2007'den Bugüne 83,145 Tavsiye, 26,211 Uzman ve 18,446 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Derya PEHLİVAN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

29

[Dyt.Derya PEHLİVAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Derya PEHLİVAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Derya PEHLİVAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Derya PEHLİVAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Derya PEHLİVAN Özgeçmiş CV Dyt.Derya PEHLİVAN'ın Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesi’nden Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. ''Yetişkin Bireylerde Beslenme Bilgi Durumu ve Besin Seçimi Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi'' konulu tezimi ve ''Uyku ile Beslenmenin İlişkisi'' konulu seminerimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin, Onkoloji ve İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde, T.C. Sağlık Bakanlığı Etlik Aile Sağlığı Merkezi’nde mesleki deneyimlerde bulundum....[Devamı...]

Derya PEHLİVAN Tavsiye Yazıları Derya PEHLİVAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ARZU SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.231.216.B

13-03-2020
 TavsiyeNo: 114112
Derya hanım pozitifliği,gülen gözleri ve motive edici sözleriyle güzel bir başlangıç olmasını sağladı.Tartıya çıktım kilomla sayısal olarak karşılaştıktan sonra moralim hiç bozulmadı çünkü karşımda çok inandığım gayet tecrübeli bir insan vardı,benim de inanmamı sağlayan en büyük faktör o oldu.Diyetimi uygulamaya başladığım ilk haftada kararlılığımın gücünü ölçüyordum adeta.Çikolatalar,kekler,börekler nasıl vazgeçeceğimi düşünürken hedefe odaklandığım andan itibaren onlar umurumda bile olmadı.Alışkanlıklar var ,38 yıllık vazgeçilmemiş şeylerden vazgeçişin hiç zorlamaması gerektiği düşüncesine hiç girmedim ama Derya hanımla geçirdiğim 3 aylık süreç içerisinde inanın hiç zorlanmadım.Verdiği listeler beraber konuşarak kararlaştırdığımız tamamiyle benim yaşantıma uygun reçetelerdi valla ne yalan söyleyeyim en çokta bu listelerden korkuyordum.Zaman geçtikçe bir baktım ki ben fire vermemeye çalışıyorum,saatlere sayılara çok dikkat ediyorum.Artık Derya hanımla randevularımı iple çekmeye başladım.Kilo kaybettikce daha çok bağlandım bu işe daha motiveydim daha kolaydı benim için.Alışmış ve artık zevk alıyordum.Ara öğünlerimi unutsam da Derya hanım hep hatırlattı bana eksikliğini hiç hissetmedim her zaman yanímdaydı.Böylece bu beslenme şekli hayatımın bir parçası haline geldi.Benim diyet sürecim kış ayına geldi ve bu süreç içerisinde her zaman grip olan ben bir kere bile hasta olmadım.3 aylık süreçte 7.5 kg verdîğimi düşünürsek bana bu yolda yardımcı olan Derya hanım sayesindedir.Çünkü ben 59 kiloyu en son 7 yıl önce görmüştüm.Kaç başarı aynı mutluluğu verebilirdi? 3ay insana neler katabilirdi? Binlerce kez teşekkürler....
     Beğenin    

 Bahar (Danışan)
 IP: 85.105.99.JD

10-03-2020
 TavsiyeNo: 114066
Derya hanımla bir arkadaşım interaktif diyeti önermesi üzerine tanıştım iyiki aramışım,iyiki telefonda karşıma derya hanim çıkmış 🥰 derya hanımla 6 aylık bir programla başladık ve sonuç 21 kilonun vücudundan gitmesi gibi sonuç aldık.Derya hanımı bendeki değişimi farkeden herkese şiddetle tavsiye ediyorum.sonrasında anneme de başladık ondan da güzel sonuçlar alacağıma eminim.Şimdi tek sıkıltım derya hanim olmadan o sevecen o samimi gülüşleri olmadan nasıl bu diyete devam edeceğim.çoğu şeyi öğrendim ama yine de derya hanımı çok özleyeceğim.Buradan herkese şiddetle tavsiye ediyorum kesinlikle kilo veremiyorsanız derya hanıma gidin onun o samimi içten haliyle kilo vermemeniz diyet yapmamaniz mümkün değil.
     Beğenin    

