2007'den Bugüne 78,235 Tavsiye, 25,281 Uzman ve 17,532 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Esma GÜVEN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Dyt.Esma GÜVEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEsma GÜVEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Esma GÜVEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Esma GÜVEN Özgeçmiş CV Dyt.Esma GÜVEN'in Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesinden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. ''Yetişkin bireylerde fonksiyonel besin tüketim durumlarının değerlendirilmesi'' konulu lisans tezim ve ''sağlıklı yeni yağlar'' konulu lisans seminerim hacettepe üniversitesi tarafından kabul edildi. Öğrenimin boyunca Liv Hospital Ankara Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Mendika Catering Şirketi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Keçiören İsmet Ayturan Aile Sağlığı Merkezinde mesleki deneyimlerde bulundum. Deneyim süreçlerimde Obezite Tedavisi, Onkolojide Beslenme, Diyabet ve Beslenme, Kardiyovasküler Hastalıklar ve Beslenme, Kilo Kontrolü, Toplu Beslenme, Toplum Beslenmesi, Endokrin Hastalıklarda Beslenme, Polikistik Over ve Beslenme, Gebelik ve Emziklilik Döneminde Beslenme, Çölyak, Vegan, Vejeteryan Beslenmesi, Çocukluk ve Adolesan Çağı Beslenmesi üzerine çalıştım...[Devamı...]

Esma GÜVEN Tavsiye Yazıları Esma GÜVEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Merve NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.224.208.ZZ

24-11-2018
 TavsiyeNo: 106853
Esma Güven ile şu anda çalıştığı yer olan İnteraktifdiyet'te tanıştım. Kendisi arkadaş canlısı, güleryüzlü, aynı zamanda hedeflerinize ulaşmada motivasyonunuzu yüksek tutan birisidir. Ben kilo vermek için kendisiyle çalışıyorum. Beslenme ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Buna ek olarak verdiği diyet listelerini tamamen kişisel yaşamınıza uygun bir şekilde hazırlıyor. Klasik diyet listelerinden uzak sizin isteğiniz ile şekillenen diyet listeleri oluyor. Her hafta yüz yüze görüşüp ilerlemenizi yakından takip ediyor. Buna ek olarak istediğiniz her zaman telefonda görüşüp bilgi alabiliyorsunuz. Profesyonelliğinin yanında en çok motivasyonumu arttırmasını seviyorum. Çalıştığı kurumdaki iş arkadaşları da en az onun kadar profesyonel ve işlerinde iyiler. Hedeflerinize ulaşmak için iyi bir diyetisyen ve daha da önemlisi sizi destekleyen bir arkadaş arıyorsanız mutlaka ona girmelisiniz.
     1 Beğeni    

 Muruvvet (Danışan)
 IP: 151.135.128.YYC

17-11-2018
 TavsiyeNo: 106747
Referans ile tanistik cok Sicak ve Samimi bir Ortak Ben bes lemme aliskanliklarim konusunda kisir dongu yasiyordum ve care bulacagimi dusunmezken sulfite kadar cozemedigimiz Dani’san olmadi dedi esma hanim ve oyle hakli cikti ki Esma Hanimla 6 haftayi geride biraktik seker bagimiligimi neredeyse yok ettik ideal Kiloma yaklasiyorum dogru bildigim hatalari Sabir ve guleryuzle en naïf sekilde cozen Yeni nesil Diyetisyenim kendisinden memnunum herkese tavsiye ediyorum tavsiye ediyorum cunku Bilgi ve deneyimi cok fazla istedigim Zaman ulasiyorum Beni anliyor bana uygun sekilde bes lemme programi hazirliyor guleryuzlu Pratik ve cozumcul..
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İnteraktif Diyet Merkezi
Selanik Caddesi 39/15 Kızılay
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 418 05 15  

Telefon 2 :
0(505) 370 94 02  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-


Esma GÜVEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Esma GÜVEN Mesleki Videolar Videoları
-


12:06
Top