2007'den Bugüne 88,749 Tavsiye, 27,437 Uzman ve 19,542 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melike ÖZTÜRK
Diyetisyen - Kocaeli

Melike ÖZTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melike ÖZTÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Melike ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melike ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Melike ÖZTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetteiz Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi
Alikahya, Fatih Mah. Kemal Sunal Cad. No:8 Daire:3 İzmit
Kocaeli
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
T.C İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melike ÖZTÜRK Özgeçmis CV Dyt.Melike ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
1995' de İstanbu'da doğdu. 2013 yılında Özel Beykent Anadolu lisesinden mezun oldu. Beslenme ve diyetetik öğrenimini 2013-2017 yılları arasında İstanbul Arel Üniversitesi'nde okuyarak tamamladı. Aynı zamanda 2015-2017 yıllarında Anadolu Üniversitesi'nde Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü bitirdi.
Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İstanbul Cerrahi Hastenesi – METCER Sağlık Hizmetleri A.Ş
Esenyurt Devlet Hastenesi
Büyükçekmece Devlet Hastanesi
Medilife Beylikdüzü Hastanesi'nde klinik, ana-çocuk beslenmesi, toplu beslenme stajları yaparak deneyim kazandı.
Üniversite eğitimi boyunca birçok kongre, sempozyum, panel ve konferansa katılmıştır....[Devamı...]