 emine gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 80.251.44.YY

27-02-2020
 TavsiyeNo: 113880
hem çok güzeryüzlü hem de disiplinli bir diyetisyen. listeleri her hafta birlikte konuşarak hayat düzenime uydurarak özenle hazırlıyor. daha önce de diyetisyen tecrübelerim olmuştu ama ilk defa bu kadar rahat kilo verebildim. normal beslenme alışkanlığımdan uzaklaşmadan, neyi ne kadar yemem gerektiğini öğrenerek farkında bile olmadan inceldim. motivasyonum düşer gibi olduğunda hemen farkediyor, konuşup tekrar motive ediveriyor. sürekli whatsapp üzerinden sorulara cevap vermeye hazır, sosyal yaşantı içinde listeden uzaklaşmak mecburiyetinde olduğumda whatsapptan soruyorum, anında neyden ne kadar tüketmem gerektiğini mesaj ile açıklıyor, listeden kopmamış oluyorum. derya hanımla tanışmanızı kesinlikle öneriyorum, sosyal medyayla veya reklamla şişirilmiş içi boş diyetisyenlerden değil.
     2 Beğeni    

 Sena (Danışan)
 IP: 78.186.158.YL

26-02-2020
 TavsiyeNo: 113876
Derya hanım, çok samimi ve sıcakkanlı bir diyetisyen. İlk geldiğim günden beri hep güler yüzle karşılandım. İşinde gayet yetenekli bir diyetisyen yıllardır tüm uğraşmalara rağmen veremediğim kilolarımı Derya hanımın sayesinde vermeye başladım bulunmak istediğim kiloya adım adım yaklaştığım için kendisine teşekkür ederim. Tiroid rahatsızlığım kilo vermemi etkiliyordu bu yüzden zor kilo veren biriydim. Fakat Derya hanımın hazırladığı diyet listeleri ile gayet düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo verdim hala da vermeye devam ediyorum. Bu sepeblerden dolayı herkese tavsiye edeceğim bir diyetisyen.
     2 Beğeni    

 Sezen USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 185.253.121.D

26-02-2020
 TavsiyeNo: 113870
Ailecek aldığımız karar ile diyet süreci için yaptığımız araştırmada Derya Hanım ile telefonda konuştum. Konuşma sırasında gösterdiği tavır ve söylemleri biz de olumlu etki bıraktı. Bu olumlu etki ile kendisi ile 6 aylık bir diyet sürecine başladık. Süreç boyunca bizi hiç yalnız bırakmadı ve her zaman motive etti. Bizi her zaman dinledi ve alışkanlıklarımızın zaman içinde değişmesini sağladı. Bizim durduğumuz yerlerde motivasyonumuzu güçlü tutarak yola devam etmemizi sağladı ve hedefimize ulaştırdı. Sakin ve ılımlı yapısı ile süreci istediğimiz hedefte tamamladık. Kendisi ile bu sürece başlayacak herkesin istediği hedefe ulaşacağına gönülden inanıyorum.
     2 Beğeni    

 FE (Danışan)
 IP: 5.177.224.FL

26-02-2020
 TavsiyeNo: 113867
Tüm diyetisyenler işleriyle ilgili yeterli bilgi sahibidir, Derya Hn ın farkı; son derece çalışkan, müthiş ilgili, motive edici biri olmasıdır. Başarısız 6 diyetisyen tecrübesi sonrasında farklı çözüm arayışlarına girmişken karşıma çıktı, beni bile zayıflattı.... 2 ayda 10 kg verdim, hedef 20 daha vermek, gerçekten kendisiyle karşılaşmamı benim açımdan büyük bir şans olarak görüyorum, her şeyi denedim zayıflayamıyorum diyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Derya Hn 💕
     2 Beğeni    

 BÜŞRA (Danışan)
 IP: 85.99.99.ZJF

26-02-2020
 TavsiyeNo: 113863
Derya hanımla ilk tanışmaya gittiğimde kafamda bir çok endişelerim vardı. Diyet programını yapabilecek miyim, kilo kaybım verimli olacak mı, alışkanlıklarımı değiştirebilecek miyim gibi... İlk görüşmemizde diyet yapmanın amacının kilo kaybından öte sağlıklı hayat programımı oluşturmak üzere kurulduğundan tutun da bugüne kadar sahip olduğum kötü alışkanlıkların temeline kadar konuştuk. Bir çok konuda içimi rahatlatmak ile kalmadı devamında sürekli değişen ve güncelllenen listeler ile yola devam etmemi sağladı. Motivaysonum azaldığında beni yeniden ayağa kaldırdı. Sadece diyetisyen değil olarak değil, hayatın bütününe bakarak güzel bir beden ve hayat standardı oluşturmamı sağladı. Yaptığım keyifli sohbetler ve küçülen pantolonlar da yanıma kar kaldı. Her şey için çoook teşekkür ederim. İyi ki varsınız :)
     1 Beğeni    

