2007'den Bugüne 85,971 Tavsiye, 26,772 Uzman ve 19,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gökhan ÇELİK
Diyetisyen - İstanbul
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Gökhan ÇELİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökhan ÇELİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gökhan ÇELİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökhan ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Görkem MERCANDyt.Görkem MERCAN
Görkem Mercan üniversiteye ilk başladığım zamandan beri tanıdığım çok sevdiğim bir abim ve meslektaşımdır. Kendisi mesleğinde başarılı, etik çalışan v...

Gökhan ÇELİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Florya Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Florya Caddesi No:21 Kat:2 Daire:2 Florya/Bakırköy
İstanbul
Dyt.Gökhan ÇELİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gökhan ÇELİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Sporcu Beslenmesi
- İnsülin Direncinde Beslenme Tedavisi
- Tiroid Rahatsızlıklarında Beslenme Tedavisi
- Obezite ve kilo kontrol yönetimi
- Kilo koruma
- Online diyet
- Polikistik Over ve Beslenme
- Kronik hastalıklarda beslenme tedavisi
- Gebelik öncesi/gebelik sırası/gebelik sonrası beslenme ve kilo kontrol yönetimi
- Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrol yönetimi
- Okul Öncesi Dönemde Beslenme
- Okul çağı beslenmesi
- Yeme davranışı bozukluklarında beslenme tedavisi
- Kilo alamama durumlarında beslenme tedavisi
- Diyabet ve Diyet Tedavisi
- Hipertansiyon ve Beslenme
- Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi
- Kurumsal Danışmanlık
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Menü Planlama

Gökhan ÇELİK Özgeçmis CV Dyt.Gökhan ÇELİK'in Özgeçmişi
Diyetisyen Gökhan ÇELİK İzmir’de doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin Beslenme ve Diyetetik Bölümü‘nde tam burslu olarak tamamladı.
Eğitimi sırasında Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde ve Nevvar Salih İşgören Çocuk Hastanesi’nde poliklinik, endokrinokoloji, çocuk endokrinokoloji, hemodiyaliz, kardiyoloji, dahiliye servislerinde stajını gerçekleştirdi.
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Endokrinokoloji Bölümünün gerçekleştirdiği Diyabetli Çocuklar Yaz Kampına öğrencilik hayatı boyunca 3 kez gönüllü olarak katılım sağladı. Meslek yaşamına başladıktan sonrasında da Gönüllü Diyetisyen olarak Diyabetli Çocuklar Yaz Kampına katılmaya devam etmektedir.
İzmir ve İstanbul’da birçok özel poliklinik ve beslenme ve diyet danışmanlığı merkezinde kilo kontrol departmanında staj gerçekleştirerek gözlem ve uygulama yaptı....[Devamı...]

Gökhan ÇELİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Berkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116173
Uzun süredir spor yapıyorum fakat beslenme konusunda halen yaşadığım sıkıntılar vardı. Kilomda fazlalık vardı ve yağ oranım yüksekti. Sayın Gökhan Bey ile tanıştıktan sonra beslenmeye olan bakışım değişti. Kendisinin yaklaşımı ve bilgisi sayesinde kendimi daha fit ve zinde hissediyorum. Antrenman öncesi ve sonrası öğünlerimi ve gün içerisindeki tüm beslenmemi özenle ayarladı. Onun haricinde yağ oranım ve kilom normal düzeye indi. Yaklaşık 12 kilo verdim ve yağ oranım %9 kadar düştü. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Ekin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115967
