2007'den Bugüne 81,168 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,067 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Tuba ÖNAL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

17

[Dyt.Tuba ÖNAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarTuba ÖNAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tuba ÖNAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Vücuduna iyi bak!

Tuba ÖNAL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kilo Problemleri
Obezite Cerrahisi
Kilo verme
Kilo alma diyetleri
Obezite tedavisi
Gıda hassasiyetleri
Özel Durumlarda beslenme (vejeteryan, vegan beslenmesi, laktoz intoleransı, çölyak gibi durumlar.)
Hastalıklarda beslenme (diyabet tip1-2, kalp hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları: IBS, ülser, reflü vb, gut, tansiyon, trioid hastalıkları: haşimato, hiptroidi vb)
Gebeklik ve emzirme döneminde beslenme
Çocukluk çağında beslenme
Ergenlikte Beslenme

Tuba ÖNAL'ın Makaleleri Tuba ÖNAL'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Tuba ÖNAL Özgeçmiş CV Dyt.Tuba ÖNAL'ın Özgeçmişi
1992 yılında Turhal'da doğdum.
Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olduğum sene Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım. 2014 yılında üniversiteden mezun olarak meslek hayatına atıldım.
Öğrencilik hayatımda ve meslek yaşantımda birçok yurt içi ve yurt dışı eğitimler aldım ve uygulamalı stajlar yaptım.
Ayrıca mesleki ingilizce konusunda eğitimler vermekteyim.

Baypark Hospital/ Bayrampaşa- 2019
Bariatrik Cerrahi
Kilo Kontrol Çalışmaları
Mesleki Makaleler
DILKO- Medical English
4 Senelik Aktif Poliklinik Çalışması
Haliç Üniversitesi 2014 Mezunu
Yurt İçi/Yurt Dışı Eğitimler ve Stajlar

Tuba ÖNAL Tavsiye Yazıları Tuba ÖNAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 NURŞEN ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.14.YD

09-08-2019
 TavsiyeNo: 111000
Oğlum da İnsülin direnci çıkması neticesinde, doktorumuzun yönlendirmesi ile tanıştık Tuğba hanım ile danışanlarına yaklaşımı, samimiyeti,bilgisi,sıkılmadan her soruyu içtenlikle cevaplaması ve en önemlisi kişiye uygun diyet (sağlıklı beslenme) programı düzenlemesi sayesinde oğlumun güzel kilo vermesini ve sağlığına kavuşmasına yardımcı olduğu için kendisine çokk teşekkür ediyorum. Biz ailecek kendisinin Danışanı olup sağlıklı yaşamaya ve dengeli beslenme konusunda kendisinden yardım almaya devam edeceğiz.
     1 Beğeni    

 H.C (Danışan)
 IP: 78.191.174.LJ

09-08-2019
 TavsiyeNo: 110999
Öncelikle güler yüzlü ve çok pozitif bir uzman. Kilom dolayısıyla bir yerden yardım almam gerektiğini düşündüm ve kısa bir araştırma sonucunda Tuğba hanımla başlamaya karar verdim. Bana düzenli olarak zorlanmiyacağım bir şekilde benim de fikrimi sorarak diyet listesi hazırlıyor ve ne kadar süre spor yapmam gerektiğini de söylüyor. Her hafta kontrol olarak gidiyorum ve her gidişimde tartıya çıktığımda kilo verdiğimi görüyorum bu beni çok mutlu ediyor aynı şekilde Tuğba hanımında bana verdiği pozitif enerjiyle başarabileceğimi kilo verebileceğimi destek vererek yanımda oluyor, iyi bir diyetisyen olduğunu bana gerçekten yardım ettiğini verdiğim kilolar doğrultusunda bile mutluluğundan anlıyabiliyorum ve tekradan iyi ki Tuğba hanımı seçmişim diyorum.
     3 Beğeni    

