2007'den Bugüne 77,436 Tavsiye, 25,125 Uzman ve 17,338 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Gökçe ORAKCI

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Dyt.Gökçe ORAKCI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökçe ORAKCI Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGökçe ORAKCI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gökçe ORAKCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Gökçe ORAKCI Tavsiye Yazıları Gökçe ORAKCI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 D. G. (Danışan)
 IP: 178.241.67.ZYY

13-12-2017
 TavsiyeNo: 100886
Merhabalar. Gökçe Hanımla mezuniyetime kısa bir süre kala yaşadığım kilo problemi döneminde karşılaştım. Bu dönemde bir mutsuz ve kendini sevemeyen ve umutsuz biriydim. Bana kilo vermek için yeterince zamanımız olduğunu ve hedef koyduğumuz tarihe kadar büyük değişim yaratabileceğimizi söyledi. İlk başta, diyete olan önyargım ve daha önceki girişimlerimin sonuçsuz kalması nedenleriyle yine başaramayacağımı düşündüm. Fakat Gökçe Hanım büyük bir özveriyle bana yapacağımız şeyi diyet yahut kendimi sınırlamak olarak değil; yeni bir beslenme alışkanlığı edinmek olarak görmemin daha doğru olacağını ve bunu her şeyden önce daha sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmem için yapmam gerektiğini anlattı. Böylece Gökçe Hanım sayesinde yeni bir hayata adım attım. 3.5-4 ay gibi bir sürede Gökçe Hanım'ın şahsıma özel olarak oluşturduğu beslenme programlarını uygulayarak 70 kilodan 55 kiloya düştüm. Bu süre zarfında en çok hoşuma giden şeylerden biri kendimi hiç açlık içinde hissetmemiş olmamdı. Üstelik Gökçe Hanım'ın literatüründe "yasak" kelimesi de bulunmadığından canımın istediği her şeyi yememin bir yolunu bularak bu süreci benim için daha da keyifli hale getirdi. Ve nihayetinde kendisi sayesinde mezuniyetimde istediğim görünümdeydim. En önemlisi de artık psikolojik ve fizyolojik açıdan kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum. Gökçe Hanım gibi işini severek ve özveri ile yapan, danışanlarına ezbere bilgiler vermekten ziyade nasıl beslenilmesi gerektiğini "öğreten" bir uzman ile tanışma şansı bulduğum için çok şanslı hissediyorum. Ve yasaklarla değil yeniliklerle hayatını değiştirebileceğini görmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 İlknur DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.251.29.BW

13-12-2017
 TavsiyeNo: 100880
Hamileliğimin ilk ayında 3 kilo almıştım ve bu yüzden Gökçe hanımdan yardım aldım. Uyguladığı diyet ile 9 ayı 12 kilo ile tamamladım. Doğum sonrası diyetimi revize ettik, 1 ayda neredeyse Doğum öncesi kiloma döndüm hemde bebeğim 1 ayda sadece anne sütü ile beslenerek 1200 gram aldı. Gökçe hanımın enerjisi muhteşem, işini çok severek yapıyor ve bunu size hissettiriyor. Uyguladığı diyet ile aç kalmak bir yana daha önce yemediğim kadar yedim. İyi ki Gökçe hanımı tanıdım, herkese tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    

 Ali Metin (Danışan)
 IP: 91.93.255.CZ

13-12-2017
 TavsiyeNo: 100874
Merhabalar, Sizler ile hayatımda yaşadığım güzel bir anımı paylaşmak istiyorum.Ben 56 yaşında ( 92 kilo, 1.70cm) Turkiyenin en seçkin kurumlarından birisınden emekliyim. Bu yaşıma kadar mesleki yaşamımda hep oturarak çalıştım ve bu süreç içerisinde ne spora nede beslenmeme hiç bir zaman dikkat edemedim. Hal böyle iken zamanla kilomda artış, hareket kabiliyetimde ise hissedilir derecede azalmalar hasıl oldu. Bu durum psikolojimin bozulmasına neden oldugu gibi amorf bir yapıya büründüm.artik kılo artisimı engelleyemiyordum. Sorunumu önce psikolog danışma hizmeti alarak çözümlemeye çalıştim ve kısmen başarılı oldum.ancak bedensel görünüsümde herhangi bir değişiklik olmadı. Çözümü uzman psikologun tavsiyesi üzerine Dyt.Gökçe Orakcı dan orta vadeli danışmanlık hizmeti alarak giderdim.Şu an 70kg agırlıdayım ve oldukça enerjik ve fit bir yapıya sahibim.tabiki bu durumu diyetisyen hanımın tavsiyeleri üzerine günde bir saatlik yasima uygun bir spor ile taçlandırdım. hayatimdan ve yenilediğim giysileriminden oldukça memnunum. Sayın diyetisyenime (Gökçe Orakcı) sonsuz teşekkurler İYİKİ VARSINIZ İYİKİ SİZİ TANIMIŞIM...
     11 Beğeni    

 D.D. (Danışan)
 IP: 85.103.190.YCF

13-12-2017
 TavsiyeNo: 100872
Gökçe Hanım ile kilo verme serüvenim çok verimli ve güzel geçti. Hem arkadaşça tavırları, hem de danışanlarının her türlü isteğine cevap veren yaklaşımı ile "diyet" kavramına olan korkumu yenmemi sağladı. Keskinlikle aç kalmadan, eziyet çekmeden kilo kaybı yaşadım. Kendi tarifleriyle de diyet listesinde çeşitlilik sağlayıp danışanını sıkmaktan kaçınması da bir diğer olumlu özelliği. Ayrıca Gökçe Hanımda daha önce danıştığım diyetisyenlerde karşılaşmadığım bir şey daha var, danışanını bilinçlendirmek, hangi besini hangi besinle değiştirmen gerektiğini iyice sana açıklamak ve sağlıklı beslenmenin formüllerini vermek. Gerçekten çok memnun kaldım. Sağlıkla ve mutlu bir şekilde zayıflamak isteyen herkese tavsiye ederim. Kendisiyle zayıflama sürecim son bulsa da sağlıklı beslenme önerileri almak ve tatlı bir sohbet paylaşmak için görüşmeye devam edeceğim :)
     9 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İnteraktif Diyet
Selanik Cad. 39/15 Kızılay Çankaya
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 152 45 11  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı


Gökçe ORAKCI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gökçe ORAKCI Mesleki Videolar Videoları
-


20:01
Top