2007'den Bugüne 78,618 Tavsiye, 25,348 Uzman ve 17,640 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Büşra SALMAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Dyt.Büşra SALMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBüşra SALMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Büşra SALMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Büşra SALMAN Özgeçmiş CV Dyt.Büşra SALMAN'ın Özgeçmişi
Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden yüksek onur derecesiyle 2017 yılında mezun oldum. Hem üniversite yıllarında hem de üniversite bittikten sonra yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılarak mesleki bilgimi arttırmaya ve güncel bilgilere ulaşmaya hep önem verdim. Daha sonra Medipol Üniversitesi’nde Tıbbi Biyokimya yüksek lisansına başladım.

Şu anda Dr. Aygün Salman Kliniğinde diyetisyen olarak çalışmaktayım.

Önceliğim sağlıklı ve kaliteli yaşamı, düşünce-davranış biçimini sizlere doktor-diyetisyen ekip çalışmasıyla hizmetinize sunarak hayatınıza dokunmaktır. Yaklaşımım sizlere yaratıcı, çözüm odaklı, güvenilir ve etik değerlere bağlı ve bütüncül olacaktır.

Katıldığım Kongreler:

Sertifikalı GAPS Beslenme Danışmanlığı
Paraziter Hastalıklar ve Beslenme Konferansı
1. Ulusal İnsan Mikrobiyotası ve İnsan Sağlığımıza Etkileri Kongresi...[Devamı...]

Büşra SALMAN Tavsiye Yazıları Büşra SALMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 çiğdem Altınışık (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.89.ZZ

23-12-2018
 TavsiyeNo: 107444
Diyetisyen Büşra Salman ile tavsiye üzerine tanıştım.Mesleğini severek ve araştırarak yapan genç ve başarılı bir diyetisyenle karşılaşınca çok mutlu oldum.Doktor olduğum ve özellikle kendimde beslenme ,diyet ve detox programları ile uğraştığım için öncelikle Büşra hanımın yaklaşımlarının tıbbi çerçevesini merak ediyordum.Öncelikle beni sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda yönlerdirdi ve pozitif motıvasyonla yol aldık.Yaşantımızda çok küçük değişikliklerle nasıl büyük sonuçlar alınabileceğinin kurgulandığı programlarla danışanını yönlendiriyor büşra hanım.Sağlıklı beslenmek isteyen herkese tavsiye ediyor ve kendisinede başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 Ş.K. (Danışan)
 IP: 46.196.68.DJ

20-12-2018
 TavsiyeNo: 107393
Yaklaşık 10 yıldır alerjik astım haytasıydım. Bununla birlikte hapşırmalarım,öksürmelerim vardı ve aynı zamanda kilo problemim vardı. Büşra hanımla tanıştıktan sonra daha sağlıklı beslenmeyi öğrenip hayatıma sağlıklı alışkanlıklar soktum. Bu süreçte hem kilomlarımdan kurtuldum hem de alerjik sıkıntılarım ortadan kalktı:) Büşra Salman'ın yakaşımı, anlatımı,bilgileri ve en önemlisi gülen yüzü hayatıma çok güzel dokundu. Bana sağlıklı alışkanlıklar kattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Elif Turgut (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.123.228.ZYL

15-11-2018
 TavsiyeNo: 106708
Lise eğitim yaşantısından beri tanıdığım Büşra Salman'ın uzmanlığına dair yöneldiği bir çok alanı görme şansım oldu. En çok etkilendiğim özelliği de yaptığı işe dair öğrendiği her yeni bilginin, yaptığı her araştırmanın geliştirdiği her yöntemin onu çokça heyecanlandırması ve öğrendiği bilgileri çalışmalarında kullanabilmesi. Danışanlarına karşı arkadaşça, samimi, onların zorlandığı noktaları öngörebilen ve onlarla bu zorlukları aşmak için her danışanıyla farklı bir yöntem geliştirip farklı bir ilişki kuran etik ilkelerine bağlı ve kendini sürekli güncellemeye ve geliştirmeye önem veren bir uzman. Belki de en çok öne çıkan özelliği de bu, danışanları ile kurduğu ilişki. Çalıştığı yerde de medikal estetik uygulamaları da yapılıyor ve beslenme bir çok probleme sebep olduğu gibi cilt problemlerini de yanında getiriyor. Hem çalıştığı yerde bir doktorun bulunması hem de bütüncül bir tedavi için yönlendirmelerin yapılabileceği ya da daha kolay bilgiye ulaşılabilecek bir ortam.
     6 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dr. Aygün Salman Kliniği
Şemsettin Günaltay Caddesi No:165 Huzur Apartmanı Kat:2 Daire:4 Erenköy
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 467 62 63  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-


Büşra SALMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Büşra SALMAN Mesleki Videolar Videoları
-12:28
Top