2007'den Bugüne 85,185 Tavsiye, 26,639 Uzman ve 18,975 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Tuğçe ALTINOLUK
Diyetisyen - Ankara

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Tuğçe ALTINOLUK'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğçe ALTINOLUK'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Tuğçe ALTINOLUK'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
İnteraktif Diyet
Eryaman Şehit Osman Avcı Mah. 1419. Cad. Arı (Zekioğlu) Rezidans No: 12/ 52 06820 Etimesgut/ Ankara 
Dyt.Tuğçe ALTINOLUK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tuğçe ALTINOLUK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Saliha BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ8.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117308
Merhabalar Tuğçe hanımla tanışmadan önce çok sayıda diyet denemelerim oldu.diyetisyenler zayıflama hapları,kendi kendime bilinçsizce yaptığım reçeteler...hiç birinden sonuç alamadım aksine kilolarım daha da arttı.arkadaşımın tavsiyesi ile Tuğçe hanımla tanıştığımda güleryüzünü,samimiyetini,ilgisini ve bileğisini gördüğüm an işte aradığım DİYETİSYEN dedim .Bir aydır beraber çalışıyoruz süper kilo verdim.Onu çok seviyorum ve benim gibi herşeyi denemiş başarısız olmuş umutları tükenmiş herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
A...N Bydl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117290
Diyetisyenimiz Tuğçe Hanımı internette Eryaman muhitinde diyetisyen araştırırken buldum gitmeden önce bilgi almak için aradığımda kendisi telefonda çok ilgiliydi ve ilk görüşmeye gittigimizde de o ilgisi ve güler yüzü ile karsiladi bizi. Kendisiyle emziren anne diyetine başladık ve hedefimize doğru ilerliyoruz her hafta kontrole gidiyoruz ve böylece diyetimizi sıkı takip etmis oluyoruz. Kendilerini kilo sorunu olup diyetsiyen arayışında olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Selma ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ2.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117199
Ben diyabet hastasıyım. Kan değerlerim çok yüksek. Kilomda 78 kg idi. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu interaktif diyeti buldum. Tuğçe Hanım burada çalışan bir diyetisyendir.xKendisinden ücretli olarak diyetisyenlik hizmeti almaya başladım. Hala da devam ediyorum. Kendisi işinde ehil, bilgili, sabırlı. Daha önce diyetisyene gitmedim. Ama tuğçe hanım samimi içten ve güvenilir davrandı. Karşılaştığım beslenme ilgili sorunlar karşısında beni aydınlattı. Bana özel diyet listeleri ile kilo vermeme yardımcı oluyor. Ben ne kadar zorlansamda beni motive ediyor. Kendisini bilgili, sabırlı,samimi buluyorum. Çalıştığı ortamda havadar, temiz bir ortam. Sağlıklı bir diyet yapmak isteyen herkese tavsiye ederim. Hayatında başarılar dilerim.
     5 Beğeni    
Melek FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ2.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117197
Tuğçe hanımla yaklaşık 1 aydır çalışıyoruz. hayatı diyetle geçen ve istikrarlı bir şekilde diyet bozan bir insan olarak 1 ay hala diyetime devam ediyor olmak beni şaşırtıyor. bu elbette tuğçe hanımın istikrarlı takip ve sizi boş bırakmama çabasıyla, ilgisi ve alakasıyla mümkün. tarzınıza ve beklentinize göre hazırladığı reçeteleriyle sizi kararında zorlayarak ama isteğiniz dışında da bir şey yaptırmadan ayarını tutturuyor.yeni başlayanlar için aşırı tavsiye ederim, yavaş emin adımlarla ilerlemek her zaman en verimlisidir bence. benim gibi diyet olayını sakıza çevirenlere de şiddetli tavsiye ederim kendisini :)
     5 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ2.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117194
Sağlıklı beslenmede önemli olan şeyleri bana tecrübe ettirerek hayatıma işledi. 2 buçuk aydır beraberiz ve ideal kiloma ulaşmamı sağladı. Onun sayesinde yaşam standartımın kalitesi arttı kendisinden çok memnunum bana ayak uydurarak yazdığı diyetler ve şu an hissettiğim hafiflik için teşekkürlerr Tuğçe abla :) Kesinlikle sağlıklı beslenme veya kilo kontrolü için danışılması gereken kişilerden birisi. Mesleğinde yeni olduğunu asla hissettirmiyor. Bu konuda yardıma ihtiyacı olan herkese Tuğçe ablayı tavsiye ediyorum çünkü sizi motive ederek, diyetten soğutmadan dilediğiniz noktaya varmanızı sağlıyor. Aç kalmadan kalıcı bir şekilde kilo verdiğimi düşünüyorum. Kendimi ve beslenmemi kontrol etmemi sağladı.
