2007'den Bugüne 83,890 Tavsiye, 26,327 Uzman ve 18,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Dr.Psk.Sevil YAVUZ'a ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Dr.Psk.Sevil YAVUZ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Dr.Psk.Sevil YAVUZ'a Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Dr.Psk.Sevil YAVUZ
(Önceki 1947 özel mesajı okuma oranı: %75.6]
Meslek :
Pedagog - Klinik Psikolog
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 18.232.188.89
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
TC Kimlik Numaranız :
Uzman üyelerimizle iletişime geçen ziyaretçilerimize TC Kimlik numarası sorulması uygulaması, üyelerimizin gereksiz,istenmeyen, anonim mesajlarla rahatsız edilmemesi ve sitemiz üzerinden sağlanan iletişimin mesleki olmasının temini amacıyla yapılmaktadır. TC kimlik numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz, kimseyle paylaşılmaz ve sadece mesaj gönderdiğiniz uzman tarafından görülebilir.
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Dr.Psk.Sevil YAVUZ'un Size Özel bir Notu Var:

Değerli Anne Babalar, Dr. Sevil Yavuz, Türkiye’de ilk sadece Çocuklar için Psikolojik Danışmanlık Merkezi olan ‘Sevil Yavuz Psikoloji Enstitüsü" 2008 yılında itibaren Emirgan'da hizmet vermeye devam etmektedir. Çocuklar kendini burada problemli değil, özel hissediyor ve böylece sorunlarını kısa sürede çözüyoruz. Merkezimde görüşmek dileğiyle... Pedagog Dr. Sevil Yavuz www.pedagogsevilyavuz.com Not: Merkezimizde Sanal Danışmanlık Hizmeti (e-mail, msn ve telefon) Sunulmamaktadır! Lütfen görüşmelerden sonra da telefonla danışmanlık almayı talep etmeyin! Uzman sadece klinik ortamda danışmanlığa devam edebilir. Telefonla, emaille sanal danışmanlık hizmeti sunmak sağlıklı ve etik değildir. Uzmanlarımız danışanlarını sadece klinik ortamda yüz yüze görerek değerlendirir. Merkezimiz etik kurallara bağlıdır ve bu kurallar dışına çıkmaz.Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

04:09
Top