2007'den Bugüne 90,669 Tavsiye, 27,884 Uzman ve 19,776 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Melike ÖZDEN
Diyetisyen - Sivas

Melike ÖZDEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Melike ÖZDEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melike ÖZDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Melike ÖZDEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ece Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Caddesi, Fırat Apartmanı Altı No: 40 Sivas 
Dyt.Melike ÖZDEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kurumsal facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1998 (25 yaşında)
Doğum Yeri : Sivas
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Yüksek İhtisas Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melike ÖZDEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kilo Verme & Kilo Alma
Sağlıklı & Sürdürülebilir Beslenme
Hastalıklara Özel Beslenme
Gebelik & Emzirme Döneminde Beslenme
Çocuklarda Beslenme
Sporcu Beslenmesi

Melike ÖZDEN Özgeçmis CV Dyt.Melike ÖZDEN'in Özgeçmişi
Ankara Yüksek İhtisas Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.
Ağustos 2020 yılında Beslenme ve Diyetetik bölümünden ‘’Beden Algısı’’ konulu tez çalışmasını başarı ile tamamlayarak mezun oldu.
Üniversite eğitim sürecinde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde ve Ankara SBÜ Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde diyet polikliniğinde, gastroentoloji, onkoloji, hematoloji, kalp ve damar hastalıkları servislerinde ve kurum mutfağında stajyer diyetisyen olarak görev yaptı.
Çocuk stajını Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları EAH’inin polikliniğinde ve endokrin, onkoloji, yeni doğan, yoğun bakım, genel cerrahi, kalp ve damar hastalıkları, nefroloji servislerinde ve kurum mutfağında görev alarak tamamlamıştır. ...[Devamı...]

Melike ÖZDEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Saniye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125096
Melike Hanım 1 yıla yakın benim danışmanım oldu kilo verme konusunda yardımcı oldu. Gerek motivasyon olsun gerek disiplin olsun çok başarılı bir diyetisyen. Bu süreçte sürekli iletişim halinde çalıştık. Ara öğünlerimi hatırlatma ve planlayarak açlık hissi olmadan istediğim kiloya ulaştım. Verdiği güzel tariflerle tatlı ihtiyacımı giderdim. Verdiği çay tarifleriyle ödem atmamda yardımcı oldu. Kendisi çok güler yüzlü motive edici, iletişimli bir diyetisyen. İstediğim kiloma ulaşmamda Melike Hanım’a teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Muhammed Mustafa ORHAN Fotoğraf
Muhammed Mustafa ORHAN
Nükleer Enerji Mühendisi
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125013
1 yıl önce gittiğim kursta tanıştım Melike hanımla. Kendisi samimi ve kibardır. Ailemdekiler için de kendim için de zaman zaman kendisine danıştığım konular olmuştu. Ek olarak danışanın durumuna göre mesleki sınırları içerisinde yardımcı oldu. Etik konusunda oldukça dikkatli birisi ve gerçekten samimi bulduğum bir diyetisyendir. Dönem dönem beslenmemle alakalı kararsız kaldığım ve şüpheye düştüğüm noktalarda fikir almak için sık sık iletişim kurdum. Beni bir süredir tanıdığı için bana özel tavsiyeleri de olmuştur. 3 kelimede özetlemek gerekirse: Samimi, kibar ve ehil bir kişidir.
     1 Beğeni    
Ayla Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124992
Çok güzel bir hizmet aldım gayet ilgiliydi. Benimle gayet iyi ve sağlıklı bir iletişim kurdu. İletişimi çok sakindi açıklayıcı neler yapmam gerektiğini sakin ve net bir şekilde söyledi. Gayet konuşkan samimi güler yüzlü ve motivasyonu tam. Bu süre zarfında bana çok güzel bir rehber oldu psikolojik olarakta beni çok rahatlattı ve motive ediciydi. Söylediği her söz çok kıymetli. Yanlış uygulamalarımı bana açıklayıcı ve net bir şekilde fark ettirdi. Herkese tavsiye ederim. Emekleri için teşekkür ediyorum..
