2007'den Bugüne 85,950 Tavsiye, 26,763 Uzman ve 19,100 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Zeynep KATI
Diyetisyen - Ankara

Zeynep KATI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Zeynep KATI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zeynep KATI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Zeynep KATI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kızılay Selanik Caddesi, Meşrutiyet Mahallesi 39/15 
Ankara
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : Fransızca (Ana Dil) almanca ingilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zeynep KATI Özgeçmis CV Dyt.Zeynep KATI'nın Özgeçmişi
2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Öğrenimin boyunca Özel Ankara Güven hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri, Yıldız yemek Catering Şirketi, Yenimahalle Aile sağlığı merkezinde mesleki deneyimlerde bulundum.
Lisans eğitimi süresinde “ İntermittent Fasting ” (aralıklı oruç) konulu detaylı seminer hazırladım. Ayrıca lisans eğitimi boyunca “ Üniversite Öğrencilerinde İnternet ve Akıllı Telefon Bağımlığı ile Beslenme ve Sağlıklı Yaşam Aktiviteleri Arasındaki İlişkinin Değerlendirilmesi ” tez çalışmamı bitirdim.

Haziran 2020 yılı itibariyle interaktif diyet merkezinde diyetisyen olarak çalışmaya başladım. Şu an hem yüz yüze hem de online beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Zeynep KATI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sevdiye D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ14.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118516
Zeynep hanım la İnteraktif diyet merkezinde tanıştım kendisi çok samimi güleryüzlü ve sabırlı birisi benimle o kadar güzel ilgilendiki hiç zor olmadı kilolarımdan kurtulmam. Kendisinden 6 aylık paket aldım ve 6 ayın sonunda hedefime ulaştım.Her hafta yüz yüze görüştük birlikte haftalık liste hazirladik ve her öyünümün fotoğrafını ona atarak beni takip etti. Tam 17 kg verdim şu an koruma diyeti yapıyoruz ve kilo vermeye devam ediyorum. Çok mutluyum Zeynep hanımı kesinlikle tevsiye ediyorum. 🤗👍
     Beğenin    
Hatice KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118414
Zeynep hanımla tanışalı 3ay oldu. Genc yaşına gore yönlendirmeleri çok başarılıydı.Isini çok severek yapması ve gerçekten danışmanlarını bir bir ve özenle takip etmesi çok hoştu.Herzaman ulasabildiginim ve çözüm odaklı yonlendirmeleri çok iyidi.Onun bana vermiş olduğu pozitif enerjisiyle ve güler yüzü sayesinde hiç zorlanmadan hedefime ulaştım.sadece kendime yönelik değil 3,5 yaşındaki kizim için bile çok güzel yönlendirmelerde bulunması çok nazikceydi. Kesinlikle bu yolda ilerleyen herkesin zeynep hanım gibi bir profesyonelle çalışmasını öneririm.
