2007'den Bugüne 90,106 Tavsiye, 27,732 Uzman ve 19,719 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Eda TELGEREN
Diyetisyen - İstanbul

Eda TELGEREN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Eda TELGEREN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eda TELGEREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Eda TELGEREN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bahçeşehir Mervediyet Beslenme Danışma Merkezi- Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Şht. Polis Gaffar Okkan Cd., Kc B2 Blok, D:K:1, D:No:6, 34488 Başakşehir/İstanbul 
Dyt.Eda TELGEREN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eda TELGEREN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Merve Diyet ve Beslenme Danışmanlık Merkezimizde;
- Kilo koruma
- Kilo alma
- Obezite ve kilo kontrol yönetimi
- Kronik ve kompleks hastalıklarda beslenme tedavisi
- Menü Planlama
- Kurumsal Danışmanlık
- Yeme davranışı bozukluklarında beslenme tedavisi
- Diyabet ve Diyet Tedavisi
- Polikistik Over ve Beslenme
- Hipertansiyon ve Beslenme
- Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi
- Sporcu Beslenmesi
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Gebelik öncesi/gebelik sırasında/gebelik sonrası beslenme ve kilo kontrol yönetimi
- Okul çağı beslenmesi
- Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrol yönetimi
- Okul Öncesi Dönemde Beslenme
- Ergenlik Döneminde Beslenme
- Online Diyet

Eda TELGEREN Özgeçmis CV Dyt.Eda TELGEREN'in Özgeçmişi
2021 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Eğitimi süresince çeşitli kurumlarda stajlarını tamamlamış ve farklı konularda seminerlere katılarak hem kendini geliştirmiş hem de katılım belgeleri almıştır. Stanford Üniversitesi’nde Çocuk Beslenmesi ve Yemek Pişirme ve Münih Ludwig Maximilian Üniversitesi’nde Hamilelikte Beslenme ve Yaşam Tarzı konularında seminerlere katılmış ve sertifika kazanmıştır. Lisans tezini ‘Gebelikte probiyotik takviyesinin gebe ve fetüse olan etkileri’ konusunda başarı ile tamamlamıştır. Şuan da Bahçeşehir MerveDiyet Beslenme Danışma merkezinde diyetisyen olarak çalışmaktadır.

