2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Selin ŞEN
Diyetisyen - Ankara

Selin ŞEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selin ŞEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selin ŞEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selin ŞEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Selin ŞEN'in İletişim Bilgileri
Dyt.Selin ŞEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Sadece Whatsapp Numarasıdır)
Telefon 2 :
(Acil Çağrılar İçindir)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel linkedin hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri : Tekirdağ
Yabancı Dil : İngilizce - C1 (İngilizce Danışmanlık Verebilir.)
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selin ŞEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yeme Bozuklukları
Bozulmuş Yeme Davranışı
Sezgisel Beslenme
Farkındalıklı Yeme

Selin ŞEN Özgeçmis CV Dyt.Selin ŞEN'in Özgeçmişi
SELİN ŞEN
Başkent Üniversitesi – Beslenme ve Diyetetik
Gastronomi ve Mutfak Sanatları – Yandal
Ankara Üniversitesi – Gıda Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans Programı


Unvan: Diyetisyen
Telefon: 0538 475 71 86
E-posta: dytselinsen@gmail.com
Adres: Çankaya / Ankara
Instagram: @beslenmenedir
...[Devamı...]

Selin ŞEN'in Makaleleri Selin ŞEN'in Makale ve Yazıları
1 Makale
► YENİDiyet Kültürü
1 Yazı/Döküman