     2 Beğeni    
Zehra Ökmen
10.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124987
Melike Özden ile akademik eğitim serüvenim içerisinde tanıştım. Samimiyeti, güler yüzlülüğü ve sergilediği içten tavırları ile bulunduğu her ortamda sevilen/sayılan başarılı bir diyetisyen olduğuna şahit oldum. Sahada faal olarak çalışırken aynı anda yüksek lisans eğitimine devam ederek, her iki alanda da ne kadar azimli ve başarılı olduğunu göstermiştir. Çalışma hayatı özelinde ise, etik kuralları önemseyen, insan hayatına ve sağlığına değer veren, çalışkan ve özenli kişilik yapısı ile bilinmektedir. Bu anlamda beslenmesi ve diyetetik alanında hizmet almak isteyen kişilere Uzman Diyetisyen Melike Özden'i içtenlikle öneriyorum.
     2 Beğeni    
Ayşe Karadağ
10.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124981
Melike hanım benim eski iş arkadaşımdır. Disiplinini, kendini yenilemeye ve geliştirmeye açık oluşunu hep hayranlıkla izlemişimdir. Seanslarının bazılarına tanıklık ettim danışanına tavrı destekleyici ama disiplinli tutumu yanında uygulanabilir ve çeşitli diyet listesiyle farkını ortaya koyuyor. Melike hanımdan önce de diyetisyen desteği aldım. Ama biraz kısıtlı diyetler verildi ve değişim listelerim diyetisyenimin tüketmeyi sevdiğimi bildiği şeylerden uzaktı, ama Melike hanım kişiye özgü program yapmada çok iyidir. Farklı yeme alışkanlıkları olan kişilerde çalıştığına şahit olduğum için de gönül rahatlığıyla öneriyorum. Şimdi de bir süredir babama danışmanlık veriyor
     4 Beğeni    
Cansın YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124975
uzman olarak çok sabırlı ve anlayışlı bir diyetisyen benim gibi zor inatçı ve aykırı birine (sebze yemeyi sevmeyen asla yeşillik tüketmeye biriyim) bile tahammül seviyesi çok yüksek saygılı anlayışlı destekleyici ve çözüm odaklı alanında gerçekten uzman beslenme alışkanlığım çok sağlıksızdu ama Melike Hanım çok güzel alternatifler önererek güzel bir adım ve süreç yaşamanı sağladı emeklerinize sağlık iyi ki yollarımız kesilmiş ben hem online hem de yüz yüze randevularımla kendisinden çok memnunum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. 🌺💜💐🌿
     5 Beğeni    
Ayşe
8.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124973
Melike Hanımla çalıştığım spor salonunda tanıştık. Bir çok üyemin sağlıklı bir şekilde zayıflamasına yada isteğe bağlı sağlıklı bir şekilde kilo almasına yardımcı oldu. Kişiyi zorlamayan ve gayet rahat uyum sağlanabilen yöntemleriyle ve en önemlisi güleryüzlü ve samimi tavrıyla birçok uyeme ve bana yol gosterdi. 2. hamileligimde hem spor yaparak hemde melike hanımın tavsiyelerine uyarak çok güzel bir hamilelik dönemi geçirdim ve doğum sonrasında da yardımına başvurarak hem sağlıklı beslenip hemde sporla destekleyip çok hızlı bir şekilde eski halime döndüm bu yüzden ben melike hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124972
Benim bu zamana kadar gördüğüm en samimi en içten ve en disiplinli bir o kadar da rahat hissettiren bir diyetisyendir. Kendisine diyetisyenimm diye hitap ederim hep. 25 yaşındayım ve defalarca kez diyet yapıp bıraktım birçok diyetisyen ile bu yola çıktım ama ne yazık ki ben pes ettiğim zaman veya pes edeceğimi anladığım zaman yanımda olan bana hırs veren kimse olmamıştı. Melike Hanım her zaman yanımda destekçim oldu her seferinde ben unutsam bile o hatırlattı, hep ısrarcıydı. Ben vazgeçtim dediğim zaman bile bana hep yeni umutlarla yeni motivasyonlarla destek oldu birçok anektod önerdi, ben vazgeçtim desem bile o asla vazgeçmedi ve beni de hep telkin etti ,sonunda onunla tekrar bu yola çıktım. Ben ilgilenmesem dahi hep beni kontrol eder ve istikrarlı olmam için motivasyon konuşmaları yapar ,bıkmadan usanmadan. İyi ki yollarımız kesişti ve iyi ki hem böyle bir diyetisyen, hem de büyük bir dost kazandım. İyi ki!
