2007'den Bugüne 90,341 Tavsiye, 27,807 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Meliha BIYIKLI
Diyetisyen - Kayseri

Meliha BIYIKLI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Meliha BIYIKLI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Meliha BIYIKLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı, yeterli ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirip bunu sürdürülebilir bir şekilde uygulamak için Meliha BIYIKLI Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezinde size yüz yüze ve online beslenme danışmanlık hizmeti sunmaktayım.
 
Meliha BIYIKLI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyetisyen Meliha Bıyıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi
Sahabiye Mah. Ahmet Paşa Cad. Hasbülbül Sk. Mühendisler İşhanı Kat:3 24/301
Kayseri
Dyt.Meliha BIYIKLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Kayseri
Mezun Olduğu Üniversite
Gümüşhane Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Meliha BIYIKLI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Şişmanlık (Obezite)
Diyabet (Şeker Hastalığı)
Kilo Problemi
Hiperlipidemi
Aşırı Kilo Alımı
Tip 1 Diyabet
Gut Hastalığı ve Beslenme
İnsülin Direnci ve Metabolik Sendrom
Tip 2 Diyabet
Anoreksiya ve Bulimia Hastalarında Beslenme
Sporcu Beslenmesi
Gebelik ve Beslenme
Çocuk Beslenmesi
Çocuk ve Adölesanlarda Beslenme
Çocuk ve Ergenlerde Kilo Kontrolü

Meliha BIYIKLI Özgeçmis CV Dyt.Meliha BIYIKLI'nın Özgeçmişi
1995 yılında Kayseri'de doğdum. İlköğretimimi 50.Yıl Dedeman İ.Ö.O'da tamamladıktan sonra Necdet Taş Anadolu Lisesine devam ettim. 2014 yılında Gümüşhane Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümüne başlangıç yaptım. 4 yıl boyunca aldığım eğitime, 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'nde; Obezite, Diyabet, Pediatri, Metabolizma, Geriatri ve Mutfak alanlarındaki stajlarıma Gümüşhane Devlet Hastanesi, Gümüşhane Üniversitesi Yemekhanesi, Gümüşhane Aile Sağlığı Merkezleri stajlarımı ekleyerek 2018 yılında mezun oldum.
Lisans eğitimime devam ederken Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümü ve Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun oldum.
2020 yılından itibaren Erciyes Üniversitesi Egzersiz Fizyolojisi Yüksek Lisans programına devam etmekteyim. ...[Devamı...]