Melike ÖZTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Barış ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122629
Melike hanım işini çok iyi bilen, özverili çalışan, tecrübesi oldukça yeterli ve de çok pozitif güler yüzlü bir diyetisyen, ben çok memnun olarak hizmet aldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum, sağlıklı bir şekilde 3 ayda 15 kilo vermeme yardımcı oldu. Çokta faydasını gördüm ve sağlığıma kavuşmama sebep oldu. Yüksek değerde olan karaciğer değerlerimi düşürmeme de yardımcı oldu, sayesinde karaciğer yağlanmamın da önüne geçmiş oldu. Düşünmeden hizmet alabilirsiniz. Kendisini tüm çevreme de tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122259
Melike hanımın danışmanlarından birisiyim, kilo problemim vardı ve kilo verebilmem konusunda yardımcı olması İçin gittim tanıdım ve bu konuda çok güzel programlar hazırlayıp uygulayarak çok yardımcı oldu her hafta yeni listeler hazırladı bende bunları uygulamaya çalıştım. çok güzel sonuçlar aldık beraber halen devam ediyorum ve bir süre daha devam edeceğim . Kilo problemi olan ve bu konuda yardım almak isteyen herkese tavsiye ederim çok iyi alakalı, güleryüzlü , konuşkan, mesleğini seven ve layıkıyla yapan bir diyetisyen. Kendisinede burdan teşekkürlerimi iletiyorum. İyi ki size gelmişim ve sizi tanımışım. 👏👏
     1 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117955
78leri görünce kilo vermeye karar verdim. Sosyal medyada takip ederken gitmeye karar verdim. 77.700 ile başlayıp 64.500 ile eski Halime döndüm.İnsan acıkmadan kilo veriyormuş onu gördüm .Her hafta düzenli beslenme listeleri ve dediklerini hep yapmaya çalıştım. Yağlarım kasa dönüşerek kilo verdim Artık diyet yeme tarzım oldu İyi ki de gitmişim kendisinin yaklaşımı ve destekleri çok güzel. Zayıflamaya karar verdiyseniz Diyetisyen Melike Öztürk ü tercih etmelisiniz.
     2 Beğeni    
Gülay İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117952
sevgili melike öztürk’’le bir danışanından tavsiye üzerine tanıştık.. yaklaşık 2 yıldır kendisinin danışanıyım ve çok mutlu ve memnunum tanıdığım için.. danışanlarına her zaman güleryüzlü ve çok yardımcı oluyor gerçekten işinin uzmanı... yiyerek sayesinde 10 kilo verdim ve hala devam ediyoruz... aklım neye takılsa yazıyorum saolsun hemen cevaplıyor ve bu bana özel değil her danışanı için geçerli olduğunu biliyorum.. melike hanım diyetisyenliği işi olarak görmüyor kesinlikle o kadar candan güleyüzlü ki kendini danışanlarına adamış diyebilirim.. öyle klasik diyet listeleri vermiyor size ne uygun yada siz neleri yersiniz yemezsiniz ona göre hazırlıyor... eşimde kendisinin danışanı biz melike hanımı her zaman tavsiye ediyoruz pişman olmazsınız... güleryüzlü- vizyoner- dürüst iyi ki tanımışım danışanı olmuşum ... allah yolunu açık etsin GÜLAY İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Göknil ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116017
Diyetisyen Melike Hanımla 18 Mart 2018 tarihinde mide kanaması geçirip bir hafta hastanede kalınca tanıştım. Tedavi sürecim bitince dahiliye doktorum diyet tavsiye etti.O tarihte Melike Hanım İzmit Konak Hastanesinde çalışıyordu. Ve kendisiyle önceliğimiz sağlık olmak üzere diyete başladık. Diyet listemi hazırlarken mide hassasiyetime göre yiyecekleri içecekleri önerdi. Ve hem sağlıklı beslenmeye hem de kilo vermeye başladım. Tam 10 kg verdim ve midem de iyileşmisti. Melike Hanımla görüşmeye ara verdim. Ancak gördüm ki benim için diyet sadece dönemlik değil hayat boyu devam etmeli. Ve tekrar Melike hanımı buldum. Bu sefer kendi danışmanlık merkezini kurmuştu. Şimdi hala görüşmeye devam ediyorum. Melike Hanim güler yüzlü,çözüm odaklı ve işinde profesyoneldir.Yaninda asla yabancılık çekmiyorum ve çevremdeki herkes tavsiye ediyorum. Kendisini çok seviyorum çünkü yanından ne zaman ayrılsam yüzüm gülüyor. Ne zaman ihtiyacım olsa ulaşabiliyorum.Asla yalnız bırakmıyor.
     1 Beğeni    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115245
Melike hanımı Sosyal medya aracılığıyla tesadüfen sayfasını Ziyaret ederken buldum. Pandemi sürecinde almış olduğum kiloları vermek için kendisinin Online danışanı oldum. Tüm samimiyetiyle ilgisi ve alakasıyla verdiği tavsiyelerle diyetisyende öte arkadas yaklasımıyla bu süreçte cok buyuk destekcim oldu. Saglıklı yasamayı ve saglıklı kilo verme yontemlerıyle ıdealım olan kiloya ulastım. Herkese özellikle gercekten saglıklı yasamaya aynaya baktıgımızda guzellıkler gormek ıcın melike hanımın danısanı olmak için beklemeyın derım 😀 Melike hanıma sizin aracılıgınızlada tesekkurlerımı bırkez daha sunarım. Sevgıler..
     3 Beğeni    
F.U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114616
Melike hanimla 100 kiloları aşınca emzirme dönemimde sosyal medya aracılığıyla ile tanışma fırsatım oldu.Kendisi bana zayiflamaktan cok saglikli beslenmeyi ogretti.Bir çok diyetisyen e gittim ama sürekli verdigim kiloların fazlasını aldim.Kendisi bana yaptığımi hataları detaylı bir şekilde doğru yapmam gerekenleri çok guzel anlatiyor. Iyiki yolum ona düşmüş. Ne kadar teşekkür etsem az .Online diyette cok basaril,i işinde çok disiplinli ,güler yüzlü, sevecen bir hanımefendi.Cok teşekkür ediyorum ona bana tekrar doğru beslenmeyi öğrettiği için.
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetteiz Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi
Alikahya, Fatih Mah. Kemal Sunal Cad. No:8 Daire:3 İzmit
Kocaeli
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(554) 188 91 60
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
T.C İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2017
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Melike ÖZTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Melike ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

10:33
Top