 Ebru ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.206.W

17-12-2019
 TavsiyeNo: 112764
Ankara’da gidebileceğiniz en muhteşem diyetisyen hatta mümkünse başka illerden de haftada bir gelmenizi öneririm.Derya Hanım’ın muhteşem aurası , insana güven veren pozitif yaklaşımı onu daha ilk gördüğünüzde dikkatinizi çekecek. Kendisi ile yaklaşık 5 aydır çalışıyoruz ve bu süreçte hiç aç kalmadan, pes etmeden 10 kilo verdim. Üstelik çok stresli bir dönemde. Kimi zaman moralim bozuk olduğunda bana destek oldu, beni motive etti. Sadece 5 kilo daha verdikten sonra da kendisiyle hep iletişimde kalacağım. Onu tanımakla sadece kilo vermedim beslenmeyi öğrendim. Bu yüzden kendimi çok şanslı buluyorum. Ayrıca her zaman bulunabilir yiyeceklerle çok kolayca kilo veriyorsunuz. Türk yemek şekline çok uygun bir programla zayıflama şansınız var. Hayat boyu kendisiyle iletişimde kalacağım kesin. Mutlaka tanışmanızı tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim Derya Hanım.
     3 Beğeni    

 S.G (Danışan)
 IP: 83.66.184.YFW

17-12-2019
 TavsiyeNo: 112760
Derya hanım; genç, pozitif, özverili ve çözüm odaklı bir diyetisyen, guzel bir insan. Diyet meselelerinde diyetisyeninizle enerjinizin tutması ve hazır hisetmeniz lazım, ayrıca diyetinizin esnek ve kolay uygulanması da. Ben tüm bunları hem kendim, hem de Derya Hanım sayesinde çok güzel uyguladım. Özellikle yeme bozukluğu sonrası benim gibi birçok başarısızlık hikayesi ve kaygıya sahipseniz, sizi rahatlatacağına, dolayısıyla motivasyonunuzun artacağına eminim. Bana aradığım güveni vermişti. 3 gün sonra 3. Ayımız dolacak ben 3-4günlük cheat dayler ve onların dışında neredeyse harfiyen uyumla&bol sporla 7 kg kaybettim, ki ben hipotiroidi hastasıyım. Kacamağımı bile dengelettirdi bana sağolsun, saatleri kaydırsam çözüm buldu, canım bir şey isterse elinden geldiğince ekledi öğünlerime, daha ne yapsın. Modunuz düsükse günaydın nasılsınız yazar sohbet bile eder😂 Seviyorum işini iyi yapan insanları💘 Tavsiyemdir, çalışın kendisiyle😊
     3 Beğeni    

 Merve a (Danışan)
 IP: 95.0.35.WJ

17-12-2019
 TavsiyeNo: 112749
Merhaba Derya Hanimla tam 1 aydir gorusuyoruz.Bir arkadasimin tavsiyesiyle geldigim bu yerde daha cok uzun yolumuz oldugunu biliyorum.Ama her an yanimda oldugu icin benim yasam tarzima uygun beslenme duzeni olusturdugu icin ve en onemlisi beni abur cubur belasindan kurtardigi icin Ankaranin en number one doktorudur.Seni cook seviyoruz Derya Hocam daha verilcek cok kilomuz var. Derya Hanima gidin ve mukemmel kilo vermenin tadini cikarin.Asla abur cubursuz yasayamayacagimi dusunurdum ama oyle degilmis.Hurmanin en guzel tatli oldugunu ogrendim. Tesekkur ederim hocaam
     4 Beğeni    

