2007'den Bugüne 84,684 Tavsiye, 26,475 Uzman ve 18,853 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İlkay AYDIN ÖNGEN
Diyetisyen - Muğla

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İlkay AYDIN ÖNGEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

107
(%94.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İlkay AYDIN ÖNGEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlkay AYDIN ÖNGEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dt.Ali Uğur DURU
Adana
Diş Hekimi

İlkay AYDIN ÖNGEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Unıversal Hastanesı
Bodrum
Muğla
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1983 (37 yaşında)
Doğum Yeri : Adana
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İlkay AYDIN ÖNGEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47277
Ben ailemle aramda çok sorunlardan dolayı kısa sürede çok kilo verdim. giyimlerde çok zorlanıyordum. eskiden giydiğim pantolonlar boldu. İlkay hanımı internetten buldum ve gitmeye karar verdim. Başta ailem karşı çıktı işte ilaç verirse falan diye. İlkay hanıma ilk gittiğimde bana cesaret verdi ve kilo almam gerektiğinin altını çizdi. Kendisini işinde gayet başarılı buldum. Hala devam etmekteyim. Güleyüzlü birisi. Eğer kilolarınızdan sorununuz varsa tavsiye ederim.Ayrıca ilaç vermeden kilo almamı sağlıyor.
     3 Beğeni    
Tuğba Topçu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16394
Öncelikle İlkay Hanıma şuanki kilomdan dolayı teşekkür ederim.ilkay hanımla tanışmadan önce bunun çok zor olacağını düşünüyordum.gerek sağlıklı beslenme ve yeme düzeniyle gerek anlayışlı ve cana yakın davranışıyla bunu çok kolay başardık.2 ayda 8 kilo verdim kendimi çok rahat ve formda hissediyorum çok anlaşılır bir incelme söz konusu 8 kilodan fazla wermiş gibi görünüyorum bunun için sevgili diyetisyenimiz İlkay Aydın Öngen'e çok teşekkür ediyorum ve sağlıklı beslenmek sağlıklı ve düzenli kilo vermek istiyorsanız İlkay Hanımın sizlere sakin ve samimi kişiliğle hemde mesleki anlamda başarısıyla sizlere çok faydalı olabileceğine inanıyorum.
     17 Beğeni    
Anıl Baş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16393
Merhaba, diyete başlamadan önce hergün aç kalma gibi korkularım vardı fakat İlkay hanımla tanıştıktan sonra diyetin aç kalma ile alakasız olduğunu diyetin aslında dengeli beslenme ve yediklerine dikkat etme ile alakasının olduğunu anladım. İlkay hanım sayesinde çok kısa bir sürede aç kalmadan ideal kiloma kavuştum. Diyet bittikten sonrada bunu korumak çok önemli İlkay hanımdan diyet sonrası ideal kilomu nasıl koruyabileceğimide iyi öğrendim zaman zaman kafamda oluşan soru işaretlerini İlkay hanım ile rahatlıkla çözebiliyorum gerçekten şiddetle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Ayhan Önder
24.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16388
çevremizde kendisinden hizmet alanların tümüne yakını, olumlu görüş belirtmekteler...gerek sempatik kişiliği,gerekse mesleki anlamda başarısı ile yakın gelecekte bizlere ve çevremize çok yararlı bir diyetisyen arkadaşımız olacağı ve kendisini tanımış olmaktan gurur duyacağımız kesin yaşadığımız kent adana'da iyi bir diyetisyene her hemşehrimizin gereksinim duyması da ayrı bir olgu tabii..dikkatimi çeken bir olgu da şu:mesleki eğitimleri sırasında anlatılıyor mu bilemem ama tanıyabildiğim diyetisyenler, kendilerinden hizmet alanlara kilo vermeleri gerektiğini onları kızdırmadan söyleyebilen tek meslek erbabı olmalı.. ilkay hanım'ın bu yeteneğe de fazlası ile sahip olduğu görülüyor...
     4 Beğeni    
Bülent Yılmaz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2008
TavsiyeNo: 10934
Merhabalar. İçinde bulunduğum iş çevresinden dolayı her zaman bir kubrut kutusu peynir ince dilim ekmek gibi besinlerimi düzenleme şansım olmuyor. Ancak İlkay Hanım bütün güleryüzlülüğü ve sorunlara pozitif yaklaşımıyla beslenme programımı kişiye özel şekle getirdi. Hem her istediğimden belirli miktarlarda yeme olanağım oldu hemde kilolarımdan kurtuldum. Dengeli beslenme yöntemini bana uygulayarak yavaş yavaş ama sağlıklı bir biçimde yemek yeme alışkanlığımı düzenledi ve sonuca ulaştık. Kendisini herkese tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Sezen Akçay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2008
TavsiyeNo: 9899