     Beğenin    
Askin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118411
Kendisini instagramda sağlıklı beslenme üzerine yaptığı faydalı paylaşımlar sayesinde tanımıştım. Vücudumdaki fazla yağlardan minimum kas kaybı ile kurtulabilmek adına diyetisyen arayışı içerisindeydim. Görüştüğüm 4-5 diyetisyen içerisinden en ilgili olan ve sorularıma en detaylı şekilde cevap veren Zeynep Hanım olduğu için beslenme danışmanlığı alma konusunda kendisinde karar kıldım. Birlikte geçirdiğimiz iki ayın sonunda beklentilerimin çok daha ötesinde başarılı sonuçlar aldım. Bu süreçte hem fazla yağlarımdan kurtuldum hem de sağlıklı beslenme konusunda pek çok şey öğrendim. Benim için hem bir diyetisyen hem de sağlıklı beslenme eğitmeni oldu. Haftalık diyet listelerindeki bol alternatifli öğünler, verdiği lezzetli tarifler diyet sürecini çok daha eğlenceli hale getirdi. Yazdığı diyet listelerinin yanı sıra düzenli egzersiz konusunda motive etmesi ve bunun takibini de yapması neticesinde 2 ayda verdiğim toplam 10.5 kilonun 7.9 kilosu yağlardan oldu ve vücudumda gözle görülür beni çok mutlu eden değişimler gerçekleşti. Kendisine bu değişime aracı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Özet olarak Zeynep Hanım, farklı diyet teknikleri konusunda son derece bilgili, danışan psikolojisine ve taleplerine önem veren, pozitif enerjisiyle danışanına sağlıklı beslenme motivasyonu aşılayan ve danışanına sağladığı ekstra bilgilerle bu süreci diyet sonrası da sürdürülebilir bir hale getiren çok kıymetli bir diyetisyen. Sağlıklı beslenmeyi öğrenmek ve fazla kilolarından kurtulmak isteyen herkese Zeynep Hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Esra SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118211
Zeynep hanımı yaklaşık 3aydır tanıyorum. Zayıflama serüvenimde bana danışmanlık yapıyor.Bi hemşire olarak gece nöbetlerimde atıştırmalıklarıma kadar herşeyi çok detaylı düşünüp planlıyor.Kısa bi sürede sayesinde çok iyi kilo verdim vermeye de devam ediyorum.Herşeyden önemlisi yazdığı listeler ile zayıflarken aynı zamanda da sağlıklı ve dengeli beslenmeyi alışkanlık haline getiriyorsunuz☺ Ben de bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurmuştum ama ben den sonrada benim tavsiyemle başlayan arkadaşlarım oldu.Hepimiz ilgisinden ve bilgisinden çok memnunuz.Şiddetle herkese tavsiye ederim👍🏻
     Beğenin    
Tuba ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ28.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118210
Zeynep hanımla tanışmamız sosyal medya üzerinden mesaj atmamla başladı. Kendisiyle görüşmek üzere ofisine gittim ve ilk kez diyetisyen tecrübesi yaşayacağım için tedirginim. Ama öyle sicakkkanli ve işini seven birisi ki beni yıllardır veremedigim kilolarimj verip en önemlisi sürdürülebilir sağlıklı beslenme şekline beni çok güzel ikna etti. Kendisiyle birlikte 2 ayda toplamda 9 kilo verdim. Hemde diyet yapıyormuş gibi hissetmeden sadece sağlıklı beslenmeyi öğrenerek ☺️hatta kendisine birçok kez kendimi diyette gibi hissetmiyorum demisimdir.:) Ondan öğrendiğim çok şey oldu. Kendisine çok teşekkür ederim sonsuz sevgilerimle 🥰
     Beğenin    
Seydanur ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
4.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117773
Merhabalar ben bir tavsiye üzerine interaktif diyetisyen merkezi ve Zeynep hanımla tanıştım. Zeynep hanımdan önce sürekli farklı farklı kısa süreli diyetler uyguladım bunların yanlış olduğunu Zeynep hanımın bana özel her hafta hazırladığı diyetler sayesinde anladım. 🙂 81 kilo ile başladım iki buçuk ayda 67 kilo ya geldim ve ideal kiloma az kaldı. İyiki Zeynep hanımla tanıştım Zeynep hanımın güler yüzü ve motivasyonu sayesinde bende artık ideal kiloma ulaşıyorum 🙂 günlük su 1 bardak su içen ben Zeynep hanımın sürekli hatırlatmaları ve tavsiyeleri sayesinde 2.30 litre su içiyorum.
     2 Beğeni    
Ck
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117534
Interaktif diyet merkezinde kendisinden hizmet aldım. İlgili ve motive edici ve aynı zamanda ölçülü ve seviyeli bir diyetisyen. Size uygun esnek diyetler öneriyor. Gönderdiğiniz resimleri detaylı inceleyerek porsiyon ve içerik kontrolü yapıyor. dışarda yiyeceğiniz zaman mekanın menüsünü inceleyerek diyetinize uygun menüyü seçiyor. Kısaca kontrolü hiç elinden bırakmıyor. Kaçamaklarım olmasına rağmen sistematik bir şekilde kilo verdim. Tavsiye ederim. Zayıflama hayallerinizi ertelemeyin. Şimdi koruma diyetindeyim. Ayda bir yine kontrole gidiliyor. Bu süreci de diyetisyen desteği ile güzel geçireceğimi umuyorum. Diyet merkezinin ortamı uygun ve temiz, ayrıca tartı cihazı her kullanımdan sonra dezenfekte ediliyor. Bu merkezden online danışmanlık da alabilirsiniz.