 Hazal (Danışan)
 IP: 37.155.227.JW

23-11-2019
 TavsiyeNo: 112416
Merhaba. Öncelikle Derya Hanım 'dan kısaca bahsedeyim. Kendisi genç, enerjik ve motive edici güler yüzüyle yıllar boyunca taşıdığınız kilolardan kurtulmanıza bir kılavuz. Çünkü soktuğumuz "diyetisyen" kalıplarından ve önyargılarımızdan oldukça uzakta. Kendisi sağlıklı yaşam ve kaliteli beslenme konusunda tam bir uzman. Mart 2019'da daha sağlıklı bir yaşam için adım attığımda sonucun böyle olacağını tahmin etmiyordum. Yaklaşık 5 ay gibi bir sürede Derya Hanım'ın tavsiyeleri ve bana özel hazırladığı programla 25 kilo verdim. Çevremdeki herkes azmimi kutlarken ben Derya Hanım'ı kutluyordum. Zira kendisi sadece kilo vermek değil aynı zamanda daha kaliteli bir yaşam için kendini yetiştirmiş ve bunu tatlılara hayır diyemeyen bana bile empoze etmiştir. Evet, hala vermem gereken kilolar var ama artık amacım sadece kilo vermek değil bana sunulan yaşamı daha sağlıklı ve kaliteli hale getirmek. Tavsiye ediyorum çünkü diyet yaparken en çok zorlandığımız şey uygun yiyecekleri seçmek. Kişiye özel program olduğu için listenizde namümkün avakadolar, chialar, keten tohumları yok. Ha zaman zaman sizin de isteğiniz ile listenizi renklendirebiliyor. Bunu da hanesine artı olarak ekleyebiliriz. Ofise gittiğinizde kahkalar duyuyorsunuz çünkü kendisi ve iş arkadaşları da misyon olarak sağlıklı yaşamı neşeli hale getirenlerden. Derya Hanım size ne kadar teşekkür etsem az. En yakın zamanda yeniden görüşmek üzere.
     6 Beğeni    

 CANER HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.54.48.ZY

29-07-2019
 TavsiyeNo: 110836
Derya hanımla görüşmeye ilk gittiğimde güler yüzlü oluşu ve mesleğini severek yaptığını görünce doğru yere geldiğimi anladım. Elinde bir sirli değnek olduğunu duymuştum ve o sihirli değneğin bana neler yapacağını merak ederek diyetime başladım. İlk başlarda biraz ne yapacağımı, neler yapmam gerektiğini düşünmeden sadece verdiği diyete adapte olmaya çalıştım. Onun sıkı takibi, devamlı benimle ilgili pozitif yaklaşımıyla ve benim de onun verdiği diyetle uyumlu oluşum sonunda ilk hafta 3 kilo verdim. Sürekli yiyerek nasıl kilo verdiğimi anlamamıştım. Başlarda kaçamak yapıyordum ve kilo vermeme rağmen yağlanmıştım. Ama o bunun bir düzene gireceğinden şüphesi yoktu. Onun bana güvenmesi bende çok güzel bir değişim yarattı. Bir süre sonra yağlardan kaybettiğim kilo artmaya başladı. Sanki vüvudumdaki mikrobiyotuma gizli bir emir vermiş gibi yeme alışkanlığım değişti. Yemeklerimin bazı öğünlerini bitiremiyordum. Yemeği seven ben yemeği reddeden birine dönüştüm. Hem de bunu severek yapıyordum. Açlık hissim ara öğünlerle güzel bir şekilde dengelendi. Özellikle haşlanmış yumurtanın gücünü sayesinde öğrendim. 2 ay sonunda 96 kilodan 84 kg'a düştüm. Bir hafta sonra da 83'e. Açlık çektiğimi hissetmediğim bir yeme alışkanlığını bana kazandırdığı için Derya hanıma minnettarım. Sağladığı bu güzel destek için, sihirli değneğinin bana bu güzel dokunuşu için kendisine teşekkür ediyorum.
     9 Beğeni    

 MİNE A. (Danışan)
 IP: 213.74.158.FL

13-06-2019
 TavsiyeNo: 110113
Yıllaaaar yılı yaptığım bir çok diyetten sonra son kez hadi deniyim diyerek çaldım kapısını. Açıkçası bu kadar sıcak ve samimi bir ortam beklemiyordum. Diyet listeleri tamam herkes için çok önemli. Ama diyetin yanında aktif olarak hareket etmenin önemini de bana anlatan bir diyetisyenim var artık.('Spor olmazsa olmaz'). Geçmiş yıllarda hiç kalıcı diyet yapamamış biri olarak, hayatımda o kadar önemli bir yeri (yerleri) var ki. Kilo verdikçe yüzümdeki o mutluluğu , heyecanı ve daha dirençli olmayı Derya Hanım'a borçluyum. Eğer gerçekten artık diyet yapmaktan bıkmış hale geldiyseniz bence kendinize son bir şans verip Derya Hanım'la ve İnteraktif Diyet Merkezi'yle görüşün.
     12 Beğeni    

