2007'den Bugüne 83,597 Tavsiye, 26,255 Uzman ve 18,664 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Büşra MENEKŞE
Diyetisyen - Konya

Büşra MENEKŞE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Büşra MENEKŞE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra MENEKŞE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cüneyt KAYAPsk.Cüneyt KAYA
Cüneyt Kaya ile aynı klinikte çalışıyoruz ve kendisini bu sayede yakından tanıma fırsatım oldu. Cüneyt beyin hastalarına gösterdiği ilgiyi gözlemlemiş...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
2015 yılında Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldum. Eğitimim süresince, hastanenin bütün bölümlerinde yer aldığım stajlarda ve diğer çalışmalarım sayesinde uygulama ve ekip çalışması konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Başarıyla tamamladığım yoğun ve zorlu eğ itimim doğrultusunda ve iş hayatındaki tecrübelerim sayesinde çeşitli hastalıkların diyet tedavilerini çok iyi uygulamak, insanlarla etkili iletişim kurabilmek, ‘Beslenme ve Diyet’ sektörünün gelişmel...
Büşra MENEKŞE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikolife Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Kazım Karabekir Apt. No:62/10 Kat:2 Selçuklu/Konya (Sgk Binasının Yanı, Eski Hava Hastanesinin Karşısı)
Telefon 1 :
0(332) 320 44 00

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, Fransızca, Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi / Beslenme ve Diyetetik (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra MENEKŞE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sağlıklı Beslenme
Zayıflama
Hastalıklarda Diyet Tedavisi
Kilo Alma
Kilo Koruma Programı
Çocuk Beslenmesi
Sporcu Beslenmesi
Bölgesel İncelme

