2007'den Bugüne 83,597 Tavsiye, 26,255 Uzman ve 18,664 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA
Diyetisyen - Bursa

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

66
(%87.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çocuğumuzun ihtiyacı olan en kıymetli hazine sevgi dolu ve sağlıklı bir bebeklik/çocukluk dönemi geçirmesidir. Büyüme ve gelişmenin en yoğun olduğu bu dönemde doğru ve kaliteli beslenme, sağlıklı beslenme davranışı kazandırma ve ileriye dönük süreklilik sağlama biz ebeveynlerin en temel görevidir. Hem sağlık durumunun devamında, hem de özel beslenme tedavisi gerektiren herhangi bir sağlık probleminde çocuğunuza özgü beslenme planını oluşturmak için diyetisyeninize başvurun. www.sebnemozkaya.com
Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Nilüfer
Bursa

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İzmit
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Beslenmesi, İştahsız Çocuk Yönetimi, Tamamlayıcı Beslenme (ek gıdaya geçiş ve sonrası), Sağlıklı Yeme Davranışının Gelişimi, Oyun Çocuğu ve Okul Çocuğu Beslenmesi, Obez Çocukta Beslenme ve Davranış Değişikliği Tedavisi, Çocuklarda Besin Alerjisi, Diyabetli Çocuk Beslenmesi, Ergenlerde Yeme Bozuklukları, Dikkat Eksikliği- Hiperaktivitede Beslenme Yaklaşımı, Gebelik ve Emzirme Döneminde Beslenme

Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA Özgeçmis CV Dyt.Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA'nın Özgeçmişi
Uzman Diyetisyen Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA
Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden 2007 yılında mezun oldum. Mesleğimi daha da ileri taşımak ve mesleki bilgi ve birikimimi pekiştirmek isteğiyle Bilim Uzmanlığı yapmaya karar verdim. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Diyetetik ABD'da " Farklı Sosyoekonomik Düzeydeki İlköğretim 7. Sınıf Öğrencilerinin Beslenme Durumlarının ve Antropometrik Ölçümlerinin Karşılaştırılması" konulu yüksek lisans tezim ile "Uzman Diyetisyen" ünvanını aldım. Ayrıca sağlık hizmetlerinin etkin sunumuna olan merakım ve öğrenciliğimi sürdürme hevesim sonucunda 2009 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümü'nü bitirdim.

Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Neslihan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 32897
Ben Neslihan, Şebnem Hanımla 2 sene önce Körfez Devlet Hastahanesinde Dahiliye doktorunun yönlendirmesi ile şeker ve yüksek tansiyonumu dengede tutmaya çalışmak için ve ayrıca fazla olan kilolarımdan kurtulmak üzere tanıştım. Tatlı dili, sizi dinlemesi, sizin yaşantınıza uyan beslenme listeleriyle sizi zayıflamaya değil sağlıklı beslenme düşüncesine empoze ediyor. Yani eşine az rastlanan doktorlardan biri, bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Allah işlerini hep rast getirsin inşallah. Bu rada ben Şebneb hanıma istanbuldan gidip geliyordum ama ARTIK O HASTAHANEDE DEĞİL. Kendisine, İstanbulda olduğum için mail yolu ile danışanım olmasını isterim. Çünkü ben onunla 1,5 ayda bol bol yiyerek tam 8 kilo hiç spor bile yapmadan verdim.
     9 Beğeni    
Beste ALİMERT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2397
kocaeli'nde oturan şanslı insanlar:) beslenme ile ilgili her türlü konuda size güleryüzüyle, içtenliğiyle yardımcı olacak, onunla diyet yaparken ve beslenme konusunda danışırken keyif alacağınız şebnem ile tanışmakta, ona başvurmakda gecikmeyin. şebnemin sizinle paylaştığı bilgileri ve size verdiği destek ile başarılı olacağınıza eminim. şebnem üniversitede tanıdığım arkadaşım meslekdaşım. iletişimi güçlü, samimi ve araştırmacı arkadaşımı herkese tavsiye ederim. şebnemcim başarılar..
     8 Beğeni    
Gizem ŞEBER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
30.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1211
Güler yüzlü, sevecen, dostane bir diyetisyen istiyorsanız mutlaka Şebnem'e gitmelisiniz. Şebnem'in yapacağı ilk şey her ne olursa olsun sizi can kulağı ile dinleyip anlamaya çalışmak olacaktır. Aldığı eğitimin kalitesi ile size her konuda destek olmak için elinden geleni yapacak olan arkadaşım, sempatikliği ve candan tavırları ile diğer insanlardan oldukça farklı bir yaklaşıma sahiptir. Yetişkin beslenmesi konusundaki başarısını gelecek yıllarda çocuk beslenmesi alanında da göstereceğine eminim. Çünkü çocuklar ile en iyi anlaşabilecek diyetisyen diye sorarsanız ilk sıralardaki cevap her zaman Şebnem olacaktır... İşini severek ve gönülden yapan Şebnem' meslek hayatı boyunca başarılar diliyorum.
     4 Beğeni    
Yaşar Nalbant
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1142
Kendisiyle Körfez Devlet Hastanesinde Dahiliye Doktorunun kanşekerine bakarak Diyebet olabilisin, diyet ve spor yapmalısın demesi üzerine diyet nasıl yapılır sorusuna cevap ararken kendisi ile tanıştım. Kanşekerimin yüksek olduğunu öğrenmenin şaşkınlığı ile soluğu yanında aldık kardeşimle. Kendisini cana yakınlığı ve tatlı konuşması ile üzerimdeki şaşkınlık ve üzüntüyü hafifletti sağolsun. Kendisinin tavsiyelerine uyuyorum ve olumlu sonuçlar alıyorum. Bu yazıyı okuyanlara ŞİDDETLE TAVSİYE ediyorum ve sorunlarına uygun çözümler bulacağından eminim.
     18 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nilüfer
Bursa
Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İzmit
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Şebnem ÖZGEN ÖZKAYA Mesleki Videolar Videoları
-
bursa diyetisyen, bursa diyet, çocuk beslenmesi, bursa uzman diyetisyen, beslenme programı, zayıflama bursa, bursa obezite, ergenlikte beslenme, çocuk sporcu beslenme, sağlıklı beslenme, anaokulu beslenme, nilüfer uzman diyetisyen, sağlıklı zayıflama, bursa zayıflama, bursa çocuk menü, iştahsız çocuk, bursa diyabet çocuk, yeme davranış bozukluğu, bursa anoreksiya, otizmde beslenme, insülin direnci, diyabet diyetisyeni, gebelik diyeti, besin alerjisi, bursa çocuk diyeti, kilo verme, beslenme danışmanlığı, sağlıklı çocuk, çocuklarda obezite, beslenme çantası, yeterli dengeli beslenme, beslenme eğitimi, şişmanlık, kilo kontrolü, kansızlık, bebek beslenmesi, ek gıda, çölyak, şişman çocuk, bursa kilo alma, bursa çocuk beslenmesi, bursa sağlıklı beslenme, bursada uzman diyetisyen, bursa çocuk diyetisyeni, besin, iştahsız çocuk bursa, çocuk hasta diyet, diyabet bursa, ortoreksia bursa, hipertansiyon bursa

02:03
Top