 Sena A. (Danışan)
 IP: 144.122.79.ZB

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109440
İnteraktif diyet ile bir internet sitesi üzerinden tanıştım. 5 haftadır da Derya Hanım ile çalışıyoruz ve çok güzel kilolar veriyorum. :) Kendisi genç, cana yakın ve çok tatlı bir genç hanım. her hafta görüşüyoruz, vücut analiz cihazı ile ölçümüm alınıyor. Böylelikle sadece kilo değil, hangi bölgelerden ne kadar yağ kaybı olduğunu da takip ediliyor. Haftalık olarak diyet listem belirleniyor. Derya Hanım diyet listesini alışkanlıklara ve taleplere göre oluşturuyor. Ayrıca her öğün ne yediğimi de whatsapp üzerinden Derya Hanım ile paylaşıyorum. Derya Hanım bunları da takip ediyor, porsiyon kaçırma gibi durumlarda mutlaka uyarıyor. Sorularımı da whatsapp üzerinden paylaşıyorum, Diyete uymada sorun yaşadığımda alternatifler sunuyor. Yani sürekli iletişim halindeyiz.
     12 Beğeni    

 BÜŞRA D. (Danışan)
 IP: 151.135.149.YFB

24-04-2019
 TavsiyeNo: 109420
Bundan tam 3 ay önce bir arkadasimin onerisiyle Derya hanimla tanistim (iyi ki tanismisim) ☺ Daha onceleri birkac kez diyet yapmaya yeltenip kisa sure sonunda kendimi yine tatli basinda buldum.. Derya hanimin pozitifligi guler yuzlu olusu ve sizi tam anlamiyla motive etmesi diyetisyenden öte bir arkadas olarak yaklasmasi sizi otomatikman mutlu sona goturuyor zaten 😊 Daha onceleri 1 haftada pes eden ben sıkı bir takiple tam 3 ay boyunca kendisinin sayesinde azmedip istedigim kiloya ulastim. Bu degisim beni gercekten ben yapti 😎 Sizde diyetisyen ariyor bulamiyorsaniz, benim gibi kisa surede pes ediyorsaniz ve ben asla kilo veremem diyorsaniz kesinlikle bu genc uzmani tanimanizi oneririmm 🙂
     12 Beğeni    

 çağrı üSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.24.YJZ

20-04-2019
 TavsiyeNo: 109389
Üçüncü diyet yapma girişiminde derya hanım ile tanıştım inernet te bir araştırma sonucunda ulaştım kliniğin ulaşımda sıkıntı yaşamadan merkezi bir yerde olması ve telefon da aldığım ilk izlenim derya hanımı seçmem de etkili oldu. kişisel ihtiyaçları gözeterek, mutsuz luk yaşamadan kısaca vaz geçmeyi akıldan çıkarmama yardımcı olup en önemlisi de doyarak kilo vermenin de olabileceğine sahit oldum. Güleryüzlü ve takipçi olması diyet programı sonrasında bir dahaki görüşmeye kadar danışanlarını unutmayan ve devamlı iletişimde olması yaptığım diyet programının amacına ulaşmasını konsantremi hep diri tutmamı sağladı ilk ayda verdiğim 6 kilo denediğim diğer programlarında üstünde olması motivasyonumu önemli derecede arttırdı. Kendisine teşekkür ederim.
     10 Beğeni    

 bihter sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.162.231.LC

19-04-2019
 TavsiyeNo: 109376
Derya Hanım’ı internetten diyetisyen araştırmalarım sırasında buldum. İnternet sitesi çok güven verici ve profesyonel görünüyordu, bu yüzden onu tercih ettim. Kendisiyle 1 ayı yeni doldurduk. Derya Hanım çok canlı, sevimli ve aynı zamanda da işinden çok iyi anlıyor. Yeme alışkanlıklarıma göre her hafta sevdiğim türde yiyeceklerle kontrollü bir şekilde kilo vermeme yardımcı oluyor, beni motive ediyor. Üstelik beni hiç ekmeksiz bırakmıyor :) Eminim ilerleyen aylarda da bu şekilde devam edecek ve başarılı bir yolda ilerleyeceğiz. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

