2007'den Bugüne 84,925 Tavsiye, 26,564 Uzman ve 18,918 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Berna ÇİL
Diyetisyen - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Berna ÇİL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

29
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Berna ÇİL'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Berna ÇİL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Berna ÇİL'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Nur Apt. No:45 Da:10 Bakırköy
İstanbul

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (1998 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Berna ÇİL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayla Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53088
Ben bel fıtığı hastası olarak çektiğim ağrılarımdan dolayı fazla hareket edemediğim için son yıllarda aldığım kilolarımdan dolayı tavsiye üzerine Diyetisyen BERNA ÇİL' e gidip tedavi gördüm.Öncelikle güleryüzü ve konuşmasındaki içtenlik ve canlılık dolayısıyla doğru adrese geldiğime emin oldum.Anlatımlarından sonra beslenmede bir çok şeyi yanlış yaptığımı anladım.Yanlışlarımın neler olduğunu ve doğrularımın neler olması gerektiğini yalın birşekilde anlattıktan sonra verdiği diyet listesine uyarak almış olduğum kiloları verdikçe yüzüme yerleşen gölgeler yerini güzel güzel gülüşlere bıraktı.VE hayatımın daha güzel ,daha çekilir olmasını sağladı.Kilo verdikçe ağrılarım da oluşan azalma nedeniyle yaşam kalitemin artmasına neden olduğu için Diyetisyenim SN.BERNA ÇİL'e gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum ve sevimsiz gibi görününen DİYET kelimesini sevimli hale getiren Berna Hanımı herkese tavsiye ediyorum.....
     9 Beğeni    
Sinan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2011
TavsiyeNo: 40061
Merhaba.Berna hanımı 3 yıl kadar önce tanıdım.Sayesinde yiyerek içerek rahat bir şekilde 30 kilo verdim.(Hatta hiç unutmam ilk diyet listemi verdiği zaman Berna hanım ben bu kadar yemiyorumki demiştim.)Daha vermem gerekirken şımardım ve yarım bıraktım.Daha sonrada kilo almamdaki etken bütün alışkanlıklarıma devam ettim ve şimdi Berna hanıma ihtiyacım var.Berna hanım eğer burayı okuyorsanız lütfen şimdi nerede olduğunuzu bildirirmisiniz?Esenler hayattan ayrıldığınızı öğrendim.
     5 Beğeni    
Nurcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26490
Berna hanıma gitmeden önce diyet benim için aç kalmak,halsiz kalmak anlamına geliyordu. Bu sebepten diyet yapmaktan nefret ederdim. Berna hanımın tavsiyelerine uyarak aç kalmadan halsizlik kesinlikle yaşamadan kilo veriyorum. İnanın çok zevkli bir şey yiyerek kilo vermek. Berna hanımı herkese tavsiye ediyorum. Kendisi sayesinde çok güzel bir yemek yeme alışkanlığı kazandım. Diğer diyetisyenler tek yaptığı size çalakalem bir diyet listesi yapıp elinize vermek fakat berna hanım beni önce çok güzel motive etti daha sonra yeme alışkanlıklarımı gözden geçirerek belki de ömür boyu sadık lkalabileceğim bir liste hazırladı. Diyet yaparken hiç bu kadar mutlu ve dinç olmamıştım.
     11 Beğeni    
Nurdan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26324
Kendisi ile bugün tanıştım.Çok şeker,çok güleryüzlü birisi.Şahsen giderken ben bu kadarını beklemiyordum.Bundan sonra ki zaman diliminde sorun yaşacağımı hiç sanmıyorum çünkü çok pozitif bir elektriği var.inşallah umuyorum ki bu yolda birlikte çok başarılı olacağız.Mesleğinde 11 yıl gibi yadsınamaz ve göz ardı edilemez bir tecrübesi var.yanlış yönlendirmesi veya hata olasılığı bir o kadar düşük olur muhakkak ki.Ben güzel şeyler umuyorum ve inanıyorum güzel şeyler başaracağız birlikte..
     3 Beğeni    
Memnun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2208
Berna Hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurmuştum,kendisiyle tanışıncaya kadar fazla kilolarımdan kurtulabileceğime pek inanmıyordum,çünkü daha önce de diyetisyene gittiğim ve pek çok reçete aldığım halde olumlu bir sonuç alamamıştım.Berna Hanım sevecen güleryüzlü ve olağanüstü ikna yeteneği ile öncelikle beni psikolojik olarak başarılı olabileceğime inandırdı.Ardından uyguladığı tedavi ile fazla kilolarımdan kurtulmamı sağladı,mesleki açıdan kendisini sürekli yenileyen,çok okuyan ve araştırmacı bir kişiliğe sahip,ben bütün arkadaşlarıma kendisini tavsiye ediyorum ve kendisini çok başarılı buluyorum,tekrar teşekkürler Berna Hanım..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     15 Beğeni    
A.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2007
TavsiyeNo: 1953
Ben aşırı kilo sorunu olan biriyim daha önceleri de zayıflamak için bir çok diyetisyene müracat ettim ama sonuçlar benim için hep hüsran oldu hatta bir keresinde diyet için verilen reçeteyi sinirimden yediğimi hatırlıyorum.Berna hanımın tarif edilemez bir ikna gücü olduğunu ancak tanışınca anlayabilirsiniz sanki diyetisyenliğinin yanında psikoloji uzmanlığı da var onun tavsiyeleri ile sağlıklı bir şekilde ayda 6 şar kilo verdim şu anda istediğim kilodayım Teşekkürleeeeer.
     26 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. Nur Apt. No:45 Da:10 Bakırköy
İstanbul
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1998
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Berna ÇİL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Berna ÇİL Mesleki Videolar Videoları
-

11:22
Top