Büşra MENEKŞE'nin Makaleleri Büşra MENEKŞE'nin Makale ve Yazıları
1 Makale

Büşra MENEKŞE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Aynur MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99491
Diyetisyenimi seçerken özellikle bilgili, vaz geçmemem için sevebileceğim, diyetime uyamadığımda beni teşfik edebilecek, alternatif yemekler bana önerebilecek bir uzman arayışım vardı, gökte ararken kendisini yerde buldum. Son derece dikkatli, benim sevdiğim yemekleri sorup bana seçenekler sunan, hanımefendiliği ile saygı duyduğum için uyumlu olmak istediğim bir uzman. Diyetisyenime çok teşekkür ediyorum, hayatla barıştım bunu yaparken bana psikolojik anlamda da yardımcı oldu. Herkese duyurmak istedimi, hayata bakışım değişti kendimi tekrar hayata dönmüş gibi hissediyorum. Bunu yaparken en büyük desteğim Büsra Menekse hanıma minnettarım...
     1 Beğeni    
Atiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99486
Busra Hanim dan hizmet aldım ve cok memnun kaldım. Diyetisyen Büşra Menekşe düzenli ve sağlıklı beslenmeyi öğretiyor. Umutsuzluga düşürmeyen pozitif enerjisi sayesinde düzenli yapıldığı takdirde sağlıklı kilo verdiriyor.kendisi iyi kalpli, mesleğini seven ,samimi ,bilime ve gelişimine açık bir insandır.Büşra Hanimin yonlendirmesi ile kisa surede saglikli ve dengeli kilo verdim . Çalışma sistemi ,danisanlarina ilgisi sabrı gerçekten çok iyi.herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Hüsnü Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99475
Büşra hanım ile arkadaşım vasıtası ile tanışmıştım ve diğer danışmış olduğum uzmanlardan daha fazla ilgi ve profesyonellik gördüm. Yardımları sayesinde sağlıklı bir insan olarak devam edebiliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Mesleki açıdan diğer uzmanlardan daha güler yüzlü olmasına rağmen her daim kontrollü gitmesi kendisi ile ilgili uzmanlaşmış olmanın verdiği duruşu sergilemektedir. Kendisini 3 sıfatla tanıtmış olursam, güler yüzlü, sempatik, işini bilen olarak tanımlayabilirim ve diğer tüm danışanlara arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Tuğba Safgönül
3.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99459
Büşra işini özenle, titizlikle yerine getiren,başarılı bir diyetisyen arkadaşım.. Kendini güçlü ifade ettiğinden, danışanlarınin sorunları için sunduğu çözüm önerileri de gayet açık ve güvenilirdir. Her zaman samimi, içten, çevresindekileri sabırla dinleyen bir karaktere sahiptir.. Bu halini mesleğine de yansıttığı için daima hedeflerine ulaşabilmiştir. Henüz genç yaşta, ismini geniş kitlelere duyurabilmiştir. Gösterdiği gayretler ve çalışmalar neticesinde de gün geçtikçe daha büyük bir danışan çevresince tanınacağına inanıyorum. Kendisini destekliyor, başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Fadime
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99446
Mrb ben fadime bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ben 22 yaşında ve kilo alamıyordum büşra hocami Annem aracılığıyla tanıma fırsatı buldum ve hayatımda kendim için yaptığım en güzel büşra hocamı tanımak oldu hayata bakış açımı degiştirdi zayıfligimdan dolayı kendime olan özgüvenimi kaybetmiştim ve artık o kadar çok inanmiştimki hayatım boyunca hiç kilo almayacaktim:( ama büşra hocam bu düşencelerimi ilk seasn da değiştirdi farklı olduğunu anlamıştam ve 3 aydır devam ediyorum 37 kilo idim şu an 45 kiloyum ve şu an kendimi tam bir genç kız gibi hissediyorum tşk ler büşra hocam sen mutluluksun burda bide sormuşlar tavsiye ediyormusun Diye üzücü bi durum iyiki varsin;)
     3 Beğeni    
Gülöz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99445
Büşra Menekşe sevdiğim arkadaşımın kızı diyetisyen olduktan sonra çalıstığı yere gittim çok tatlı başarılı güler yüzlü çok güven veren bir kişiliği var. Benim için en önemlisi kişiye özel diyet vermesi aç kalmadan istediklerime göre diyet hazırlıyor . Daha önce bir kaç diyetisyene gittim hep belirli listeler verdiler başarılı olamamıştım listeleri görünce hep yarım kaldı Ama Büşra nın öyle değil hiç zorlanmıyorsunuz severek dediklerini yapıyorsunuz. Titiz ve başarılı ve devamlı bilgilerini yeniliyor buda çok önemli . Herkeze tavsiye ediyorum.Sizlerinde çok sevip memnun kalacağınıza eminim
     3 Beğeni    
Dilan
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99442
Büşra Menekşe tanıdığım en iyi diyetisyendir. Hastalarını öncelikle tanıma yoluna giderek onları rahatlatıcı cümleler kullanır ve kilolu olmanın büyük bir sorun olmadığını anlatarak öncelikle karşısındakini rahatlatma yoluna gider. Büşra Menekşe bu tutum ve davranışları ile hastalarına faydalı ve etkileyici bir diyetisyen olma yolunda ilerlemektedir. Diyetisyenliği çok severek ve gönül vererek yapmakta olan iyi bir danışmandır. Tavsiye ediyorum çünkü, insanlara zorla değil mutlu ve sağlıklı bir şekilde zayıflama yöntemlerini kullanır. Kişileri sıkmadan, yormadan sağlıklı bir yaşam sunar.
     2 Beğeni    
Handan Çakır
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99441
Diyetisyen Büşra Menekşe üniversite yıllarımı paylaştığım, dostluğundan büyük keyif aldığım ve hayatımın sonuna kadar hayatımda olmasını istediğim, çok güvendiğim insanlardan biridir. Bilgi birikimine çok güvenediğim Büşra’nın güleryüzü, içtenliği ve danışanlarıyla kurduğu doğru iletişiminin başarısını daha da pekiştirdiğini düşünüyorum. Doğru ifade gücü sayesinde danışanları beklediklerinden çok daha fazlasını veren Büşra, diyet konusundaki en önemli ögenin yani motivasyonun diğer adıdır diyebilirm, pozitifliğini beslenme bilgisine ekleyip doğru beslenmenizi sağlarken psikolojinizi de düzeltir. Ayrıca ekip çalışmalarında çok başarılı olan Büşra Menekşe’nin multidisipliner çalışmaları sayesinde danışanları hep emin ellerde olduklarını bilirler. Konya’ya gidenleri gönül rahatlığıyla yönlendirdiğim Diyetisyen Büşra Menekşe’yi beslenme veya kilo problemi olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Aybike