 Irmak ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.24.ZJJ

18-04-2019
 TavsiyeNo: 109366
Bir çok yenilgiden sonra hem bu kadar genç., hem bu kadar bilgili ve bunların yanında sıcaklığı ve samimiyeti ile bu meslek için yaratılmış diyebiliriz kesinlikle Derya Hanim a. Internetten bulup giderken hic duymadigim biri oldugu icim suphe ile gitmistim ama Gerçekten inanılmaz motivasyon sağladı , içimdeki olmadığını düşündüğüm gücü ortaya çıkardı ve gerek yüz yüze görüşmelerde her hafta yapılan her detayı tek tek incelemesi ile bize doğruyu öğretmesi, gerekse whatsup tan ne sorsanız cevaplaması (ki sormayınca sorun diyor). Üstünüzde sürekli bir motivasyon ve sorumluluk duygusunu aşılıyor . 1 ayda 6kilo verdim. Diğer gittiğim yerlerdeki gibi sıkılmadım sağlıklı ve doğru yolda ilerledigimizden eminim. Herkese tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Şiddetle!
     11 Beğeni    

 İlker ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.67.LB

09-04-2019
 TavsiyeNo: 109208
Kilo vererek sağlıklı bir yaşam standardına ulaşmak için uzun zamandır diyetisyen arayışındaydım. Mart 2019 ayında bir internet sitesi aracılığıyla interaktif diyet ile iletişime geçtim. Randevunun ardından Derya Hanımla yüz yüze görüşme fırsatı buldum. Derya hanımın dostça yaklaşımı, güler yüzü ve mesleki bilgisi karşısında aradığım diyetisyeni buldum diyebildim. İlk görüşmenin ardından 09 Mart 2019 tarihi itibariyle hizmet almaya başladım. Daha önceden çeşitli diyetisyenler deneyerek, diyetin ve zayıflamanın yolunun aç kalmaktan geçtiğinin öğrenmişken, Derya hanımın verdiği haftalık beslenme listeleri ve bu listelere tam olarak uymam sonucunda ilerleyen haftalarda yaşadığım kilo kayıpları Derya hanımın doğru seçim olduğunu, kilo vermenin anahtarının aç kalmak olmadığını yaşayarak öğrendim. Bir ay içerisinde yiyerek hemde çok fazla yiyerek 8.5 kğ verdim. Danışmanım olan Derya hanımın ilgisinden, samimiyetinden, güler yüzünden ve yakın ilgisinden dolayı o kadar memnunum ki kendisinin bir diyetisyenden çok, doğa üstü güçleri olduğu kanısına varmaya başladım. Bu kadar kısa zamanda ve aç kalmadan sonuca ulaşmak benim için mucize ötesi bir başarı. Bu süreci şu şekilde düşünün; her şey bitti derken birisi çıkıyor ve elindeki sihirli değneği ile size küçük bir dokunuş yapıyor, bir ay sonra aynaya bir bakıyorsunuz artık gördüğünüz silüet başka birisi. Eğer ki kilo probleminiz varsa, yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız ve gerçekten zayıflamak istiyorsanız adres Derya PEHLİVAN. Başka bir şey demiyorum.
     11 Beğeni    

 Ramazan ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.155.217.ZCY

22-03-2019
 TavsiyeNo: 108927
İnteraktif diyet konusunda gayet başarılı, yoğun ve değişken iş programıma gayet uyumlu ve etkili diyetler hazırlayan, hem kendimi enerjik hem acıkmadan günlerimi rahat bir şekilde geçirebildim sayesinde. Kendisi hedef odaklı motive etme kabiliyetine sahip güler yüzlü samimi ve içten bir insan. Programlarına uyduğunuzda kesinlikle sonuç alıyorsunuz. Bu zorlu diyet sürecini zorlanmadan ve aradığınız tatlara uzak kalmadan yapılabileceğini gösteren ve her daim kendisi ile iletişime geçebilirsiniz takıldığınız noktalarda. Gerçekten doğru ve etkili bir seçim yaptığım ve kendisinin danışanı olduğum için şanslıyım.
     12 Beğeni    

 Tuğçe ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 31.200.19.LC

19-02-2019
 TavsiyeNo: 108406
Derya Hanım'i internet aracılığı ile buldum.Şuan 5 haftadır diyet hizmeti almaktayım ve devam ediyoruz.Başladigim da bu kadar yiyecek ile nasıl zayiflayabilecegime karşı önyargılı bir tutumumvardı ama bu ilk hafta tartıdan itibaren değişti.5 hafta da 5 kilo şeklinde bir yol ile devam ediyoruz.Doğru bir uzman ile çalıştiginizi kendinizi yorgun,aç hissetmeden beslenme aliskanliginizin günden güne sizi nasıl değiştirdiğini görerek anlıyorsunuz.Diyetimizin mimari Derya Hanım ben de emektariyim.Kendisi işinde oldukça uzman,pozitif,sizin isteklerinize göre şekil verebilen bir diyetisyendir.Oldukca memnun ve gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     17 Beğeni    

