturuyor. Ben insülin direnci olan biri olarak şeker tüketiminden asla vazgeçemem derken şuan ne şeker ne de paketli gıda tüketmiyorum,ayrıca kafanıza takılan her soruyu da çekinmeden sorabilirsiniz:)
     Beğenin    
Kübra Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ21.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117482
Ayşenur ablamla 14 yaşımda tanıştım. Yaşadığım bölgede bir hastanede hizmet vermeye başlamıştı. İlk randevuma gittiğimde beni ve ailemi çok sıcak ve güleryüzle karşıladı. Kilo verme sürecinde yaşayacaklarımızı, nelere dikkat etmemiz gerektiğini bana ve aileme teker teker anlattı. Her hafta odasından neşe dolu çıkıyordum. Motivasyonumun düştüğü her zaman beni tekrar ayağa kaldırdı. Zamanla artık abla kardeş gibi olmaya başladık. Vee 1 senenin sonunda 40 kilo verdim. verdiğim kiloları çok şükür yaklaşık 2.5 senedir koruyorum. Ayşenur ablam olmasa bunu başaramazdım. İyi ki bu süreçte onu tanımışım iyi ki yollarımız kesişmiş.
     1 Beğeni    

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : Gülünce içinizin yağları eriyormuş :)


Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği (KEPAN)

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Aile Hastanesi
Bahçelievler 
İstanbul
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1994
(26 yaşında)
Doğum Yeri
Beykoz, İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Medipol Üniversitesi/Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İyi Seviye

Ayşenur ÇABUK YETİŞMİŞ Mesleki Videolar Videoları
-

08:38
Top