     2 Beğeni    
Murat A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117516
Uzun zamandır kilolarımla ilgili şikayetim vardı. Bazen kendi çabalarımla, bazen de başka diyetisyenlerle denemelerim oldu. Ama bir sonuç alamamıştım. Zeynep Hanımla tanıştığımız günden itibaren, sağlıklı beslenme sürecimi takip ettiği 2 ayda toplamda 10 kiloya yakın zayıfladım. Geçen hafta dahiliyede yaptırdığım kan testimde 4 ay öncesinde 125 olan açlık şekeri 101'e ve diğer kan değerlerim istenen aralığa kadar düştü. Zeynep Hanım, her hafta yeniden yazdığı diyet listesine uyulup uyulmadığını günlük olarak da sıkı bir şekilde takip etmektedir. Sağlıklı kilo vermek isteyenlere Zeynep Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117515
Bir yıl içerisinde aldığım 15 kiloyu sağlıklı bir şekilde veremeyince araştırmalarım sonucu Zeynep Hanım a gitmeye karar verdim. Onun samimi duruşu ve her hafta üşenmeden diyet listemi düzenlemesi ki kaçamaklarımda dahil 2 ay içerisinde 6 kilomun gitmesinde motivasyon oldu. Ayrıca eşimle beraber gidiyoruz. Onunla beraber daha rahat sağlıklı beslenme için uygun içerikler veriyor. Bu arasa elimde 2 ayda 10 kilo verdi ki 10 küsür yıldır veremiyordu. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere Zeynep Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Nihal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117258
Aile hekimimizin şeker için ilaca başlama isteği benimse bunu kabul etmeyip diyetle şeker hastalığını yenmek fiziksel ve görsel olarak kendim için birşey yapma kararım üzerine girdigimiz arayışlar sonunda yolumuz kesişti Zeynep hanımla. 3 aylık program süresince 11.8 kilo vermekle birlikte şeker değerlerim 8.7 den 6.2 ye düştü açlik şekerim 155-160 arası iken şimdi 105 in üzerine çıkmıyor. Evde iki aylık deneme ile sadece 2 kilo verebilmistim ve açlık tokluk şekerim aksine daha kötüye gitmisti.3 ay gibi kısa bir sürede fiziksel ve görsel sağlığıma kavuşmamın adıdır Zeynep Katı.Şimdi koruma ya geçtik. Samimiyeti ilgisi tatlı dili güleryüzü ile sizi kendine bağlayan başarabileceğinize inandiran işinin ehli bir insan. Iyiki varsınız, iyiki yollarımız kesişmiş. Hersey için çok teşekkürler. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.