Meliha BIYIKLI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
S..
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120474
Meliha Hanım tanıdığım en iyi diyetisyen. Bir arkadaşımın sayesinde tanıdım kendisini. Süreç boyunca her şeyden detaylı bir şekilde bahsetti ve tamamen bana özel bir program hazırladı, bu nedenle hiç zorlanmadan fazla kilolarımdan kurtuldum. Ayrıca öğünlerim de çok doyurucuydu. Çok yemek yiyen birisi olmama rağmen hiç açlık sorunu yaşamadım, sevdiğim yiyeceklerin de olduğu bir program hazırladı bana. Küçük değişikliklerle büyük sonuçlar aldık. Görüşmelerimiz dışında da çok ilgili ve sabırlıydı. Hiç bir zaman sıkılmadan motive etmesi ve güleryüzlülüğü çok ama çok iyi geldi :) 2 ayda tam olarak 10 kilo verdim. Her şey için çok teşekkürler.
     2 Beğeni    
Abdulkadir ÖZBEK Fotoğraf
Uzm.Abdulkadir ÖZBEK
Aile Danışmanı - Sosyal Hizmet Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120276
Meliha Hanım'a bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanışmıştım, işinde gayet iyi, danışanlarına sıkı takibi ve güleryüzü ile Kayseri'nin bir numarası. Ayrıca ofisinin merkezi konumu ve ulaşımın kolay olması sebebiyle çok rahat bir şekilde görüşme sağlanabilmesi de ayrı bir artısı oldu. Şimdi aldığım programın detaylarına girecek olursak; İlk defa bir diyet programında tok kalarak, listeleri severek ve doyarak uygulayarak ayrıca hayatıma sporu da ekledim ve spor yaptığımda listem daha toleranslı oldu. Spor yapmayı uzun süredir düşünüyordum ve sporla birlikte uyguladığım diyet programı ve Meliha Hanımın sıkı takipleri ile istediğim dengeye kısa bir sürede ulaşmış oldum. Gitmeyi düşünenlere gönül rahatlığı ile gitmelerini öneriyorum.
     2 Beğeni    
Tuğba KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119917
Diyetisyenimle başladığımdan beri 1 aylık gözlemlerimi paylaşmak isterim. Öncelikle kişiye, ihtiyaçlarına ve hayat düzenine özel bir beslenme programı hazırlaması benim için en önemlisi idi. Çünkü size uygun olmayan bir diyet yaptığınızda kilo kaybınız olsa bile sürdürmek zor olduğu için sonrasında verdiğiniz kiloları geri alıyorsunuz. Standart bir düzen yerine günlük yaşantıma kolaylıkla uygulayabildiğim ve danışmanlığı bıraktıktan sonra da hayatımda devam ettirebileceğim bir beslenme düzeni oluşturdu. Ben yemeyi fazlaca seven biri olduğum için listenin dışına çıktığım zamanlarda bile yağdan kilo kaybettim, yemeyi istediğim şeyler olduğunda porsiyon ayarlaması yaparak listeme dahil etti. Spor konusunda ise başlangıçta çok yormadan zorlamadan gündelik hayatımda yapabileceğim sporlar önerdi. Bunlar dışında seansta benimle çok güzel ilgilendi, her şeyi detaylıca anlattı ve en önemlisi seans dışında da sorularım olduğunda mesaj yoluyla yardımcı oldu. Tatlı dili ve güler yüzü de cabası :) Gönülden tavsiye ediyor ve başarılar diliyorum...
     3 Beğeni    
Hatice ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2021
TavsiyeNo: 119505
sıkılmadan bunalmadan, sevdiğim şeylere daha sağlıklı alternatifler bulan veya sevdiğim yiyecekleri yememe izin verip hafta içinde dengemi sağlayan bir diyetisyendir kendisi. online diyette 1. ayımı tamamladım. spor yapmayan biriyken beni yavaş yavaş spora alıştırdı, sevdiğim sevmediğim yiyeceklerle bana özel listeler hazırladı. beslenmemi ayarlayamadığım zamanlarda hemen ona mesaj atıyorum ve o porsiyon ayarlaması yapıyor. canım listem dışında bir şey çektiğinde hemen yazıyorum ayarlamalar yapıyor. istediğim her şeyi yememe izin veren (hamburger bile) ama bununla birlikte kilo vermemi sağlayan bir insandır kendisi.
     3 Beğeni    
A. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118954
Kendisi ile 2 yıl önce online olarak tanıştım. Güleryüzü ve kaçamaklarıma sabrı ile güzel bir uyum yakalayarak online diyet ile 6 ayda 28 kg verdim. Ardından gebe kaldım. Şimdi ikinci kızımın gebeliği sonrasında kalan 10 kilo fazlamı vermek için yeniden Meliha hanıma yüz yüze diyet için başvurdum. Her randevumda ilgiyle özenle isteklerime yönelik listemi hazırlıyor. Kaçamaklarım olduğunda telafi edici listeler gönderiyor. Kısıtlı diyetlerle zorlananlara ve doğum sonrası kalan kilolardan kurtulamayanlara tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Meliha Bıyıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi
Sahabiye Mah. Ahmet Paşa Cad. Hasbülbül Sk. Mühendisler İşhanı Kat:3 24/301
Kayseri
Dyt.Meliha BIYIKLI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 298 58 63
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Kayseri
Mezun Olduğu Üniversite
Gümüşhane Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Meliha BIYIKLI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Meliha BIYIKLI Mesleki Videolar Videoları
-
kilo almak için diyet, kilo vermek için diyet, hızlı kilo verdiren diyet, diyetisyen kayseri, yaza fit girmenin yolları, zayıflama kürleri, zayıflatan smoothie, zayıflamak için, kilo verme yöntemleri, kilo verdirenyiyecekler, doğum kilosu verme, nasıl kilo verilir, nasıl kilo alınır, basen eritme, diyabette beslenme, kolesterol düşürücü diyet, nasıl zayıflarım, hızlı kilo verme, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, kilo koruma, incelme, sağlıklı tarifler, sağlıklı zayıflama, diyet motivasyon, vücut analizi, diyet günlüğüm, güçlü bağışıklık, diyet yemekleri, if diyeti, ketojenik diyet, diyetisyen tavsiyesi, detoks grubu, detoks içeceği, ödem atıcı, yağ yakma, spor sonrası beslenme, göbek eritme, alt karın eritme, takviye edici gıda, manken zayıflığı, manken diyeti, bacak eriten diyet, ödem atıcı tarif, karnitinle yağ eritme, zayıflama çayları, metabolizma hızlandırma, pkos, detoks suyu, şekersiz 21 gün

23:14
Top