     4 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124971
Yıllardır 3 basamaklı kilolar ile ugrasirken 4 ay gibi kısa bir sürede 2 haneli sayılara geçmemi sağlayan canim Melike Hocam gerek disiplini gerek güleryüzü olsun hepsinde en iyisi✨️ Her konuşmada verdiği özgüven başarabileceğimi aşılaması paha biçilemez. Çevreme gözü kapalı tavsiye edeceğim yegane insan. Kendimi rahatça anlatabileceğim benim istediklerime önem veren asla zorlama bir şeyler yaptırmaya çalışmayan beslenme listeleri rengarenk tarifleri lezzetli. İşini severek yapan yaptığı işi de sevdiren
     4 Beğeni    
Nur TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124968
Arkadaşımın önerisiyle gittim. Güleryüzlü ve sıcak biri kişiye özel en uygun diyeti programı hazırlaması ve kısa zamanda uzun süreli bir sonuç almak beni mutlu etti. Beni diyete değil diyeti bana göre ayarlaması, sağlılı beslenmeme yardım etmesi ve diyetteyim psikolojisi yaşatmadığı için yaparken zorlanmadım. İşini severek yapan, danışanlarını ilgiyle dinleyen ve sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışan biri. Arkadaş canlısı, sıcakkanlı ve disiplinli biri.
     4 Beğeni    
Şeyma
8.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124966
Kendisi çok yakın ve sevdiğim arkadaşımdır. İşinde her zaman saygılı, özenli, danışanlarıyla oldukça ilgilidir. İşine tutkulu ve her zaman her konuda yardımcı olan bir insandır. Danışanlarının istedikleri tüm sonuçlarına ulaştığını, mutlu olduğunu, ondan memnun kaldığını bizzat gördüm ve duydum. Kendisiyle ilgili hiçbir soruna ne rastladım ne duydum ne gördüm. Oldukça başarılı, tatlı ve ilgili, güler yüzlüdür. Kendisini seviyor ve işinde başarılarının devamını diliyorum.
     7 Beğeni    
Gamze
8.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124964
Üniversiteden beri tanıdığım profesyonel olarak işinin hakkını veren, danışanlarına saygı çerçevesinde yaklaşan biridir Melike Hanım. Bu alanda bircok insan olmasına ragmen rahat bir şekilde iletişim kurup , tüm bedeninizi rahatlıkla onun becerikli ellerinize bırakabilirsiniz. Onla tanışmadan önce yapabilir miyim yapamaz miyim devam edebilir miyim gibi sorular kafamda vardi ama Melike hanımla tanıştıktan sonra bana verdigi güvenle zamanla verdiğim kilolarla özgüvenim yerine gelmeye başladı. Melike Hanım işini iyi bilen, dürüst ve ilgili bir diyetisyen . Yaptığı diyet programı sayesinde kas kaybı olmadan fazla yağlarımdan kurtuldum . Artık nasıl dengeli ve düzenli beslenmek gerektiğini ogrendigim için çok daha sağlıklı ve mutluyum. Verdiğiniz paranın hakkını alıyorsunuz. Teşvik edici, samimi ve danışanın sağlığı için elinden geleni yapan bir diyetisyendir. Pişman olmazsınız 😄
     8 Beğeni    
Lune
8.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124962
Melike Hanım’ın üniversite yıllarından itibaren mesleki gelişimine tanık oldum. Kendisi her danışanına özenle yaklaşan, çalışkan, dikkatli, istekli ve danışanlarını motive eden biri. Ayrıca her zaman kendini geliştirmeye devam ediyor ve alanındaki yenilikleri takip ediyor. Bu işin okulunu okuyan birçok kişi olsa da Melike Hanım mesleğine verdiği özenle onların arasından sıyrılıyor. Korkmadan, çekinmeden kendisine danışabilir, beslenmeyle ve kilo alıp vermeyle alakalı yardım alabilirsiniz.
     7 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ece Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Caddesi, Fırat Apartmanı Altı No: 40 Sivas 
Dyt.Melike ÖZDEN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 060 91 08  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1998
(25 yaşında)
Doğum Yeri
Sivas
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Yüksek İhtisas Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Dyt.Melike ÖZDEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Melike ÖZDEN Mesleki Videolar Videoları
-

14:53
Top