Selin ŞEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Busenur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ18.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125030
PCOS ve Behçet hastalığımın ilerlemesi nedeniyle diyetisyen desteği almak istemiştim. Selin hanım tüm süreçte detaylı ve bilimsel çalışmalarıyla sürecimi kolaylaştırdı. Vejetaryen besleniyorum bu süreçte vegan olma adımları atarken bana destek oldu ve asla diğer besinler ile ilgili bir zorlamada bulunmadı. Alternatifleri yarattı ve farkındalıklı beslenmenme sürecime ışık tuttu. Tüm süreç için çok teşekkür ederim. Farklılıklara kabulü yüksek, diyet kültüründen uzak, sağlıklı beslenme ve kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız doğru bir diyetisyen tercihi yapmış olursunuz. ♥
     Beğenin    
Z.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123983
Kendisi ile psikolog için başvurduğum merkezde çalışması nedeniyle tanıştık. 15 yıldır yeme bozukluğu ile yaşayan biri olarak yargılanmak ya da anlaşılmamak korkum çok fazlaydı. Selin hanım bir diyetisyen olduğu kadar yeme bozukluğumla savaşmamı anlayan, yüz defa aynı şeyi anlatsam da anlayışlı ve dikkatli bakışlarını benden ayırmayan, şimdi bıkacak şimdi abarttığımı düşünecek dediğim yerlerde beni çok şaşırtarak en çok ihtiyacım olan cevabı veren bir diyetisyen. Bir bilim insanı olarak makalelere ve kanıta dayalı bilgilere göre yönlendirmesi beni çok güvende hissettiriyor. Her ne kadar insan ve fizyolojiye dair bir şeyler bildiğimi düşünsem de her eğitimde çok fazla doğru bilinen yanlışım olduğunu görüyorum. İnsanlara diyetisyenimin tavsiyesini anlatırken, yanımda yarısını bile yemekten korktuğum yemeğe ekmek taşıyor olmam insanları çok şaşırtıyor. Tavsiye ettiği kitaplar, podcastler ve tariflerle hem yemek yeme davranışlarım hem de yemekle olan ilişkimin inanamadığım düzeyde düzeldi. Yeme bozukluğu yaşayan biriyseniz gözüm kapalı tavsiye edebileceğim profesyoneldir kendisi.
     Beğenin    
Elif USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122155
Selinle uzun bir ara diyetisyen arayışım sonrasında tanıştım. Daha önce uzman eşliğinde kısıtlayıcı diyet programları yaptım. Ne kadar programa uysam da sonrasında kısıtladıkça daha fazla yememe sebep oldu. Diyetisyen arayışımda da sürdürülebilir bir diyet yapmak istedim. Bu noktada Selin'in yaklaşımı besinlere daha nötr bakabilmemi ve yemek istediklerimi yemeden kısıtlayıcı bir diyet yerine istediklerimi de beslenme programıma katabileceğimi bana öğretti. Bilgisine çok güveniyorum. Her konuda bilgilerini makalelere dayandıran ve bu belgeleri benimle de paylaşarak bana beslenmeyi öğreten bir diyetisyen oldu. Diyette herkesin beklentisi hızlı kilo vermek ve bu konuda her şeyin sayısına kadar yazan diyet programları uygulamış biri olarak Selin kendimizi zorlamadan da dengeli beslenebileceğimizi gösterdi bana. Bana her zaman, insan olduğumuzu zorlayarak bir şeylerin devamlılığını olmayacağını gösterdi. Birçok konudaki önyargılarımı kırmama yardımcı olan Selin bir diyetisyenden daha fazlası. Sürdürülebilir bir diyet yapmak isteyenlere ve sadece diyet listesi uygulamak değil beslenmeyi öğrenebilmek isteyenlere Selin'i tavsiye ederim.
     Beğenin    
Selvican Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122033
Bugüne kadar yüzlerce diyet listesi yapmış, belki on tane diyetisyene gitmiş biri olarak soyluyorum ( hiç abartmıyorum) üç haftadır Selin hanımdan aldığım verimi tarif edemem :) kendisi bana ( gerçekten artık liste görmek istemiyorum) bir diyet ! Listesi yazmadı ve bana ciddi anlamda dogru beslenmeyi , nasıl beslenmem gerektiğini bilimsel olarak ama hiç sıkmadan tek tek anlatıyor. Sayesinde doğru beslenmeyi öğrenmeye, aslında kısıtlamaların sonrasında tekrar kilo alacağımı ve yıllardır bu yüzden sürekli kilo verip geri aldığımi kabullenmeye başladım ve biliyorum ki doğru beslendikce belki daha yavaş ama kalıcı bir şekilde fazla kilolarimi verip daha sağlıklı olacağım. Kendisine çok teşekkür ederim. Hem bir diyetisyen hem bir gastronomi uzmanı hem de akademisyen olunca fazlası ile dediklerini dikkate alıp uyguluyorsunuz . Ayrıca gastronomi tarafı nedeniyle harika tarifler de veriyor .☺️🙏
     1 Beğeni    
Melis ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2021
TavsiyeNo: 121993
Selin, alanında uzman ve danışmanlık alabileceğiniz en iyi diyetisyenlerden biri. Tamamen sezgisel beslenmeye yönelik çalışmalar yapıyor. kendisi sağlıklı beslenmenin sürdürülebilir olması için bizleri bilgilendiriyor. Diyet listesi demek istemiyorum çünkü selin spesifik bir diyet listesi ile kilo verdirmiyor, sağlıklı nasıl beslenebileceğimizi bizlere öğreterek kilo verdiriyor. Her görüşmemiz yaklaşık bir ya da bir buçuk saat sürmekte, görüşme içerisinde bizlere beslenme ve besinler hakkında bilgiler vermekte ve bu bilgileri istersek makale destekleri ile de bizlere aktarmakta ayrıca gastronomi mezunu olduğu için evde kolaylıkla yapabileceğimiz leziz tarifler de veriyor. Ben artık daha farkındalıklı ve sürdürülebilir besleniyorum ve bunların hepsi selin sayesinde. Sağlıklı beslenerek aç kalmayarak mutlu mutlu kilo vermek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederiiim. :))
     Beğenin    
T.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121187
Kuzenim aracıllığıyla tanıştığım çok samimi bulduğum Selin hocam❤baştan sona en ince ayrıntısıyla ilgilenen,bana sağlıklı beslenmeyi ögreten..Yanlış bildiğim herşeyi ögreten ve beni sağlığıma kavuşturan herşeyden önce sağlıklı yaşamaya önem veren..Açıkcası diğer uzmanlardan farklı olan saçma sapan diyetler detokslar vs..öyle şeylere sıcak bakmayan 50 yıllık uzman gbi bilgi sahibi olan..Fazla mütevazi çok samimi ve çok merhametli..Çalıştığı klinik çok temiz herkes güleryüzlü ..Selin hocami ictenlikle herkese tavsiye ediyorum.. Selin hocamın bir sözüyle bitirmek istiyorum:)Biz robot degiliz yemeden zayıflayamayız,💪Sağlıklı beslenerek hersey yiyerek cok güzel zayıfladım sayesinde.. Başarılarının devamini diliyorum..