     4 Beğeni    
Hicran ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ1.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117190
Tuğçe Hanım la bir arkadaşım ın tavsiyesi üzerine tanıştık.Kendisi güleryüzlü,işine hakim,ilgili bir kişi olduğundan dolayı çok memnunum.Hatta bende kendi çevremdeki kilo problemi olan tanıdıklarımı kendisine yönlendiriyorum.Kendisinden sağlıklı yaşam üzerine çok şey öğreniyor ve bunu yaşam biçimi haline getirmeye çalışıyorum.İyi ki yollarımız kesişmiş...Haftalık rutin görüşmelerimizde her detayla ayrı ayrı ilgilenmesi ,kafama takılanları sorduğumda anında cevap almak çok güzel.Özellikle kilo verirken bir sorun olduğunda direnç kilosu gibi bunun üzerine gidip sorunu çözmeye yönelik çözümler sunması çok güzel.En beğendiğim yönü ilgili ve güleryüzlü olması.,benim için çok önemli.Ayrıca çok daha önemli olan benim için her zaman ulaşılabilir olması.Porsiyonlara anlık müdahaleler yapması.Teşekkür ediyorum kendisine ilgi ve güleryüzüne...
     4 Beğeni    
FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116983
Tuğçe Hanım ile devam eden diyet sürecimin ortasında tanıştık.Uzun süredir veremediğim direnç kilolarına ve ödem problemine birlikte veda ettik.Hayatımda bir çok zorlukla mücadele ettiğim bu dönemde tam vazgeçmeyi düşündüğüm anda her zaman yanımda olan, bana inanan,beni motive eden kıymetli diyetisyenime,hayatıma kattığı tüm GÜZELLİKLER için buradan bir kez daha teşekkür ederim. İdeal kiloya ulaşmaya az kaldı. Hedefe ulaştıktan sonra hem kiloyu korumak hem de edindiğim disiplini sürdürebilir hale getirmek için kendisiyle görüşmeye devam edeceğim. Diyet yapmaktan korkan,aç kalmadan kilo vereceğine inanmayan ve kilo vermede daha denemeden başarısız olacağını düşünen herkesin Tuğçe Hanım ile bir an önce tanışmasını tavsiye ederim. Bendeki değişimi gören yakın çevrem çoktan tanıştılar bile. Yaptığı görüşmeler sonucunda elde ettiği her BAŞARI, danışanlarının yüzünde bir GÜLÜMSEME, hayatlarında ÖZ GÜVEN ve yeni bir BAŞLANGIÇ demek olan bir DİYETİSYEN arıyorsanız,sizi aynalarla barıştırmak için ilk TERCİHİNİZ:Tuğçe ALTINOLUK olsun derim.
     6 Beğeni    
Aydan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116971
Merhaba ben tuğçe hanımın danışanıyım. Beraber 2 ayımızı geride bıraktık. Kendisiyle ilk tanıştığımda güler yüzlü pozitif olduğunu anlamıştım, ama 2 ay içinde bu kadar büyük bir başarı elde edeceğini düşünmemiştim. Sabırla ve her zaman motive edici konuşmalarıyla bu noktaya geldik. Mesleğine olan saygısıyla en iyi şekilde en doğru proğramla takip ediyor. Yanlışlarımızı söylemekten kaçınmıyor. Diyetisyenimin elinden geleni yapması beni daha çok motive ediyor Kendisini çok seviyorum ve gerçekten zayıflamak isteyen herkese siddetle tavsiye ediyorum🥰
     2 Beğeni    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116955
Tuğçe Hanım güler yüzlü bir şekilde sizi karşılıyor, ihtiyaçlarınızı ve yaşam tarzınızı anlayıp ona göre bir plan sunup sizinle birlikte devam ediyor. Detaylı ve açıklayıcı şekilde beslenme planınızın bilgisini veriyor. Öğün takiplerini sizinle birlikte yapıyor ve soru sormak istediğinizde kendisine ulaşabiliyorsunuz. Danışanlarına ve işine karşı çok özenli. Özellikle korona sürecinde bu kadar titiz ve önlem alarak hizmet vermesi çok güzel. Ben kendisi ile yaklaşık üç aydır çalışmaktayım ve çok memnunum, kilo vermenin ötesinde yeni bir yaşam tarzı sunduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Enerjisi muazzam :)
     2 Beğeni    
Ada BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116950
Korktugum ve ilk diyet tecrübesinde başarısız olur ise bir daha bu yola nasil gireriz diye tereddüt ederken interaktif diyet sayesinde Tuğçe Hanımla buluştuk.Tuğçe Hanım 'a kızımı götürüyoruz.Gideli 1 ay oldu naif sade mütevazı tarzıyla benimsememiz diyete adepte olmamız kolay oldu..kızım zorlanmadan 1 ay dır uyguluyor 9 yaş için bu çok önemliydi...Bundan sonrasını kızımin cümleleriyle istediğimi veriyor, yiyorum,zorlamiyor,bana soruyor,beraber karar veriyoruz diye anlatmak istedim. Tuğçe Hanim işimizi kolaylaştırdı kendisine teşekkür ederiz..