Merhaba Gökhan beye saha önce giden bir arkadaş tavsiyesi ile gittim, en çok beğendiğim yanı diyeti tamamen isteğim saatlare göre yazması ve o an ulasabilecegim besinlere göre yazması oldu. Yani diyete özel beslenmemi değiştirip zorlanmama gerek kalmadı. 14 kilo vermiş oldum vwrmeye devam ediyorum. Hedefim 12 kilo kadae daha vermek şdeal kilom için . İletişim konusundada iyi anlaşıyoruz oda beni ayrıca amotive ediyor. Sorularım oldugu zaman da tlefondan ulasıp cevap vermesi de ayrıca güzel bir durum
     Beğenin    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112477
Çocukluğumdan beri kilo problemi yaşayan biriyim. Gökhan bey ile yaklaşık 6 ay önce tanıştım. Gökhan beyden önce çalıştığım bütün diyetisyenlerle en fazla 2-3 hafta çalışabilmiştim. Monoton ve yeme alışkanlıklarımla uyuşmayan diyetleri uygulamakta oldukça zorluk çekiyordum ve bir yerden sonra beslenme programımdan uzaklaşıp kopuyordum. İlk olarak Gökhan Bey ile yeme alışkanlıklarım hakkında sohbet ederim alışkanlıklarımdan vazgeçerek değilde sınırlarımı belirleyerek, yasaklama olmadan kilo problemimden kurtulmak için ortak çalışmaya başladık. Bu süreç boyunca dostça yaklaşımı ve güleryüzü ile motivasyonumu kaybetmememi sağladı ve her zaman destek oldu, beslenmemi her bozmaya başladığımda bıkmadan usanmadan bana yapmam gerekenleri, bu sürecin sonunda nasıl olacağımı anlatarak benim moralimi ve motivasyonumu en üst seviyede tutmamı sağladı. Deneyimlediğim kadarıyla Gökhan Bey mesleğini çok başarıyla icra eden, idealleri olan ve özellikle diğer meslektaşlarına göre yenilikçi ve rutin ve monoton olmayan tarzıyla herkese büyük rahatlıkla önerebileceğim bir diyetisyen.
     1 Beğeni    
Atakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112172
Gökhan beyden yaklaşık 3 aydır hizmet alıyorum. Kendisini sosyal medya aracılığıyla buldum. Oradan bulduktan sonra inceledimde paylasımlarını beğendim ve galatasarayda çalıştığını gördüm buda kendisinden hizmet almam için bir etmen oldu. Sürece başladıgımızda 81 kiloydum cok hareket etmiyordum ilk 3 haftada toplamda 4 kilo verdik. Sonrasında fitness a başladım sporla beraber diyeti götürdük. Spora başladıktan sonra kilo verme hzım biraz daha arttı ve suan toplamda 17 kilo vermiş oldum. Bu süreçte bana her zaman destek oldu. Teşekkür ediyorım
     Beğenin    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112068
Öncelikle ilgi ve alakasından gerçekten memnun kaldım..Benim kilo serüvenim ve mücadelem 2 ay önce başladı ve şimdi istediğim kiloya ulaşmama az kaldı.Galatasaray’ın diyetisyeni Gökhan Çelik’e çok teşekkür ederim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Hayatımda attığım adımlardan iz bırakacak olanlarından biri oldu.Diyetisyenlerin disiplinli olma ve doğru diyet proğramının önemi daha iyi anladım.Doğru adres Florya Beslenme ve Diyet Danışmanlığı 👍🏻👍🏻
     Beğenin    
Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2019
TavsiyeNo: 112045
Hem kilo vermek hem de fit olmak için spor yapmaya başladım. Yağ azaltmak ve kas kazanmak için beslenmenin önemli olduğunu biliyordum ve bu konuda uzman birisinden yardım almak istedim. Başvurduğum diyetisyenin sporcu diyetisyeni olması beni daha da motive etti. Kendisiyle 4 aydır iletişim halindeyiz. Bu süreçte kilomu düşürdük. Yağ oranımı yüzde 25 den 14 e düşürdük. Kas kütlem yükseldi. Kilo vermek benim için sosyal yaşantımda da faydalı oldu. Daha özgüvenim yerine geldi.Bu süreçte bana verdiği destek, moral, İlgisi ve emeği için teşekkür ederim.