 Pınar (Danışan)
 IP: 5.24.52.YL

18-02-2019
 TavsiyeNo: 108404
Merhaba.Ben Diyetisyen Derya Pehlivanlar ilk görüşmeye gittiğimden bugüne kadar ilgisinden,samimiyetinden ve her bireyle yakından ilgisinden dolayı çok memnunum.İsini gayet güzel yapiyor .Ben ilk başlarda biraz giderim sonra da bırakırım diyerek başlamıştım ama öyle olmuyor.Cunku onun için sağlık daha ön planda olduğu için kişiyi motive etmesini iyi biliyor.Kisacasi ben kendisini hem çok seviyorum hemde iyiki gitmişim diyorum.Gercekten tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

 Selin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.155.191.WL

18-02-2019
 TavsiyeNo: 108392
Derya Hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Küçüklükten beri şişman bir çocuktum ve diyetisyenlere de gitsem kilo verip daha sonra fazla fazla aldım.Ve iradesiz bir insan olduğumu düşünüyordum. Ama Derya Hanım benim içimde bulunan irademi ortaya çıkardı. Yaklaşık 5 haftadır beraber çalışıyoruz ve 4 kilo verdim inceldiğimi gözle görülür bir şekilde hissediyorum. Derya Hanım ilk günden beri oldukça mütevazi samimi cana yakın ve içten bir insan sürekli bana destek oluyor. Motivasyonumun düştüğü anlarda hemen motive olmamı sağlıyor. Sadece bir diyetisyen değil bir arkadaş gibi.Güven veren bir insan ve asla güveninizi boşa çıkarmayacak birisi. Derya hanımı 3 sıfatla tanımlasam İrade yükseltici Güler yüzlü Tatlişko :) Yani hem işinde uzman başarılı bir diyetisyen hem de bir arkadaş arıyorsanız doğru yerdesiniz :)
     14 Beğeni    

 Lilogony (Danışan)
 IP: 85.98.169.BL

18-02-2019
 TavsiyeNo: 108383
Daha önce de diyetisyen desteği aldığım dönemler oldu.Fakat hiçbiri gerçek anlamda sağlığımla ilgilenmedi.Tek dertleri 2 günde kilo verdiriyoruz diyip isim yapmaktı. 3 günde 5 kilo,5 günde 15 kiloculara taş çıkaran,yaşam şeklimizi değiştiren ve mesleğinin gerçekten hakkını veren mükemmel pırıl pırıl bir uzman. Uzun uzun vakit ayırıp motivasyonumuzu da çok önemseyen gerçek bir yaşam koçu bence aynı zamanda. Derya Hanımdan çok şey öğrendim. Asla aç kalmadan,adını duymadığımız şeyleri yemek zorunda olmadan,reçeteleri her zaman başarıya götüren bir diyetisyen. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.
     13 Beğeni    

 Ayşe PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.124.ZJY

18-02-2019
 TavsiyeNo: 108380
Derya hanım tükettiğim her şeyle çok ilgili, bana kilo vermekten öte doğru beslenmeyi öğretti. Senelerdir bırakamadığım şekeri onun sayesinde bıraktım. Tüketilen zararlı şeyleri boşvermiyor, telafi etmek için beni yönlendiriyor. Birbirine eşdeğer yiyecekkeri onun sayesinde öğrendim. Ani şeker krizlerimde çikolata yerine meyveye başvurabiliyorum. Aç kalmadan çok güzel kilolar verdim, keşke kendisiyle daha önce karşılaşabilseydik. Güleryüzü için de ayrıca teşekkürler :)
     12 Beğeni    

 Şeref CaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.110.35.C

11-12-2018
 TavsiyeNo: 107208
İlk tanıştığımız andan beri güleryüzü ve insancıl tavrıyla insana güven veren bir duruşu var.Kontrolü seven,danışanlarıyla iletişiminde ve ilişkilerinde kontrollü biri.Yaptığı meslekten zevk aldığı her haliyle belli olan,mutluluk veren,insanları hep iyiye teşvik eden (çikolatadan uzak tutan)iyi bir diyetisyen.Başarılı olacağı ve sonrasında adını ve kurumunu iyi bir şekilde temsil edeceği konusunda şüphe bırakmayan bir insan.Her şey için teşekkür ederim.İlk andan son ana kadar insana yapabileceğini ve hedefine ulaşacağına inandıran ve bunu başarması için her yolu deneyen başarılı bir diyetisyen.
     14 Beğeni    

