2007'den Bugüne 75,930 Tavsiye, 24,844 Uzman ve 17,068 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Lütfen Dikkat :
Bu form Prof.Op.Dr. Neyyir Tuncay EREN'e ÖZEL MESAJ göndermek içindir. Eğer Prof.Op.Dr. Neyyir Tuncay EREN hakkında tavsiye yazısı yazmak istiyorsanız, bu formu DEĞİL, tavsiye gönderme sayfamızı kullanınız!

Bu form aracılığıyla uzmana gönderilen mesajlar özel niteliktedir ve hiçbir yerde YAYINLANMAZ.

Prof.Op.Dr. Neyyir Tuncay EREN'e Eposta Gönderin
Özel Mesaj Göndereceğiniz Uzman
Prof.Op.Dr. Neyyir Tuncay EREN
(Önceki 93 özel mesajı okuma oranı: %93.5]
Meslek :
Doktor
Uzmanlık Alanı :
Kalp ve Damar Cerrahisi
Sizin Bilgileriniz
Adınız ve Soyadınız:

IP Adresiniz : 54.162.163.181
Telefon Numaranız :
Bulunduğunuz Şehir :
Email Adresiniz:
Email Adresiniz (Yeniden):
Mesajınızın Konusu :


LÜTFEN DİKKAT!
Prof.Op.Dr. Neyyir Tuncay EREN'in Size Özel bir Notu Var:

Sayın Ziyaretçi, Sizi yanıtlamam gecikirse lütfen www.kalp-damar.com isimli sitemi ziyeret ederek bana ulaşın.Geçmiş olsun dileklerimle Prof.Dr.Neyyir Tuncay ErenMesajınız :
Site üyelerimize gönderilecek mesajların mesleki nitelik taşıması ve reklam, tanıtım, ticari duyuru vs. içermemesi gerekmektedir.


TavsiyeEdiyorum.com Üyeleriyle İletişim Hakkında Hatırlatmalar :Bu form aracılığıyla gönderilen mesaj özel niteliktedir sadece gönderilen üyemiz (ve bazı durumlarda site editörleri) tarafından okunabilir, mesajın içeriği veya gönderici bilgileri sitede YAYINLANMAZ. Üyelerimize ürün, hizmet reklamı veya tanıtımı mesajları, genel amaçlı duyurular, tanımadıkları kişilerden gelen ve mesleki amacı olmayan "kişisel" mesajlar gönderilemez. Sistem tarafından reklam mesajı olarak nitelendirilmemesi için mesaj metni içinde internet adresi verilmesinden kaçınılmalıdır. Site üyelerimiz bazı durumlarda kendisine mesaj gönderen bir ziyaretçinin başka hangi üyelerle temas kurduğunu görebilir (mesajın içeriğini ise göremez). Kurallarımıza aykırı mesaj gönderen ziyaretçilerin mesajları filitre edilebilir.

13:13
Top