     3 Beğeni    
Demet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117236
Ben yıllardır diyete başlama-devam edememe kısır döngüsündeydim. Zeynep hanımla tesadüfen tanıştım ve iyiki tanımışım. 6 aylık programın 3. Ayındayız. Güler yüzüyle, samimiyetiyle, karşılıklı güvenle ve en önemlisi sizi en iyi şekilde motive etmesiyle geçen zamanda 13 kilo 3 ayda gitmiş bile. Listeleri sizi sıkmadan ve istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor. Kilo problemi olanlar, sağlıklı kilo vermek isteyenler gönül rahatlığıyla Zeynep hanımla çalışabilir:)
     3 Beğeni    
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117210
Üniversiteden arkadaşımın tanıyamayacağım kadar zayıfldığını görünce anında Zeynep hanımla tanışmak istedim.Kendisi ile kısa sürede irtibat kurdum ve çok makul fiyatlarla 6 aylık bir online programa başladık. Zeynep hanım çok tatlı,çok canayakın ve herşeyden önce çok sabırlı bir diyetisyen hatta bir arkadaş diyebilirim.Yaklaşık 2 aydır kilo vermek için online diyet programımıza devam ediyoruz..Online ama inanın birebirden hiçbir farkı yok.Sürekli telefondan yüzyüze ya da sesli görüşebiliyoruz. Bende Ankaradayım ve kendisine ulaşımım çok kolay ama hiç ihtiyaç hissetmedim.İstediğiniz zaman çatçapı uğrayabilirsin teklifinde dahi bulundu.Yani online olsa dahi herzaman size destek .Whatsapta 24 saat bişeyler soruyorum sağolsun sorularıma hep anlaşılır ve net cevaplarla geri dönüş sağlıyor.Yediğim her öğünün resmini atıyorum ve herbirini yorumluyor.Verdiğimkiloların çoğu yağdan olduğu için tüm arkadaşlarım kilo verdiğimi çok çabuk farkediyorlar.Pozitif sesi ve enerjisi sizi çok çok iyi motive ediyorki kilo vermemeniz mümkün değil.Kilo vermeyi ya da almayı düşünüyor iseniz kendisi ile mutlaka tanışmalısınız.Zaman kaybetmeden kendisi ile mutlaka diyete başlamanızı tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Dilay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117204
Arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim Zeynep Hanıma.3 aylık paketimin ilk ayı sona erdi ve benden giden 4,7 kilo (yağdan ).Enerjisi, özel ilgisi ve samimiyetiyle harika bir diyetisyen :) iyi ki yolumuz kesişmiş ve hala aynı yoldayız.Gün içerisinde ki kontrolleri kaçamak halinde neler yapmamız gerektiğini tatlı dille anlatan ve motivasyonumu hep en yüksekten tutan destekçim :) verdiğim ve vereceğim kilolar için çok teşekkür ederiim :) Mesleki açıdan en başarılı bulduğum özellikleri güleryüzlü samimi ve motive edici olmasıydı bunların yanında bir de ekstra sabırlı kendisi :)Daha önceki diyetisyenlermden görmediğim ilgi alakayı gördüğüm için bu durum zeynep hanımı önplana çıkarmakta :)
     3 Beğeni    
Fahri
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116589
Zeynep hanım diyet konusunda kesinlikle çok iyi bir diyetisyen bunun lafta kalmadığını görmek için hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum. Spor yapan arkadaşlar ,kilolarıyla problemi olanlar bunların yanı sıra sağlıklı yaşamı tercih edenlerin kesinlikle uğraması gereken bir diyetisyen varsa o da güler yüzlülüğüyle, ilgisiyle ve uzman olduğu diyetisyenlik alanıyla sizlere yardımcı olacak kişiye yani Zeynep hanıma başvurması gerektiğini söylüyorum. Size sürekli arayıp kontrol de ediyor bu arada kaçamak yok:)Teşekkürler Zeynep hanım
     2 Beğeni    
Sercan Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
17.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116523
Uzun süredir bir diyetisyene gitmek ve yıllardır veremediğim kiloları sağlıklı bir şekilde vermek istiyordum. Uzun araştırmalarım sonucunda olumlu yorumlar ve tavsiyeler üzerine Zeynep Hanım’a gitmeye karar vermiştim. İyi ki de yapmışım. Yaklaşık 2 aylık bir süreçte 10 kg’dan fazla kilo verdim. Zayıflamanın da ötesinde sağlıklı yaşama ve yiyecek içeceklere bakış açım değişti. Her şeyten öte bunun için Zeynep Hanım’a çok teşekkür ediyorum. Bilgisi, ilgisi, takibi, güleryüzü ve samimiyetiyle gerçekten alanında uzman bir diyestisyen. Her şey için çok teşekkürler Zeynep Hanım.