 Şule K. (Danışan)
 IP: 193.140.39.JW

05-12-2018
 TavsiyeNo: 107078
Yaklaşık 2 ay önce, yükselen insülin direncim ve yılların birikimi olan kilolarımdan kurtulmaya karar vermem sayesinde yollarımız kesişti Derya hanımla. Yıllar öncesinde denemiş ve nispeten başarılı olmuş olsam da düzensiz hayat temposunda düzelemeyen yeme bozukluğu problemimi bu kısa sürede bile bir düzene oturtmuş sayılırım kendisi sayesinde. Kaçamak yapma ihtiyacı duymayan bir liste ile kilo veriyorum. Profesyonel ve motive edici yaklaşımı, sıcakkanlılığı ve destekleriyle bence bu sefer sonuca ulaşacağım. Yardımlarının yanında gösterdiği içtenlik ve yakınlık için Derya hanıma çok teşekkür ediyorum.
     16 Beğeni    

 Mert (Danışan)
 IP: 85.98.147.JY

04-12-2018
 TavsiyeNo: 107056
Herkese merhaba, Derya hanımı internetteki yoğun aramalarım sonunda buldum. İnternet sitelerinden yaklaşık 3-4 tane farklı diyetisyen buldum ve hiç zaman kaybetmeden yüzyüze konuşmak için en yakın adreslerden başlayarak hepsi ile görüştüm. Gerçekten de ilk görüşte yüksek enerjisi ve işinin ehli konuşma üslubuyla beni hemen etkiledi. Ofisinin de kolay ulaşılabilir olması beni çok etkiledi. Gitmeden önce aklımda sürekli aç kalacağım, o yasak bu yasak sıkıcı bir diyetle karşılaşacağımı düşünüyordum fakat listeyi görünce gerçekten bu kadar yersem kilo verebilir miyim diye sordun :) şu an itibari ile 7. Haftamı bitirmiş bulunuyorum ve yiyerek tam 11 kilo vermiş bulunuyorum. Derya hanım her şeyden önce bana neyi ne zaman ve ne şekilde yememi öğretti. Haftada bire r görüşmenin yanı sıra kendisine WhatsApp üzerinden istediğim zaman ulaşabiliyorum, kafama takılan bir konu olduğunda her zaman tatmin edici yanıtlar alıyorum. Kan sonuçlarımı titizlikle inceledikten sonra bir çok düşük ve yüksek kan değerlerimi normal sınırlar içine çekmeyi başarabildi ve bu benim için her şeyden daha önemli bir konuydu. Randevu günümü ve saatimi iple çeker oldum çünkü, sıcak kanlılığı ve güzel sohbetini özlüyorum. Ofis ortamı da gayet sevimli ve enerji dolu. Eğer üç kelime ile tanımlamam gerekirse, sıcak kanlı, disiplinli ve başarı odaklı diyebilirim. Herkese gözüm kapalı bir şekilde tavsiye ediyorum.
     17 Beğeni    

 Alara YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.203.ZJF

04-12-2018
 TavsiyeNo: 107053
Kilo vermekteki sürekliliğimi sağlayabilmek için bu dönem başında bir diyetisyen arayışım başladı ve armut.com dan interaktif diyet ile iletişime geçtim. Benim diyetisyenim Derya Hanım oldu ve kendisini gerçekten çok sevdim çok ilgili yardımsever ve gerçekten gece gündüz sorularınızı cevaplayan biri. Kendisi Hacettepe Üniversitesi’nden onur öğrencisi olarak mezun olmuş. Ne yapması gerektiğini gerçekten iyi bilen biri benim gibi metabolizmasını inanılmaz derecede bozmuş bir insanla bile başarıya ulaştı. Daha vereceğimiz 10 kilo olsa bile şu an çok mutluyum. Birlikte çalışmaya başlayalı iki ay oldu umarım uzun süre daha birlikte oluruz.
     16 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İnteraktif Diyet
Selanik Cad. 39/15 Kızılay Çankaya
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(532) 152 45 11

Telefon 2 :
0(312) 418 05 15
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi-Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-


Derya PEHLİVAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Derya PEHLİVAN Mesleki Videolar Videoları
-


05:18
Top