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99440
Diyetisyen Büşra Menekşe kuzenimdir. Mesleğini eline almadan önce çok iyi biri, her zaman basarılı, öz güvenli birisi idi. Ancak artık bu özelliklerini diyetisyen unvani ile taçlandırdı. Başarılı bir diyetisyen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Daha önceden kendisinden çok az bir kilo verme ihtiyacım olduğu için diyetisyenim olarak yardım aldım. Yazdığı program ile kendindeki değişikliği hissettim. Metabolizmamın çalişması hızlanmıştı ve olumlu yönde ilerlemiştim. Kilo vermeye calışan hastalarını bizzat yakından görme fırsatı buldum ve onlardaki değişikliğw inanamadım. Düzenli olarak Diyetisyen Büşra'nın verdikleri programa uyunca olumlu sonuçlara bende şahit oldum. Hastalarıyla aralarındaki iletişim çok iyidir. Güler yüzünü asla değistirmez. Pozitif enerjisiyle hastalarına moral olur. Onların tam olarak neye ihtiyacı olduğunu bilir ve ona gore ayarlamalar yapar. Bence bu diyetisyenlerde az rastlanılan bir durum. Kesinlikle gözardı edilmemeli. Her türlü iletişim yoluyla rahatlıkla ulaşılabilen biridir. Kendisiyle tanışan hastaların her zaman memnun kalacağı, doğru yöntemle sağlıklı sonuçlar elde edebilecekleri bir diyetisyendir. Eğer sizde sağlığınıza önem veriyorsanız ve bunu gerçekten işini iyi yapan bir diyetisyenle çalışarak yapmak istiyorsanız Diyetisyen Büşra Menekşe sizin için doğru adrestir.
     3 Beğeni    
Fatma ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99438
19 yaşındayım ve 2 buçuk aydır Büşra Hanım'ın danışanıyım. İlk başlarda tedirgindim, "Nasıl olacak, yapabilecek miyim" diye. Büşra Hanım'ın odasına girip karşısındaki sandalyeye oturduğum an tüm endişelerim yok oldu. O kadar sıcakkanlı, sakin, samimi ki, diyeti, beslenme alışkanlığımı değiştirmeyi bir kenara bırakıp sırf Büşra Hanım'la sohbet etmek için randevu almak istedim :) Aklıma takılan, yolunda gitmeyen her ne varsa rahatlıkla sorabiliyorum, söyleyebiliyorum. 2 seans arası istediğimiz gibi geçmemiş olsa bile giderken tedirgin olmuyorum. Çünkü Büşra Hanım, hemen hemen her görüşmemizde bana "Sen değerlisin. Kilolu olsan da zayıf olsan da, başarılı olsan da başarısız olsan da, sen değerlisin." dedi ve demeye devam ediyor. Yıllarca beynimde diyet yapan insanları sürekli aç, buzdolabına hüzünlü hüzünlü bakıp koltuğuna geri dönen, yemek saatini iple çeken insanlar olarak canlandırmışım. Bu da diyete karşı geri adım atmama sebep olmuş galiba. Fakat Büşra Hanım'ın verdiği menüler beni hiç acıktırmıyor, buzdolabına, pasta, yemek fotoğraflarına hüzünlü hüzünlü baktırmıyor. Çoğu zaman öğün saatinin geldiğini fark etmiyorum bile. Şuna da değinmek istiyorum. Benim Büşra Hanım'la sağlıklı beslenme yolunda adımlar attığımı duyan yakınlarım "Kaç yıldır diyetisyen?" diye sordu. "2 yıldır" dedim ve gerçekten çok şaşırdılar, 2.5 aydir bendeki bu değişimi görünce. Sadece kilo bakımından değil, beslenme düzenimin değişmesinden dolayı. Büşra Hanım öyle muhteşem bir diyetisyen ki, ayrıca hem psikolog hem abla gibi. Ben sorduğum her soruya en küçük ayrıntısına kadar cevap alabiliyorum. Seans dışında aklıma bir şey takılırsa saat kaç olursa olsun mesajıma cevap verip hiç sıkılmadan uzun uzun her şeyi açıklıyor. Samimiyeti ve güler yüzüyle Büşra Hanım'la yoluma devam ettiğim için çok mutluyum. Büşra Hanım'a minnettarım ve herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Şeyma Bayat
19.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99170
Büşra Hocam ile Psikolife ta tanıstık. Kendisiyle calışmaktan çok mutluyum. Saygın bir kişiliğe sahip, sıcakkanlı, işine önem veren, insanlara değer veren bir diyetisyendir. Çalışma prensiplerine önem verir ve işini severek yapar. Beslenme ve diyet konusunda kaliteli ve sağlıklı yaşam sunarken, bilgileriyle hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Büşra hocama her konuda danışıyorum. Özellikle beslenme alışkanlığımı doğru ölçüde değiştirmeme yardımcı oldu. Bilmediğim birçok konuda verdiği bilgiler sayesinde beslenme açısından yeni bilgiler edinmiş oldum. Sağlıklı beslenmeye dair tavsiyelerinden olumlu sonuçlar aldım. Bu uzmanı sizler için de tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Cüneyt KAYA Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99165
Bana göre diyet ve sağlıklı beslenmeye giden yol sağlıklı yaşamaktan geçer bu da size bu konuda yol gösterecek kişilerin yaşantılarıyla doğrudan ilişkilidir.Hayata sağlıklı bakamayan sağlıklı bir psikolojik yapıya sahip olamayan bir sağlıklı yaşam ve beslenme uzmanı düşünemiyorum. Güler yüzüyle doğru ve etkin tavsiyeleriyle sakin ve huzur dolu kişiliği ile size bedeniniz ve yaşam kaliteniz için en uygun programı uygulamanızda yardımcı olabilecek güvenilir profesyonel bir uzmandır kendileri.Eğer kendinizi önemsiyorsanız sağlıklı yaşamayı doğru beslenmeyi ilke edindiyseniz bu konuda güvenerek kapısını çalacağınız kişi Büşra hanımdır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    

Büşra MENEKŞE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra MENEKŞE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Cüneyt KAYA
Psk.Cüneyt KAYA
Cüneyt Kaya ile aynı klinikte çalışıyoruz ve kendisini bu sayede yakından tanıma fırsatım oldu. Cüneyt beyin hastalarına gösterdiği ilgiyi gözlemlemiş...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolife Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Kazım Karabekir Apt. No:62/10 Kat:2 Selçuklu/Konya (Sgk Binasının Yanı, Eski Hava Hastanesinin Karşısı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(332) 320 44 00
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi / Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Büşra MENEKŞE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Fransızca, Almanca

Büşra MENEKŞE Mesleki Videolar Videoları
-

21:35
Top