     5 Beğeni    
Burak ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
17.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116522
Zeynep hanımla arkadaşlarımın önerisi üzerine tanışma fırsatı bulduk. Başta kafamda soru işaretleri ile çıktığım bu yolda kısa süre içerisinde herhangi bir zorluk çekmeden güzel bir gelişme gösterdik. Kendisi alanında tecrübeli, insan ilişkileri ve danışan psikolojisi hakkında uzman ve hoşgörülü bir diyetisyendir. Sizinle diyet süreciniz boyunca aktif bir şekilde iletişim halinde olunuyor ve sorularınıza simültane yanıtlar alabiliyorsunuz. Haftalık olarak listeniz hazırlanırken diyetisyeniniz size farklı seçenekler sunuyor, öğünlerde besinlerin çeşitliliği arttıkça diyet süreciniz sıkıcı bir hal almıyor. Zeynep hanımın danışanlarına gösterdiği yol kısa süreli bir kilo verme süreci değil, aksine sağlıklı beslenmeyi bir yaşam standardı haline getirerek bunu sürekli bir hale dönüştürmektir. Tüm içtenliğimle kendisini tavsiye ediyor ve sağlıklı günler diliyorum.
     5 Beğeni    
B K
17.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116518
Danışanlarıyla son derece kibar, dikkatli bir uzman. Bana zayıflama diyeti yazmıştı ve hiç zorlanmadan yavaşça zayıflamama yardım etti. Her türlü soruma çok hızlı bir şekilde dönüş yaptı, motivasyon eksikliği hissettiğimde motivasyonumu yükseltmeyi başardı, bir hasta ile nasıl iletişim kurmak gerektiğini çok çok iyi anlamış. Samimi olarak herkese tabsiye edeceğim bir uzman. Etrafımda zaten birçok kişiye tavsiye ettim de. Bir diyetisyen uzman seçtiğinizde neye göre seçiyorsanız, Zeynepte fazlası var azı kesinlikle yok :)
     4 Beğeni    
Sevim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
17.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116517
Çok garip sekilde yolumun kesiştiği yüzü kadar güzel kalbiyle bana destek olan ve bir o kadar anlayışla yaklaşan mesleğine aşık zeynep hanımla mutlaka çalışmalısınız. Sizi sıkılmadan güler yüzüyle sabırla dinleyip size en uygun listeyi sizin fikrinizi alarak oluşturan her sorunuza samimiyetle dönen iyi ki tanıdığım dediğim insan 🙏 Eğer sağlıklı yaşamayi öğrenmek istiyorsanız zeynep hanım gibi katı diyetlerden uzak amacı reklam değilde sağlıklı kilo vermenizi sağlayan biriyle çalışmalısınız.
     4 Beğeni    
Zehra
1.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115379
Zeynepcimle bir arkadaşım sayesinde tanıştım ve online diyete basladım kısa zamanda cok ıyı sonuclar aldım ilgisi tatlı dili ve verdıgı tarifler le sıkılmadan bıkmadan saglıklı beslendım çok anlaşlı ve ilgili birisi kesinlikle tavsiye ederim birlikte guzeel sonuclar aldık 1 ayda 5 kilo verdim kaçamaklarım oldu ama asla devamlılığı olmadı 77 kilo ile basladım suan 72 kiloyum ve incelme lerim oldu haftalık goruntulu gorusmelerımızle sonuclarımıda degerlendırdi ve her zaman tatlı diliyle bana destek oldu her an donus yaparak yanımda oldu kendisinden çoook tesekkur ederim ıyı kı tanımışım kilo verdıkce daha da mutlu oluyorum bu ayda zeynepcımle onlıne dıyete devam edip yıllardır goremedım o 60 lı rakamlara inmek istiyorum 💪 hersey seninle guzel tesekkur ederim zeynepcım 😘
     8 Beğeni    
Hanife KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
30.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115347
