2007'den Bugüne 88,112 Tavsiye, 27,292 Uzman ve 19,445 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Gökhan ÇINAR'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Gökhan ÇINAR hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Gökhan ÇINAR'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Gökhan ÇINAR
(Önceki 291 özel mesajı okuma oranı: %72.2]
Meslek :
Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 3.236.232.99
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
TC Kimlik Numaranız :
Uzman üyelerimizle iletişime geçen ziyaretçilerimize TC Kimlik numarası sorulması uygulaması, üyelerimizin gereksiz,istenmeyen, anonim mesajlarla rahatsız edilmemesi ve sitemiz üzerinden sağlanan iletişimin mesleki olmasının temini amacıyla yapılmaktadır. TC kimlik numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz, kimseyle paylaşılmaz ve sadece mesaj gönderdiğiniz uzman tarafından görülebilir.
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Gökhan ÇINAR'ın Size Özel bir Notu Var:

Bir çocuğun ya da ergenin alacağı psikolojik destek,hem onun için hem de ailesi ve çevresi için çok şeyi değiştirecektir. Çocukluk döneminde dünyayı tanımaya çalışırken ve ergenlik döneminde bitmeyen çatışmaları çözümlemeye uğraşırken terapi düğümleri çözen, farkındalık kazandıran ve gelecek planlamasına destek olan bir süreçtir. Daha huzurlu, başarılı ve güleryüzlü bir gelecek için terapinin çocuk ve ergenin hayatına katacağı çok şey vardır. SaygılarımlaMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

22:44
Top