2007'den Bugüne 81,404 Tavsiye, 25,862 Uzman ve 18,106 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Ecem GÖZAYDIN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Dyt.Ecem GÖZAYDIN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Ecem GÖZAYDIN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ecem GÖZAYDIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ecem GÖZAYDIN Tavsiye Yazıları Ecem GÖZAYDIN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 sevinç (Danışan)
 IP: 195.142.175.Y

09-05-2019
 TavsiyeNo: 109645
Kendisi gerçek anlamıyla çok samimi ve içten.Pozitifliğini ve enerjisini konuştuğu ilk andan itibaren hissedebilirsiniz.Ayrıca gösterdiği ilgi tamamen motive olmanız için çok büyük etken.Hazırladığı programada tam uymanız halinde hedefinize ulaşıyorsunuz.Zaten kendiside sizinle sürekli iletişim halinde. Üstelik saat farketmeksizin bütün sorularınızı cevaplıyor .Sürekli ilgileniyor.Kafanıza takılan ya da moralinizi bozan ne varsa her zaman yanınızda olmaya çalışıyor.Yani hiçbir şüpheniz olmasın.Güleryüzlü ve işinde profesyonel bir diyetisyen arıyorsanız tavsiye ederim
     Beğenin    

 Ahmet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.217.225.YLY

09-05-2019
 TavsiyeNo: 109644
Ecem Hanım sağolsun bana özel diyet programı yaptı. Kalkış saatimden yatışıma kadar. Durumumuzu tarttık sonra değişmesi gereken yer varmı yokmu hep benle iletişim halinde olduğundan programda zorlanmayım diye değiştirdi. Beğenmediğim yada canımın istediği birşeyler olursa söyleyip ayarladı Her hafta detaylı sonuçlarımla ilgilendi. 1 aylık sonuç gayet güzeldi 2. Aya bakalım sonuçlar nasıl olcak diye bekleyip görcez. Tabi programa uygun olarak😊👍🏼 Online halde böyleyken bide yüzyüze olsak kim bilir neler olcak😊😊. Herkese tavsiye ederim. Nişanlım bile sonuçları beğendi. 6,1 kg verdim bir ayda. Benden gazı alıp nişanlımda başlamaya niyetli onuda katçaz aramıza inşallah.
     Beğenin    

 M.D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.221.Y

14-04-2019
 TavsiyeNo: 109295
Ben Diyetisyen Ecem Gözaydın’ı spor salonumun aracılığı ile buldum. Kendisi bana kilo verme ve spor için beslenme konularında yardımcı oldu ve çok memnun kaldım. Yoğun iş hayatımda vücut geliştirebileceğimi düşünmüyordum ama beslenme ve spor ikisi birlikte birleştiğinde bu ikisine dikkat edildiği zaman kesinlikle başarılı sonucu yakalaybiliyorsunuz. Danışanlığım süresince 6 kilo yağdan kilo verip kastan kilo almamı sağladı. Kendisi güleryüzlü samimi ve çözüm odaklı düzenli ve titiz bir diyetisyen. Daha önce başka bir diyetisyenle görüşmem olmadı ama kesinlikle aldığım hizmetten memnun kaldım. Ayrıca ihtiyacım olduğu zaman kendisine ulaşabildim, zor durumda kaldığımda haftasonu bile yardımcı oldu. İlginize çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Buket pSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 24.133.120.LW

27-03-2019
 TavsiyeNo: 108995
Kan tahlilimde sekerim cok yüksek çıkması sonucu dr um derhal kilo vermem gerektigini söyledi,nasıl bir yol izleyeceğimi profesyonel birinden yardım alarak belirlemem gerektiğinin farkındaydım.Ecem hnm la yolumun kesişmesi yaklasık beş ay once oldu.o gunden bugüne tam 17 kilo verdim.Ecem hnm ın sayesinde kendimi diyet yapıyor gibi degil, saglıklı beslenme nasıl olmalıyı ögrenen biri gibi hissetmemdir.Ecem hnm a ,tatlı dili,güler yüzü özelliklede sabrı icin cok tsk ederim.
     Beğenin    

 Yasin PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.55.99.YBD

26-03-2019
 TavsiyeNo: 108973
Kendisini instagramda olan blog sayfasından tanıdım orda verdiği tavsiyeler mantıklı geldi ve hoşuma gitti böylece sürece başladık. Kısa sürede beklediğimden fazla mesafe aldık. Kendisi birebir çalıştığım uzman bir diyetisyendir.Onun ilgi ve alakası sayesinde bir çok yol katettik.Sürece ilk başladığımız andan itibaren enerjikliği ve neşesi sizin pes etmenizi engelliyor. Kendisinin sağlıklı bir vücuda sahip olması tavsiyelerinin işe yaradığı izlenimini bırakıyor. Gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim bir diyetisyendir.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Ecem Gözaydın
Bahçelievler Mah. Hüseyin Avni Başargan Sok. No:2/2 Bahçelievler/İstanbul
 

Adres 2:
Diyetisyen Ecem Gözaydın
Kartaltepe Mah. İncirli Cad. No:110 Kat:3 D:8 Bakırköy/İstanbul
 
(Bakırköy)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(543) 603 32 12  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı


Ecem GÖZAYDIN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ecem GÖZAYDIN Mesleki Videolar Videoları
-


13:41
Top