Zeynep hanımla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Online diyet için kendisine başvurdum. Mesleğini çok iyi bir şekilde yapıyor. Gün içinde sorularım olunca hemen geri dönüyor tavsiyeler tarifler veriyor. Ben başvurdum ve hiç pişman değilim online diyetin bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum, haftada 1 kez görüntülü arama ile haftanın özetini geçiyoruz beraber neyin iyi neyin kötü gittiğini belirliyoruz. Diyet listesi konusunda kendi istediği gibi yapıp geçmiyor benimde fikrimi alıyor neleri sevip sevmediğim konusunda. Ve her õğünün fotoğrafını gönderiyorum eksiğim veya fazlam olursa uyarıyor. Ve kilo takibi çok iyi gidiyor belirlenen hedeflere beraber ulaşıyoruz çünkü bu yolda kendimi yanlız hisetmiyorum beni destekliyen güzel yürekli bir diyetisyenim var. Kendisi güleryüzlü, konuşkan, pozitif ve samimidir. Herkese gõzü kapalı tavsiye ederim. ( 3 haftada -3.5kg sağlıklı beslenmeye devam ediyorum )
     4 Beğeni    
Naime TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
29.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115345
Zeynep hanımcım ile sosyal medya üzerinden tanıştım. Ama iyi ki tanışmışım. Gerçekten ilgi ve bilgi açısından mükemmel ötesi. Bana diyet demiyorum sağlıklı beslenme yolunu gösterdi ve öğretti. Diyet çünkü kısa sürelidir. Bitirdiginizde yeniden yersiniz ve de kilo alırsınız. Bana sağlıklı ve sürdürebilir beslenmeyi öğreterek hem sağlıklı olmayı, hde kilo vermeyi öğretti. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Ayrıca sıcak kanlı oluşu, online canlı WhatsApp görüşmelerini bizzat kendi takip etmesi de ayrıca güzel. Herşey için çok ama çok teşekkür ederim Zeynep hanıma. Kesinlikle öneriyorum.
     3 Beğeni    
Selma
29.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115339
Zeynep hanımla yakın dostum aracılığıyla tanıştım iyi ki tanıştık. Ben uzun zamandır vitamin ilacı aldığım için kilo aldım kendisi bana boyuma kiloma uygun bir diyet listesi yaptı ve eski kiloma geri kavuşmak çok kolay oldu. Takip konusunda her zaman arayıp sordu beni.Azimle eski kiloma geri kavuştum.Sonrasında gebelik sürecim başladı kendisi her zaman beni arayıp sordu ilgilendi bu zorlu süreçte yanımda oldu . Ben de haşimato hastalığı yani tiroid hormonu bozukluğu mevcut. Bu hastalıkla baş etmek için neleri yapmam gerektiğini söyleyerek yiyebileceğim öğünlere çok değindi ve değerli tavsiyelerde bulundu.Şu an aldığım ilaç desteği ile birlikte kan değerim normalleşti.Demir eksikliği anemisi yaşadım ve beni yemem gereken uzak durmam gereken yiyecekler konusunda yönlendirdi.Çok hoşunuza gidecek yemek tarifleri de veriyor. Her konuda çok bilgili ve en önemlisi de güleryüzlü çok ilgili birisi. Kesinlikle tavsiye ederim ailemizin biricik güzel diyetistenini 🤗🤗ve onu çok seviyorum arkadaş canlısı, işinde ciddiyeti ve disiplini arayan ve yüzü de kalbi gibi güzel canım diyetisyenim seni çok seviyorum 👏👏🥰
     5 Beğeni    
Hafize ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115338
Kendisi ile online diyet aracılığıyla tanıştık çok ilgili ve bilgilidir.herkese tavsiye ederim.istediğiniz zaman ulaşabildiğiniz canım tatlı istiyor ne yapmalıyım diye rahatsız edebildiğiniz nadir diyetisyenlerdendir😊 karantina sürecinde aldığım kiloları vermiştim hatta biraz abartılı vermişim şimdi geri almaya çalışıyorum tabi😂 arkadaşlarıma da tavsiye etmiştim onlarda çok samimi ve ilgili olduğunu söylemişlerdi 👍🏻
     6 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kızılay Selanik Caddesi, Meşrutiyet Mahallesi 39/15 
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 152 45 11  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Zeynep KATI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Fransızca (Ana Dil) almanca ingilizce

Zeynep KATI Mesleki Videolar Videoları
-

07:15
Top