2007'den Bugüne 77,436 Tavsiye, 25,125 Uzman ve 17,338 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Yrd.Doç.Dr. Psk.Şükriye VAROL'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Yrd.Doç.Dr. Psk.Şükriye VAROL hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Yrd.Doç.Dr. Psk.Şükriye VAROL'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Yrd.Doç.Dr. Psk.Şükriye VAROL
(Önceki 1061 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.161.100.24
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Yrd.Doç.Dr. Psk.Şükriye VAROL'un Size Özel bir Notu Var:

Merhaba, Sorun ya da hastalık sürecinde paylaşımın ne kadar önemli olduğunu biliyorum.Paylaşacağınız hiçbir şeyin beni şaşırtmayacak kadar uzun bir mesleki ve akademik yaşantım var.Bu nedenle,benimle her sorununuzu rahatlıkla paylaşabilirsiniz.Sorununuzla ilgili olarak,size en kısa zamanda geri döneceğim ve yardımcı olmaya çalışacağım. Lütfen kendinizi önemli,değerli ve mutluluğu hak eden biri olarak görünüz. Unutmayın,uygun tedavi,yöntem ve tekniklerle halledilmeyecek ya da en aza indirilmeyecek hiç bir sorun yoktur.Size sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

20:12
Top