     Beğenin    
Yunus
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111882
Diyetisyen Gökhan Bey'le 1,5 ay önce diyete başladık. 95 kilo olarak başladığımız programa bu hafta itibari ile 84 kilo olarak devam ediyorum. Kendisinin özellikle ilgi ve alakası devam etmemde çok etkili oldu. Bana en uygun olan diyet programını hazırladı ve damak tadından da geri kalmamamı sağladı. Sürekli olarak vücut ölçümlerimi de yaparak bendeki gelişimi düzenli olarak takip etti. Kendisinin bilgisi, ilgi ve alakasından ötürü çok memnun kaldım. Tereddütsüz danışabileceğinizi ve güzel sonuç alabileceğinizi tecrübelerime dayanarak belirtiyorum ve tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Efe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111879
Diyetisyen Gökhan Beyle yaklaşık 3 aydır çalışıyorum. Kendisine daha giden ve iyi sonuçla ayrılmış bir arkadasım yöneledirdi. Bu süreçte yaklaşık 15 kilo kadar verdim. Verdiği programla hiç aç kalmadım aksine zaman zaman normalde yediğimden daha fazla öğün tükettim. Başta kolesterolüm de yükseklik vardı ama onu normal düzeye indirdik. Uzun zamandır kilolarımı kaybetmeye uğraşıyordum. Gökhan bey ilgisi, alakası ve verdiği motivasyon ile süreçte bana her zaman destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum
     1 Beğeni    
Kerim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111859
Gökhan beyden ilk defa spor hocamın yönlendirmesiyle haberdar oldum.Sosyal medyadan da daha sonra takip etmeye başladım.Uzun yıllardır sporun içerisinde olan bir koşucu olarak doğru bir ekiple çalışmak benim için önemliydi.Son 3 aydaki performansımdaki etkisinden dolayı Gökhan hocama teşekkür ediyorum.Beslenme ile ilgili bütün konularda kendisine istediğiniz zaman danışabilirsiniz.Biz bütün takım arkadaşlarım olarak son derece memnun kaldık ilgi ve alakasından.
     Beğenin    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111811
Florya beslenme ve diyet danışmanlığı merkezinde görev yapan diyetisyen Gökhan beyin danışanıyım. Sosyal medya aracılığı ile kesfettim.Kilo alamama problemi yaşadığım için kendisiyle görüşmeye başladım. Sorduğum her soruya gayet sakin ve açıklayıcı şekilde cevaplar verdi.Güler yüzü, ilgisi ve güveni ile motivasyonumu arttırdı. Kilo Almanın zorlu bir süreç olduğunu fakat inanırsam ve istersem başarabileceğimi söyledi, dediği gibi de oldu kısa zamanda hedefledigimiz kiloya geldik. Uzun süredir zayıflığım sebebi ile kendimi kötü hissediyordum fakat sayesinde özgüvenin arttı. İstedikten ve diyete uyduktan sonra yapamayacağım bı şeyin olmadığını gösterdi kendisine çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Ezgi KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 110946
Gökhan hocaya gittiğim kadın doğumcumun yönlendirmesiyle geldim. Polikistik Over rahatsızlığıyla kadın doğumcuya gidiyorum. Doktorum zayıflarsam daha hızlı bir şekilde ilerleyecegini iletti tedavinin diyetisyene gitmemi söyledi. Bu şekilde Gökhan hocaya ulastım diyet yapmaya başladım. Tahlillerimle gittim polikistikover olduğumu söyledim. Tartıdan analiz yaptı fazla olan yağ oranımı ve kilomu düşürüsek daha iyi olur dedi. Diyete başladık. Yaklasık 1 aydır diyete devam ediyorum özellikle bazı zamanlar cok fazla tatlı canım cekiyodu dayamıyorum fazla ds yiyodum. Diyete başladıktan bir süre sonra bu tatlı istegimin azaldıgını farkettim. İlk 2 haftada yaklasık 3 kilo kadar verdim. 2 hafta sonra doktoruma gittiğimde bunun polikistikoverimada iyi gelecegini güzel bir adım oldugunu söyledi. Şuan diyete devam ediyorum, güzel sonuçlarla tamamlayacıgımı düşünüyorum. Kendisine bilgisi ve aktardıkları için iyi dileklerimi sunuyorum bana çok faydalı oldu teşkkür ediyorum
     Beğenin    
Yasin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110868