Eda TELGEREN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dilan İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123316
Eda Hanım ile doğumumdan 7 ay sonra tanıştım ve emziren anne diyeti uygulayarak zayıflama sürecine girdim. Çok sevecen ve bıcır bıcır bir hanfendi, insanlara yaklaşımından sıcaklığı size o kadar güzel insana geçiyor ki kendisine mahçup olmamak için insan daha fazla zayıflama ihtiyacı duyuyor. Yaklaşık 3 ay birlikte çalıştık ve her gün irtibat halinde olduğumuz ilgili bir süreç geçirdik. Her gün, sabah-akşam ne yediğimin, su içip içmediğimin, spor yapıp yapmadığımın ayrıntılarını sürekli kontrol etti. Danışma sürecimin bitmesinin ardından bile ara ara durumumu kilomu kontrol eder. Kendisine tüm süreç için teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Gülcan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122634
Eda Hanım işinde çok başarılı, her şeyi sabırla ve detaylıca anlatan, motivasyon konusunda size her zaman destek olan harika bir diyetisyendir. Sadece kontrol günlerinde değil tüm hafta sürecinde her sorunuzu ilgiyle ve samimiyetle yanıtlayan, danışanlarının yanında olan bir diyetisyendir. Sayesinde kısa zamanda kendimi çok iyi hissettim ve birlikte çok güzel sonuçlar aldık. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ve birlikte yola devam diyorum :)
     1 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122631
Pandemi süreciyle beraber kısa zamanda hızlı kilo aldım ve Eda hanım'a danışmaya karar verdim. Kendisiyle beraber alışkanlıklarımı da dışarıda bırakmadan, önerdiği programları uygulamaya başladım. 1.ayın sonunda, hemen hemen 5 kiloya yakın verdim, Artık ne yemem, nasıl yemem ve nasıl daha sağlıklı kalabileceğim konusunda da bilgi sahibiyim. İşini bu kadar ciddiyetle, özenle ve severek yapıp beni sabırla motive ettiği için kendisine çok çok teşekkür ederim. ❤
     1 Beğeni    
Özge Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122627
Sevgili Eda Hanım la yaklaşık 1 ay önce İnternet yolu ile tanıştım..Onlıne diyet başarılarını okuduktan sonra kendisiyle yüz yüze tanışmak istedim. Sağlıklı beslenme programımda gerek güler yüzü,danışanlarına karşı tutumu, özverili olması, gerekse her daim ulaşılabilir olması benim için önemli kriterlerdi.Kendisine mesleğinde en doruk zirveyi yaşamasını ve başarılı olmasını diliyorum.. 💕 BİZ ÇALIŞMAYA KEYİFLE DEVAM EDİYORUZ.Umarım uzun süre bıkmadan sıkılmadan devam edeceğim bu yeni serüvenimde Eda Hanım on büyük desteği ile hayallerime kavuşacağım..
     1 Beğeni    
Gülçin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122626
Merhaba diyetisyen Eda Telegeren hanımı iyiki tanıdık.tesadüfen tanıştık kızım için çok güzel sonuçlar aldık o güleryüzlülüğü sayesinde kızım onu çok sevdi her söylediğini dinledi çocukta diyet yaptırmak ne kadar zordur ama bunu çok kısa sürede başardık.okulda olsun evde olsun diyetisyenimiz sayesinde bende çok şaşırdım listeye uymasına kızımın.Eda hanım olmasaydı başaramazdık bu kadar kilo vermesini. Daha önceki deneyimizde hiç sonuç alamadık.başlarkende yine aynı olurmu diye düşündük. .. Hala severek günün gelmesini iple çekiyor sıkılmadan bu yolda güzelce ilerledik. Eda hanım iyi ki tanıdık sizi.ortam çok harika içerdekilerde hem ilgili güleryüzlü.
     Beğenin    
B.E.
10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122624
Eda Telgeren iş hayatında profesyonelliği, samimiyeti ve her zaman hedeflerine olan bağlılığı ile göze çarparak çalıştığı kişilerle ve kişisel ilişkilerinde mükemmelliği hedeflemektedir. İşini azim ve sevgiyle harmanlayarak size kişisel hissettiren ve daha önce aradığınız desteği tamamıyla sağlayan profesyonel biridir. Günümüz sosyal toplumun soğukluğundan uzak, daha kişisel ve pozitif bir deneyim modeline sahiptir. Her zaman güler yüzü ve mutlu enerjisi ile sizi negatif düşünceler yerine pozitif feedback ile karşılar. Bunun sayesinde motivasyon düşüşünden kaynaklı gerilemeler elenmiş olur ve var olan sorunların çözülmesine odaklanır. Sahip olduğu geniş bilgi havuzu ve deneyiminden dolayı kişilere özel ve basmakalıp olmayan yöntemlerin kullanılmasına gösterdiği özen ekstra özelliklerinden biridir.
     Beğenin    
İbrahim Çiftci
8.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122608
Merhabalar Diyetisyen Eda Telgeren hanım Bahçeşehir MerveDiyet Merkezinde beslenme uzmanı olarak görev almaktadadır. Diyetisyen Eda Telgeren; dürüstlüğü, samimiyeti ve işine bakışıyla profosyenel bir diyetisyendir. Mesleğine olan saygısı, tutumu ve güvenilir bilgisi, özenini her zaman takdir ediyoruz. Profesyonel diyetisyenlik hayatında gelecekte çok başarılı yerlere geleceğini inanıyoruz. Diyetisyen Eda hanımına mesleğinde başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bahçeşehir Mervediyet Beslenme Danışma Merkezi- Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Şht. Polis Gaffar Okkan Cd., Kc B2 Blok, D:K:1, D:No:6, 34488 Başakşehir/İstanbul 
Dyt.Eda TELGEREN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 351 02 10  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2021
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Dyt.Eda TELGEREN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Eda TELGEREN Mesleki Videolar Videoları
-

13:12
Top