 Şahin (Danışan)
 IP: 176.227.39.YFZ

20-07-2019
 TavsiyeNo: 110688
Tuğba Hanımın hazırladığı programlarda hiçbir şekilde zorlanma veya daha fazla acıkma olmadı gayet zevkli geçti hatta iş yerimde öğünlere ve yediklerime arkadaşlarım bile bendeki değişikliği görünce dahil olmaya başladılar. Bu durum beni daha motive etti. Haftasonları veya özel zamanlarımda kaçırdığım oluyordu bunu da spor yaparak telafi etmeye çalıştım. Tuğba Hanım’dan porsiyon kontrolü ve öğün saat dilimi ayarlamayı öğrendim. Gerek annemin hazırladığı ev yemekleri gerek eğlence yerlerinde kullandığım içeceklere kadar porsiyon kontrolüne, öğün saatlerine dikkat etmeye çalıştım ve hareketli kalmaya çalıştım (spor,yürüyüş, bisiklet vs.) Tuğba Hoca’nın harcadığı çabayı verdiği desteği hiçe saymak istemediğimden bazen kontrole gitmekten bile çekindim ama başardım, 3 ayda 16 kilo verdim. Tuğba Hanımın bilgi birikiminden, analiz becerisinden ve bana aşıladığı o başarabilme motivasyonu desteği ile üzerimde büyük emeği oldu. İyiki Tuğba Hanım ile karşılaştım iyiki Beraber çalıştık, çok şanslıyım. Tuğba Hanıma sonsuz saygı ve teşşekkürlerimi sunuyorum iyiki sizin gibi değerli ve kaliteli bir diyetisyen ile tanışıp çalışma fırsatım olmuş.
     3 Beğeni    

 Sema bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.176.102.L

10-07-2019
 TavsiyeNo: 110510
Arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım.. iyikide tanışmışım. Sayesinde sadece kilo vermekle kalmayıp, sağlıklı yaşam alışkanlığı kazandım kendisine çok teşekkür ediyorum..daha önceki başarısız diyet tecrübelerim olmuştu fakat destek ve motivasyonu ile başarılı oldum😊 kesinlikle tavsi ediyorum.. Güler yüzlü ve sevecen bir insan...Ablamı da tanıştığım o da başladı ve kısa zamanda baya ilerleme var.
     4 Beğeni    

 Hasan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.85.ZCZ

18-05-2019
 TavsiyeNo: 109787
Sayın Tuba Önal hocayla kilo sıkıntımdan dolayı tanıştık. Ani bir kararla kilo vermeliyim dedim ve kapısını çaldım ☺ Ramazan ayında olduğumuzdan dolayı çok tereddütlüydüm kilo verebilir miyim ?acaba ertelesek mi ? bu ay gitmesem mi ? derken tartıda ki kilom epeyce fazlaydı ve maratona başladık Tuba Hanımla.. Ve muhteşem bir sonuç aldık sadece 1 hafta gibi kısaa bi süre de - 5.900 gr yağdan verdim 🙅‍♂️ Dengeli ve vücut indeksine uygun programım devam edecek elbette😉 Kilo problemi olanlar Tuba Önal hocayla bir tanışmanızı tavsiye ederim..
     4 Beğeni    

 Zafer (Danışan)
 IP: 94.122.83.YDF

13-05-2019
 TavsiyeNo: 109689
Ne yesem kilo alamıyordum, boyum uzun ve futbol oynuyorum. Tuba hanım metabolizma konusunda çok bilgili bana çok pratik önerileriyle uygulayabileceğim tarifler verdi. Bir süre sonra iştahım açıldı ve kısa sürede kilom sağlıklı bir şekilde artmaya başladı. Sorunlarımız farklı olsa da biz ailecek Tuba hanıma danışmaya devam ediyoruz. Kilo alamayanlar da başvurmaktan çekinmesinler. Sayesinde ideal kilo aralığına geldim ve koruyorum, kendisine çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 tuğçe uSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.187.YZD

09-05-2019
 TavsiyeNo: 109635
tuba hanım öncelikle çok iyi bir insan. Sabırlı,güleryüzlü,tüm sorularımı anlaşılabilir bir şekilde cevaplayan bir insan.Benim sorunlarım biraz fazlaydı böbrek hastasıydım ayrķca demir ve vitamin değerlerim düşüktü. Kendisinden yardım almaya başladıktan sonra şuan cok daha iyiyim. Ruhsal psikolojik yönden bile kendimi çok iyi ve zinde hissediyorum vücudumun yenilendiğini hissediyorum.Fiziksel hareketlerim daha rahat.Sağlık gibi onemli bir konuda güvenilir bir destek.
     5 Beğeni    

 Serdar DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.173.F

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109628
Yaklaşık iki senedir sporla birlikte kilo almak için bir çaba göstermekteydim.Ama ne yaparsam yapayım herhangi bir olumlu gelişme kaydedememiştim. Ta ki Diyetisyen Tuba hanıma gidene kadar,Tuba hanımla beraber hem iştahım açıldı hemde bir buçuk ayda 4 kilo aldım ve bu sadece bir başlangıç, buna inanıyorum. Bu inancım da bana arkadaş gibi yaklaşan diyetisyenim Tuba hanım sayesinde kesinlikle.Sağlıklı bir şekilde kilo almak istiyorsanız kesinlikle Tuba hanım doğru adres.
     5 Beğeni    