Merhaba gökhan çelike galatasaray spor kulübünde çalışması ve sporcu beslenmesi alanına yoğunlaştığını görerek gittim. Yaklasık 20 yıllık bir spor geçmişim var. 22 yaşıma kadaf profesyonel olarak futbol oynadım. Sonrasında futbolu bırakmak durumunda kaldım. Futbolu bıraktıktna sonra cok fazla kilo problemleriyle boğustum. Şuan onun sıkıntısını yaşıyorum. Beslenmem kötü ve cok fazla tatlı tüketiyordum fiziksel aktivite konusunda da cok hareketsizdim, bunu değiştirmek adına trktar spora başlayarak vücudumu toparlamak isyedim. Sporla beraber beslenmeninde önemini bildiğim için dşyetisyenr gitme kararıda aldım böylece tanıştık. Şuan haftada minumum 3 gün spor yapıyorum bununla betbaer diyette yapıyorum. Bu süre zarfında vücudum toparlanmaya başladı. Kilo da veriyorum aynı zamanda. Spor öncesi ve sonraıs özellikle tükettiğim diyette olan besinler daha az yorgun hissetmeni sağlıyor. Gökhan hoca iletişim konusund çok iyi. Herşeyi cok güzel açıkladı, samimi ve cana yakın. Diyetiyene gitmek isteyen hetrkse tavsiye ediyorum
     Beğenin    
Fatih İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110867
Kendisiyle İnternet üzerinden iletişime geçtim. Kendisi güzel bir bilgilendirme sağladı. Online diyet hizmeti almaya başladım. Başlangıçta 85 kiloydum, 70 kilogramı hedef olarak belirledik. WhatsApp üzerinden iletişimle götürüypruz şuan 3 hafta oldu diyet yapalı 6 kiloluk bir kayıp yaşadım. İnsallah ilk adımda istedigim kiloya ulasacagım. Beslenmem düzeni girdi. Eskisi gibi tatlı krizleri yaşamıyorum. Özellikle geceleri cok acıkıyordum artık Hafif bir şekilde ara öpün yaparak doygunluk sağlıyorum. Kendisine yardımları için teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Abdulrahim KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110717
Gökhan beyi sosyal medyada görerek gittim. Kolesterol ve insülin direnci problemlerim mevcuttu doktorum bir diyetisyene gitmemi tavsiye etmişti. Gökhan beyle önce online diyete başladım. Diyete uyduğum süre boyunca sürekli bastıran açlık ataklarım kesildi, üstelik diyete başladığımda hep aç kalacağımı düşünürdüm ama bu süreçte hiç aç kalmadım. Şuan ofisine gidiyorum kendisinin diyete. En son yaptırdığım Kan tahlilerimde kolesterol seviyem normal seviyeye inmişti ve insülin direnci testin düşmüştü, biraz daha bu şekilde gidip kilo verince tamamen kurtalacağımı söyledi bu durumdan. Şuan kalan kiloları kaybetmek için uğraşıyorum. Bu süreçte bana verdiği destekten ötürü kendisine teşekkür ederim. İlk diyetisyen deneyimim oldu kendisi hep çekindiğim diyet konusunda korkulacak bir şey olmadığını gösterdi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum
     Beğenin    
Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110716
Dyt.Gökhan Çelik hocama teccübe, bilgisi ve güler yüzlülügunden dolayi teşekkur ediyorum.2 yildir fitness yapiyorum ama karin bölgesi ve bel bölgesindeki yaglardan kurtulamadim gittigim salonda bununla alakali destek aldigim halde işe yaramadi ve sevdigim bir arkadasimin önermesiyle gökhan hocanin branşinda iyi oldugunu söyledi ve kilinigine gittim. Hoş sohbeti ve güzel karşilamasiyla kendimi gayet işimde uzman birinin yanina geldigim için sansli hissettim ve karin bölgesi ve saglikli yaşam adina tecrubesinden faydalandim ve vermiş oldugu diyet programiyla iki haftadir uyguluyorum sabahlari kalktigimda kendimi daha zinde ve güçlu hissediyorum.profisyonel bir destek almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum Gökhan hocama çok teşekkur ediyor saglikli yaşam adina hayatinda başarilarinin devamini diliyorum🙏👏
     Beğenin    
Mustafa KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110627
Gökhan hocaya daha önce hizmet almış bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Daha öncede bir kaç diyetisyene gitmiştim ama kendimde o diyet motivasyonunu bulamamıştım. İlkokuldan beri fazla kilo problemleriyle boğuşuyordum ve sosyal yaşantımı olumsuz etkiliyordu. Kendisiyle olan ilk görüşmemede bir deneyeyim tekrar diyetisyene gitmeyi diyerekten gitmiştim. Kendisi gayet sıcak davrandı ilgilendi ve motive etti ön görüşmede. Diyet programı yapmadan önce ilgisi, sohbeti ve destek ile kendimde o motivastonu görmemi sağladı. Bir nevi hem psikolog hem diyetisyen gibi davrandı. Sonrasında gözümü kırpmadan ilk diyetimi aldım. Özellikle yemekten vazgeçemediğim tatlıyıda listemde istedim o da hiç kırmadan tabi onuda eklereyek ayarlarız dedi ve yaptı çok hoşuma gitti. Hedef olarak toplam 21 kilo olarak belirledik. Şuan 9 kilo kadar verdim. İnşallah hedefi yapacağım. Bazen psikolojk olarak sıkılıyorum kendimi yemeye vurasım geliyor o anlarda sürekli kendisine ulaşıyorum her an iletişim halinde oluyorum hiç sıkılmadan cevaplıyor yanıtlıyor buda motivasyonumu yükseltiyor.
