2007'den Bugüne 88,393 Tavsiye, 27,366 Uzman ve 19,485 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Psk.Dnş.Yasemin ATEŞ'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Psk.Dnş.Yasemin ATEŞ hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Psk.Dnş.Yasemin ATEŞ'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Psk.Dnş.Yasemin ATEŞ
(Önceki 123 özel mesajı okuma oranı: %100]
Meslek :
Psikolojik Danışman
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.227.97.219
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Psk.Dnş.Yasemin ATEŞ'in Size Özel bir Notu Var:

İÇE BAKIŞ PSİKOLOJİK DESTEK VE DANIŞMA MERKEZİ AYDIN/SÖKE'de, Psikolojik Danışman Yasemin ATEŞ yönetiminde faaliyet gösteren, 'Koruyucu Ruh Sağlığı Hizmetleri' veren bir psikolojik danışma merkezidir. Çocuk,ergen ve yetişkinlerle ilgilenilmektedir. İLETİŞİM:02565122922 ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME RANDEVUSU İÇİN ARAYIN!Mesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

17:46
Top