İlkay Hanıma bir arkadaş tavsiyesiyle ulaştım. 100ün üzerinde kilom vardı. Daha önce birçok yöntem denedim ve hep verdiğim kiloları geri aldım. İlkay Hanım bana bunun çok da zor olmadığını, istersem bunu yaşam şekline dönüştürebileceğimi güleryüzle gösterdi. 1 sene içerisinde inmek istediğim kiloya geldim ve şuanda kilomu nasıl koruyacağımı da çok iyi biliyorum. Aslında herşey çok kolaymış bunu İlkay Hanım bana öğretti , İlkay Hanımla bu yola çıkıp kilolarımdan kurtulduğum için çok mutluyum. Herkesin doğru insanla, doğru yöntemle yola çıkmasını tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Öznur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2008
TavsiyeNo: 9355
ilkay hanımla yaklaşık iki yıl önce tanıştık.İki doğum yapmış bir bayanım ve biraz kilolarımdan rahatsızdım.Buna rağmen diyet yapmaya bir türlü cesaret edemiyordum.Diyet yapma fikri aklıma geldikçe daha da çok yemek istiyordum.İlkay Hanım beni bu konuda cesaretlendirdi.Çok samimi ve işini seven bir insan .Diyet yapmanın o kadarda zor olmayacağına beni ikna etti.Uyguladığı diyet programı ile istediğim kiloya geldim.Diyetten korkan herkese tavsiye ediyorum
     5 Beğeni    
Melek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2007
TavsiyeNo: 5229
ilkay hanım ile internet sayfasından aldım telefon numarası aracılıgı ile baglantıya geçtim. Telefonla randevü alırken dahi yanlış düşüncelerden arındırdı hemen gidiyorum ben yarın için randevü aldım bile konuşmaları dahi iç açıcı, sıkıcı gelmicek artık bana zayıflamak hem saglıklı hemde eglenceli konuşkan bir insan ben yag aldırmaktan yanayken verdiği bilğiler çok hoşuma gitti çünkü ben bir kalemde zayıflamaktan yana olan biri iken saglıklı ve ideal kiloma ulaşmam için yardımcı olacak
     9 Beğeni    
Ts
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2007
TavsiyeNo: 5166
Ülser, reflü ve tansiyon gibi dertlerin yanında kilo problemim de var. Ciddi bir takip ile sağlıklı beslenme için , en azından çok şey öğretti. Günlük yaşamda beslenme ile ilgili , farkında olmadan bildiğimi sandığım bir çok yanlışı düzeltti. Kilo sorununu da bundan sonra halledeceğimi sanıyorum. Ayrıca mesleki açıdan da, işine özen gösterdiği ve sıkı takip ettiği için çok memnunum. Güleryüzlü ve işini iyi yapıyor. Önerdiği her kuralı detaylı açıkladığı için , bu iş bana sıkıcı ve zor gelmiyor. Tavsiye ederim.
     10 Beğeni    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2007
TavsiyeNo: 4197
Ben İlkay Hanımla bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım.Benim alışılmışın dışında kilo alamama sorunum vardı.boyuma göre kilom azdı ve giyim konusunda sorun yaşıyordum.Onun sayesinde başardım.Şimdi idealdeyim ve mutluyum.Biliyorum ki kendisi zayıflatma konusunda da başarılı.Adana yemek kültürü biraz farklıdır, bu çizgiden uzaklaşmadan başarı sağladığına göre iyi bir diyetisyendir diyebilirim.Kendisini aynaya baktığında mutsuz hisseden herkese İlkay Hanımı tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Seda Çetin
24.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2636
merhabalar. ilkay benim iş arkadaşım. yaklaşık bir yıldır beraber çalışıyoruz. bir çok başarısına bizzat tanık oldum. üyeleri üzerindeki hakimiyeti çok iyidir.sözünü dinletmeyi iyi bilir,üyeleri tarafından sevilir ve sayılır. bana göre zaten mesleğini o kadar iyi yapıyor ki kendini geliştirmesini söyleyebileceğim bir konu da yok bu yüzden. diğer meslektaşlarına göre onu ön plana çıkaran özelliği bence saygısı ve sabrı. o kadar saygı duyuyor ve mesleğini o kadar ciddiye alıyor ki aynı saygının çok daha fazlasını da görüyor bu yüzden. dinlemesini iyi bilir,sabrına hayranımdır. ilkayı 3 kelimeyle değerlendirmem gerekirse; 1-güler yüzlü. 2-otoriter. 3-başarılı. bence ilkay aydın bu mesleğe çok yakışıyor.. ben gözüm kapalı tavsiye ediyorum..
     18 Beğeni    

İlkay AYDIN ÖNGEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlkay AYDIN ÖNGEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ali Uğur DURU
Dt.Ali Uğur DURU
Adana
Diş Hekimi
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Unıversal Hastanesı
Bodrum
Muğla
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 327 96 00
Telefon 2 :
0(252) 319 15 15
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1983
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Erciyes Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.İlkay AYDIN ÖNGEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

İlkay AYDIN ÖNGEN Mesleki Videolar Videoları
-

07:16
Top