 İrem YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.2.23.ZD

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109627
Tuba Hanım ile annem vasıtası ile tanıştım. Sevecen, güler yüzlü, anlayışlı ve yardımcı olmaya çok hevesli biri. 4 aydır kendisi ile çalışıyorum. Uzun bir süre kendi çabalarımla kilo vermeye çalıştım . Kilo verdim ama sigarayı bırakmakla birlikte kısa sürede verdiğim kiloları geri aldım. Tuba Hanıml ile daha önce hiç denemediğim tarifler ve detokslar yaparak kısa süre aldığım kiloları sağlıklı bir şekilde geri verdim ve vermeye devam ediyorum. En önemlisi çok çabuk hastalanan biri olarak yaptığımız diyetteki içerikler sayesinde 4 aydir hiçbir şekilde hasta olmadım . Daha önce hiç diyetisyene gitmemiştim . Tuba hanım benim için ilk oldu çok da güzel oldu. Mesleğini en iyi şekilde ilerlettigini düşünüyorum. Belirlediğimiz hedef doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz . Kilo vermenin bu kadar da zor olmadığını sadece bu işe başlamaya karar vermenin yeterli olduğunu görmüş olduk, gerisi zaten geliyor. Bu sebeple Tuba hanımla çalışmayı herkese tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    

 Sena (Danışan)
 IP: 176.236.1.ZYF

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109624
Öncelikle Tuba hanım çok pozitif enerjili bir insan olduğu için diyet sürecinde modunuzu yüksek tutmayı en iyi şekilde başarıyor.Hastalarının yaşayış biçimlerini ve imkanlarını göz önünde bulundurarak ona en uygun ve rahat bir şekilde uygulayabileceği diyeti listesini hazırlıyor.Bu sayede hiçbir zorluk çekmeden diyetinizi uygulayabiliyorsunuz.Seanstan sonra aklınıza bir soru takıldığında ve özelden ulaştığınızda çekinmeden,elinden geldiğince size yardımcı olmaya çalışıyor. Sizi zorlamadan,aç kalmayarak kilo vermenize yardımcı olabilecek çok iyi bir diyetisyen.Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    

 Aysel ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.78.YYY

06-05-2019
 TavsiyeNo: 109579
Merhaba ben aysel ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı tuba hanımı internette diyetisyen ararken denk geldim yakınımdaki hastanede görev yapıyormus kendisiyle tanıştıgım zaman 100 kiloydum herşeyi yemeyi seven ama tat konusunda biraz degilde baya pipirikli oldugum için sevmediğim hatta agzıma sürmeyecegim tatları bana verdi ve gerçekten şimdi 2 bucuk ay oldu ben 15 kilo verdim iyikide tanımışım iyikide o sevmediğim vitaminli yiyeceklerin tadına bakmışım çünkü sayesinde giden 15 kilo ama kilodan öteye benim için gerçekten çok iyi ve bana özel diyetler veriyorya işte o çok güzel en azından zorlanmıyorum rahat rahat kilo veriyorum hayat bazı fazlalıkları atmakla başlar 🍽 artık seçerek yemek daha mantıklı porsiyonu düşür keyfine bak.
     4 Beğeni    

 Arzu SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.102.210.YDB

02-05-2019
 TavsiyeNo: 109549
Kendisiyle gittiğim hastanede tanıştım. Çok sıcak, samimi, cana yakın buldum. İlk danışmaya gittiğimde güler yüzlü, pozitif bir şekilde karşılandım. Bu yaklaşımı sonucunda ona güven duydum ve bunu başarabileceğimi hissettim. Kendisi sayesinde zorlu olacağını düşündüğüm bu yolda rahatça ilerleme kaydettim. Önceki gittiğim diyetisyene nazaran daha ilgi alakalı, detaycı, geçirdiğim haftamın olumlu-olumsuz yönlerini sorup ona göre yolumuzu belirleyen ve benim daha kolay uyabileceğim bir program hazırlayan biri olması öne çıkan özelliklerinden birkaçı.
     5 Beğeni    

 G.Ö. (Danışan)
 IP: 178.247.95.YZJ

26-04-2019
 TavsiyeNo: 109459
Diyetisyen Tuba hanımla nöroloji doktorunun tavsiyesiyle hem ağrılarımın hafiflemesi hem de sağlıklı kilo vermek için gittim. Bizi Güler yüzlü,samimi,sanki bir dostumuzu ziyarete gelmişiz gibi karşıladı. Sevdiğimiz yiyecekleri dikkate alarak diyet listesini hazırlıyor. Hem nasıl sağliklı beslenip zayıflanır kasdan değil yağdan nasil kilo verilir bana bunları ayrıntılı olarak anlattı. iki ayda 7 kilo verdim ve kilo vermeye devam ediyorum. ideal kiloma geldikten sonra da kilo kontrolü için bilgilerinden yararlanacağım. Kesinlikle sağlıklı bir diyet için Tuba Önal hanımı tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Münevera (Danışan)
 IP: 178.246.131.YCY