     3 Beğeni    
İrem Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121179
Selin Hanım'dan danışmanlık aldığıma çok memnunum. Henüz 2.seansımızdayız ve yeme davranışlarımda inanılmaz bir ilerleme, iyileşme görüyorum, beslenme konusunda oldukça bilgi aldım kendisinden. Uzun süredir yardım almayı düşünüyordum ve Selin Hanım'ı bulduğum için çok şanslıyım. Mesleğinde çok başarılı, danışanlarıyla çok iligili birisi. Her türlü sorunuzun cevabını makale destekleriyle alabiliyorsunuz :) Kullandığı kaynakları, kitap ve makale önerilerini de danışanlarıyla paylaşıyor ve seans dışında da fayda sağlamaya devam ediyorsunuz.
     1 Beğeni    
H.D.
14.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121158
Selin Hanım danışmanlık alabileceğiniz en iyi diyetisyenlerden birisi. Çok özenli çalışıyor, beslenme planınızı sürekli takip ediyor. Diyetin aslında birkaç liste vermek ve kısıtlamalar yapmaktan ibaret olmadığını, aslında bunun sürdürülebilir bir şey olduğunu çok iyi öğretiyor. Sağlığınızdan ödün vermeden çok verimli sonuçlar alabileceğiniz bir diyetisyendir kendisi. Güler yüzlü, insanları çok iyi anlayan ve ona göre yönlendirmeler yapan birisidir. Şunları al ve ye demekten ziyade, sonuna kadar ilgilenmeye çalışır. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ş. N. DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
14.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121157
Arkadaşım aracılığıyla tanıştığım yaklaşık dokuz haftadır kendisinden yardım aldığım Selin hanım alanında uzman, samimi, güler yüzlü, insancıl yaklaşımlı bir diyetisyen. Beslenme hakkında doyum sağlayacak bir bilgi birikimine sahip. İnsanı sıkmadan sadece diyet döneminde değil hayatınıza oturtacağınız sağlıklı bir beslenme tarzıyla yardımcı oluyor. Hiç sıkılmadan severek programımı uygulayarak ideal kiloma yaklaştım Selin Hanıma sonsuz teşekkürler 😊🌼
     2 Beğeni    
S. E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121152
Selin şimdiye kadar çalıştığım en iyi diyetisyendir ve yıllardır farklı farklı diyetisyen ile görüştüm. Tamamen isteklerime ve benim özel durumlarıma göre yönlendirdi tavsiyelerini. Her görüşmemiz 1 saat sürdü ve bu saatler hep dolu dolu geçti. Onun sayesinde beslenmek ve besinler hakkında bilmem gereken her şeyi ve fazlasını biliyorum artık. Yemek ile aramda olan sağlıksız ilişkiyi farklı yöntemleri kullanarak aşmamı sağladı. Mental sağlığımı her zaman en önde tutması, beni her yönümle dinlemesi ve samimi bir şekilde gerçekten yardım etmeye çalışması beni ona bağlayan unsurlar oldu. Onunla çalıştığım ve tanıştığım için çok memnunum. Selin Hoca konusunda asla ve asla şüpheye düşmeyin ve hemen ilk randevunuzu oluşturun derim :)
     2 Beğeni    
Esin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
11.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121129
Kendisi işini son derece dikkate alan nazik, güleryüzlü, sizi dinleyen ve çok bilgili bir diyetisyendir. Sürekli kendisine bir çok dalda kültürel zenginlik sağlamaya çalışma azmi takdire şayandır. Hobi olarak başladığı yemek fotoğrafçılığında ODTܒde katıldığı fotoğraf yarışması sonucunda 1.olmuştur. Açık öğretimde aşçılık bölümünü seçmiş yine küçük yaşlarından gelen bu hobisini akademik anlamda deneyimlemiştir. Şimdilerde ise fotoğrafçılık ve aşçılıktaki yeteneklerini diyetisyenliği ile birleştirerek bir instagram sayfası açmış olup yaptığı yemekleri ve beslenme ile bir çok bilgiyi orda paylaşmaktadır. Bu sayfayı da ziyaret etmenizi öneririm ! :) Danışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda popüler olmuş sağlıksız diyet listelerinden ziyade , sevdiğiniz yiyecekleri de diyet listenize ekleyebilen beslenmenin katı kurallardan değil de bir yaşam tarzı olduğunu bilen ve bunu yalnızca bir kaç ay değil tüm yaşamınıza adapte etmenizi sağlayabilecek şekilde koçluk yapabilen nadir diyetisyenlerdendir. Yeme bozukluğu konularında da son derece başarılı olduğu için bu konuda uzman bir diyetisyen arayan arkadaşlarıma kendisini önermiştim ve olumlu geri dönüşler aldım.
     2 Beğeni    
Dr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121125
İşini fazlasıyla iyi yapan, gerek bilimsel anlamda gerekse iletişimde harika bir diyetisyen. Diyet listesi sadece sevdiğiniz yiyeceklerden oluşuyor, kilo vermeyi işkence hâline getirmiyor. Herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca birçok makale okuduğunu ve araştırmalar yaptığına şahit oldum. Tiroid rahatsızlığım varken bile zayıflatmayı başardı çok teşekkürler! Ayrıca kendisi gastronomiyi de bitirdiği için harika tarifler veriyor diyet listesinde :) Kronik rahatsızlığı olup kilo veremeyenlere özellikle tavsiye ediyorum.......
     2 Beğeni    

Selin ŞEN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Yemek fotoğrafçılığı


Selin ŞEN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Dyt.Selin ŞEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 823 22 71
(Sadece Whatsapp Numarasıdır)
Telefon 2 :
0(538) 475 71 86
(Acil Çağrılar İçindir)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
Tekirdağ
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi - Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabı

Dyt.Selin ŞEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce - C1 (İngilizce Danışmanlık Verebilir.)

Selin ŞEN Mesleki Videolar Videoları
-

21:05
Top