     2 Beğeni    
Atakan
15.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110617
Genç,dinamik,öğrencilik hayatına çeşitli başarılar sığdırmış mesleğine hakim güncel gelişmeleri takip eden bir diyetisyen. Şu an yeni açtığı Floryadaki ofisinde hizmet vermektedir. Kendisi lisede sınıf arkadaşım olup spor hayatımda beslenme üzerine ve beslenme programlarımda her zaman yardımcı olmuştur kişilik olarak çok yardımseverdir hiçbir zaman baştan savmaz hastalarıyla çok ilgilidir güler yüzlülüğü ve sempatikliğiyle mesleğinin gerekliliklerini layıkıyla yerine getiriyor. Herkese Diyetisyen Gökhan Çelik’i tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Berkay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110616
Spor yapıyorum ben dolayısıyla uygun diyet lazım Gökhan bey benim ölçülerime göre diyet hazırladı sağolsun sayesinde sağlıklı şekilde hızlıca gelişiyorum ücretide gayet makul güler yüzlü aldığı eğitim bence yeterli sık sık iletişime geçiyoruz durumumu kontrol ediyor mükemmel sorumluluk sahibi görüşme yaptığımız yer gayet ferah ben çok memnun kaldım hem diğer diyetisyenler kadar çok para da istemiyor yardımcı oluyor tavsiye üzerine görüştüm kendisiyle bende tavsiye ediyorum herkese umarım başarılı şekilde yoluna devam eder
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    

Gökhan ÇELİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökhan ÇELİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Görkem MERCAN
Dyt.Görkem MERCAN
Görkem Mercan üniversiteye ilk başladığım zamandan beri tanıdığım çok sevdiğim bir abim ve meslektaşımdır. Kendisi mesleğinde başarılı, etik çalışan v...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Florya Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Florya Caddesi No:21 Kat:2 Daire:2 Florya/Bakırköy
İstanbul
Dyt.Gökhan ÇELİK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 982 93 79
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Gelişim Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Gökhan ÇELİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gökhan ÇELİK Mesleki Videolar Videoları
-
bakırköy diyetisyen, istanbul diyetisyen, florya diyetisyen, hastalıklarda beslenme, yeşilköy diyetisyen, diyabette beslenme, yeşilyurt diyetisyen, gebelikte beslenme, beşyol diyetisyen, bebek beslenmesi, diyetisyen, çocuk beslenmesi, beslenme, sporcu beslenmesi, diyet, istanbuldiyet, sağlıklı beslenme, florya beslenme, anneçocukdiyetisyeni, beslenme uzmanı, hamile beslenmesi, polikistikover, insülin direnci, beylikdüzü diyetisyen, bahçelievler diyetisyen, küçükçekmece diyetisyen, avcılar diyetisyen, kolay diyet, kolay zayıflama, hızlı zayıflama, nasıl zayıflarım, hızlı kilo, yağ yakıcı diyet, şok diyet, kilo vermek istiyorum, zayıflamak istiyorum, sağlıklı zayıflama, bölgesel zayıflama, obezite, kolesterol, hipertansiyon, popüler diyetisyen, ünlü diyetisyen, ünlülerin diyetisyeni, kilo alamama, kilolardan kurtulma, hızlı kilo verme, galatasaray diyetisyen, vücut analizi, şişmanlık

17:00
Top