     2 Beğeni    
A.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116949
Mesleğinde yeni olmasına rağmen, tecrübesi, sabrı oldukça yüksek çok tatlı bir mizacı olan , iyi yürekli diyetisyenimdir kendisi. Motive edici destekleri sayesinde kilo vermemde , sağlıklı beslenmeyi öğrenme serüvenimde bana çok yardımcı oluyor. Kendisi ile uzunca bir süre devam edeceğimi düşünüyorum. Kesinlikle sonuç alacağınıza inanıyorum. Diyeti hayatınıza uyarlamanızda sonsuz destek veriyor. Kendsine buradan çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle
     2 Beğeni    
S.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116947
Tuğçe Hanımla bir internet sitesi üzerinden tanıştık. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmem için desteğe ihtiyacım olduğunu fark ettim. Kendisi bana çok destek oluyor. Ne zaman vazgeçsem destekliyor ve yapabileceğime inandırıyor. İrtibat halinde olmayı seven birisi. Kontrol ediyor ama arkadaşça yaklaşıyor. Güleryüzlü ve samimi. Bana göre çok yedirip zayıflatan türden bir diyetisyen. 6 öğünde de sağlıklı ve dengeli bir şekilde besleniyorum sayesinde. İyi ki tanışmışız.
     2 Beğeni    
Büşra S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116940
Tuğçe hanımla interaktif diyet sayesinde tanıştım. Kilo verme programında takip ediliyordum şuan neredeyse ideal kilomdayım ve koruma programına geçeceğiz. Güler yüzlü, anlayışlı, yasakları değil önerileri olan, ulaşılabilir, iletişime açık bir diyetisyen. Danışanlarının yaşam tarzına göre beslenme programı oluşturuyor. Kilo verme konusunda bir çok deneyimi ve başarısızlıkları olan bir kişi olarak söylüyorum; başarıya ulaşmak için Tuğçe hanımı tercih edin. Tavsiye ediyorum, tavsiye edin :)
     3 Beğeni    
Hüseyin ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116938
Bir internet uygulamasından İnteraktif diyet aracılığı ile tanıştım. Kendisi güler yüzlü ve samimi bulduğum biridir. Vermiş olduğu program ile hedefime adım adım yaklaşmaktayım. Yediğim yemekleri gün içinde kendisine atıyorum ve en kısa sürede uygun olup olmadığına dair dönüş yapmaktadır. WhatsApp üzerinden programa uyup uyumadığınızı kontrol etmektedir. Ayrıca her hafta yapmış olduğumuz görüşmeler ile kilo analizi yapıp gerek görür ise programda değişiklikler yapmaktadır. Son olarak ise sporcular için diyet programını destekleyici özel tarifleri vardır :).
     3 Beğeni    
N.A.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116936
Tuğçe hanımla devam ettiğim bir diyet programının ortasında tanıştık . Basta oldukça kaygılı olsamda zamanla sabrı, özverisi ,ilgisi ve motivasyon anlayışı ile zamanla kaygımı ortadan kaldırmayı başardı. Son derece güler yüzlü, işine hakim ,neyi neden yaptığımızı tektek yılmadan anlatan ,bu zor süreçte (ki uzun bir yolculuk) tek başınıza olmadığınızı size hissettiren harika bir yol arkadaşı.bu yolu beraber yürüdüğümüz icin tesekkur ederim ve herkese tavsiye ederim
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İnteraktif Diyet
Eryaman Şehit Osman Avcı Mah. 1419. Cad. Arı (Zekioğlu) Rezidans No: 12/ 52 06820 Etimesgut/ Ankara 
Dyt.Tuğçe ALTINOLUK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 190 99 97  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Dyt.Tuğçe ALTINOLUK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Tuğçe ALTINOLUK Mesleki Videolar Videoları
-

04:03
Top