2007'den Bugüne 74,303 Tavsiye, 24,577 Uzman ve 16,844 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tansu DEMİRDÖVEN
Diyetisyen - İstanbul
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Tansu DEMİRDÖVEN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diyetisyen
İsim

Tansu DEMİRDÖVEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Tansu DEMİRDÖVEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarTansu DEMİRDÖVEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tansu DEMİRDÖVEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Tansu DEMİRDÖVEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Beslenme,Diyet ve Egzersiz Danışmanlığı
Kilo Kontrolü ve Zayıflama
Sporcu Beslenmesi
Bebek/Çocuk/Ergen/Yaşlı Beslenmesi
Gebe ve Emzikli Beslenmesi
Hastalıklarda Beslenme Tedavisi
Beslenme Stratejileri ve Bireysel Destek
Online Diyet Programı

Tansu DEMİRDÖVEN Özgeçmiş CV Dyt.Tansu DEMİRDÖVEN'in Özgeçmişi
Diyetisyen Tansu DEMİRDÖVEN, 1993 yılında Antakya’da doğdu. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden başarıyla mezun olarak 'Diyetisyen/Beslenme ve Diyet Uzmanı' ünvanı almaya hak kazandı.
Stajlarını; Özel Erdem Hastanesi, Dr. Lütfi Kırdar Kartal EAH ve Marmara Üni. Pendik EAH’nde yetişkin beslenmesi, kurum beslenmesi, anne-yenidoğan-çocuk beslenmesi, hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi ve enteral-parenteral beslenme üzerine; elektif stajını ise Fenerbahçe SK bünyesinde sporcu beslenmesi üzerine tamamladı.
Elektif stajı boyunca Fenerbahçe SK genç takım sporcularının antrenman ve müsabaka dönemi beslenme programlarını planladı.
Okul döneminde ‘18-40 Yaş Arası Erkek Vücut Geliştirme Sporcularında Besin Takviyesi Kullanım Durumu’ adlı tez ve seminer çalışmasını yürüttü....[Devamı...]

Tansu DEMİRDÖVEN Tavsiye Yazıları Tansu DEMİRDÖVEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ibrhim kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.99.3.WW

18-12-2017
 TavsiyeNo: 100999
Uzun süredir spor yapan biri olarak vücudumda gerekli gelişmeyi göremiyordum ve beslenmemde bazı noktaların yanlıs olduğunu düşünerek diyetisyen arayışına başlamıştım ve Tansu hanımla tanışmamız böyle oldu. Öncelike hastalarına samimi ve arkadaş gibi yaklaşımı çok güzeldi. Daha sonra bana uygun beslenme programı hazırladı. Bu programda alacağım makro ve mikro besinlerin herşeyi çok güzel açıklanmıştı ve çok alternatifli bir listeydi.Bu çok hoşuma gitmişti ve zatende etkisini 1 ay içinde gösterdi.Spor yapıyosanız ve aynı zamanda Tansu hanımla çalısıyosanız fiziksel açıdan bütün hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Sporcu beslenmesi üzerine yaptığı o kadar çalışma zaten kendisini bu konuda ne kadar bilgili ve üstdüzey olduğunu gösteriyordu.Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 Osman ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.90.195.ZF

18-12-2017
 TavsiyeNo: 100993
Tansu hanımla evlilik öncesi yurt dışına göçmeden önce çalıştık. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile düğünüm için kilo sorunu ile başbaşa kalmıştım. Damatlıkla fit görünümü her damat ister. Ve o kadar diyetisyenin arasında en iyisi diyebileceğim kişilerden birtanesidir. Kendisiyle konuşmamızın arasında verdiği güveni ve desteğiyle fit olmamı sağlamıştır. Şu anda yurt dışında yaşadığımdan dolayı online üzeri koruma programımıza devam ediyoruz. Tavsiyemdir çünkü; sadece diyetisyenimiz değil aynı zamanda arkadaşımız ve danışmanımız olmuştur. Biz şuan da eşimle kendisine sonsuz güveniyoruz. Bu sıcak yaklaşımlarından dolayı kendisine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.
     3 Beğeni    

 A.G. (Danışan)
 IP: 88.246.54.ZW

17-12-2017
 TavsiyeNo: 100989
Ölçüm sonuçlarımı aldığı andan itibaren bana olan yaklaşımı bir danışan gibi değil de bir dost bir arkadaş gibi oldu. Sağlıklı yaşam için gereken koşulları çok iyi bildiğini hissettirdiği için beslenmenin yanında psikolojik anlamda da çok iyi destek oldu. Bu profesyonelce yaklaşımı sayesinde hem kilo olarak hem psikolojik olarak çok olumlu sonuçlar aldım sayesinde. Mesleğine olan tutkusu, güler yüzlü oluşu (tabi günlük rapor vermediğimde ciddileşip beni fırçalamasını saymazsak :) ) ve o sıcakkanlılığı benim çok iyi sonuçlar almama vesile oldu. Sihirli kutusunu hazırlamak artık daha eğlenceli :) Size ''We can do it'' der siz de yaparsınız :)
     3 Beğeni    

Tansu DEMİRDÖVEN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Yüzme (kravl), voleybol (smaçör), tiyatro (skeç yazarı ve oyuncusu)


Tansu DEMİRDÖVEN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nutrition İstanbul Coliseum Acarkent
Acarlar Mahallesi, 9.Cd. No:5 Beykoz/İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(530) 787 79 96  
(Ofis Telefon)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(25 yaşında)
Doğum Yeri
Antakya
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Tansu DEMİRDÖVEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Tansu DEMİRDÖVEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tansu DEMİRDÖVEN Mesleki Videolar Videoları
-

diyetisyen, nutrition istanbul, coliseum, coliseum diyetisyen, beslenme, nutrition istanbul tansu, beslenme uzmanı, coliseum diyetisyentansu, diyetisyentansudemirdöven, tansu demirdöven, sporcu beslenmesi, beykoz diyetisyen, beykoz acarkentdiyetisyen, acarlar diyetisyen, acarkent diyetisyen, zayıflama, coliseum demirdöven, kilo verme, kilo alma, online diyet, nutrition istanbul klinik, anne çocuk beslenmesi, istanbul diyetisyen, kurumsal beslenme, hastalıklarda beslenme, kilo kontrolü, beslenme danışmanlığı, diyet danışmanlığı, nutrition istanbul dergi, beslenme dergi, beslenme ve diyet dergi, diyetisyen demirdöven, beden kütle indeksi, coliseum sports club, diyet tarifler, beslenme stratejileri, bireysel destek, sağlıklı beslenme, nutritionist, dietitian, spor diyet, spor beslenme, atletik beslenme, besin takviyesi, besin destek ürünleri, protein tozu, protein tozu diyetisyen, fitness beslenme, vücut geliştirme, protein


05:14
Top