16-04-2019
 TavsiyeNo: 109327
Diyetisyene gitmeye karar verdiğimde evimin en yakınındaki hastane Baypark Hospital’a gittim. İyiki buraya gitmiş ve diyetisyenim Tuba Önal ile tanışmışım. Kendisi genç bir diyetisyen olmasıyla birlikte çok bilgili ,araştırmacı ,işinde başarılı ve her şeyden önemlisi sıcak ,samimi ve güler yüzlü. Danışanının motivasyonunu her daim yüksek tutmayı başaran bir diyetisyen. Onunla bir ayda gayet güzel ve rahatlıkla 8 kg. verdim. Yolumuz uzun ve ben diyetisyenim Tuba önal’a ve kendime güveniyorum. Hedef başarıysa biz bunu yaparız. Teşekkürler Dyt. Tuba Önal
     5 Beğeni    

 Fecire (Danışan)
 IP: 178.243.57.YZF

06-04-2019
 TavsiyeNo: 109176
tuba hoca çok ilgili çok baßuarili bi uzman bizimle arkadas gibi ilgileniyor biz yillardir bilinçsiz bi şekilde diyet yapip ac kalip ve hiç kilo veremiyorduk onun hastasi olduktan sonra hic aç kalmayip ve her hafta tartiya çikip kilo verdiģimizi görüyoruz gerçekten bilinçli ve doktor kontrölünde diyet yamak çok daha iyi ve mutluluk verici artik hiç kendi başima diyet yapmiycam ve herkese tavsiye ediyorum kilolarinizi kaslarinizdan deyil gerçekten yağlarinizdan vermek isteyenlere tavsiye ediyorum
     6 Beğeni    

 Handan Kayacan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.107.WY

02-04-2019
 TavsiyeNo: 109099
Ben bir arkadaşımın vasıtasıyla Tuba hanımla tanıştım. Arkadaşımın diyet gerektiren özel bir durumu vardı.Tuba hanım hem bu özel durum İçin olan diyeti düzenledi hem de arkadaşımın ideal kilosuna ulaşmasını sağladı.Kendisi çok cana yakın birisi biz daha sonradan arkadaş da olduk. Hastalarını birakmıyor ve çok mükemmel bir insan. Diyetisyen arıyorsanız Tuba hanıma gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Bana öğretertiği diyet menüleri ile mükemmel sağlıklı beslenme yapıyorum Başarılarılarının daim olması dileğiyle
     10 Beğeni    

 Ebru Zeynep Çöp (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.30.ZBF

02-04-2019
 TavsiyeNo: 109094
Tuba hanımın yanında 2.5 ay kadar staj yaptım.Hem hastalarla iletişimine şahit oldum hem de mesleki olarak gözlemleme şansım oldu. Kendisi çok cana yakın ve güler yüzüyle eğitiminin hakkını veren bir diyetisyendir. Danışanlarına samimi, onları anlayan ve dinleyen istediklerini önemseyen bir yaklaşımı var. Listesini hazırlamadan önce danışanının isteklerini soruyor sevmediği ve istemediği şeyleri listeden çıkartıyor ve danışanıyla karşılıklı sohbet halinde birlikte diyeti yazıyorlar. Çalıştığı kurum hastane olduğu için pek çok türde rahatsızlığı olan danışanları oluyor, ancak morali bozuk olanlara bile ikna edici ve anlayışlı yaklaşımıyla doğru beslenme yöntemini öğretiyor. Basta kendine inanmayan motivasyonu düşük hastaların bile bir süre sonra mutlulukla geldiklerini görüyorduk. İnsan sevgisi ve anlayışıyla motivasyon odaklı çalışıyor, kendisinin yanında staj yapma şansı bulduğum için çok mutluyum.
     8 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ada Residence No:24 - Şişli
İstanbul  

Adres 2:
Baypark Hospital
Yıldırım Mahallesi Ali Fuat Başgil Caddesi No. 112 34045 Bayrampaşa / İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(543) 571 63 92  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1992
(27 yaşında)
Doğum Yeri
Tokat
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi/ Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Tuba ÖNAL'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce/ Akıcı Düzey


Tuba ÖNAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tuba ÖNAL Mesleki Videolar Videoları
-08:36
Top